ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Internet: Μιλάτε με ανήλικο ? Θα τον αναγνωρίσετε από τα πολλά ορθογραφικά λάθη
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 17:58:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ευελπιστούμε λοιπόν να περάσουν τα 40 ..ίσως μέχρι τότε.. που ξέρεις


πολύ αισιόδοξο σε βρίσκω φίλε μου...


Galadriel

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 18:55:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βλέπω φίλε μου Allzzaro, ο πανεπόπτης Βρίλ, (σ)τό΄κανε πάλι το θαμματάκι του...

Έπεσε κλείδωμα και διαγραφή...

Αχ, καλή μου Κυρά του Κλείδωνε... έπιασες πάλι δουλειά βλέπω...

Αααααχ, καλο χειμώωωωωναααααααα

Κάθε πέρσι και καλύτερααααα


Edited by - Vril on 23/08/2005 19:02:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 19:01:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έπεσε κλείδωμα και διαγραφή...

Nαί .. ευχαριστώ πάντως για την προειδοποίηση..
Η Αμαλία επιλήφθηκε δεόντως του θέματος...

Στην αρχή τρόμαξα γιατί νόμισα οτι ήμουν εγώ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 19:05:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πολύ αισιόδοξο σε βρίσκω φίλε μου...

Λοιπόν..

Εχεις μάθει πως γίνεται το γιαούρτι..

Παίρνεις γάλα.. ρίχνεις μέσα λίγο γιαούρτι.. το ζεσταίνεις τόσο οσο να αντέχει το δάκτυλο σου μέχρι το 9 .. (μετρώντας)

Μετά θέλει 8 ώρες τελείως ακίνητο και πήζει

Ολα θέλουν το χρόνο τους εκτός αν το γάλα είναι χαλασμένο

Edited by - allzzaro on 23/08/2005 19:07:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 19:32:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το γιαούρτι γίνεται με γάλα και αυγά, ά ... και λίγο πιπέριΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 19:36:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το γιαούρτι γίνεται με γάλα και αυγά, ά ... και λίγο πιπέρι

Κάτι αλλο φτιάχνεις με όλα αυτά..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 01:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν σου τα ρίξω απότομα βασίλισσα ... πολύ φοβάμαι οτι δεν τα αντέξεις. Μαγκιές λοιπόν στο βασίλειο σου.
Αστο λοιπόν καλύτερα.. μην με ζορίζεις...


πιο αποτομα δεν γινεται--σκιαχτηκα!

δεν σε "ζορισα" εγω...αλλοι σε "ζορισαν"/"αλλου" αυτα

Τις γελοιοτητες σου σε αλλο βασιλειο λοιπον.

και μια ερωτηση:


quote:
quote:ευλογημενο απο τον Διονυσο, τον Χριστο, τον Κουδα, κτλ, κτλ

Το κρασί φίλε μου είναι ελιξίριο...


αφου λοιπον..συμφωνεις με τον φιλο μου τον Τζωνυ, που συμφωνει μαζι μου- εμεις "θνητοι" δεν δηλωσαμε οτι ειμαστε-...ποιος σ'εχει βαλει να διαφωνεις μαζι μου;...--καλα τωρα μην απαντησεις κιολας/ηλιου φαεινοτερον.


εντ οφ στορυ.


cprtght@tm@2005


Edited by - ΑΤΜΑ on 24/08/2005 02:10:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 04:47:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.


τωρα εγω που διαλογιζομαι και φιλοσοφω με τον αρχαιο Κρητικο Πυροχρου Οινο τι να πω?

οτι τα περισσοτερα απο τα εμπνευσμενα ποστ μου γραφτηκαν υπο την κατοχην του Διονυσου (Χριστου, Κουδα, κτλ)???

ας μην το πω και με περασετε για μεθυσο!

χαχαχα!

.

να πω καλυτερα μια ιστορια απο την ζωη του φιλου που με μυησε καποτε στην κρασοκατανυξη, μιας και αναφερθηκαν τα "40"?


οταν ηταν 30 χρονων ρωτησε εναν φιλο του 40ρη, ποτε νομιζει οτι θα σοβαρεψει.

εκεινος του απαντησε "στα 50".


οταν πενηνταρησε, ο φιλος μου το θυμοταν και τον ρωτησε αν σοβαρεψε.


κι εκεινος απαντησε: "γερο μου, αν αυτο δε γινει μεχρι τα 20, δε γινεται ποτε"


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 04:50:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αχ, καλή μου Κυρά του Κλείδωνε... έπιασες πάλι δουλειά βλέπω...


εγω σας τοπα: καντε και καμια δεηση, καμια προσφορα να την γαληνευετε!


ποιον βαρεσαν τα Κλειδια της Κυρας μας των Κλειδιωνε καλε???

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 10:14:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω τι λέτε,

πάντως... εγώ είμαι 12 χρονών
και μεγαλοδείχνω...

κι ας μην κάνω ορθογραφικά λάθη κι ας έχω συνειδητοποιήσει τον σεξουαλικό και πολιτικό μου ρόλο...

κι αμα δε με παίζετε
θα φωνάξω τη μαμά μου

κι αν συνεχίζετε, θα φωνάξω και το μπαμπά μου!

καταλάβατε, ή να κάνω και.....

Αντε, γιατί!



.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 14:58:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το γιαούρτι γίνεται με γάλα και αυγά, ά ... και λίγο πιπέρι

λίγο αλεύρι και έτοιμη η μπεσαμέλ...

ουδεμία ομοιότητης δε με μπέσα (έχει να εμφανιστεί εδώ και πενήντα χρόνια στον ελλαδικό χώρο όπως η λύσσα)

όπως επίσης καμμία ομοιότητες και με μπελ (αυτό κι αν πρέπει να το ξεχάσουμε, καθώς τα φαινόμενα απατούν... και όχι μόνο τα φαινόμενα βεβαίως βεβαίως...)

οπότε αγαπητέ allzaro μου,

ας περιμένουμε να "γίνει" το γιαούρτι (κάνει καλό και στα εγκαύματα, δια της επι-θέσεως στους τραυματισμένους ιστούς) γιατί η υπομονή εξαντλείται αν είναι να περιμένει κανείς να ενηλικιωθούν οι α-ν-ήλικοι... τζάμπα χρόνος δηλαδή

Galadriel

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 14:58:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
να πω καλυτερα μια ιστορια απο την ζωη του φιλου που με μυησε καποτε στην κρασοκατανυξη, μιας και αναφερθηκαν τα "40"?


οταν ηταν 30 χρονων ρωτησε εναν φιλο του 40ρη, ποτε νομιζει οτι θα σοβαρεψει.

εκεινος του απαντησε "στα 50".


οταν πενηνταρησε, ο φιλος μου το θυμοταν και τον ρωτησε αν σοβαρεψε.


κι εκεινος απαντησε: "γερο μου, αν αυτο δε γινει μεχρι τα 20, δε γινεται ποτε"


Καλημερα baba J

μεχρι τα 33.-
...επειδη απο τα 20 ως τα 33..συνειδητοποιεις οτι εχεις γεννηθει ως ανθρωπος που καλεισαι να γινεις θεος...(αυτο για εμας τους..εσωτεριστες.)
..βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις που ξεκινανε να ζουν προσπαθωντας να γινουν ανθρωποι... αν τους κατσει και γνωρισουν το θεο...κατι ανθρωπινο θα σκεφτουν να του κανουν..


--Πυθαγορα μας...καταλαβαμε καταλαβαμε!...
αν παραυτα επιμενεις...κατεβα λιγο ...---

Atmabell..(ala Annambel...almonds)


cprtght@tm@2005

Edited by - ΑΤΜΑ on 24/08/2005 15:03:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 15:05:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αφου λοιπον..συμφωνεις με τον φιλο μου τον Τζωνυ, που συμφωνει μαζι μου- εμεις "θνητοι" δεν δηλωσαμε οτι ειμαστε-...ποιος σ'εχει βαλει να διαφωνεις μαζι μου;...--καλα τωρα μην απαντησεις κιολας/ηλιου φαεινοτερον.

A.. τώρα καταλαβαίνω.. γιατί μου φέρεσαι έτσι.

Πως να σε πείσω οτι δεν είμαι ελέφαντας..??
Δεν εχω τέτοιου είδους διασυνδέσεις Ατμα αλλά ποτέ δεν θα δεχόμουν να με βάλει κάποιος να διαφωνήσω μαζί σου.
Βέβαια υποψιάζομαι ποια θα εννοείς.. Δεν είναι έτσι ομως. Εγώ απλά συμπαθώ ορισμένα μέλη .. ειδικά ορισμένα μέλη που γνώρισα απο την αρχή που πρωτομπήκα. Δεν νομίζω να είναι κακό αυτό .. και γιαυτό και δεν το έχω κρυφό. Αυτό είναι και τίποτα παραπάνω. Σου δίνω τον λόγο μου αν αυτό εχει για εσένα κάποια σημασία οτι δεν με έβαλε κανείς.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 15:09:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
κι εκεινος απαντησε: "γερο μου, αν αυτο δε γινει μεχρι τα 20, δε γινεται ποτε"

Σε αυτό τον κόσμο που ζούμε .. ολα γίνονται.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 15:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
αφου λοιπον..συμφωνεις με τον φιλο μου τον Τζωνυ, που συμφωνει μαζι μου- εμεις "θνητοι" δεν δηλωσαμε οτι ειμαστε-...ποιος σ'εχει βαλει να διαφωνεις μαζι μου;...--καλα τωρα μην απαντησεις κιολας/ηλιου φαεινοτερον.

A.. τώρα καταλαβαίνω.. γιατί μου φέρεσαι έτσι.

Πως να σε πείσω οτι δεν είμαι ελέφαντας..??
Δεν εχω τέτοιου είδους διασυνδέσεις Ατμα αλλά ποτέ δεν θα δεχόμουν να με βάλει κάποιος να διαφωνήσω μαζί σου.
Βέβαια υποψιάζομαι ποια θα εννοείς.. Δεν είναι έτσι ομως. Εγώ απλά συμπαθώ ορισμένα μέλη .. ειδικά ορισμένα μέλη που γνώρισα απο την αρχή που πρωτομπήκα. Δεν νομίζω να είναι κακό αυτό .. και γιαυτό και δεν το έχω κρυφό. Αυτό είναι και τίποτα παραπάνω. Σου δίνω τον λόγο μου αν αυτό εχει για εσένα κάποια σημασία οτι δεν με έβαλε κανείς.



!Οk_οk!

--σημειωσε οτι δεν μπερδευω ποτε τον αγαπημενο Ganesh με θνητους..--


Atma total 0%

Big mouth strikes again..



cprtght@tm@2005

Edited by - ΑΤΜΑ on 24/08/2005 15:30:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 16:56:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Σε αυτό τον κόσμο που ζούμε .. ολα γίνονται.


Τοκ Τοκ (deva)


ποιος σας ειπε οτι ολοι θελουν να σοβαρεψουν???

χαχαχα!


.


cooool μπεϊμπυς, cooooool!!!


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 19:35:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου αγαπημένοι....

Να είστε ολοι καλά..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2005, 22:26:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο άνθρωπος αλλάζει από τα "στραπάτσα" που τρώει...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 00:08:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο άνθρωπος αλλάζει από τα "στραπάτσα" που τρώει...

Εννοείται, γιατί όσο δεν τρώει "στραπάτσο" νομίζει ότι ορθώς πράττει όπως πράττει, επιβεβαιώνεται, ενθαρρύνεται και συνεχίζει το δρόμο του χωρίς αλλαγή "πλεύσης"...

Αλλά μετά από ένα "στραπάτσο", αρχίζει η διαδικασία του rewind και replay και με περισσότερη αυτοκριτική και αυτογνωσία επιλέγονται ίσως άλλοι δρόμοι...


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Brie Boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας


569 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 01:00:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Brie Boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
jonniebegood: τωρα εγω που διαλογιζομαι και φιλοσοφω με τον αρχαιο Κρητικο Πυροχρου Οινο τι να πω?

οτι τα περισσοτερα απο τα εμπνευσμενα ποστ μου γραφτηκαν υπο την κατοχην του Διονυσου (Χριστου, Κουδα, κτλ)???

ας μην το πω και με περασετε για μεθυσο!

χαχαχα!


Jonnie μου, κρασοκατανύκτη μου, μαζί σου.

Κοινό μυστικό: Οι καλύτερες σκέψεις, έρχονται πάντα, όχι υπό επήρεια μέθης, αλλά μετά από ένα δυο ποτηράκια...

Κρητικός Πυρρόχρους Οίνος... ζηλεύω!

Άσε που με τα χρόνια αυξάνεται και η αντοχή στο αλκοόλ (εκεί που πριν σε τραβάγαν λιπόθυμο από τα μίζερα εφηβικά πάρτυ, και έτρωγες παντόφλα για καμιά βδομάδα...)

Ενηλικίωση: Ορθογραφική και στομαχική κράση!

Κι άλλα ροδοπέταλα στην σαμπάνια μου bartender!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2005, 05:32:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μεχρι τα 33.-
...επειδη απο τα 20 ως τα 33..συνειδητοποιεις οτι εχεις γεννηθει ως ανθρωπος που καλεισαι να γινεις θεος...


33-30=3
3 x 12=36
36 x 30= 1080
1080+15(apo mena)=1095

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ 1095 ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΨΕΥΤΗ ΚΟΣΜΟ...ΜΕΤΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΘΕΟΣ


ΗΘΙΚΟΝ ΔΙΔΑΓΜΑ:
ΓΕΡΝΑΩ , ΜΑΜΑΑΑΑ


`
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2005, 18:19:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΓΟ ΠΑΡΕΛΕΥΣΗΣ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΝΜ ΔΕΝ ΔΙΝΑΤΕ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ !!

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΝΟΗΣΕΤΕ, ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ...


ΥΓ. ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ ;

`
...NachtischendeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2005, 18:48:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΥΓ. ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ ;

Αυτό το λέει μόνο όποιος τον ... συμφέρει


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ζαβαρακατρανέμιος
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2005, 11:06:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ζαβαρακατρανέμιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΙΑ.

Ω, ΓΙΕΣΣΣ !!!


Ζ.- (υπερήλιξ, γμτημου...)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy