ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 18:09:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Δεν πιστευω να νομιζετε οτι μου αρεσουν ολα αυτα που γραφω.Η οτι μου αρεσει να γραφω.Η οτι μου αρεσει να ασχολουμαι με τετοια θεματα.Φιλοι μου θα πω κατι που μπορει να το διαβασουν ''πολλοι''.Καρφακι δεν μου καιγεται για ολα ''αυτα''.Απο την μερια του ''παρατηρητη'' που ''βλεπω'' τωρα.Αλλα ξερετε ολα ειναι και δεν ειναι σχετικα.Και ''εδω''που ζουμε υπαρχουν και παρα πολυ ''περιεργες'' καταστασεις που μπορει να βρεθει καποιος.''Υποχρεωσεις''αλλα και ''βοηθειες''.Και απο ενα σημειο και μετα υπαρχει το the point of no returning.Ναι δεν νομιζω οτι πολλοι ειμαστε προετοιμασμενοι για ολα αυτα.Οσο για αυτους που αντιπροσωπευω.Θα ηταν μια συγκλονιστικη και υπεροχη εμπειρια και μονο να τους αντιληφθητε.Αλλα εγω αν ηταν να το ''ξανακανω''.Αυτο δεν θα γινοταν ποτε.Θα την εκανα.Και θα την εκανα ''ασχημα''.---------ΤΙΠΟΤΑ επικινδυνο δεν υπαρχει σε αυτα που γραφω.Αλλα ξεχασα.Ολα εχουν σχεση με τον ''παρατηρητη''.Οποτε.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 18:25:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
quote:
Και απο ενα σημειο και μετα υπαρχει το the point of no returning.Ναι δεν νομιζω οτι πολλοι ειμαστε προετοιμασμενοι για ολα αυτα.

Tελικά,κατέληξα στο τι είναι ο ngw. Είναι ένας εξωγήινος ανώτερης εφυίας που ήρθε στη Γη για να διορθώσει τα κακώς κείμενα και να προετοιμάσει τον κόσμο για την έλευση της φυλής του, που θα τιμωρήσει το ανθρώπινο είδος για τις βλασφημίες του.
ή μήπως είναι προφήτης σταλμένος απο το Θεό για να μας πείσει για το οτι έρχεται η Αποκάλυψη? Μετανοείτε αμαρτωλοί γιατί το σημείο χωρίς επιστροφή πλησιάζει! Τα σημάδια έχουν ήδη φανεί. Ο admin, ο οποίος είναι προφανώς ο Αντίχριστος, βλασφημεί το Θεό κλείνοντας τα topics του Μεγάλου Προφήτη (τύφλα να'χει ο Μωάμεθ) ngw, που προσπαθεί εναγωνίως να μας προειδοποιήσει για να σωθούμε!
ΟΥ 666! ΟΥ ΣΙΞ ΧΑΝΤΡΕΝΤ ΣΙΞΤΥ ΣΙΞ! ΟΥ ADMIN ΑΝΤΙΧΡΗΣΤΕ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 18:27:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Για αρχη μπορειτε να δειτε εδω:
http://pub11.bravenet.com/forum/show.php?usernum=924151102&cp=

Μπορειτε ευκολα να διαπιστωσετε οτι προκειται για τον ιδιο (y)ngw(ie) (απο το συγγραφικο του "ταλεντο", να πουμε )

Μπορειτε να δειτε επισης:
1) τον υποπτο συνεργατη του,
2) τις φοβερες "τεχνικες" τους - τρεμε Admin!
3) διαφορα αλλα χρησιμα για το ποιον τους (τις αρχες και τα πιστευω τους)

(Θα κανω αργοτερα μερικα ακομα σχολια)

σημ.1: το παραπανω φορουμ ανακοινωσεων ανεβηκε για πολυ λιγο γιατι ο yngwie και ο φιλος του το μπαχαλεψαν αγρια - μαλιστα αυτη ειναι η "δευτερη εκδοση" !! στην πρωτη, η βρωμικη ασυναρτησια τους ηταν τοσο μεγαλη (και η αντιδραση των υπολοιπων τοσο εντονη) που ο διαχειριστης του εκανε μπουγαδα (=το εσβησε και ξανα απο την αρχη )

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 18:54:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Θα τα πω λιγο γρηγορα.---------Δεν εχω σχεση με καμμια θρησκεια πανω σε αυτη την γη.Οσοι εχουν σχεση με ολα αυτα τα δογματα,καλα να παθουν.Ας προσεχαν.-----Αντμινα μαζεψε την αυλη σου και τους αυλικους σου.Μονο αυτο μπορειτε να κανετε αυλικοι.Να στελνετε απειλητικα μειλς.Αυτα ειναι ξεπερασμενα.Τιποτα αλλο δεν μπορειτε να κανετε.Χα.Φοβηθηκα.----Κολοαποφτε η οπως σε λενε .Δεν καταλαβαινω τι λες.Λες για μπουγαδες για φιλο μου για αλλα που γραφαμε για ονοματα νεμπουλα κι αλλα.Εισαι ενας απο την αυλη και τους αυλικους.Και φυσικα βαθια νυχτωμενος.Και για να τα γραφεις ολα αυτα εχεις συμφεροντα απο την αντμινα.Ισως αυριο η μπορει και σημερα να γραψω ποιο ειναι το αγαπημενο σπορ της αντμινας.---------Οσο για σενα αλζαρο εισαι τελειως ηλιθιος.Μιλαμε για τελειως.---------Αντμινα ρομπα θα σε κανω απο αλλου οχι απο δω.Λαθος και απο δω και απο αλλου.χΑΧΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 19:04:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
quote:
Και απο ενα σημειο και μετα υπαρχει το the point of no returning.Ναι δεν νομιζω οτι πολλοι ειμαστε προετοιμασμενοι για ολα αυτα

Τελικά νομίζω πως κατάλαβα τι είναι ο ngw. Είναι ένας Μέγας Προφήτης (τύφλα να χει ο Μωάμεθ) που ήρθε στη Γη σαν απεσταλμένος του Θεού για να μας προετοιμάσει για την Αποκάλυψη και να μας πείσει να μετανοήσουμε! ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΑΜΑΡΤΩΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ!!!Λίγοι θα 'ναι αυτοί που θα σωθούν.
Φυσικά οι δυνάμεις του Σατανά δεν κάθονται με σταυρωμένα χέρια μπροστά στην πρόκληση του Προφήτη που απειλεί τα σχέδια τους. Ο Admin, ο οποίος είναι ο ίδιος ο Αντίχριστος, προσπαθεί να ματαιώσει το θεάρεστο έργο του ngw κλείνωντας του τα topic! Είναι προφανές πως το esoterica είναι το βασικό στρατηγείο των δυνάμεων του Κακού στο Διαδύκτιο.
ΟΥ ΣΙΞ ΧΑΝΤΡΕΝΤ ΣΙΞΤΥ ΣΙΞ! ΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΙ!
Υ.Γ. Θα απορείτε πως τα κατάλαβα όλα αυτά. Θα σας το πω για να σας φύγει η απορία. Ήρθε ο Θεός στον ύπνο μου με τη μορφή του ngw( λέτε τελικά να είναι ο ίδιος ο Θεός?) και μου τα αποκάλυψε. Δοξασμένο το όνομα σου Μεγάλε ngw!
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 19:05:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Οσο για σενα αλζαρο εισαι τελειως ηλιθιος.Μιλαμε για τελειως.

Ρε χαζομαλ%^^%%α μεγαλύτερος ηλίθιος απο εσένα υπάρχει..
Είσαι ο μοναδικός Μ#$$$#Σ που έχει πτυχίο..


Σε είχα καταλάβει πόσο μα$%%$#ς ήσουνα απο καιρό.. με το παλιό σου nickname είπα αστον μ%^^%%$ς είναι αλλά τόσο μ%%$$#%ς δεν το περίμενα να είσαι.. εχεις απωθημένα μαζί μου επειδή δεν σε υποστήριξα την πρώτη φορά... ηλίθιε

ΚΟΨΕ ΛΙΓΟ ΤΗ Μ$^%&^^%^Α να αδυνατίσεις.

Εχεις βρεί θύμα τον admin και του τα σούρνεις , και ηδονίζεσαι που δεν μπορεί να σε βρίσει και νομίζεις οτι θα κάνεις το ιδιο και με εμένα ..νομίζεις πως εγώ είμαι admin να μιλάω ακαδημαικά..

Αεισικτίρ .. μας έπρηξες.. με τις απειλές σου και τις βρισιές σου...
παλιοπιπίνι...

Edited by - allzzaro on 30/08/2004 19:19:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 19:19:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αλζαρο εισαι ηλιθιος.Το επαναλαμβανω.Το να σε λενε ηλιθιο δεν ειναι βρισια ειναι διαπιστωση.Και θα σου αποκαλυψω γιατι εισαι και τελειως ηλιθιος.-----Δεν καταλαβες ποτε τι εννοουσα με αυτα που εγραφα.Ουτε δεν θα καταλαβεις ποτε.Και ξερεις γιατι.Γιατι εισαι ηλιθιος.Τελειως.Αυτο το εχεις αποδειξει συνεχεια εδω μεσα.Με καθε απαντηση σου.-Και κατι για τα κωδικοποιημενα μηνυματα.Χαχα.Πηρα ενα μηνυμα απο καποιον εδω μεσα που νομιζε οτι ηταν με κωδικο.Βεβαια του το ξεκλειδωσα.Ηταν για τελειως αρχαριους.Αν θελετε σας λεω και το ψευδωνυμο.Εγω δεν εχω κανενα προβλημα.----------Αλζαρο μην το ξεχνας ειασι ηλιθιος.Φροντισε να μας το υπενθυμισεις με την επομενη απαντηση σου.Η ηλιθιοτητα σε ολο της το μεγαλειο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 19:26:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Πρώτα απο όλα ξέρω ποιός είσαι..

Εξήγησε μου γιατί είμαι ηλίθιος .. τι εχω κάνει και με χαρακτηρίζεις ηλίθιο .. επειδή δεν σε υποστήριξα παλιά που σου κλειδώσανε το τόπικ .. και έκλαιγες γιατί στο κλειδώσανε..

Εγω θα σου πώ κάτι... για να καταλάβεις πόσο βλάκας είσαι..

Αdmin δεν υπάρχει... τι μας τσαμπουνάς για Admin και Admina .. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ το κατάλαβες .. οπότε ο ηλίθιος είσαι εσύ...

Απλά σε δουλεύουνε , ωστε την ώρα που θα στέλνεις μήνυμα να δούν το URL απο εκεί θα βρούνε και το νούμερο σου .. αν ηδη δεν το έχουν βρεί..

Τώρα κατάλαβες πόσο ηλίθιος είσαι...στην έχουν στημένη κόπανε..

Edited by - allzzaro on 30/08/2004 19:34:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:03:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
quote:

Για αρχη μπορειτε να δειτε εδω:
http://pub11.bravenet.com/forum/show.php?usernum=924151102&cp=

Μπορειτε ευκολα να διαπιστωσετε οτι προκειται για τον ιδιο (y)ngw(ie) (απο το συγγραφικο του "ταλεντο", να πουμε )

Μπορειτε να δειτε επισης:
1) τον υποπτο συνεργατη του,
2) τις φοβερες "τεχνικες" τους - τρεμε Admin!
3) διαφορα αλλα χρησιμα για το ποιον τους (τις αρχες και τα πιστευω τους)


ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΑΓΑΠΗΤΕ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ, ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ ΠΙΠΙΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΡΟΠΟΙ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ ΤΗΣ "ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ" ΤΟΥΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ.
ΓΙΑΝΚΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΣΑΙ ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΝΟΙΧΤΟ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΙ.
ΟΠΟΙΟΣ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΤΕΤΣΙ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΑΥΓΑ...


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:07:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Mα γιατί νομίζετε οτι δεν το κλείδωσαν το θέμα... σίγουρα θα τον έχουν εντοπίσει ακόμα και εάν αλλάζει υπολογιστή...


Edited by - allzzaro on 30/08/2004 20:14:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:16:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Τωρα καταλαβα τι συμβαινει.Και για να μην σας λεω ηλιθιους και για να μην με λετε και εσεις το ιδιο.Δεν καταλαβαινω τι εννοειτε.Ειδικα τα δυο τελευταια μηνυματα.Αλζαρο δεν ξερω αν εχεις μεγαλη φαντασια.Δεν νομιζω.Αλλα σε αυτα που αναφερεις εγω δεν καταλαβαινω τι λες.Για ξηγησου λιγο αναλυτικα.Μεσα απο δω.Δεν με ενδιαφερει.Ξηγησου αναλυτικα γιατι αν δεν το κανεις αυτο εκτος απο ηλιθιο θα σε πω και φαντασιοπληκτο.Ξηγησου.Να τα διαβασουν ολοι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:25:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΚΑΛΕ ΜΟΥ allzarro ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ?
ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΤΟΝ ngw ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ.

ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΣΕ ΠΑΝ-ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ.
ΧΑΧΑ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:26:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Και δεν πατε να βρειτε οτι θελετε.Τι με νοιαζει εμενα.Οτι θελετε να βρειτε βρειτε το.Και οτι εντοπισμο θελετε καντε το.Καρφακι δεν μου καιγεται.---Να ξερετε ομως οτι σας εχουν εντοπισει κι ''αλλοι''.Και εγω δεν θα τολμουσα να τα βαλω ποτε μαζι τους.Ειμαι πολυ λογικος ακομα.Πανω απο ολα να ειστε ψυχραιμοι.Εκτος απο απειλητικα μειλς τωρα αρχισατε να μιλατε και απο δω.Ψυχραιμια παιδια σας καταλαβαινω.-------------Κριμα δεν ειδατε τιποτα ακομα.------Α αλζαρο.Τελικα εισαι ηλιθιος.Για ολα αυτα που αναφερεις για την αντμινα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:30:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ BIG BAD WOLF ngw ΘΑ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙΣ ΜΗΛΑΡΑΚΙΑ ΑΠ'ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑ.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΣΥ....


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:34:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Οχι gretel εχω πάρει ανάποδες...

Να σου πω το γιατί ... κάποτε εμπαινε με ενα αλλο το 2ο nikcname και σε ενα τόπικ τον είχα ψιλοσυμπαθήσει....

Mετά διαπίστωσα οτι επρόκειτο για άτομο με ψυχολογικά προβλήματα και απεχώρησα αφού πρώτα με ντρόπιασε ενώ εγώ τον είχα ψιλουποστηρίξει...

Τώρα βγαίνει ο άσχετος και μας λέει τον admin admina (το μεγάλο πρόβλημα του αρρωστημένου του μυαλού είναι ο admin) .
Eδώ οι περισσότεροι ξέρουμε οτι o admin ως πρόσωπο είναι ανύπαρκτο..

Τώρα μικρέ άσχετε δεν κατάλαβες τι εννοώ...???
Γιατί δεν στο κλείδωσαν το θέμα και δεν ακύρωσαν το λογαριασμό σου..
Μα για να σε εντοπίσουν...
Νομίζεις οτι δεν μπορούν να σε εντοπίσουν... Οσα μηνύματα έχεις στείλει ολα μπορούν να εντοπιστούν φτάνει να εντοπιστεί ενα αλλά on line... ειναι δύσκολο αλλά μπορεί να γίνει... απο ειδικούς..
κατάλαβες τώρα κουφιοκέφαλε... μετά ξέρεις τι #@@$#%$^% θα φάς ... στρατιωτικό...

Edited by - allzzaro on 30/08/2004 20:35:37

Edited by - allzzaro on 30/08/2004 20:38:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:37:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS
αν πούμε οτι αναβάλεις να πείς αυτό που θές να πείς
με την κλασική φωσκολική μέθοδο μόνο και μόνο να
κορυφώσεις το ενδιαφέρον εμενα τουλάχιστον δεν το
πέτυχες. Προφανώς νομίζεις οτι ξέρεις κάτι στο οποίο
είναι μόνο μία πληροφορία. Δέν θές να την αμολύσεις
μία και έξω και έτσι κάνεις ένα γύρω γύρω το θέμα.
Άν έχεις να πείς κάτι θα το είχες πει. Αν οι
πληροφορίες σου για όλα αυτά που λές ήταν αληθινές
θα έκανες ότι θα έκανα και εγώ. Θα έμπαινα σε ένα
Internet cafe και με έναν browser βάζοντας proxy
θα έμπαινα θα έφτιαχνα email και θα γραφόμουνα εδώ.
Αφού θα είχα κάνει ένα .txt τα στοιχεία σε μια
απλή δισκέτα απο ένα notepad αναφέροντας λεπτομέρειες
θα τα άφηνα και δεν θα ξαναέμπαινα ποτέ. Και αυτό
το ξέρουν όλοι όσοι θέλουν να παραμείνουν ανώνυμοι.

Το οτι θές να λές οτι κάτι ξέρεις που δεν το ξέρουν οι
άλλοι υποτιμόντας την νοημοσύνη των άλλων δείχνει ένα
ψυχικά τραυματισμένο άτομο του οποίου του πληγώσαν και
την νοημοσύνη και την ψύχωσή του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:48:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Θα σου πώ εγώ ALOS τι έχει γίνει...

Ο τύπος εχει ψυχολογικά προβλήματα και το έχει ρίξει στο φαί και στη μ%$^&^&*ια...

Κάποτε λοιπόν ο admin του κλείδωσε ενα τόπικ...
Ξαναμπήκε με αλλο λογαριασμό και αρχισε να γράφει ... έγινε ρόμπα και ξαναμπήκε με το ngw με σκοπό να ξεσπάσει τα αρρωστημένα του στον admin.
Δεν μπήκε ομως ποτέ στον κόπο να έρθει σε επαφή με κανέναν αλλον απο το esoterica έτσι λοιπόν ποτέ δεν έμαθε οτι τον admin δεν τον ξέρει κανείς... οτι φημολογείται οτι είναι ενα ανύπαρκτο πρόσωπο...
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ λοιπόν????
ΠΟΥΘΕΝΑ..
Μου αρέσει που αποκαλεί εμένα ηλίθιο

Λοιπόν τώρα κατάλαβες οτι έγινες ρεντίκουλο πιπινάκο...???
Οτι και να πείς λοιπόν δεν γίνεσαι πιστευτός... ξέρουμε οτι είσαι ρόμπα ... άντε να παίξεις με τίποτα αλλο..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:50:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αγορι εγω δεν εχω προβλημα αν με εντοπισουν.Εσυ εχεις;Το ξαναλεω καρφακι δεν μου καιγεται.Ειλικρινα.Και εδω τωρα θα εγραφα ενα μεγαλο κειμενο.Για καποιους που ενω φαινονται φιλοι ειναι εχθροι.Και για αλλους που ισχυει το αναποδο.Ισως στο μελλον.Αλζαρο στο ξαναλεω.Εκτος απο ηλιθιος εισαι και φαντασιοπληκτος.Νομιζεις οτι με ξερεις.Αλλα αυτο δεν συμβαινει.Και το ξαναλεω.Καρφακι δεν μου καιγεται.Για οτι κανετε και για οτι λετε.Ειλικρινα.-------Εδω σας υποβιβαζω τελειως και σας πετω και το γαντι.Οποιος νομιζει οτι ''ειναι αξιος'' στην ''αρενα''.ΑΔΕΛΦΕΣ ΤΗΕ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ.Υποστηριξτε τον αρχηγο σας.Προσκυνηστε τον.Παλιαδελφες.-------Αντμινα μην τολμησεις να σβησεις ουτε μια λεξη.Θα σε κανω ρομπα απο αλλου.Και οχι μονο αυτο.-----Ξερεις σιγα σιγα ο κλοιος στενευει.Ξερεις εσυ τι εννοω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:52:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΚΕΦΙ ΚΑΛΕ ΜΟΥ allzarro ΔΗΜΟΣΙΕΥΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ngw ΚΑΙ ΤΩΝ "ΑΛΛΩΝ".

ALOS ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ, ΑΔΕΙΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΚΑΙ ΤΡΙΧΩΤΕΣ...
ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ, ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ "ΜΕΛΟΥΣ" ΚΑΙ ΑΠΟ "ΑΛΛΟΥ"...


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 21:09:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS
Αυτά τα γραφικά μπαλάκια που κάνουν χίλια δυό που τα βρίσκετε;
Έχουν πολύ γέλιο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 21:13:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αλλος ενας ηλιθιος απο το εδελφατο εγραψε.Απολαυστε την ηλιθιοτητα του.-----αντμινα εχεις στειλει ολο το αδελφατο να γραψει.-----Και κατι αλλο.αμαλια μηπως σου αρεσουν τα κοριτσακια.Σε συνδυασμο με την αντμινα πρεπει να κανετε πραγματα και θαματα.Να τα γυρισετε σε ντιβιντι.Χα......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 21:19:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΑLOS ΣΤΟ http://www.mysmilie.de/smilies Ή ΣΤΟ www.smileycentral.com



"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Σανεκακ
Νέο Μέλος

Zimbabwe (Rhodesia)
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 21:25:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σανεκακ
Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια κολιγα μου...
Προχωρει, γιατι αρχιζεις και γινεσαι κουραστικος( και οι υπολοιποι γελοιοι).


Κανενας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 21:38:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αλλη μια αδελφη εγραψε.Ξερετε απο το αδελφατο.------Αμαλια ξαναρωτω μηπως σου αρεσουν τα κοριτσακια.Οχι οι γυναικες.Τα κοριτσακια.Αν εχεις γυρισει τιποτα σε ντιβιντι,να το δουμε να σε απολαυσουμε....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σανεκακ
Νέο Μέλος

Zimbabwe (Rhodesia)
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 21:49:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σανεκακ
quote:
Αλλη μια αδελφη εγραψε.Ξερετε απο το αδελφατο

Εισα ρε γκουσγκουνη!!
Κατουρα και λιγο!!!
Τζουφιος εισαι τελικα..χασιμο χρονου..γεια σου βλακα.


Κανενας


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 22:07:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αμαλια σε λενε μωρη αδελφω.αμαλια απαντα.Ξερεις εσυ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 22:13:17  Εμφάνιση Προφίλ
Παραθέτω ένα κείμενο που είχε γράψει κάποτε εδώ στο esoterica.gr ο φίλτατος Kelsos.
Είναι μία απάντηση περί του χαρακτηρισμού «ηλίθιος» και την αφιερώνω στον ngw που ως τέτοιο χαρακτήρισε τον allzaro.

---------------------------------------------------------------------
Αλλά ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ η λέξη ΗΛΙΘΙΟΣ και πώς ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ να ερμηνευθεί, αναρωτήθηκες ποτέ;;;
Μάλλον όχι...
Λοιπόν εκτός από την ΚΑΘΟΜΙΛΟΥΜΕΝΗ χρήση της λέξης που ΣΙΓΟΥΡΑ αυτή μου απέδωσες, εγώ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ μια εσωτερική Ιδέα κρυμμένη εκεί μέσα!!!
ΗΛΙΘΙΟΣ... Η-ΛΙΘΙΟΣ... Ή (νά) η ΛΙΘΟΣ!!!
Να η λίθος....
Ποια λίθος φίλε μου ντετέκτιβ;;;;
Ναι, αυτή που ,μέσα τους, οι εσωτεριστές σμιλεύουν μέχρι να την ΚΥΒΙΣΟΥΝ, να την ΛΕΙΑΝΟΥΝ, να την ΤΕΛΕΙΟΠΟΙΗΣΟΥΝ...
Να το έργο... Να η δράση... Να το ΒΙΩΜΑ...
Η ΤΕΛΕΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ασμίλευτου και κακού ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ, του υπερφίαλου ΕΓΩ μας...
Να γιατί ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ τον όρο ΥΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΙΣΜΑ...
Αναγνωρίζω την ΑΤΕΛΕΙΑ ΜΟΥ ώστε να με δείχνουν και να λένε ΝΑ Η ΛΙΘΟΣ (Η-ΛΙΘΙΟΣ, Ο ΠΕΤΡΙΝΟΣ κλπ κλπ κλπ)
Αν θες φίλε μου ερευνητή, μπορώ να συνεχίσω και να προχωρήσω σε ΑΚΟΜΑ μεγαλύτερο βάθος, αλλά δεν θα αντέξεις...
Βλέπεις ο ΩΚΕΑΝΟΣ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ, μπορεί να είναι προσιτός ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ, αλλά ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ και ως γνωστόν στην επιφάνεια ΕΠΙΠΛΕΟΥΝ οι ΦΕΛΛΟΙ και τα Σ....
Την καλησπέρα μου και η ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΑΝΤΑ
Κέλσος ο Φιλαλήθης
---------------------------------------------------------------------

Έχουν γίνει μικρές αλλαγές σε έννοιες στο κείμενο, πράγμα όμως που δεν αλλάζει το νόημα του κειμένου



Ο κακός λύκος


Edited by - Ramoglou on 30/08/2004 22:14:30

Edited by - Ramoglou on 30/08/2004 22:15:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σανεκακ
Νέο Μέλος

Zimbabwe (Rhodesia)
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 22:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σανεκακ
quote:
Αμαλια σε λενε μωρη αδελφω

Ρε παρε φορα και ελα να μου τα κλασεις! Τενεκε!!
Ρε ξερολα τι εκανες εσυ τοσο καιρο που οι αλλοι βιαζαν; Επερνες ματι για να μας τα λες τωρα;Ηλιθιε!!Αφου τα ιδια σκατα εισαι και εσυ ρε τενεκε τι προσπαθεις να μας πεισεις;
Αντε στο καλο ματι μου, μη σου πω και τιποτα παραπανω.


Κανενας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 22:30:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ω μια αδελφη απο το αδελφατο επαθε κριση.Αγορι μου μηπως ειχες και εσυ σχεση με την αντμινα και στεναχωρηθηκες που στην θιξαμε.Η η αδελφη σου ειχε σχεσεις με την αμαλια.Σου διναν και σενα ''τιποτα''.ΝΑΙ ΣΟΥ ΕΘΙΞΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ.Ειδατε πως αποκαλυπτονται ολοι εδω μεσα.Αν τους θιξεις κατι.Αντμινα τελικα ειχες μεγαλο κυκλωμα.Παιρναγες καλα.Εσυ και η αμαλια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 22:50:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Ποιό αδελφάτο ρε καραγκιόζη... Δεν ρωτάς τη μάνα σου΄λέω γω αν ήμαστε αδελφές? Θα σε είχα βρει εδώ και καιρό και θε σε είχα κάνει τόπι στο ξύλο αλά βλέπεις είσαι γιός μου και δεν μου πάει καρδιά να το κάνω... Η μήπως γιός του allzaro? H του Σανεκακ? Η του Ράμογλου? Η μάνα σου βλέπεις έχει πάει με όλα τα αρσενικά μέλη του forum και έτσι δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι... Δεν ήθελε να χρησιμοποιούμε και προφυλακτικό και ιδού τα αποτελέσματα...
Μια συμβουλή... Κόφτο γιατί αρχίζω (και εγώ και οι άλλοι πιστεύω) να χάνω την υπομονή μου... ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΟ FORUM ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΣ ΕΔΩ ΡΕ ***** ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΑ ΣΥΚΩΤΙΑ?
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy