ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 4ο μέρος, επίσημη έκδοση
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/10/2010, 23:10:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Το συγκεκριμενο άτομο, που ονειρεύτηκα, είχε ζήσει μια τέτοιου είδους εμπειρία στο μακρινό παρελθόν και όταν το συζητούσαμε (πάλι στο μακρινό παρελθόν) με είχε αποτρέψει έντονα να το κάνω, αν ήταν στην επιλογή μου (είχε αναφέρει μάλιστα και την παρουσία κάποιου αγγέλου που βοήθησε)


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ????????ΣΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ?ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΟΓΝΩΣΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ?????


Αγαπητή ΤRISTANIA, (μιας και μόνο εσύ "με διαβάζεις")

Στην πραγματικότητα, η φίλη που έζησε αυτή την εμπειρία, ήταν παιδί και είχε ελάχιστη συνείδηση για όλη την εμπειρία. Αυτό που βίωσε ήταν ότι έβλεπε τον εαυτό της απο ψηλά στο κρεβάτι, μια αίσθηση ανάλαφρη μεν, αλλά και τρομακτική παράλληλα, αφού ένιωθε ότι δεν μπορεί να επιστρέψει στο σώμα της. Η παρουσία του αγγέλου, όπως περιέγραφε, την βοήθησε, αφού με παροτρύνσεις την ώθησε να γυρίσει και πάλι πίσω!

Το εντυπωσιακότερο όλων είναι ότι μια κοντινή φίλη, η οποία χρόνια ολόκληρα μου περιέγραφε τα αλλόκοτα ονειρά της, λες και ήταν κάτι που έζησε στα αλήθεια. Πολλές ερμηνείες είχα δώσει τότε, με τις επικρατέστερες, φυσικά, να είναι χαζές ορθολογικές απόψεις, περί ασυνειδήτου και ότι πράγματα της καθημερινότητας έρχονταν με τη μορφή ονείρων για να επιβεβαιώσουν ή να απαλύνουν τους φόβους της.

Τη μέρα που είχα την ολιγόλεπτη αστρική εμπειρία μου, όταν ξύπνησα, αρχικά έψαξα στο ιντερνετ για πληροφορίες, αφού πίστευα ότι στα αλήθεια είχα αιωρηθεί με το υλικό μου σώμα. Οι πληροφορίες που βρήκα με παρέπεμψαν στην αστρική προβολή και όλες αυτές οι ιστορίες, που μου είχε διηγηθεί η φίλη μου, επανήλθαν στη μνημη μου. Όπως ήταν φυσικό, αμέσως την πήρα τηλέφωνο και ζήτησα την "έμπειρη" άποψή της, αλλά και την συμβουλή της...παραλίγο όμως να μου το κλείσει στα μούτρα και άρχισε να λέει "...τι συζητήσεις άνοιξες βραδιάτικα" και ότι σκιάχτηκε, τονίζοντας πως όταν της συμβαίνει αυτό νιώθει απαίσια και ότι πρόκειται να πεθάνει.

Είμαι σίγουρος ότι φοβάται πολύ με αυτές τις εμπειρίες. Παρόλο που της συμβαίνουν κάθε λίγο και λιγάκι δεν μπαίνει στην διαδικασία να το ψάξει. Γουστάρει ελεηνά το συνειδητό ονείρεμα, αλλά η δυσκολία της να "γυρίσει στο σώμα της" την φοβίζει τόσο που σταματάει κάθε προσπάθεια.

Και αφού δεν βρήκα απαντήσεις στην "έμπειρη" φίλη μου, να 'μαι εδώ να σας λέω, για μια ακόμα φορά, την ιστορία της ζωής μου!!

ΕΠΙΛΟΓΟΣ ( )

Όσον αφορά, το πόσο ρεμάλια είμαστε, στο εγγυόμαι αγαπητή Τριστανια, ότι τα ρεμάλια που ψάχνονται για την ψυχή τους και όχι μόνο για την τσέπη τους, μια μέρα θα πάνε πολύ μπροστά!!! Και αυτό που ξέρω στα σίγουρα είναι ότι σε κάθε μεγάλη κρίση εμφανίζονται οι πιο μεγαλύτεροτερες ευκαιρίες...so, don't worry,BE HAPPYYYYY...

fRhythm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 00:24:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Παιδια κ γω δεν μπορω τωρα με τις σπουδες....

Rythm κακως φοβαται η φιλη σου...Δν ειναι δυνατον να μην γυρισεις πισω στο σωμα.Αν ηταν ετσι οποτε κοιμοματσε να φοβομαστε.Πιστευω(και το λενε χιλιαδες) οτι ο μονος τροπος να μην ξυπνησεις,ειναι να πεθανεις ενω κοιμασαι.Μονο με τον θανατο δεν ξαναγυρνας.Αλλιως δεν ειναι δυνατον.....το δυσκολο ειναι να παραμεινεις στο αστρικο πεδιο και μαλιστα συνειδητος.

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 00:26:22  Εμφάνιση Προφίλ
Όσον αφορά, το πόσο ρεμάλια είμαστε, στο εγγυόμαι αγαπητή Τριστανια, ότι τα ρεμάλια που ψάχνονται για την ψυχή τους και όχι μόνο για την τσέπη τους, μια μέρα θα πάνε πολύ μπροστά!!! Και αυτό που ξέρω στα σίγουρα είναι ότι σε κάθε μεγάλη κρίση εμφανίζονται οι πιο μεγαλύτεροτερες ευκαιρίες...so, don't worry,BE HAPPYYYYY...

ΑΧ ΑΓΑΠΗΤΕ fRhythm ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ Η ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΔΟΥΛΟΥΣ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ!!!!ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΥΧΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ!!!!!!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ!!!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΝΟΜΑΙ ΕΔΩ!!!!ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΣΕ ΟΟΟΟΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΑΦΥΠΝΙΣΤΟΥΝ!!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ "ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ"ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΖΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑΞΙΔΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΜΑΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Είμαι σίγουρος ότι φοβάται πολύ με αυτές τις εμπειρίες. Παρόλο που της συμβαίνουν κάθε λίγο και λιγάκι δεν μπαίνει στην διαδικασία να το ψάξει. Γουστάρει ελεηνά το συνειδητό ονείρεμα, αλλά η δυσκολία της να "γυρίσει στο σώμα της" την φοβίζει τόσο που σταματάει κάθε προσπάθεια.


ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Ο ΦΟΒΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ........ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΑ!ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΒΑΡΙΑ!ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΝ ΤΙ ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΔΑ!!!ΤΙΣ ΑΣΤΡΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ .....ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΣΤΡΙΚΕΣ -ΑΠΛΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΑΠΑΝΩΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ-ΤΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΦΩΣ -ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΙΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΠΑΝΤΑ-ΚΑΙ ΘΟΡΥΒΟ!!!!ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΔΗΛΑΔΗ!ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ ΚΙΟΛΑΣ Χ.....!!!!!ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!!!!ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ!!!!ΧΕΧΕΧ


ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΙΔΟΥΣ ΦΟΒΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ!

Αγαπητή ΤRISTANIA, (μιας και μόνο εσύ "με διαβάζεις")

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΔΕ ΛΕΣ!!!!!!!!!!ΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΜΕ ΑΓΑΠΗ ,ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!!!
I'LL BE WAITING FOR YOU!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 00:32:19  Εμφάνιση Προφίλ
DARK ETERNITY ΜΟΟΟΟΟΟΟΛΙΣ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!!!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ!!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ!!!!!!ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙΣ!ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!!!ΑΠΛΩΣ Ο ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΑΝ ΟΧΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ!!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΦΟΒΑΤΑΙ!!!!ΕΑΝ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 00:39:39  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Εμενα παλι δεν με τρομαζει καν ο θανατος.Αλλωστε μια μερα θα τον αντιμετωπισουμε ουτως η αλλως.Εχω εναν παραξενο τροπο σκεψης.Πιο πολυ ο πονος με τρομαζει στην ζωη.Ειτε φυσικος ειτε ψυχικος...

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 00:46:50  Εμφάνιση Προφίλ
OYTE ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ...........ΑΛΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ??????Ο ΑΡΓΟΣ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ ???????????ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΖΗΣΩ ΕΤΣΙ........ΑΥΤΟ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ.......ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ..ΝΑ ΦΥΓΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ !!!!!ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 00:54:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Θυμηθηκα τωρα μια γνωστη της θειας μου που πεθανε πριν λιγες μερες στον υπνο της.Ηταν και νεα με δυο παιδια.Ποτε δεν ξερεις....

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 01:05:09  Εμφάνιση Προφίλ
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΚΕ!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ ΖΩΝΤΑΝΟΣ!!!!!!!!ΝΑ ΠΟΝΑΣ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ!!!!!ΑΥΤΟ ΦΟΒΟΤΑΝ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ!ΦΟΒΟΤΑΝ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ!ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΗΡΕΜΟΣ!ΑΝΑΚΟΠΗ!ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΑΝΑΨΕ ΤΑΙΣΕ ΤΙΣ ΚΟΤΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΑΨΕ ΚΑΙ ΤΗ ΣΟΜΠΑ ΚΑΘΙΣΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΚΕ!ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΕ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΣ...........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 01:07:31  Εμφάνιση Προφίλ
ΠΑΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΧΕΡΙΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗ!ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 01:31:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Εχεις πολυ χρονο ακομη για πνευματικες αναζητησεις τοτε!
Μου φαινονται ολα τοσο παραξενα ωρες ωρες.......

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 04:23:34  Εμφάνιση Προφίλ
Και πάνω που νόμιζα οτι θα ξαναδώ μήνυμά σας απο Δευτέρα...

Για τη φίλη μου θα συμφωνήσω ότι όλα έχουν να κάνουν με το φόβο. Παρόλα αυτά, να κρατάμε και μια πισινή ενίοτε, γιατι είχε κάποια προβλήματα υγείας και έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ ότι αν υπάρχει θέμα καρδιάς κτλ, να μην κάνεις αστρικές προβολές, ακριβώς γιατί κατά τη διάρκεια της αλλαγής συνειδητότητας το σωμα συμμετέχει. Τώρα, αν σου συμβαίνουν αυτόματα...τι μπορείς να κάνεις γι'αυτο;

Μερικές φορές, τα πράγματα που μπορούν να σε καταστρέψουν, ίσως να μπορούν και να σε σώσουν. Και ποσο λυπάμαι για τη φίλη μου, ή οποία σε αυτό τον τομέα φαίνεται να έχει έμφυτο ταλέντο (όπως στη μουσική, μερικά παιδιά γενιούνται με το χαρισμα). Υπάρχει μια αρχαία ρήση που λέει: "Οσα υπάρχουν κάτω, υπάρχουν και πάνω". Οι εξηγήσεις άπειρες όπως είναι φυσικό, αλλά η συγχρονη τάση λέει οτι ο υλικός κόσμος συνδέεται με ένα πνευματικό και αλληλεπηρεάζονται. Μήπως λοιπόν, αλλάζοντας τα "ανω", αλλάξουμε και τα "κάτω"; Μήπως μπορούμε με το μυαλό μας να επηρεάσουμε το σώμα μας;

Στους συγγραφείς θεματικών όπως η αστρική προβολή, υπάρχει η τάση να εντάσουν κάθε παραφυσικό η ανεξήγητο φαινόμενο υπο την ομπρέλα του θέματος που αναπτύσουν. Άραγε εξηγεί τα πάντα η αστρική προβολή;

Καλώς ήρθατε στην astralprojection airways, είμαστε σε πορεία αναζήτησης της αλήθειας στην σελίδα 48 του θέματος. Παρακαλώ προσδεθείτε...σας ευχόμαστε ένα υπέροχο ταξίδι.

Αντε να κοιμηθούμε και απόψε, γιατι κάτι πίνω και δεν σας δίνω

FRhythm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 10:31:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
Για σας
Να προσθέσω κι εγώ το λιθαράκι μου στην ενδιαφέρουσα αυτή αναζήτηση.
Πολλά έχουν γραφτεί για την "αστρική προβολή" ή βόλτα της αντίληψης όπως το προτιμώ.
Ελάχιστοι όμως έχουν πραγματική εμπειρία για να την περιγράψουν.
Διότι η επίτευξη αυτού του στόχου τραβάει χρόνια και ελάχιστοι έχουν την περιέργεια, την υπομονή, την επιμονή και την πειθαρχεία που απαιτούνται.
"Αγαθά κόποις κτώνται".
Για να επιτύχει η διαδικασία αυτή που θα σας περιγράψω παρακάτω, πρέπει οι προθέσεις του εξερευνητή του αγνωστου να είναι αγνές. Να το επιδιώκει όχι για να λέει ότι κάτι έκανε, αλλά από καθαρό ενδιαφέρον για το άγνωστο. Η γνώση για την γνώση.
Είναι μια εσωτερική φαγούρα που έχουν από την φύση τους μερικοί άνθρωποι, που καταλαγιάζει με την διαρκή αναζήτηση και μάθηση.
Δεν ξέρω πόσοι από εσάς ανταποκρίνεστε στις "προδιαγραφές". Ελπίζω όλοι.
Μην με ρωτήσετε που διάβασα τα κάτωθι. Δεν θυμάμαι βρε παιδιά! Είναι πολύ παλαιά.
Εσείς θα κρίνετε το αληθές, ή το αυθεντικό της πρακτικής αυτής.

Ξαπλώστε ή καθίστε ή κρεμαστείτε ανάποδα ή σε οποιανδήποτε θέση αισθάνεστε χαλαροί και άνετοι. Εάν είσαστε σε υπερένταση ένα και ΜΟΝΟ ένα ποτό θα βοηθήση.
Κλείστε τα μάτια και ξεκινήστε προσπαθώντας να σταματήσετε τον εσωτερικό διάλογο. Το κλειδί στην όλη διαδικασία.
Αυτό είναι το πιό δύσκολο! Προσπαθήστε να σταματήσετε ΟΛΕΣ τις σκέψεις σας.
Για πιό εύκολα, δημιουργήστε μια σκέψη που θα κυνηγάει όλες τις άλλες.
Προσοχή εδώ! Ο εσωτερικός διάλογος είναι και σε βαθύτερο από το αναμενόμενο επίπεδο.
Αυτές οι προσπάθειες πρέπει να γίνονται όχι σαν καταναγκασμός, αλλά σαν μία χαλαρή διαδικασία (πιός νοιάζεται αν θα πετύχει), σαν μια ευχάριση προσδοκία.
Στην αρχή θα σας παίρνει ο ύπνος. Είναι φυσικό. Μην απογοητευόσαστε.
Το πρώτο σύμπτωμα της επιτυχίας σε αυτό το στάδιο, είναι ένα ευχάριστο "γαργάλημα" στο στομάχι, που ακολουθείται από μία πολύ ευχάριστη "ζεστασιά" ή χαλάρωση στην περιοχή του ηλιακού πλέγματος (περίπου γύρω από το στομάχι).
Στην συνέχεια ακολουθεί μία αίσθηση φουσκώματος ή σκασίματος ή αδειάσματος - εδώ ίσως τρομάξετε από το πρωτόγνωρο της αίσθησης και ξυπνήσετε, δεν πειράζει - και μετά μία αίσθηση αιώρησης.
Δεν αισθάνεστε το σώμα σας. Το δύσκολο κομμάτι επετεύχθη!
Ενα σύμπτωμα που δείχνει ότι είσαστε στον σωστό δρόμο, είναι ότι αρχίζετε να έχετε έντονα όνειρα. Τα θυμόσαστε και τα "βιώνετε".

Η επιτυχία θα παρει μήνες ίσως και χρόνια. Εξαρτάται από εσάς.

Θα επανέλθω για την συνέχεια.
Ίσως να μην ανταποκριθώ άμεσα σε όποιες (και αν) απορίες σας, πριν την ολοκλήρωση της περιγραφής μου.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την φιλοξενία.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 18:21:44  Εμφάνιση Προφίλ
Εχεις πολυ χρονο ακομη για πνευματικες αναζητησεις τοτε!
Μου φαινονται ολα τοσο παραξενα ωρες ωρες.......


ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ!!!!!Ο ΝΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!ΟΠΩΣ ΓΙΑ Π.Χ. ΤΟ ΑΠΕΙΡΟ!!!!!ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΤΡΙΚΟ ΠΕΔΙΟ!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ!!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ?ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ? ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ?ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑ????ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΟΠΙΑ?ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ?ΑΛΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ?ΠΛΑΝΗΤΕΣ?ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΣΥΜΠΑΝΤΑ?????ΚΟΣΜΟΙ ΚΡΥΜΜΕΝΟΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ?????ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ?????????ΟΝΤΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΑΓΝΩΣΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ!ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΛΛΕΣ 2!ΣΑΝ ΤΗ ΛΕΡΝΑΙΑ ΥΔΡΑ!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 19:32:27  Εμφάνιση Προφίλ
Για τη φίλη μου θα συμφωνήσω ότι όλα έχουν να κάνουν με το φόβο. Παρόλα αυτά, να κρατάμε και μια πισινή ενίοτε, γιατι είχε κάποια προβλήματα υγείας και έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ ότι αν υπάρχει θέμα καρδιάς κτλ, να μην κάνεις αστρικές προβολές, ακριβώς γιατί κατά τη διάρκεια της αλλαγής συνειδητότητας το σωμα συμμετέχει. Τώρα, αν σου συμβαίνουν αυτόματα...τι μπορείς να κάνεις γι'αυτο;


ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ!!!!!ΤΟ ΣΩΜΑ ΠΙΕΖΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!(ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ)ΕΙΤΕ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΕΙΤΕ ΟΧΙ! ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΙΛΑΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΙΚΗ!


Μήπως μπορούμε με το μυαλό μας να επηρεάσουμε το σώμα μας;
ΝΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ!ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ!!!!ΤΟΝ ΠΟΝΟ!ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΝ ΚΥΤΤΑΡΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΠΙΤΥΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ!!!!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ?????????????????????????????

ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΝΑ ΤΑ ΕΠΙΤΥΧΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΣΚΕΙΣΑΙ ΧΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ/Η ΠΕΛΕΓΚΡΙΝΟ(ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ) !!!!!! ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΞΑΣΚΗΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΧΡΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Άραγε εξηγεί τα πάντα η αστρική προβολή;

ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΟΟΟΟΛΑ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ!!!ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ!!!!!


Καλώς ήρθατε στην astralprojection airways, είμαστε σε πορεία αναζήτησης της αλήθειας στην σελίδα 48 του θέματος. Παρακαλώ προσδεθείτε...σας ευχόμαστε ένα υπέροχο ταξίδι.


Αντε να κοιμηθούμε και απόψε, γιατι κάτι πίνω και δεν σας δίνω

ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΙ ΝΩΡΙΣ!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 19:41:25  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ/Η ΠΕΛΕΓΚΡΙΝΟ!!!!!!!!!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!!!!

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ ΚΑΙ ΑΠΛΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!

ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ????ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ??????ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕ??????ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!!

Υ.Γ.ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΑΝΩΤΑ ΜΝΜ!!!!!!!!ΕΓΙΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ!!!!!!ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥΣ!!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alfa-omega
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1905 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 23:03:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alfa-omega
quote:

alex22 Απεστάλη: 02/05/2009, 20:17:26
Το οτι η αφύπνηση είναι μια μακριά διαδικασία είναι γνωστό.Απλά αυτό που ένιωσα στην αρχή δέν μπορώ να το νιώσω τώρα και είναι αυτό που με παραξενεύει, γιατί υποτίθεται οτι όσο περνάει ο καιρός πρέπει να προοδεύω.Ξέρεις είναι περίεργο στην αρχή να έχεις αποτέλεσματα και μετά να εξαφανίζονται.Κάτι δέν πάει καλά με μένα.



Στην αρχή ήσουνα ενθουσιασμένος .
Τώρα πλέον έχει κατασταλάξει ο ενθουσιασμός ,έγινε πάλι καθημερινότητα η ζωή σου.
Το μυστικό είναι να βρίσκεις εσύ ο ίδιος τον τρόπο να παραμένεις ενθουσιασμένος με το αντικείμενο που ασχολείσαι .
Να καταφέρνεις να βλέπεις τα πράγματα γύρω σου ,σαν να είναι η πρώτη σου ημέρα στον πλανήτη γη.
Όσο θα παραμένεις ενθουσιασμένος θα έρχονται και αποτελέσματα .


Το να συνειδητοποιήσεις ότι είσαι αθάνατη οντότητα σε ένα καθημερινά διεφθαρμένο, υλιστικό περιβάλλον ,θέλει αντισώματα ,αντίθετη ενέργεια από αυτήν της φθοράς ..,
Το που θα την βρει ο καθένας είναι αποκλειστικά ατομικό πρόβλημα…,και όσα και αν σου λέει για παράδειγμα ο ένας υπηρέτης ,η κάποιο άλλο μέλος , συνήθως από το ένα αυτί μπαίνουνε και από το άλλο βγαίνουνε.
Θέλει εμπειρία ,προσωπική εμπειρία.

Προσωπικά ευθυγραμμίζω ,ταυτίζω τον ενθουσιασμό μου πάντα με το άπειρο.
Μου είναι αρκετό να σκεφτώ ότι όλα τα πράγματα κινούνται μέσα στην ταπεινοσύνη.
Μου ανανεώνειτην ελπίδα καιτον ενθουσιασμό για τις συνολικά 699 ενσαρκώσεις που πρέπει να διανύσει η ατομική μου εξέλιξη .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2010, 23:27:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
Γιά σας και πάλι.

Ξέχασα να σας πω ότι πριν ξεκινήσετε την προσπάθεια, θα πρέπει να παρατηρήσετε με προσοχή κάποιο οικείο σημείο στο περιβάλον σας ή σε όποιο περιβάλον σας βολεύει. Προτιμότερο είναι κάτι που το έχετε διαρκώς στην διάθεσή σας και σας είναι πολύ οικείο. Να παρατηρήσετε τις λεπτομέρειες του σημείου αυτού με προσοχή και να τις θυμόσαστε.
Οταν λοιπόν φτάσετε στο στάδιο που σας περιέγραψα, προσπαθήστε να φέρετε την εικόνα του σημείου που έχετε βάλει για οδηγό. Προσπαθήστε να την φέρετε στην φαντασία σας με λεπτομέρειες σε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ χρόνο. Με την προσπάθεια και την επανάληψη είναι εφικτό.
Κάποια στιγμή, θα σας εμφανιστεί ξαφνικά αλλά δεν θα το συνειδητοποιήσετε αμέσως, γιατί μην ξεχνάτε ότι η αντίληψη δεν συλλαμβάνει τα αντικείμενα όπως το μάτι. Θα είναι με διαφορετικούς χρωμματισμούς και εντάσεις φωτός. Μην εστιάζετε την προσοχή σας απ' ευθείας στο αντικείμενο ή περιοχή, γιατί θα γίνει ασαφές και θα χαθείτε. Να παρατηρήτε με την περιμετρική "όραση".
Εάν αντί του προεπιλεγμένου σημείου σας εμφανιστεί κάτι άλλο, άγνωστο, τότε βρισκόσαστε σε ένα κανονικό όνειρο που βλέπει όλος ο κόσμος. Απλώς θα κοιμηθήτε.
Με την εξάσκηση θα δείτε αποτελέσματα.
Καλό είναι οι προσπάθειες να πραγματοποιούνται κατά την διάρκεια της περιόδου όπου οι περισσότεροι άνθρωποι κοιμούνται και δεν σας παρεμποδίζουν οι σκέψεις τους. Το βράδυ.

Το ίδιο μπορεί να γίνει με τά χέρια σας. Είναι ότι πιό οικείο έχουμε και είναι πάντα στην διάθεσή μας. Προσπαθήστε να τα βρήτε όταν ξεκινλήσετε την διαδικασία.
Το μυστικό είναι να μπορείτε να κρατήσετε σταθερή μια εικόνα στην φαντασία σας.

Την παύση του εσωτερικού διαλόγου μπορείτε να την εξασκήτε και στην διάρκεια της καθημερινής μας ζωής. Καθώς προχωράτε στον δρόμο "παίξτε" το βλέμα σας γύρω και παρατηρήστε γρήγορα όσο πιό πολλά αντικείμενα μπορείτε. Στουμπώνει το λογικό μας με πληροφορίες και παραιτήται για λίγο.
Μπορείτε επίσης να παρατηρήτε οτιδήποτε με την περιμετρική όραση. Το ίδιο αποτέλεσμα μπορεί να έχει οποιαδήποτε ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΗ δράση. "Μη πράξη" την χαρακτήριζε αυτός που υπέδειξε αυτή τη πρακτική.

Δεν νομίζω να χρειάζεται να σας πω τίποτε παραπάνω.
Δεν είναι απαραίτητο. Εάν κάποιος καταφέρει να φτάσει έως εδώ, θα έχει καταφέρει και πολλά πράγματα στην καθημερινή του ζωή. Το σταμάτημα του εσωτερικού διαλόγου λειτουργεί και σαν ασπίδα.
Σίγουρα όλο και κάτι θα έχω ξεχάσει, γι' αυτό, για περαιτέρω διευκρινήσεις παρακαλώ ρωτήστε.

Edited by - Πελεγκρίνο on 09/10/2010 23:36:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2010, 00:53:49  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
quote:
Το ίδιο αποτέλεσμα μπορεί να έχει οποιαδήποτε ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΗ δράση.

Πολυ χρησιμες οι πληροφοριες που μας εδωσες.Μπορεις να μας πεις καποια επιπλεον παραδειγματα ασυνηθιστης δρασης?

Επισης η παρατηρηση των αντικειμενων σε ενα συνηθισμενο ονειρο,χρησιμευει σε κατι?

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2010, 01:01:11  Εμφάνιση Προφίλ
Οταν λοιπόν φτάσετε στο στάδιο που σας περιέγραψα, προσπαθήστε να φέρετε την εικόνα του σημείου που έχετε βάλει για οδηγό.


ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ??????ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2010, 01:25:25  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Οταν λοιπόν φτάσετε στο στάδιο που σας περιέγραψα, προσπαθήστε να φέρετε την εικόνα του σημείου που έχετε βάλει για οδηγό.


ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ??????ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ......



Πλάκωσε το βαρύ πυροβολικό...yeeeeeeeaaaahh!!!

Παιδιά πολύ χαίρομαστε εμείς οι νεότεροι που ανταποκριθήκατε. Οι συμβουλές και εμπειρίες σας μας είναι πολύτιμες και σας ευχαριστούμε που τις μοιράζεστε μαζί μας. Πάντα με συγκινούσε η αίσθηση του αλτρουϊσμού στις πράξεις των ανθρώπων.

Τριστάνια, νομίζω ότι ο Πελεγκρίνο εννοεί τη φάση όπου έχεις αρχίσει και νιώθεις ανάλαφρος και ότι αιωρείσαι. Εκεί πρέπει να συνειδητοποιήσεις αν βρίσκεσαι σε "βόλτα της αντίληψης" (συμφωνώ μαζί σου Πελεγκρίνο), εφόσον διατηρήσεις ένα σταθερό σημείο αναφοράς, ή αν τελικά είναι απλά συνειδητό ονείρεμα, όπου και χαλαρώνεις και το απολαμβάνεις. Αν είμαι λάθος διορθώστε με.

Θα προσπαθήσω να συγκεντρώσω όσο περισσότερες πληροφορίες σύντομα και να τις μοιραστώ μαζί σας. Όπως έχω ξαναπεί, δυστυχώς ή ευτυχώς έχω λίγο ελευθερο χρόνο!!!

Σας φιλώ,

FRhythm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2010, 13:09:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
quote:
ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ??????ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ......
Είναι σωστή η απάντηση που σου έδωσε ο/η FascRhythm, TRISTANIA0004.
Αλλά μπορείς να ξεκινήσεις κατευθείαν χωρίς τα υπόλοιπα. Είναι πιό δύσκολο όμως.
quote:
Πολυ χρησιμες οι πληροφοριες που μας εδωσες.Μπορεις να μας πεις καποια επιπλεον παραδειγματα ασυνηθιστης δρασης?

Αλλος ένας τρόπος είναι ο εξής: τοποθετήστε δύο καλαμάκια, ή ότιδήποτε άλλο έχετε εύκαιρο, σε τέτοια απόσταση μεταξύ τους, ώστε όταν αλλοιθωρίζετε ελαφρά τα μάτια σας να συμπίπτουν. Σε κάποια απόσταση από εσάς ώστε να μην γινεται κουραστικό.
Γύρω στα 70εκ, ή όσο σας είναι ξεκούραστη η διαδικασία, ανάλογα με τα αντικείμενα που επελέξατε.
Οταν αλλοιθωρίσετε και συμπέσουν, αρχίστε να παρατηρήτε το περιβάλλον γύρω από το φαινομενικά ένα καλαμάκι με την περιμετρική όραση. Ισως να έχετε και την αίσθηση ότι ο περιβάλλων χώρος αποκτά ασυνήθιστο βάθος και διαύγεια.
quote:
Επισης η παρατηρηση των αντικειμενων σε ενα συνηθισμενο ονειρο,χρησιμευει σε κατι?
Οχι. Είναι απλώς ένα όνειρο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2010, 13:35:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Αγαπητοί φίλοι καλημέρα και από εμένα.

Όλα αυτά που περιγράφετε είναι μια μέθοδο για ένα φωτεινό όνειρο ή ένα συνειδητό ονείρεμα. Δεν λέω ότι αυτό το κομμάτι δεν ανήκει στην αστρική περιοχή ή και στην νοητική αφού και οι δυο αυτές περιοχές έχουν σχέση με την 5η διάσταση.

Η πραγματική αστρική προβολή που δεν εγκυμονεί κινδύνους ονειρέματος όπου μπορεί να είναι μια υποκειμενικότητα και αυτό πάλι δεν είναι απόλυτο.. είναι αυτή όπου το άτομο με κάποια από τα βήματα που περιγράψατε περνά από τις δονήσεις και την ακαμψία του φυσικού σώματος.

Τότε ο διαχωρισμός είναι συνειδητός!!! Έχουμε συνειδητή έξοδο από το φυσικό σώμα και όχι μια είσοδο μεσα σε ένα όνειρο όπου είμαστε συνειδητοί. Αν και το θέμα του να είμαστε πραγματικά συνειδητοί είναι μια άλλη ιστορία που δεν θέλω να σας την αναλύσω για να μην μπερδευτείτε.

Επίσης το αστρικό σώμα που έχουμε είναι σεληνιακό και όχι ηλιακό που σημαίνει ότι εμείς δεν έχουμε ενεργοποίησει τα κατάλληλα τσακρα και όλο αυτό έχει σχέση με την Κουνταλίνι. Αυτή ενεργοποιεί και κάνει ηλιακά τα κατώτερα σώματα.

Μέχρι τότε οι αστρικές έξοδοι θα έχουν ένα μέρος αντικειμενικής πραγματικότητας και ένα μέρος υποκειμενικής αυταπάτης η οποία προβάλλεται και κατευθύνεται από τα ψυχολογικά μας ελαττώματα.

Για αυτό στο αστρικό πολλές φορές κάνουμε πράγματα τα οποία έχουν σχέση με την πραγματοποίηση των επιθυμιών μας.

Αυτά τα λίγα για τώρα.

Να είστε καλά.

Ειρήνη απεριόριστη.

Υ.Γ Μην νομίζετε ότι όταν ξυπνάτε στο αστρικό δεν συνεχίζεται να κοιμάστε συνειδησιακά!!


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 10/10/2010 16:21:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2010, 22:50:01  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΥΚΟΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΟΜΩΣ................ΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΩ ???????
ΝΑΙ Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ.....ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ.......ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΞΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΥ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ........ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΧΘΕΣ, ΠΡΟΧΘΕΣ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ,ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.......ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΕΤΥΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.......
ΕΠΙΣΗΣ.....ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΣΑΚΡΑΣ????? ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΧΑΖΕΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ????ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΠΩ ΣΩΣΤΑ...ΑΝ ΟΧΙ ΖΗΤΩ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΩ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ -ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ- ΠΟΥ ΥΠΟΤΕΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ?????Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ....ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΠΑΛΙ ΝΑ "ΚΟΙΤΑΞΩ" ΤΟ "ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΟΙΧΟ"ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ..... ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΜΟΝΗ ,ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ.....ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΑΣΧΕΤΗΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ-ΟΧΙ ΔΙΑΡΚΗΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΝΟ-ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΤΡΕΜΟΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΒΛΕΦΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ Ε??????Η ΒΙΑΣΤΗΚΑ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2010, 23:17:43  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ Η ΟΧΙ?????ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ??????ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΑΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ?????ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΙΟ "ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ"ΕΤΣΙ? ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ-ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.....ΑΠΛΩΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΝΜ.....ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΕΣ.....ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ.....ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΡΕΙΚΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΛΛΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ......ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΠΟΛΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΕΝΤΡΑ......


Υ.Γ.ΖΗΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΦΥΓΑ.......ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΤΕ ΠΑΝΤΩΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2010, 00:23:37  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΥΚΟΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΟΜΩΣ................ΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΩ ???????


Καλησπέρα σας,

Τριστάνια ένα έχω να σου πω...διαλογισμός! Τσέκαρε το pm σου, σου έστειλα κάτι ενδιαφέρον!!!

FRhythm
ΥΓ. Ηταν το πιο σύντομο μήνυμα που έστειλα. YEEEEEAAAAAAHH

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2010, 00:55:09  Εμφάνιση Προφίλ
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ ΜΗ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙΣ.........ΣΤΟ ΠΜ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΝΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΕΤΣΙ ?????ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ......ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΠΜ.............ΑΧ ΡΕΖΙΛΙ ΕΓΙΝΑ ΠΑΛΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2010, 00:57:34  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2010, 01:18:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ



Οχι καθολου ρεζίλι, ναι ενα λινκακι είναι. Πες μου εντυπώσεις...


FRhythm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2010, 01:45:25  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ FRhythm!!ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ...ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ...ΝΑΝΙ-ΝΑΝΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΞΙΜΟ!!!ΧΕΧΕΧΧΕΕΧΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΛΙ.....ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ......ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ 2 ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2010, 16:19:16  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Ειμαι πολυ απογοητευμενη.Ειναι τοσο δυσκολο.Μου φαινεται λες και στα ονειρα μας εχουμε εναν διαφορετικο ''τροπο αντιληψης''.Τις προαλλες εκει που εβλεπα ενα ονειρο,θυμαμαι που ελεγα στην νοητικη εικονα της φιλης μου''Εσυ μαλλον δεν εισαι πραγματικη.Απλως ονειρευομαι και εισαι μια νοητικη προβολη''.Παρολα αυτα ομως συνεχισα να ονειρευομαι και να της μιλαω.Σαν να μην συνειδητοποιησα οτι ειναι ενα ονειρο ολο αυτο.....

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy