ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Χρεοκοπεί η Ελλάδα.(Λόγοι-Αιτίες.)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 51
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 09:16:02  Εμφάνιση Προφίλ

«Όταν ήρθαν να πάρουν»

Όταν ήρθαν να πάρουν τους κομμουνιστές δεν αντέδρασα.
Δεν ήμουν κομμουνιστής.

Όταν ήρθαν να πάρουν τους τσιγγάνους δεν αντέδρασα.
Δεν ήμουν τσιγγάνος.

Όταν ήρθαν να πάρουν τους Εβραίους δεν αντέδρασα.
Δεν ήμουν Εβραίος.

Όταν ήρθαν να πάρουν εμένα δεν είχε απομείνει κανείς για να αντιδράσει.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 09:31:17  Εμφάνιση Προφίλ
Παραποιώντας το παραπάνω μπορείς και να πεις:

Οταν απολύανε το γείτονα μου δεν αντέδρασα,
εγώ είχα δουλειά.
Οταν του παίρνανε το σπίτι δεν αντέδρασα,
εγώ είχα σπίτι.
Οταν αποδομούσαν και αποξένωναν την κοινωνία μου δεν αντέδρασα,
κοιτούσα την πάρτη μου και πέρναγα καλά.

Τώρα που τα παίρνουν όλα και μένα δεν υπάρχει κανείς για να αντιδράσει.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Διονύσιος Σκυλόσοφος
Διεγραμμένος Λογαριασμός


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 12:25:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Διονύσιος Σκυλόσοφος
quote:

θα σε παρακαλούσα να ξεχωρίζεις τους όρους εβραίοι- σιωνιστές, που είναι διαφορετικοί.
Αλλιώς νομίζω θα μαλώσουμε. Σεβασμό σε όλους τους λαούς, και ουαί σε όλους τους δολοφόνους, ειδικά παιδιών και αμάχων.Οπως των εβραίων εναντίων των Παλαιστινίων. Ευχαριστώ και καλημέρα.
Edited by - Italos on 05/07/2015 08:59:44

Φίλε Εβραίε είναι κατανοητή η αντίδρασή σου, μια και δεν θα ήταν δυνατόν να υποστηρίξεις εκείνο που δεν σε συμφέρει.

Απλώς δεν μπορώ να ξεχωρίζω τους Εβραίους από τους Σιωνιστές. Αν οι Σιωνιστές ξεσκίζουν τον κόσμο, τότε αυτό δεν κάθεται άσχημα στους "καλούς" Εβραίους. Οι καλοί Εβραίοι δεν θα διαδηλώσουν ποτέ υπέρ των Ελλήνων και κατά των Σιωνιστών. Αν μεθαύριο η Ελλάδα γίνει Πακιστάν, θα χαλάσει αυτό τους φιλειρηνικούς Πακιστανούς ή θα είναι συμφέρον τους που θα έχουν ένα νέο σπίτι?

Σχετικά με αυτό που είπα να βάλουμε τους Εβραίους στο εδώλιο, φυσικά και ακούγεται αστείο μια και δεν έχω την δύναμη να το κάνω.

Την δύναμη ευτυχώς ή δυστυχώς την έχει ο δυνατός και μόνο μέσω της δύναμης είναι δυνατές οι άλλες αξίες, όπως δικαιοσύνη.

Οπότε δυο πράγματα έχουμε στον κόσμο, συμφέρον και δύναμη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 12:34:37  Εμφάνιση Προφίλ
Italos, όταν πάνε να τραγουδήσουν μαζί δυο άτομα, και λένε διαφορετικά τραγούδια, σε διαφορετικό ρυθμό και με διαφορετική αρμονία, τότε δεν θα βγεί πολυφωνία, θα βγεί κακοφωνία. Ακόμα και οι δυο να έχουν πτυχίο στα φωνητικά. Σκέψου τώρα ο ένας να είναι και εντελώς ατάλαντος στη μουσική. Ας λυπηθεί ο γνώστης τα αυτιά μας ή τα μάτια μας, στην περίπτωση αυτή.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 13:00:14  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Φίλε Εβραίε είναι κατανοητή η αντίδρασή σου, μια και δεν θα ήταν δυνατόν να υποστηρίξεις εκείνο που δεν σε συμφέρει.

Δηλαδή τώρα εγώ θα ψαρώσω που με είπες εβραίο και θα παρεξηγηθώ, άρα εσύ έχεις δίκιο ότι δεν συμπαθούμε τους Εβραίους.
Θεούλης είσαι Σκυλόσοφε. Μεγάλο level.
Φίλε είμαι έλληνας και περήφανος. Αλλά δεν τα χω με κανέναν λαό, ξύδι.
Τα χω όμως με όλους αυτούς του ςτραπεζίτες και τα τσιράκια τους, ανεξαρτήτως φυλής και χρώματος.

quote:
Αν οι Σιωνιστές ξεσκίζουν τον κόσμο, τότε αυτό δεν κάθεται άσχημα στους "καλούς" Εβραίους

Ησουν ανταποκριτής στο Ισραήλ; Θεωρείς ότι η μέση οικογένεια εκεί ασχολείται με τα μούτρα σου, ή ότι είναι πλούσιοι μαχαραγιάδες;
Μάλλον έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου.

quote:
Οι καλοί Εβραίοι δεν θα διαδηλώσουν ποτέ υπέρ των Ελλήνων και κατά των Σιωνιστών.

Εδώ δεν διαδηλώνουν οι Ελληνες, εσύ ασχολείσαι με το τι κάνουν οι ξένοι;

quote:
Αν μεθαύριο η Ελλάδα γίνει Πακιστάν, θα χαλάσει αυτό τους φιλειρηνικούς Πακιστανούς ή θα είναι συμφέρον τους που θα έχουν ένα νέο σπίτι?

Οπότε και γω, λέω να τους σφάξουμε προληπτικά, μη σου πω να πάμε στο Πακιστάν να τους ξεκληρίσουμε να τελειώνει η ιστορία, να μας φύγει και το άγχος. Δυνατό επιχείρημα.


quote:
Σχετικά με αυτό που είπα να βάλουμε τους Εβραίους στο εδώλιο, φυσικά και ακούγεται αστείο μια και δεν έχω την δύναμη να το κάνω.

Να ανάψουν οι φούρνοι παρακαλώ. Ηρθε ο μαμιάς της γειτονιάς.


quote:
Την δύναμη ευτυχώς ή δυστυχώς την έχει ο δυνατός και μόνο μέσω της δύναμης είναι δυνατές οι άλλες αξίες, όπως δικαιοσύνη.

Μόνο όταν ασχολούνται μαζί του οι πολλοί, αν είναι αφυπνισμένοι και τον έχουν κλασμένο τη βάζει τη δύναμη εκεί που ξέρει.


quote:
Οπότε δυο πράγματα έχουμε στον κόσμο, συμφέρον και δύναμη.

Κρατάτε τα καλά, και πάτε να ζήσετε αλλού. Στο διάολο ίσως; Η στον κήπο της εδέμ με τα ουρί. Βασικά μκριά από εμάς τους κοινούς θνητούς.
Και ψηθείτε μεταξύ σας.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 13:05:41  Εμφάνιση Προφίλ
Heretic είμαι αλλεργικός στους μισάνθρωπους. Θα το προσπαθήσω αλλά δεν εγγυώμαι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 13:37:37  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Αλλά δεν τα χω με κανέναν λαό, ξύδι.
Με γιώτα γράφεται (ξιδι). Η λέξη προέρχεται από παραφθορά του "οξινο" και όχι από το "οξυ".

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 13:41:26  Εμφάνιση Προφίλ
Αυτού του είδους οι haters είναι φαινόμενο του ίντερνετ. Κάτι σαν ψυχοθεραπεία, αλλά από την ανάποδη. Ψυχοκαταναγκασμός και καθήλωση σε ολοένα και πιο νοσηρή κατάσταση. Στην πραγματική τους ζωή πάσχουν απο πολλά θέματα αλλά αυτοί νομίζουν πως εκτονώνονται έτσι. Βασικά γίνονται ολο και χειρότεροι. Εγω λυπάμαι τους γύρω τους περισσότερο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 13:54:51  Εμφάνιση Προφίλ
ὀξίδιον λοιπόν. Μου έρχονται επαναστάτες του ναι από το μαγαζί να με ρωτήσουν τι ψηφίζω σώνει και καλά, και όταν τελικά από το πρήξιμο τους λέω, με ζαλίζουν τρεις ώρες με το επιχείρημα ότι αφού δεν υπάρχει ελπίδα γιατί πας κόντρα με τον ισχυρό, και θα φάμε το κεφάλι μας, θα καταστραφούμε, θα μας καταραστεί ο Μητσοτάκης και τέτοια. Μιλάμε αυτό το επιχείρημα του στυλ ναι σε όλα γιατί αλλιώς θα φάμε φόλα, με έχει κουράσει . Ελεος.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 14:56:00  Εμφάνιση Προφίλ
Εχει γίνει σημαντική δουλειά στο συλλογικό ασυνείδητο του Ελληνα από τους συστηματικούς διασπορείς κοινωνικής μηχανικής και τα διάφορα αυτόματα που βλέπουμε γύρω μας αντιδρούν κατα παραγγελία. Για όλα φταίνε οι Εβραίοι λέει το ένα, για όλα φταίει η αριστερά το άλλο, για όλα φταίνε οι δημόσιοι υπάλληλοι, για όλα φταίνε οι φοροφυγάδες του Ι.Τ το άλλο.

Δες κάτι άλλο: Εχουν φτιαχτεί εκατοντάδες blogs, fora και sites απο διαφόρους κατα φαντασία οικονομολόγους και πολιτικούς επιστήμονες της πεντάρας. Διάβαζα πρόσφατα ενα, όπου κάποιο χαϊβάνι αρθρογράφος έγραφε οτι ο Ντράγκι μοιράζει λεφτά αριστερά-δεξιά (στον ύπνο του) και εμείς κάναμε το λάθος και διώξαμε το success story και φέραμε τους σταλινικούς του Τσίριζα, τα αναρχοκουμούνια και τους ακροδεξιούς-συνομωσιολόγους του Ψεκασμένου και θα γίνουμε σύντομα Βόρεια Κορέα και άλλα τέτοια εμμετικά.

Του απαντάει ενας τύπος απο κάτω περίπου στο στιλ που γράφεις εσύ, και σαν επίλογο το γνωστό
γερμανικό απόφθεγμα. Και η απάντηση απο άλλου απο κάτω: "κοπρίτη Δ.Υ θα καλοπεράσετε όλοι σας και πολύ σύντομα". Του απαντάει ξανά ο άλλος "δεν είμαι Δ.Υ, τι σχέση έχει με αυτά που συζητάμε;", δεύτερη απάντηση απ' τον άλλον: "ρε αντε να βάλεις καμιά σφραγίδα αργόμισθε, σε πληρώνω για να κάθεσαι;" κτλ κτλ

Και κάνω κλικ πάνω στο προφιλ του και καλά δουλευταρά του Ι.Τ και βλέπω να αφήνει κατα μέσο όρο 20 μηνυματάκια την ημέρα στην σελίδα σε σταθερή βάση εδω και δυο χρόνια, ολα εμετικός νεοφιλελέ σχολιασμός και βρισίδια του στιλ: απολύστε Δ.Υ, κόψτε μισθούς, συντάξεις, Εκας, εφάπαξ, δώστε μονο ΕΣΠΑ και επιδοτήσεις στον παραγωγικό Ι.Τ, κυβέρνηση τεχνοκρατών αύριο κτλ. Καταλαβαίνεις τι εννοώ; Τι να κάτσεις να συζητάς με αυτούς; Για το ποιός Ελληνας πρέπει να πεθάνει και ποιός να επιβιώσει;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Διονύσιος Σκυλόσοφος
Διεγραμμένος Λογαριασμός


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 15:09:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Διονύσιος Σκυλόσοφος
quote:

Κρατάτε τα καλά, και πάτε να ζήσετε αλλού. Στο διάολο ίσως; Η στον κήπο της εδέμ με τα ουρί. Βασικά μκριά από εμάς τους κοινούς θνητούς.
Και ψηθείτε μεταξύ σας.

Το ξέρω ότι είσαι Έλληνας βλάκα, αλλά αυτές τις προσβλητικές μαλακίες που μου λες να πας να τις πεις στους Εβραίους τους φιλάνθρωπους και όχι σε εμένα που δεν έχω πειράξει ούτε μύγα...

Δεν σου ξαναλέω τίποτα για Εβραίους, εσύ και ο heretic είστε κοιμισμένοι και αδιόρθωτοι.

Τελικά δεν αξίζει κανείς να λυπάται τους ανόητους, αν αυτοί υποστηρίζουν τους σταυρωτές τους. Καλή αποπληρωμή του χρέους στον εκλεκτό λαό του Αυνάν που είναι ανώτερός σας.

Καλά να σας κάνουν και καλή διασκέδαση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 15:55:14  Εμφάνιση Προφίλ
Εχεις δίκιο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Διονύσιος Σκυλόσοφος
Διεγραμμένος Λογαριασμός


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 16:31:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Διονύσιος Σκυλόσοφος
quote:

Εχεις δίκιο!


Ακόμη και αν έχω δίκιο, το δίκιο το έχει ο δυνατός.

Είστε πράγματι άξιοι της μοίρας σας. Ακούω σήμερα να λένε μπροστά μου οι ηλικιωμένοι ότι καλύτερα είναι 3 και 60 από 0. Όμως δεν ξέρουν ότι 3 και 60 είναι οι ώρες τους. Ένας άλλος παππούς όταν εξήγησα σε μια κυρία ότι δεν υπάρχει πλέον τουρκοκρατία αλλά εβραιοκρατία, με είπε φασίστα. Γιατί λοιπόν εγώ να λυπηθώ τον αδύναμο αν λέει τέτοιες μαλακίες?

Η πλύση εγκεφάλου που έχουν κάνει οι Εβραίοι είναι πρωτοφανής. Όλοι οι άνθρωποι πιστεύουμε ότι ο Θεός έκανε ειδική συμφωνία με τους Εβραίους, να είναι αυτοί πιστοί και αυτός σε αντάλλαγμα να τους δώσει τα πλούτη των εθνών. Έχει περάσει τόσο βαθιά στην συνείδησή μας, που αξίζει η φράση μαζοχισμός για την υπεράσπιση των εβραικών συμφερόντων από μη εβραίους.

Εγώ ευτυχώς αρχίζω να ξυπνάω από τον εβραικό λήθαργο και τις ουμανιστικές θεωρίες και πιστεύω ήρθε η ώρα να ζήσουμε ή να πέσουμε γενναία, παρά να ζούμε μια ζωή που δεν αξίζει ούτε για φτύσιμο.

Καλύτερα μιας ώρα ελεύθερη ζωή παρά σαράντια χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

ΥΓ
Σχετικά με το ποιος φταίει για το ΧΡΕΟΣ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΕΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΑΟΥ. Είναι τόσο η μαλακία που μας διακατέχει που νιώθουμε και ενοχή για τα χρέη των εβραιόδουλων βρωμοπασόκων, συριζαίων και βρωμονεοδημοκράτων. Οι εβραιόδουλοι πήραν δάνειο, αυτοί τα φάγανε, αυτοί να πληρώσουν τώρα.

Αντίθετα το ΧΡΕΟΣ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ. Αν υπήρχε δικαιοσύνη αυτόί θα έπρεπε τώρα να πληρώσουν για όλα τα κλεμμένα από καταβολής κόσμου.

Όσο τον νοιάζει τον Εβραίο για μένα τον γκόυμ, αλλά τόσο με νοιάζει εμένα γι' αυτόν και τους διωγμούς που έχει υπεστεί για τις βρωμιές του...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 16:39:37  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Αντίθετα το ΧΡΕΟΣ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ. Αν υπήρχε δικαιοσύνη αυτόί θα έπρεπε τώρα να πληρώσουν για όλα τα κλεμμένα από καταβολής κόσμου.


Εδω συμφωνώ. Κατάκλεψαν αρχαίους Ελληνες, Αιγυπτίους, Βαβυλωνίους και άλλους μεσοποτάμιους, με τις διάφορες θρησκευτικές κατασκευές που έχουν στήσει. Δεν θα σου έκλεβαν και τα λεφτά από την τσέπη σου;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Διονύσιος Σκυλόσοφος
Διεγραμμένος Λογαριασμός


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:31:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Διονύσιος Σκυλόσοφος
Προσπαθώντας να κατανοήσω την φαινομενικά παράλογη συμπάθειά σας για τον Εβραίο(αφού ούτε καν Χριστιανοί δεν είστε), καταλήγω στο ότι αρνείστε την πραγματικότητα μπας και εκπληρωθεί ο ουτοπιστικός ανθρωπισμός, που θεωρεί όλους τους ανθρώπους ίδιους και ίσιους.

Μήπως είναι καλύτερο να κάνετε τα παράπονά σας στην φύση? Εγώ δεν έφτιαξα τους λαούς διαφορετικούς. Δεν είμαι εγώ ο δημιουργός του ρατσισμού, ούτε εγώ χώρισα τους λαούς σε γλώσσες, θρησκείες κτλ

Όταν λοιπόν η φύση ενός είναι βρώμικη και απάνθρωπη, πως θα γίνει ανθρωπιστική? Διά ποιας μεθόδου? Όταν τα εβραιόπουλα κάνουν αφιερώσεις πάνω σε πυραύλους που διαμελίζουν σάρκες, όταν τα γυφτάκια έρχονται με τα όπλα και ζητάνε λεφτά, ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΑ? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ? Και ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΙΔΙΟΙ?

Οπότε ουσιαστικά είστε τυφλοί συνειδητά, γιατί φοβάστε ή σιχαίνεστε την πραγματικότητα. Και εγώ την σιχαίνομαι αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να την αποφύγουμε. Όλοι είναι διαφορετικοί και μόνο οι τυφλοί ζουν στην ουτοπία μέχρι να τους φτάσουν οι σφαίρες και μέχρι να τους πάρουν το σπίτι από τα "χρέη".

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:34:07  Εμφάνιση Προφίλ
Τζζζζζ...τζ..τζζζζ...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:46:18  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ιταλος
ὀξίδιον λοιπόν.

Πάλι λάθος.

Οξείδιον, είναι το ορθόν.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:51:44  Εμφάνιση Προφίλ
Λάθος Νικόμαχε. Το αξείδιον είναι κάτι άλλο, που ουδεμία σχέση έχει με το ξίδι.

Κοπίδι: το κοπίδιον. Όχι το κοπείδιον.

Συγκεντρώσου.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Διονύσιος Σκυλόσοφος
Διεγραμμένος Λογαριασμός


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Διονύσιος Σκυλόσοφος
quote:

Τζζζζζ...τζ..τζζζζ...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Τζατζίκι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:53:01  Εμφάνιση Προφίλ
INGA

International

Naturals

Gravitons

Orgasms

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:54:04  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Λάθος Νικόμαχε. Το αξείδιον είναι κάτι άλλο, που ουδεμία σχέση έχει με το ξίδι.

Κοπίδι: το κοπίδιον. Όχι το κοπείδιον.

Συγκεντρώσου.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Μίλησα για οξείδιον.
Το α-ξείδιον δεν γνωρίζω τι είναι.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:54:48  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Χρίστος Ελ
Τζατζίκι

Όχι. Κάνεις κακή επαφή. Κινδυνεύεις άμεσα από βλαχοκύκλωμα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:56:50  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μίλησα για οξείδιον.
Το α-ξείδιον δεν γνωρίζω τι είναι.

Κι εγώ το οξείδιο που έγραψες εννούσα. Απλά έκανα λάθος κι αντί για ο έγραψα από βιασύνη α.
Η ανάλυσή σου ωστόσο, παραμένει για τον μπούτσο.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:59:12  Εμφάνιση Προφίλ
Του Καραϊσκάκη ή τον δικό σου?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 17:59:54  Εμφάνιση Προφίλ
Της γραμματικής.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 18:00:46  Εμφάνιση Προφίλ
αααααααααααααααΤι θα έγραφες?

Οξείδια μετάλλων ή οξίδια μετάλλων?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 18:07:04  Εμφάνιση Προφίλ
Αλτσχάιμερ θα έγραφα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 18:17:09  Εμφάνιση Προφίλ
Αλτσχάϊμερ?

Αυτό τι είναι?

Οξέιδιο της φαιάς ουσίας?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 20:37:19  Εμφάνιση Προφίλ
20% επικράτεια.

ΟΧΙ 61%

ΝΑΙ 39%

Και αισθανόμουν αισιόδοξος όταν έδινα 59-41.

Ο Νικόμαχος, ένα πράγμα δεν ξέρει σίγουρα.Το πότε θα γίνει αστρική ύλη.

Αλλά θα το μάθω κι αυτό, σε 1-2 χρόνια!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2015, 20:43:36  Εμφάνιση Προφίλ
Εγω αναμένω απο βδομάδα να πληρώσουν τα 1.8δις € χρωστούμενα τα βοθροκάναλα. Ετσι και τους αφήσουν κι άλλο αμολητους θα κάνουν μεγαλύτερη ζημιά.

ps. DAX, CAC, € etc απο Δευτέρα: Αγαπούλα... πούλα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 51 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy