ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Metal, Gothic (και άλλα...) Νο 2
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2007, 16:58:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
quote:
ψήσου, kircher, ψήσου! και μη ρωτήσεις που το βρήκα, το πιο προφανές σημείο δεν έψαξες!

Μη μου πεις ότι το βρήκες Είσαι σίγουρος πως είναι το hail to hellas;;;

ΤΟ ΘΕΛΩ-ΤΟ ΘΕΛΩ-ΤΟ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!

Βίντεο δεν έχουμε ακόμα, κάτι φωτογραφίες βγάλαμε θα τις βάλουμε στο myspace.

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ

ΤΟ ΘΕΛΩ-ΤΟ ΘΕΛΩ-ΤΟ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2007, 17:06:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
A.....εσείς που κυκλοφορείτε όξω......στα μπάρια που λέει και ο θειός μου απ' το τσικάγο.

Ποιός έχει δει τις παρακάτω κοπέλες στην Αθήνα;

Θα σας πω για τί πρόκειται σύντομα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2007, 20:12:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
quote:
ΤΟ ΘΕΛΩ-ΤΟ ΘΕΛΩ-ΤΟ ΘΕΛΩ

mininova.org-mininova.org-mininova.org

σόρρυ κιόλλας D_I αλλά είναι για φιλανθρωπικό σκοπό!!!

quote:
Ποιός έχει δει τις παρακάτω κοπέλες στην Αθήνα;

η φοτό δε μου εμφανίζεται, αλλά αν έχουν βγει και μια φορά απ'το σπίτι τους τις έχω φακελομένες στάνταρ! [ώπα, ρε, σιγά!]

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2007, 20:40:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
Να σαι καλά τεράστιε, μέγιστε, αθάνατε crucifire!!!!!!
Δεν έχω emoticons να εκφράσω την χαρά μου.

Η φωτογραφία γιατί δεν φαίνεται;

Άσχετο....O Kircher goes commercial

Αγόρασα το καινούργιο των Dimmu και το Nymphetamine των Cradle. Όπως έχω πει και στο παρελθόν, είμαι αντιδραστικό στοιχείο και οτιδήποτε commercial to απεχθάνομαι όπως ο δράκουλας τα σκόρδα.
Νεβερ δε λες βαρέθηκα το πολύ underground και είπα να ακούσω αυτά που ακούνε όλοι.

Το Nymphetamine το πήρα γιατί έχει την Liv και μετά από κάποιες συζητήσεις με τον Incubus που μου είπε ότι το ομώνυμο κομμάτι είναι πολύ καλό.

Όντως!

Οι Dimmu τελικά δεν είναι άσχημοι.....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2007, 05:37:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
Κοίταγα τώρα το website των Turisas......πάω λοιπόν στο FAQ

Ερώτηση νούμερο 4

I JUST DOWNLOADED YOUR ALBUM ON THE NET. NOW I’D NEED THE LYRICS, WHERE CAN I FIND THEM?

Κλικ.....απάντηση

Fυck You!

Ακόμα γελάω!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2007, 10:35:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Εγώ δεν τις ξέρω τις κοπέλες πάντως.
Ποιές είναι?

quote:
Το Nymphetamine το πήρα γιατί έχει την Liv και μετά από κάποιες συζητήσεις με τον Incubus που μου είπε ότι το ομώνυμο κομμάτι είναι πολύ καλό.

Μόλις αυτό ακούω τώρα...
Μετά θα βάλω τίποτα σε Love Like Blood.

quote:
Ερώτηση νούμερο 4

I JUST DOWNLOADED YOUR ALBUM ON THE NET. NOW I’D NEED THE LYRICS, WHERE CAN I FIND THEM?

Κλικ.....απάντηση

Fυck You!


Χεχεχε!
Έλεος!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2007, 10:59:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
kircher went commercial! χαίρομαι... αμάν μ'αυτά τα μπλάκια! καλά, πολύ γουστάρω όταν γράφεις αγγλικά με ελληνικούς χαρακτήρες! γροθιά στα greeklish!

ναι, η φοτό εμφανήστηκε τώρα, και ναι, τις ξέρω... που θες να καταλήξεις...;

quote:
Κλικ.....απάντηση

Fυck You!


χεχε! ενώ οι μάνογουορ, που είναι και φίρμες, ανεβάσανε στο σάιτ τους το μπούκλετ σε ίζι του πριντ μορφή!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2007, 19:24:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
quote:
Μόλις αυτό ακούω τώρα...

Παιδιά παίρνω πίσω τα άσχημα λόγια που έχω πει μέχρι τώρα για τους Cradle. Το Nymphetamine δεν είναι κακό άλμπουμ και το artwork στο CD είναι άκρως ερεθιστικό.

quote:
ναι, η φοτό εμφανήστηκε τώρα, και ναι, τις ξέρω... που θες να καταλήξεις...;

Αμα κατέβω Ελλάδα μπορείς να με κάνεις κονέ;

Οι παραπάνω κοπέλες αποτελούν το Ελληνικό black metal συγκρότημα ASTARTE. Ένας φίλος εδώ επιμένει πως με το τελευταίο άλμπουμ τους DEMONIZED (2007) θα γίνουν όσο γνωστοί και οι Dimmu. To CD είναι πιο μελωδικό και φέρνει κάπως προς το death. Έχει ακούσει κανείς;

Crucifire γιατί δεν σ'άρεσε το τελευταίο των Turisas;;;;
Άκουσα τα δύο πρώτα τραγούδια χτες το βράδυ και δεν ήταν άσχημα.

Ποιός θα δει Γιουροβίσιον;;;



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2007, 20:09:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Δεν το έχω ακούσει προσεκτικά το Nymphetamine ως album.
Απλά μου κόλλησε το ομώνυμο τραγούδι για το λόγο ότι η Liv Kristine έδενε πολύ καλά στο κομμάτι!

Πρώτη φορά ακούω τις Astarte!
Μα καλά!
Που ζω?
Αν κι ο συνδυασμός black metal με γυναικεία φωνητικά πρέπει να είναι καλός...

quote:
Ποιός θα δει Γιουροβίσιον;;;

Ποτέ δεν ήμουν ιδιαίτερα fan του θεσμού κι ούτως ή άλλως δεν θα είμαι σπίτι.
Εξάλλου όλοι λένε ότι θα βγει η Ουκρανία οπότε...


Υ.Γ. Έβγαλαν καινούριο album οι Xandria με τίτλο Salome - The seventh veil.
Προσωπικά το βρίσκω αρκετά καλό!
Το έχει ακούσει κανείς?


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2007, 01:24:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
quote:
Υ.Γ. Έβγαλαν καινούριο album οι Xandria με τίτλο Salome - The seventh veil.
Προσωπικά το βρίσκω αρκετά καλό!

Τώρα το ακούω.
Είναι όντως πολύ καλό. Uplifting μουσική, μου έφτιαξε την διάθεση.

Θα κάνεις παρουσίαση Incubus;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2007, 08:50:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα με Mortal Love και το τραγούδι I want to die!
Ξέρω, λίγο άγριος ο τίτλος αλλά είναι ωραίο τραγουδάκι.
Το άκουγα εχθές το βράδυ που έκανα μια βόλτα με το αυτοκίνητο και μου κόλλησε...

quote:
Θα κάνεις παρουσίαση Incubus;

Φίλε, το χειρότερο μου είναι να παρουσιάσω κάποιο album.
Το έχω αποφύγει ως τώρα γιατί δεν κάνω καλές παρουσιάσεις σ' αυτό το κομμάτι...
Ενδιαφέρεσαι εσύ?


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2007, 12:17:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
quote:
Αμα κατέβω Ελλάδα μπορείς να με κάνεις κονέ;
Οι παραπάνω κοπέλες αποτελούν το Ελληνικό black metal συγκρότημα ASTARTE.

ανετότατα! γιατί αυτές δεν είναι οι astarte! είναι η γκρέτελ [κέντρο], ο νταβέλης [δεξιά] και ο έλβις μεταμφιεσμένος για να μην τον καταλαβαίνουν [αριστερά, προφανώς!] !!!!!

δυστυχώς, όχι δεν τις ξέρω, αλλά τώρα θα έχω τα μάτια μου ανοιχτά! άλλωστε αυτός ο μήνας είναι ο μήνας των celebrities! χθες μόνο γνώρισα 8!!!

όσο για τη γιουροβίζιον, μας δουλεύεις;! firewind λέμε !!!!

ποιά καλά παιδάκια από δω μέσα ήταν χθες... εκεί μεσα;!

τέσ'πα, για όσους δεν ήταν ακολουθεί περιγραφή του αγώνα!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2007, 14:08:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
πριν ξεκινήσω, να πω ότι αυτή τη συναυλεία τη είδα! δεν υπήρξε ασθενοφόρο ή νοσοκομείο στην όλη φάση! επίσης πάλι ξέχασα την κάμερά μου, οπότε the photos suck! την επόμενη φορά θα γράψω τη λέξη κάμερα με μεγάλα γράμματα πάνω στο εισητήριο!

λοιπόν, το χθεσινό event φαινόταν ότι θα είναι πολύ ευχάριστο. παζάρι δίσκων, 5 ευρώ είσοδος, στο γκάζι! καποια διοργανώτρια εταιρία πήρε μπρος. [αμάν, όλο με τις διοργανώτριες τα βάζεις!]

με μοναδική εξαίρεση την αλλαγή της εισόδου από το πίσω μερος του χόρου αντί για το μπροστινό [μερικά μέτρα παραπάνω περπάτημα, και λίγο μπέρδεμα αλλά δε βαριέσαι! στη διαδρομή γίναμε όλες οι μικρές παρέες μια μεγάλη!

μπαίνοντας, άρχισα να πέφτω πάνω σε γνωστούς τον έναν μετά τον άλλο, και αμέσως η όλη φάση απέκτησε ένα πολύ οικογενιακό κλίμα [αυτό θα φανεί και παρακάτω] όσπου πέφτω πάνω και στον...! quiz για εγχώριους λύτες! ποιός είναι ο ψηλός σταρ του μέταλ χόρου δίπλα στον φλώρο;

να σου ζήσει ψηλέ!
πιάσμαε λίγο την κουβέντα, και [παραδόξως in time] βγήκαν ο infidel!

ψαρωτική αρχή, πολύ δεμένοι, με πολύ καλό ήχο, με απλά συνθέσεις αρχικά, άρχισαν να ανεβάζουν παλμούς! ο τραγουδιστής σε τρελά κέφια, να σχολιάζει τα πάντα, με έμφαση σε αστεία σχετικά με τη γιουροβίζιον και τον σαρμπελ που του αφιέρωσε και τραγούδι, και μας προέτρεψε να ψηφίσουμε με τα κινητά! τρελός!

να πούμε ότι οι infidel παίζουν μια διασταύρωση ροκ, heavy και black. δηλαδή από χαλαρές έως σπληνοδιαλυτικές συνθέσεις, και από καθαρά φωνητικά έως τα πιο βορβορώδη! επίσης στην κιθάρα και στο μπάσο έχουν αντίστοιχα τον γιάννη πούσιο και το χρήστο κισαντζεκιάν, αρθρογράφο και φωτογράφο αντίστοιχα του ελληνικού μέταλ χάμερ. έπαιξαν τραγούδια από το ντεμπούτο τους, I Oathbreaker, καθώς και κάποια καινούργια που θα μπουν στο δεύτερο άλμπουμ. εγώ, που δεν τους ήξερα, τους ευχαρηστήθηκα, και ήταν καλή αρχή για το event.

μετά, αφου έκαναν ένα γρήγορο soundcheck, βγήκαν οι nightstalker. oι nightstalker είναι ελληνικό ροκ συγκρότημα. κινούνται στο χώρο του stoner rock και desert rock με σαφείς επιρροές από Kyuss. αν και ο τραγουδηστής, μετά το πέρας του πρώτου τραγουδιού αρκέστηκε στο, "γεια. είμαστε οι nightstalker και... παίζουμε ροκ." τόσο λητό και άχρωμο που ξεραθήκαμε στα γέλια. εντάξη, δεν είναι του στυλ μου, αλλά groov-άρανε πολύ καλά, και γενικά ήταν ωραία φάση. λίγο πριν, δε, είχα ανταλάξει και χειραψία με τον μπασίστα [τον ανδρέα], ο οποίος φάνηκε πολύ ok παιδί. by the way, να σημειώσω ότι τον ίδιο μπασίστα μοιράζονται και οι rotting christ!!!

κάπου εδώ θα κάνω ένα time-out και θα περιγράψω τα διάφορα ωραία που έγιναν όσο έπαιζαν οι nightstalker. κατ' αρχίν, εκεί που κάθομαι αμέριμνος με την παρέα μου, γυρίζω και βλέπω δίπλα μου το θεό!!!

ο gus g. !!! πριν προλάβω να πω τίποτα, μαζεύονται εκατό πιτσιρίκια να πάρουν αυτόγραφο και να φωτογραφηθούν μαζί του. ξεφτίλα, ρε πούστη. έτσι εγώ περίμενα να φύγουν, κι όταν έφυγαν γυρίζει και με κοιτάει παραξενεμένος, αφού δεν είχα ούτε μαρκαδόρο στο χέρι ούτε κάμερα.

-εγώ, του λέω, θέλω απλώς να σου σφίξω το χέρι! [δεν βγαίνεις φωτογραφία με το θεό. είναι βλασφημία!]

και το εκτίμησε αυτό, και πιάσαμε κουβέντα! με τον θεό! εντάξη τα κλασσικά, εισαι γαμώ, πως πήγε η περιοδεία, πότε βλέπεις να βγείτε, πως σου φαίνεται ο κόσμος εδώ; κλπ.

τον αφήνω να φύγει [δεν απασχολείς για πάνω από πέντε λεπτά το θεό!]. κι εκείνη την ώρα, γυρίζω απ'την άλλη και βλέπω το mark cross [ντράμμερ των firewind] να έρχεται προς το μέρος μου χαμογελόντας [προφανώς το σοκ ήταν εμφανές στη μάπα μου]. μάλλον θα νόμιζε ότι ήμουν γνωστός του gus. με χαιρέτησε με μια δυνατή, μέταλ χειραψία [χειραψία με τον άλλο θεό! χεχε!] είπαμε πέντε μαλακίες στα αγγλικά [μάλλον φοβόταν ότι δεν θα τον καταλάβω, και μιλούσε κυρίως με νοήματα, και ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. πολύ προσγειωμένοι για θεοί ρε πούστη!] κι εκείνη την ώρα σκάει κι ο πέτρος [the lemonhead man! μπασίστας] σύντομη χαιρετούρα, γιατί μάλλον κάτι εμπιστευτικό ήθελε να πει στο μαρκ, και εγώ γυρίζω στην παρέα μου, που με κοιτάνε και γελάνε με την έκφραση που έχω πάρει!

κι εκεί που λέω να κάνω ένα γύρω να ξεμουδιάσω, στα τρία βήματα πέφτω πάνω στο μπάμπη [bob katsionis, ο θεός του πλήκτρου!]. πάω να πω γεια σου μπάμπη, αλλά τον βλέπω κάπως σοβαρό, να ανάβει τσιγάρο. "έχασα την αδερφή μου..." κόκκαλο εγώ. και πάνω που πάω να τον ρωτήσω πως, με το που βλέπει την έκφρασή μου αρχίζει να γελάει. "δεν εννοώ ότι πέθανε! εδώ μέσα την έχασα. γι'αυτό βγήκα να κάνω τσιγάρο να ηρεμήσω και να πάω να τη βρω." κα πετάω τη θεϊκή ατάκα, "γιατί δε βγάζεις μια ανακοίνωσαη απ' το μικρόφωνο;". καταλαβαίνουμε κι οι δυό τι είπα και ψωφάμε στα γέλια! κάνω φωνή από μικρόφωνο "παρακαλείται η δεσποινίς Δέσποινα..." πάλι πάυση για τη δεύτερη μαλακία που είπα... γενικά σου ενέπνεαν μια χαρά και μια μαλάκινση αυτά τα παιδιά! φοβεροί τύποι!

τον apollo [φωνή] δεν είδα πουθενά, αλλά δεν πειράζει, γιατί μόλις τελειώνουν οι nightstalker, γυρίζω πίσω μου να δω αν αργεί ο φίλοςμου που ειχε πάει για μπύρες, και βλέπω το ντράμμερ, το μπασίστα και το νέο κιθαρίστα των rotting christ! πωπω! αυτά είναι! βέβαια αυτοί ήταν πιο σοβαροφανείς [ήταν θεοί στη συναυλεία των άλλων θεών] αλλά δεν έχει σημασία! ήταν τα 3/4 των rotting christ. ο σάκης που χάθηκε άραγε;! τέλος πάντων, γείτονες είμαστε, κάπου θα τον πετύχω.

όσο για το οικογενιακό κλίμα που λέγαμε. ο ανωτέρω εικονιζόμενος του quiz καθώς και ο θέμης [ντράμμερ των christ] είχαν φέρει τις νήπιες κόρες τους να φωτηστούν απ'τους θεούς, το ίδιο και πολλά άλλα άσημα ζευγάρια! ακόμα, μπροστά μου, και κάτω, στο χώρο της πίστας, εμφανήστηκε ένα ζευγάρι μικρών ανθρώπων [δε μ'αρέσει η λέξη νάνος γι'αυτά τα άτομα. την προτιμώ για τους νάνους του τόλκιν!] οι οποίοι πήγαν και κάτσανε στο κάγκελο, και ομολογουμένως έπιναν και χτυπιόντουσαν περισσότερο από εμάς, και ενώ όλοι τους είχαν κάνει χορο, μη συμβεί κανένα ατύχημα, εκείνοι πήγαιναν και χώνονταν άφοβα, με αποτέλεσμα να πηγαίνουν πολύ δίπλα τους, να πιάνονται απ' τους όμους και να χτυπιούνται παρέα! όλοι μαζί, μια οικογένια...

και, επιτέλους, ναι! βγαίνουν οι firewind, μέσα από σύννεφα καπνού! εννοείται ότι ξεκίνησαν με allegiance! ενοείται ότι, όπως πάντα, η ώρα πέρασε εκνευριστηκά γρήγορα, με τραγούδια απ' όλα τα άλμπουμ τους, αλλά φυσικά, κυρίως απ' το allegiance. στην αρχή ο απόλλωνας κάπου το έχανε, ξέχναγε τα λόγια, άφηνε στίχους στη μέση για να ανασάνει, και μάλλον δεν είχε κάνει ζέσταμα, γιατί ήταν γενικά λίγο ζύμα. όποτε κόλλαγε σε κάποια νότα [σαν τον dickinson] "να σ'ακούσω αθήνα!"

ο μπάμπης είχε πλέον πάρει πατριοτικά το ρόλο του δεύτερου κιθαρίστα, και είχε αφήσει τα πλήκτρα στην άκρη της σκηνής. μετά από μερικά τραγούδια, αρχίζουν τα κλασσικά, σε σπαστά αγγλικά από τον απόλλωνα "τι κάνετε αθήνα, δε σας ακούω!" " - που είναι η αθήνα" - "ΟΕΟ!" και τέτοιες ποζερομαλακίτσες! οπότε λέει ο gus, με την ultimate σαλλλονικιότικη προφορά: "ο φίλλλος μου ο bob, θα σας πάρει τα μυαλλά!"

κι αρχίζει τα σολα πάνω στα πλήκτρα ο μπομπ [που φορούσε και μπλούζα i-bob !!!] και σε μιά φάση αρχίζει με το ένα χέρι να σολάρει στα πλήκτρα και με το άλλο να παίζει τα ίδια κάνοπντας tapping στην κιθάρα! τρελός! αι αρχίζει κι ο gus τα δικά του [είχε αρχίσει ήδη να είναι κουραστικό όμως...] με το μπομπ να τον κοροϊδεύει και να κάνει νοήματα όπως "μάπα, μέτριο, μπα" και τέτοια, και να τον διακοπτει παίζοντας τη δική του ιστοριά και βγάζοντάς του τη γλώσσα. ωραία, γυρίσαμε στο δημοτικό. "εγώ βγάζω περισσότερες χιλιάδες νότες το milisecond από 'σένα!"...

και χεστήκαμε... και μετά drum solo, έτσι για να μην ξεχνάμε και ποιοί είναι! bass solo δεν είχε δυστυχώς!

πάντως, εγώ, έχοντς μιλήσει μαζί τους, ένιωθα σα να είναι πάνω στη σκηνή φίλοι μου! οποτε τους έβριζα άνετα, χεχε!

και συνεχίζουμε με τργούδια από τους παλιούς δίσκους, τα οποία εκτελέστηκαν αποτελεσματικότατα [πιο νεκρά δσε γινόταν...] λόγω μάλλον διαφορετικού Line-up, αλλά αν δε μπορείς να παίξεις σωστά ύμνους σαν το brothers' keeper, μην τα παίξεις καθόλου... γιατί, όπως ειπε και ο apollo, we're all brothers, και δε θέλουμε να ξεφτιλίζεσται...

με το gus ν'αναρωτιέται "γιατί έχει τόσο πολλλή ησυχία ρε πούστη μου!"
κι εμείς από κάτω να ουρλιάζουμε για να μην του χαλάσουμε χατήρι.

τελευταίο τραγούδι [και καλά] και καλυνύχτα σας, και εις το επανηδείν και βλακείες, λες και θα έφεβγαν χωρίς να παρουσιάσουν το συγκρότημα και χωρίς να πετάξουν μπαγκέτες!

και ξανά ντου με ένα παλιό τραγούδι [δε θυμάμαι ποιό] και τελικά, μετά από διαφήμηση για το καινούργιο σινγκλ, μαθήματα φωνητικών απ'τον apollo, μια μύγα από την κιθάρα του gus την οποία ο apollo σκότωσε με το μικρόφωνο-μυγοσκοτώστρα, το ομόνυμο του single, Falling To Pieces, όπου έγινε χαμός, γιατί ξέραμε πως είναι το τελευταίο κομμάτι!

παρουσίαση του συγκροτηματος, υποκλίσεις, και υπόσχεση για ραντεβού σύντομα. άντε, με το καλό, και με λιγότερο ποζεριλίκι!

πάντως έχω να πω ότι χτυπήθηκα τόσ πολύ [σε κάποια φάση παρέα με το γιώργο των christ!] που έχω ένα... πονοκέφαλο σ'όλο μου το σώμα που λέει κι ο αρκάς. χώρια το βούισμα των αυτιών. μετασυναυλειακή βαβούρα, αλλά άξιζε!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2007, 14:11:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
πω, ρε πούστη, μεγάλο βγήκε! σόρρυ! που να θυμόμουν και ποια τραγούδια έπαιξαν!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2007, 17:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
αστείο περιστατικό στην όλη φάση:

δίπλα μου σε μια στιγμή ήταν ένα παιδί που φορούσε μπλούζα soulfly, που είχε ένα μεγάλο λογότυπο και το σήμα πίσω. οπότε έρχεται ένας από πίσω, τον πιάνει και του λέει:

"έλα ρε μεγάλε! κι εσύ απ'το σουφλί;!"

τώρα θα μου πείτε soulfly από soufly... ένα L... αλλά τόση ασχετοσύνη...;!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...

Edited by - crucifire on 13/05/2007 17:11:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 00:06:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
Best Post Ever!!!!!!! Έγραψες αγόρι μου!

Καταπληκτική παρουσίαση. Το διάβαζα και ήταν σαν να ήμουν εκεί.

Λοιπόν......

Με στενοχώρησε το γεγονός ότι από τις φωτογραφίες που έβαλες δεν είδα πολύ κοινό. Είχε βέβαια και Eurovision.
Πάντως αν δεν κάνω λάθος είναι κρίμα.

quote:
ποιός είναι ο ψηλός σταρ του μέταλ χόρου δίπλα στον φλώρο;

Για τον ψηλό δεν είμαι σίγουρος, αν θέλεις να σου πω για τον άλλο...κάπου τον ξέρω....

quote:
ανετότατα! γιατί αυτές δεν είναι οι astarte! είναι η γκρέτελ [κέντρο], ο νταβέλης [δεξιά] και ο έλβις μεταμφιεσμένος για να μην τον καταλαβαίνουν [αριστερά, προφανώς!] !!!!!

α...χα..χα..χα..χα..χα

quote:
Φίλε, το χειρότερο μου είναι να παρουσιάσω κάποιο album.
Το έχω αποφύγει ως τώρα γιατί δεν κάνω καλές παρουσιάσεις σ' αυτό το κομμάτι...
Ενδιαφέρεσαι εσύ?

χμ...πρέπει να το ακούσω καλά πρώτα. Dying Incubus, αν σου αρέσουν οι The Gathering, έχεις ακούσει μήπως το περσινό Home; Αρκετά διαφορετικό αλλά μου άρεσε.

Τα λέμε!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 07:38:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σε όλους!

Όντως!
Πολύ καλή η παρουσίαση!

Βρε crucifire, μου θυμίζεις πάρα πολύ κάποιον γνωστό μου κι έχω φάει το κεφάλι μου να βρω ποιόν πρωινιάτικα!

Φίλε A. Kircher, The Gathering έχω να ακούσω πολύ καιρό και γενικά έχω πάψει να ενημερώνομαι για αυτούς.
Άγνωστοι οι λόγοι που με οδήγησαν σ' αυτό...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 17:09:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
quote:
Βρε crucifire, μου θυμίζεις πάρα πολύ κάποιον γνωστό μου κι έχω φάει το κεφάλι μου να βρω ποιόν πρωινιάτικα!

Ρε σεις δεν σας κάνω πλάκα! Σπάω το κεφάλι μου από χτες. Μυστήριο!!!!!!
(επαναλαμβάνω-δεν κάνω πλάκα).

Βγαίνει πολύ υλικό αλλά μάλλον τα περισσότερα θα πάνε για το 3....

Cadaveria-In Your Blood (την θυμάστε από τους Opera IX) έβγαλε καινούργιο, δεν το έχω ακούσει ακόμα αλλά θα επανέλθω.

Dark Tranquility-Fiction κορυφαίο!

Visions of Atlantis (τους ανέφερε ο crucifire κανά δύο σελίδες πριν) δεν πρόλαβα να τους ακούσω ακόμα αλλά έχουν πάρει καλά review.

Και άλλα πολλά.......



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 17:57:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
συγγνώμη, ερώτηση. ποιός απ'τους δύο σας θυμίζει κάποιον τελικά; και, ο ψηλός ξέρετε ποιός είναι, ή δε βλέπετε καθόλου τηλεόραση;
______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...

Edited by - crucifire on 14/05/2007 18:18:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 20:01:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
Εσύ είσαι σαν να σε ξέρω από κάπου. Ο ψηλός ποιός είναι;

Ρώτησα ενα γνωστό που ακούει stoner για τους nightstalker και τους θεωρει καλούς. Λέω να τους ψάξω.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 20:28:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
οι nightstalker δεν ήταν κακοί. απλά δεν ήταν του στυλ μου...

εμένα, δεν παίζει να με γνωρίζεις από κάπου, αλλά με κάρφωσες! παίζει να υπήρχαν και κάποιοι που να μη με αναγνώριζαν, χεχε!

ο ψηλός [καλά εσύ δεν περίμενα να τον ξέρεις] είναι ο χάκος περβανίδης. αρχισυντάκτης του ελληνικού μέταλ χάμερ, και παρουσιαστής της εκπομπής tv war στο mad tv [το κατ' εξοχήν ελληνικό μουσικό κανάλι αν έχεις ακουστά]... θεωρείται celeb ανάμεσα στον ελληνικό μέταλ κόσμο...

anywayz, εσείς είστε όλοι πουρά, που να τον ξέρετε!!!

θυμήθηκα κάτι που με είχες ρωτήσει παλιά. varangians στα ελληνικά είναι βαράγγοι. επίσης κάπου τους έχω δει και ως κατάφρακτους, ή λατινικά, κατά κάποιον τρόπο τουλάχιστον, ensiferum!!!

btw το varangian way των turisas τελικά δεν ήταν τόσο κακό. θα κάνω ένα review μόλις τελειώσω με τους κορπικλάανι. αλλά δεν είναι σαν το battle metal!

cheers!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 21:17:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
quote:
anywayz, εσείς είστε όλοι πουρά, που να τον ξέρετε!!!

Θα σου βάλω πιπέρι!

quote:
ο ψηλός [καλά εσύ δεν περίμενα να τον ξέρεις] είναι ο χάκος περβανίδης. αρχισυντάκτης του ελληνικού μέταλ χάμερ, και παρουσιαστής της εκπομπής tv war στο mad tv [το κατ' εξοχήν ελληνικό μουσικό κανάλι αν έχεις ακουστά]... θεωρείται celeb ανάμεσα στον ελληνικό μέταλ κόσμο...

Το madtv το ξέρω. Αφού σκέφτομαι να πάρω μέρος και στον διαγωνισμό και να πρωταγωνιστήσω στο νέο video clip της Tamta!

Τον ψηλέα δεν τον ξέρω. Οι της εποχής μου έχουν χαθεί. O Χάρης "Warlord" Πρασούλας, ο Θέμης ο Destroyer, και κάτι άλλοι που να είναι τώρα;
Πάντως η φλόγα έπεσε σε καλά χέρια.
=>crucifire
=>savaoth
=>Dying Incubus

quote:
εμένα, δεν παίζει να με γνωρίζεις από κάπου, αλλά με κάρφωσες!

Ναι είναι όμως περίεργο.......

quote:
btw το varangian way των turisas τελικά δεν ήταν τόσο κακό. θα κάνω ένα review μόλις τελειώσω με τους κορπικλάανι. αλλά δεν είναι σαν το battle metal!

you bet δεν είναι κακό. Άντε να δούμε και το review.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 21:30:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
quote:
αστείο περιστατικό στην όλη φάση:

δίπλα μου σε μια στιγμή ήταν ένα παιδί που φορούσε μπλούζα soulfly, που είχε ένα μεγάλο λογότυπο και το σήμα πίσω. οπότε έρχεται ένας από πίσω, τον πιάνει και του λέει:

"έλα ρε μεγάλε! κι εσύ απ'το σουφλί;!"


Καλά αν το είπε σοβαρά πάω τώρα να πηδήξω από το μπαλκόνι.

Έφυγα........


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 22:14:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
συγγνώμη, ερώτηση. ποιός απ'τους δύο σας θυμίζει κάποιον τελικά; και, ο ψηλός ξέρετε ποιός είναι, ή δε βλέπετε καθόλου τηλεόραση;

Εσύ λες να μην κατάλαβα ποιός είσαι εσύ και ποιός είναι ο ψηλός?

Σχετικά με τις παρουσιάσεις μπορούμε να βάζουμε και με ρέγουλα - μιας που κλείνει το θέμα - για να έχουμε υλικό και για το 3.
Έτσι για το καλωσόρισμα!

Οι Visions Of Atlantis είναι όντως πάρα πολύ καλοί!
Για την τύπισσα των Cadaveria είχα ψάξει τελευταία τα albums της αλλά αυτό που λες δεν πρέπει να το έχω.

Αφήνω ασχολίαστη την φάση με το soulfly και το Σουφλί, θέλοντας να πιστεύω πως ο άνθρωπος έκανε πλάκα...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2007, 10:25:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
αρχικά, όχι, ο τύπος με το σουφλί δεν έκανε πλάκα, γιατί όταν αρχίσαμε όλοι να γελάμε σα μαλάκες, αυτός αναρωτιόταν τι είχε γίνει... α,ρε επαρχία!

quote:
Οι της εποχής μου έχουν χαθεί. O Χάρης "Warlord" Πρασούλας, ο Θέμης ο Destroyer

ο σάκης ο σουγιάς, ο πέτρος ο πέτρας, ο φώτης ο φωταγωγός... πωπω τι ζωο-ποζέρια ήταν οι παλιοί!!!

quote:
you bet δεν είναι κακό. Άντε να δούμε και το review.

you bet ότι θα δεις και review... αλλά στο επόμενο μέρος, γιατί...

quote:
Σχετικά με τις παρουσιάσεις μπορούμε να βάζουμε και με ρέγουλα

κι ήστερα πειραχτήκατε που σας λέω πουρά... ποιός λέει "με ρέγουλα" στις μέρες μας;!

quote:
Εσύ λες να μην κατάλαβα ποιός είσαι εσύ και ποιός είναι ο ψηλός?

τι, εσύ τον ήξερες...;

quote:
Το madtv το ξέρω. Αφού σκέφτομαι να πάρω μέρος και στον διαγωνισμό και να πρωταγωνιστήσω στο νέο video clip της Tamta!

καλή επιτυχία! να σου πω την αλήθεια, δε θα με χάλαγε καθόλου, χεχε! αρκεί το playback στη διάρκεια των γυρισμάτων να μην είναι δυνατά, και να είμαι στον ίδιο χώρο με το τρέντουλο... να σου πω εγώ για πότε την κάνω μεταλού!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2007, 10:37:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
Καλημέρα! Ευχαριστώ και για το καλωσόρισμα! Ως παλιά ροκού θα πηγαινοέρχομαι στο θέμα.
Λοιπόν, σήμερα βρήκα ένα κομματάκι που μου άρεσε από παλιά (από τον Peter Frampton) αλλά το ξαναθυμήθηκα πριν λίγα χρόνια όταν το επανέφεραν οι Soundgarden και σας το αφιερώνω.

http://www.youtube.com/watch?v=qiSkyEyBczU&mode=related&search=


υπ. ποιός είναι αυτός ο hunk guy δίπλα στο ψηλό;


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2007, 11:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
quote:
ποιός είναι αυτός ο hunk guy δίπλα στο ψηλό;

χεχε... πρέπει επιγόντως να εισαχθεί emoticon που να αυτοπυροβολιέται!!! το 'χω 500 φορές! γενικά, δε θέλω σχόλια, μιας κι έπεσα θύμα μουρλής κομμώτριας, και μαλάκα φωτογράφου, που την ώρα που τράβαγε προσπαθούσε να ρίξει μια... βέβαια, μόνο τα μούτρα του έπεσαν, καθώς και η ποιότητα της λήψης, και όχι αυτή!

επείσης διαμαρτύρομαι για το τρίωρο όριο αλλαγής μυνημάτων... διάβασα την περιγραφή του λάιβ κι έχω κάνει κάτι τρελά λάθη [π.χ. ο apollo δε μιλούσε σπαστά αγγλικά, σπαστά ελληνικά μιλούσε...!], let alone the lame spelling!

θα έπρεπε το όριο α είναι μια βδομάδα τουλάστιχον, και να ενημερώνεται ο D_I για όλες τις αλλαγές, προς αποφυγή παρεξηγήσεων και εξυπναδώνε [sic]!!!

αυτά...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2007, 12:03:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή μου Ostria, σε ευχαριστούμε πολύ για την αφιέρωση - παρόλο που δεν το γνωρίζω το κομμάτι!

quote:
γενικά, δε θέλω σχόλια, μιας κι έπεσα θύμα μουρλής κομμώτριας, και μαλάκα φωτογράφου, που την ώρα που τράβαγε προσπαθούσε να ρίξει μια... βέβαια, μόνο τα μούτρα του έπεσαν, καθώς και η ποιότητα της λήψης, και όχι αυτή!

Ναι, το ξέχασε ο άνθρωπος να σου έχει από δίπλα τον αισθητικό και μια αμπιγιέζ!!!
Μια χαρά είσαι!

Όσον αφορά το edit, καλό είναι το τρίωρο γιατί μπορεί να συμβούν διάφορα.
Φαντάσου πχ να σβήνεται το περιεχόμενο των μηνυμάτων από κάποιο μέλος κι ο επόμενος να φαίνεται ότι μιλάει μόνος του κτλ.
Οπότε άσε τα παράπονα!
Χαχα!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2007, 14:21:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
καλά, όταν λέω φωτογράφος, εννοώ ένα ρεμαλι απ'την παρέα!

quote:
Μια χαρά είσαι!

η εξουία με γλύφει! προπαθεί να εξαγοράσει την ψήφο μου! ντου στην εξουσία! ντου από παντού!

http://www.youtube.com/watch?v=jkIIq8pp_R8

χεχε! να μη μεί-gni τίπουτα-α-α-α-α!

quote:
Φαντάσου πχ να σβήνεται το περιεχόμενο των μηνυμάτων από κάποιο μέλος κι ο επόμενος να φαίνεται ότι μιλάει μόνος του κτλ.

πήγαινε τώρα αμέσως και πιες ένα τριπλό καφέ σκέτο γιατί δε λειτουργείς! γι'αυτό είπα, η αλλαγή να περνάει πρώτα από 'σένα, [ή την αμαλία], κι όταν την εγκρίνεις, τη δημοσιεύεις! η εξουσία προσπαθεί να αποφύγει την απολογία για τα λάθη της! ντου, ρε!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2007, 01:51:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
quote:
Καλημέρα! Ευχαριστώ και για το καλωσόρισμα! Ως παλιά ροκού θα πηγαινοέρχομαι στο θέμα.

Γειά σου Όστρια, ασφαλώς και να μας ξανάρθεις.
To black hole sun είναι πολύ καλό και από τα λίγα grunge κομμάτια που μου αρέσουν.

quote:
Ναι, το ξέχασε ο άνθρωπος να σου έχει από δίπλα τον αισθητικό και μια αμπιγιέζ!!!

χαχαχαχα...χα. Τέλειο!

quote:
ο σάκης ο σουγιάς, ο πέτρος ο πέτρας, ο φώτης ο φωταγωγός... πωπω τι ζωο-ποζέρια ήταν οι παλιοί!!!

Στο 3 να μου θυμίσετε να σας πω για τον Πρασούλα που έγραφε στο Heavy Metal (πριν γίνει ο βιασμός του Metal Hammer). Δεν θα πιστεύετε τα μάτια σας τι έλεγε το άτομο.

quote:
καλή επιτυχία!

Εσένα πρέπει να σου στείλω μέιλ για τα στιχάκια που λέγαμε αλλά αυτήν την εβδομάδα έχω μπλέξει. Πάντως δεν σε ξέχασα.

Θέλω να κάνω μια παρουσίαση για ένα κορυφαίο άλμπουμ από την ιστορία του metal μιας και πρόσφατα αγόρασα το remastered reissue. πρόκειται για το Slaughter of the Soul των At The Gates που κυκλοφόρησε το 1995. Επειδή όμως

α) Είμαι κουρασμένος και βαριέμαι
β) Έχουν γραφτεί χιλλιάδες reviews για αυτό το αριστούργημα

αντιγράφω το review από το The Metal Observer web site.

Όσοι δεν το έχουν ακούσει ή δεν το ξέρουν παρακαλούνται να το κάνουν αμέσως!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy