ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΜΑΓΕΙΑ,ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ...ΣΥΣΧΕΤΙΣΜΟΣ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΓΓΕΛΙΚΟΣ
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 15:52:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΓΓΕΛΙΚΟΣ
ARADIA
ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ,
ΤΟΤΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ .
ΔΕΝ ΥΠΑΙΝΙΣΣΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ <<ΓΝΩΣΗ>>.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΞΑΛΕΙΦΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ
ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΞΕΡΩ.
ΣΥΝΕΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΕΞΑΛΕΙΦΩ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ
ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΘΩ, ΤΟ <<ΕΓΩ ΞΕΡΩ>> ΝΑ ΠΥΡΠΟΛΗΘΕΙ
ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

ΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ, ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΧΗΜΕΙΑ, ΤΟ ΥΨΙΣΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ,
ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΤΩΝ ΑΝΤΙΘΕΤΩΝ ΣΕ ΠΥΡΙΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΣΟΥ.
ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ.

ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ, ΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ:
Δεν υπάρχει καλό και κακό.
Υπάρχει μόνο <αυτός> που
> απομακρύνει την ψυχή από την αλήθεια της , από την
> πραγματική της φύση ,
από την αιώνια και παντοτινή της υπόσταση ,
από την δικαιωματική της ταύτιση με
εκείνη την άχρονη ύπαρξη ,
τον δημιουργό γης και ουρανού ,
> του σύμπαντος και του κενού , νύχτας και ημέρας ,
> αυτόν ,
των πάντων κάθε αρχή και πέρας .
> Υπάρχει μόνο <αυτός> που απομακρύνει την ψυχή
> …….ας το πούμε περιληπτικά ….. από τον ΘΕΟ .
Υπάρχει μόνο <αυτός> , απέναντι στην μοναδική αλήθεια , που πάντα
> ήταν , είναι , και πάντα θα είναι .
> <Αυτός> είναι η ύψιστη διαστρέβλωση .
Δεν μπορεί να υπάρξει μεγαλύτερη διαστρέβλωση από το να μην
> μπορούμε να αντιληφθούμε την παντοδυναμία της ψυχής
> μας …..μα τι λέω…..το σκότος που ορίζει η σατανική του
> ύπαρξη , έχει ξεπεράσει κάθε έννοια <κακού> που
> μπορεί να ορίσει λέξη, αφού έχει κατορθώσει να μην
> μπορούμε να βιώσουμε την ύπαρξη της ίδιας της ψυχής μας.
> <Αυτός> είναι ο μέγας διαβολέας .
Δεν μπορείτε να αντιπαραβάλετε τίποτα ως ΚΑΚΟ
απέναντι σε εκείνον ,που κατορθώνει να διαβάλει
το αιώνιο , το άχρονο ,το παντοτινό ,την αλήθεια την μοναδική ,
που πάντα ήταν, είναι , και πάντα θα είναι ,
την ίδια την ψυχή σας,
> σε βαθμό που να μην την αναγνωρίζετε και να αγνοείτε
> την ύπαρξη της .
> Ψάχνετε ακόμη να βρείτε το κακό ;……μα
> κοιτάξτε……<αυτός> σας έχει στερήσει τα πάντα . Ποιος;
> Λέγεται και εαυτός .
>

ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΛΗΘΕΙΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 03:52:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΚΑΛΕ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΕ..ΑΓΓΕΛΙΚΕ...
ΕΤΟΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΜΠΕΡΙΕΧΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ..ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ...
ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΕΡΙ ΣΟΥΡΡΕΑΛΙΣΜΟΥ...
(ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ ΝΕΟΚΙΤΣ...ΟΠΩΣ ΑΡΕΣΚΟΜΑΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΩ ΚΑΤΙ ...ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ...)
ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑ ΟΥΤΕ ΥΠΗΡΞΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ ΤΗΣ ΘΕΟΥΡΓΙΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΓΑΜΕ Σ'ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ,ΑΒΑΤΑΡ...
ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΥΠΟΨΗΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΓΑΓΟΝΤΑΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΕΣΩ.....
ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝΤΑΙ ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΚΑ.. ΓΗΤΕΙΕΣ...ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ..ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΕΙΑ ΠΟΥ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΤΕΡΤΥΠΙΑ ΑΥΘΥΠΟΒΟΛΗΣ...ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΠΥΡ..ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ ..ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΙΝΕΙ..ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ....

ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΑΥΘΥΠΟΒΟΛΗ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΧΩΡΑ ΩΣ Η ΙΣΚΑ..ΣΤΑ ΧΛΩΡΑ...ΩΣ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΨΕΙ...ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ...ΚΑΙ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ,ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ...ΓΙΝΕΤΑΙ..ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΕΦΙΚΤΟ....'Η ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΦΙΚΤΟΤΑΤΟ...

ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΤΜΑ ΣΟΥΡΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ-ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...
ΜΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ...
ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΩ ΥΠΑΡΞΗΣ ΚΑΤΑ ΑΛΛΟΥΣ...
ΝΑΙ ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΕΔΩ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΟΞΟ...


ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΜΩΣ... ΟΤΙ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΣΟΥΡΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ(ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΟΚΙΤΣ ΕΚΔΟΧΗ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑΝ ΑΥΡΑ..ΙΣΩΣ ΛΟΓΩ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΩΝ!!...) ΠΕΡΙ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΑΝΕΦΕΡΕ ΑΡΧΙΚΑ Η ΠΑΡΑΞΕΝΗ ARADIA ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...

...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΕΤΣΙ...
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΧΛΟ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑΤΑ...'Η ΤΟ "ΚΟΙΝΟ" ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΙ...ΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΥΠΟΘΗΚΑΝ ΑΥΤΑ.. ΤΗΝ ΥΠΟ ΑΥΤΑ ...ΔΟΝΙΤΙΚΗ...

ΠΙΣΤΕΥΩ..ΜΕ ΣΚΟΠΟ..+ΟΧΙ ΑΚΑΙΡΑ...ΠΑΝΤΩΣ...

ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΛΙΓΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΗΣ ΑRADΙΑ..ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΛΟΓΙΑ..ΙΣΩΣ+ ΟΧΙ...


[ΣΠΑΝΙΩΣ ΚΑΝΩ "ΞΟΡΚΙΑ"-SPELLS,ΔΙΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΠΩΣ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΡΟΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ.ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΩΝ ΠΑΛΑΙΩΝ,ΚΑΘΩΣ ΑΥΤΟΙ ΔΙΔΑΞΑΝ ΤΗ ΡΑΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗ ΤΕΧΝΗ
ΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ.]


"ΟΥΔΕΙΣ ΨΟΓΟΣ"!ΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!..ΕΝΝΟΩ ΓΗΤΕΙΕΣ....ΤΟΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΜΩΣ ... ΜΠΟΡΕΙ....? ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ?
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΕΝΤΑΞΕΙ!...ΑΠΛΑ ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ...

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ "ΧΑΡΥ" +"ΕΡΜΙΟΝΗ" ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΜΥΣΤΙΚΑ...ΒΡΗΚΑ...

Chaos Magick Spell Caster ...!!!!!
http://www.geocities.com/tifarethcom/chaosmagick.html

Ultra Spiritual Protection ...
http://www.tifareth.com/tifareth.html

ΤΥΧΑΙΑ ΤΑ ΠΕΤΥΧΑ....(ΜΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΑ ΑRΑDΙΑ! MA TO ΡΙΣΚΑΡΩ ...ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!)

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 05/03/2003 04:05:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 14:06:50  Εμφάνιση Προφίλ
FΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.
Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ARADIA ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ.
ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ... ΤΟ ΕΙΠΕ.

ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 14:24:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
Καλημερα!
ΜΑ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΑΒΑΤΑΡ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΠΙΚ.!!!!!!!!!!
ΔΙΑΒΑΣΕ ΜΕ ΠΑΛΙ...!ΣΚΕΨΟΥ..... ΑΔΙΚΑ ΣΠΑΤΑΛΩ ...ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΔΩ...??????
ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ....

ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΨΥΧΗ....

ΣΤΑΜΑΤΑΩ...
+ΑΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ...ΛΥΠΑΜΑΙ

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 05/03/2003 14:30:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2003, 23:34:13  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ....

quote:
Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ARADIA ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ.ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ... ΤΟ ΕΙΠΕ.
ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.


Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ KAΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 03:20:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΛΥΠΑΜΑΙ..ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΩΡΑ ΠΙΑ...
Η ΡΟΗ..ΕΧΕΙ..ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ...
ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ..ΑΚΑΙΡΑ...
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΑΒΑΤΑΡ...ΣΗΜΑΣΙΑ...ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΩΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ..ΚΙ ΟΧΙ..ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ..ΕΝΑ ΘΕΜΑ!
ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΟΙΓΑ ΠΟΤΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ!!!!
ΤΟ ΧΕΡΙ..ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ..ΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ..ΤΟΥ ΕΡΜΗ...
ΜΟΝΑΧΑ..ΕΤΣΙ..ΓΡΑΦΕΙ..Η ΑΤΜΑ...
ΕΔΩ ΕΙΧΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ..ΤΟΣΕΣ ΑΧΤΙΔΕS ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ...
ΔΕΝ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ(ΠΟΥ ΔΕ ΒΛΕΠΩ!).ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ!
ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ..ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ!ΠΩΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ....ΕΙΝΑΙ ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ...
ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ..."ΕΓΩ"...ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ...


ΗΤΑΝ...ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΔΩ...ΑΦΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΠΑΡΑΞΕΝΗ ARADIA..ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΟΤΙ..ΗΜΟΥΝ Η ΜΟΝΗ..ΠΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΙΣΩΣ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΕ...+ΓΙ'ΑΥΤΟ...
ΤΗΣ ΟΦΕΙΛΩ..ΜΕΡΙΚΑ ΛΟΓΙΑ...
ΜΕΣΩ ΟΣΩΝ..ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ..ΑΚΟΜΗ..ΤΟΝ ΑΝΤΙΛΑΛΟ...
ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΛΛΗΡΗΜΑ..ΩΣ ...ΜΑΙΝΑΔΟΣ...ΩΣ.ΚΟΜΗΤΗ...ΩΣ...

ΑΥΤΑ...
ΠΑΝΤΩΣ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΣΥΝΕΙΡΜΟΥΣ ΠΕΡΙ ΘΕΟΥΡΓΙΑΣ...
ΕΔΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕ..ΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ...
(ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ!)
ΜΑΤΑΙΑ...
ΜΙΑ ΦΟΥΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΣΟΥΡΕΑΛΛΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΤΟΥ...ΚΟΣΜΟΥ...
ΠΟΥ ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ..ΚΑΙ ΟΧΙ ..ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ..ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΙΣΩΣ..ΝΑ ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ...

ΘΑ'ΛΕΓΑ ΛΟΙΠΟΝ....
ΑΦΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ...Η ΡΟΗ...

"ΤΕΛΟΣ"

DIANATMA


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 07/03/2003 13:07:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΓΓΕΛΙΚΟΣ
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 16:41:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΓΓΕΛΙΚΟΣ
ΜΑΓΕΙΑ είναι η ελπίδα της ΑΛΗΘΕΙΑΣ μέσα στην γκρίζα απεραντοσύνη του «εγώ».
Το ΦΩΣ που ξυπνά αναμνήσεις ΑΥΤΟΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ στον λήθαργο της ΨΥΧΗΣ.
Η ΟΜΟΡΦΙΑ και η ΑΓΑΠΗ , η ΑΝΗΣΥΧΙΑ που πυρπολεί εκ των έσω φωνάζοντας ΝΑΙ στην μάχη ενάντια στο «εγώ».
Γιατί το «εγώ» ποτέ δεν θα είναι το ΟΛΟ , το ΕΙΝΑΙ , αυτό που πάντα ΗΤΑΝ , αυτό πού ΕΙΝΑΙ , αυτό που πάντα θα ΕΙΝΑΙ.
Γιατί το «εγώ» πάντα θα ποθεί η ΜΑΓΕΙΑ της ΑΛΗΘΕΙΑΣ να γίνει στα χέρια του ,εξουσία και δύναμη επιβολής και να αναλωθεί ολοκληρωτικά σε εκείνη την ηδονή που θα καταστήσει το γκρίζο της ματαιότητας του , σκότος ανυπαρξίας.
Σας έδειξα αγαπητοί μου φίλοι , τη τάζουν και που οδηγούν τα ξόρκια και οι «τελετουργίες» της συμφοράς.
Όσο για το ΑΣΤΕΡΙ, την ΠΕΝΤΑΛΦΑ. . . . . . .
Μα κοίταξε φίλη / φίλε μου. . . . .εσύ είσαι. . . . . αγκαλιά με τον αγαπημένο / αγαπημένη σου. Με το κεφάλι στην ίδια κατεύθυνση , τους ώμους του άντρα(αρσενικής αρχής , δύναμης) να ξεχωρίζουν στο επάνω μέρος και την λεκάνη της γυναίκας(θηλυκής αρχής , δύναμης) να ξεχωρίζει στο κάτω μέρος.
Αυτό είναι το ΘΕΪΚΟ ΑΝΔΡΟΓΥΝΟ , τέλεια ένωση στο όνομα του ΜΕΓΑΛΟΥ ΜΥΣΤΙΚΟΥ.Η ΑΛΧΗΜΕΙΑ που ΓΕΝΝΑ και ΕΝΣΑΡΚΩΝΕΙ εντός μας το ΠΥΡ ΠΟΥ ΚΙΝΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ.
Μα να προσέχετε…. Ο ΕΧΩΝ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ..Ο ΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ… που αγνοεί το μεγάλο μυστικό…..κατακρημνίζεται αναπόφευκτα στην άβυσσο.
Ίσως τώρα να μην με καταλαβαίνεις . . . . .
μα εκείνος που δηλώνει ότι βλέπει μέσα στο σκοτάδι ,
αλλά δεν έχει το ΦΩΣ στα χέρια του , ίσως να σφάλει
και οι εικόνες του να είναι αυταπάτες στις σκιές της
νύχτας . . . . . .
Πολλές φορές η μισή αλήθεια είναι χειρότερη από το
ψέμα γιατί το άλλο μισό που αγνοούμε συνήθως
αποδεικνύει ότι όλα ήταν μια εθιστική πλάνη που
ναρκώνει την ψυχή και συνηγορεί υπέρ του ΥΠΝΟΥ ΤΗΣ
ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ.
Πρέπει να είμαστε υπό διαρκή αμφισβήτηση του εαυτού
μας αλλιώς θα γλιστρήσει ο χρόνος μέσα από τα χέρια
μας μέσα σε μία και μόνο στιγμή.
Ας μην σκοτώσουμε την ευκαιρία θυσιάζοντας αυτή την
ύπαρξη μας στον βωμό της υπεροψίας , αυτοεξαπατόμενοι
ότι έχουμε γνώση . Δεν γίνετε κάποιος να ΓΝΩΡΙΖΕΙ
«το μισό» της ΓΝΩΣΗΣ . Είτε έχουμε ΓΝΩΣΗ είτε ΑΓΝΟΙΑ ,
όπως δεν υπάρχει μισή ειλικρίνεια , μισή αγάπη , μισή
αλήθεια .
Η ΜΑΓΕΙΑ , η θαυμαστή ομορφιά του ΑΛΗΘΙΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ,
η μαγική πραγματικότητα της ΓΝΩΣΗΣ του ΦΩΤΟΣ σε
αντιδιαστολή με την ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΣΜΕΝΗ αλήθεια - ΨΕΜΑ της
καθημερινότητας – ψευδαίσθησης , η ΜΑΓΕΙΑ της ΑΓΑΠΗΣ
στον ΝΑΟ του σύμπαντος , ακτινοβολούσα , αγκαλιάζοντας
ακόμα και το σκοτάδι ως τα έγκατα του χάους , δεν
καθιστούν επιλογή μα ΕΠΙΤΑΓΗ
την γνώση της ΑΛΧΗΜΕΙΑΣ πριν την αναπόφευκτη και
αμείλικτη φθορά στις συνέπειες της άγνοιας . . . . . .
. .
Επιταγή ΓΝΩΣΗΣ στο μοναδικό φως της ΑΛΗΘΙΝΗΣ όρασης ,
την ίδια την ΑΛΗΘΕΙΑ που δίνει ζωή και ανανεώνει
ακατάπαυστα την φύση . . . . . .
ΕΠΙΤΑΓΉ ΕΝΣΑΡΚΩΣΗΣ ΤΗΣ ΠΥΡΙΝΗΣ ΦΛΟΓΑΣ – ΨΥΧΗΣ
ΠΟΥ ΚΙΝΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ

ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΧΑΡΑΓΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΣΑΣ ΑΥΤΟ:
ΕΔΩ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙ ΤΟ ΨΕΜΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΖΗΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΟΘΕΙ , ΜΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
«ΑΥΤΟΣ» ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΛΕΤΕ ΚΑΚΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΧΗΜΕΙΑ , ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ.
ΘΑ ΣΑΣ ΕΔΙΝΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙ Η ΑΛΧΗΜΕΙΑ.
ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΛΧΗΜΕΙΑ,ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΕΥΚΟ.
ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΣΙΩΠΗΣΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΛΕΥΚΟ.
ΝΑ ΦΥΛΑΓΕΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΞΕΥΔΟΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΣΙΩΠΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ.
ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΜΙΣΗ ΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΟΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΠΑΝΤΟΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ.
ΓΙΑΤΙ «ΑΥΤΟΣ» ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΣΕΙ ΤΟ ΛΕΥΚΟ.
ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΧΑΡΑΓΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΣΑΣ.


ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ
ΝΑ ΕΞΑΛΕΙΦΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ
ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ
ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΞΕΡΩ. ΣΥΝΕΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ
ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ
ΕΞΑΛΕΙΦΩ+ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ+ΑΠΛΑ
ΠΟΘΩ,ΤΟ<ΕΓΩ ΞΕΡΩ>ΝΑ
ΠΥΡΠΟΛΗΘΕΙ ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ+ΝΑ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΑΥΤΗ+ΜΟΝΟ
ΑΛΗΘΕΙΑ&ΜΟΝΟ ΑΛΗΘΕΙΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lefteris
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 00:09:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lefteris
Αγγελικέ γιατι δεν .....

Η συνέχεια του κειμένου έχει διαγραφεί από τον Διαχειριστή ΤΗΟΤΗ γιατί είναι επανάληψη κειμένου που προσβάλλει προσωπικά άλλο μέλος.

Προς τον "lefteri":

O Admin στις 4/3/2003 είχε παρέμβει σε μήνυμα σου, γράφοντας το παρακάτω κείμενο:

quote:
Παρατήρηση από Admin! Τέτοιου είδους συνδιαλλαγή θεωρώ
ότι πρέπει οπωσδήποτε να εκλείπει από μία Εσωτερική/Φιλοσοφική
Συζήτηση! Οπωσδήποτε δεν είναι ευγενικό, πρώτα απ'όλα...

Για δεύτερη φορά επαναλαμβάνεις μία άστοχη και απρόκλητη προσωπική προσβολή σε ένα άλλο μέλος.

Την επόμενη φορά θα ζητήσω από τον Admin να διαγραφείς χωρίς καμία άλλη επιπλέον προειδοποίηση. Η ευγένεια και η υπομονή έχουν τα όρια τους.

THOTHΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lefteris
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 12:14:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lefteris
μα δεν βλέπετε ότι τα γράφω μόνο για τον συγκεκριμένο?προφανώς υπάρχει λόγος. Δεν νομίζω ότι θέλετε το φόρουμ να γίνει άσυλο για τρελούς χωρίσ καμία σοβαρότητα!Αν υπάρχει ο ρεαλισμός μόνο τότε ο εσωτερισμός γίνεται σοβαρή υπόθεση.Αλλιώς είναι η εκκεντρικότητα ο εγωκεντρισμός κάποιων ανισσόροπων.Ευχαριστω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lefteris
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 12:15:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lefteris
Μα δεν βλέπετε ότι τα γράφω μόνο για τον συγκεκριμένο?προφανώς υπάρχει λόγος. Δεν νομίζω ότι θέλετε το φόρουμ να γίνει άσυλο για τρελούς χωρίς καμία σοβαρότητα!Αν υπάρχει ο ρεαλισμός μόνο τότε ο εσωτερισμός γίνεται σοβαρή υπόθεση.Αλλιώς είναι η εκκεντρικότητα ο εγωκεντρισμός κάποιων ανισσόροπων.Ευχαριστω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 12:57:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ +ΛΟΓΟΣ,ΦΙΛΕ ΛΕΥΤΕΡΗ,
ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΕΙΛ ΣΤΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟ ΑΓΓΕΛΙΚΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ...
ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΨΥΧΗ ΕΜΒΡΟΝΤΗΤΗ..


Ο ΑΓΓΕΛΙΚΟΣ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ+ΣΗΜΑΙΝΩΝ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ.."ΑΓΓΕΛΙΚΟΣ"...

ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ
ΑΤΜΑ

(ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΚΑΔΟ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΙΔΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ...ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ...ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ...)

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lefteris
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 16:23:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lefteris
Οκ η τρέλα έχει πέραση.Ελπίζω όχι σε όλους όμως.Ξέρετε κι εγώ είμαι ένας μεγάλος μυστης και στην προηγούμενη ζωή ήμουν ιερέας στις πυραμίδες τις άιγύπτου.Πράγματι είναι μια πολύ παράξενη μέρα σήμερα όπως και χθές και προχθές και παραπροχθές κ.ο.κ.Τώρα που βρίσκεται το παράξενο ο καθένας ας καταλάβει μόνος του αυτά τα πράγματα δεν εκφράζονται με συνηθισμένες λέξεις.
Κι αν τα πράγματα δεν είναι έτσι και ισχύει το αντίστροφο?Ή μήπως κάποιοι έχουν το προνόμιο να πιάνουν το παράξενο?Και αυτό είναι προνόμιο ή απλώς ένα στάδιο εξέλιξης της φύσης?Μήπως αυτός που το κατανοεί σε βάθος και μπορει να το εκλογικέψει σύμφωνα με τις επιταγές της εποχής που ζούμε βρίσκεται σε καλύτερη μοίρα?Πότε θα μπορέσουμε να καταλάβουμε επιτέλους πιός είναι ποιητής και πιός προβάλει απλώς το εγώ του μιμούμενος γνωστά πρότυπα και συνταγές?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 17:22:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
[Πότε θα μπορέσουμε να καταλάβουμε επιτέλους ποιός είναι ποιητής και ποιός προβάλει απλώς το εγώ του μιμούμενος γνωστά πρότυπα και συνταγές?]

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ!

ΦΙΛΕ ΜΟΥ... ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΘΕΙ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ...
ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ...

ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙ "ΜΥΗΣΕΙΣ"...

"ΤΙ ΕΙΣΑΙ" ΚΑΙ "'ΤΙ ΕΙΜΑΙ"...ΑΣ ΚΡΙΝΕΙ ... ΕΚΕΙΝΟΣ...
"ΤΙ ΕΧΕΙΣ" 'Η "ΤΙ ΕΧΩ"..ΑΠΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...


"ΝΑ ΕΧΕΙΣ 'Η ΝΑ ΕΙΣΑΙ" ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ "ΔΙΛΛΗΜΑ "...ΠΟΥ ΚΑΛΕΙΣΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ...

ΑΥΤΑ + ΚΟΣΜΙΑ.


ΑΤΜΑ

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANTONIOS1997
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2003, 13:14:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ANTONIOS1997
Μετά από πάρα πολύ καιρό επισκέφτηκα τον παρόν τόπικ. Για την ακρίβεια από τότε που η ARADIA εγκατέλειψε το θέμα της. Και από τότε προστέθηκαν δύο ακόμα σελίδες!!!!!!!! Γιατί αισθάνομαι ότι είναι σαν ασέλγεια στο νεκρό «κουφάρι» που άφησε η ARADIA;;;;;; Και τι δεν έχει ειπωθεί….. από φιλοσοφίες, πλακίτσες, φατσουλοσυζητήσεις, μέχρι μπινελίκια!!!!!!! σε ένα θέμα με τίτλο………..τον ξέχασα κιόλας.
Νομίζω ότι είναι διασκεδαστικό να μην ανοίγει κάποιος θέμα αλλά να παίζει στο κουφάρι κάποιου άλλου λέγοντας το μακρύ και το κοντό του.
Θα κάνω μια πρόταση. Να βάλουν οι ιθύνοντες ένα χαρακτηριστικό σημαδάκι σε περιπτώσεις σαν και αυτή όπως :

* Το θέμα έγινε καφενείο. Εισέρχεστε με δική σας ευθύνη


ANTONIOS1997
""ΑΡΑΤΕ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ""
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2003, 15:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
καλημερα,καλη μου Aradia...

(((((((*_*)))))))


Vande!

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NON SERVIAM
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2003, 16:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NON SERVIAM
"Κάποτε σένα νησί ζούσαν 3 γέροι ερημίτες. 'Ήταν απλοί άνθρωποι που η μόνη προσευχή που γνώριζαν να λένε ήταν : <ΕΙΜΑΣΤΕ τρεις, ΕΙΣΑΣΤΕ τρεις - λυπηθείτε μας!!!> Με αυτή την 'αφελή' προσευχή όμως κατάφεραν και γινόντουσαν θαύματα. Ο επίσκοπος της περιοχής θορυβήθηκε με το σούσουρο που γινόταν περί θαυμάτων, καθώς και για την ανήκουστη και παράξενη προσευχή τους και αποφάσισε να πάει να τους επισκεφθεί για να τους διδάξει μια 'σωστή' προσευχή.
Αφού έφθασε στο νησί, είπε στους 3 γέρους ερημίτες ότι η προσευχή που έκαναν δεν απέδιδε τον 'πρέποντα' σεβασμό προς τον Θεό. Τους 'δίδαξε' κάποιες προσευχές και κατόπιν μπήκε στο πλοίο για να γυρίσει στη πόλη του. Καθώς όμως έπλεε το πλοίο στα ανοικτά της θαλάσσης, αντελήφθηκε ο επίσκοπος να ακολουθεί το πλοίο μια λάμψη ολοφώτεινη. 'Όταν η λάμψη αυτή πλησίασε το πλοιάριο, ο επίσκοπος διέκρινε τους 3 γέρους πιασμένους χέρι χέρι να ΤΡΕΧΟΥΝ επάνω στα κύματα της θάλασσας και να φωνάζουν στο πλοίο να σταματήσει!!! 'Όταν το έφτασαν είπαν λαχανιασμένοι στον επίσκοπο: <Ξεχάσαμε τις προσευχές που με τόση αγάπη μας δίδαξες, και τρέξαμε να σε παρακαλέσουμε να μας τις ξαναπείς!!!!!>
Με έκπληξη στα μάτια τους απάντησε ΤΑΠΕΙΝΑ: 'Αγαπητοί μου, εξακολουθήστε τη ζωή που κάνατε με την ΙΔΙΑ προσευχή και ξεχάστε όλα όσα σας είπα"

Λεόν Τολστόϊ

YOU MAY SAY I 'M A DREAMER BUT I 'M NOT THE ONLY ONEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2003, 07:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Πολύ καλό.

Πιστεύω φίλε μου ότι αυτό που γράφεις θα ταίριαζε θαυμάσια και στο τόπικ "δρόμοι της μαθητείας".

ΔΡΟΜΟΣ/ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=856&ARCHIVE=&whichpage=4

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

octane
Νέο Μέλος


28 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2003, 10:27:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους octane
μέχρι σήμερα αγνοούσα την ύπαρξη αυτού του θέματος.Κατά διαβολική σύμπτωση έριξα μια ματιά εδώ ,αφού διάβασα το θέμα "με αφορμή ένα συνέδριο" στο "μυθος και θρησκεια" .Δυστυχώς εντόπισα πολλά κοινά στοιχεία στην συμπεριφορά μερικών σε αυτό το θέμα ,με τους παπάδες και τους θεολόγους του συνεδρίου .Δεν ασχολούμαι με το ποιός έχει δίκιο,ποιός είναι ο λογικός........αλλά με τον τρόπο αντίδρασης.
...σε site στο οποίο υπάρχουν ανοιχτόμυαλοι ( οχι ελαφρόμυαλοι)δεν χωράει τέτοιος τρόπος αντιμετώπισης.....όταν διαφωνείς λές "διαφωνώ για αυτό και αυτό τον λόγο...", χαρακτηρισμοί και κόντρες "ρίχνουν" το επίπεδο που θέλετε να υπάρχει σε αυτο το site...

...καλή η κακή αυτή είναι η άποψη μου...

----μην κρίνεις για να μην κριθείς---

Edited by - octane on 26/05/2003 10:32:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2003, 13:05:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Δυστυχώς πολλές φορές οι άνθρωποι όταν θέλουμε να ασχοληθούμε με τον εσωτερισμό, μιλάμε και επιχειρηματολογούμε εσωτερικά για το πως θα θέλαμε ή θα έπρεπε να είμαστε, αλλά συγχρόνως αυτή η ίδια η εσωτερική μας συζήτηση διέπεται από νόμους εξωτερικούς και μόνο.
Ετσι καταλήγει να μη διαφέρει σε τίποτε από μια απλή συζήτηση για το κυκλοφοριακό στην Αθήνα, εκτός από το γεγονός ότι στη δική μας περίπτωση νομίζουμε ότι διαφέρουμε από το πλήθος κι ότι κάτι κάνουμε.
Ο εσωτερισμός όμως, είναι τρόπος ζωής, είναι βίωμα που αντανακλά το τι είμαστε σε κάθε πράξη και συμπεριφορά μας, στον οποίο τρόπο πρέπει να δουλέψουμε σκληρά αλλά κυρίως με ταπεινότητα.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NON SERVIAM
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2003, 02:32:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NON SERVIAM
ΦΙΛΗ amalia

ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΑΥΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ.
ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΡΗΤΟ ( ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΛΛΟΙΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ):Ο μέσος άνθρωπος αναζητά τη βεβαιότητα στα μάτια του θεατή και αυτό το ονομάζει αυτοπεποίθηση. Ο πολεμιστής επιδιώκει να είναι άψογος στα μάτια του και αυτό το ονομάζει ταπεινότητα.

Υ.Γ:ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ amalia.

YOU MAY SAY I 'M A DREAMER BUT I 'M NOT THE ONLY ONEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2003, 13:36:13  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ARADIA ΗΔΗ ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.
YPAPXOYN ΠΟΛΛΑ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΓΕΙΑ...

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2003, 21:50:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.


Ελα βρε Αβατάρρρρρρρρρρρρ!!!
Ποτέ δεν ξέρεις...Ισως κάποιος ψάχνοντας σε μια μηχανή αναζήτησης, στη λέξη "υποχθόνιοι" να πέσει τυχαία στις απαντήσεις αυτού του τόπικ, και να σωθεί ο άνθρωπος!!!

αυτή...που τα κατάφερε!

Edited by - amalia on 28/05/2003 21:51:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 14:12:14  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ Η ΛΕΞΗ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΙΠΟΚ ......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 16:24:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Ναι, αλλά εδώ έχω γράψει εγώ...

Βρε άσε τον άνθρωπο - τον τυχαίο εκείνον - να φωτιστεί!!!

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NON SERVIAM
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2003, 17:00:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NON SERVIAM
ΦΙΛΗ ARADIA ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΗΣΕΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ.....
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ....
ΜΑΣ ΑΡΚΕΙ.

YOU MAY SAY I 'M A DREAMER BUT I 'M NOT THE ONLY ONEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2003, 15:40:58  Εμφάνιση Προφίλ
Mάλλον η φίλη ARADIA έχει ξεκινήσει για την αποστολή της...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2003, 17:20:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ovelon
Νέο Μέλος

Greece
23 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2003, 11:18:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ovelon
pedia giati exete mia dispistia sto 8eme tis magias giati ayto exo katalabi apo olous sas [ektos apo 2 atoma) dil. ine kako kapios na ine magos pou eseis toys lete satanistes dld an kapios geni8i mistis pai na pei pos ine satanistis ek fiseos????? eleos diladi anixte kana biblio na ma8ete...

oso gia to ti simeni magissa proerxete apotin le3i wise opou simenoi sofos kai meta tin alla3ana kai poli palia epidi toys giatros toys 8eorousan sofous toys elegan kai magous.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2003, 11:59:34  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ovelon ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.

ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Η ΚΑΝΕΙ Η ΦΙΛΗ ARADIA ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥΣ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ.....

ΣΟΥ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΜΕΡΙΚΑ ΤΟΠΙΚ
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=907

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1217

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=565

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1340

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=450

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=452

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=737

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=610

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=630

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1571

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=768

ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΗΘΩΡΑ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ.

ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΛΩΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΩ ΧΡΗΣΤΩΝ ΤΟΥ ESOTERICA.gr.

ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛHΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΜΑΓΕΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΤΡΕΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ.......

ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΜΕ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ..

ΕΠΙΣHΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΜΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΑΤΑΝΙΣΜΟ...

ΑΝΑΜΕΝΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ....
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ...
ΟΠΟΙΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΣΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΔΥΝΑΣΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NON SERVIAM
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/10/2003, 19:20:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NON SERVIAM
..............ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΣ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ARADIA........ ΘΑ ΣΤΕΚΟΥΜΕ ΕΔΩ ΑΚΟΙΜΗΤΟΙ...ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΙ..........

YOU MAY SAY I 'M A DREAMER BUT I 'M NOT THE ONLY ONEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy