ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Γιατι παντα 11:11 ...?!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 15
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 01:22:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Που να δεις τι παθαίνω εγώ, φίλτατε Gothic, όταν διαβάζω μερικούς μερικούς... ότι ώρα και να είναι...
.
.
.
The She Mantis... in reverse


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 01:26:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
silverwhisper

συγνωμη με εχεις μπερδεψει αφου κοιμαστε πρεπει να ξυπνησετε
αλλα πως θα αλλαξεις τον κοσμο αν κοιμασαι στο μαθημα!!

ο καλοκαρδος

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 01:28:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι παθαινεις αγαπητη mantis?

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 01:41:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΑΑ! να το προσέχεις αυτό Mantis διότι έχω ακούσει οτι αυτό ειδικά τις απογευματινές ώρες προκαλεί τριχόπτωση !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 01:44:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

τι παθαινεις αγαπητη mantis?

Κρίσεις... κακίας...
.
.
.
The She Mantis... and Jack the Reeper


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 01:45:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και τριχοφάγο?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 01:49:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΑΑ! να το προσέχεις αυτό Mantis διότι έχω ακούσει οτι αυτό ειδικά τις απογευματινές ώρες προκαλεί τριχόπτωση !

Μεταμεσονύχτιες ώρες έχει επιπτώσεις?
.
.
.
The She Mantis... loosing her hair


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 02:05:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μετα τις 12 μεταμορφωνομαι σε βρυκολακας και κανω
περιπολιες στην περιοχη!

11 ωρα ετοιμαζομαι!!

ωρες ωρες με κανεις και τρεμω απο την κακια σου γλυκια mantis
δεν ξερω τι να κανω μια εισαι αγαπητη μια γλυκια μια κακια!

gothic τελικα με to συμπαθειo πως σου ηρθε το ψευδωνυμο;

μηπως εχεις καμια σχεση με τον μεσαιωνα;

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 02:25:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντα είμουνα gothic στη ζωή μου,ακόμα και στο ντύσιμο (μαύρα μωβ) τα γούστα μου.....γενικά όλα

Ξύνεις και πληγές όμως.....άστο καλύτερα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 15:26:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
απλουστατο...αυτα που κανουμε τωρα...εγω τα ηξερα απο την 6τη δημοτικου...!!!πουν χρησιμευουν τα κελια διευθηνσης του εξελ,τα οποια βρισκω απλουστατα στο να αλλαξω τον κοσμο???και στο κατω-κατω,εσυ δεν κοιμηθηκες ποτε την ωρα του μαθηματος?παντως ειμαι χαρουμενη σημερα.υτην ειπα στο μουσικο μου.(σημειωση:μουσικη εχω μονιμως 14 στον ελεγχο)

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 23:20:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Ξύνεις και πληγές όμως.....άστο καλύτερα


Αγαπητέ μου Gothic, κάποιους σαν και εμάς τους έκαν φλαμπέ το Μεσαίωνα...

...δεν είναι πληγή... έγκαυμα 1ο βαθμού είναι...
.
.
.
The She Mantis... burning bright


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2005, 23:29:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

μετα τις 12 μεταμορφωνομαι σε βρυκολακας και κανω
περιπολιες στην περιοχη!

11 ωρα ετοιμαζομαι!!


Δεν πάει καλά το ρολόι σου καλέ μου Φιλόσοφε 1... είναι 11:11...

quote:

ωρες ωρες με κανεις και τρεμω απο την κακια σου γλυκια mantis
δεν ξερω τι να κανω μια εισαι αγαπητη μια γλυκια μια κακια!

Μήπως δεν είναι από την κακία μου, αλλά από το κρύο?
...όπως και να 'χει... κάνε ένα καυτό μπάνιο, πιες ένα ζεστό, μπες στο κρεβατάκι σου... και περαστικά σου...

quote:

μηπως εχεις καμια σχεση με τον μεσαιωνα;

Από το σόι του πατέρα του ή της μητέρας του?
.
.
.
The She Mantis... playing doctor


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 00:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν πάει καλά το ρολόι σου καλέ μου Φιλόσοφε



για να το δω ελα βρε τσουκ τσουκ τσακ τσακ οκ εφτιαξε

quote:


Μήπως δεν είναι από την κακία μου, αλλά από το κρύο?
...όπως και να 'χει... κάνε ένα καυτό μπάνιο, πιες ένα ζεστό, μπες στο κρεβατάκι σου... και περαστικά σου...



μπρρρρ τι κρυο σημερα?

τωρα σε λιγο εσενα περιμενω να φυγεις για να φυγω ετοιμαζω
το γαλατακι και μπλουμ στο .....κρεβατακι!!


quote:

Από το σόι του πατέρα του ή της μητέρας του?


και απο τα δυο!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 01:13:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

μπρρρρ τι κρυο σημερα?

τωρα σε λιγο εσενα περιμενω να φυγεις για να φυγω ετοιμαζω
το γαλατακι και μπλουμ στο .....κρεβατακι!!


Καλά αν περιμένεις από εμένα να φύγω για να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια για το κρεβάτι σου... θα περιμένεις πολύ...

Τώρα που έριξα άλλο ένα κουτσουράκι στο τζάκι και πήρα το πληκτρολόγιο αγκαλιά... καλό ξημέρωμα...
.
.
.
The She Mantis... all night long


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 01:20:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mantis έχεις τζάκι;;;;;;;;
Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω !!!!!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 01:29:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Mantis έχεις τζάκι;;;;;;;;
Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω !!!!!!!!!!!!!



Είναι μεγάλο και το μαντέμι έχει σκαλισμένη πάνω την Ακρόπολη... με τόσο χιόνι που έχω "φάει" την τελευταία εβδομάδα... είμαι έτοιμη να μπω μέσα στο τζάκι... μανία που με έπιασε με το φλαμπέ...
.
.
.
The She Mantis... and the fireplace


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 01:34:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΧΟΡΟ ΤΩΝ ΣΚΙΩΝ !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 01:43:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΧΟΡΟ ΤΩΝ ΣΚΙΩΝ !

Μμμμ... και εγώ...

...αν δεν ήταν επικίνδυνο, ειδικά αυτή την εποχή, για εμένα... θα άφηνα τη ματιά μου να χαθεί μέσα στο χωρό της φωτιάς...
.
.
.
The She Mantis... and the flames


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 01:46:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
.αν δεν ήταν επικίνδυνο, ειδικά αυτή την εποχή, για εμένα... θα άφηνα τη ματιά μου να χαθεί μέσα στο χωρό της φωτιάς...

Να ρωτήσω γιατί ή δεν κάνει;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 02:30:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
.αν δεν ήταν επικίνδυνο, ειδικά αυτή την εποχή, για εμένα... θα άφηνα τη ματιά μου να χαθεί μέσα στο χωρό της φωτιάς...

Να ρωτήσω γιατί ή δεν κάνει;


Αφού ρώτησες αγαπητέ Gathic...

...χρειάζομαι και εγώ καινούργια γυαλιά... τα ματάκια μου αντιδρούν περίεργα στις έντονες λάμψεις της φωτιάς...
.
.
.
The She Mantis... saying goodnight to you all


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 02:40:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

...χρειάζομαι και εγώ καινούργια γυαλιά... τα ματάκια μου αντιδρούν περίεργα στις έντονες λάμψεις της φωτιάς...



ΠΡΩΤΑ ......κανουν πουλακια και τωρα λαμπακια τα ματακια εεε
γλυκια μου μαντουλα!!χιχι

ειναι τουλαχιστον μεγαλο το τζακι για να ζεστενεσαι με τετοιο κρυο?

μην νομιζεις οτι θα φυγω ευκολα απο εδω επειδη μου το ειπες!


αν ειναι να κανουμε οτι μας λενε αιντε!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 02:48:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα μορούσες να μην μου πεις και δεν υπάρχι καμμία παρεξήγηση

Μην κοιτάς τη φλόγα.....κοίτα τις σκιές στον τοίχο....είναι άλλος κόσμος....αλλά είμαι σίγουρος ότι το ξέρεις

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 18:55:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Θα μορούσες να μην μου πεις και δεν υπάρχι καμμία παρεξήγηση

Μην κοιτάς τη φλόγα.....κοίτα τις σκιές στον τοίχο....είναι άλλος κόσμος....αλλά είμαι σίγουρος ότι το ξέρεις


Θα μπορούσα... αλλά μερικές φορές νιώθω κάτι κερατάκια να φυτρώνουν... και είναι μεγάλος ο πειρασμός, αγαπητέ Gothic...

Οι σκιές στους τοίχους οδηγούν σε άλλους κόσμους, σε άλλες εποχές, μακρινές και χαμένες στην λήθη... κάτι τέτοιες στιγμές σκέφτομαι -σχεδόν, εύχομαι- να ήμουν εκεί... αλλά είμαι σίγουρη ότι δεν είμαι η μόνη...
.
.
.
The She Mantis... in past lifes...


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 19:44:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ντροπηηηηηη.........

γιατι?μα γιατι,γιατι,γιατι?γιατι γελοιοποιηται ενα τοσο σοβαρο θεμα??

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 20:12:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οι σκιές στους τοίχους οδηγούν σε άλλους κόσμους, σε άλλες εποχές, μακρινές και χαμένες στην λήθη... κάτι τέτοιες στιγμές σκέφτομαι -σχεδόν, εύχομαι- να ήμουν εκεί... αλλά είμαι σίγουρη ότι δεν είμαι η μόνη...
.


Και να είσαι σίγουρη

Δεν έχω να σου δώσω τίποτε άλλο εδώ..όπως κι εσύ....

Ας επανέλθουμε λοιπόν στο εσωτερικό θέμα του τόπικ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 20:47:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ας επανέλθουμε λοιπόν στο εσωτερικό θέμα του τόπικ



Σωστά !


Τι ώρα είναι?

G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 20:53:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
8:50...δεν το πιστεύω..........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 21:13:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
8:50...δεν το πιστεύω..........

KA-TA-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟ !!!!!!

Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΟ !!!!!!!!


να το συζητήσουμε βρε παιδιά....


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 21:14:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
8:50...δεν το πιστεύω..........

E όχι. Δεν μπορεί να είναι τυχαίο. Eίναι σίγουρα έργο της Oμάδας Πλανητικής Aποκατάστασης...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2005, 21:28:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας ζητωκραυγάσουμε όλοι μαζί αδελφοί μου:

ΟΠΑ ΟΠΑ ΟΠΑ

(Ομάδα Πλανητικής Αποκατάστασης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 15 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1083984
Maintained by Digital Alchemy