ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Σπήλαιο των Αμώμων(ή Σπηλιά του Νταβέλη)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2007, 00:14:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τι το ψάχνεις, αφού 3 είναι τα συγκροτήματα:
α) cradle of filth
β) slipknot
γ) kamelot (ά και dream theater)

οι α) χάλασαν
τους β) τους ακούνε οι emo και μας χαλάνε την πιάτσα
τους γ) συμπτωματικά έχω φάει μια πετριά και τους ακούω απ'το πρωί! (α και συμφωνώ)

quote:
Μια απλή τούρτα, κρέμα σοκολάτα με βζινν βζούν...

μήπως θέλει κι άλλο βζιν βζουν; για πρόσθεσε λίγο... αλλά βάλ'το κάτω από την σαντιγύ μη φανεί ότι μπήκε εκ των υστέρων.

quote:
Καλά έχεις μείνει πολύ πίσω, τώρα βγένει και σε εξωγηίνο...

πλάκα κάνεις... καλά, χρειάζομαι εντατικά μαθήματα. ποιό είναι το πλέον αξιόπιστο και αποτελεσματικό τόπικ για αυτό;

quote:
Γιατί, άμα ήταν απόγονος του Πυθαγόρα, θα είχε κληρονομήσει τουλάχιστον λίγο από το μυαλό του...

μεγάλο μυαλό ο πυθαγόρας αλλά που να φανταζόταν ότι θα βασάνιζε τόσα παιδάκια στα σχολεία του 20 αιώνα; ο ευκλείδης μου άρεσε εμένα. 20 εβγαλα. που ξέρεις μπορεί ο αντμιν να ήταν καλός στη γεωμετρία. ο πους της καθέτου είναι αρχή δια την γεωμετρία!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2007, 16:49:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή για να καταλάβω crucifire... θεωρείς ανούσιο ένα θέμα σαν αυτό(παραπομπή στο "ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ") και με επιμονή μάλιστα προσπάθησες να υποστηρίξεις μία τέτοια άποψη και σου φαίνεται ουσιαστικό, δημιουργικό, όμορφο ή οτιδήποτε άλλο θετικό, αυτό που κάνετε τόσες ημέρες εδώ με τον FRODO;

Αν είναι έτσι, τι να πούμε εμείς οι υπόλοιποι που διαβάζουμε και παρακολουθούμε τα "κατορθώματά" σας;
Συνεχίστε ακάθεκτοι! Εμπλουτίζετε την αντίληψή μας για την "αβάστακτη ελαφρότητα" της ανθρώπινης διάκρισης...
Τη δική μου οπωσδήποτε.

Βέβαια crucifire, για να σου πω την ακριβή αλήθεια, περίμενα ότι θα εμφάνιζες μία πιο έξυπνη -και πιθανώς ώριμη- συμπεριφορά από αυτήν του FRODO, μεγαλύτερος όντας αλλά και έχοντας επιδείξει και αρκετά θετικά στοιχεία στις Συζητήσεις μας.

Δυστυχώς όμως, για την ώρα, τα φαινόμενα διαψεύδουν οικτρά μία τέτοια "πρόβλεψη".

Έχω και μία απορία να θέσω και προς τους δύο και θα εκτιμούσα εάν γνωρίζετε κάτι σχετικά, να με πληροφορήσετε:
Πώς γίνεται και ορισμένα, ας πούμε "ειδικού προβληματισμού" θέματα, και πολύ ειδικότερα αυτά που έχουν να κάνουν με το γνωστό σε πολλούς αυτό σπήλαιο, να υπονομεύονται συστηματικά -έτσι μου φαίνεται δηλαδή ()- από κάποιους και λίγους ανθρώπους που δηλώνουν υποστηρικτές του, ερευνητές του, φίλοι του κ.ο.κ.;
Πώς συμβαίνει αυτοί οι άνθρωποι και φτάνουν μέχρι και το σημείο να εξευτελίζουν οι ίδιοι τα θέματα που λογικά θα περίμενε κάποιος να "προστατεύουν";

Παιδιά, αν δυσκολευτείτε να βρείτε μία απάντηση σ'αυτό, μπορείτε να ανατρέξετε σε "λυσάρι". Θα μπορούσατε να συμβουλευτείτε και φροντιστήριο ακόμα, αλλά το δεύτερο ειλικρινά δεν θα σας το πρότεινα, καθώς απ'ότι βλέπω "σας έχει κοστίσει μάλλον ακριβά" έως τώρα...



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------
Ζούμε, μέσα στην πλέον αποτρόπαια εποχή,
ίσως τη μεγαλύτερη ευκαιρία για Ελευθερία
που έχει ποτέ εμφανιστεί!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2007, 18:18:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπέρα αντμιν

quote:
Δηλαδή για να καταλάβω crucifire... θεωρείς ανούσιο ένα θέμα σαν αυτό(παραπομπή στο "ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ") και με επιμονή μάλιστα προσπάθησες να υποστηρίξεις μία τέτοια άποψη και σου φαίνεται ουσιαστικό, δημιουργικό, όμορφο ή οτιδήποτε άλλο θετικό, αυτό που κάνετε τόσες ημέρες εδώ με τον FRODO;

κατ'αρχίν να πω ότι αυτό το τόπικ είναι νεκρό τουλάχιστον προσορινά οπότε δεν εμποδίζουμε κάποια συζήτηση, αλλά ούτε και την ξείνησα εγώ. χαζοσυζητάμε μέχρι να αναγεννηθεί, μόλις κάποιος ρίξει κάποιο στοιχείο που χρήζει προσοχής και συζήτησης. αν πχ ο anases θέλει να συζητήσουμε για το βράχο, ας συζητήσουμε, αλλά δεν υπάρχει μάλλον κάτι να πούμε απ'το ότι είναι απλώς ένας βράχος που μοιάζει με προτομή... με λίγη καλλιτεχνική φαντασία. δημιουργικό αυτό που κάνουμε σίγουρα δεν είναι, αλλά τουλάχιστον δεν ανοίξαμε ένα τόπικ για να κουβεντιάσουμε ένα θέμα το οποίο ποιά το συζητάνεαπό τα νήπια ως και οι συνταξιούχοι στα καφενεία. η γκρέτελ ξέρει τι εννοώ και δε θα με παρεξηγήσει.

quote:
Εμπλουτίζετε την αντίληψή μας για την "αβάστακτη ελαφρότητα" της ανθρώπινης διάκρισης...
Τη δική μου οπωσδήποτε.

ομολογώ ότι δεν κατάλαβα... τουλάχιστον δεν ντέπομαι να το ομολογήσω!

quote:
Βέβαια crucifire, για να σου πω την ακριβή αλήθεια, περίμενα ότι θα εμφάνιζες μία πιο έξυπνη -και πιθανώς ώριμη- συμπεριφορά από αυτήν του FRODO, μεγαλύτερος όντας αλλά και έχοντας επιδείξει και αρκετά θετικά στοιχεία στις Συζητήσεις μας.

βέβαια, ως μεγαλύτερος [δύο ολόκληρα χρόνια, λες και ο φρόντο είναι νήπιο] αλλά και έχοντας επιδείξει και αρκετά θετικά στοιχεία στις Συζητήσεις μας [μόνο όταν αυτές το αξίζουν όμως, μην το ξεχνάς] έπρεπε να είχα πει στο φρόντο:
σταμάτα, μην ασχολείσαι με τον αντμίν, μην κάνεις πλάκα, μη γράφεις αν δεν έχεις κάτι σχετικό να γράψεις!!!

και φυσικά η απάντηση του φρόντο θα συνοψιζόταν στη λέξη "τσίμπα"! χωρίς παρεξήγηση έτσι; η δημοκρατια βλέπεις... δυστυχώς. αν ήταν στο χέρι μου θα τον είχα αρχήσει στις γρήγορες να μάθει.
η ένστασή σου απέναντι σε εμένα που είναι ακριβώς; στο ότι γράφω γενικά, χωρίς να είμαι συνέχεια εντός θέματος, ή στο ότι αναφέρομαι και σε εσένα;

by the way, έλεος με αυτή τη σπηλιά! τι άλλο να υπωθεί πια;! την έχετε ξεκοκκαλίσει, έχετε τσακωθεί για αυτήν, έχει παραπλανηθεί κόσμος όσον αφορά αυτήν... έλεος πια. κείστε όλα τα παρεμφερή τόπικ να πάνε στο διάολο! να αποτελεί από δω και στο εξής θέμα ταμπού!

quote:
Πώς γίνεται και ορισμένα, ας πούμε "ειδικού προβληματισμού" θέματα, και πολύ ειδικότερα αυτά που έχουν να κάνουν με το γνωστό σε πολλούς αυτό σπήλαιο, να υπονομεύονται συστηματικά -έτσι μου φαίνεται δηλαδή ()- από κάποιους και λίγους ανθρώπους που δηλώνουν υποστηρικτές του, ερευνητές του, φίλοι του κ.ο.κ.;

για πες ΟΝΟΜΑΤΑ/παραδείγματα; γιατί εγώ απ'ότι βλέπω, υπονομευτεία [τι είπα πάλι;!] κρίνονται γενικά θέματα όπως το αν υπάρχουν υπόγεια τούνελ, αν το σπήλιο μιλάει, αν ζούνε μέσα τρολ και λοιπά θέματα, που έχουν τεθεί 500 φορές, συζητηθεί, δεν έχουν λυθεί γιατι πολύ απλά ο καθένας μπορεί να πει ό,τι γουστάρει, και γενικά γίνεται μια ανούσια ανακύκλωση από μέλη που μπαίνπουν, γράφουν μια γενικευμένη περγραφή/ερώτηση περί αυτών των θεμάτων και μετά εξαφανίζονται. εσύ μπορείς να μου πεις αυτό το πράγμα τι σκοπό εξυπηρετεί; ή μήπως μπορείς να μου πεις τι έγινε στο τελευταίο τόπικ για τη σπηλιά και έκλεισε; ... ή μήπως να αφήσουμε παλιές αναμνήσεις στη ναφθαλίνη;

quote:
Παιδιά, αν δυσκολευτείτε να βρείτε μία απάντηση σ'αυτό, μπορείτε να ανατρέξετε σε "λυσάρι".

υποθέτω ότι εννοείς παλιότερα θέματα...

quote:
Θα μπορούσατε να συμβουλευτείτε και φροντιστήριο ακόμα

να υποθέσω ότι εννοείς κάποιο άλλο μέλος που θα μας πει την ιστορία; εσύ θα μας την πεις δωρεάν;

quote:
αλλά το δεύτερο ειλικρινά δεν θα σας το πρότεινα, καθώς απ'ότι βλέπω "σας έχει κοστίσει μάλλον ακριβά" έως τώρα...

σε διαβεβαιώ ότι τα μόνα λεφτά που έχω ξοδέψει σχετικά με τη σπηλιά ήταν ξηρή τροφή για τις πεζοπορίες και βενζίνη για το αυτοκίνητο... και τα τσιγάρα μου που έτσι κι αλλιώς αποτελούν πάγιο έξοδο... που να μην αποτελούσαν...

παρακαλώ να απαντήσεις κυρίως στα bold... για να σιγουρευτώ ότι κατανοώ που το πας

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2007, 18:45:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
α, και κάτι ακόμα, εγώ δεν έχω τίποτα με εσένα προσωπικά. έχω όμως με την ομάδα του εσοτέρικα, και με τον τρόο που χειρήστηκε το θέμα, μιας και ανέφερες...

και μη βιαστείς να με χαρακτηρίσεις κι εσύ τσιράκι κανενός. δρω αυτόνομα.

πάντως αν έχεις κάποιο πρόβλημα, υποθέτω ότι καλό είναι να το εκφράζεις τη στιγμή που δημιουργείται. δεν ανακάλυψες τώρα αυτό εδώ το τόπικ...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2007, 22:49:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
σου φαίνεται ουσιαστικό, δημιουργικό, όμορφο ή οτιδήποτε άλλο θετικό, αυτό που κάνετε τόσες ημέρες εδώ με τον FRODO;

Σου φαίνεται πιο δημιουργικό, να στέλνεις τον κάθε "άσχετο" να μπαίνει στην σπηλιά, χωρίς τον απαραίτητο εξοπλισμό (πχ. κράνος) για να μπει σε στενώματα (τις πιο πολλές φορές, βράδυ), πιστεύοντας ότι θα βρει την είσοδο για τη κούφια γη...
Για αυτό, χίλιες φορές ειρωνεία...

quote:
Αν είναι έτσι, τι να πούμε εμείς οι υπόλοιποι που διαβάζουμε και παρακολουθούμε τα "κατορθώματά" σας;

Τίποτα...

quote:
Συνεχίστε ακάθεκτοι!

Ευχαριστούμε, τα σχόλιά σου μας δίνουν, δύναμη για να συνεχίσουμε...

quote:
Βέβαια crucifire, για να σου πω την ακριβή αλήθεια, περίμενα ότι θα εμφάνιζες μία πιο έξυπνη -και πιθανώς ώριμη- συμπεριφορά από αυτήν του FRODO, μεγαλύτερος όντας αλλά και έχοντας επιδείξει και αρκετά θετικά στοιχεία στις Συζητήσεις μας

Είδες, πόσο "κακό είναι, να κάνει κανείς παρέα με τον FRODO...?


quote:
Δυστυχώς όμως, για την ώρα, τα φαινόμενα διαψεύδουν οικτρά μία τέτοια "πρόβλεψη".

Μήπως αν έριχνες τα χαρτιά, θα έπεφτες πιο μέσα? ( σου βάζω ιδέες, ε)?


quote:
Έχω και μία απορία να θέσω και προς τους δύο και θα εκτιμούσα εάν γνωρίζετε κάτι σχετικά, να με πληροφορήσετε:
Πώς γίνεται και ορισμένα, ας πούμε "ειδικού προβληματισμού" θέματα, και πολύ ειδικότερα αυτά που έχουν να κάνουν με το γνωστό σε πολλούς αυτό σπήλαιο, να υπονομεύονται συστηματικά -έτσι μου φαίνεται δηλαδή ()- από κάποιους και λίγους ανθρώπους που δηλώνουν υποστηρικτές του, ερευνητές του, φίλοι του κ.ο.κ.;
Πώς συμβαίνει αυτοί οι άνθρωποι και φτάνουν μέχρι και το σημείο να εξευτελίζουν οι ίδιοι τα θέματα που λογικά θα περίμενε κάποιος να "προστατεύουν";


Νομίζεις ότι προστατεύεις το σπήλαιο γράφοντας για "παράξενα φαινόμενα" της Πεντέλης?
Ξύπνα ρε!
Εσύ και οι όμοιοι σου έχετε καταντήσει την σπηλιά της Πεντέλης σκουπιδότοπο! Εσείς, που πάτε και καλά να εξερευνήσετε την σπηλιά και φεύγοντας αφήνετε και από κάτι...
Μήπως παρεκτρέπομαι?
Τότε κάνε με ban, έτσι κι αλλιώς το έχεις μάθει το κόλπο...


quote:
Παιδιά, αν δυσκολευτείτε να βρείτε μία απάντηση σ'αυτό, μπορείτε να ανατρέξετε σε "λυσάρι". Θα μπορούσατε να συμβουλευτείτε και φροντιστήριο ακόμα, αλλά το δεύτερο ειλικρινά δεν θα σας το πρότεινα, καθώς απ'ότι βλέπω "σας έχει κοστίσει μάλλον ακριβά" έως τώρα...

ΚΆΝΕ ΜΑΟΥ...

quote:
βέβαια, ως μεγαλύτερος [δύο ολόκληρα χρόνια, λες και ο φρόντο είναι νήπιο] αλλά και έχοντας επιδείξει και αρκετά θετικά στοιχεία στις Συζητήσεις μας [μόνο όταν αυτές το αξίζουν όμως, μην το ξεχνάς] έπρεπε να είχα πει στο φρόντο:
σταμάτα, μην ασχολείσαι με τον αντμίν, μην κάνεις πλάκα, μη γράφεις αν δεν έχεις κάτι σχετικό να γράψεις!!!

Οτι έπρεπε, έπρεπε...

[quoteκαι φυσικά η απάντηση του φρόντο θα συνοψιζόταν στη λέξη "τσίμπα"! χωρίς παρεξήγηση έτσι; ]


Ε, βέβαια, νομίζεις ότι εγώ θα σε άκουγα...? :P

quote:
η δημοκρατια βλέπεις... δυστυχώς. αν ήταν στο χέρι μου θα τον είχα αρχήσει στις γρήγορες να μάθει.

Φοράω μαύρη ζώνη... :P

quote:
η ένστασή σου απέναντι σε εμένα που είναι ακριβώς; στο ότι γράφω γενικά, χωρίς να είμαι συνέχεια εντός θέματος, ή στο ότι αναφέρομαι και σε εσένα;

Στο ότι, δεν λέμε:
- Οτι πεί ο admin...

quote:
παρακαλώ να απαντήσεις κυρίως στα bold... για να σιγουρευτώ ότι κατανοώ που το πας [/quote]

Ο μεγάλος admin, ξέρει απο μόνος του τι να κάνει, δεν χρειάζεται, εμάς...

Υ.Γ : Τελικά τη τούρτα θα την φάτε κύριε admin ή να την τυλίξω για το σπίτι???

www.allforums.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

anases
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2007, 23:49:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους anases  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α...Εδώ υπάρχουν προηγούμενα....
Εχετέ πάει το θέμα αλλού.Δεν μπορώ να πω,είναι και αυτός ένας τρόπος εκτόνωσης.Ρε παίδια γιάτι δεν το ρίχνεται σε κάνα ποδόσφαιρο που είναι και ποιό συγκεκριμένα τα πράγματα?!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2007, 00:03:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είδες, πόσο "κακό είναι, να κάνει κανείς παρέα με τον FRODO...?

να, είδες, με διαφθήρει!

quote:
Εσύ και οι όμοιοι σου έχετε καταντήσει την σπηλιά της Πεντέλης σκουπιδότοπο! Εσείς, που πάτε και καλά να εξερευνήσετε την σπηλιά και φεύγοντας αφήνετε και από κάτι...

κι όταν λέμε "και από κάτι", δε μπορείς να φανταστείς τι είναι αυτά τα "κάτι" που μαζεύουμε!

quote:
Ε, βέβαια, νομίζεις ότι εγώ θα σε άκουγα...?

ε, φυσικά! ως μεγαλύτερο και έχοντα δείξει καλύτερη διαγωγή θα με άκουγες!

quote:
Φοράω μαύρη ζώνη...

κι εγώ, στο παντελόνι μου... μετράει;

quote:
Στο ότι, δεν λέμε:
- Οτι πεί ο admin...

ποτέ... αντμίν ξεαντμίν, αν διαφωνούμε σε κάτι το λέμε...

quote:
Υ.Γ : Τελικά τη τούρτα θα την φάτε κύριε admin ή να την τυλίξω για το σπίτι???

χαχα, το σκηνικό απ'τον ΘΟΥ ΒΟΥ μου θύμισες;!

"δεν πειράζει, θα τη φας εδώ μαζί μας!"

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2007, 00:15:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωπ, anases, σε προσπέρασα!

ναι, η αληθεια είναι ότι το όλο ζήτημα πάει λίγο πίσω, αλλά μη σε απασχολεί. αν θες κάτι να συζητήσουμε, ριχ'το. να αποδείξουμε δηλαδή ότι μπορούμε να συζητήσουμε και επί του θέματος αν η συζήτηση είναι σοβαρή!

εν τω μεταξύ, δεν ξέρω αν ρίχνεις άλλο ένα τεστ ρόρσαχ αλλά εγώ βλέπω:

πάλι φτιαγμένο στο πόδι, και με πολλή φαντασία, αλλά όλες οι γραμμές μου ακολουθούν τις φυσικές

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2007, 00:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αγγγ-τσαγκρρρρρρ

υπονομευταία ήθελα να γράψω mr. αντμίν, όχι υπονομευτεία, να με συμπαθάς.

ευχαριστώ τον ανώνυμο σχολιαστή που μου το υπέδειξε. δε θα επαναληφθεί!

δεν ξαναγράφω γιατί θα με πείτε forumικό τρολ!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MIXAHL32
Μέλος 2ης Βαθμίδας


258 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2007, 01:00:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MIXAHL32  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μονο για το σπηλαιο των αμωμων δε μιλατε.Με συγχωρειται δηλαδη αλλα οι υπολοιποι τι σας φταινε?Υπαρχουν και φορουμς που μπορεις να πεις οτι μπαρουφα σου κατεβει.Τι σας φταιει το θεμα αυτο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2007, 11:56:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
βρε μιχάλη, αυτό λέω τόση ώρα. τι άλλο πια να πούμε για αυτή τη σπηλιά; το έχουμ κυριολεκτικά ξεφτιλήσει το ζήτημα! θες να ξεκινήσεις μια συζήτηση να την κάνουμε; ευχαρίστως. αλλά μη μου πεις ότι άκουσες πχ φήμες ότι μέσα στη σπηλιά είναι θαμένο το enterprise και ότι εθεάθει ο δρ. σποκ να περιφέρται στο εκκλησάκι του άι γιάννη, γιατί η λογική απάντηση θα είναι άει γειά... ννη!!!

πεντακόσια τοπικ έχουν ανοιχτεί για τη σπηλιά, και το μόνο που προχωρούσε, και συντηρούσε συζήτηση, καταστράφηκε μόλις άρχισε η μπαρουφολογία.

αλλά κανείς δε μπορεί να δεχθεί ότι το σπήλαιο πλέον είναι απλώς μια τρύπα στη γη. απορώ που δεν έχουν πει και την ακρόπολη τόπο προσγείωσης ιπτάμενων δίσκων... θα μου πεις, αφού υπάρχει η νέα, ποιός τη γράφει την παλιά...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2007, 15:16:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ε, φυσικά! ως μεγαλύτερο και έχοντα δείξει καλύτερη διαγωγή θα με άκουγες!

Εγώ ακούω μόνο τον μεγάλο admin ! (μετά από αυτό κύριε admin έχω ελπίδες για συντονιστής???)

quote:
ποτέ... αντμίν ξεαντμίν, αν διαφωνούμε σε κάτι το λέμε...

Δεν κατάλαβα ποιος είσαι εσύ που δεν θα συμφωνήσεις με τον admin???


quote:
Μονο για το σπηλαιο των αμωμων δε μιλατε.Με συγχωρειται δηλαδη αλλα οι υπολοιποι τι σας φταινε?Υπαρχουν και φορουμς που μπορεις να πεις οτι μπαρουφα σου κατεβει.Τι σας φταιει το θεμα αυτο?

Φίλε Μιχάλη, εμείς δεν έχουμε πρόβλημα να μιλήσουμε για το σπήλαιο της Πεντέλης...Αλλά να μιλήσουμε για την μορφολογία του σπηλαίου, για το πώς μπορεί να δημιουργήθηκε το σπήλαιο, για το αν συνεχίζεται κ.α.
Όμως ποιος νοιάζεται γι΄ αυτά...?

quote:
απορώ που δεν έχουν πει και την ακρόπολη τόπο προσγείωσης ιπτάμενων δίσκων... θα μου πεις, αφού υπάρχει η νέα, ποιός τη γράφει την παλιά...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...


www.allforums.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

anases
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2007, 15:18:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους anases  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άλλο βλέπω εγώ

*Από χέρι καλά πας...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2007, 19:14:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μετά από αυτό κύριε admin έχω ελπίδες για συντονιστής???

μάζεψ' τα σάλια απ'το πάτωμα θα σκοτωθούμε...

quote:
Δεν κατάλαβα ποιος είσαι εσύ που δεν θα συμφωνήσεις με τον admin???

αυτός που θέλει να γίνει admin στη θέση του admin...

quote:
Άλλο βλέπω εγώ

α, εσύ το πήγες στο πιο καλλιτεχνικό. εγώ το είδα πολύ ξερά!

quote:
*Από χέρι καλά πας...

διαβάζω πάρα πολλά κόμιξ... οπότε αντιγράφω τεχνοτροπίες προσπαθόντας να δημιουργήσω τη δική μου...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2007, 15:57:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μάζεψ' τα σάλια απ'το πάτωμα θα σκοτωθούμε...

Ρε μην γράφει τέτοια, μου χαλάς το image...

quote:
αυτός που θέλει να γίνει admin στη θέση του admin...

Κάτσε, γιατί εδώ αλλάζει το πράγμα! Εγώ δεν σε θέλω για διαχειριστή...
Κύριε admin, κάντε τον ban!!!!


Υ.Γ: Ρε παιδιά, μπορείτε να μας πείτε τι προσπαθείτε να μας δείξετε με τα παραπάνω σχέδια???

Anonymous: δεν σε ειπαμε τσιρακι, σε ειπαμε πετ! εχει διαφορα...!"

FRODO:re kai tsiraki me eipate kai pet,gelaw kai me to ena kai me to allo(mono,na mou peite ti eimai gia na xerw kai pws na systinomai)...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2007, 22:02:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ρε μην γράφεις τέτοια, μου χαλάς το image...

με το μπαρδόν!

quote:
Εγώ δεν σε θέλω για διαχειριστή...

θα σε κάνω συντονηστή ρε;

quote:
Κύριε admin, κάντε τον ban!!!!

κύριε αντμίν, μην κάνεις κανά αστείο!

quote:
Υ.Γ: Ρε παιδιά, μπορείτε να μας πείτε τι προσπαθείτε να μας δείξετε με τα παραπάνω σχέδια???

εγώ δεν ξέρω τίποτα κυριε καθηγητά... ο anases...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2007, 11:44:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
θα σε κάνω συντονηστή ρε

Α, οκ τότε...

quote:
κύριε αντμίν, μην κάνεις κανά αστείο!

Ρε, ο admin σιγά μην ασχοληθεί μαζί μας... Είναι ανώτερου επιπέδου (αστρικού επιπέδου)...


quote:
εγώ δεν ξέρω τίποτα κυριε καθηγητά... ο anases...

Εγώ εσένα είδα να ζωγραφίζεις με τέμπερες...

Anonymous: δεν σε ειπαμε τσιρακι, σε ειπαμε πετ! εχει διαφορα...!"

FRODO:re kai tsiraki me eipate kai pet,gelaw kai me to ena kai me to allo(mono,na mou peite ti eimai gia na xerw kai pws na systinomai)...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

anases
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2007, 14:28:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους anases  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FRODO
Μου αρέσει που την ερώτηση γιά τα images την θέτεις ως P.S....
Αφού πρώτα μίλησες για το main θέμα.."ποιός είναι ο admin"

Οι φωτογραφίες είναι από το σπηλαίο,χωρίς καμία επεξεργάσια.
Η φυσή βρισκεί τον τροπό δημιούργει τεχνή προσπάθοντας να δείξει και άλλες πραγματικότητες.Ακόμα εχεί και την σοφία να προσαρμόζει το "αντικειμενικό" στις ανάγκες τις εξέλιξης..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2007, 16:03:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ομολογώ πως δυσκολέυτηκα αυτή τη φορά, αλλά βρήκα ένα σκυλι με μεγάλα αυτιά, και... ταντάν ταντάααααν!

ΤΟ ΤΡΟΛ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑΣ!!! τι κερδίζω;

είαι λίγο μικρή η εικόνα, γι' αυτό όποιος δεν τη βλέπει ας τη σώσει και ας τη μεγενθύνει στο pc του.

φρόντο, βάλε καμιά παυλίτσα να διαχωρίζεις την υπογραφή σου, γιατί εγώ νόμιζα ότι παρέθετες το quote από τα δημόσια ουρητήρια, σχετικά με το τόπικ...

όχι τίποτ' άλλο, θα το πιστέψει και κανείς!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...

Edited by - crucifire on 26/10/2007 16:07:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2007, 16:22:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η φυσή βρισκεί τον τροπό δημιούργει τεχνή προσπάθοντας να δείξει και άλλες πραγματικότητες.

Αυτή η εισαγωγή μου θυμίζει λίγο admin...
Anases, εδώ έχουμε μόνο μια φοτο και επειδή η πολύ φιλοσοφία καταστρέφει τα θέματα, ας προσγειωθούμε...Στην εικόνα, έχουμε ένα ασβεστολιθικό πέτρωμα, που με πολύ φαντασία θυμίζει τη μορφή κάποιου ζώου... Αυτό όμως, έχει να κάνει με την λειτουργία του μυαλού και όχι με τη φύση...

quote:
φρόντο, βάλε καμιά παυλίτσα να διαχωρίζεις την υπογραφή σου, γιατί εγώ νόμιζα ότι παρέθετες το quote από τα δημόσια ουρητήρια, σχετικά με το τόπικ...

όχι τίποτ' άλλο, θα το πιστέψει και κανείς!


Οκ, το άλλαξα...

________________________
Anonymous: δεν σε ειπαμε τσιρακι, σε ειπαμε πετ! εχει διαφορα...!"

FRODO:re kai tsiraki me eipate kai pet,gelaw kai me to ena kai me to allo(mono,na mou peite ti eimai gia na xerw kai pws na systinomai)...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2007, 10:46:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Στην εικόνα, έχουμε ένα ασβεστολιθικό πέτρωμα, που με πολύ φαντασία θυμίζει τη μορφή κάποιου ζώου

άντε να τελειώνουμε...

ερημιά ρε γαμώτο...

που είναι αυτοί που ανυσηχούσαν για την υγεία του τόπικ; που είναι οι μιχάληδες που θέλαν το τόπικ ενεργό; άντε πείτε τίποτα για το σπήλαιο.

σας πείραζε που το κάναμε παιδική χαρά, αλλά ουσιατικά, κι αυτό το τόπικ άχρηστο είναι, και υπάρχει μόνο ως κόντρα στο "άλλο"!!!

άντε γιατί κάποιο νομίζουν ότι μασάμε κουτόχορτο...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2007, 14:49:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
άντε να τελειώνουμε...

http://www.youtube.com/watch?v=awskKWzjlhk

Ενα βιντεάκι απο τη ταινία "Ο FRODO, ο Crucifier και ο admin"...

quote:
ερημιά ρε γαμώτο...

όντως...

quote:
που είναι αυτοί που ανυσηχούσαν για την υγεία του τόπικ; που είναι οι μιχάληδες που θέλαν το τόπικ ενεργό; άντε πείτε τίποτα για το σπήλαιο.

Οέο...
1. Τι να πει ο admin για το θέμα?
2. Τι να συζητηθεί γι αυτό το θέμα?
3. Τι παραμύθια έχουν μείνει για να πούμε?

quote:
σας πείραζε που το κάναμε παιδική χαρά, αλλά ουσιατικά, κι αυτό το τόπικ άχρηστο είναι, και υπάρχει μόνο ως κόντρα στο "άλλο"!!!

Όντως...
Αλλά αφού ξέρεις ότι ο admin κάνει κουμάντο εδώ πέρα...Εμείς είμαστε απλώς τα πιόνια του...Γι αυτό, πάμε να ανεβάσουμε το τόπικ για το ποτήρι...


quote:
άντε γιατί κάποιο νομίζουν ότι μασάμε κουτόχορτο...

Είναι ένα χόρτο μαγικό... (ώπα, αυτό είναι απο το ΠΑΟ)

________________________
Anonymous: δεν σε ειπαμε τσιρακι, σε ειπαμε πετ! εχει διαφορα...!"

FRODO:re kai tsiraki me eipate kai pet,gelaw kai me to ena kai me to allo(mono,na mou peite ti eimai gia na xerw kai pws na systinomai)...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2007, 21:23:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τι να πει ο admin για το θέμα?

τίποτα ρε, τώρα ασχολείται με τα φαντάσματα! μπουουουουουου...

quote:
Τι παραμύθια έχουν μείνει για να πούμε?

ουουου, όσα θες, όρεξη να 'χει ο αντμίν. να πούμε και για το παπουτσωμένο τρολ!

quote:
Γι αυτό, πάμε να ανεβάσουμε το τόπικ για το ποτήρι...

είσαι χαφιές... τέλος...

quote:
Είναι ένα χόρτο μαγικό... (ώπα, αυτό είναι απο το ΠΑΟ)

ποιόν ΠΑΟ ρε βαζελίνη! το μαγικό χόρτο είναι από την Κρήτη! και το πρώτο άκουσμα να 'ουμ!!! μέχρι και στο Άμστερνταμ το πουλάνε!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2007, 14:34:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
τίποτα ρε, τώρα ασχολείται με τα φαντάσματα! μπουουουουουου...

Έχω μια απορία. Τελικά τα φαντάσματα, τα πιάνει ο συναγερμός?

quote:
ουουου, όσα θες, όρεξη να 'χει ο αντμίν. να πούμε και για το παπουτσωμένο τρολ!

Δεν ήταν τρόλ ρε! Ορκάκι ήταν...


quote:
είσαι χαφιές... τέλος...

Τί να έκανα, να την πλήρωνε τζάμπα ο κάσπερ (το φαντασματάκι) ?

quote:
ποιόν ΠΑΟ ρε βαζελίνη! το μαγικό χόρτο είναι από την Κρήτη! και το πρώτο άκουσμα να 'ουμ!!! μέχρι και στο Άμστερνταμ το πουλάνε!

Είναι ένα χόρτο μαγικό, δώσε μου λίγο για να πιω...
Το Παο μου, να ονειρευτώ και να φωνάξω στο θεό.
Πανάθα μου σε αγαπώ...


________________________
Anonymous: δεν σε ειπαμε τσιρακι, σε ειπαμε πετ! εχει διαφορα...!"

FRODO:re kai tsiraki me eipate kai pet,gelaw kai me to ena kai me to allo(mono,na mou peite ti eimai gia na xerw kai pws na systinomai)...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2007, 15:06:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έχω μια απορία. Τελικά τα φαντάσματα, τα πιάνει ο συναγερμός?

αν θέλει ο αντμιν θα σου πει, αλλά πίστεψέ με, δε θέλεις να μάθεις!

quote:
Δεν ήταν τρόλ ρε! Ορκάκι ήταν...

whatever... εσύ τα ξέρεις αυτά, "ως μικρότερος". εγώ "ως μεγαλύτερος" οφείλω να σε βάλω στον ίσιο δρόμο, λέγοντάς σου να μην τα πιστεύεις αυτά τα παραμύθια. έχουν καθαρά διδακτικό χαρακτήρα...

quote:
Πανάθα μου σε αγαπώ...

αυτό πραγματικά σηκώνει μπαν...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mabiosa
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2010, 15:16:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kalispera paidia...

mipws 3erei kaneis tin diadromi gia to spilaio tou ntaveli???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2010, 00:14:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη mabiosa καλωσόρισες στο φόρουμ.

Προσπάθησε να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες για να διαβάζονται ευκολότερα τα μηνύματά σου

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2010, 16:39:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

kalispera paidia...

mipws 3erei kaneis tin diadromi gia to spilaio tou ntaveli???


Γεια σου mabiosa, καλώς ήρθες στα forums!

Για το σπήλαιο του Νταβέλη θα ανεβείς Νέα Πεντέλη μέχρι τον Άγιο Σίλα (είναι μια μικρή πλατεία με πεύκα, λίγο πιο πάνω από την κεντρική πλατεία της Νέας Πεντέλης). Από κει, θα πάρεις τον δρόμο που ανηφορίζει προς Κηφισιά. Ο δρόμος αυτός σε κάποιο σημείο κάνει διασταύρωση. Από τη μια μεριά πας για Κηφισιά και από την άλλη για το μοναστήρι του Αγίου Παντελεήμονα. Θα πάρεις αυτή την κατεύθυνση και μετά από λίγο δρόμο θα δεις και πάλι μια διασταύρωση: από αριστερά πάει για μοναστήρι ενώ δεξιά ανεβαίνει στην πλαγιά που είναι η σπηλιά. Ακουλουθείς το δρόμο αυτό και καθώς ανεβαίνεις θα δεις κάποια στιγμή στο δεξί σου χέρι (στην κορφή της πλαγιάς) κάτι σαν παλιά στάση λεωφορείου. Ακριβώς μετά υπάρχει ο δρομάκος που οδηγεί στη σπηλιά - ωστόσο δεν πάει με αμάξι μέχρι τη σπηλιά εκτός εάν διαθέτεις κάποιο πολύ δυνατό τζιπ. Τη σπηλιά θα τη δεις στα 800 μέτρα περίπου στο αριστερό σου χέρι.

*Η διαδρομή που σου αναφέρω είναι αυτή που θυμάμαι από παλιά - πριν 5-6 χρόνια. Ίσως να έχουν αλλάξει κάποια πράγματα από τότε (να έχει γίνει καλύτερος ή χειρότερος ο χωματόδρομος, να λύπει η παλιά στάση, κ.λπ.)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mabiosa
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/08/2010, 16:58:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thanks amalia !!!! :)

απ ΄οτι καταλαβα με περιμένει περπατημα ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/08/2010, 02:56:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπα, όχι!
Μη σε ανησυχεί ιδιαίτερα αυτό.
Δεν είναι και πολύ το περπάτημα και σίγουρα είναι ωραία η διαδρομή


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy