ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ανεξηγητες εμπειριες στην Πεντελη
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 59
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 00:57:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

βριλάκος
Νέο Μέλος
1 Μηνύματα

Οι άντρες κρατάνε το λόγο τους.



καλως την ρουλαπαγκρατι

εκανες εγχειριση αλλαγης νικ?


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 01:26:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΗ

ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 02:08:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos


ΤΖΟΝΙ ΣΕ ΕΔΕΙΞΕ Ο ΘΕΜΟΣ ΣΤΟ ΟΛΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 02:25:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos

Ο ΤΖΟΝΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ.

http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=100003


Edited by - ellovos on 22/11/2006 02:33:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 03:10:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

ellovos

ΤΖΟΝΙ ΣΕ ΕΔΕΙΞΕ Ο ΘΕΜΟΣ ΣΤΟ ΟΛΑ.



μου τοπε η κορη μου και κουφαθηκα!!!

τι αλλο να ζητησει ενας ανθρωπος για να ολοκληρωθει τηλεοπτικα απο το να τον δειξει ο Θεμος???


και ειχα ο μλκς την τηλεοραση ανοιχτη, αλλά χαμηλωσα τον ηχο στις διαφημισεις και ξεχασα να τον ανοιξω παλι...

παντως οταν ειδα την εκπομπη, γελασα με την σκηνη που "δεν με χωραει ο τοπος" απο αυτα που ακουγα, κι απ ο,τι φαινεται γελασαν κι αλλοι

τωρα μενει να ανακαλυψει ο Θεμος την ατακα που ηταν ολα τα λεφτα (μην την πεις, σε σκοτωσα!!! )


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 03:14:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

Ο ΤΖΟΝΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ.

http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=100003

Edited by - ellovos



δεν ειναι εκεινο που με τραβηξες περσυ?

(εγω ανεβαινα με αδεια χερια, εσυ κραταγες και την καμερα ρε θηριο )


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 03:20:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos

quote:

παντως οταν ειδα την εκπομπη, γελασα με την σκηνη που "δεν με χωραει ο τοπος" απο αυτα που ακουγα, κι απ ο,τι φαινεται γελασαν κι αλλοι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 03:31:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
θενξ ellovos ενυ γουέι.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 09:23:37  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Έτσι, είδαμε το ίδιο τροπάριο του νέου μέλους "ΡέναΠαγκρατι" να ακολουθεί τα ατοπήματα του άλλου "νέου μέλους ονόματι "Ρένα".

Θα παρακαλέσω πολύ να μην ξαναναφερθούμε στο όνομα αυτό.
Είναι το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε για έναν άνθρωπο ο οποίος δεν είναι πια κοντά μας και που έφυγε από τη ζωή με τόσο άσχημο τρόπο. Δε ξέρω για σας αλλά εγώ νοιώθω άβολα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 00:16:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
quote:

Θα παρακαλέσω πολύ να μην ξαναναφερθούμε στο όνομα αυτό.
Είναι το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε για έναν άνθρωπο ο οποίος δεν είναι πια κοντά μας και που έφυγε από τη ζωή με τόσο άσχημο τρόπο. Δε ξέρω για σας αλλά εγώ νοιώθω άβολα...

Σίγουρα μιλάμε για το ίδιο πράγμα ?



Το Τέρας της Σπηλιάς της Πεντέλης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 03:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


η Ρενα κανει την καλη μου αβαλλον να νιωθει αβολα, η Ρουλα επαναλαμβανεται

ασχοληθειτε με μενα που βγαζω γελιο ρε παιδια

βριλη σου ειπα οτι με το που αφεθηκα στον καταβατηρα στο Δερσιο, ακουσα ενα βαρβατο ΣΚΡΡΡΡΙΤΣ (ξηλωμα) και ειπα "πεστε μου οτι φανηκε ο κωλος μου και δεν ειναι η ζωνη"???

γελασε ο καθε πικραμενος


κι αμα τα τιναξω με το καλο, να γελατε οταν με αναφερετε παρακαλω!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 07:12:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΗ

ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 07:59:08  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Θα παρακαλέσω πολύ να μην ξαναναφερθούμε στο όνομα αυτό.
Είναι το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε για έναν άνθρωπο ο οποίος δεν είναι πια κοντά μας και που έφυγε από τη ζωή με τόσο άσχημο τρόπο. Δε ξέρω για σας αλλά εγώ νοιώθω άβολα...

Oops! Τώρα κατάλαβα γιατί δε με εννόησες...
Εγώ δεν μιλώ μεταφορικά για το νικ αλλά κυριολεκτικά για τον άνθρωπο Ρένα Παγκράτι που αυτοκτόνησε και που δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε το όνομά της εδώ μέσα όπως αναφέρθησαν σε αυτό κάποιοι.
Ελπίζω τώρα να εννόησες... όσο για τ'άλλα... άστα να πάνε... είναι συμπτώματα ανίατης ασθένειας που δεν κάνει να χλευάζουμε.


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 08:16:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
quote:

Oops! Τώρα κατάλαβα γιατί δε με εννόησες...


Το κατάλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Για αυτό και "σου" το είπα. Βέβαια, το είπα έτσι, για να το ακούσει και η "πεθερά"

Και για να μην μου έρθει κανένας Ντάιινγκ και μας αρχίσει στα κοκκινάδια, η φράση "τα λέω στη νύφη να τ΄ακούει η πεθερά" είναι όντως ένα λαϊκό ρητό.

Σχετικά με την μεγάλη ΒΛΑΚΕΙΑ που δέρνει τον Παυλάκη...

Άνοιξε το μπλόγκ vrilakos και αυτο-ονομάστηκε και vrilakos και καλά για να με "σατυρίσει". Είναι τόσο ηλίθιος, που δεν έχει καταλάβει ακόμα ότι όντως ασχολούμαι με τη Σπηλαιολογία και to 95% σε μέρη που δεν έχουν καμία σχέση με την Πεντέλη και την θεματολογία του "ανεξήγητου" σχετικά με την Πεντέλη. Αλλά τόσο ηλίθιος είναι, μέχρι εκεί φτάνει.

Και καλά μέσα στη "σάτυρα" ανέβασε και μια φωτογραφία μου, που είμαι δίπλα στον ... ΘΑΝΑΣΗ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟ! Δίπλα στον γνωστό "Πάνειο", που αν μη τι άλλο, πρέπει να είναι πάρα μα πάρα πολύ ηλήθιος, όποιος με ανεβάζει φωτογραφία δίπλα στον Πάνειο και προσπαθόντας έτσι να με "σατυρίσει"... Τι να σατυρίσει ? Μα, έτσι αποδικνύει ότι εγώ δεν είπα ψέμματα... Πάω και με τον Ξανθόπουλο, εκεί που πάει ο Ξανθόπουλος !

Και το "Βέρα Ντράκο" δεν έχει καμία σχέση με την Πεντέλη... ουτε γεωγραφικά, ούτε "μεταφυσικά"... Και για να κατέβεις εκεί, κατεβαίνεις καθετα ένα πηγάδι, σα να κατεβαίνεις τον φωταγωγό 7όροφης πολυκατοικίας... !
Και ακόμα και την εποχή που είχα όντως κάποια κιλά παραπάνω, τα κατάφερα μια χαρά!

Άρε Παυλάκη, ανόητε ηλίθιε που θές να είσαι και "φωτεινός"... "Ντέβα παρίνιτο"... να γελάνε και οι κότες !




Το Τέρας της Σπηλιάς της Πεντέλης


___________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ
ΥΒΡΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ

___________________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

βριλάκος
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 17:01:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους βριλάκος
ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΗ

ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 18:23:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΗ

ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΡούλαΠαγκράτι
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 18:38:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΡούλαΠαγκράτι
ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ:

ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 20:12:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

Βρίλ

Να με συμπαθάς κυρ Αστυνόμε



εγω σε συμπαθω αλλά εσυ τσιμπας όποτε στα ριχνουν οι εκαστοτε κλωνοι

στο εχω ξαναπει οτι ετσι τους "θρεφεις"


quote:

Τι είναι αυτό το "Δέρσιος" ? Γλυκό ? Είδος μπουγάτσας? Καταβατήρας, ζώνη? Α, κοίτα να δείς. Εγώ μόνο την Πεντέλη ξέρω. Σε άλλη σπηλιά εγώ δεν έχω παει. Είναι γιατί φοβάμαι



εγω ομως που δεν φοβαμαι, μπηκα στην σπηλια της Πεντελης, βρηκα το ανοιγμα και βγηκα στο Δερσιο

εβουαλα!


quote:

Εγώ γελάω και τώρα που σε αναφέρω αδερφέ μου !



τιμη μου!


quote:

βριλάκος

Εγώ, όμως, τι σχέση έχω με όλα αυτά τα παντελώς αδιάφορα και τετριμμένα;



τι σχεση εχεις με το τοπικ ή με το εσωτερικα?

γιατι δεν αρκεισαι στο ανωνυμο μπλογκ σου?


quote:

ΡούλαΠαγκράτι

Μια κουράδα που έκανε μερικά μαθήματα σπηλαιολογίας για να λέει τις βλακείες του με δίπλωμα των φίλων του



βριζεις που βριζεις, αρκεσου σε αυτο, και μην λες μαλακιες για τους σπηλαιολογους σε παρακαλω, πριν βρεις τ αρχιδια για να κατεβεις σ ενα σπηλαιο


quote:

Ο άλλος ο φιλαράκος σου που βγήκε στη ζουμερή Θρασκιά (και που φαντάζομαι πως αν έβγαινε ένα σκέτος Πάλμος θα τη κράζατε τη γκόμενα του Γρηγόρη!) έσπευσε να σε υποστηρίξει.



ειπα οτι εισαι κλωνος, κατι που παραδεχτηκες αμεσα και αυτο αντιβαινει τους κανονισμους του φορουμ

ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΓΙΝΕ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΕΜΒΕΙ ΑΚΟΜΗ

αληθεια, γιατι δεν γραφεις με το νικ σου?

για να μπορεις να βριζεις?


quote:

Δεν αρκεί όμως ένας Τζώνης να φέρει την άνοιξη



ο τζωνης προσπαθει να φερει κανα διαχειριστη πριν ξευτιλισετε εντελως το τοπικ

**********


ΚΥΡΙΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΠΕΜΒΕΤΕ ΑΜΕΣΑ!

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΒΖΖΖΙΝ ΒΖΖΖΖΟΥΝ code


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 21:50:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
53 σελίδες κι ακόμα ψάχνετε την μπάλλα ανάμεσα στα κουνουπίδια!

αν η σπηλαιολογία ("σας"), σύντροφοι, ήταν τόσο σοβαρή υπόθεση όσο διατείνεστε δεν θα τη ρίχνατε επί ματαίω στα "κουνουπίδια"

τα παιδία παίζει (είναι προφανές) αλλά σκεφτείτε σοβαρά μήπως είναι ώρα να πάτε για ύπνο

πρέπει κι η σπηλιά να κοιμηθεί

και το φόρουμ να προαχθεί από την τάξη τού νηπιαγωγείου, κ.κ. συντονιστές

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 00:53:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

hendrix

53 σελίδες κι ακόμα ψάχνετε την μπάλλα ανάμεσα στα κουνουπίδια!



τι σε ξυπνησε κουμπαρε?

η φασαρια απο τον χαβαλε, ή η αναφορα μου σε ενδειξεις που θα ενδιαφερουν σπηλαιολογους και αρχαιολογους?


quote:

αν η σπηλαιολογία ("σας"), σύντροφοι, ήταν τόσο σοβαρή υπόθεση όσο διατείνεστε δεν θα τη ρίχνατε επί ματαίω στα "κουνουπίδια"



αν καταλαβα καλα, οι αναγνωστες και οι χρηστες του φορουμ ειναι για σενα κουνουπιδια

για μας ξερεις ειναι ανθρωποι, που θα θελαμε να σηκωθουν απο τον καναπε και εστω να περπατησουν στην Φυση μεχρι την σπηλια, για δουν μονοι τους αν εχει δαιμονες, τερας, ή σατανιστες στα λατομεια των μαρμαρων του Παρθενωνα

αν ασχοληθουν και με την σπηλαιολογια επειδη τους αρεσουν αυτα που λεμε ή δειχνουμε, ακομη καλυτερα - δεν αριθμουμε πολλους στην Ελλαδα

κι αν το παρετε αποφαση, μονο στον ΦΟΣ, αλλιως θα σας καει το βιντεο


quote:

τα παιδία παίζει (είναι προφανές)


προφανεστατο!!!


παιζουμε στην αρχη με τα σχοινακια


φτανουμε στον πατο


και περναμε καλα!


γουσταρεις?


quote:

αλλά σκεφτείτε σοβαρά μήπως είναι ώρα να πάτε για ύπνο



μαλλον εσυ εχεις νυσταξει φιλτατε, απο τον καναπε και την τηλεοραση


quote:

πρέπει κι η σπηλιά να κοιμηθεί



σου διαφευγει οτι ειναι ακομη ζωντανο σπηλαιο?

εχει νερο!

η μικρη μας ζωη δεν φτανει για να κατανοησουμε οτι βρισκεται ακομη υπο διαμορφωση, ο,τι κι αν του εκαναν οι ανθρωποι

και αν επιτρεπεις μια ερωτηση, απο ποτε εχεις να ανεβεις στην σπηλια?

την περασμενη εβδομαδα που την ειδα δεν νυσταζε καθολου!


quote:

και το φόρουμ να προαχθεί από την τάξη τού νηπιαγωγείου, κ.κ. συντονιστές



αυτο ας το αποκωδικωποιησουν οι συντονιστες

κι εγω τους ψαχνω οπως θα παρατηρησες...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 02:22:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Για την ώρα, έχουν απενεργοποιηθεί οι λογαριασμοί "βριλάκος" και "ΡούλαΠαγκράτι".

Περισσότερες διευκρυνίσεις σχετικά, καθώς και λοιπές ενέργειες που αφορούν το παρόν θέμα - κι όχι μόνο, στο προσεχές χρονικό διάστημα.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 06:51:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
quote:

[black]Για την ώρα, έχουν απενεργοποιηθεί οι λογαριασμοί "βριλάκος" και "ΡούλαΠαγκράτι".

Συγχαρητήρια!

Επιτέλους έχουμε moderation !!! Επιτέλους !

Αλλά για να λέμε τα πράγματα με το ονομά τους, δεν είναι εκεί το πρόβλημα. Δεν λύνεται με την αντιμετώπιση "έγκλημα και τιμωρία".

Παραδέχομαι ότι κάποιες φορές τα είπα λίγο σκληρα, χύμα και τσουβαλάτα, αλλά αιτία να τα πώ είναι αυτά που βλέπω.

Ξέρετε, δεν έχω αντίρηση να κάνω συζητήσεις, όσο και να διαφωνώ με κάποιες γνώμες ή απόψεις. Αυτό που με ενοχλεί ειδικά σε αυτό το φόρουμ, είναι η παρασκηνιακή δράση. Ενώ βλέπουμε τα γραπτά του Ντέβα, της Ρούλας, της ΡέναΠαγκρατι, π.χ. του Βόλφοβιτς ή ακόμα και τώρσ αυτό του Χέντριξ, αυτό που βλέπουμε δεν είναι ποτέ αυτό που είναι. Υπάρχει από πίσω πάντα ενα παρασκήνιο, που καθορίζει ποιός θα γράψει τι, που και πότε. Συμφέροντα, ίντριγκες και σκοπιμότητες.

Ας με λέει εμένα ο Ντέβα και οι κλώνοι του όπως θέλουν. Η ουσία είναι στο γιατί το το λέει. Όσο πιο χυδαία τα λέει, είναι επειδή τόσο πιο πολύ τον πονάει. Σιγά μη με αγγίξει! Όσο κάνω αυτά που κάνω, τόσο ενοχλούντια κάποιοι. Και δεν είναι ο Ντέβα. Αυτό το άτομο είναι μόνο η κορυφή, ο frontman του πραγματικού προβλήματος. Κάπου τους μπήκα στη μύτη, κάπου τους χώθηκα και αυτό τους ενοχλησε. Δε φοβούνται ούτε τον Νταβέλη αλλά ουτε και τον Τζώνη. Ξέρουν και τους πλησιάζουν. Λίγο με τα χεβιμέταλ ο ένας, λίγο με κάτι άλλο τον άλλον, ξέρουν καλά τη δουλίτσα τους. Εμένα για να με πλησιάσουν, το κάνουν πιο πολύπλοκα γιατί είναι πιο δύσκολο. Και σιγά μην πάνε να τσακίσουν τα κοκκαλάκια τους σε καμιά σχολή βουνού!

Σχετικα με τον Ντέβα. Δεν είναι ότι προκάλεσα εγώ κάτι, επειδή δήθεν είπα εγώ κατι και από εκεί ξεκίνησε, είναι επειδή υπήρχε και του βγήκε. Και αυτό δεν το λέω τώρα μόνο για τον Νέβα. Ισχύει και για άλλους. Όσο πίσω και να πάω, όσο πίσω και να θυμηθώ, με το που εμφανίστηκα να ανεβάινω μόνος μου στην Πεντέλη, από τις πλαγιές, με χιόνι, νύχτα, στα μοναχικά μονοπάτια, κάτι προκάλεσα. Θυμάμαι αυτόν τον Βριλάκο όσο πίσω και να πάω. Γκαλάντριελ, Ράμογλου και όλο αυτό το ανακάτεμα με αυτούς. Μπούρδου μπούρδου, βριλάκος από δώ, βριλάκος από κεί, μέχρι και για το γκοροτέξ κάναμε "αστειάκια". Είπαμε, ο καθένας κάποτε καρφώνεται όταν κολαει σε πράγματα που δεν γνωρίζει.

Πολλές φορές εγώ μυρίζομαι κάτι -και δεν το λέω τώρα μόνο για όλο το παρασκήνιο που ξέρουμε για το εσωτέρικα και τις bedroom stories του- και προκαλώ κάποιες αντιδράσεις. Το διασκεδάζω αφάνταστα. Και μετά από κάποιο καιρό, έρχονται και επιβεβαιόνονται κάποια και άλλα πάλι βγαίνουν στη φόρα και ανατρέπουν άλλα. Είπα κάποτε, ότι όσο μου αρέσει, παίζω μπάλα. έχω όμως και άλλα σοβαρότερα να ασχοληθώ. Και δεν έχω κάνει κάποια (λιγα) μαθηματάκια σπηλαιολογίας, είναι πάρα πολύ περισσότερα αυτά που κάνω. Όποιος θέλει να κάνει μαθηματάκια σπηλαιολογίας και άλλες παρωδίες ορειβατικής νοοτροπίας, να έρθει σε επαφή με την ομάδα του Μπήτλτζούς. Εκεί που περνάνε αυτά και όχι σε μένα.

Όπως πάρα πολλές φορές έχω πεί, αυτό που ονομάζεται εδώ "εσωτερισμός" δε με ενδιαφέρει. Είναι μια μεγάλη υποκρισία και ο όλος "εσωτερισμός" όπως τον αντιλαμβάνονται εδώ, πάει μέχρι τις εκπομπές για πυροβολημένους και φτάνει μέχρι τα φαντάσματα στη σπηλιά του Νταβέλη... Ποιός Νταβέλης ρε... Ξεκινήστε και ξετυλίξτε το νήμα, να καταλάβετε τι κοτσάνες λέτε... Εσωτερισμός με ιστοριούλες πίου-πίου σαν το κερασάκι στην τούρτα. Ο κράχτης, η σπηλιά της Πεντέλης. Έλεος πιά.

Λοιπόν Τζώνη, άσε τον Χέντριξ να λέει τα δικά του. Κάποιο λόγο έχει και αυτός και στα λέει τώρα. Ναι, ξύπνησε και αυτός για κάποιο λόγο. Ίσως του παίρνεις και αυτουνού τη δικιά του σπηλιά και δε γουστάρει. Θα την υπερασπιστεί και αυτός με το δικό του τρόπο, σα γκόμενα που πάνε να του τη φάνε. Αλλά είσαι σίγουρος ότι θα τσακωθείς για μια σπηλιά, που ο καθένας πάει και βλέπει ότι του κατέβει και τη θεωρεί δικιά του, ή μήπως άμα το σκαλίσουμε λίγο, θα δούμε ότι πάλι εμπλέκεται κάποια -ας μη τη πώ γκόμενα, δεν κάνει- Άλλη μια φορά διαπιστώνω, ότι τα πράγματα είναι πιο μπλεγμένα απ όσο χρειάζεται.

Η επίθεση στο διαδικτυακό χαρακτήρα "Βρίλ" ήταν απολύτως αναμενόμενη. Φρόντισα να δημιουργήσω το κατάλληλο κλίμα εδώ και μερικές μέρες. Αυτό που με κάνει να χαίρομαι ιδιαίτερα είναι, ότι κατά βάθος είχα δίκιο. Το πείραμα πέτυχε. Σας ευχαριστώ που πιαστήκατε κορόιδα τόσο εύκολα και σας βγήκε ο πραγματικός σας εαυτός. Ένα κομάτι του. Ναστε περήφανοι γι αυτόν, και την επόμενη φορά που θα πάτε να εσωτεριστείτε, να έχετε υπ όψη, πόσο ρηχοί, φτηνοί και υποκριτές είστε κάποιοι και κάποιες. Ξέρετε εσείς, δε χρειάζεται να λερώνομαι περισσότερο.

Καλό βόλι. Εσωτερισμός. Χα χα χα



Το Τέρας της Σπηλιάς της Πεντέλης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 08:35:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
Πάντως εγώ δεν ανέφερα νικς!

Κυνηγάτε φαντάσματα, Βριλ + Τζώνη, αλλά εμείς τι φταίμε να μπλέξουμε στην παράνοιά σας?

(περί σπηλαιολογίας: συνεχίζετε να την χρησιμοποιείται ως ατού σε παραπειστκές ανταλλαγές ad hominem επιχειρημάτων! επιτέλους αφήστε την ήσυχη, πρέπει εσείς να τής προσφέρετε και όχι να την εκμεταλλέυεστε σε προσωπικές αψιμαχίες επι γελοίων θεμάτων)

κι επιτέλους μάγκες, πίσω από ένα νικ δεν ξέρετε ποιος κρύβεται!

πάψτε να σπιλώνετε (έστω και διαδικτυακά) πρόσωπα

βαρεθήκαμε

άντε να παίξετε κάπου αλλού

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 10:40:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
Σε ευχαριστώ φίλε μου... Hentrix δε σε λένε τώρα ?

Μου επιβεβαίωσες κάτι που είχα κατά νου.

Έχεις δίκιο. Ο Τζώνης και εγώ κυνηγάμε φαντάσματα. Όλο αυτό τον καιρό δεν το ήξερα.

Σχετικά με τα σπιλώματα. Και πάλι έχεις δίκιο. Ότι και να πώ, έχεις δίκιο. Εγώ σπιλώνω τους άλλους. Από την πρώτη μέρα που ασχολήθηκα με το βουνό ανεβάινοντάς το συνηδειτά. Άν θυμάμαι καλά, το είχα γράψει σαν "στενές επαφές 3ου τύπου". Φοβάμαι ότι οι περισσότεροι απογοητεύτηκαν που δεν έγραψα αυτό που ήθελαν να διαβάσουν.

Έχεις δίκιο, δεν ανέφερες νικς! Και σχετικά με την παράνοιά μας, έχεις δίκιο, καλύτερα να μην μπλέξεις. Φρόντισε μόνο να ελέγχεις και αυτούς που συνανστρέφεσαι, μην έχουν συναναστροφές με παρανοϊκούς.

Πρίν πάρα πολύ καιρό, είχα δηλώσει ότι λόγω της επαφής μου με τη γνωστή σπηλιά, ασχολήθηκα τελικά με την εξερευνητική Σπηλαιολογία. Αφού κρατάς αρχείο, κάνε έναν κόπο να ανατρέξεις και να βρείς ΠΟΣΕΣ φωτογραφίες δικές μου υπάρχουν στο Εσωτέρικα, που να έχω βάλει εγώ και να δείχνουν τη σπηλιά, εμένα, εμένα στη σπηλιά, εμένα μέσα στη σπηλιά, εμένα κάτω από τη σπηλιά... Λοιπόν ? Αυταρέσκεια ? Δικιά μου ? Επιχειρήματα ? Επιχειρήματα δικά μου με τη βούλα της Σπηλαιολογίας ? Χρησιμοποιώ τη Σπηλαιολογία ? Αλήθεια ? Μήπως, λόγω της Σπηλαιολογίας απομυθοποίησα(με) κάποια πράγματα, που χαλάνε τη δουλίτσα ???

Συμφωνω ότι πίσω από το νικ δεν ξέρουμε ποιός ή ποιά κρύβεται! Αλλά ούτε και εσύ το ξέρεις πραγματικά,έτσι δεν είναι ? Ούτε φυσικά μπορούμε να γνωρίζουμε, πίσω από το νίκ ποιά άλλα νίκ ή ποιες κλίκες, συμφέροντα, διαπλοκές κλπ. μπορούν να κρύβονται. Κάνω λάθος ? Ή πιστεύεις ότι και εσύ ξέρεις τα πα΄ντα για αυτό το σύμπαν ?

Εγώ θ αέλεγα, ότι ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του. Εγω ασχολούμαι με σπήλαια, και αυτό της Πεντέλης δεν είναι το μόνο που έχω πάει. Και δεν πάω μόνο σε σπήλαια. Το μαγαζάκι με τα εσωτεριστικά μπιχλιμπίδια, δεν είναι ο χώρος μου.

Άρα λοιπόν, επειδή και εγώ βαρέθηκα, θα πάω να παίξω και αλλού. Το ίδιο σου συνιστώ και σένα. Άδικα χαραμίζεσαι και εσύ με αυτά και έχεις αφήσει και μια σοβαρότερη υποχρέωσή σου ανενημέρωτη.

Την καλημέρα μου και ας μην την θέλεις.




Το Τέρας της Σπηλιάς της Πεντέλης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 12:52:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

hendrix

Κυνηγάτε φαντάσματα, Βριλ + Τζώνη, αλλά εμείς τι φταίμε να μπλέξουμε στην παράνοιά σας?



χαχαχα!

εχεις πλακα τελικα!

ποιος σε κραταει στο τοπικ με το ζορι?

ποιος σε πιεζει να μας διαβαζεις?


αν θελεις να μπλεξεις με την παρανοια μου, ελα να σε περπατησω στο βουνο, κι αν εχεις ματια ανοιχτα θα δεις πολλα που δεν φανταζεσαι


quote:

(περί σπηλαιολογίας: συνεχίζετε να την χρησιμοποιείται ως ατού σε παραπειστκές ανταλλαγές ad hominem επιχειρημάτων!



κανε μια παραθεση απο ποστ μου που χρησιμοποιω την σπηλαιολογια ως επιχειρημα και θα βαλω χαλκα στην μυτη

αν σου διεφυγε, μολις χτες αποκαλυψα οτι ασχολουμαι ενεργα

αληθεια, τι σε χαλαει με την σπηλαιολογια?


quote:

επιτέλους αφήστε την ήσυχη, πρέπει εσείς να τής προσφέρετε και όχι να την εκμεταλλέυεστε



ποιος κρινει την προσφορα μου, εσυ ή το βουνο?

ασε να αποφασησει εκεινο

την εκμεταλευση πως την οριζεις? - το βιβλιο μου βρισκεται στην ιστοσελιδα μου ΤΖΑΜΠΑ


quote:

κι επιτέλους μάγκες, πίσω από ένα νικ δεν ξέρετε ποιος κρύβεται!



πισω απο το δικο μου βρισκομαι εγω και δεν κρυβομαι - γραφω επωνυμα

εσενα πως σε λενε αν επιτρεπεται και μιλας για ανωνυμιες?


quote:

πάψτε να σπιλώνετε (έστω και διαδικτυακά) πρόσωπα



να θεωρησω οτι σπιλωνεις το προσωπο μου με αυτα που γραφεις για μενα?

μπα για το ντουκου σε εχω...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 14:47:21  Εμφάνιση Προφίλ
Παιδιά κόψτε το να επανέλθουμε στο θέμα... που εν προκειμένω δεν είναι ούτε η σπηλαιολογία και οι εξηγήσημες εμπειρίες που έχουμε απ'αυτή ούτε ο κάθε παρτσακλός που μπαίνει και λέει τα τρελλά του αλλά τα ανεξήγητα που συμβαίνουν στην Πεντέλη...

quote:
βριζεις που βριζεις, αρκεσου σε αυτο, και μην λες μαλακιες για τους σπηλαιολογους σε παρακαλω, πριν βρεις τ αρχιδια για να κατεβεις σ ενα σπηλαιο

Γιαννάκη παιδί μου από πότε τ'******* γίνανε ταυτόσημα με το θάρρος?

Το λέω γιατί ξέρω πολλούς που εκθειάζουν την λειτουργικότητα των δικών τους και την ίδια στιγμή κρύβονται πίσω από την ανωνυμία για να κάνουν τις βρωμοδουλειές τους ενώ από την άλλη πολλές γυναίκες που δεν τα έχουν τα καταφέρνουν θαυμάσια στην σπηλαιολογία

[/URL]

"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 15:43:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
quote:
από την άλλη πολλές γυναίκες που δεν τα έχουν τα καταφέρνουν θαυμάσια στην σπηλαιολογία

Συμφωνώ απόλυτα! Και για να μη σου αναφέρω παραδείγματα που δεν γνωρίζεις, σου λέω μόνο, πάρε για παράδειγμα τη σύζυγό μου -μια που την έχεις γνωρίσει κιόλας

Και κατι που το θεωρώ σημαντικό. Γιατί να μήν μιλάμε για Σπηλαιολογία? Το θέμα μας είναι η Πεντέλη, που όσοι ασχολούνται με τα "παράδοξα φαινόμενα" σε αυτό το μέρος, επικεντρώνουν το ενδιαφέρον τους σε δύο σημεία στην Πεντέλη, τη γνωστή σπηλιά και το γνωστό τμήμα του ασφαλτόδρομου? Και για τα δύο έχουμε μιλήσει στις 53 σελίδες αυτού του θέματος.

Να απορρίπτονται όμως οι εξερευνητές σπηλαίων, από ένα θέμα που έχει να κάνει κυριως με μια σπηλιά και την εξερεύνηση εντός του σπηλαίου, το βρίσκω μεγάλο λογικό ατόπημα!



Το Τέρας της Σπηλιάς της Πεντέλης

Edited by - Βρίλ on 24/11/2006 15:49:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 17:11:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

Avallon

Παιδιά κόψτε το να επανέλθουμε στο θέμα... που εν προκειμένω δεν είναι ούτε η σπηλαιολογία



οντως το θεμα δεν ειναι η σπηλαιολογια, αλλά μιλαμε για ενα σπηλαιο και ενα βουνο γεματο σπηλαια, πολλα εκ των οποιων πιθανον να ειναι ακομη αγνωστα

απο την αλλη, ως σπηλαιολογος μιλησα για ενδειξεις που θα ενδιεφεραν την σπηλαιολογια και την αρχαιολογια, γιατι ως τετοιος μονο μπορω να εχω προσβαση αν μου δοθει η ευκαιρια

καλη μου Αβαλλον, το οτι εκανα τα σεμιναρια δεν σημαινει οτι μεταλλαχθηκα σε απολιθωμενο αμφισβητια

αντιθετως εκτιθεμαι στην τηλεοραση για να πω αυτα που θελω να πω και φυσικα ο συλλογος μου δεν χολοσκαει για το τι κανω εγω

γιατι σε ενα εσωτεριστικο φορουμ δεν χωραει η σπηλαιολογια?

ο μονος λογος που βρισκω ειναι αυτος της αναζητησης του καναπε (και δεν το λεω για σενα, το ξερεις)

λοιπον ειναι απιστευτο ποσο εσωτεριστικα καταδυεσαι στον εαυτο σου οταν μπαινεις σε ενα σπηλαιο


quote:

και οι εξηγήσημες εμπειρίες



το ανεξηγητες εμπειριες πιθανολογει και την εξηγηση τους καποτε

γι αυτο παρεθεσα την πρωτη μου ανεξηγητη εμπειρια, γι αυτο παρεθεσα στοιχεια στο βιβλιο, γι αυτο θα ακολουθησει και το επομενο, γι αυτο εξακολουθω να γραφω: για να αναλυθουν τα στοιχεια μπας και βρουμε ακρη


quote:

Γιαννάκη παιδί μου από πότε τ'******* γίνανε ταυτόσημα με το θάρρος?



απο τοτε που διαπιστωσα οτι πολλες γυναικες εχουν μεγαλυτερους ορχεις (μην γραφεις αρχιδια θα στο κοκκινησουν - γραφε ορχεις που ειναι Ομηρικη λεξη ) απο πολλους αντρες


quote:

Το λέω γιατί ξέρω πολλούς που εκθειάζουν την λειτουργικότητα των δικών τους και την ίδια στιγμή κρύβονται πίσω από την ανωνυμία για να κάνουν τις βρωμοδουλειές τους ενώ από την άλλη πολλές γυναίκες που δεν τα έχουν τα καταφέρνουν θαυμάσια στην σπηλαιολογία



μια εκ των δασκαλων μου ειναι γυναικα και μια απο τις συμμαθητριες μου ειναι η μικρη μου κορη

ασε τους αλλους να αυτοεκθειαζονται καλη μου - τον σεβασμο μου τον κερδιζει αυτος-αυτη που τον αξιζει

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 19:31:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
MOZ δεν ξέρω τι σε ώθησε να γράψεις τα παρακάτω, πάντως ομολογώ ότι γέλασα πολύ!

1. «με τον Νταβέλη -που φοράει μόνο νάικ»

Κάνεις λάθος αγαπητό μου! Φοράω και αρβύλες και ορειβατικά αλλά και παντόφλες για το σπίτι. Πολλές φορές όμως στο Βουνό περπατάω και ξυπόλητος γιατί μ΄ αρέσει να γίνομαι ένα με τη Γαία.

2. «είναι ψηλός γεροδεμένος και άρειος και δεν είναι ούτε 33, το τονίζω αυτό για τις πιτσιρίκες εσωτερίστριες που τον γουστάρουν αλλά αυτός είναι κολλημένος με ΤΗΝ Βουνό το Χέβι μέταλ και τον χριστιανισμό!...»

Τότε γιατί τους το λες και τις στενοχωρείς αφού είμαι ήδη λογοδοσμένος; Δεν τις λυπάσαι βρε;
Κορίτσια λυπάμαι, αλλά έχει δίκιο το ΜΟΖ. Μόνο με την Πεντέλη είμαι ερωτευμένος… και το Metal φυσικά (Σκανδιναβικό κατά προτίμηση). Και φυσικά απιστίες ΔΕΝ κάνω…
Αλλά κολλημένος με το χριστιανισμό…ουάου!!! Βρε σύ! Έτσι όπως το έγραψες, θα μας περάσουν για χριστιανούς πανάθεμά σε!

3. «και μέτρησα 89.876.351 ορμπς και ήταν κι η θεά Αθηνά μαζί... και μετρούσε κι αυτή...»

Πόση ώρα σου έφαγε να τα μετρήσεις;

Όσο για την Θεά Αθηνά, δεν νομίζω ότι ενεπλάκη ποτέ σε κάτι…εκτός από δύο φορές…άσχετες με… «όρμπς».

4. «Γέλα... να δούμε ποιος θα γελάσει τελευταίος - εσύ εγώ ή ο Γέρος του Βουνού;»

Σου είπα και πρίν ότι γέλασα πολύ. Γέλα και συ αν θες δεν στο απαγορεύει κανείς.
Αλλά όταν λες Γέρος του Βουνού ποιόν εννοείς; Τον κυρ Νίκο τον Μαγγίνα το γιδοβοσκό; Τον έχω γνωρίσει και δεν πολυγελάει γενικά.

ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ: «ΤΑ ΑΣΤΡΑ»


Όσο για τα παραπάνω…ουδέν σχόλιον…το’ χουμε ξαναδεί το έργο, μπόρα είναι και θα περάσει.


ΠΑΝΑ ΚΑΛΩ ΚΡΑΤΕΡΟΝ, ΝΟΜΙΟΝ,
ΚΟΣΜΟΙΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ,
ΟΥΡΑΝΟΝ ΗΔΕ ΘΑΛΑΣΣΑΝ ΙΔΕ ΧΘΟΝΙΑ
ΠΑΜΒΑΣΙΛΕΙΑΝ
ΚΑΙ ΠΥΡ ΑΘΑΝΑΤΟΝ ΤΑΔΕ ΓΑΡ ΜΕΛΗ
ΕΣΤΙ ΤΑ ΠΑΝΟΣ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 21:41:31  Εμφάνιση Προφίλ
Συγνώμη ρε Νταβέλη αλλά που βλέπεις τον Moz σε αυτή τη σελίδα?

quote:
απο την αλλη, ως σπηλαιολογος μιλησα για ενδειξεις που θα ενδιεφεραν την σπηλαιολογια και την αρχαιολογια, γιατι ως τετοιος μονο μπορω να εχω προσβαση αν μου δοθει η ευκαιρια

Αααα... εσύ θα μας τρελλάνεις... τελικά τι είσαι σπηλαιοδίφης ή σπηλαιολόγος αποφάσισε για να μην μπερδευόμαστε και μεις...

quote:
Τον κυρ Νίκο τον Μαγγίνα το γιδοβοσκό; Τον έχω γνωρίσει και δεν πολυγελάει γενικά.

Δεν πειράζει! Κάνει όμως ωραία γιαούρτια...

[/URL]

"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 59 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53 54 55 56 57 58 59
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy