ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΑΓΙΩΝ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ (ΝΟ2)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kyriakopoulos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


404 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 10:52:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kyriakopoulos
Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΔΕΛΦΟΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΛΟΥΚΙ ΤΟΥ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΔΙΑΨΕΥΣΤΟΥΜΕ ΟΙΚΤΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΟΤΕ.ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kyriakopoulos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


404 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 11:00:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kyriakopoulos
ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΕΦΕΥΓΕΙ. ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ Η ΕΟΡΤΗ ΤΗΣ ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ?ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kyriakopoulos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


404 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 11:07:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kyriakopoulos
ΚΟΙΜΗΣΙΣ ΤΗΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ.΄΄ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΣ΄΄ΕΤΣΙ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ Η ΕΟΡΤΗ ΤΗΣ ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΘΟΔΟΞΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
LiakoFan
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 12:10:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LiakoFan
quote:

Σύμφωνα με την προφητεία που βρίσκεται στο χώρο του τάφου της Παναγίας,ο τριήμερος πόλεμος θα ξεκινήσει στις 8 Απριλίου και θα παυθεί στις 14,ημέρα Παρασκευή.Για ψάξτε λίγο να δείτε ποια χρονιά πέφτει Παρασκευή 14 Απριλίου.

Με το παλιό ημερολόγιο, το 2007 και το 2012.

Με το νέο, το 2006 και το 2017.

Αλλά αυτό δεν συμφωνεί με την άλλη προφητεία, που θέλει να είναι κοντά η γιορτή της Παναγίας (και να πέφτει και Τετάρτη):

25 Μαρτίου: Ευαγγελισμός
15 Αυγούστου: Κοίμησις
8 Σεπτεμβρίου: Γενέθλιο
21 Νοεμβρίου: Εισόδια

Καμία από τις παραπάνω γιορτές δεν ταιριάζει με την περίοδο από 8 ως 14 Απριλίου.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

LiakoFan
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 12:16:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LiakoFan
Γι αυτό καλά λέει ο Κυριακόπουλος, μη μπαίνουμε στο λούκι του να πούμε πότε ακριβώς. Εκτός που θα διαψευστούμε οικτρά, αυτή η έπαρση που το παίζουμε "ειδικός και ειδήμων" δεν ταιριάζει με την ταπεινότητα που μας ζητεί ο Θεός.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
chrysanthosv
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 12:31:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chrysanthosv
Όσο αφορά το ότι περιμένουμε με ανυπομονησία το ποθούμενο για Κύπρο και Ελλάδα είναι γεγονός.Εμείς εδώ στην Κύπρο τουλάχιστον έχουμε πιο πολλούς λόγους να το περιμένουμε σαν τρελλοί και παλαβοί.Μας επηρεάζει άμεσα ο βραχνάς τους.Ακούμε και τις ασυναρτησίες τους και γαι τις προκλήσεις τους απο τότε που γεννηθήκαμε.Αυτό μπορεί να μας παρασύρει σε εκτιμήσεις, αλλά το ότι κάτι πλησιάζει είναι εμφανές.Αυτό το βλέπουν λίγοι πολιτικοί.Ένας βουλευτής πριν λίγες μέρες είπε ότι η ατμόσφαιρα μυρίζει μπαρούτι.Έκανε και ανάλυση και για το θέμα των Σκοπίων.
Τώρα σαν ένα συμπέρασμα απο εμένα είναι ότι προσωπικά περιμένω κάτι πριν το νέο χρόνο, ασχέτως αν είναι πολύ πιθανό να μην γίνει κάτι τώρα, αλλά και η προφητία του Νοστράδαμου για το μεγάλο 7 είναι άξια παρατήρησης.
Ακόμα ο Στιτς και ο 22 συμφωνούν νομίζω τουλάχιστο για το πότε μπορεί να αρχίσει, ο 22 μας το φωτογραφίζει εδώ και καιρό.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
valgraph
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
294 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 12:36:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους valgraph
ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΜΕ ΧΡΥΣΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ!!!
Λίγο... ιαχωβάδικο είναι αυτό...

ΣΦΑΓΕΣ, ΘΡΗΣΚΕΙΑ, ΕΚΒΙΑΣΟΙ, 3ΗΜΕΡΑ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΘΕΟΣ ΑΠΩΝ - ΠΟΙΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΞ' ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΤΟΥ?

ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ, ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΑΛΛΟΝ... ΤΟΥΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ...

ΠαρεξήγησιςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chrysanthosv
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 13:06:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chrysanthosv
Για να μην αφήσεις όλα τα μήλα σε ένα καλάθι να σαπίσουν νομίζω τα σάπια θέλουν πέταμα.
Η σε ένα δάσος για να προστατευθεί απο τη φωτιά πρέπει να θυσιαστούν μερικά για το καλό του δάσους,πρέπει να κοπούν κάποια,αν μερικά είναι όμορφα και λαμπερά τότε ο Θεός θα βρεί το τρόπο να τα ανταμείψει έστω και αν είναι απο άλλη θρησκεία.
Ο φυσικός θάνατος δεν νομίζω να έχει σημασία για το Θεό.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 13:15:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Πάντως μη τον δένετε σκοινί-κορδόνι ότι ο χρησμός που έχω στα χέρια μου γράφει για το 2005! Είναι πάντως πολύ σύντομα...αλλά δεν θέλω να πω τι ακριβώς γράφει,γιατί όπως είπε και ο φίλος Αετός,μπορεί να το διαβάσουν άσχετοι που δεν διαβάζουν και πολύ το θέμα και να πανικοβληθούν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 13:15:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
Valgraph, τα διάβασες μαζεμένα και σου 'ρθαν απότομα.
Τι σχέση έχει ο θεός με τα πενταμηνήτικα και τα τριήμερα σφαγές, μου λες;

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chrysanthosv
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 13:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους chrysanthosv
Συνεχίχεται ο Νικηφόρος, ακούω τις εκρήξεις στο βάθος.Είναι μια ηλιόλουστη, όμορφη μέρα.Για να δούμε σήμερα αν δοκιμάσουν τίποτε τα μεμέτια σήμερα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 13:50:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα
οι σεισμολογοι συστηνουν στους πολιτες μετρα αυτοπροστασιας και στο κρατος να εφαρμοσει το σχεδιο ξενοκρατης ο τσελεντης που φωναζει για αυτοσυγκατηση απο τους σεισμολογους κρυβεται στο λονδινο.λετε να συμφωνει σημερα μαζι τους και για αυτο να ποιει την νησσαν(κανει την παπια)?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 14:03:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
Νίντζα έκανε και προς τα εδώ μεριά σεισμούς; Εγώ δεν πήρα χαμπάρι τίποτα, γι' αυτό λέω.

Θα μας έρθει κανένας ζακυνθινός λέω εγώ και θα τρέχουμε...

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 14:09:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα
τους συνηθισμενους στο ριο και στον αγιο βασιλη αλλα το θεμα αποσιωπειται για να μην τρομαζει ο κοσμος.παντως οι φημες επιμενουν οτι επικειται και νεος σεισμος και πηραν τροφη απο μια φραση που ακουστηκε στις ειδησεις οτι οι σεισμολογοι τρεμουν ντομινο(τραμπαλα) σε ολη την χωραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tonis
Μέλος 1ης Βαθμίδας


75 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 14:20:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tonis
ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 14:27:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα
22,αετε δεν μπορειτε με καποιο τροπο να μας πασαρετε το βιβλιο αυτο?(η εστω τις φωτοτυπιες)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 15:40:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
Πω πω! 99 σελίδες το θέμα! Πάμε για prophecies N3!


----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kyriakopoulos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


404 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 16:35:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kyriakopoulos
ΤΟ ΤΡΑΧΩΝΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΘΛΙΨΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΙΩΑΝΝΗ.Η ΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΥ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΦΤΩΧΟ ΣΠΙΤΙ(ΤΗΣ ΚΑΛΙΑΣ ΑΥΤΟΥ)ΤΑ ΜΕΛΛΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΤΕΛΙΚΩΣ ΤΗΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΠΙΣΤΕΩΣ.ΓΡΗΓΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΘΑΙ ΠΡΟΤΡΕΠΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ,ΘΑ ΕΛΘΩ ΩΣ ΚΛΕΠΤΗΣ ΕΝ ΝΥΚΤΙ,ΜΑΣ ΛΕΓΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ,ΕΝΔΥΘΕΙΤΕ ΘΩΡΑΚΑ ΚΑΙ ΑΣΠΙΔΑ ΠΙΣΤΕΩΣ Ο ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΛΙ.ΤΟ ΤΡΑΧΩΝΙ ΤΟ ΑΣΗΜΟ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΟ(ΑΓΟΝΟΣ ΤΟΠΟΣ)ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥ ΓΡΑΦΗ.ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ΄΄ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΑΙΜΟΝΙΚΗ ΜΠΟΡΑ ΘΑ ΕΛΘΕΙ Η ΘΕΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ΄΄Π.ΠΑΙΣΙΟΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 17:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα
πλακα πλακα προβλεπω οτι μεχρι αυριο το μεσημερι θα το εχουμς ανοιξει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 17:21:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
Να κάνουμε την τιμή στον STITS να το ανοίξει που έχει ξεπατωθεί να ανεβάζει προφητείες για χάρη μας, ή στον Νίκοgr καλύτερα που του "οφείλουμε" το θέμα;

Heh, θα προλάβουμε και τον Λιακόπουλο πριν το <<Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC" 3.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 17:26:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα
πιστευω οτι θα το προλαβει η τυχη δλδ θα πεσει επιδρομη και καποιος θα το ανοιξει για να συνεχισει η κουβενταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 20:23:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Παιδιά,σε δέκα μέρες περίπου ελπίζω να ξέρω να σας πω και άλλα για τα επερχόμενα.Μίλαγα απόψε με κάποιον που είναι μέσα στα πράγματα και γνωρίζει πολύ καλά τις προφητείες,αλλά μου είπε να ετοιμάζομαι για εκπλήξεις!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 20:40:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR
Λοιπον πειτε ποιος θα το ανοιξει?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 20:46:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Eγώ ψηφίζω την ΙΧ ΕLENI,νομίζω ότι το αξίζει γιατί μας έρχεται από πολύ μακριά,από την άλλη άκρη του κόσμου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hfaistos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


259 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 21:53:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hfaistos
quote:

Eγώ ψηφίζω την ΙΧ ΕLENI,νομίζω ότι το αξίζει γιατί μας έρχεται από πολύ μακριά,από την άλλη άκρη του κόσμου.

Εγω ψηφιζω Καρατζαφερη χαχαχαχαχαχα

Πλακα κανω σιγα μην αποκαλυψω τις προτιμησεις μου.

"ΠΟΛΕΜΑ ΤΟ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aetos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
349 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 23:45:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aetos
quote:

Eγώ ψηφίζω την ΙΧ ΕLENI,νομίζω ότι το αξίζει γιατί μας έρχεται από πολύ μακριά,από την άλλη άκρη του κόσμου.

Πολύ ωραία η ιδέα σου....

αλλά πρέπει και να τιμήσουμε και τον Στιτς που η προσφορά του στο Ν2 είναι ανυπολόγιστη!

Αδελφέ!! Θα κάνεις το ποδαρικό...να κόψεις πρώτος την κορδέλα?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 00:03:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Εγώ πάντως θέλω να κάνω ποδαρικό στην 50η και τελευταία σελίδα του Νο2......χι,χι,χι!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 00:31:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
22 Νοεμβρίου η ενθρόνιση του νέου πατριάρχη Ιεροσολύμων Θεόφιλου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 01:03:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR
Λετε να τριτωσει το τοπικ???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 01:08:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα
καταλαβα εγω που ανοιξα το νο2 πρεπει να κανω πισω παντως οποιος ανοιξει το νο3 να το πει εκ των προτερων για να μην ανοιξουμε ολοι ενα νο3 και γενισει το παραξενο με πενηντα νο3!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy