ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 ΒΙΟΕΝΕΡΓΕΙΑ - ΡΕΙΚΙ - ΙΩΧΡΟΥΝ ΠΥΡ Η JOHREI?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
mind_
Νέο Μέλος


26 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2005, 02:09:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mind_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακουσα και εγώ πριν από χρόνια για το ρεϊκι.
Μου είχε κάνει εντύπωση .
Επειδή όμως (ειδικά στην Αθηνα) όλο σεμινάρια γίνονται με μεγάλα ποσά και μικρά αποτελέσματα , το άφησα στην άκρη .
Μία φίλη πηρε τους 2 βαθμούς του Ρεϊκι.
Ξαφνικά συνειδητοποιήσα οτι δεν μπορούσε να οραματιστεί εύκολα και να συγκεντρωθεί για 1-2 λεπτά!
Τελικά πιστεύω οτι αν κανείς μπορει να οραματιστεί τα σύμβολα του Ρεϊκι ,
μπορει να στείλει και να δεχθεί ενέργεια ασχέτως άλλης διαδικασίας .

<<Δωρεάν λάβατε , δωρεάν δώτε>>
και παρόλο που ακούγεται χριστιανικό αυτο , πρέπει να ισχύει .
Πνευματικά θέματα δεν μπορούν /δεν πρέπει να μπλέκονται με την ύλη
Οι δε <<δάσκαλοι>> αντί να ζούν απο αυτά , ας τα εξασκούν ως χόμπυ
και να ζούν απο άλλες ασχολίες .
Γιατί αν είσαι πραγματικά ένας πνευματικός άνθρωπος(και όχι καιροσκόπος) ,
έχεις φροντίσει να βρείς και καμμια δουλειά
γιατί ξέρεις οτι έχεις σώμα ,ύλη και ανάγκες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2005, 02:14:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχεις δίκιο φίλε μάιντ...
Τελικά ασχολήθηκες με το Ρέικι όμως;

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2005, 11:37:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη που παρεμβαίνω, αλλα μήπως υπάρχει καμμιά σχέση στην Violet flame και στην LBRP;;;. Αν είναι έτσι τι διαφορά έχει από άλλες εσωτερικές μεθόδους εξαγνισμού;; (η ιώδης λάμψη στην "αύρα" είναι ανάθεμα για τους δαίμονες σύμφωνα με τον εσωτερισμό και υποδεικνύει σύνδεση με το θείο)

Και από περιέργεια, μπορεί να δουλεύουν αυτές οι μέθοδοι, αλλά αυτά περί άγιου Γερμανού από την Ατλαντίδα και Αρχάγγελου Ζακχιήλ δεν μου κάθονται καλά, πολύ μούφα ακούγονται, εσείς πώς τα δέχεστε ασχολίαστα χωρίς να τεκμηριώνονται;;; Το ότι δουλεύει η μέθοδος δεν σημαίνει ότι και τα παραπάνω ισχύουν....
Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν, άλλωστε προφανώς ξέρετε περισσότερα για reiki και τα συναφή, αλλά να δεν μπορώ να μην αντιδράσω όταν ακούω περι ατλαντίδας και green horses (και πράσσειν άλογα δλδ )
Φιλικά,πάντα
Περονόσπορος

Facts: Knowledge is power, Power corrupts.
Conclusion: Study hard, Be evil.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2005, 13:09:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου Περονόσπορε,

τι είναι το LBRP;

Βασικά, το Ιώχρουν πυρ είναι πράγματι μια πολύ αποτελεσματική μέθοδος θεραπείας, το ότι όμως διδάσκεται εξ αρχής οτι είναι θεραπεία του Αγ. Γερμανού και του Αρχάγγελου Ζακχιήλ, δεν χωράει αμφιβολία, απο κει και πέρα το εάν δέχεσαι ή όχι κάτι έχει να κάνει με την σημασία που δίνεις σε αυτό το γεγονός. Για μένα δεν έχει σημασία εάν είναι του Αγίου Γερμανού ή του Αρχάγγελου Ζακχιήλ, ή οποιουδήποτε άλλου γιατί όπως και να έχει κάνει πολύ καλά την δουλειά του. Δεν αντιδράω λοιπόν σε αυτό απλούστατα γιατί δεν έχει σημασία για μένα...

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

funky
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2005, 14:07:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funky  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μορφέα και παιδια του forum γενικοτερα,
αγόρασα το βιβλίο το ιωχρουν πυρ. Εχετε να μου προτείνετε ή να μου δώσετε οποιαδήποτε συμβουλη πριν ξεκινήσω το διάβασμα?

Περονοσπορε, δεν ειναι πράσινα άλογα (που τρέχουν σε κάμπους και λιβάδια, χιχιχχιχι) ειναι πρασσειν, δηλ. πράττω τα άλογα, αυτά που δεν έχουν λογική (μην ξεχάσουμε κι αυτά που ξέρουμε.... χοχοχο)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2005, 14:08:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου Μορφέα,
Ευτυχώς δεν συμερίζεσαι τα παραμύθια για την καταγωγή της μεθόδου .
LBRP=Little banishing ritual of the pentagram
Είναι μέθοδος (καβαλιστική πιθανότατα) για τον εξαγνισμό του εαυτού μας από "εξωτερικές" παρουσίες και επιδράσεις. (Μην με πάρετε για μάγο η τίποτα τέτοιο, απλώς γνωρίζω την ύπαρξή της.) Σε μερικές εκδοχές της για να ολοκληρωθεί η διαδικασία εξαγνισμού πρέπει να φανταστείς τον εαυτό σου να λάμπει με ιώδεις φλόγες (στις υπόλοιπες εκδοχές οι φλόγες είναι λευκές).
Το ιώδες χρώμα αντιστοιχεί στις ανατολικές φιλοσοφίες στο chakra της κορώνας που συμβολίζει την επαφή με τις θεϊκές δυνάμεις και την φώτιση. Επίσης σχετίζεται με υπερφυσικές δυνάμεις όπως η αορατότητα, η επιβολή πάνω στα ζώα και η προαίσθηση.
Για αυτό ρωτάω όσα ρωτάω, προσπαθώ να βρώ αν συσχετίζονται τα εσωτερικά συστήματα με το ιωχρούν πύρ .

Φίλε FUNKY, δεν σε παραξενεύει το ότι έγραψα το πράσσειν σωστά;;; . Γιατί δεν το έγραψα πράσινα δηλαδή; μάλλον ήξερα αλλά μου άρεσε το λογοπαίγνιο (ΙΩΧΡΟΥΝ ΠΥΡ-ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΛΟΓΑ)
Facts: Knowledge is power, Power corrupts.
Conclusion: Study hard, Be evil.

Edited by - Peronosporos on 09/11/2005 14:41:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2005, 01:10:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Περονόσπορε, δεν γνώριζα την παραπάνω τεχνική που περιέγραψες...

Η αλήθεια είναι οτι ούτως η άλλως το Ιώδες χρώμα είναι πολύ πνευματικό χρώμα με έντονες θεραπευτικές ιδιότητες, είτε το χρησιμοποιείς με τον έναν τρόπο είτε με τον άλλον

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2005, 23:17:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας.. επειδή θα λείπω από δευτέρα μέχρι την άλλη δευτέρα, δεν θα μπορέσω να δώσω καμία απάντηση μέχρι τότε..

Να είστε καλά!

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SM-GIOTA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


150 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2005, 10:50:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SM-GIOTA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΟΡΦΕΑ ΜΟΥ,
ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΙΑ ΤΟ JOHREI; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SM-GIOTA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


150 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2005, 13:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SM-GIOTA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΕΪΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΛΥΣΕΙ Η ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΣΕΩΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΩΤΕΡΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ. ΕΧΩ ΤΟ 2ο ΒΑΘΜΟ ΤΟΥ ΡΕΪΚΙ. ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 03:36:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Γιώτα, μιλάς για διακοπή πνευματικών λώρων;
Αν μπορείς να το ξεκαθαρίσεις λίγο περισσότερο θα μού ήταν ευκολότερο να σου απαντήσω πιο συγκεκριμένα παρά να σου πω γενικόλογα...

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SM-GIOTA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


150 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 11:42:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SM-GIOTA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Μορφέα, με την αδελφή μου (και σε μικρότερο βαθμό και με τους γονείς μου), ενώ δεν υπαρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα,υπάρχει αγάπη και νοιάξιμο, όμως η σχέση μπλοκάρει,δημιουργούνται εντάσεις, και νοιώθω σαν κάτι να υπάρχει που δεν είναι κατανοητό από καμία πλευρά, (λες κι έχουμε κάτι να μοιράσουμε). Θα ήθελα λοιπόν να καταλάβω τι συμβαίνει και γιατί γίνεται αυτό. Ψάχνω μήπως υπάρχει τρόπος σε κάποιο ανώτερο επίπεδο επικοινωνίας.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2005, 15:24:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή μου Γιώτα, το βράδυ θα σου απαντήσω ακριβώς, γιατί τώρα δεν προλαβαίνω..

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2005, 23:17:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Γιώτα...

Στο θέμα αυτό της οικογένειας, μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα. Ένα΄από αυτά είναι να κάνεις Ρέικι από μακριά με τα κατάλληλα σύμβολα.

Ένα άλλο που μπορείς να κάνεις σε ένα πιο υψηλό επίπεδο όπως λες κι εσύ, είναι να περνάς τα σύμβολα του Ρέικι στο αστρικό σώμα των αγαπημένων σου. Δηλαδή να το ζητάς συγκεκριμένα και να οραματίζεσαι τα αστρικά τους σώματα και να τους περνάς τα σύμβολα.

Μία άλλη λύση είναι να κάνεις Ρέικι στο ηλιακό σου πλέγμα μόλις πάνε τα πράγματα να φουντώσουν, πράγμα που θα σε καλμάρει πολύ και δεν θα αντιδράσεις ως συνήθως.

Όλα αυτά όμως είναι λύσεις πρόσκαιρες. Αυτό πυο συμβαίνει στην οικογένειά σου έχει κάποιους καρμικούς λόγους. Συνήθως το καλύτεροπ σε αυτές τις περιπτώσεις, είναι να απομακρνθείς από την οικογένεια, είτε σε άλλο σπίτι εάν είναι δυνατόν, είτε εάν δεν είναι δυνατόν να απομονωθείς στον προσωπικό σου χώρο. Φυσικά αυτό δεν είναι λύση, αλλά θα δώσει όμως χρόνο να πεθυμήσει πολύ ο ένας τον άλλον και έτσι θα μπορούσες να δουλέψεις πολύ καλύτερα και ενεργειακά, αλλά και φυσικά. Και μέσω αυτής της ενεργειακής διαδικασίας να καταλάβεις την αιτία που συμβαίνουν όλα αυτά.

Να είσαι καλά

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SM-GIOTA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


150 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2005, 11:14:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SM-GIOTA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μορφέα μου
σε ευχαριστώ πολύ. Θα το δουλέψω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 10:22:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σας φίλοι μου
Παρακαλώ πολύ όποιος παρακολούθησε το σεμινάριο για το Iωχρουν Πυρ να μου στείλει ένα μήνυμα.
Ευχαριστώ!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 01:50:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή μου Άβαλλον, εγώ έχω παρακολουθήσει αρκετά σεμινάρια της Ιώχρου Φλόγας, αλλά παλαιότερα.
Εάν υπάρχει κάτι για το οποίο θα μπορούσα να σε βοηθήσω πες μου...

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wainamoinen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


123 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2006, 13:40:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wainamoinen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αγαπητέ Μορφέα, η συζήτηση ήταν αρκετά
κατατοπιστική, αλλά αν είναι εύκολο θα
ήθελα να πεικοινωνίσουμε μέσω mail για κάποιες
λεπτομέρειες για το το johrei, καθώς και την διεύθυνση
του κέντρου που λες. Δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με τίποτα
απο αυτά αλλά το ψάχνω αρκετό καιρό τώρα. Κυρίως για το ρεικι
ήξερα κάτι περισσότερο αλλά τα 300... ευρώ για τον πρώτο
βαθμό ήταν απαγορευτικά για νσ συζητήσω περισσότερο το θέμα.

Το mail μου φαίνεται στο προφίλ μου.
Ευχαριστώ

Καλή συναίχεια στις αναζητήσεις σαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2006, 13:59:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Wainamoinen...

Σου έστειλα τις πληροφορίες που ζήτησες.

Όσον αφορά το Ρέικι σίγουρα υπάρχουν και άνθρωποι που εκμεταλέυονται χρηματικά τις μυήσεις, ωστόσο υπάρχουν ευτυχώς σήμερα και πολλοί συνειδητοποιημένοι...

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zefira
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2006, 22:15:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zefira  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά σε όλους τους τομεις υπαρχει εκμετάλευση.
Δεν μπορουμε ομως να καταδικάσουμε το ΡΕΙΚΙ επειδή κάποιοι
εκμεταλεύονται.Δεν πιστευω ότι θα πρεπει να διδεται δωρεαν αλλα όχι και τετοια ποσά όπως 300e .
Πριν από ενα χρόνο είχαμε παει σε ένα spa.Εκει είχανε τη θεραπεία ΡΕΙΚΙ τα 50 λεπτα 60e.Σκέφτηκα να πάω να τους πω ότι θα έπρεπε να ντρέπονται.... Πάντα και παντού θα υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι.
Εγώ για τον πρώτο βαθμό έδωσα 120e και για τον 2ο 140e.


Ηρθες με άδεια χέρια
και με άδεια χερια θα φύγεις.
Γιατί λοιπον ανησυχείς
με ανόητα πράγματα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2006, 00:21:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έτσι είναι Ζεφίρα, αν ψάξεις λίγο και θέλεις πραγματικά να μ΄΄αθεις, θα βρεθούν μπροστά σου οι κατάλληλοι άνθρωποι, συνθήκες και καταστάσεις για να σε βοηθήσουν ή να σε οδηγήσουν κάπου αλλού

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zefira
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2006, 22:40:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zefira  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μορφέα με βρίσκεις σύμφωνη με αυτά που λές.
Πάντα δημιουργούνται οι κατάλληλες συνθήκες
για κάτι που πρέπει να μάθεις.

Ηρθες με άδεια χέρια
και με άδεια χερια θα φύγεις.
Γιατί λοιπον ανησυχείς
με ανόητα πράγματα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MARINA S
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2006, 12:52:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MARINA S  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μορφέα καλησπέρα, ισχύει σελίδα; γιατί βλέπω παλιές ημερομηνίες και σου έστειλα προσωπικό μήνυμα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
aries0
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
290 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2006, 00:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aries0  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σε ολους !!!!

Τι έγινε ??? έφυγα ...και βαρέσατε διάλυση ????

Χαθήκατε ΟΛΟΙ ....!!!
ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ...ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΔΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΜΕΤΑ Ο Λ Ο Ι ΔΕΝ ΣΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ !!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ???

ΟΥΤΕ ΜΑΙL !!! ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ... ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ Φ Ι Λ Ο Ι !!!

DUΜ SPIRO SPERO

SUNRISE ZERO

Edited by - aries0 on 18/10/2006 00:48:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 01:27:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι καλέ μου παραπονιάρη όλοι εδώ είμαστε και σε σκεφτόμαστε, απλά μετακομίσαμε σε πολλά θέματα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dancing verum
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2006, 10:27:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dancing verum  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ. Η ΕΛΒΕΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ FOSTAC (www.fostac.ch) ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΑΧΥΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΙΣΟΡΡΟΠΗΣΕΙ ΤΙς ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ( ΓΕΩΠΑΘΗΤΙΚΕΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ -ΚΛΠ) ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ. ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΕΡΑΡΧΙΑ ΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛΩΝ. ΠΗΡΑΝ ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΓΙΑΛΙΝΕΣ ΤΑΧΥΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΠΕΡΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΡΙΞΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΤΑΜΙΑ ΤΗΣ ΕΛΒΕΤΙΑΣ.
ΕΧΟΥΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ 5.000
ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΛΕΣ. ΜΑΣ "ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΙΑΜΑ!
ΤΟ ΚΑΘΕ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΠΕΡΙΕΧΕΙ 50 ΠΕΡΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 50 ΕΥΡΩ.ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ 100 ΚΟΥΤΙΑ.
ΕΑΝ ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΑΝ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΝΑ 5 Η 10 ΑΤΟΜΑ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΣΤΑ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΦΙΚΤΗ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΤΙΣ ΠΕΡΛΕΣ ΑΥΤΕΣ. ΟΣΟΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΑ ΠΕΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ - ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΝΕΡΟ ΓΙΝΕΙ ΙΑΜΑ.
ΕΑΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ.
ΜΕ ΑΓΑΠΗ

Παρακαλώ όσοι από εσάς ενδιαφερθείτε στείλτε μου email στο dancing_verum@yahoo.gr

Eπίσης βοηθάτε σημαντικά με το να προωθήσετε αυτό το μήνυμα σε δικούς σας φίλους και γνωστούς.

Να είμαστε όλοι ευλογημένοι στον ερχομό της Νέας Γης.

Πηγα στο δασος γιατι ήθελα να ζήσω ελευθερα.Ηθελα να ζήσω βαθεια τη ζωη,να ρουφηξω ολο της το μεδουλι.Να βαλω στην ακρη ολ'αυτα που δεν ηταν ζωη και να να μην ανακαλυψω,οταν θα εφθανε η στιγμή να πεθάνω,πως δεν εζησα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hurricane21
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
147 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2011, 23:55:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hurricane21  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα σε ολους,
ειχα αρχισει να ψαχνω για εναλλακτικες μεθοδους θεραπειας περα απο το ρεικι και διαβασα για το ιοχρουν πυρ..θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εσας το χρησιμοποιει,ποσο δυσκολο ειναι να το επιτυχεις -γτ απο τα παραπανω ποστ ειδα πως μονο με το διαβασμα ενος βιβλιου ειναι ευκολη υποθεση να πραγματοποιηθει- και τελος αν εχει καποιιες αρνητικες συνεπειες περα απο τα θετικα του..
σας ευχαριστω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1796875
Maintained by Digital Alchemy