ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενες Ιστορίες No1...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 03:56:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

SORY ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΓΛΥΚΙΑΣ hanter...
ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ....

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΛΙΓΟ ...
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗ ΣΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕΣ ΣΠΙΤΙ...
ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ??
ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΣΚΙΑ ??

ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΑΡΑ
ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΣΚΙΑ
ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΤΕΣΠΑ.....
ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ....
ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΤΕΣΠΑ ...??

ΠΑΝΤΩΣ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΝ ....
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΕΝΤΕΤΕΣ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ...

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ DR...
DEN EXΩ BIΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ
ΚΡΙΜΑ ....

ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΝΤΕΤΑ
ΑΧ ΤΙ ΕΛΕΓΑ ΟΜΩΣ???

MERRY CHRISTMAS
HO! HO!
CHARMED


ΓΕΙΑ ΣΑΑΑΑΑΑΑΣ..ΕΛΕΙΠΑ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Η' ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΜΝΜ..ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΔΡΙΜΙΤΕΡΗ..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΡΩ ΒΡΕ CHARMED ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ..???? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΦΘΩΝΟ Κ ΝΑ ΖΗΛΕΥΩ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ..??? ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΟΣΟ ΑΧΩΝΕΥΤΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ Κ ΑΥΤΟΥΣ..ΛΥΠΑΜΑΙ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΩ,ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΓΙΑΣΜΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΚΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..Κ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ Κ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΤΠΤ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΟΡΤΑ Η'ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΨΥΛΗ ΑΝΤΡΙΚΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ Κ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ..DR. ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΤΑΣΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ "ΖΩΑ" ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ Κ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.."ΖΩΑ" ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΝ ΠΑΡΟΠΙΔΕΣ Κ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ Κ ΠΡΑΤΟΥΝ ΜΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΟΙ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΟ Κ ΑΦΟΥ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ ΠΕΦΤΟΥΝ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ..Κ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΞΟΡΙΖΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΘΕΛΩ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ..Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ,ΤΟΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΟΣ Κ ΤΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩΝ ΤΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ Κ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΑΠ'ΤΑ ΖΩΑ..ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΕΣΥ ΚΑΤΑΤΑΣΗΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΣΤΑ ΖΩΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ Κ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΤΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ Κ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 10:53:24  Εμφάνιση Προφίλ
CHARMED
quote:
ΑΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΥΦΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ...
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΤΟΣΤ..
ΕΧΩ ΚΑΨΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ .... ΑΝΑΨΑ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΕΠΑΝΩ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ...
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ....

Καθόλου δε γελάω....
Καλά κ γω το χω πάθει αυτό.. αλλά χωρίς τις χαρτοπετσέτες...
Μα καλά ποιος αφήνει ευφλεκτα αντικείμενα κοντά και ακόμα περισσότερο πάνω στο φούρνο? Για μένα αυτό είναι το σφάλμα.

quote:
ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΜΑΙ ΕΣΩΣΤΡΕΦΗΣ ....
2ΟΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ..
3ΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ?? ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑΝ
ΕΧΩ ΤΡΑΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ... ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...
ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΙ...

Καλά όλες αυτό λέτε για αυτό και βγαίνεται έξω με τα μίνι και όλα τα συναφή προκειμένου να είναι φανερά τα.. ψυχικά σας χαρίσματα και εκ τούτου να προσελκύετε άνδρες.. υψηλής νοημοσύνης.
Καλά εσύ αν δεν βγαίνεις και συχνά δεν νομίζω να φόρεσες τίποτα έξαλλα αλλά για του λόγου το αληθές χτές βγήκα με μια φίλη μου που έχει ύψος κάπου στο 1,80κάτι απο φυσικού της και έχει ωραίο σώμα. Όταν συνατηθήκαμε κ πήγα να τη χαιρετήσω διαπίστωσα οτι με περνούσε μισό κεφάλι καθώς είχε φορέσει κ το αγαπημένο της 10ποντο(ή κάτι τέτοιο).
Αυτή ήταν η πρώτη μου εκπληξη(πρώτη φορά φορούσε τόοοσο ψηλό τακούνι) όταν μετα και με κόπο έστρεψα τη ματιά μου πάλι σε χαμηλά υψόμετρα διαπίστωσα ότι φορούσε ένα 10χ10cm μίνι και όλο το απο πάνω της σώμα καλύμμένο(κάτι που μου έκανε εντύπωση αφενός, αφετλερου δημιουργούσε αντίθεση με τα πόδια της που ήταν τελείως γυμνά).
Ε λοιπόν επειδή πήραμε και το μετρό μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι δε πέρασε ένα γέρος, ένας άνδρας με τη κοπέλα του ή ένας γκόμενος γενικά που να μη κοίταξε τα πόδια της.
Αφού έφυγα απο δίπλα της γιατί ένιωθα άβολα! Οπότε.. καλά εσένα σου τύχε και περίπτωση και απο ό,τι κατάλαβα δεν είχατε και καθόλου αγόρια στη παρέα σας πράγμα που είναι χαζό(αν δεν πηγαίνατε για γκομενότσαρκα δηλαδή).
Γιατι αν εγώ έβλεπα εκείνες τις μισες μερίδες για ανθρώπους, ie τους Πακίστανούς, να κάνουν τίποτα σε δικό μου άτομο θα γινόταν χαμός. Και σε περίπτωση που δεν είσαι αθλήτρια στο στίβο(επειδή έχει τύχει και αυτό) να πάρεις τα όρη κ τα βουνά, καλό είναι να έχετε κάνα-δυό αγόρια στη παρέα.
Πάντως μη χαμπαριάζεις. Σου έτυχε μια φορά τι να γίνει τώρα(καλά και εσείς πού πήγατε να βγείτε τόσο απομονωμένα που να σας κάνουν επίθεση?) ήσουν καρακωλόφαρδη κ σου τυχε.
Γενικά θα σου κάνει καλό να βγαίνεις ιδίως αμα βρεις καλή παρέα. Σκέψου τη θετική πλευρά, το ότι έκαναν τον κόπο να σου επιτεθούνε ίσως σημαίνει να χεις επιτυχία στους άνδρες.
quote:
ΚΛΑΣΙΚΟΣ....
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΧΕΙΣ..

Έχω σοβαρέψει τώρα. Όχι βασικά ποτέ δεν έκανα παρέα με τα χαμένα της ηλικίας μου. Αμα σου λέω ήμουν ο μοναδικός σκράπας ανάμεσα σε 5 απουσιολόγους.. καταλαβαίνεις. Απλά εγώ έκανα παρέα είτε με νορμαλ άτομα που να έχουν μια μέση ωριμότητα είτε με άτομα τυπου απουσιολόγων. Αλλά ποτέ δεν ήμουν το άτομο της "κακής παρέας" αν και ήμουν ό,τι κοντινότερο υπήρχε σε αυτό για τους φίλους μου.

Φίλη hanter

quote:
DR. ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΤΑΣΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ "ΖΩΑ" ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ Κ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ..

Ακριβώς το αντίθετο λέω. Ότι δηλαδή οι αντιδράσεις δεν έχουν να κάνουν τόσο με το τι αντικειμενικά ΕΙΝΑΙ κάτι αλλά με το τι ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ότι είναι. Θυμήσου το παράδειγμα που είπα με το παιδί που επειδή το δέρνει πατέρας του σε μικρή ηλικία όταν μεγαλώνει αυτό κάνει το ίδιο στα παιδιά του. Δεν υπάρχει τιποτα λογικό σε αυτή την αντίδραση. Το δίνω ως παράδειγμα για το πώς κάποιες καταστάσεις, κάποια ερεθίσματα λειτουργούν μέσα μας χωρίς εμείς να το συνειδητοποιούμε και αποτελούν μια "κρυφή επιρροή" για όλη τη διάρκεια της ζωής μας. Ένας παρατηρής(ακόμα και εμείς, δεν χρειάζεται να είναι ειδικός) μπορεί να την δεί μέσα απο τα αποτελέσματα της στη ζωή μας και κυρίως μέσα απο τις αντιδράσεις μας σε διάφορα ερεθίσματα.

Για αυτό κάποιες φορές είναι καλό διερωτόμαστε αν η αντίδραση μας σε κάτι που συμβαίνει είναι αντικειμενική ή αν είναι προϊόν καποιου συμβάντως, κάποιας νοοτροπίας-ιδεολογίας-ιδεοληψίας που αναπτυχθηκε στο παρελθόν μας και κυρίως στα παιδικά μας χρόνια
Ο κάθε άνθρωπος έχει τόσες κρυμμένες επιρροές μέσα του που είναι αδύνατον σχεδόν να είναι ποτέ τελείως ελευθερος.
Εγώ πχ υπήρξα εσωστρεφής εξ' αιτίας του χωρισμού των γονιών μου(σε γενικές γραμμές) και γενικά κάθε αντίδραση ενός ανθρώπου αντιστοιχεί συνήθως και σε κάποιο αρχικό ερέθισμα. Κατ'αυτό το τρόπο οι άνθρωποι ακολουθούν ένα μοτίβο ΔΡΑΣΕΩΝ(επιδιώξεις ζωής, επιθυμίες κλπ) και αντιδράσεων ανάλογα με το τι τους έχει επιβληθεί υποσυνείδητα στο παρελθόν.

υγ:το πληκτρολόγιο μου τα χει παίξει, σόρι για τυχόν λάθη.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 27/12/2009 11:22:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gasmas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
38 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 16:09:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gasmas
Ρε παιδιαααα, πειτε για κανα πνευμα και αφήστε την κοινωνιολογία.....αλλο ειναι το θέμα μας!!!! καλά μονο κορίτσια ειναι εδώ?? Είναι καμιά σας απο Αθήνα και εχετε πιάσει τετοιο θέμα τωρα?????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 16:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

Ρε παιδιαααα, πειτε για κανα πνευμα και αφήστε την κοινωνιολογία.....αλλο ειναι το θέμα μας!!!! καλά μονο κορίτσια ειναι εδώ?? Είναι καμιά σας απο Αθήνα και εχετε πιάσει τετοιο θέμα τωρα?????

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..!! ΒΡΕ gasma ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΕΡΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ..????? ΑΠΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΠΕΡΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ..Κ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΓΡΑΨΕΙ..???? ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΣΧΟΛΙΑΣΕΤΕΣ,ΚΑΝΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΘΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΡΕΙΕΣ..Κ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ..Κ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤ.ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΠΕΣ Κ ΕΣΥ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΜΕ Κ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ..Α! Κ ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΔΕΔΟΜΕΝΟ..ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤ...

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 16:55:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa
quote:

ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΣ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ...
ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ...

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΣ?

CHARMED


'Εστω οτι μιλάμε για τα παλιά χρόνια.
Μα, αφού ο ... σκοτωμένος δεν ξύπνησε ποτέ για να πεί στους δικούς του ότι τον σκότωσε η μόρα. Αυτοί πώς το ήξεραν; Το υπέθεταν;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 17:21:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

CHARMED
quote:
ΑΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΥΦΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ...
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΤΟΣΤ..
ΕΧΩ ΚΑΨΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ .... ΑΝΑΨΑ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΕΠΑΝΩ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ...
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ....

Καθόλου δε γελάω....
Καλά κ γω το χω πάθει αυτό.. αλλά χωρίς τις χαρτοπετσέτες...
Μα καλά ποιος αφήνει ευφλεκτα αντικείμενα κοντά και ακόμα περισσότερο πάνω στο φούρνο? Για μένα αυτό είναι το σφάλμα.

quote:
ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΜΑΙ ΕΣΩΣΤΡΕΦΗΣ ....
2ΟΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ..
3ΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ?? ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑΝ
ΕΧΩ ΤΡΑΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ... ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...
ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΙ...

Καλά όλες αυτό λέτε για αυτό και βγαίνεται έξω με τα μίνι και όλα τα συναφή προκειμένου να είναι φανερά τα.. ψυχικά σας χαρίσματα και εκ τούτου να προσελκύετε άνδρες.. υψηλής νοημοσύνης.
Καλά εσύ αν δεν βγαίνεις και συχνά δεν νομίζω να φόρεσες τίποτα έξαλλα αλλά για του λόγου το αληθές χτές βγήκα με μια φίλη μου που έχει ύψος κάπου στο 1,80κάτι απο φυσικού της και έχει ωραίο σώμα. Όταν συνατηθήκαμε κ πήγα να τη χαιρετήσω διαπίστωσα οτι με περνούσε μισό κεφάλι καθώς είχε φορέσει κ το αγαπημένο της 10ποντο(ή κάτι τέτοιο).
Αυτή ήταν η πρώτη μου εκπληξη(πρώτη φορά φορούσε τόοοσο ψηλό τακούνι) όταν μετα και με κόπο έστρεψα τη ματιά μου πάλι σε χαμηλά υψόμετρα διαπίστωσα ότι φορούσε ένα 10χ10cm μίνι και όλο το απο πάνω της σώμα καλύμμένο(κάτι που μου έκανε εντύπωση αφενός, αφετλερου δημιουργούσε αντίθεση με τα πόδια της που ήταν τελείως γυμνά).
Ε λοιπόν επειδή πήραμε και το μετρό μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι δε πέρασε ένα γέρος, ένας άνδρας με τη κοπέλα του ή ένας γκόμενος γενικά που να μη κοίταξε τα πόδια της.
Αφού έφυγα απο δίπλα της γιατί ένιωθα άβολα! Οπότε.. καλά εσένα σου τύχε και περίπτωση και απο ό,τι κατάλαβα δεν είχατε και καθόλου αγόρια στη παρέα σας πράγμα που είναι χαζό(αν δεν πηγαίνατε για γκομενότσαρκα δηλαδή).
Γιατι αν εγώ έβλεπα εκείνες τις μισες μερίδες για ανθρώπους, ie τους Πακίστανούς, να κάνουν τίποτα σε δικό μου άτομο θα γινόταν χαμός. Και σε περίπτωση που δεν είσαι αθλήτρια στο στίβο(επειδή έχει τύχει και αυτό) να πάρεις τα όρη κ τα βουνά, καλό είναι να έχετε κάνα-δυό αγόρια στη παρέα.
Πάντως μη χαμπαριάζεις. Σου έτυχε μια φορά τι να γίνει τώρα(καλά και εσείς πού πήγατε να βγείτε τόσο απομονωμένα που να σας κάνουν επίθεση?) ήσουν καρακωλόφαρδη κ σου τυχε.
Γενικά θα σου κάνει καλό να βγαίνεις ιδίως αμα βρεις καλή παρέα. Σκέψου τη θετική πλευρά, το ότι έκαναν τον κόπο να σου επιτεθούνε ίσως σημαίνει να χεις επιτυχία στους άνδρες.
quote:
ΚΛΑΣΙΚΟΣ....
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΧΕΙΣ..

Έχω σοβαρέψει τώρα. Όχι βασικά ποτέ δεν έκανα παρέα με τα χαμένα της ηλικίας μου. Αμα σου λέω ήμουν ο μοναδικός σκράπας ανάμεσα σε 5 απουσιολόγους.. καταλαβαίνεις. Απλά εγώ έκανα παρέα είτε με νορμαλ άτομα που να έχουν μια μέση ωριμότητα είτε με άτομα τυπου απουσιολόγων. Αλλά ποτέ δεν ήμουν το άτομο της "κακής παρέας" αν και ήμουν ό,τι κοντινότερο υπήρχε σε αυτό για τους φίλους μου.

Φίλη hanter

quote:
DR. ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΤΑΣΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ "ΖΩΑ" ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ Κ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ..

Ακριβώς το αντίθετο λέω. Ότι δηλαδή οι αντιδράσεις δεν έχουν να κάνουν τόσο με το τι αντικειμενικά ΕΙΝΑΙ κάτι αλλά με το τι ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ότι είναι. Θυμήσου το παράδειγμα που είπα με το παιδί που επειδή το δέρνει πατέρας του σε μικρή ηλικία όταν μεγαλώνει αυτό κάνει το ίδιο στα παιδιά του. Δεν υπάρχει τιποτα λογικό σε αυτή την αντίδραση. Το δίνω ως παράδειγμα για το πώς κάποιες καταστάσεις, κάποια ερεθίσματα λειτουργούν μέσα μας χωρίς εμείς να το συνειδητοποιούμε και αποτελούν μια "κρυφή επιρροή" για όλη τη διάρκεια της ζωής μας. Ένας παρατηρής(ακόμα και εμείς, δεν χρειάζεται να είναι ειδικός) μπορεί να την δεί μέσα απο τα αποτελέσματα της στη ζωή μας και κυρίως μέσα απο τις αντιδράσεις μας σε διάφορα ερεθίσματα.

Για αυτό κάποιες φορές είναι καλό διερωτόμαστε αν η αντίδραση μας σε κάτι που συμβαίνει είναι αντικειμενική ή αν είναι προϊόν καποιου συμβάντως, κάποιας νοοτροπίας-ιδεολογίας-ιδεοληψίας που αναπτυχθηκε στο παρελθόν μας και κυρίως στα παιδικά μας χρόνια
Ο κάθε άνθρωπος έχει τόσες κρυμμένες επιρροές μέσα του που είναι αδύνατον σχεδόν να είναι ποτέ τελείως ελευθερος.
Εγώ πχ υπήρξα εσωστρεφής εξ' αιτίας του χωρισμού των γονιών μου(σε γενικές γραμμές) και γενικά κάθε αντίδραση ενός ανθρώπου αντιστοιχεί συνήθως και σε κάποιο αρχικό ερέθισμα. Κατ'αυτό το τρόπο οι άνθρωποι ακολουθούν ένα μοτίβο ΔΡΑΣΕΩΝ(επιδιώξεις ζωής, επιθυμίες κλπ) και αντιδράσεων ανάλογα με το τι τους έχει επιβληθεί υποσυνείδητα στο παρελθόν.

υγ:το πληκτρολόγιο μου τα χει παίξει, σόρι για τυχόν λάθη.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 27/12/2009 11:22:10


DR.ΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΝΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΒΛΑΚΑΣ Κ ΞΕΛΙΓΟΜΕΝΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΣΕΙ,ΕΝΑ ΑΥΤΟ..ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΡΟΥΧΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΙ,ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ,ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ,ΚΟΡΣΕΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ Κ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΡΑΔΙΝΑ ΕΤΣΙ..?? ΤΡΙΤΟΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΜΙΝΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΠΟΤΕ Η' ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ Η' ΦΟΥΣΤΑ-ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΜΕ ΚΟΛΑΝ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΛΕΙΣΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ Η' ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ..ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ..ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΝΤΥΘΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Κ ΝΟΙΩΘΕΙ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ..Κ ΜΕ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑΕΙ Κ ΕΠΙΤΗΘΕΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ..??? ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ,ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΑΙ Η ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΤΟΤΕ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΝΑ "ΦΑΕΙ" Ο ΑΛΛΟΣ..ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΗΘΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΡΑΣΟΙΣ,ΑΝΩΜΑΛΟΙ,ΑΓΑΜΗΤ...Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ..Κ ΓΙΑΤΙ ΕΝΝΟΙΩΣΕΣ ΑΒΟΛΑ ΡΕ ΣΥ ΑΝ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ..ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ..!!!! ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ..????????

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 17:57:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Καθόλου δε γελάω....
Καλά κ γω το χω πάθει αυτό.. αλλά χωρίς τις χαρτοπετσέτες...
Μα καλά ποιος αφήνει ευφλεκτα αντικείμενα κοντά και ακόμα περισσότερο πάνω στο φούρνο? Για μένα αυτό είναι το σφάλμα.

ΚΟΙΤΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΞΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟΝ ΘΟΡΥΒΟ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΕΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ....

quote:
Καλά όλες αυτό λέτε για αυτό και βγαίνεται έξω με τα μίνι και όλα τα συναφή προκειμένου να είναι φανερά τα.. ψυχικά σας χαρίσματα και εκ τούτου να προσελκύετε άνδρες.. υψηλής νοημοσύνης.
Καλά εσύ αν δεν βγαίνεις και συχνά δεν νομίζω να φόρεσες τίποτα έξαλλα ..

ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΕΣ ΦΟΡΟΥΣΑΝ ΣΟΡΤΣ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΖΙΝ

quote:
Οπότε.. καλά εσένα σου τύχε και περίπτωση και απο ό,τι κατάλαβα δεν είχατε και καθόλου αγόρια στη παρέα σας πράγμα που είναι χαζό(αν δεν πηγαίνατε για γκομενότσαρκα δηλαδή).

ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ 2 ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΓΥΡΙΖΑ ΣΠΙΤΙ (ΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ) ΕΚΕΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ...
ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ... ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ Ο ΤΥΠΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΣΤΗΜΕΝΗ.... ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΤΡΟΜΑΞΑ

quote:
Γιατι αν εγώ έβλεπα εκείνες τις μισες μερίδες για ανθρώπους, ie τους Πακίστανούς, να κάνουν τίποτα σε δικό μου άτομο θα γινόταν χαμός.

ΟΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΣΦΑΛΗΣ...

quote:
Και σε περίπτωση που δεν είσαι αθλήτρια στο στίβο(επειδή έχει τύχει και αυτό) να πάρεις τα όρη κ τα βουνά, καλό είναι να έχετε κάνα-δυό αγόρια στη παρέα.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝΕ ΑΥΤΟΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ...
ΚΑΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥΣ ...

quote:
Σου έτυχε μια φορά τι να γίνει τώρα(καλά και εσείς πού πήγατε να βγείτε τόσο απομονωμένα που να σας κάνουν επίθεση?) ήσουν καρακωλόφαρδη κ σου τυχε.

ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΥΧΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ... Ο ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ...
ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ....
ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΚΟΜΑ...

quote:
Γενικά θα σου κάνει καλό να βγαίνεις ιδίως αμα βρεις καλή παρέα. Σκέψου τη θετική πλευρά, το ότι έκαναν τον κόπο να σου επιτεθούνε ίσως σημαίνει να χεις επιτυχία στους άνδρες

ΜΑΓΝΗΤΗ ΣΤΟΥΣ ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΕΝΑ ΤΟΝΟ ΑΤΥΧΙΑΣ ΑΠΑΝΩ ΜΟΥ
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 18:10:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
hanter
quote:
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΦΘΩΝΟ Κ ΝΑ ΖΗΛΕΥΩ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ..??? ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΟΣΟ ΑΧΩΝΕΥΤΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ Κ ΑΥΤΟΥΣ..ΛΥΠΑΜΑΙ..

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙΣ ....ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ

quote:
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΓΙΑΣΜΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΚΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..

Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΥΩΝ?

quote:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΨΥΛΗ ΑΝΤΡΙΚΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ Κ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ..


ΚΑΤΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΕΝΕΣΤΩΤΑ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΧΡΟΝΙΑ??

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 18:23:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Εστω οτι μιλάμε για τα παλιά χρόνια.
Μα, αφού ο ... σκοτωμένος δεν ξύπνησε ποτέ για να πεί στους δικούς του ότι τον σκότωσε η μόρα. Αυτοί πώς το ήξεραν; Το υπέθεταν;

mimosa αν αυτο που λεσ υσχυει ...
ΤΟΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΑΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΙΤΙΑ ΤΩΝ ΘΑΝΑΤΩΝ
ΟΙ ΒΙΟΨΙΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΠΗΡΑΤΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ
ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ...
Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ.. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΘΑΝΕ ΑΠΟ ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟ...Ο ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΑ
ΠΑΛΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΤΙ ΩΡΑ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ ΘΥΜΑ ΚΤΛ..

ΣΤΗ ΜΩΡΑ ΥΠΟΘΕΤΩ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ
ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΑΡΑ ΘΑΝΑΤΟ...ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ....
ΜΕ ΤΗΝ ΜΩΡΑ...ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΩΣ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ...ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ??

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 18:29:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Ρε παιδιαααα, πειτε για κανα πνευμα και αφήστε την κοινωνιολογία.....αλλο ειναι το θέμα μας!!!! καλά μονο κορίτσια ειναι εδώ?? Είναι καμιά σας απο Αθήνα και εχετε πιάσει τετοιο θέμα τωρα????

KΑΛΑ Ο DR ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ΑΥΤΟ??

GASMAS ΕΙΣΑΙ ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΔΡΕΝΑΛΥΝΗ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙ .... ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΠΝΕΥΜΑΤΑ..
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΠΗΣΤΕΥΩ...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...
ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 18:38:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa
Μα η μόρα, όπως και κάθε άλλη "οντότητα" (που λέει ο λόγος) δεν έρχεται σε επαφή με το φυσικο μας σώμα αλλά με το ενεργειακό. Δεν έχει υλική υπόσταση, δεν υπάρχει στο φυσικό πεδίο και κάτι που δεν υπάρχει δεν μπορεί να σου σταματήσει την αναπνοή.
Να έχει πάθει κανείς ανακοπή απο την τρομάρα του; υπερβολικό. Σχεδόν όλοι οι άνθρωποι έστω μια φορά στη ζωή τους έχουν έρθει αντιμέτωποι με τη μόρα. Δεν είναι δα και τόσο τραγικό.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 19:04:13  Εμφάνιση Προφίλ

Πω πω τα χω πάρει δε δουλεύει τίποτα σε αυτο τπ πισι.. αχεμ συνεχίζουμε
CHARMED

quote:
Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΥΩΝ?

Ανάμεσα σε άλλα...

quote:
ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ 2 ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΓΥΡΙΖΑ ΣΠΙΤΙ (ΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ) ΕΚΕΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ...
ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ... ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ Ο ΤΥΠΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΣΤΗΜΕΝΗ.... ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΤΡΟΜΑΞΑ

Και τελικά τι έγινε? Επίσης αυτός πώς ήταν σωματικά και τι εθνικότητας? Και δεν είχε κόσμο γύρω?
quote:
ΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΣΦΑΛΗΣ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝΕ ΑΥΤΟΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ...
ΚΑΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥΣ ...

Ναι συμβαίνει αυτό. Κοίτα εξαρτάται με το τι έχεις να αντιμετωπίσεις. Τον μέσο Πακιστανό ο μέσος Έλληνας μπορεί να τον κάνει τόπι.. τον μέσο Αλβανό δύσκολα, τον μέσο μαύρο πιο δύσκολα. Αλλά πάντα εξαρτάται απο την διαφορά όγκου και εμπειρίας, αν δηλαδή έχεις κάνει κάποιο άθλημα σχετικό με μπούφλες ή αν συχνά πιάνεσαι στα χέρια με άλλους τότε κατα πάσα πιθανότητα έναν ερασιτέχνη του αλλάζεις τα φώτα. Τώρα, εγώ είμαι λίγο εύξαπτος με κάποια θέματα και επειδή έχω και κάποιες εμπειρίες "επαγγελματικές" καλύτερα να μην πέσει πάνω μου ο κάθε Πακιστανός. Γενικά όμως είμαι αρκετά ψύχραιμος και καλό είναι να μένεις νηφάλιος σε τέτοιες καταστάσεις. Δεν μου χει τύχει βέβαια ποτέ, το μόνο που μου χει τύχει είναι να περιμένω στη ουρά κάπου και ένας γύφτος να πετάγεται απ το πουθενά να σπρώχνει μια κυρία που ήταν μπροστά για να αγοράσει κάτι και να φεύγει. Είπα να του πώ τίποτα αλλά λέω άστο μη πάρει διαστάσεις και είναι και κεντρικός δίπλα.
quote:
ΜΑΓΝΗΤΗ ΣΤΟΥΣ ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΕΝΑ ΤΟΝΟ ΑΤΥΧΙΑΣ ΑΠΑΝΩ ΜΟΥ
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...


Τι σε παρακολουθούσαν απ το αμάξι? Ακόμα το κάνουν? Σοβαρά πες μου τώρα αν το κάνουν ακόμη παίρνω μερικούς φίλους μου και πάμε και τους κάνουμε καινούριους. Αλλά αν έχουμε αμάξι πάρε αριθμό και κάνε καταγγελία. Ειδικά τώρα οι δρόμοι είναι γεμάτοι αστυνομία.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 19:42:29  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε GASMAS περιμένουμε όλοι τη παράθεση της εμπειρίας της CHARMED οπότε μέχρι να βρει χρόνο να τη γράψει μιλάμε για μερικά πιο ενδιαφέροντα θέματα

quote:

DR.ΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΝΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΒΛΑΚΑΣ Κ ΞΕΛΙΓΟΜΕΝΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΣΕΙ,ΕΝΑ ΑΥΤΟ..ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΡΟΥΧΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΙ,ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ,ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ,ΚΟΡΣΕΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ Κ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΡΑΔΙΝΑ ΕΤΣΙ..?? ΤΡΙΤΟΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΜΙΝΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΠΟΤΕ Η' ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ Η' ΦΟΥΣΤΑ-ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΜΕ ΚΟΛΑΝ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΛΕΙΣΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ Η' ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ..ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ..ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΝΤΥΘΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Κ ΝΟΙΩΘΕΙ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ..Κ ΜΕ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑΕΙ Κ ΕΠΙΤΗΘΕΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ..??? ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ,ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΑΙ Η ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΤΟΤΕ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΝΑ "ΦΑΕΙ" Ο ΑΛΛΟΣ..ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΗΘΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΡΑΣΟΙΣ,ΑΝΩΜΑΛΟΙ,ΑΓΑΜΗΤ...Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ..Κ ΓΙΑΤΙ ΕΝΝΟΙΩΣΕΣ ΑΒΟΛΑ ΡΕ ΣΥ ΑΝ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ..ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ..!!!! ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ..????????

(''v'') ' v '


Λοιπόν ας το πάρουμε απ την αρχή το ζήτημα. Δεν έκανα επίθεση -προσωπικά- αλλά σχόλιο.

Συμφωνούμε ως προς το ότι μια γυναίκα με ανοιχτά ρούχα παντώς είδους προκαλεί περισσότερο απο μία με κλειστά?
Αν ναι τότε πρέπει και να συμφωνήσουμε οτι βρίσκεται στη λίστα υψηλού κινδύνου απο πλευρά παρενόχλησης.

Πέρα απ αυτό, ένας άνδρας, με κακές βέβαια διαθεσεις, είναι λογικό να θεωρήσει ότι μια γυναίκα που "τα βγάζει όλα" δίνει περισσότερα δικαιώματα απο μία που "τα κρατάει όλα" απο πλευράς σεβασμού και αξιοπρέπειας. Μη ξεχνάμε ότι στις συντηρητικές κοινωνίες του παρελθόντος και του σήμερα τα ανοιχτά ρούχα θεωρούνταν στοιχείο τουλάχιστον φιλελευθερισμού. Το ότι μια γυναίκα βέβαια φοράει ανοιχτά ρούχα δεν σημαίνει ότι δεν έχει αξιο-πρέπεια αλλά ότι τα "πρέπει" την αφορούν λιγότερο αφού δεν την απασχολεί το αν εξάπτει αισθήματα σεξουαλικά στο άλλο φύλο.

Ναι ο άνδρας δεν είναι υποχρεωμένος να παρενοχλήσει μια γυναίκα επειδή φοράει μίνι, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι το ντύσιμό της δεν του προκαλεί συναισθήματα βιό(ενστικτο)-ωθούμενα που αφενός απέχουν της αγάπης αφετέρου αποτελούν την πρώτη εντύπωση του άλλου όταν σε βλέπει..

Ναι οι περισσότερες γυναίκες για τους λόγους που αναφέρεις τα φοράνε (αυτοπεποίθηση κλπ), δεν διαφωνώ με αυτό και συμφωνώ εκ τούτου ότι δεν το κάνουν με σκοπό να προκαλέσουν, χωρίς να σημαίνει οτι αυτό δεν συμβαίνει κιόλας.
Εγώ ένιωσα 'αβολα δίπλα της γιατί ένιωθα ότι όλα τα μάτια ήταν πάνω μου και μου την έσπαγε αυτό. Το ντύσιμο όσο και η συμπεριφορά είναι πράγματα τα οποία τα επιλέγεις(και τη συμπεριφορά λιγότερο κιόλας) εξ'αυτού προκαλούν το ίδιο μέσα στα πλαίσια που μπορεί να προκαλέσει το καθένα. Δηλαδή όταν εσύ βλέπεις στη παραλία να φοράει κάποια μαγιό που είναι σα στρινγκ λές ότι αυτό είναι άσχετο με τη συμπεριφορά της?
Ατά..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 27/12/2009 20:08:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 21:14:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Μα η μόρα, όπως και κάθε άλλη "οντότητα" (που λέει ο λόγος) δεν έρχεται σε επαφή με το φυσικο μας σώμα αλλά με το ενεργειακό. Δεν έχει υλική υπόσταση, δεν υπάρχει στο φυσικό πεδίο και κάτι που δεν υπάρχει δεν μπορεί να σου σταματήσει την αναπνοή.

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ
ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Η ΜΩΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ .....
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΩΡΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗ
ΒΖΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΑΝ Η ΜΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΕΔΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ
ΕΦΙΚΤΗ ΑΥΤΗ Η ΕΠΑΦΗ .....ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΦΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΕΔΙΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΥΛΗ ΚΑΙ ΠΥΛΕΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ....

quote:
Να έχει πάθει κανείς ανακοπή απο την τρομάρα του; υπερβολικό.

ΥΠΕΡΒΟΛΛΙΚΟ ΝΑ ΠΑΙΘΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΡΟΜΟ Η ΑΠΟ ΦΟΒΟ...
ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ??
ΜΠΟΡΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ...
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ...Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΞΕΙ...
ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΒΛΕΠΑ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ...ΜΕ ΗΡΕΜΗ ΑΠΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΟΧΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑ....ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΑ ΘΡΙΛΕΡ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ
ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 10ΛΕΠΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ...ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΚΑΠΟΙΟΣ
ΑΛΛΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΑΝΑΚΟΠΗ...

quote:
Σχεδόν όλοι οι άνθρωποι έστω μια φορά στη ζωή τους έχουν έρθει αντιμέτωποι με τη μόρα.

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΥΤΗ...
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 100 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ
ΟΙ 92 ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΟ
ΟΥΤΕ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΕ ΜΩΡΑ...

quote:
Δεν είναι δα και τόσο τραγικό.

ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ .... ΚΑΙ ΕΙΣΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΑΘΗΤΙΚΗ.....
ΔΗΔ ΕΙΠΕΣ Α! ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕΣ ΠΛΕΥΡΟ.....
Η ΤΕΣΠΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 21:55:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Ανάμεσα σε άλλα...

H MAΓΕΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΣΤΑ ΑΛΛΑ...

quote:
Και τελικά τι έγινε? Επίσης αυτός πώς ήταν σωματικά και τι εθνικότητας? Και δεν είχε κόσμο γύρω?

ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ Ο DR... ΧΑ! ΧΑ!
ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
(ΠΟΥ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΡΧΟΝΤΑΝ)
ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΑΙΞΑ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ... ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟΝ
ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΜΕΤΑ ΥΠΟΞΙΑΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ...
ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΑ ΝΑ ΦΕΥΓΩ.. ΑΥΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ... ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΗΝ ΗΞΕΡΑ ΑΠΕΞΩ...ΚΑΘΩΣ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ... ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΥΚΛΟΥΣ...
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ... ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ
ΣΤΙΓΜΗ ΕΠΕΣΑ ΑΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΕΧΕΤΕ ΓΕΙΑ... ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ
ΠΑΝΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΠΩΣ ΕΦΥΓΑ ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ...
....

ΚΟΙΤΑ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ .... ΗΤΑΝ..... ΓΥΡΟ ΣΤΑ 30...
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕ...
ΑΛΒΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΕ ΚΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ...
ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΧ ΤΣΙΓΑΡΑ... ΑΝ ΕΧΩ ΧΑΣΙΣ...
ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ .....

ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΑΤΥΧΗ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ..

quote:
Τώρα, εγώ είμαι λίγο εύξαπτος με κάποια θέματα και επειδή έχω και κάποιες εμπειρίες "επαγγελματικές" καλύτερα να μην πέσει πάνω μου ο κάθε Πακιστανός.

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΗΡΘΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ...

quote:
Τι σε παρακολουθούσαν απ το αμάξι? Ακόμα το κάνουν? Σοβαρά πες μου τώρα αν το κάνουν ακόμη παίρνω μερικούς φίλους μου και πάμε και τους κάνουμε καινούριους. Αλλά αν έχουμε αμάξι πάρε αριθμό και κάνε καταγγελία. Ειδικά τώρα οι δρόμοι είναι γεμάτοι αστυνομία.

ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ... ΑΠΛΑ καμοια φορα περπαταω ΚΑΙ ΠΕΤΑΝΕ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ
ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ (ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΙ) ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ...

ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΣ ΦΙΛΟΥΣ...
ΓΛΥΚΑ ΣΚΕΤΗ ΕΙΣΑΙ...
ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΘΑ ΝΑΙ
ΑΠΟΛΥΤΑΑΣΦΑΛΗΣ

quote:
Φίλε GASMAS περιμένουμε όλοι τη παράθεση της εμπειρίας της CHARMED οπότε μέχρι να βρει χρόνο να τη γράψει μιλάμε για μερικά πιο ενδιαφέροντα θέματα

ΕΡΧΕΤΕ ΕΡΧΕΤΕ...

THANKS
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 22:29:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΗΡΘΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ...

Όχι αλλά δεν θα χε πλάκα??
quote:
ΚΟΙΤΑ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ .... ΗΤΑΝ..... ΓΥΡΟ ΣΤΑ 30...
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕ...
ΑΛΒΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΕ ΚΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ...
ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΧ ΤΣΙΓΑΡΑ... ΑΝ ΕΧΩ ΧΑΣΙΣ...
ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ .....

Καλά παιδί μου σε τι γειτονιά μένεις?
Οι Αλβανοί είναι πιο σκληρά καρύδια. Αλλά εντάξει με τις κατάλληλες γνωριμίες όλα γίνονται.
quote:
H MAΓΕΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΣΤΑ ΑΛΛΑ...

Εν μέρει..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 22:44:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa
quote:
ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΦΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΕΔΙΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΥΛΗ ΚΑΙ ΠΥΛΕΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ....

Κάθε βράδυ βρίσκεσαι εκεί, την ώρα που κοιμάσαι.
Το υποσεινήδητό σου είναι ένα άλλο πεδιο. Και η μόρα βρίσκεται εκεί.

Edited by - mimosa on 27/12/2009 22:47:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 22:56:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa
quote:
ΥΠΕΡΒΟΛΛΙΚΟ ΝΑ ΠΑΙΘΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΡΟΜΟ Η ΑΠΟ ΦΟΒΟ...

Η ανακοπή είναι φυσική αιτία θανάτου. Ο άνθρωπος δεν θα ξυπνήσει ποτέ για να μας πεί αν τον τρόμαξε η μορα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 23:55:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

Φίλε GASMAS περιμένουμε όλοι τη παράθεση της εμπειρίας της CHARMED οπότε μέχρι να βρει χρόνο να τη γράψει μιλάμε για μερικά πιο ενδιαφέροντα θέματα

quote:

DR.ΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΝΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΒΛΑΚΑΣ Κ ΞΕΛΙΓΟΜΕΝΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΣΕΙ,ΕΝΑ ΑΥΤΟ..ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΡΟΥΧΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΙ,ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ,ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ,ΚΟΡΣΕΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ Κ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΡΑΔΙΝΑ ΕΤΣΙ..?? ΤΡΙΤΟΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΜΙΝΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΠΟΤΕ Η' ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ Η' ΦΟΥΣΤΑ-ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΜΕ ΚΟΛΑΝ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΛΕΙΣΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ Η' ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ..ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ..ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΝΤΥΘΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Κ ΝΟΙΩΘΕΙ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ..Κ ΜΕ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑΕΙ Κ ΕΠΙΤΗΘΕΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ..??? ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ,ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΑΙ Η ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΤΟΤΕ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΝΑ "ΦΑΕΙ" Ο ΑΛΛΟΣ..ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΗΘΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΡΑΣΟΙΣ,ΑΝΩΜΑΛΟΙ,ΑΓΑΜΗΤ...Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ..Κ ΓΙΑΤΙ ΕΝΝΟΙΩΣΕΣ ΑΒΟΛΑ ΡΕ ΣΥ ΑΝ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ..ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ..!!!! ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ..????????

(''v'') ' v '


Λοιπόν ας το πάρουμε απ την αρχή το ζήτημα. Δεν έκανα επίθεση -προσωπικά- αλλά σχόλιο.

Συμφωνούμε ως προς το ότι μια γυναίκα με ανοιχτά ρούχα παντώς είδους προκαλεί περισσότερο απο μία με κλειστά?
Αν ναι τότε πρέπει και να συμφωνήσουμε οτι βρίσκεται στη λίστα υψηλού κινδύνου απο πλευρά παρενόχλησης.

Πέρα απ αυτό, ένας άνδρας, με κακές βέβαια διαθεσεις, είναι λογικό να θεωρήσει ότι μια γυναίκα που "τα βγάζει όλα" δίνει περισσότερα δικαιώματα απο μία που "τα κρατάει όλα" απο πλευράς σεβασμού και αξιοπρέπειας. Μη ξεχνάμε ότι στις συντηρητικές κοινωνίες του παρελθόντος και του σήμερα τα ανοιχτά ρούχα θεωρούνταν στοιχείο τουλάχιστον φιλελευθερισμού. Το ότι μια γυναίκα βέβαια φοράει ανοιχτά ρούχα δεν σημαίνει ότι δεν έχει αξιο-πρέπεια αλλά ότι τα "πρέπει" την αφορούν λιγότερο αφού δεν την απασχολεί το αν εξάπτει αισθήματα σεξουαλικά στο άλλο φύλο.

Ναι ο άνδρας δεν είναι υποχρεωμένος να παρενοχλήσει μια γυναίκα επειδή φοράει μίνι, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι το ντύσιμό της δεν του προκαλεί συναισθήματα βιό(ενστικτο)-ωθούμενα που αφενός απέχουν της αγάπης αφετέρου αποτελούν την πρώτη εντύπωση του άλλου όταν σε βλέπει..

Ναι οι περισσότερες γυναίκες για τους λόγους που αναφέρεις τα φοράνε (αυτοπεποίθηση κλπ), δεν διαφωνώ με αυτό και συμφωνώ εκ τούτου ότι δεν το κάνουν με σκοπό να προκαλέσουν, χωρίς να σημαίνει οτι αυτό δεν συμβαίνει κιόλας.
Εγώ ένιωσα 'αβολα δίπλα της γιατί ένιωθα ότι όλα τα μάτια ήταν πάνω μου και μου την έσπαγε αυτό. Το ντύσιμο όσο και η συμπεριφορά είναι πράγματα τα οποία τα επιλέγεις(και τη συμπεριφορά λιγότερο κιόλας) εξ'αυτού προκαλούν το ίδιο μέσα στα πλαίσια που μπορεί να προκαλέσει το καθένα. Δηλαδή όταν εσύ βλέπεις στη παραλία να φοράει κάποια μαγιό που είναι σα στρινγκ λές ότι αυτό είναι άσχετο με τη συμπεριφορά της?
Ατά..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 27/12/2009 20:08:07


ΟΧΙ ΒΡΕ DR. ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΛΑ ΕΞΗΓΗΣΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ..ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ Κ ΑΛΛΟ ΚΑΤΙ ΧΥΔΑΙΟ Κ ΑΥΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑΣ..ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΑ ΙΔΙΑ..ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΣΕΙΣ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΕΜΕΙΣ..ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΧΥΔΑΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΩΡΑΙΟ..ΠΟΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ Κ ΑΛΛΟ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ Κ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ..ΑΛΛΕΣ ΤΟ ΧΥΔΑΙΟ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ Κ ΣΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ Κ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΨΑΧΝΩΝΤΑΙ Κ ΟΛΑΣ..ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ..Κ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ..??? ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΧΑΡΗ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ Κ ΣΕ ΞΕΝΕΡΩΣΑΝ..ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΩΡΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΑΡΑ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 00:15:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

hanter
quote:
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΦΘΩΝΟ Κ ΝΑ ΖΗΛΕΥΩ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ..??? ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΟΣΟ ΑΧΩΝΕΥΤΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ Κ ΑΥΤΟΥΣ..ΛΥΠΑΜΑΙ..

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙΣ ....ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ

quote:
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΓΙΑΣΜΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΚΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..

Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΥΩΝ?

quote:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΨΥΛΗ ΑΝΤΡΙΚΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ Κ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ..


ΚΑΤΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΕΝΕΣΤΩΤΑ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΧΡΟΝΙΑ??

CHARMED


ΟΧΙ CHARMED ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΣΚΙΑ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΡΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΚΑΤΗΓΓΕΙΛΕ ΤΟ Κ ΑΝ ΣΕ ΞΑΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΠΕΡΝΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 00:31:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

quote:

hanter
quote:
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΦΘΩΝΟ Κ ΝΑ ΖΗΛΕΥΩ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ..??? ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΟΣΟ ΑΧΩΝΕΥΤΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ Κ ΑΥΤΟΥΣ..ΛΥΠΑΜΑΙ..

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙΣ ....ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ

quote:
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΓΙΑΣΜΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΚΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..

Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΥΩΝ?

quote:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΨΥΛΗ ΑΝΤΡΙΚΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ Κ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ..


ΚΑΤΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΕΝΕΣΤΩΤΑ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΧΡΟΝΙΑ??

CHARMED


ΟΧΙ CHARMED ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΣΚΙΑ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΡΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΚΑΤΗΓΓΕΙΛΕ ΤΟ Κ ΑΝ ΣΕ ΞΑΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΠΕΡΝΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ..

(''v'') ' v '


(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 09:59:12  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλη hanter αν θες να παραθέσεις μία εικόνα θα πρέπει να βάλεις το direct link της εικόνας ανάμεσα στα [img].
Για δοκιμή μπορείς να πας εδώ:
http://www.esoterica.gr/FORUMS/topic.asp?TOPIC_ID=7042&whichpage=33&ARCHIVE=

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 12:19:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΟΧΙ CHARMED ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΣΚΙΑ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΡΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΚΑΤΗΓΓΕΙΛΕ ΤΟ Κ ΑΝ ΣΕ ΞΑΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΠΕΡΝΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ..

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??
ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΦΟΡΤΟΘΗΤΕ??

ΚΟΙΤΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΘΕΛΩ ΣΥΝΟΔΙΑ ... Ο ΒΛΑΚΑΣ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 12:33:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Κάθε βράδυ βρίσκεσαι εκεί, την ώρα που κοιμάσαι.
Το υποσεινήδητό σου είναι ένα άλλο πεδιο. Και η μόρα βρίσκεται εκεί.

OI ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΜΩΡΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΘΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΩΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΛΑΝΙΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ....
ΑΝ Η ΜΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ...ΔΗΛΑΔΗ ΗΤΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ..

quote:
Η ανακοπή είναι φυσική αιτία θανάτου. Ο άνθρωπος δεν θα ξυπνήσει ποτέ για να μας πεί αν τον τρόμαξε η μορα.

Η ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΤΡΟΜΑΖΟΝΤΑΣ ΣΕ...
ΣΕ ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΣΦΥΞΙΑ..
ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ...
ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΝΑ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΑΝΑΚΟΠΗ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 12:38:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Καλά παιδί μου σε τι γειτονιά μένεις?
Οι Αλβανοί είναι πιο σκληρά καρύδια. Αλλά εντάξει με τις κατάλληλες γνωριμίες όλα γίνονται.

KOITA ΚΑΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ...

ΠΟΙΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΡΕ???

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 12:41:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Όχι αλλά δεν θα χε πλάκα??..

KΑΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΙΣΑΙ??
ΕΧΕΙΣ ΜΑΥΡΟΙ ΖΩΝΗ??

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 12:46:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
quote: H MAΓΕΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΣΤΑ ΑΛΛΑ...


Εν μέρει


ΤΙ ΕΝ ΜΕΡΗ? Η ΛΕΥΚΗ ΜΑΓΕΙΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ??
ΔΗΛΔ ΑΜΑ ΤΗΝ ΑΣΚΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ?

ΑΣΧΕΤΟ
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΙΣΙ ΣΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ??

CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 12:54:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Καλά εσύ αν δεν βγαίνεις και συχνά δεν νομίζω να φόρεσες τίποτα έξαλλα αλλά για του λόγου το αληθές χτές βγήκα με μια φίλη μου που έχει ύψος κάπου στο 1,80κάτι απο φυσικού της και έχει ωραίο σώμα. Όταν συνατηθήκαμε κ πήγα να τη χαιρετήσω διαπίστωσα οτι με περνούσε μισό κεφάλι καθώς είχε φορέσει κ το αγαπημένο της 10ποντο(ή κάτι τέτοιο).

ΜΑΛΛΟΝ 12ΠΟΝΤΟ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ
ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΑΙ DR ΜΟΥ ΣΟΥ ΧΩ ΝΕΑ...
ΜΑΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΟ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 15 ΠΟΝΤΟΥΣ
ΤΩΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ 17ΠΟΝΤΟ (ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ...)
hanter ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ...
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 15:10:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΤΙ ΕΝ ΜΕΡΗ? Η ΛΕΥΚΗ ΜΑΓΕΙΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ??
ΔΗΛΔ ΑΜΑ ΤΗΝ ΑΣΚΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ?

ΑΣΧΕΤΟ
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΙΣΙ ΣΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ??



Λευκή, μαύρη ποιος θα το κρίνει..

Ας μη μιλήσουμε για το πισί μου γιατί... γκρρρρ... Γράφω απ τον λάπτοπ μου ευτυχώς. Ο ντεσκτοπ όμως θα φάει ένα φορμάτ.. καλά μιλάμε θα γίνει γλέντι. Αλλά χρειάζεται κ πληκτρολόγιο.

quote:
KΑΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΙΣΑΙ??
ΕΧΕΙΣ ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ??

Μπα λεπτός είμαι, το χω πει κ παλιότερα νομιζω. Έχω κάνει βέβαια πολεμικές τέχνες κ γενικά αθλούμε αρκετά οπότε ναι έχω δυνατό σώμα σε σχέση με τα κιλά μου.
quote:
KOITA ΚΑΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ...

ΠΟΙΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΡΕ???



Τίποτα είναι πολύ απλό. Παίρνεις ένα φίλο σου τηλέφωνο λες ρε φίλε ένας Αλβανός/Πακιστανός κοκ πήραξε μια φίλη μου, αυτό και αυτό πάμε να βοηθήσουμε? Ε αυτός μετά το λέει σε έναν φίλο του και αυτός σε έναν άλλο κλπ κλπ και στο τέλος μαζεύονται 30 άτομα απ'τα οποία τα μισά περισσέυουν. Τώρα αν μπλεκτεί κ καμια οργάνωση μέσα εντάξει. Καλύτερα όχι.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 28/12/2009 15:13:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 19:32:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ...ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ
ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΨΟΝΙΑ ΚΑΘΟΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Η ΜΙΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
ΜΟΥ....ΚΑΘΩΣ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΔΙΠΛΩΜΕΝΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑ...
ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΙΑΖΟΜΟΥΝΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΓΙΑ ΤΟΝ
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΜΟΥ ...ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕ ΕΤΡΩΓΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ
ΓΡΑΦΕΙ... ΕΡΙΧΝΑ ΚΛΕΦΤΕΣ ΜΑΤΙΕΣ ΑΛΛΑ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ
ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ...
ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΛΕΓΕ ΚΑΤΙ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΗΚΑ
ΤΥΠΟΥ ΑΓΙΕ ΝΕΚΤΑΡΙΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ...ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ
ΤΥΧΗ ..ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...ΚΑΙ ΑΛΛΑ
ΤΕΤΟΙΑ... ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΓΝΟΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ
ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ .."Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΣΤΑΛΘΗΚΕ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ..."
ΟΠΟΙΟΣ ΕΛΑΒΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΚΕΡΔΙΖΕ ΛΑΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΛΥΡΕΣ...
ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΛΥΣΙΔΑ Η ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΞΕ ΠΑΘΑΝΕ
(Α ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΧΡΟΝΙΚΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΤΑΝ ΝΑ ΗΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 42 ΩΡΕΣ ..ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ)ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ...ΕΧΑΣΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ..
ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΝΕΦΕΡΕ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ 40 ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΝΑ
ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΥΧΗ...

ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΨΑ ΣΕ ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ..
ΘΕΩΡΙΣΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΦΑΡΣΑ ..
ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΕΙΧΕ ΟΝΤΩΣ ΚΑΝΑΙ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ
ΤΑΛΑΙΠΟΡΗΜΑΝΟ ΑΥΤΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΚΥΣΤΕΙ ΣΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΛΙΓΑΚΙ
ΞΕΒΑΨΕΙ Ο ΣΤΥΛΟΣ ...
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΠΕΡΝΑ ΒΑΘΜΟΥΣ
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ
DOWN ΛΕΩ ΑΝ ΑΥΤΗ Η ΒΛΑΚΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΠΙΑΝΕ ΝΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ 19 (ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΑ)
ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ...ΥΣΤΕΡΑ ΕΥΧΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ
ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ..ΚΑΙ ΝΑΙ.. ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΟΛΑ...
ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ
ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΟΙΑ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΩΣ ΓΝΗΣΙΑ ΤΕΜΠΕΛΑ ΕΚΑΝΑ 40 ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ
ΤΑ ΕΚΤΥΠΩΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ..
ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΖΟΚΕΡ...
ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΑ ...

ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ...
ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΕ ΑΣ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΑΡΣΑ ΚΑΙ
ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ...ΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ...
ΠΗΓΑ ΣΤΟ GOOGLE ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΤΛΟ
"ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ"
ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΟΛΟΙΔΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ...

ΤΩΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ...?

YES HONEY THATS WHAT YOU WERE WAITING FOR..
BUT I HAVE MORE THINGS TO POST...


CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2333984
Maintained by Digital Alchemy