ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ανεξηγητες εμπειριες στην Πεντελη
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 59
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 11:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
για την ψυχολογικη σου εμπειρια εχω ηδη απαντησει και μαλιστα σου εχω πει πως την διαχειριστηκες λαθος και την εχασες

αποδειξη γιαυτο ειναι KAI η παραπειστικη σου προσπαθεια να την περιχαρακωσεις με παρελκυστικες τακτικες αλλα και τα αμυντικα τειχη που εχεις ορθωσει: βαζω στοιχημα πως ουτε προσεχεις σε τι "απαντας" με τα ατελειωτα quote σου σε ολο το φορουμ, ουτε θυμασαι τι σου εχω γραψει!! και εχει ενδιαφερον η δυσανεξια που δειχνεις οταν η ειρωνια στρεφεται εναντιον σου.

...

σου εχω και μια κακια ερωτηση (να δουμε αν και τι θα απαντησεις):

τοτε που σου συνεβη η λεμουριακη σου εμπειρια (η και την ευρυτερη χρονικη περιοδο πριν και μετα) ενοιωθες σαν κατι να ανοιγοκλεινει στην κορυφη του κεφαλιου σου (στο βρεγμα)...???

...

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.

Edited by - hendrix on 28/12/2006 11:45:32

Edited by - hendrix on 28/12/2006 11:47:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 15:44:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
Καλημέρα και χρόνια σας πολλά...

Η παροιμία της ημέρας:

"έκανε κι η μύγα κ... κι έ... το κόσμο όλο!!!"

Αγαπητέ φίλε johnnie!!!

Με λύπη μου διαπιστώνω πως συνεχίζεις να ασχολείσαι με ουδόλως χρήσιμα πράγματα, πρόσωπα και καταστάσεις, τα οποία καθόλου δεν σε "βελτιώνουν" ως άνθρωπο...

Προς τον αγαπητό Hentrix και τους λοιπούς "εσωτεριστές":

Αλήθεια ρε παιδιά έχετε αναρωτηθεί πως άνθρωποι σαν εμένα (με εμένα να μην έχω ΚΑΜΜΙΑ "παράξενη" εμπειρία στο βουνό (σε οποιοδήποτε βουνό...) να συζητούν ήρεμα με το Johnnie που ξεκινά με μια "λεμουρομπειρία"; Παράξενο δεν είναι;

Γιατί ρε παιδιά εγώ κι ο Johnnie δεν έχουμε ξεκατινιαστεί ποτέ;

Τι κι αν ο JbG έχει τις απόψεις που έχει; Τι κι αν εγώ έχω τις απόψεις που έχω; ΔΕΝ πλακωνόμαστε!!! Τι κι αν θα έδινα και το μικρό μου δάκτυλο(που λέει ο λόγος...) για να ήμουνα μαζί του όταν είχε τη λεμουροεμπειρία μόνο και μόνο για να πάω να ψάξω τι συμβαίνει; Τι κι αν την θεωρώ ψευδαίσθηση οφειλόμενη στη κούραση, την ομίχλη, το σκοτάδι, τους ψυχολογικούς μηχανισμούς;

Οπότε χαλαρώστε ρε παιδιά!!!

Ο Γιάννης δεν πουλάει τίποτε (ούτε το βιβλίο του...), δεν προσηλυτίζει κανένα, δεν ζήτησε από κανέναν χρήματα για να ενεργοποιήσει το DNA του, δεν βγάζει ωροσκόπια στο 090, δεν λέει σε μικρά παιδιά να βάλουν το χέρι στη κατσαρόλα....


Δημήτρης

___________________
Κούκλοι δεν είμαστε όλοι μας;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 16:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
διμ.καρ.,

αμα θες παντως να σου πω πως να πετυχεις και συ μια λεμουροεμπειρια για να μην νοιωθεις κατωτεροτητα

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 16:36:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
Για ρίξτο φίλτατε...

Παράπονο το έχω...

Ούτε φωνές, ούτε μουσικές, ούτε αστεράκια, ούτε φωτάκια...

Το μόνο "ανεξήγητο" ήταν κάποτε ένα τηλεφώνημα...

Δημήτρης

___________________
Κούκλοι δεν είμαστε όλοι μας;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 20:28:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix

ωστε υπηρξε μυστηριωδης φαση και με σενα!?

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 21:14:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
Γιατί φίλτατε συνεχίζεις την προσπάθεια να κάνεις χιούμορ όταν δεν τα καταφέρνεις;

Για να μην αφήνω λοιπόν "λαδιές" η όλη "εμπειρία" είναι η εξής...

Ο αδελφός της γυναίκας μου πέφτει με τη μηχανή, δεν παθαίνει τίποτε το σοβαρό πέρα από μώλωπες και γρατσουνίσματα και έρχεται σπίτι μας για να ηρεμήσει.

Στο πατρικό του δεν έχει ειδοποιήσει, ούτε έχει αργήσει... Ούτε είχε κινητό τότε...

Μόλις λοιπόν μπαίνει στο σπίτι χτυπάει το τηλέφωνο και είναι η μητέρα τους και πεθερά μου. Πού σε κατάσταση σοκ ψάχνει το γυιό της.
Σίγουρη πως έχει πάθει κάτι.

Κάποιος γνωστός είδε τη σαβούρδα; Μπορεί...

Σύμπτωση; Μπορεί...

Συγχρονικότητα; Μπορεί...

Διαίσθηση; Μπορεί...

Δυστυχώς η μη επαναληψιμότητα μας εμποδίζει να το θέσουμε κάτω από το μικροσκόπιο...

Κάποτε όμως η επιστήμη θα βρει το κατάλληλο εργαλείο για να το μελετήσει.

Είτε είναι ένα στατιστικό εργαλείο (αν πρόκειται για σύμπτωση) είτε για ένα "διαισθητόμετρο"...

Αυτή είναι όλη κι όλη η "εμπειρία" μου...

Ούτε υπερκόσμιες φωνές, ούτε φαντάσματα, ούτε βρυκόλακες, ούτε λεμούριοι (αν αυτό ήθελες να ακούσεις)...

Ξενέρωμα ε;

Δημήτρης

___________________
Κούκλοι δεν είμαστε όλοι μας;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 22:21:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
Μπα, δεν περιμενα κατι διαφορετικο! το γνωστο επαναλαμβανομενο "βιωματικο μοτιβο"... κατι σαν το φτυσιμο στα ζαρια για να φερουν εξαρες!

μεγαλε, δεν προσπαθω να κανω χιουμορ, γελαω με τις προσπαθειες να τεντωσετε σα λαστιχο μια κατασταση που εχει λειωσει απο το πολυ γλειψιμο!

κατα τα λοιπα αδιαφορω για τις συναισθηματικες σου αντιδρασεις

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 23:07:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
quote:
Μπα, δεν περιμενα κατι διαφορετικο!

Μπα. έχει επαναληφθεί και από άλλον;

quote:
το γνωστο επαναλαμβανομενο "βιωματικο μοτιβο"...

Το ποιό;

quote:
κατι σαν το φτυσιμο στα ζαρια για να φερουν εξαρες!

Δεν παίζω ζάρια... αλλά εσύ κάτι θα ξέρεις...

quote:
μεγαλε,

Όχι και τόσο...

quote:
δεν προσπαθω να κανω χιουμορ,

αστειεύεσαι φυσικά...

quote:
γελαω με τις προσπαθειες να τεντωσετε σα λαστιχο μια κατασταση που εχει λειωσει απο το πολυ γλειψιμο![quote]

Πού το είδες αυτό; Γιατί μιλάς στο πληθυντικό; Πού είδες να υποστηρίζω εγώ ας πούμε τις απόψεις του JbG;

[quote]
κατα τα λοιπα αδιαφορω για τις συναισθηματικες σου αντιδρασεις


Αμοιβαία τα αισθήματα αλλά νόμιζα πως εδώ είσαι διότι επιδιώκεις συζήτηση...

Δημήτρης

___________________
Κούκλοι δεν είμαστε όλοι μας;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 23:24:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
φυσικα και περιμενω συζητηση! αλλα αν εσυ νομιζεις οτι συζητηση ειναι κατω απο καθε δικια μου λεξη να γραφεις μια σαχλαμαρα....

επι της ουσιας μηδεν! φαινεται οτι απορια ψαλτου βηξ!

γιατι ανακατευεσαι με πραγματα που εισαι ασχετος??

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 23:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
quote:
φυσικα και περιμενω συζητηση!

Iδού η ρόδος...

quote:
αλλα αν εσυ νομιζεις οτι συζητηση ειναι κατω απο καθε δικια μου λεξη να γραφεις μια σαχλαμαρα....

Αυτό προφανώς προάγει τη συζήτηση... Προφανώς είπε ο γαίδαρος...

quote:
επι της ουσιας μηδεν!

Ακόμη περιμένω τον τρόπο με τον οποίο θα έχω λεμουροεμπειρία...

quote:
φαινεται οτι απορια ψαλτου βηξ!

Άσχετο, αλλά μάλλον κάνεις επίδειξη... Έτσι κάνει κι ο 10 χρονος γυιός μου: πετάει άσχετα μόνο και μόνο για να πει κάτι... Αλήθεια εσύ πόσο χρονών είσαι;

quote:
γιατι ανακατευεσαι με πραγματα που εισαι ασχετος??

Με τι ανακατεύομαι και σε τι είμαι άσχετος; Πώς το συμπεραίνεις αυτό;

Δημήτρης
___________________
Κούκλοι δεν είμαστε όλοι μας;

Edited by - dim.kar on 28/12/2006 23:43:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 23:43:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
ουαου, με αποστομωσες τωρα, μου αφαιρεσες και το εσχατο επιχειρημα!!

αληθεια, δυσκολευεσαι να διατυπωσεις μια απλη σκεψη σε μια ολοκληρωμενη και αρτια προταση??

αυτος ο διαλογος σε στυλ ζαππινγκ που ακολουθεις οταν δεν εχεις τι να πεις δειχνει μια καποια νοητικη αδυναμια!!!

( μπαγασακο!! κλεμμενο τοχεις το στυλακι δε σου παει!! )


...

εσυ εχεις κανα ορμπς ξεβρακωτο σε φωτο να γουσταρουμε??

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 23:54:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
quote:

ουαου, με αποστομωσες τωρα, μου αφαιρεσες και το εσχατο επιχειρημα!!

Μα αγαπητέ δεν παρέθεσες κανένα, άρα δεν υπάρχει ούτε πρώτο, άρα ούτε και έσχατο...

quote:
αληθεια, δυσκολευεσαι να διατυπωσεις μια απλη σκεψη σε μια ολοκληρωμενη και αρτια προταση??

Πω πω πόσες πολλές δύσκολες λέξεις ξέρεις...

quote:
αυτος ο διαλογος σε στυλ ζαππινγκ που ακολουθεις οταν δεν εχεις τι να πεις δειχνει μια καποια νοητικη αδυναμια!!!

Σε στυλ ζάπινγκ... Καλό... Κι αυτό για τη νοητική αδυναμία: επίσης καλό... Να σου πω κι εγώ ανέκδοτο τώρα;

quote:
( μπαγασακο!! κλεμμενο τοχεις το στυλακι δε σου παει!! )

Οι καλές ιδέες πρέπει να υιοθετούνται...

...

quote:
εσυ εχεις κανα ορμπς ξεβρακωτο σε φωτο να γουσταρουμε??

Χιλιάδες, αλλά ΟΛΑ είναι αστοχίες του λογισμικού της ψηφιακής, σκόνη, νερό κτλ. Είδες πουθενά να υποστήριξα πως είναι κάτι άλλο;

Φιλική συμβουλή: χαλάρωσε!!! διαφορετικά Θα δεις άσχημα όνειρα!!!

Δημήτρης

___________________
Κούκλοι δεν είμαστε όλοι μας;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 00:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
τσαντιστηκες ε? φαε σπανακοπιττα να συνελθεις!

πραγματι, ομως, δεν παρεθεσα επιχειρηματα διοτι δεν εγινε καποια λογικη κουβεντα και επομενως δεν χρειαστηκε!

εκανα ομως καποιες διαπιστωσεις που τις παρεθεσα γραπτως και τις οποιες εκανες γαργαρα!

παγια τακτικη σας , ε? οπως και ο φανατικος "σκεπτικισμος" σας για ξεκαρφωμα!

αυτο θα μπορουσαμε να το αναλυσουμε και παραπερα!

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 01:12:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO
Φιλε,Hendrix συνεχιζεις να τσακωνεσαι με οποιον εχει αντιθετη αποψη με ΄σενα...
Σε καταλαβενω φιλε,εχεις μια κουραστικη μερα και θελεις καπου να ξεσπασεις...
Ομως βρες αλλο μερος!

quote:
εσυ εχεις κανα ορμπς ξεβρακωτο σε φωτο να γουσταρουμε??

Μιλας για orbs,υπονοωντας οτι δεν ειναι τιποτα το μεταφυσικο.
Εδω ειμαστε,αποδειξε το!
Προσεξε να το αποδειξεις,οχι να κανεις spam...

www.meokorpopi.forumup.gr
γνωθι σ΄αυτον Ε μηδεν αγαν

Edited by - FRODO on 29/12/2006 01:15:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 01:45:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

hendrix

για την ψυχολογικη σου εμπειρια εχω ηδη απαντησει και μαλιστα σου εχω πει πως την διαχειριστηκες λαθος και την εχασες


να πω και γω μια παροιμια: εξω απο το χορο, πολλα τραγουδια λενε

σου διαφευγει οτι ειναι προσωπικο βιωμα και μονο εγω μπορω να το εισπραξω?

οπως δεν γνωριζεις το τι επακολουθησε της πρωτης εμπειριας

γιατι λοιπον επικεντρωνεσαι σε αυτην και δεν προσπαθεις να με πεισεις οτι την δοκο Α6 την πατησε μπουλντοζα?

τοσα στοιχεια εριξα, δεν βρηκες τιποτα να σχολιασεις?

quote:

και εχει ενδιαφερον η δυσανεξια που δειχνεις οταν η ειρωνια στρεφεται εναντιον σου.


ρε χεντριξ αν σε φτιαχνει μπορεις να με ειρωνευεσαι ελευθερα, χωρις να ανταπαντω - θελεις?

quote:

σου εχω και μια κακια ερωτηση (να δουμε αν και τι θα απαντησεις):


αναπουπουλιασα!!!

quote:

τοτε που σου συνεβη η λεμουριακη σου εμπειρια (η και την ευρυτερη χρονικη περιοδο πριν και μετα) ενοιωθες σαν κατι να ανοιγοκλεινει στην κορυφη του κεφαλιου σου (στο βρεγμα)...???


βρεγματικη σχισμη λεγεται και ειναι σταθερη η δικη μου απο τοτε που εκλεισε οταν ημουν παιδι - η δικη σου ανοιγοκλεινει?

μαλλον απο εκει χανεις...

τι υπονοεις ομως, ετσι για να γελασουμε, οτι φωτιστηκα???

(στο τριτο ματι διαβασες για την μεθοδο της αυτοματης φωτισης ή σ αλλο περιοδικο?)


quote:

μεγαλε, δεν προσπαθω να κανω χιουμορ, γελαω με τις προσπαθειες να τεντωσετε σα λαστιχο μια κατασταση που εχει λειωσει απο το πολυ γλειψιμο


αγαπητε χεντριξ, ορισμενες παρατηρησεις που πονανε, αλλά ετσι ειναι η αληθεια:

1. δεν εχεις χιουμορ
(και επειδη σε λυπαμαι, δωρο για σενα ενα αστειο βιντεακι με πρωταγωνιστη εμενα βρε!
http://www.youtube.com/watch?v=RTelYm-aycc )

2. προσπαθεις απεγνωσμενα να μοιασεις στα ιερα τερατα του κυνισμου, αλλά δεν εισαι αυθορμητος, εισαι ρηχος


δεν μπορεις να μοιασεις του βριλ, του ΑΖΑΧΑΖΑ, του γηγενη, του agnostic, κτλ, ο,τι και να κανεις


και αυτο σε χαλαει...


3. το "γλειψιμο" που ανεφερες μου θυμησε τοτε που μπηκες με το νικ λεμουριος και εγλειφες τα μπαλακια σου - θυμασαι?

4. πριν γραψω στο τοπικ για τις "ενδειξεις σπηλαιολογικου και αρχαιολογικου ενδιαφεροντος" που υπαρχουν στην σπηλια, το ειπα στην τροϊκα της Πεντελης και μου ελεγαν "απαρατηρητο θα περασει" μεσα στο σαματα της ρουλαςπαγκρατι και του βριλακου

εγω παλι ειπα "για να δουμε ποιος θα τσιμπησει", και τσιμπησες εσυ

5. απο την στιγμη που αρχισες να μου τα ριχνεις, το τοπικ βρισκεται συνεχεια στην κορυφη της κατηγοριας του και η αναγνωσιμοτητα σκιζει!!!

σχεδον 5000 αναγνωσεις σε 10 μερες!!!

στα σοβαρα λοιπον, μιλαμε για μπιζνες, σκεφτομαι να πουλαω λουτρινα λεμουριακια, εισαι μεσα να κανεις την διαφημιση???


quote:

dimcar

Αγαπητέ φίλε johnnie!!!

Με λύπη μου διαπιστώνω πως συνεχίζεις να ασχολείσαι με ουδόλως χρήσιμα πράγματα, πρόσωπα και καταστάσεις, τα οποία καθόλου δεν σε "βελτιώνουν" ως άνθρωπο...


αγαπητε μου Δημητρη, το ξερεις πως ειμαι ψυχοπονιαρης και αν μπορω να δωσω λογο υπαρξης (δικτυακης εστω) σε εναν συνανθρωπο μου, το κανω

σε ερωτω, πως θα περασει τις ατελειωτες ωρες του καθισιου του, ο φιλος μας ο χεντριξ?

πως θα γελασουμε και εμεις στο κατω κατω???
(αν δεν υπηρχε χεντριξ, θα επρεπε να τον δημιουργησω)


quote:

Αλήθεια ρε παιδιά έχετε αναρωτηθεί πως άνθρωποι σαν εμένα (με εμένα να μην έχω ΚΑΜΜΙΑ "παράξενη" εμπειρία στο βουνό (σε οποιοδήποτε βουνό...) να συζητούν ήρεμα με το Johnnie που ξεκινά με μια "λεμουρομπειρία"; Παράξενο δεν είναι;


ειναι?

θα γραψω βιβλιο γι αυτο και μετα θα μας κανει κριτικη ο χεντριξ!


quote:

Γιατί ρε παιδιά εγώ κι ο Johnnie δεν έχουμε ξεκατινιαστεί ποτέ;


μηπως γιατι δεν ειμαστε κατινες?


quote:

Ο Γιάννης δεν πουλάει τίποτε (ούτε το βιβλίο του...), δεν προσηλυτίζει κανένα, δεν ζήτησε από κανέναν χρήματα για να ενεργοποιήσει το DNA του, δεν βγάζει ωροσκόπια στο 090, δεν λέει σε μικρά παιδιά να βάλουν το χέρι στη κατσαρόλα....


σκεφτομαι να αρχισω να πουλαω λουτρινα λεμουριακια μεσω δικτυου


quote:

Έτσι κάνει κι ο 10 χρονος γυιός μου: πετάει άσχετα μόνο και μόνο για να πει κάτι... Αλήθεια εσύ πόσο χρονών είσαι;


μονο που ο γυιος σου το κανει για να τραβηξει την προσοχη σου και μετα συζηταει ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ!

ειχα μια απολαυστικη συζητηση μαζι του ξαπλα στον ηλιο, εξω απο το σπηλαιο της μονης Αστεριου - μιλουσαμε για την φιλοσοφια του τζουντο με τον 10χρονο

ο χεντριξ ειναι αλλη περιπτωση (συνδρομο κατωτεροτητος το λεει ο λαος, ή σε επιστημονικη διαλεκτο, "λυσα κακια"


*

φιλε XD, ευχαριστω!

καταλαβες τωρα γιατι χωρισα το βιβλιο σε δυο μερη και γιατι καθυστερω το δευτερο μερος του?

το εκανα για να επικεντρωθουν στα στοιχεια του πρωτου, που δεν ειναι βιωματικα-υποκειμενικα, αλλά υπαρκτα στο βουνο και περιμενουν έρευνα, για τα οποία ομως δεν γινεται καν αρνητικη κριτικη οπως θα παρατηρησες


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Edited by - jonniebegood on 29/12/2006 01:53:13

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ
ΧΥΔΑΙΩΝ ΚΑΙ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ
amalia
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 16:24:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
Οχι βεβαια! τα προσωπικα βιωματα οταν περιγραφονται δημοσιως εισπραττονται και απο τους ακροατες! γιαυτο εξαλλου δημοσιοποιουνται! πολλες φορες τυχαιναι να φτασουν σε αυτια ανθρωπων που γνωριζουν κατι παραπανω και μπορουν να προσφερουν μια διαφορετικη διεξοδο!

μην κρυβεσαι λοιπον πισω απο το δαχτυλο σου και μην το παιζεις μεγας μυστης διοτι δεν εισαι. η εμπειρια σου (οση εχεις περιγραψει, λεμε τωρα ετσι??) εχει στοιχεια που δεν τα ξερεις. εκει αποσκοπουσε και η περιεργη (για σενα) ερωτηση μου.

αν νομιζεις πως ο ορος βρεγμα ειναι λαθος, μου επιβεβαιωνεις πως η επικληση σου στο περιοδικακι ΤΜ δεν ειναι καθολου τυχαια!!

δυστυχως συνεχιζεις στο επιπεδο σαχλαμαρας που εχεις συνηθισει και επιλεον κανεις και τον εξυπνο! μια εντελως αδιεξοδη τακτικη

δεν καταλαβαινω γιατι αγωνιας ετσι! προς το παρον βρισκομαστε στην εμπειρια που εγραψες αρχικασε αυτο το τοπικ. μεχρι να φτασουμε στην δοκο Α6 και στα κουκλακια που πεφτουν απο τον ουρανο και στα λοιπα ανεκδοτα και βιβλια εχουμε πολυ ψωμι να φαμε!


...


επαναλαμβανω την ερωτηση η οποια τιθεται σοβαρα (δεν προσπαθω να σαχλαμαρισω στο φορουμ οπως εσυ και η παρεα σου! δεν σας μοιαζω ουτε και θελω):

τοτε που σου συνεβη η λεμουριακη σου εμπειρια (η και την ευρυτερη χρονικη περιοδο πριν και μετα) ενοιωθες σαν κατι να ανοιγοκλεινει στην κορυφη του κεφαλιου σου (στο βρεγμα)...???

αναφερομαι σε συγκεκριμενο αισθημα (ειμαι σαφης) και η απαντηση ειναι ενα ΝΑΙ η ενα ΟΧΙ.

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 19:21:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

hendrix

Οχι βεβαια! τα προσωπικα βιωματα οταν περιγραφονται δημοσιως εισπραττονται και απο τους ακροατες!


εισπρατονται ως πληροφορια, δεν βιωνονται

εσυ δηλαδη βιωσες ο,τι βιωσαμε, διαβαζοντας την περιγραφη?

quote:

γιαυτο εξαλλου δημοσιοποιουνται! πολλες φορες τυχαιναι να φτασουν σε αυτια ανθρωπων που γνωριζουν κατι παραπανω και μπορουν να προσφερουν μια διαφορετικη διεξοδο!


δηλαδη, σε εσενα!

βγαλε με απο το αδιεξοδο μαστερ!!!

quote:

μην κρυβεσαι λοιπον πισω απο το δαχτυλο σου και μην το παιζεις μεγας μυστης διοτι δεν εισαι.


ειπα εγω οτι ειμαι?

εγω εχω πει πολλες φορες οτι ειμαι μια συμπαντικη πορδη

εσυ ομως πρεπει να εισαι μεγας μυστης-γκουρου-μαστερ, αφου μπορεις να με κρινεις

quote:

η εμπειρια σου (οση εχεις περιγραψει, λεμε τωρα ετσι??) εχει στοιχεια που δεν τα ξερεις.


λιγωθηκα!

δεν τα ξερω και τα ξερεις ΕΣΥ

οπως καταλαβαινεις, δεσμευτηκες να τα αποκαλυψεις

quote:

εκει αποσκοπουσε και η περιεργη (για σενα) ερωτηση μου.


κουτη θαλεγα...

γιατι αν εκανες τον κοπο να διαβασεις την περιγραφη, θα διαπιστωνες οτι δεν ενιωσα τιποτα απο αυτο που υπονοεις και δεν μας λες για να μας κρατας σε αγωνια

quote:

αν νομιζεις πως ο ορος βρεγμα ειναι λαθος, μου επιβεβαιωνεις πως η επικληση σου στο περιοδικακι ΤΜ δεν ειναι καθολου τυχαια!!


ελα τωρα, μεταξυ μας?

παλι δεσμευτηκες να δωσεις στοιχεια

quote:

δυστυχως συνεχιζεις στο επιπεδο σαχλαμαρας που εχεις συνηθισει και επιλεον κανεις και τον εξυπνο! μια εντελως αδιεξοδη τακτικη


σορυ, αλλά ποιος σου ειπε οτι ψαχνω για καποια εξοδο απο κατι?

οσο για το ποιος σαχλαμαριζει, κρινουν οι αλλοι

quote:

δεν καταλαβαινω γιατι αγωνιας ετσι!


τρωω τα νυχια των ποδιων μου απο την αγωνια της αποκαλυψης σου

quote:

προς το παρον βρισκομαστε στην εμπειρια που εγραψες αρχικασε αυτο το τοπικ.


παραβλεπω το οτι ΤΩΡΑ την θυμηθηκες, οπως παραβλεπω το οτι δεν σχολιαζεις ο,τι δεν σε συμφερει, οπως για τοτε που μπηκες ως λεμουριος και εγλυφες τα μπαλακια σου, ή για τωρα που δεν με εχεις ακομη ρωτησει ειρωνικα "ποιες ειναι αυτες οι ενδειξεις σπηλαιολογικου και αρχαιολογικου ενδιαφεροντος στην σπηλια"

οσοι διαβαζουν κρινουν ομως ειπαμε, ε?

quote:

μεχρι να φτασουμε στην δοκο Α6 και στα κουκλακια που πεφτουν απο τον ουρανο και στα λοιπα ανεκδοτα και βιβλια εχουμε πολυ ψωμι να φαμε!


δεν σε καλυπτει η θεωρια της μπουλντοζας ή δεν εχεις καν διαβασει το βιβλιο?

quote:

επαναλαμβανω την ερωτηση η οποια τιθεται σοβαρα (δεν προσπαθω να σαχλαμαρισω στο φορουμ οπως εσυ και η παρεα σου! δεν σας μοιαζω ουτε και θελω):


αν μας εμοιαζες δεν θα ησουν ο δυσκοιλιος μαλακας που εισαι (μετα συγχωρησεως )

αντι να μιλας μονο, θα επραττες

quote:

τοτε που σου συνεβη η λεμουριακη σου εμπειρια (η και την ευρυτερη χρονικη περιοδο πριν και μετα) ενοιωθες σαν κατι να ανοιγοκλεινει στην κορυφη του κεφαλιου σου (στο βρεγμα)...???

αναφερομαι σε συγκεκριμενο αισθημα (ειμαι σαφης) και η απαντηση ειναι ενα ΝΑΙ η ενα ΟΧΙ.


ΟΧΙ και ΟΧΙ

γιατι η εμπειρια μου, αποτελειται απο δυο μερη, το πρωτο οπου ημουν με την γυναικα μου και το δευτερο που ημουν με τον σκυλο μου

δεν ενοιωσα και δεν ενιωσε ΤΙΠΟΤΑ (δεν ξερω για τον σκυλο βεβαια, την ωρα που εκλαιγε και προσπαθουσε να βγει απο το αυτοκινητο )

τι συμπερασματα βγαζεις πανσοφε?

μηπως να ξαναπαω να προσπαθησω να το κανω με τον δικο σου τροπο?

ριξε οδηγιες!


ΥΓ. ειχαμε απο χτες γυρω στις εξηντα+ αναγνωσεις - η προταση μου για τα λουτρινα λεμουριακια ισχυει!
σε φανταζομαι κατι αναμεσα στον Λιακο και τον Αδωνη, να φωναζεις "τρεξτε ΤΩΡΑ στο τηλεφωνο γιατι εξαντλουνται τα μαϊμουνια"


ΥΓ.2 η τελευταια προταση για να μου "αποκαλυψουν το μυστικο της Πεντελης που δεν γνωριζω" ηταν καμακι απο γκομενα που δεν ειχε καν διαβασει το βιβλιο - μηπως σου αρεσα στο βιντεακι και θελεις να μου αποκαλυψεις και εσυ κατι???

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Edited by - jonniebegood on 29/12/2006 19:46:50

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ
ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ
amalia
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 19:38:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
προς το παρόν κρατάω το "όχι"...

οι υπόλοιπες ανοησίες που αράδιασες (πάλι!!) δεν με ενδιαφέρουν στο ελάχιστο!

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ
amalia
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 19:55:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

προς το παρόν κρατάω το "όχι"...


τρια εκακοσια ειναι το οχι, να το αφησω?
μπορεις να το κανεις και στον φουρνο και στην κατσαρολα

και φυσικα ευχαριστω για τις διευκρινησεις και την βοηθεια να βγω απο το αδιεξοδο...

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 20:43:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
Αγαπητέ hendrix δυστυχώς δεν μπορώ να ακολουθήσω το απίστευτο βάθος της ανάλυσης σου και αποχωρώ (προς το παρόν - από τη συγκεκριμένη συζήτηση)... Αλλά ακόμη περιμένω να μάθω πως υα έχω Λεμουροεμπειρία...

Jonnie χαρά στο κουράγιο σου...

Δημήτρης

___________________
Κούκλοι δεν είμαστε όλοι μας;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΤΑΒΕΛΗΣ
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 22:47:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΤΑΒΕΛΗΣ
Άνευ ουσίας άνευ σημασίας

"Somewhere where the mountains collide, that's where i found my new life" (Ensiferum)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pel_Nik
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 23:07:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pel_Nik
ΝΤΑΒΡΙΛ μα πόσους κλώνους έχεις πια; μέλι έχει το εσωτέρικα; χεχεχε

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΑΡΑΠΟΙΗΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΜΕΛΟΥΣ
amalia
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spider-man
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 04:18:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους spider-man
παιδια ξερετε κανενα μερος σε πεντελη αλλα κυριως σε υμητο που να φημιζεται οτι εχουν γινει πολλα ανεξηγητα φαινομενα ή΄οτι κατι υπαρχει εκει?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΤΑΒΕΛΗΣ
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 08:48:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΤΑΒΕΛΗΣ
Πόση ώρα σου πήρε ρε μεγάλε για να το σκεφτείς αυτό;

Ρώτα την Αμαλία καλύτερα για να σου λυθούν οι απορίες.


"Somewhere where the mountains collide, that's where i found my new life" (Ensiferum)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 09:55:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος
Φίλε spider-man βλέποντας τα τελευταία σου 20+ μηνύματα σε όλα τα θέματα, συμπεραίνω ότι σε είχε πιάσει λογοδιάρροια βραδιάτικο.

Περιμένω με αγωνία και ενδιαφέρον και τις υπόλοιπες τοποθετήσεις σου.

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία !!!!!


Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pel_Nik
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 10:28:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pel_Nik
ΝΤΑΒΡΙΛ, εγώ λέω να ρωτήσω κάτι φίλους μου πως τούς φαίνονται κάτι εξυπνάδες που γράφεις εδώ μέσα. Πάω να τούς φωνάξω κι έρχομαι.Εσύ ξάπλωσε και περίμενέ μας. Δεν θ' αργήσουμε.

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΑΡΑΠΟΙΗΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΜΕΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ,
ΔΙΧΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑ
amalia
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 14:43:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

ΝΤΑΒΡΙΛ, εγώ λέω να ρωτήσω κάτι φίλους μου πως τούς φαίνονται κάτι εξυπνάδες που γράφεις εδώ μέσα. Πάω να τούς φωνάξω κι έρχομαι. Εσύ ξάπλωσε και περίμενέ μας. Δεν θ' αργήσουμε.


η παροιμια της ημερας αφιερωμενη στους καλους μας συντονιστες: φωναζει ο κλωνος να φοβηθουν τα δενδρα


ρε χλωμο αγορι, τοσο καψουρης εισαι μαζι του, που βλεπεις παντου βριλιδες?
ή ταχεις παιξει εντελως απ την εμπαθεια και αρχισες να μας ταυτιζεις

(εγω εναν κλωνο εχω, τον χεντριξ! )

οι φιλοι σου ποιοι ειναι, το συγκροτημα δε μπροκεν νεκς δε μπροκεν χαρτς?
ή θα φτιαξεις κι αλλους κλωνους?


ΥΓ. ορε Νταβελη, λενε οτι οι μεγαλοι αντρες εχουν αξιολογους εχθρους - εμεις με τετοιους χλεμπονιαρηδες οχτρους, τι σκατα λησταρχοι ειμαστε?


******


ας επανελθουμε στην πραγματικοτητα: 23-12-06 μια πολυ ωραια ημερα!


με πολυ φως μεσα στην σπηλια, η οποια ηταν στεγνη με ελαχιστη σταγονοροη


ενα απο τα κατα καιρους εμφανιζομενα περιεργα σκουπιδια - ενας παλιος κουβας


ο οποιος φανηκε χρησιμος στο μαζεμα των σκουπιδιων (ειδες πλιατσικο Νταβελη? ενας γεματος κουβας και μια σακουλα)


κατι που το περασα για το γνωστο σκατο με την μουχλα, αλλά δεν ειναι.
μοιαζει με κουκουλι απο καμπιες αλλά δεν ειναι


και μια Ινδιανικου τυπου ανιμιστικη προσφορα καπνου απο καποιον αγνωστο επισκεπτη - θα του προτεινα να χρησιμοποιει αφιλτρα...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΤΑΒΕΛΗΣ
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 14:48:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΤΑΒΕΛΗΣ
«χμμμ,
προφανως το 666 αφαιρεθηκε για να μην δινει "σατανιστικες" λαβες στην προσληψη διαδικτυακων καρπαζιων στις οποιες εχει διαπρεψει ο εν λογω ψευδοπαλληκαρας των παραμυθιων της ελληνικης υπαιθρου!»

Εγώ δεν μπορώ ξεχάσω με τίποτα την μεγαλύτερη καρπαζιά της ζωής μου, τόσο δυνατή που ακόμα βουίζει μες’ το κεφάλι μου. Τούτη ‘δω :

«Λόγω της μακρόχρονης μας αυτής ενασχόλησης, έχουμε συνηθίσει πλέον να αντιμετωπίζουμε τις απίστευτες μπούρδες, άρες, μάρες καθώς και κουκουνάρες που συχνά γεμίζουν τα διάκενα μεταξύ πραγματικών γεγονότων και υπαρκτών καταστάσεων, άλλοτε με εύθυμη διάθεση και άλλοτε με στωικότητα και καρτερία.
Εξαγριωθήκαμε όμως και αγανακτήσαμε πραγματικά όταν είδαμε το θέμα της Πεντέλης να χρησιμοποιείται από ομάδα ανθρώπων ως «κράχτης», προκειμένου καλόπιστοι αναγνώστες που ενδιαφέρονται για το θέμα να οδηγηθούν σε άσχετα μ' αυτό μονοπάτια, στη συγκεκριμένη περίπτωση με -ΕΛΕΟΣ- την αρχαιολατρεία και το 12θεϊσμό.
Όχι, δεν έχουμε κανένα πρόβλημα με την προσωπική πίστη του καθ' ενός. Έχουμε πρόβλημα με τον τρόπο που αυτή επιχειρείται να προωθηθεί, στη συγκεκριμένη περίπτωση μέσα από ανακρίβειες, κυκεώνες φαντασιώσεων, αλλά και -το χειρότερο- μέσω αισχρών παραποιήσεων κειμένων. Έχουμε πρόβλημα και με το χώρο που επιλέχθηκε, τον όμορφο και άσχετο με θέματα πίστης και θρησκείας χώρο της έρευνας του αγνώστου». (WWW.IRANON.GR, «ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ» / «ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΙΡΑ»)

«…σαπρόφυτο με μεσσιανικές τάσεις και υστερικό τόνο ύπουλα γλυκερό, όλο ενδιαφέρον ύφος που μάταια προσπαθεί να κρύψει τη ζήλια και το κόμπλεξ -χαρακτηριστικό των απανταχού σαπρόφυτων…».

Εγώ είμαι αυτός.

«Τα 'χαμε δει όλα νομίζαμε (κούνια που μας κούναγε), και μετά το μεσσιανικό σαπρόφυτο που προσπαθεί να εγκαθιδρύσει παροικία Ολύμπιων θεών στην Πεντέλη βιώνοντας ψυχοαυνανιστικές φαντασιώσεις και παραχαράσσοντας εδάφια κειμένων…» (ό.π)

Πάλι εγώ είμαι.

Πω πω τι καρπαζιά ήταν αυτή ρε παιδάκι μου! Λες και μου ‘πεσε ο ουρανός στο κεφάλι που θα’ λεγαν και οι Γαλάτες!

Αν τον ενοχλεί η «αρχαιολατρεία» ας αρκεστεί στις Ρασοφόρες Αδελφές…εχμμμ, στην Αδελφότητα εννοούσα της Σπηλιάς και στο πόσο νερό χωράνε οι υδατοδεξαμενές.

«ΝΤΑΒΡΙΛ, εγώ λέω να ρωτήσω κάτι φίλους μου πως τούς φαίνονται κάτι εξυπνάδες που γράφεις εδώ μέσα. Πάω να τούς φωνάξω κι έρχομαι. Εσύ ξάπλωσε και περίμενέ μας. Δεν θ' αργήσουμε.»

Μην αργήσετε, σας παρακαλώ!

Και ένα ερώτημα προς τους διαχειριστές. Γιατί διαγράψατε τους λογαριασμούς ΜΕΓΑΣ και ΠΛΑΚΕΝΤΙΑ αλλά τον ΧΕΣΤΡΙΞ ούτε καν τον αγγίξατε; Λέω’ γω τώρα…

Και η κομπανία της Άϊρα, καλά θα έκανε να μην απαντάει επιλεκτικά στα ερωτήματα του Johnnie.


"Somewhere where the mountains collide, that's where i found my new life" (Ensiferum)

_____________________________________
ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
amalia
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΤΑΒΕΛΗΣ
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 14:52:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΤΑΒΕΛΗΣ
«ορε Νταβελη, λενε οτι οι μεγαλοι αντρες εχουν αξιολογους εχθρους - εμεις με τετοιους χλεμπονιαρηδες οχτρους, τι σκατα λησταρχοι ειμαστε?»

Πές μου τον εχθρό σου, λέει, να σου πω ποιος είσαι… Το’πες. Σκατά λήσταρχοι είμαστε.


"Somewhere where the mountains collide, that's where i found my new life" (Ensiferum)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 15:17:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix
Νταβελάρα,


και μόνο το "χριστούνεκρα" που τόλμησες και "ευχήθηκες" είναι δικαιολογημένη αιτία για μόνιμη διαγραφή σου από το φόρουμ και διαρκές σου "μπανάνωμα"...


και να αφήσετε τις σαχλαμάρες


_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 59 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53 54 55 56 57 58 59
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2177734
Maintained by Digital Alchemy