ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Εξηγηση ονειρου!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2010, 14:24:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
όχι αυτό για τις κατώτερες ενεργειες αναφερεται σε άλλα "ονειρα" και το βαζω σε εισαγωγικα γιατι οταν ήμουν μικρη συνεβαινε κατι συγκεκριμενο που το ενιωθα στο σωμα μου. Αλλα δυστηχως συναιβει και σε μεγαλυτερη ηλικία και σχεδον ακριβως σαν αυτο που περιεγραφε ο τυπός

ήμουν ξαπλωμενη στη σταση κουτάλι και ενιωθα απο πισω στην πλάτη στο ύψος της καρδιάς να με τραβάει κάτι να μου τράβάει κιόλας κάτι... σαν ελατήριο όμως γιατί τραβουσε με δυναμη κι ήταν τραγικό αλλα ξαναγυριζε σε μενα αλλα δεν μπορω να το εξηγήσω καλα με λογια ενιωθα μια οντοτητα

και μου συνέβη κι άλλη φορά με τη διαφορα ότι ενιωθα 3 οντοτητες απο πισω στην πλάτη να το κάνουν και δυο απο μπρροστα
τελοσπαντων απο πολυ μικρη ηλικία προσπαθω να μην κοιμαμαι καθόλου ανασκελα για κατι άλλο που συνέβαινε να μη σε κουράζω όμως

πάντως πιστευω ότι υπαρχουν πνευματα γιατί είχα και εμπειρία ξυπνητη όχι σαν αυτες που περιγραφω πιο απτη αλλα κι αυτή ανεξηγητη γιατί έγινε

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που λες

και μιας και το αναφέρεις αν θέλεις λες για το θυμο και τη λαγνεια πώς μπορείς να αποφύγεις την αναπτυξή τους
μάλλον χρειάζεται διαλογισμος ε;

ευχαριστώ εκ των προτέρωνΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2010, 14:33:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
έγραψα απάντηση και την έστειλα (εβαλα κωδικό κ όνομα) αλλά δεν εμφανίστηκε

αυτό με τις κατωτερες οντοτητες που λεει αναφερεται σε άλλου είδους "ονειρα" και το βάζω σε εισαγωγικά γιατί το ένιωθα στο σωμα μου
τελοσπαντων εγραψα 2 εμπειρίες αλλα χάθηκε; όταν το στειλα, δεν ξέρω

ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες
αν θέλεις πάντως λες για την αποφυγη ανάπτηξης θυμου και λαγνειας, μάλλον με διαλογισμό ε;(το 2ο νομίζω ότι μπορω και το ελεγχω)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2010, 14:34:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
έγραψα απάντηση και την έστειλα (εβαλα κωδικό κ όνομα) αλλά δεν εμφανίστηκε

αυτό με τις κατωτερες οντοτητες που λεει αναφερεται σε άλλου είδους "ονειρα" και το βάζω σε εισαγωγικά γιατί το ένιωθα στο σωμα μου
τελοσπαντων εγραψα 2 εμπειρίες αλλα χάθηκε; όταν το στειλα, δεν ξέρω

ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες
αν θέλεις πάντως λες για την αποφυγη ανάπτηξης θυμου και λαγνειας, μάλλον με διαλογισμό ε;(το 2ο νομίζω ότι μπορω και το ελεγχω)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2010, 15:13:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επίσης μια λεπτομέρια είναι οτι στην πρώτη περιπτωση (οπως και σε κάτι αλλό παρομοιο που συνέβαινε όταν ήμουν μικρη αλλα μόνο όταν κοιμόμουν ανάσκελα) ένιωθα ότι η οντότητα ήταν θυληκή
ενώ στην άλλη εμπειρία με τις 5 οντοτητες ενιωθα οτι οι 2 ήταν αρσενικές ενω για τις άλλες 3 δεν ένιωθα κάποιο φύλλο...

βέβαια αυτά μπορεί να ήταν εκλογικεύσεις του εγκεφάλου μου για να δωσει μια υποτυπώδη υποσταση σ' αυτάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2010, 17:21:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχουν πολύ ενδιαφέρον τα όσα λες.
Απο ότι καταλαβαίνω δεν κάνεις σεξουαλικές κρεπάλες οπότε ο μόνος λόγος που μπορώ να φανταστώ να σου συμβαίνουν αυτα.. είναι ότι κοιμάσαι ανάσκελα!
Πάντως και άλλα άτομα έχουν μιλήσει για τετοιες εμπειρίες και πάλι δε μπορούσε να βρεθεί κάποια εξήγηση, κάποιος κοινός παράγοντας παρα μόνο αυτό: Ότι βρίσκονταν στη σωστή στάση-και στον σωστό χώρο ίσως;
Αλήθεια η περιοχή που μένεις πώς είναι; Έχει κάτι το αρνητικό γενικά;

quote:
αν θέλεις πάντως λες για την αποφυγη ανάπτηξης θυμου και λαγνειας, μάλλον με διαλογισμό ε;(το 2ο νομίζω ότι μπορω και το ελεγχω)
Ο διαλογισμός γενικά κάνει καλό στα πάντα..
Τώρα για τον θυμό..διακοπές και ψυχραιμία
Προσπάθησε απλά τη στιγμή που σου δυμβαίνει κάτι που σου προκαλεί θυμό να αποταυτίζεσαι.
Δηλαδή γίνε εξωτερικός παρατηρητής και δες τον εαυτό σου μέσα στη κατάσταση που βρίσκεσαι, δες αυτό που συμβαίνει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2010, 19:41:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[Απο ότι καταλαβαίνω δεν κάνεις σεξουαλικές κρεπάλες οπότε ο μόνος λόγος που μπορώ να φανταστώ να σου συμβαίνουν αυτα.. είναι ότι κοιμάσαι ανάσκελα!]

Δε σας καταλαβαίνω Δόκτωρ Φρόυντ...ε, συγνώμη Δόκτωρ Τζεκιλ, τι σχεση έχουν οι σεξουλικές κραιπάλες, το να κοιμάσαι ανάσκελα και αυτές οι εμπειριες; στο ύψος της καρδιας με τραβουσε κατι, αλλα αφου δε μπορω να δωσω καλη περιγραφη να μη σας κουράζω

Υ.Γ. δλδ μπορει να συνεβαινε κάτι τετοιο λογω σεξουλικής κραιπάλης; (αναλογως βεβαια τι εννοει κανεις κραιπάλη)

έτσι πληροφοριακα παντως θα βάλω και το την εμπειρία του άλλου τυπου, την αντεγραψα χθες κ δεν τελειωνει εκει που είπα απλα μου το κόπιαρε στην επομενη σελιδα την τελευταια φράση του κ δεν την είδα

αυτό που λες για την περιοχη δεν ξερω τι να απαντήσω

πάντως ειλικρινα ευχαριστώ για τις.. πληροφορίες να τις πω;;

η εμπειρία του φίλου: (δυστηχώς δεν έγραψα το όνομά του θυμάμαι τον προηγουμενο έναν decoder αλλα τρεχα γύρευε γιατι δεν ξέρω σε ποιο θεμα ονειρων ήταν)

Περί Ψυχικής επίθεσης...
δυστυχώς ή ευτυχώς είχα μία πολύ έντονη εμπειρία από "πέσιμο"....
Δεν ξέρω decoder αν εννοούμε το ίδιο...
Εγώ ξέρω για τις οντότητες εκείνες που κινούνται στα κατώτερα αστρικά πεδία και έχουν ανάγκη απορρόφησης ενέργειας από άλλα σώματα..
Σε εμένα κάπως έτσι έγινε.
Για αρκετό διάστημα,έπειτα από διαλογισμό ή προσευχή ένιωθα περίεργα. Σαν κάτι να περιφέρεται γύρω μου...
Πίστευα χίλλια δύο άλλα πράγματα πως μπορεί να είναι, όπως αστρική προβολή κ.α , πότε όμως δεν σκέφτηκα πως μπορεί να είναι κάτι τέτοιο...
Μέχρι που ένιωσα την οντότητα αυτή να είναι κολλημένη πάνω μου, πίσω στην πλάτη. Με χάιδευε στο πρόσωπο όλο χαρά (μια και βρήκε μαμ!!!!)και άρχισε να εισχωρεί μέσα στο σώμα μου.
Ένιωθα τρομερό πόνο πίσω στην πλάτη, στο ύψος της καρδιάς...και ταυτόχρονα καταλάβαινα το χάσιμο ενέργειας...
Αρχισα να κάνω διάφορες ενέργειες για να το απομακρύνω, και όταν τελικά τα κατάφερα ( ή μάλλον όταν τελικά έφυγε αφού τελείωσε αυτό που έκανε !!!χαχαχ )έκανα κανα τρίλεπτο τουλα΄χιστον για να συνέλθω.....
Μετά από αυτή την εμπειρία, συμβουλέυω όλους να κάνετε συχνά κάθαρση χώρου και της υπόστασης σας από κατώτερες ενέργειες...γιατί δεν τα γνωρίζουμε όλα!
Και καλό είναι καθ' 'ολη τη διάρκεια του ύπνου να ζητάμε προστασία
από αγγελικές υποστάσεις..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2010, 22:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντάξει, αυτός ίσως το είχε προκαλέσει ο ίδιος στον εαυτό του..
Καθαρισμός χώρου μπορεί να γίνει με θυμιατά.. λιβάνι ή δάφνη ας πούμε.
Αν εννοεί αυτό βέβαια.
Καθαρση υποστασης δε ξέρω τι πάει να πει.
Κραιπάλες σεξουαλικές.. είναι pretty much ότι θεωρείται φυσιολογικό
Και ναι, θα μπορούσε να οφείλεται σε τέτοιες κραιπάλες.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2010, 01:26:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
όταν ήμουν μικρή (κ συνέβαινε κάτι παρομοιο) δεν τιθεται θεμα για κραιπάλες

"Και ναι, θα μπορούσε να οφείλεται σε τέτοιες κραιπάλες."
μήπως μπορεις να πεις κάτι παραπανω γιατί δε βγαζω νοημα
δλδ τι τοτε είμαστε "βρώμικοι" κ μας επισκεπτονται περίεργες οντοτητες

ή πιο ευάλωτοι;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2010, 12:42:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
όχι αυτό για τις κατώτερες ενεργειες αναφερεται σε άλλα "ονειρα" και το βαζω σε εισαγωγικα γιατι οταν ήμουν μικρη συνεβαινε κατι συγκεκριμενο που το ενιωθα στο σωμα μου. Αλλα δυστηχως συναιβει και σε μεγαλυτερη ηλικία και σχεδον ακριβως σαν αυτο που περιεγραφε ο τυπός

ήμουν ξαπλωμενη στη σταση κουτάλι και ενιωθα απο πισω στην πλάτη στο ύψος της καρδιάς να με τραβάει κάτι να μου τράβάει κιόλας κάτι... σαν ελατήριο όμως γιατί τραβουσε με δυναμη κι ήταν τραγικό αλλα ξαναγυριζε σε μενα αλλα δεν μπορω να το εξηγήσω καλα με λογια ενιωθα μια οντοτητα

και μου συνέβη κι άλλη φορά με τη διαφορα ότι ενιωθα 3 οντοτητες απο πισω στην πλάτη να το κάνουν και δυο απο μπρροστα
τελοσπαντων απο πολυ μικρη ηλικία προσπαθω να μην κοιμαμαι καθόλου ανασκελα για κατι άλλο που συνέβαινε να μη σε κουράζω όμως


ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΓΕΣ ΕΝΙΩΘΕΣ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΟΠΩΣΗ?
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΕΡΓΟΜΟΡΦΕΣ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑΝ ΠΗΓΗ..
ΚΑΘΑΡΣΗ ΧΩΡΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..
ΝΑ ΚΑΘΑΓΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΡΑΓΙΣΕΙΣ ..
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ'ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΒΕΒΑΙΑ..

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 25/07/2010 12:43:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2010, 12:55:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και καλό είναι καθ' 'ολη τη διάρκεια του ύπνου να ζητάμε προστασία
από αγγελικές υποστάσεις..

Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ
Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΒΓΑΖΕΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΔΟΝΗΣΕΙΣ
ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΧΤΥΠΑΣ ΑΠΑΛΑ ΚΑΛΕΙ ΦΩΤΕΙΝΕΣ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ
ΟΤΑΝ ΤΗ ΧΤΥΠΑΣ ΔΥΝΑΤΑ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ
ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΑΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2010, 13:35:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστώ για τις πληροφορίες
ναι ενιωθα κοπωση τις φορές που συνεβαινε όταν ήμουν μικρη και είχε τυχει να λιποθυμησω μερικες φορες στη διαρκεια της μερας και η μανα μου με θεωρουσε αδυναμο παιδι γιατί τυχαινε συχνα και όλο ήμουν κουρασμενη (βεβαια αυτό όφειλονταν πιστευω και στο ότι είχα και εφιάλτες και όταν ξυπνουσα δεν κοιμόμουν μεχρι να ρθει το ξημέρωμα)

Μεγαλύτερη που συναιβει (ας πουμε το τελευταιο περιστατικο με τις 5) εγινα χαλια αλλα δε θυμαμαι στη διαρκεια της μερας κατι ιδιαιτερο
Αλλα πιο παλιο περιστατικο με τη μία όντοτητα που ήταν σαν ελατήριο ας το πουμε σαν να μου τραβάει κάτι με δυναμη για ώρα, αλλα γυρνουσε εντέλη σε μενα, το μονο που θυμαμαι καλα ήταν ότι εγινα άλλος ανθρωπος το πρωί δλδ ψαχνομουν να μαλωσω χωρις λογο και μετα καταθλιψη και κενο

αυτό που λες με την καμπανα τρομερη σύμπτωση
σημερα πήγα στην εκκλησια παρόλο που ποτε δεν πάω για πολλους λογους
σημερα λοιπόν πηγα αλλά ήμουν χαλια και δεν ξέρω αν ήταν καποια ιδιαίτερη γιορτη αλλά για καποιο λογο κατα τη διαρκεια της λειτουργιας χτυπουσανε παρα πολλες φορες την καμπανα αλλά με πολυ ιδιαίτερο ήχο!!

κ ενω δεν άντεχα ήμουν χαλια πραγματικα, δε μπορεις να φανταστεις πώς με εκανε! εγινε αρκετες φορες κατα τη διάρκεια της λειτουργίας και για αρκετη ώρα

δεν ξερω αν διωχνει τις κακες ενέργειες η καμπανα, μπορει να ήταν αυτος ο ηχος να λειτουργει κατευναστικά

«ΚΑΘΑΡΣΗ ΧΩΡΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..
ΝΑ ΚΑΘΑΓΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΡΑΓΙΣΕΙΣ ..
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ'ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΒΕΒΑΙΑ..»

Φαντάζομαι για το παραπανω εννοεις αυτό που λεει ο Ντ. Τζέκιλ λιβάνι και δαφνόφυλλα
Αν ξέρεις και κάτι άλλο μου λες

Πάντως εχει καιρο να μου συμβει, όταν φοβαμαι ότι μπορει να συμβει δεν κοιμαμαι καθόλου το πάω σερυ δλδ, εδω κ καιρο κοιμαμαι κάποιες ωρες ανα 2η μερα και συνηθως μεσημερι ή ΄μολις ξημερώσει

Σ’ ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2010, 13:43:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πάντως να προσθεσω και κάτι άλλο όταν τελειωσαν οι καμπανες προς το τελος που μοιραζανε το αντιδωρο παλι ξαναγινα όπως ήμουν δλδ χαλιαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2010, 13:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΕΡΓΟΜΟΡΦΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΒΡΗΚΑΝ ΕΥΚΟΛΗ ΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΛΙΠΟΘΥΜΙΑ
quote:
αυτό που λες με την καμπανα τρομερη σύμπτωση
σημερα πήγα στην εκκλησια παρόλο που ποτε δεν πάω για πολλους λογους
σημερα λοιπόν πηγα αλλά ήμουν χαλια και δεν ξέρω αν ήταν καποια ιδιαίτερη γιορτη αλλά για καποιο λογο κατα τη διαρκεια της λειτουργιας χτυπουσανε παρα πολλες φορες την καμπανα αλλά με πολυ ιδιαίτερο ήχο!!

Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΚΑΜΠΑΝΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ
ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΕΙΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

quote:
ευχαριστώ για τις πληροφορίες
ναι ενιωθα κοπωση τις φορές που συνεβαινε όταν ήμουν μικρη και είχε τυχει να λιποθυμησω μερικες φορες στη διαρκεια της μερας και η μανα μου με θεωρουσε αδυναμο παιδι γιατί τυχαινε συχνα και όλο ήμουν κουρασμενη (βεβαια αυτό όφειλονταν πιστευω και στο ότι είχα και εφιάλτες και όταν ξυπνουσα δεν κοιμόμουν μεχρι να ρθει το ξημέρωμα)

ΚΡΑΜΑΣΕ ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Η' ΦΟΡΑ ΤΗ) ΑΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΑ..

ΚΟΙΤΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΡΕΜΑΣΕΙΣ ΚΑΜΠΑΝΑ (ΜΙΚΡΗ ..ΟΧΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ)
ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΦΥΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ
ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ..ΞΑΝΑ ΛΕΩ!

EYXARISTO!
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2010, 13:54:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πάντως να προσθεσω και κάτι άλλο όταν τελειωσαν οι καμπανες προς το τελος που μοιραζανε το αντιδωρο παλι ξαναγινα όπως ήμουν δλδ χαλια


ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕ ΜΙΑ!

NA SAI KALA!
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2010, 14:27:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
είναι και κατι άλλο που θυμήθηκα λογω αυτών που λες δεν ξέρω πώς λέγονται αλλα είναι ενα που το κρεμάνε και έχει κάτι μεταλλικους; μικρούς σωληνες που βγαζουνε πανεμορφους ήχους όταν φυσάει, όλο το είχα στο νου μου να παρω εδω και χρονια κι όλο το ξεχνουσα απλα ακουγεται όμορφα (αλλα δε νομιζω ότι θα εδιωχνε κάποια οντότητα αρνητική) ίσως η καμπανουλα που λες
αν και καμια φορα θεωρω ότι ό,τι ήταν να γινει έγινε (και υπάρχουν και άλλα πραγματα που δεν έχω πει αλλα δε θα ηθελα κιολας να τα πω)και δε νομιζω τυχαια, ό,τι δινεις παιρνεις δε λενε
βεβαια γιατί συνεβαινε συνεχώς όταν ημουν μικρη που δεν είχα προλαβει να κανω κακο σ' αυτο δινω άλλη εξηγηση

αυτό με τις ονειροπαγιδες να σου πω την αληθεια δεν το πιστευα αλλά γιατί όχι

και αυτό για εξαγνισμο του χωρου που έλεγες;

οι ενεργομορφες που λες δεν ξερω τι είναι αλλα σιγουρα εδω μεσα θα βρω να λενε

σ' ευχαριστώΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2010, 14:49:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδη γνωριζεις καποια πραγματα Charmed3, δε θελω να σε κουράσω γι αυτο και θα ξεκινησω καποια στιγμη να βρω κάποια πραγματα εδω όπως για τις ενεργομορφες
μονο κάτι τελευταιο να σε ρωτήσω
όταν λες "ευκολή λεια" τι εννοείς;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2010, 12:03:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή δεν έχω πολύ χρόνο θα είμαι σύντομος.

Οι σεξουαλικές κραιπάλες αφενός σε κάνουν πιο αδύναμο και άρα πιο ευάλωτο, αφετέρουν μπορούν να δημιουργήσουν ενέργειες κατώτερες οι οποίες με τη σειρά τους είτε ελκύουν τέτοιες ενεργοβόρες οντότητες, είτε τις δημιουργούνε απο το 0 (!!!)

Εχω προτείνει παλαιότερα σε άλλα θέματα για ευχέλαια και τέτοια.
Αλλα θεωρώ πιο εύκολο για κάποιον να βρει λιβάνι να λιβανίσει...
Το ευχέλαιο(και τα λοιπά εκκλησιαστικά τελετουργικά χώρου) ίσως να δούλευε καλύτερα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2010, 13:43:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Επειδη γνωριζεις καποια πραγματα Charmed3, δε θελω να σε κουράσω γι αυτο και θα ξεκινησω καποια στιγμη να βρω κάποια πραγματα εδω όπως για τις ενεργομορφες

OΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ..
ΟΙ ΕΝΕΡΓΟΜΟΡΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΟΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΤΕΛΕΣΟΥΝ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΚΟΠΟ (ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥΣ)
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΝ ΣΕ ΖΑΛΙΣΩ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥΣ,
ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ.
Η ΦΥΣΗ ΤΟΥΣ,ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΛΔ ΚΑΛΟΒΟΥΛΗ Η' ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ ΚΑΘΟΡΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΤΟΥΣ. ΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΜΕ ΖΩΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ
ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΟΜΦΑΛΙΟΥ ΛΟΡΟΥ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΡΑΤΑΕΙ
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ..

quote:
όταν λες "ευκολή λεια" τι εννοείς;

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ (ΑΘΕΛΑ ΣΟΥ ΒΕΒΑΙΑ) ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΣΥΧΝΑ!

CHARMED


Edited by - CHARMED3 on 26/07/2010 13:55:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

LQG
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2010, 00:15:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΟΙ ΕΝΕΡΓΟΜΟΡΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΟΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΤΕΛΕΣΟΥΝ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΚΟΠΟ (ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥΣ)
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΝ ΣΕ ΖΑΛΙΣΩ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥΣ,
ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ.
Η ΦΥΣΗ ΤΟΥΣ,ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΛΔ ΚΑΛΟΒΟΥΛΗ Η' ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ ΚΑΘΟΡΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΤΟΥΣ. ΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΜΕ ΖΩΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ
ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΟΜΦΑΛΙΟΥ ΛΟΡΟΥ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΡΑΤΑΕΙ
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ..

Όταν λες ζωντανές για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα, εννοείς ότι έχουν κάτι σαν deadline μέχρι να εκπληρώσουν το σκοπό τους και μετά παθαίνουν?
Αν είναι έτσι, δηλαδή αν δεν κάνουν αυτό για το οποίο δημιουργήθηκαν, πεθαίνουν, αλλά αν κάνουν αυτό για το οποίο δημιουργήθηκαν, πάλι πεθαίνουν? Έντα καλά...


ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

"Could it be my imagination, the mirror of my fantasy? - A fear-induced hallucination - Or is there no way back from the halo of darkness?"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2010, 00:39:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
LQC ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ?

ΚΟΙΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΚΟΠΟ
ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΚΠΛΗΡΩΣΟΥΝ, ΤΟΤΕ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ
(ΠΩΣ? ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΤΡΕΦΕΙ ΜΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥΣ)
ΑΝ Η ΙΔΙΑ ΕΝΕΡΓΟΜΟΡΦΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ..
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ.. ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΕΠΥΘΗΜΙΕΣ ΜΑΣ

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2010, 00:40:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
LQG
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2010, 14:40:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΟΙΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΚΟΠΟ
ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΚΠΛΗΡΩΣΟΥΝ, ΤΟΤΕ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ
(ΠΩΣ? ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΤΡΕΦΕΙ ΜΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥΣ)
ΑΝ Η ΙΔΙΑ ΕΝΕΡΓΟΜΟΡΦΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ..
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ.. ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΕΠΥΘΗΜΙΕΣ ΜΑΣ

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ ?


Οκ, κατάλαβα Απλά παραξενευόμουν με το χαρακτήρα κάποιου που θα έδινε ζωή σε μια ενεργομορφή μόνο και μόνο την εκπλήρωση μιας επιθυμίας και έπειτα ο αναπόφευκτος θάνατος του αριστουργήματος. Αλλά μιας και ξεκαθάρισες πως πρόκειται για οντότητες χωρίς ακαριαία αυτονομία, τότε όλα μια χαρά, υποθέτω...


quote:

LQC ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ?

Να σου πω την αλήθεια... και εγώ το ίδιο Όπως λέει και ένα τραγούδι, "Only God knows what He's done to me"


ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

"Could it be my imagination, the mirror of my fantasy? - A fear-induced hallucination - Or is there no way back from the halo of darkness?"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mangel
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2010, 03:56:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mangel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στις σεξουαλικές δραστηριότητες, με τον οργασμό/εκσπερμάτωση δημιουργούνται οντότητες που έχουν αναφερθεί ως Succubus και Incubus, οι οποίες κλέβουν την ενέργεια μας. Όσο περισσότερη δύναμη δίνουμε σε αυτές τις οντότητες, τόσο περισσότερες δυνατότητες αποκτούν στο να μας ενοχλούν.
Σε ένα κατάστημα φυτοφαρμάκων μπορείτε να προμηθευθείτε καθαρό θειάφι. Το καθαρό θειάφι δεν έχει προσμίξεις από άλλες χημικές ουσίες και έχει χρησιμοποιηθεί για θεραπείες με επάλειψη στο δέρμα ή με κατάποση.
Από αυτό το καθαρό θειάφι μπορείτε να σκορπίσετε μια μικρή ποσότητα μέσα στα παπούτσια σας πριν τα φορέσετε ή κατευθείαν επάνω στα πόδια πριν φορέσετε τις κάλτσες σας.
Οι ατμοί του θειαφιού που θα αναδύονται καθώς θα κινήστε, εξαλείφουν γρήγορα αυτές τις οντότητες και καθαρίζουν την αύρα.
Μπορείτε επίσης, να ρίξετε μισό κουταλάκι του γλυκού από το καθαρό θειάφι, επάνω σε ένα πλακάκι κεραμικό ή πέτρινο (ώστε να μην καίγεται) και να ανάψετε φωτιά στο θειάφι. Με τον καπνό που αναδύεται μπορείτε να περιφερθείτε σε κάθε χώρο ή δωμάτιο που θέλετε να απαλλάξετε από οντότητες.
Προσέξτε να μη γεμίσει ο χώρος αποπνικτικά με καπνό. Αν υπάρχουν οντότητες προσκολλημένες επάνω σας τότε για κάποιο διάστημα θα αισθανόσαστε τον καπνό του θειαφιού υπερβολικά ενοχλητικό, ως ένα σφίξιμο στο λαιμό. Σε άλλη περίπτωση δε θα τον καταλαβαίνεται καθόλου. Πάντα θα πρέπει να είναι ο καπνός σε αναλογία ώστε να μη θολώνει τον αέρα του χώρου καθώς μας είναι απαραίτητο και το οξυγόνο. Το να έχουμε ανοιχτά τα παράθυρα δεν επηρεάζει καθόλου στην αποτελεσματικότητα της διαδικασίας.
Ακόμη και όταν δεν θα είναι δυνατόν να γίνει αντιληπτή οποιαδήποτε μυρωδιά του θειαφιού, αν κάποιο άτομο με προσκολλημένες οντότητες πλησιάσει στο χώρο αυτό, δε θα μπορέσει να εισέλθει και πολύ περισσότερο να παραμείνει στο χώρο και θα προτιμήσει να αποχωρήσει.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2010, 10:35:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραίος ο mangelΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Find me
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
69 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2010, 21:18:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους. Παρακολουθώ το forum εδώ και πολύ καιρό αλλα δεν αποφάσιζα να κάνω εγγραφή.. Αλλα χθές βράδυ είδα ένα όνειρο χωρίς να μπορώ να δώσω κάποια εξήγηση..
Είδα ότι ήμουν στο αμάξι με άλλους τρείς τους οποίους δεν θυμάμαι πρόσωπα και γυρνούσαμε σπίτια μας. Και στο δρόμο βρήκαμε ένα μωράκι νεογέννητο. Κοριτσάκι ήταν. Και εγώ το πήρα και το πήγα σπίτι μου. Είδα τον αρραβωνιαστικό μου να γυρνάει σπίτι με πάνες,μπιμπερό και τα σχετικα πράγματα που χρειάζεται ένα μωρό. Και είδα οτι το τάιζα γάλα με το μπιμπερό.. (δεν ξέρω σε πιο σπίτι ήμουν. Δεν θυμάμαι. Επείσης ο αρραβωνιαστηκός μου ποτέ δεν πηγαίνει για ψώνια μόνος του.) Το παράξενο ήταν ότι ξύπνησα απο κλάματα μωρού.. Όταν το είπα στην γιαγιά μου το μόνο που μου είπε είναι ότι το όνειρο ήταν καλό γιατί το μωρό ήταν κοριτσάκι αλλα δεν ήθελε να συνεχίσει τη συζήτηση.. Σάν να έτρεχε κάτι άλλο.. Τί γνώμη έχετε εσείς?

..First learn and then try..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

strangerz2
Μέλος 3ης Βαθμίδας


454 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2010, 21:28:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους strangerz2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ίσως μείνεις έγκυος.Είναι το πρώτο πράγμα που έρχεται στον νού.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Find me
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
69 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2010, 21:47:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και εγώ το σκέφτηκα αυτό άλλα δεν υπάρχουν πολλές πιθανότητες. Προσέχουμε πάρα πολύ με τον αρραβωνιαστηκό μου.


Έχω άλλο ένα όνειρο που είδα πρίν πολλά χρόνια.. Είδα ότι ήρθε κάποιος και με μαχαίρωσε και ξύπνησα με φριχτούς πόνους στο σημείο εκείνο.. Το παράξενο της υπόθεσης:όταν άνοιξα τα μάτια μου είδα μια μαύρη σκιά να φεύγει απο το παράθυρο και φεύγοντας έκλεισε το παράθυρό και το κλείδωσε ακριβώς όπως το είχα κλείσει πρίν κοιμηθώ.. Βλέπω πολλά τέτοια παράξενα απο μικρή άλλα αυτό μου συνέβει μια φορά μόνο..

..First learn and then try..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TinaGR
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
117 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2010, 07:40:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας απο ένα νέο μέλος..
Αυτό είναι το πρώτο μου μύνημα και ο λόγος που μπήκα σε αυτό το φόρουμ ήταν ένα όνειρο-όραμα που έιδα αρκετά χρόνια πριν και δεν ξέρω πως να το εξηγήσω..
Κοιμόμουν μεσημέρι με κλειστή πόρτα και μεταξύ υπνου και ξύπνιου σε κάποια φάση ανοιγει η πόρτα κ νόμιζα πως ήταν μια ξαδέρφη μου η ποία το έκανε συχνά να με ξυπνάει..Και όπως πάω να γυρίσω να τη βρίσω για το ξύπνημα,βλέπω αλλά χωρίς τελικά να γυρίσω,στο μυαλό μου να στέκεται πίσω μου μια πολύ ψυλή γυναίκα με μαύρα ρούχα μεγάλη σε λικία με πολύ αδύνατα και μακριά δάχτυλα..Με χάιδεψε στο κεφάλι και την ακούω στο μυαλό μου να μου λεει..''μη ξυπνάς,δεν είναι ώρα ακόμα...''
Φυσικά σηκώθηκα τρομαγμένη και από τότε προσπαθώ να βγάλω νόημα....

καμια άποψη??

Ευχαριστώ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kotsen
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2010, 01:41:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kotsen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας!Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να γράψω κάποιο όνειρο εδώ και να μου το ερμηνεύσει κάποιος!Ευχαριστώ εκ των προταίρων!

Ότι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zephyr
Μέλος 2ης Βαθμίδας


252 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2010, 12:13:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ένα όνειρο μπορεί να σημαίνει κάτι, όμως τις περισσότερες φορές έχει να κάνει είτε με αναμνήσεις που θυμηθήκαμε πρόσφατα είτε από κάτι που σκεφτόμασταν πρόσφατα και μας προβληματίζει. Δεν είναι τυχαίο που οι πιο πολλοί άνθρωποι έχουν ταραγμένα όνειρα σε καιρούς πίεσης και άγχους.
Γενικά, πιστεύω ότι είναι περισσότερο θέμα ψυχολογίας παρά μεταφυσικής.
Το αρνητικό είναι να προσκολλάται κανείς σε ένα όνειρο που είδε και να ρυθμίζει με αυτόν τον τρόπο την ζωή του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1865234
Maintained by Digital Alchemy