ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το επικινδυνο παιχνιδι "Ποτηρακι"..Αληθινη ιστορια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 43
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2013, 21:01:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι έχασες αν επιτρέπεται;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
psykick
Νέο Μέλος


34 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2013, 00:58:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γινει αλλος ανθρωπος ποτε δεν εκανα τετια πραγματα μεχρι εκεινη την μερα, αυτα που εκανα οφειλοναι στο οτι εβλεπα supernatural αλλα τα εκανα πραξη όταν εγινα ρακος, σαν να εχασα τον ελεγχο της ζωης μου εκεινη την περιοδο, με αυτην την αρνητικοτητα που κουβαλουσα τα εκανα πραξη αυτα που εβλεπα, αποτομα ξεκινισε και με τον καιρο χαλαροσα απο το συμβαν και αραιοσαν η μερες που με βασανιζα, αλλα ακομα και τωρα αμα θελω το κανω και δεν ειναι παντα με την θεληση μου ειναι σαν καποιος να μου λεει κανε αυτο τωρα και γω να το πραττω, οταν με χαρακονα και τις 2 περιπτοσεις ειχα οτι θα με βοηθησει, η θα κανει κακο στην ζωη μου, γιατι ξερω πως εγω φταιω και με τιμορουσα και αυτο με εκανε να ισοροπω την κατασταση μου για το οτι ειναι κακο ειναι να μενουν τα σημαδια απο ολα οσα εκανα εμειναν 3, το 1 ειναι εντονο η οτι δεν ειναι τοσο παλιο οταν ανιξε η οτι ειναι εγκαυμα αφου δεν το βλεπει κανεις δεν ανυσηχω εχω το ρολοι και το καλυπτει το εψαξα επιστιμονικα το θεμα και βρηκα αν ειναι σε φαρμακα να παρω χρειαζομαι χαρτι γιατρου αν το παρουμε σαν καθημερινοτητα σοκολατες υγειας παυλιδη πως ονομαζοταν η ασθενεια δεν θυμαμε ουτε τι οξη συγκεκριμενο πρεπει να παρω τιποτα δεν πειρα και ηρεμισα, ο φιλος μου λεει χρειαζομαι κατι διαφορετικο να ξεπερασω ολη την κατασταση αλλα δεν θελω να επεκταθω σε αυτο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2013, 09:50:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οκ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ElanioPneuma
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2013, 21:08:45  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ElanioPneuma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους ,είμαι νέο μέλος και ενω σας παρακολουθώ καιρό σήμερα αποφάσισα να σας γράψω στο συγκεκριμένο θέμα καθώς προσπάθησα κατα κάποιο τρόπο να κάνω "ποτηράκι" ,μέρα μεσημέρι και για αυτό έχω κάποιες απορίες για το αν μπορεί να γίνει αυτό ημέρα και αν μπορεί να γίνει και μέσω άλλου αντικειμένου όπως πχ καπάκι ή πένα κιθάρας και ενα απλο χαρτί με γράμματα κλπ.Γιατι ρωτω αυτό ;γιατι όταν εκανα επίκληση την πρώτη φορά που έκατσα να κάνω αργά και με παύσεις του δευτερολέπτου οδηγήθηκε το "καπάκι" στο ναι.Εγω παρατησρούσα το χέρι μου μηπως δεν ήταν σταθερο ,εσπρωχνε προς τα εκεί και δεν το καταλάβαινα κλπ αλλά δεν αισθανόμουν να το μετακινώ εγώ (το καπάκι).Όμως μετά το "ναι"έμεινε εκεί και δεν έγινε τίποτα,σε οτι και αν ρωτούσα όπως όνομα ή τέλος στο "αντιο" τίποτα .Σταμάτησα και έκανα πάλι προσπάθειες αλλά δεν έγινε τίποτα,το χέρι στο κέντρο σταθερό και αυτό με έβαλε σε υποψίες μήπως και τελικά κάλεσα κάτι ή υπάρχει κάτι και ετσι ειχα το "ναι" με την πρώτη.Εσεις τι πιστεύετε ;μπορεί να γίνει τόσο απλά κάτι ; Υ.Γ:συγχωρέστε με αν εχω κάνει κάποιο λαθος στον τρόπο και στον τόπο που ρωτάω ,μόλις γράφτηκα στο forum και δεν το ξερω καλά

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Camelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
274 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2013, 23:54:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θύμωσε το πνεύμα που αμφισβήτησες τη δύναμη του και γι αυτό δεν αντιδρούσε... Λυπάμαι είσαι καταδικασμενος. Να ζήσουμε να σε θυμόμαστε.
Σοβαρά τωρα θα σου απαντήσω ως διχασμένη προσωπικότητα (μιας και οι τελευταίες ενδείξεις σε αυτό το συμπέρασμα με οδηγούν)
Λοιπόν,

Προσωπικότητα #1 (επικαλεστης)
Βρίσκεσαι σε κίνδυνο! Το πνεύμα είδε πως είσαι άπειρος και όπως φαίνεται το εκμεταλεύτηκε και κατάφερε να μείνει στον υλικό κόσμο. Τη στιγμή που διαβάζεις αυτό το μύνημα μπορει να κρύβεται μέσα στο σπίτι σου κάνοντας βίαια δολοφονικα σχέδια. Φύγε άμεσα ή κάλεσε έναν παπα να εξαγνισει το μέρος και μην εμπλακείς ξανα με μαύρη μαγεία!

Προσωπικότητα #2 (επιστήμονας)
Μετά απο κάποιες πρόχειρες έρευνες που έκανα πανω στο θέμα ανακάλυψα πως αυτός που "καλεί" το πνεύμα μετακινεί άθελά του το ποτήρι (ή οτιδήποτε έχει αντικαταστήσει τη θέση του). Για να επιτευχθεί αυτή η κίνηση το άτομο πρεπει να έχει απόλυτη πίστη στον σκοπό του. Όπως καταλαβαίνεις ο ανθρώπινος νους όταν πιστεύει κάτι με όλη του τη δύναμη μπορει να κανει την ύλη να αναδυθεί μέσα απο κάτι άυλο. Το συμπέρασμα μου είναι ότι το παιχνιδάκι αυτό είναι διασκεδαστικό και πολύ καλό γι αυτούς που δεν έχουν που να ξοδέψουν τον ελευθερο τους χρόνο, πνεύματα όμως δεν καλεί...

Our seasons are reversed... My spring... Your fall...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ElanioPneuma
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2013, 17:05:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ElanioPneuma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μου φαίνεται πως θα συμφωνήσω με τον επιστήμονα Παρα ήταν πρόχειρο το όλο στήσιμο ώστε να μπορούσε να έχει πραγματικό αποτέλεσμα.Ευχαριστώ για την απάντηση.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Baleria
troll

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2013, 20:42:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Baleria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πω πω.. για δές πώς βγαίνουν τα πνέυματα με ένα τόσο δα ποτηράκι...!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ελληνμεχρι το κοκκαλο
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
76 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2013, 15:46:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οσοι θελουν να παιξουν το ποτηρακι,
χρειαζεσται οπως δηποτε γκομενα η γκομενο.
Ελεος....καντε ερωτα τα βραδυα(με προφυλαξη) αυρο δεν
σκοτωνει,μπας κ χαλαρωσετε κ σας φυγει η αδρεναλινη.


χχχΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Johnara10
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2013, 08:22:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Johnara10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΟΤΗΣΟ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΞΕΙΣ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΑΣΤΑΚΟΘΕΙ(ΣΥΓΝΟΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ) ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕΘΟΔΟΙ ΔΝ ΠΕΤΕΙΧΑΝ...


Your destiny is to fear me...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ελληνμεχρι το κοκκαλο
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
76 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2013, 16:15:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλλαζεις σπιτι

χχχΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Johnara10
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2013, 19:27:52  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Johnara10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ektos apo afto!


Your destiny is to fear me...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ελληνμεχρι το κοκκαλο
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
76 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2013, 20:43:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φερνεις παπα διαβαζει το.σπιτι.Αν κσι υπαρχουν συγγεκριμενοι δεν θα φερεις τον οποιοδηποτε.Υπαρχουν κστι προσευχες την μια την διαβαζεις μες το σπιτι με λιβανη αναμενο,αγιασμο,κ ενα μαχαιρι καρφωμενο κατω με ξυλινο χαιρουλι.κ την αλλη την δια βαζεις εξω απ το σπιτι απο τι μου χουν πει αλλα ειναι επικυνδυνο να το κανεις μονη..Η μια προσευχη θυμαμαι ειμαι μιας αγιας που κραταει το.διαβολο απ τα κερατα.Δεν θυμαμαι ονομα της αγιας να με συγχωρεις.Περισσοτερα ξερω για τους δωδεκα θεους του ολυμπου.Καλυτερα ενα ειδικο παπα

χχχΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Johnara10
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2013, 20:52:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Johnara10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Antras eimai!!!


Your destiny is to fear me...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ελληνμεχρι το κοκκαλο
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
76 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2013, 21:08:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνωμη.Στη βιασυνη δεν εβαλα κ το ος.Ειμαι μερικες φορες δυσκολο να καταλαβεις το φυλο του αλλου.Συγνωμη

χχχΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Camelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
274 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2013, 22:08:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα γιατι να το διώξεις, την στιγμή που μπορείς συμφιλιωθείς μαζί του και να κάνεις τους άλλους να σε φοβούνται;

Our seasons are reversed... My spring... Your fall...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Johnara10
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2013, 10:56:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Johnara10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To pnevma pou exei kaatskinosi sto spiti mou einai kako kai exo ferei 3 iereis ala tpt...a 3exasa na sou po oti mou espase mia tileorasi 41 intson ton ipologisti to laptop mou kai to ps2 kai to ps3 pou exo sto saloni mou...ti na kano?


Your destiny is to fear me...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ελληνμεχρι το κοκκαλο
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
76 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2013, 12:13:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλα πως το καλεσες;

χχχΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kondoras
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
272 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2013, 13:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

To pnevma pou exei kaatskinosi sto spiti mou einai kako [...] mou espase mia tileorasi 41 intson [...] kai to ps2 kai to ps3 pou exo sto saloni mou...

Είσαι σίγουρος ότι είναι κακό; Γιατί απ'ότι λες όχι μόνο δεν πείραξε εσένα, αλλά σε προστατεύει κιόλας από κακές συνήθειες.

______________________________________________________________________
Αν δεν καώ εγώ, αν δεν καείς εσύ, αν δεν καούμε όλοι, πώς θα βγει απ'τα σκοτάδια φως;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Johnara10
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2013, 19:14:32  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Johnara10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
File stous toixous mou exei grapse ton arithmo 666 les na einai kalo??????...


Your destiny is to fear me...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kondoras
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
272 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2013, 10:54:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολλές φορές αυτό που γράφει κάποιος δεν αντιπροσωπεύει αυτό που είναι. Για παράδειγμα, εσύ στα 4 τελευταία μηνύματα γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες, ενώ δεν είσαι λατίνος.
Έτσι και το πνεύμα σου μπορεί να φαίνεται ότι γράφει 666 (με αίμα το έγραψε ή είναι μια σκιά που μοιάζει με υγρασία;), αλλά μπορεί στην πραγματικότητα να γράφει 999, απλώς γι' αυτό ο κόσμος μας είναι ανάποδα.
Κρίνοντας από τη σειρά με την οποία ανέφερες τα γεγονότα, εσένα πιο πολύ κι από τα 6άρια (ή 9άρια) σε ένοιαξε η «41 ιντσών» τηλεόραση και τα πλαίυστέισον(*), δηλαδή ο δικός σου τρόπος αποφυγής της πραγματικότητας.
Οπότε η άποψή μου παραμένει η ίδια. Το πνεύμα ήρθε για να σε βοηθήσει.

(*) Είδες (από την άλλη πλευρά) πόσο απαίσιο φαίνεται όταν γράφεις greeklish;

______________________________________________________________________
Αν δεν καώ εγώ, αν δεν καείς εσύ, αν δεν καούμε όλοι, πώς θα βγει απ'τα σκοτάδια φως;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Johnara10
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2013, 11:09:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Johnara10  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Johnara10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το 666 το έγραψε με αίμα.


Your destiny is to fear me...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Camelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
274 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2013, 15:47:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να το δώσεις στην αστυνομία για ταυτοποίηση του DNA τότε...

Our seasons are reversed... My spring... Your fall...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xristosxatz
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
1680 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2013, 19:42:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xristosxatz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξερω πολλα απο αυτα τα πραγματα αλλα αν ημουν στην θεση σου θα απευθυνομουν σε ενα παπα


Οχι οποιονδηποτε παπα μπες στο google και βαλε εξορκισμοι


Υπαρχει καποιος παπα Σαββας


Σου ευχομαι να ξεμπερδεψεις γρηγορα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ElanioPneuma
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/03/2013, 22:49:20  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ElanioPneuma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eίναι επικίνδυνο αν το κάνει κάποιος μόνος του ακόμη και αν είναι ημέρα ή απλά θα ειναι μια αποτυχία ; το εχω κανει μονη μου αυτο οπως ειπα πιο πανω βεβαια δεν εγινε τιποτα σπουδαίο απλά ρωτάω για το αν ρισκάρω αν και εφοσον συμβαίνει οντως κάτι ή αν δεν πετύχω τίποτα

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Camelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
274 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2013, 19:56:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σήμερα δοκίμασα το πασίγνωστο ποτηράκι. Η αλήθεια είναι πως ήθελα εδώ και καιρό να το κανω απλά δεν έβρισκα χρόνο.

Σήμερα λοιπόν, πήρα ένα χαρτί και έγραψα επάνω το "ναι", το "οχι", το "δε γνωρίζω", τους αριθμούς καθώς και τα γράμματα της ελληνικής αλφαβήτου.

Εξαγνισα τον χώρο με κάτι δικές μου προσευχές, απαγόρεψα στις κακές οντότητες να έρθουν στο σπίτι και μετά κάλεσα ένα πνεύμα.

(πόσο πιο χαμηλά θα πέσω...;)

Αυτό που πρόσεξα όταν έκανα μια ερώτηση ήταν πως το χέρι μου πήγαινε στην απάντηση που είχα μέσα στο μυαλό μου. Για παράδειγμα το ρώτησα πως λένε τους γονείς μου και μου απάντησε με κάτι άκυρα ονόματα τα οποία σκεφτόμουν εκείνη την ώρα (Χριστίνα, Προκοπης). Μετά ρώτησα πως λένε τον καλύτερο μου φιλο και η απάντηση ήταν Κώστας (δεν εχω κανέναν φιλο Κώστα).

Εντυπώσεις: Σούπερ ουαου, υπεροχή ατμόσφαιρα, το χέρι κινείται μόνο του. Πολύ καλό για να κάνεις φάρσα στους φίλους σου.

Συμπέρασμα: Αυτός ο πίνακας δεν καλεί τίποτα, είναι μόνο για να περνάς την ώρα σου.


Our seasons are reversed... My spring... Your fall...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2013, 20:04:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό που πρόσεξα όταν έκανα μια ερώτηση ήταν πως το χέρι μου πήγαινε στην απάντηση που είχα μέσα στο μυαλό μου.

Κοίτα να δεις που αυτό το παθαίνω κι εγώ με το πηρούνι....
Σκέφτομαι να τσιμπήσω τον κεφτέ και το χέρι πάει προς τα εκεί...

Προφανώς κάτι κάνουμε λάθος.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Camelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
274 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2013, 21:26:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαχαχα σωστά τα λες. Ήθελα να πω πως πράγματι ισχύει αυτό που λένε πως το χέρι κουνιέται ασυνείδητα... Δεν υπάρχει τίποτα το παράξενο το οποίο σε σπρώχνει για να κουνήσεις το χέρι

Our seasons are reversed... My spring... Your fall...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

evdok
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2013, 12:48:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
loipon 8eloume na kanoyme to pothraki!!!3eroume oti ein epikundino!!!8a 8elame na mas peite an boreite thn akrivh diadhkasia pou prepei na akolou8hsoume!!!!sas efxaristw

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2013, 15:23:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
loipon 8eloume na kanoyme to pothraki!!!3eroume oti ein epikundino!!!8a 8elame na mas peite an boreite thn akrivh diadhkasia pou prepei na akolou8hsoume!!!!sas efxaristw

Λοιπόν...
για αρχή καλώς ήρθες,
στο ενδεχόμενο που συνεχίσεις να συμμετέχεις στα φόρουμ του esoterica.gr
θα σε παρακαλούσαμε να χρησιμοποιείς Ελληνικούς χαρακτήρες στα κείμενα σου.

στο θέμα τώρα,

Λοιπόν...
αν είχες διαβασει το θέμα απο την αρχή, θα σου είχαν λυθεί όλες οι απορίες, αν πάλι, δεν εχεις και πολύ όρεξη να το κάνεις,
τότε δεν εχεις παρά να αγοράσεις το συγκεκριμένο επιτραπέζιο παιχνίδι
θα το ζητήσεις "Πνευματιστική δέλτος" (ή Ouija board) η συσκευασία εσώκλειστα περιλαμβάνει και οδηγίες χρήσεως.
(Ενδεικτικά: τιμές ebay απο 15 εως 25 €)
Καλή διασκέδαση.



not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
evdok
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2013, 22:59:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλως σασ βρήκα λοιπόν!! βασικα διαβασα οτι πινακα μπορουμε να φτια3ουμε και μονοι μας!!!το μονο που 9ελω να μαθω ειναι αν πρεπει να πουμε συγκεκριμενα λογια για να το επιτυχουμε!!και αν υπαρχει καποια συγκεκριμενη γενικως διαδκασια!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 43 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy