ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΤΟΥΛΑΤΟΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
valgraph
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
294 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 16:51:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους valgraph  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aυτό με τους δρακονιανούς κ.λ.π. τι κουραφέξαλα είναι πάλι? Μήπως χρησιμοποιούν κάποιοι αθώα κοριτσάκια, τα μπάζουν σε τέτοια κυκλώματα με τέτοια πιστεύω μόνο και στο τέλος τα εκμεταλεύονται σεξουαλικά (δηλ. τα 3.14d@yes)?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

valgraph
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
294 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 16:59:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους valgraph  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν και τώρα που το σκέφτομαι, όλες οι θρησκείες έχουν το σεξουαλικό στη μέση. Ακόμη και στην ορθοδοξία, κάποτε (ίσως και τώρα), παντρευόντουσαν για να ... το κάνουν. Πόσο μάλιστα σε κάποια αίρεση...
Καημένη Ο.Ε.Α.... Περιμένεις τους δρακονιανούς και τις μπούρδες ενώ κάποιοι παίζουν κάτω από το βρακάκι σου...

(Συγγνώμη για τις εκφράσεις αλλά τρελαίνομαι όταν ακούω ηλιθιότητες)...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 17:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εεε οχι και ριχνουμε λαδι στην φωτια
εδω η οεα εβρισε ολο τον κοσμο μονο το νεαυτο της δεν προλαβε να βρισει γιατι την διαγραψατε

gigenis, επιμένω στην σύσταση μου και την επαναλαμβάνω...

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 17:39:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατόπιν συνεννόησης της ομάδας συντονιστών δεν επιτρέπεται η είσοδος στo forum στο μέλος Ο.Ε.Α., με αυτόν ή οποιονδήποτε άλλο λογαριασμό, για ένα (1) μήνα.

Μετά την παρέλευση του συγκεκριμένου χρονικού διαστήματος, το μέλος Ο.Ε.Α., εάν επιθυμεί την συμμετοχή του στις συζητήσεις, πρέπει να στείλει mail εξηγώντας τους λόγους για τους οποίους πιστεύει ότι θα έπρεπε να του επιτραπεί η είσοδος και εάν διαπιστωθεί ότι οι λόγοι που αναφέρονται είναι ουσιαστικοί θα ενεργοποιηθεί εκ νέου δοκιμαστικά.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 18:07:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ο τροπος που αντιδρας δειχνει ατομο που εχει συσωρευμενη ενεργια γιατι δεν εχει ερωτικο συντροφο απο το τελευταιο σου μηνυμα προς την medtech καταλαβα οτι δεν κανεις ουτε για τα μπαζα εχεις κομπλεξ για την εμφανιση σου


Ωπα!Τι είπε?

Στειλτε το στο mail μου αν ειναι υβριστικο,για να μην λερώσουμε τον χώρο!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 18:47:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
medtech δυστηχως δεν το εχω το μηνυμα εχει διαγραφτει απ οτους συντονηστες
αλλα ελεγε στους οι γνησιους αντρες τους αντρες τους σωστους οτι πρεπει να φτυνουν τις ομορφες γυναικες γιατι ειναι κατασκοποι των δρακονιανων και σκοπο εχουν με το κορμι τους να παρασερνουν τους αντρες οτι δεν εχουν μυαλο αυτες και το μονο που τους αξιζει ειναι η αδιαφορια και διαφορα αλλα τετοια
βεβαια τα εγραφε ποιο <<καλαισθητα>> και ηταν αφιερωμενο σε εσενα


quote:
gigenis, επιμένω στην σύσταση μου και την επαναλαμβάνω...



ποτε ριξαμε λαδι στην φωτια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

asxetius
Νέο Μέλος


17 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 18:48:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους asxetius  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ολα αυτά έγιναν γιατί ρώτησα αν έχει κάποιος κασέτες με Τουλάτο? :))
Στο site www.e-e-e.gr θα δείτε από την πρώτη σελίδα τις απόψεις των Ο.Ε.Α. κ.τ.λ.
Πολύ, πολύ βρίσιμο. (Μου θυμίζουν 15χρονα παιδάκια). Τεσπα.
Ευχαριστώ τους συντονιστές για την επέμβαση τους.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 19:49:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αλλα ελεγε στους οι γνησιους αντρες τους αντρες τους σωστους οτι πρεπει να φτυνουν τις ομορφες γυναικες γιατι ειναι κατασκοποι των δρακονιανων και σκοπο εχουν με το κορμι τους να παρασερνουν τους αντρες οτι δεν εχουν μυαλο αυτες και το μονο που τους αξιζει ειναι η αδιαφορια και διαφορα αλλα τετοια
βεβαια τα εγραφε ποιο <<καλαισθητα>> και ηταν αφιερωμενο σε εσενα


Χαχαχαχαχα!Τωρα καταλαβαίνω απο που εβγαλες το συμπέρασμα αναφορικά με την εξωτερική της εμφάνιση!

Αλλα οποιος εχει το αυθεντικο μηνυμα παρακαλω να το στείλει!(εστω αν θυμαται κάποια απο τα "καλαίσθητα" λόγια!

quote:
Στο site www.e-e-e.gr θα δείτε από την πρώτη σελίδα τις απόψεις των Ο.Ε.Α. κ.τ.λ.
Πολύ, πολύ βρίσιμο.

Nαι το ειχα επισημάνει και εγώ!

Αλλά το πιο εμετικό δεν ηταν το περιτύλιγμα (οι υβρείς) αλλά οι ίδιες οι ιδέες τους!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 20:23:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ασε καλύτερα medtech βαριά τα γαλλικά για να είναι σε κοινή θέα.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 20:32:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ασε καλύτερα medtech βαριά τα γαλλικά για να είναι σε κοινή θέα.

Γιαυτό και ζητάω να μου το στείλουν στο mail μου!

PLEEEEAAAAASE!

Πέφτω στα πόδια σας!


Στειλτε μου τα γαλλικά της ΟΕΑ προς το προσωπό μου,ακόμα και εαν δεν εχετε ολόκληρο το μηνυμα εστω χαρακτηριστικά αποσπάσματα!

pleeeease!very please?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 21:10:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 21:45:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Medtech,

Τα λόγια του Ο.Ε.Α είναι από το www.e-e-e.gr ("χαρων", 02 Μαΐου 2006).

Πολύ σκληρή η κριτική, αν θα την αντέξεις παίζει.

Δείχνει και το φύλο του Ο.Ε.Α.

Κρίμα.


Dare To Dream

Edited by - gentleman on 15/05/2006 21:55:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 22:21:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gentleman το μελος οεα ειχε δηλωσει οτι ειναι γυναικα
εχεις δικιο παντως εκει μπορει να βρει η Medtech το μηνυμα που την αφορα

http://charon.e-e-e.gr/

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Imperator
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
227 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 01:04:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Imperator  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πσσσ σχιζοφρένεια... τσ τσ τσ...Πάντως όλα αυτά θα ήταν ωραίο θέμα για κάνα τίτλο Strategy ή και Action, δρακόντιοι ή πως τους λένε και οι άλλοι οι καλοί και οι πράκτορές τους στη γη κλπ. Και γαμώ τα παιχνίδια μπορεί να βγει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 08:15:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή λοιπόν ο λογαριασμός του συγκεκριμένου μέλους έχει απενεργοποιηθεί, καλό θα ήταν να μη μιλάμε για έναν άνθρωπο εν τη απουσία του.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 14:10:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oκ το διαβασα το μηνυματακι.

Πολυ βαρια περιπτωση!

ΥΓ Συμφωνω οτι η θεωρια με δρακονιους θα εκανε πολυ καλο παιχνιδι εγω σκεφτόμουν να γραψω το σεναριο ενος ADVENTURE βασισμενο σε αυτό...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 14:32:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου αν το καλοσκεφτείτε η όλη προσέγγιση της ιστοσελίδας της Ο.Ε.Α. πάνω στα θέματα της ιστορίας-πολιτικής-εξέλιξης είναι απίστευτη.... Μου είναι δύσκολο να παρακολουθήσω τους "αστρικούς" χάρτες που παραθέτουν και προσπερνόντας το μίσος που πηγάζει στον λόγο τους, βλέπεις μία απίστευτη κοσμοθεωρία που όμως άμα την αντιμετωπίσεις με λίγο ανοιχτό μυαλό.... τι να πω, διαβάζεται ευχάριστα.

Μας φαίνεται κουφό να μιλάμε για δρακονιανούς και διαγαλαξιακούς πολέμους, γιατί όμως να τα αποκλείουμε κι όλας ? Έχουμε πραγματικές αποσείξεις για το τι γινόταν στον πλανήτη μας κάτι χιλιάδες χρόνια πριν ? Ξέρουμε πραγματικά αν υπάρχουν "ξένοι" (aliens) μεταξύ μας και τι ρόλο παίζουν ?

Απλά δεν μπόρεσα ακόμα να καταλάβω τι σκοπό εξυπηρετούν άτομα σαν την ΟΕΑ, εκεί που νομίζεις ότι κάτι προσπαθούν να σου πουν τα γκρεμίζουν όλα με την "παιδεία" τους. Κρίμα, γιατί μας προβάλλουν την αρχαία ελληνική παιδεία, αλλά στην ουσία.....μηδέν.

Η ΟΕΑ ήξερε καλά ότι θα "αποβληθεί" με τη φρασεολογία της, μου έδωσε την εντύπωση πως το επιδίωξε τελικά. Απορώ γιατί μπήκε στον κόπο να εγγραφεί τελικά σε αυτή την "σφηκοφωλιά" όπως την αποκάλεσε.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 14:36:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό το σουβλάκι πράκτορας είναι ΟΛΑ τα λεφτά!

Και εγώ κάτι τέτοιους πράκτορες τους ΜΑΣΑΩ!!!

Τελικά εδώ είναι το κλουβί με τις ...φρένειες!!!

Δημήτρης

________________________
Αν δεν πατήσετε ΤΩΡΑ αμέσως www.foscaving.gr/ να σας καεί το VIDEO!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 14:53:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άλλα ήθελα να γράψω και αλλού κατάληξα

'Εχω την απορία άμα όλα αυτά τα "σενάρια" με την διαγαλαξιακή συνομωσία προέρχονται από ένα μόνο μυαλό.... Άμα αυτή είναι η "κρυμένη γνώση" και την κατέχουν άτομα όπως η ΟΕΑ, χαλάλι ρε παιδιά - ας ήξερα την αλήθεια και ας με λέγατε και γραφικό και φασίστα και ρατσιστή και ότι άλλο θέλετε...

Για πάμε όμως στην περίπτωση που όλα τα γραφόμενα της e-e-e.gr είναι το αποτέλεσμα της φαντασίας ενός ατόμου ? Τι άτομο είναι αυτό τελικά ? Προφανώς έχει αποθημένα αλλά εδώ μιλάμε για μια ιδιοφυία με ιστορίκές γνώσεις ! Άσχετα άμα καπηλεύεται αυτή την γνώση, εδώ μιλάμε για μυαλό με οργιαστική φαντασία. Και μόνο η σελίδα που έχει στήσει δίχνει άνθρωπο/ανθρώπους που αφιερώνουν την ζωή τους σε κάποιο συγκεκριμένο σκοπό - που πιθανόν να είναι αποτέλεσμα της οργιαστικής φαντασίας. Που το πάνε, τι επιδιώκουν ? Να μας αφυπνήσουν ? Εμάς που δεν ξέρουμε τελικά τι είμαστε ? Είμαστε έλληνες ή ξεσκισμένοι πρ*****ώς μογγολοεβραίοι ? Έχασα την μπάλλα κάπου.....

Δεν ξέρω άμα κατάφερα να περάσω την απορία μου. Λυπάμαι που αποβλήθηκε η ΟΕΑ γιατί πραγματικά ήτανε πολύ ενδιαφέροντα τα ποστ της - εξαιρουμένων των προσβλητικών. Δεν έχω προβλήμα να μου παρουσιάζουν κουφά επιχειρήματα (βλέπε υπαρχουν Δρακονιακνοί), από την στιγμή που δεν μπορώ να αποδείξω οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ δέχομαι ότι ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. Στο ερώτημα "αμα θα γίνει ο κόσμος μας καλύτερος χωρίς εβραίους και κινέζους" θα απαντήσω σίγουρα "όχι", γιατί με βάση αυτά που ξέρω (και προφανώς ξέρουμε όλοι) δεν φταίει κάποια συγκεκριμένη φυλή για το χάλι του πλανήτη μας, κατακάθια υπαρχουν σε όλες της φυλές...

Αυτοί που λένε ότι έχουν και ξέρουν τις απαντήσεις, μας την κάνανε με ελαφρά πηδηματάκια (αφού μας βρίσανε για τα καλα.....)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 18:05:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


συγνωμη που χαλαω την ροη του θεματος, αλλά πηρε το ματι μου προσφατα τον σκελετο μιας σαυρας με μπροστινα ποδια

θα παρακαλουσα οποιον γνωριζει να μου υποδειξει το τοπικ και την σελιδα γιατι θα σκισω το διπλωμα μου της κρυπτοζωοολογιας

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 19:08:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε Γιάννη εάν είναι έτσι θα σου το δείξω

JBG requestΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 19:16:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εάν κάποιος πρόλαβε και έκανε κλικ πριν την διόρθωση του link ελπίζω να μην σκεφτεί κάτι περίεργο, ήταν απλώς λάθος.
Είχα δώσει το link για κάποιο άλλο post.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 19:25:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Βρε Γιάννη εάν είναι έτσι θα σου το δείξω

JBG request


νασαι καλα καλη μου pyramid!

αλλά στο λινκ βρηκα ψεκασμους, χααρπ, ενα βριλ, φουξια ελεφαντες, κτλ

σκελετο σαυρας δεν βρηκα

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2006, 19:36:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το φαντάστηκα ότι πιθανόν κάποιος να πρόλαβε να κάνει κλικ γι΄αυτό έγραψα κι άλλο μήνυμα.
Κάνε κλικ και άσε την σελίδα να ανοίξει κανονικά, μην προσπαθήσεις να πας γρήγορα με το ποντίκι.

Θα σου εμφανιστεί ακριβώς το μήνυμα με την σαύρα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Imperator
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
227 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2006, 01:41:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Imperator  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Και γιατί δε το κάνεις βρε medtech?? Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2006, 02:29:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

pyramid

Θα σου εμφανιστεί ακριβώς το μήνυμα με την σαύρα.



ειδες γιατι δεν την ευρισκα την tatzelwurm?


ειχε κρυφτει στον Υμηττο


ευχαριστω!

και για να επανελθω στο θεμα, πως να μην μασανε διαφοροι απο τον Τουλατο οταν βλεπουν στην τηλεοραση τον Μαξιμο Τορκεμαδα να κατακεραυνωνει το γυναικειο φυλλο?

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2006, 14:54:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και γιατί δε το κάνεις βρε medtech??

Γιατι δεν είναι απλή υπόθεση?

Γιατι μετα θα πρεπει να πεισω και καποιους να κανουν τον προγραμματισμο?Εχεις δει πολλους ελληνες να δουλευουν αμισθι με προοπτικη μελλοντικου κέρδους?Να γραψω κατι (πουτ θελει πολυ πολυ δουλεια!!!)και να μεινει στο συρταρι?

Ok εκτος θέματος!

quote:
και για να επανελθω στο θεμα, πως να μην μασανε διαφοροι απο τον Τουλατο οταν βλεπουν στην τηλεοραση τον Μαξιμο Τορκεμαδα να κατακεραυνωνει το γυναικειο φυλλο?

Eλα ντε!Και ολες αυτες οι ιδεες χρησιμοποιουν μια μυθολογία ως τεκμήριο εγκυρότητας!ΜΙΑ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ!!!(τραβαει τα μαλλιά της).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 14:59:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΕΞ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΩΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Imperator
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
227 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 22:41:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Imperator  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
medtech κάντο εσύ και δε θα πάει χαμένο!Ότι είναι καλό και αξίζει ποτέ δε πάει έτσι τζάμπα, πάντα αργά ή γρήγορα δικαιώνεται ο δημιουργός του!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 03:54:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Imperator

medtech κάντο εσύ και δε θα πάει χαμένο!Ότι είναι καλό και αξίζει ποτέ δε πάει έτσι τζάμπα, πάντα αργά ή γρήγορα δικαιώνεται ο δημιουργός του!


μιλαμε για κειμενο?

γραφτο εσυ και θα στο εκδοσω πρωτοποριακα - πρωτα τζαμπα στο δικτυο και μετα εκτυπωση - my way...

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy