ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Την Κατάρα μου ν' έχεις!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 22:45:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έρωτα μου αγιάτρευτε και καημέ μου μεγάλε,

Αυτό το μπαμπού είναι σαν αυτά που πουλάνε οι γύφτοι? Και εντάξει είναι μεγάλο, πιάνει και των χώρο των άλλων, αλλά είναι ανθεκτικό?

Όχι σε Σίντυ Κρώφορντ, πολυαγαπημένε μου, σε Σον Κόνερι… που είναι σαν το παλιό καλό κρασί…

Ωπα! Διαφημιστική είναι? … και εγώ που την πέρασα για φωτεινή επιγραφή σκυλάδικου… καλά, δεν φορούσα τα γυαλιά μου, γι’ αυτό…

Φιλοπόλεμος? Ε, τότε είναι σίγουρα άξιος κάτοικος του δικού μας χωριού, αλλά αυτό δεν τον κάνει και γενναίο… μήπως τελικά περιμένει κάτι?… το τρόλεϊ να περάσει, ας πούμε… μετά από τα πρώτα 2000 χρόνια έρχονται τα εύκολα…

Μα τι λες καλή μου, εδώ τα πυρομαχικά είναι πάντα φρέσκα! Με τέτοια χρήση που γίνεται δεν προλαβαίνουν να μπαγιατέψουν…

Θέατρο του παραλόγου ή τσίρκο, πολυαγαπημένε μου?


Αισθαντικά... The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 22:59:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λατρεμένη μου,

είναι ακριβώς αυτό που πουλάνε οι γύφτοι!

φαντάσου δηλαδή ότι όταν είναι να βλογήσουν τα γένια τους, αποκτούν δική τους φωνή και νόημα! άμα είναι να πουλήσουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες, πάνε στο φωτοτυπικό!

καλά που έχω και το τζάκι δηλαδή... αλλιώς θα έπηζα στην χαρτούρα!


τι να περιμένει ο έρημος? και να πω ότι δεν τον είχα προειδοποιήσει? του το είχα πει ξεκάθαρα

ΚΛΙΚ !

ε, τώρα πρέπει να το άκουσε και το μπουμ!

τσίρκο! τσίρκο!ειδικά με όλους αυτούς τους "μεταμφιεσμένους" κλόουν μπορεί να ήταν κάτι άλλο ?


εδώ τα φρέσκα πυρομαχικάααααααα! ουπς ψάρια ήθελα να πω!... αλλά ξέχασα! αυτά βρωμάνε απ' το κεφάλι!.. οπότε ας μείνουμε στα πυρομαχικά που είναι και σίγουρης ποιότητας και φρεσκάδας!

και μια μικρή κατάρα για σήμερα...

μπα, που να νομίζεις ότι κάνω πλάκα μικρέ μου και να πιάσουν οι κατάρες μου

Galadriel, Reloaded

Υ.Γ. καλέ μου ξωτικέ βασιλιά, αν δεις σε προηγούμενο μήνυμα την καταρα μας μην τρομάξεις... είναι doubleface


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!

Edited by - galadriel on 16/12/2004 23:00:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 23:38:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυαγαπημένη μου,

Πρώτα απ’ όλα πρέπει να ευχαρίστησουμε τον κυριούλη με τις φωτοκόπιες για τα συγχαρητήρια του… ναι, πιστεύω ότι άξιζαν τα ξενύχτια που κάναμε για την βελτίωση του χωριού μας!

Είμαι χαρούμενη γιατί βλέπω κάθε μέρα καινούργια μέλη να γράφονται!!! Βέβαια ακόμη δεν τα έχω δεί να γράφουν… λες να είναι και αυτά κλοόν?

Σ' αυτό το θέατρο σκιών τι περιμένω
θολή φιγούρα δίχως πρόσωπο και λόγια
Οι θεατές μ' έχουνε κιόλας ξεχασμένο
και φεύγουν βιαστικά κοιτώντας τα ρολόγια

Αφιερωμένο στους «μασκοφόρους» μας…

Αισθαντικά... The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 23:54:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυλατρεμένη μου!

έχεις δίκιο! πως το ξέχασα αυτό? που είναι οι τρόποι μου? να ευχαριστήσω κι εγώ τον κυριούλη μας για τα θερμά του συγχαρητήρια.... πράγματι τα αξίζουμε! μάτι δεν έκλεισα τόσα βράδια! να μην ακούσω κι ένα ευχαριστώ?

μπράβο μας και εύγε μας λοιπόν!


Ποια "καινουρια" μέλη? εγώ δεν είδα τίποτα....

έναν κύριο μόνο είδα που έκοβε βόλτες βραδυάτικο από το ένα χωριό στο άλλο... πήγαινε ερχότανε.... πήγαινε ερχότανε.... θα είχε αϋπνίες φαίνεται.... ας του δώσει κάποιος ρε παιδιά μία με το τηγάνι στο κεφάλι μπας και κοιμηθεί ο χριστιανός... όχι τίποτα άλλο, αλλά θα μου φέρει ναυτία το πήγαινε έλα....

και τώρα που είπα πήγαινε έλα.... έρχομαι λατρεμένη μου!

θα πάρω ρεπό από το βραδυνό μαγκαζίνο αύριο και θα είμαι εκεί να εκτροχιαστούμε μαζί!

θα με περιμένεις? θα έχεις κρατήσεις σημειώσεις? θα έχεις κρατήσει τραπέζι? θα κρατήσεις και την θέση μου ζεστή?

ααααχ...! θα καούν τα κάρβουνα αύριο!

Galadriel, Reloaded

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2004, 00:23:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλήθεια το λες Πολυαγαπημένη μου?!?!

Έρχεσαι? Πάω να στρώσω το κόκκινο χαλί!… ποιο χαλί? Την τρισμέγιστη λιμουζίνα θα στείλω να σε πάρει!

Αν θα εκτροχιαστούμε λέει?!… θα την κάψουμε την Αθήνα!

Τι σημειώσεις πολυαγαπημένη μου? Άσε τα παιδιά να ξεδώσουν για ένα βράδυ… θα τους περιλάβουμε την Κυριακή πάλι…

Πρώτο τραπέζι πίστα… σε βραζιλίανικο έκλεισα σου κάνει?… και μετά… έκπληξη!… αχ! Στου Χαροκόπου και στην Καλλιθέα
Μου είπαν ότι γύριζες εχτές… και αύριο να μην σου πω…

Όσο για τον κύριο που έκοβε βόλτες μέσα στην μαύρη νύχτα… όποιος νύχτα περπατεί… λάσπες και σκ… πατεί! … προσοχή στο δρόμο, δεν έχει παντού φώτα…

quote:

ααααχ...! θα καούν τα κάρβουνα αύριο!

…και λίγα λες…

Αισθαντικά... The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2004, 00:36:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λατρεμένη μου!

ααααχ πόσο με συγκινεί ο ενθουσιασμός σου.... να την στείλεις καλή μου την τρισμέγιστη λιμουζίνα.... γιατί θα φοράω και ψηλά τακούνια... μην πατήσω καταλάθος κανένα τρισκατάρατο απ' αυτά που ξεχνιούνται και τριγυρίζουν στα "υπόγεια"

κι όχι τίποτα άλλο, αλλά είναι καινούρια και δεν θέλω να τα λερώσω...


αααχ... και θα θυμηθούμε τις παλιές καλές ημέρες που τα θέματα βρισκόντουσαν στις σωστές τους θέσεις.... άλλο στην ψυχή, άλλο στην γνώση, άλλο στην σοφία, άλλο στο παράξενο.... τώρα πάει... μαζευτήκαμε όλοι στο αχλαδότυρο.... βρε μήπως να το ονομάζαμε αχλαδότυρο.com ?


και θα θυμηθούμε και κάτι συνταγές που ξυπνάνε ηδονικά τις ψυχές όσων είναι έτοιμοι να ακούσουν, να γευτούν τις λέξεις, να αγγίξουν το μυαλό, να χαϊδέψουν τις αναμνήσεις....


μμμ.... και μ'αυτό μου φαίνεται πως τελείωσα και σήμερα


Galadriel, Reloaded

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2004, 23:07:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να ‘μαστε πάλι… σας λείψαμε? Σίγουρα σας λείψαμε! Λοιπόν πάρτε μια γερή δόση σήμερα γιατί από αύριο φεύγουμε πάλι…

Πρώτα απ’ όλα, τις καλύτερες ευχές μου στους εργολάβους του κλαμπ… χρόνια μας πολλά, παιδία…

…και τώρα στα δικά μας… Ω! Έρωτα μου αγιάτρευτε, τα έμαθες? Τα άκουσες τα νέα?… υπάρχουν μάσκες που τις χρησιμοποιούν πολλοί μαζί… ένα πράγμα σαν πάρτι με… ούζα…

…πως αντιλαμβάνεσαι το γεγονός?… να σου πω… αυτές οι μάσκες παρουσιάζουν σχιζοειδή προσωπικότητα, κοινώς πολλαπλές προσωπικότητες, που η κάθε μια έχει διαφορετικό τρόπο γραφής και έκφρασης… ναι… το έχω χρόνια το PHD…

…υπάρχουν δε και άλλες μάσκες που «αγρόν αγοράζουν»… και παρόλο που κυκλοφορούν αρκετό καιρό στα στενοσόκακα του χωριού, δεν έχουν πάρει χαμπάρι τίποτα και χαλαρώνουν καπνίζοντας αρειμανίως την πίπα της ειρήνης, χαχανίζοντας με τις άλλες μάσκες…

…αλήθεια δεν σε ρώτησα πολυαγαπημένη μου G… σου άρεσε?… Ήμουνα καλή?


Ψυχαναλυτικά... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2004, 23:21:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λατρεμένη μου!

να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου Χρόνια Πολλά στους εργολάβους και τους αρχιμάστορες, και τον αρχιμηχανικό του γιαπιού!

να είστε όλοι καλά και να σκαπουλάρετε με επιτυχία την μεγαλύτερη Νύχτα του Χρόνου !

και ξανά όπως είπες στα δικά μας....

ναι αγαπημένη μου... είναι αυτό που λένε τρεις λαλούν και δεκαπέντε χορεύουν !

καταπληκτική αναλογία! για κάθε έναν που λαλεί υπάρχουν και πέντε μάσκες να βρίσκονται!


ΒΡΕ ! λες να μην είμαι εγώ? λες να είμαι μάσκα κάποιου άλλου και δεν το ξέρω? και πως θα το μάθω άραγε? δεν υπάρχει ένας "χριστιανός" να μου ανοίξει τα μάτια? και στην τελική... έχουν ξεμείνει χριστιανοί σ'αυτό το ψαροχώρι?


ναι, καλή μου πάρτυ με ... ουζα! και τι ούζα πρώτης ποιότητας! πως λέμε 12? πως λέμε ΜΙΝΙ? ένα κι ένα!... και δύο και τρία και τέσσερα παιδιάααααα.....

όσο για τις μάσκες με την πίπα της "ειρήνης" ή της "μέλπως" ή της "αναστασίας" δεν θυμάμαι ακριβώς..... μπορεί να καταφέρουν να πουν και τον καιρό τουλάχιστον αν ακούνε το τοπικό ραδιόφωνο


αν μου άρεσες? τι ερώτηση είναι αυτή?
θα μοιραζόμουν το είναι μου κάποιον που δεν θα μου άρεσε?
θα μοιραζόμουν τα πιο βαθιά μου κομμάτια ύπαρξης με κάποιον που δεν θα μου άρεσε?
θα μοιραζόμουν τους εορτασμούς για το ξημέρωμα με κάποιον που δεν θα μου άρεσε?

και στο κάτω κάτω.... θα τσακιζόμουν να έρθω αθήνα, αν δεν μου άρεσες λατρεμένη μου?

Galadriel, Overloaded!

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 00:15:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυαγαπημένη μου G,

Δεν σε βλέπω… σε έχασα σε αυτή την καταραμένη ομίχλη… Τι?! Δεν είναι ομίχλη?!… είναι καπνός?!… βρε παιδιά θα σας μαλώσω… δεν ξέρετε ότι το κάπνισμα βλάπτει σοβαρά την υγεία?… λίγο ρέγουλα με τις πίπες… της «ειρήνης», τεκέ το κάνατε το μαγαζί!… θα ανοίξω το παράθυρο να μπει ο κοπανιστός αέρας από τα πάνω πατώματα…

Φοβάμαι να σηκώσω τις μάσκες που συναντώ στον δρόμο μου, γιατί δεν μπορώ να δεχτώ την κλωνοποίηση… να φανταστείς ότι από την Ντόλυ και μετά δεν ξανά έφαγα παϊδάκια…

Έρωτα μου αγιάτρευτε, τώρα που το λες, δεν νιώθω ο εαυτός μου το τελευταίο καιρό… μην είμαι και εγώ διχασμένη… τριχασμένη… ή εν τέλει μάσκα με ιδιότητες αμοιβάδας?

Αν σου σηκώσω την δική σου, θα μου σηκώσεις την δική μου???… έτσι για να αντικρίσουμε την γυμνή αλήθεια και να είμαστε σίγουρες πια…

Το είναι σου… τα πιο βαθιά κομμάτια της ύπαρξης σου… τους εορτασμούς για το ξημέρωμα… είσαι ένα όνειρο, πολυαγαπημένη μου!

…καλύτερη και από εκείνο το μαλακό… υγρό… μελωμένο… κέικ σοκολάτα – καρύδα… αχ! Κολάστηκα δις εκείνο το βράδυ…


Κολασμένα... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 00:26:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λατρεμένη μου....

αν μ'αγαπάς κάνε μου μια χάρη... μην το ανοίξεις το παράθυρο γιατί αντί για αέρα κοπάνιστό, θα μπει η μπόχα από τα αποπλύματα του πλυσταριού που ως γνωστόν βρίσκεται στην ταράτσα...


αλήθεια λατρεμένη μου? θα με βοηθήσεις να "γδυθώ" την μάσκα? θα ανοίξεις ένα ένα τα κουμπιά της που την συγκρατούν? και θα την αφήσεις να πέσει στο πάτωμα σαν όμορφο έσω - ρούχο ?

θα το κάνεις? εγώ για σένα θα το κάνω... και θα το ευχαριστηθούμε και οι δύο.... εκτός απο αυτούς που θα δυσαρεστηθούν με την "γυμνή" αλήθεια και θα την πάρουν για ψέμμα ....


το ξερα... καθώς παρακολουθούσα στα μάτια σου τους αναστεναγμούς μου, που συνόδευαν κάθε κουταλιά σοκολάτας...

κι εγώ μαγευόμουν με την σπίθα που έπαιζε στα μάτια σου σε κάθε μπουκιά από εκείνη την όμορφη, ξεροψημένη, χρυσή μπανάνα που συνόδευε τα πιάτα μας...


Galadriel, Overloaded!

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 00:59:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυαγαπημένη μου G,

Επειδή σ’ αγαπώ δεν θα το ανοίξω το παράθυρο… καλύτερα να είμαστε στα τυφλά… χρησιμοποιείς και τα χέρια σου καλύτερα…

Ένα ένα να ανοίξω τα κουμπάκια της δαντελωτής σου μάσκας ή όλα μαζί, με ορμή, να τα σπάσω?

Αν μου το κάνεις, θα σου το κάνω πολυαγαπημένη μου… θα είναι σίγουρα μια ηδονιστική εμπειρία… και αν κάποιος πάρει για ψέμα την γυμνή αλήθεια… θα του κάνουμε δώρο τις φωτογραφίες και ένα… κολλύριο…

Την ώρα που τα δάχτυλα σου έσφιγγαν παθιασμένα το κουταλάκι… η γλώσσα σου το έγλυφε ηδονικά και άπληστα μέχρι να γευτεί όλη την σοκολάτα… το στήθος σου που παλλόταν από την τρεμάμενη ανάσα… στο βλέμμα σου η απόλυτη απόλαυση… η κραυγή της κορύφωσης και το τσιγάρο μετά…

Της σοκολάτας η μπουκιά είναι μια άβυσσος...
Πότε κόλαση και πότε ο παράδεισος…

Που να βρείτε την κόλαση και τον παράδεισο… και μην έχετε κουταλάκι να τα απολαύσετε…

Καλές γιορτές παίδες!


Ηδονιστικά... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…

Edited by - Mantis on 22/12/2004 01:23:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:14:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

mantis θα μου παρεις μια πιπα?
για τον καπνο μου.........οπως πηρες και στην galadriel


σε γουσταρω σε θελω απεγνωσμενα!!

ηδονιστικα.............mantis
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:24:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυλατρεμένη μου....

έτσι μην το ανοίγεις το παράθυρο και αρπάξουμε και καμμιά πούντα όπως θα είμαστε και οι δύο "γυμνές" αλήθειες...

ναι, μπορεις και να την σκίσεις την μάσκα μου... δεν θυμάμαι ποιος το έλεγε.... αλλά μόνο μέσα από την βία δυνάμεθα να βιώσουμε πλήρως μία κατάσταση που επιφέρει την επίγνωση...

ναι, αγαπημένη μου...στο στήθος μου παλλόταν η ανάσα μου που είχε κοπεί από την όψη σου.... την φλογισμένη όψη σου που σε κάθε μπουκιά της ξανθής και τραγανής μπανάνας, έπαιρνε φωτιά και οδηγούσε την σκέψη σε εκρηκτικούς συνδυασμούς...


αααχ... καταραμένοι αυτοί που η ζωή δεν τους έδωσε μια "μπουκιά" ....

καταραμένοι αυτοί που αναγκάζονται να επαναλαμβάνονται ξανά και ξανά
μέχρι να βρουν την άκρη της γνώσης της ηδονής....

ή την ηδονή της γνώσης...


καλές γιορτές και οι νύχτες σας να είναι μικρότερες απ' τις μέρες μου...


και μ'αυτό νομίζω πως τελείωσα και για φέτος....


Forever G.


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:28:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Apollo, apollo, τι είναι ασπρο και κρατάει μαστίγιο;
Δε το βρίσκεις ε;
Αντε να στο πω να μη κουράζεσαι:

Η μαλακiα που σε δέρνει


Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:39:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
σε γουσταρω σε θελω απεγνωσμενα!!

Άντε apollonako να παίξεις με την... πλαστελίνη σου... και όταν μεγαλώσουν τα... χεράκια σου, έλα να σε περάσω από... συνέντευξη...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1900.... είσαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ!!!!

Γαργαλιστικά... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:40:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Apollo, apollo, τι είναι ασπρο και κρατάει μαστίγιο;
Δε το βρίσκεις ε;
Αντε να στο πω να μη κουράζεσαι:

Η μαλακiα που σε δέρνει!!

ε κατι ειναι και αυτο εγω τον παιζω εσυ τι κανεις με υπογλωσια!!
εχεις κανει ποτε σεχ....στραβουλιακα?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:43:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλέ μου 1900 τι πράγματα είναι αυτά?

το έχεις "πάρει από πίσω" τον άνθρωπο?

τσ τσ τσ....


Galadriel, Overloaded

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:44:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Άντε apollonako να παίξεις με την... πλαστελίνη σου... και όταν μεγαλώσουν τα... χεράκια σου, έλα να σε περάσω από...........
......κανα δυο τρις πεντε δεκα χιλιαδες πιπες και αλλες τοσες!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:48:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

καλέ μου 1900 τι πράγματα είναι αυτά?

το έχεις "πάρει από πίσω" τον άνθρωπο?

τσ τσ τσ....ισα θα κανω δεν μπορω αλλο απο τα γελια!!!


Galadriel, Over****ing

WARNING !
I have an attitude and I will **** all universe
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:53:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτό είναι ούζο ! 12 !

πρώτα μία με την μυγοσκωτόστρα και μετά ένα καλό χέρι.... όχι ξύλο... όχι... γιατί θα σου αρέσει...

ένα καλό χέρι βερνίκι!

και μετά στο κάδρο για να σε θυμόμαστε!

Galadriel, Overloaded!

καταλαβάτε ή μήπως θέλετε να κάνω και κ... μου?

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 01:55:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ποσο ΤΕΡΑΣΤΙΟ τον εχεις 1900 ? [red]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:00:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ποσο ΤΕΡΑΣΤΙΟ τον εχεις 1900 ?

Γιατί ρωτάς apollonako... αφού τον ένιωσες πρίν...


Γαργαλιστικά... The She Mantis


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…

Edited by - Mantis on 22/12/2004 02:02:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:04:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

αυτό είναι ούζο ! 12 !ΠΩΣ ΛΕΝΕ ΠΑΡ....ΟΥΖΟ 12

πρώτα μία με την μυγοσκωτόστρα και μετά ένα καλό χέρι.... όχι ξύλο... όχι... γιατί θα σου αρέσει...και θα πονας το καυμενο....
.......θα παθει τιποτα απο το πολυ ξυλο....αχχχχαχχχαααααχχχχ

ένα καλό χέρι βερνίκι!τι βερνικι?

και μετά στο κάδρο για να σε θυμόμαστε!ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!

Galadriel, OverSEXUAL!

καταλαβάτε ή μήπως θέλετε να κάνω και ΚIMA ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ?


O INCREDIBLE ENDORAMA PALI KONTA SAS MONO GIA LIGES EMFANISEIS


WARNING !
I have an attitude and I know the sex everywhere!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:08:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

τι καναμε σεχ και δεν καταλαβα τιποτα τοσο μικρο ηταν?

να δοκιμασω εγω τωρα ειναι η σειρα μουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:17:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα πρότεινα ηρεμία και αυτοσυγκράτηση!!

Η συζήτηση κινδυνεύει να ξεφύγει από τα όρια του οποιουδήποτε τύπου χιούμορ!

Προσοχή λοιπόν για όσους/ες νιώθουν μερικές φορές την τάση να "ξεφύγουν". Δεν χρειάζεται... αυτό που χρειάζεται είναι μία-δύο ανάσες παραπάνω! ... και η τάση αυτή θα εξαφανιστεί ως δια μαγείας! Μία πάρα πολύ παλιά και απείρως δοκιμασμένη μέθοδος απεγκλωβισμού από τα πάθη της στιγμής...

Αλήθεια το ξέρατε ότι η λέξη χιούμορ προέρχεται από την ίδια ρίζα με τον χυμό και την υγρασία;;


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:28:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τώρα να σου πω ότι για πρώτη φορά νιώθω ότι μιλάμε στο ίδιο μήκος κύματος?

χυμός?

και

υγρασία?

μμμμ... ναι! αυτός είσαι! εδω σε παραδέχομαι και σου βγάζω και το καπέλο!

το καπέλο μόνο! μην εκτροχιαστούμε κιόλας ....


τώρα βέβαια.... τα υπόλοιπα σχόλια θα τα ακούσεις αργότερα στο νου του έσω...

γιατί αλλιώς θα βγω εκτός θέματος κατάρας και δεν θέλω να με "διαγράψει" η φίλη Μάντις


Galadriel, Reloaded

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:29:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αλήθεια το ξέρατε ότι η λέξη χιούμορ προέρχεται από την ίδια ρίζα με τον χυμό και την υγρασία;;

εσυ εχεις χιουμορ τωρα ?
μηπως εχεις λιγο χυμο να μου δωσεις σε παρακαλω με λιγη υγρασια?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:36:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλήθεια φίλτατε Admin, γνωρίζατε ότι οι μάσκες δεν έχουν μόνο κουμπάκια... μερικές έχουν και λαστιχάκια και μάλιστα ξεχειλωμένα... από τα πολλά κεφάλια που τις φοράνε.

...αυτό ήταν ο χυμός της υγρασίας...

Αποκαλυπτικά... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

...αυτό ήταν ο χυμός της υγρασίας...η οπως λεμε ...η υγρασια της

..... χυμωδioυς mantis..........εεε!!

mantis se agapo pote tha βρεθουμε?
ποτε!!
γιατι?
γιατι ετσι θελω λογαριασμο θα σου δωσω!!
φυσικα δωσε μου γρηγορα τον λογαριασμο να πληρωσω αμα καταλαβες?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:51:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Θα πρότεινα ηρεμία και αυτοσυγκράτηση!!

Η συζήτηση κινδυνεύει να ξεφύγει από τα όρια του οποιουδήποτε τύπου χιούμορ!

Προσοχή λοιπόν για όσους/ες νιώθουν μερικές φορές την τάση να "ξεφύγουν". Δεν χρειάζεται... αυτό που χρειάζεται είναι μία-δύο ανάσες παραπάνω! ... και η τάση αυτή θα εξαφανιστεί ως δια μαγείας! Μία πάρα πολύ παλιά και απείρως δοκιμασμένη μέθοδος απεγκλωβισμού από τα πάθη της στιγμής...

Αλήθεια το ξέρατε ότι η λέξη χιούμορ προέρχεται από την ίδια ρίζα με τον χυμό και την υγρασία;;


Κατσε ρε Admin! Αυτά είχες μόνο να πεις;!

Αυτό το θέατρο για ποιόν το στήσατε;

Και δε λέω καλο το θεατρο,

αλλά το συγκεκριμένο πολύ trash μωρ'αδερφε μου! Ποιος ο λόγος;

Ποιο το νόημα όλων αυτών;

Έχω αηδιάσει...


Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy