ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Πυροκίνηση και εμβίωση.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
TheAllseeingeye
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 18:35:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheAllseeingeye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καφέ φτιάχνεις?

The eye seldom sees what the mind does not anticipate.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 19:30:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kalhspera apo emena .eyxaristo gia thn apanthsh k tora mporo na simfoniso mazh soy.pantos einai polh diskolo na to kanhs afto to logo gia th h estish meta to girizmo apo mia astrikh episkepsh einai polh asxhmh xriazese ores gia na sinertis entelos.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2009, 20:03:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό που λες επισκιάζει την αλχημεία σαν κάτι μαύρο. Θα έπρεπε κατά την γνώμη μου να αναφερθείς σε αυτό όχι γενικά αλλά ειδικά για τις μαύρες τεχνικές.

Φιλικά



Είπα
quote:
Οι βρυκόλακεσ αυτοί έιναι κατα το πλήθος τους απόλυτα φυσιολογικοί έχουν όμως την έλλειψη, λένε, του πράνα και τους είναι πιο εύκολες οι μετατροπές ενέργειας(η αλχημεία). Κάποιοι πολύ σπάνια έχουν τις ιδιότητες που εσύ ακριβώς περιγράφεις.

Το οτι είναι "βρυκόλακες" δεν τους κάνει μαύρους(τουλάχιστον όχι απο όσο εκείνοι γνωρίζουν). Δεν είναι απο επιλογή τους. Γεννήθηκαν με ελλείψεις ΑΛΛΑ ενώ μεν είναι αναγκασμένοι να λαμβάνουν ενέργεια απο άλλους-Να είναι ετεροφωτοι σαν να λέμε-τους είναι πιο εύκολες οι μετατροπές ενέργειας απ'ότι σε μας. Ισορροπία της φύσης. Μίλησα για τους "Βρυκόλακες" και όχι για την αλχημεία. Ανέφερα απλά οτι η μετατροπή ενέργειας(γενικά και όχι ειδικά) λέγεται αλχημεία.
Μετατροπή ενέργειας είναι και να τρως οπότε..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 12/10/2009 20:12:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2009, 16:54:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα ξερω ολα αυτα

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2009, 17:43:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
johny131,πόσο χρονών είσαι?πώς τα ξέρεις όλα αυτά?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2009, 18:47:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
*** και τα ξερω γιατι ψαχνω σε βιβλιοθηκες μαγειας δεν ειναι στον κοσμο μας εχω ενα βιβλιο των σκιων εχω πολεμησει δαιμονες τετοιους τα ξερω επειδη τα ξερω

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be Unseen


____________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ.
15/10/2009
____________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2009, 20:25:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα σε ολλουσ .john131 δεν νωμιζεισ φιλε μου οτη αυτα θα βιβλια που διαβαζισ σε αυτη την υλικια ειναι λιγο επικινδινα για σενα?με ολλο μου το σεβαζμο πρωσ εσενα νομιζο οτη ειναι λιγο τρελα τα πραγματα που περιεγραφισ αν θυμασε χτεσ σου ζητησα να μασ πησ λιγο περησοτερο για το πολεμο σου με θα δεμονια και ποσ ακριβοσ θα πολεμασ σε αυτο δεν μου απαντησεσ.η φιλι μου για οπια σου αναφερα χτεσ πχ.θα πολεμαγε με φοτηνεσ μπαλεσ και σπατια .εση?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2009, 22:07:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τους πολεμω με διαφορα ξορκια και φιλτρα και οχι δεν νομιζω οτι ειναι επικινδυνα υπαρχουν τομεις λευκης μαυρης και αλλων μαγειων

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2009, 22:14:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
nai alla nomizo oth den exi kamia sxesh ths magias me to polemo ton demonion .8a filtra 8a ftiaxnhs monos soy .opos vlepo to oniro soy ine na ginhs megalos magos exeis skefth pano se ayto to tema kai pano se afto na perasis apo mia tetia sxoli sto mellon.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2009, 22:20:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
egw nomizo oth 8a soy ine xrisimo meta apo xronia na perasis apo tetia sxoli gia th allo ine na morfonese monos soy pano se ayta allo ine h epagelmathkh morfosh apo atoma poy ine xronia se ayto.kai bebea ua exis kai epagelmathkh ikanopoioish .to mono py soy eyxome einai na prosexhs na mh ksefigis polli gia th kamia fora h antropi ksefevgyn xoris na to katalavoyn kai xriazonte terapies opos th fili moy px.oth kanis na to kanis me metro kai me dikoys soy kanones osv afora ta demonia.to ksero apo prosopiki empiria opos soy anafera eimai epagelmatias kai ime pano se ayto to tomea apo oth exo geneth alla diplomatoyxos eimai apo arketa xronia .to kalo ine ayto poy kanis na to xrisimopiis gia to kalo ton sinantropon soy oxh gia to kako ke na mh blexths pote me thn mayrhΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2009, 15:32:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω δεν ξερω αν υπαρχει σχολη μαγειας στον κοσμο μας και φυσικα δεν πλεχνομαι με μαυρη τωρα ασχολουμε με λατηνικη

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2009, 16:09:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σχωλη μαγιασ δεν υπαρχη στο κοσμο μασ.Αλλα υπαρχη πανελινια ακαδεμια στη αθηνα σε οπια διδασκουν .. παραψηχωλογια αστρωλογια αριθμολογια ταρω θα μυστηκα τησ μαγιασ αναδρομεσ και ολλα οτη εχουν σχεση με το μεταφησηκο .οσ γνωστο ειναι οτη ειναι ιδιοτητηκη δεν ειναι διμοσια και βεβεα πληρωνησ για να σε μαθουν.βγενησ διπλοματουχοσ και το διπλο μασ υσχη σε ολλο το κοσμο οχη μονο για την ελλαδα.τετιεσ ακαδεμιεσ ειναι εστο 2-3 στην αθηναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2009, 16:13:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αλλα για μπισ εκη πρεπη να ιλικοιοτησ αρρα το ξανακουβεντιαζουμε σε 4 χρωνιαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2009, 15:18:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ok

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2009, 16:48:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ john131, όπως μπορείς να δεις έγινε κάποια επέμβαση στο μήνυμα που απέστειλες στο παρόν θέμα στις 13/10/2009, 18:47:23 από το οποίο αφαιρέθηκαν κάποια προσωπικά σου δεδομένα τα οποία κατέθεσες.

Θα σου αποσταλεί κάποιο σχετικό e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση που υπάρχει στο προφίλ σου ώστε να σου εξηγηθούν καλύτερα οι λόγοι αυτής της επέμβασης.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TheAllseeingeye
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2009, 18:52:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheAllseeingeye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ τι τραβάτε κι εσείς οι διαχειρισταί!

Φίλε μου DI δεν μπορώ να πώ οτι ζηλεύω τη δουλειά σου... Καλή δύναμη!

The eye seldom sees what the mind does not anticipate.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hurricane21
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
147 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2009, 23:03:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hurricane21  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειχα καιρο αν μπω στο φορουμ και παρακολουθωντας την συζητηση πολυ προσεκτικα ενα εχω να πω,john131 μηπως βλεπεις πολυ τις μαγισσες που δειχνει στο σταρ???

δεν με πηθεις φιλε μ με αυτα που λες...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2009, 10:14:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι δεν βλεπω τηλεοραση......γιατι δεν εχω χρονο...........

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2009, 10:22:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα απο την άλλη με πείθει,για ποιό λόγο να λέει ψέματα?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2009, 17:27:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ε ναι και αυτο ειναι καλο ερωτημα

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 11:16:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για σασ σε ολουσ ειχα αρκεται μερεσ να μπο μεσα αλλα βλεπο οτη η σηζιτιση δεν εχη καμια εξελιξη.οσω για το τεμα αυτο εχο να πο το εξησ.ολα γιρο μασ ειναι δοιμιουργιμενα απο ενεργεια καθε ενασ ειναι μια ενεργεια ετση η μεγαλητερη ειναι το ανθρωπινο νου η ανθρωπηνη διανοια.οσο αφορα αφτεσ αστρικαισ και λιπα επισκεψησ και πολεμη και διαβαζμα βιβλια απο αλο κοσμο δεν σιμφονο απολιτα ναι αστρικη προβολη μπορουμε να κανουμε -τη ειναι αυτο -σε κατασταση χαλαροση το πνευματηκο μασ σωμα ταξηδεβη σε τοπη και μερη εκτοσ απο το δικο μασ φυσικο κοσμο μπορη να βρετη στο τελοσ του κοσμο αλα αυτο γινεται παλη μεσων τη σκεψη και μπορη να το κανη καθε ενασ.οσο τα φιλτρα κ κλπ δεν υπαρχη μεροσ εκτοσ απο το φισικο κοσμο οπου να παλεβισ με φιλτρα και αυτα τα φτιαχνουμε εμεισ η ανθρωπη εδ σε αυτο το κοσμο.ουτε υπαρχη βιβλεοτηκη καπου αλου οπου να διαβαζησ ολη οση το εχουν κανη αυτο εχουν καταλιξη με το σεβαζμο μου ειτε σε τρελαδικο ιτε χιροτερα.για αυτο η σιμβολη μου φιλαρακο μι κητασ τοσο πολη το χαρη ποτερ ουτε τησ μαγισεσσ για τη θα σε βλαπτουν κοιτα τα ματιματα σου και τη ζωη σου για τη χανισ σιμαντηκα πραγματα απο αυτον ασχωλιοντασ με πραγματα για μεγαλουσ ανθροπουσ. και ειναι κριμα για τη εισαι ακομα νεο παιδι.κανε μια σιζητηση με τουσ γονισ σου για ολα αυτα που μπορισ να κανισ να ακουσισ και δικι τουσ γνομη.σου ευχομε να βρισ το σοστο σου δρομο και να προσεχισ για τη με το μεταφυσικο και παραψηχωλογικο πεχνιδια δεν πεζουνε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 11:21:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και αλη μια φορα με σινχοριται για το ορτογραφικο μου λαθοσ αλλα προσπατο οσω καλητερα μπορο να γραφο ελλινικα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 17:10:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δλδ μου λες να καταπνιξω τα χαρισματα που μου ηρ8αν απο την οικογενεια μου και τουσ συγγενης μου????αυτο δν γινετε εκτος αν πω στην γιαγια μου να μου φτιαξει ενα φιλτρο που αφερει χαρισματα.........και αυτο δν το κανω γτ τα χαρισματα ειναι ενα κομματι μου........δλδ σαν να μου λες να κοψω το χερι μου.....

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 18:23:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχη δεν λεο αυτο .λεο να δοσισ πιο πολη σοιμασια στα ματηματα σου τορα .και να ζισ τη ζωη οπια πρεπη να ζισ τορα αφισε τα αυτα για αργοτερα για τη δεν θα μπορεσισ να απολαβσισ την οιλικια σου οποσ ενα κανονικο ανθρωπο.και ειναι συμαντηκο να ζισ ολεσ στηγμεσ οποσ καθε ενασ.αλλο ειναι το χαρισμα σου οπιο ειναι κλιρονομικο .ενα να τοιμασε και ροτα και την γιαγια σου σαν σωφη γοινεκα τα σου το εξεγοιση και τα σου δοση σιμβολη.πιο να τοιμασε?... οτη η αντροπη με κλιρονομικα χαριζματα οποσ εσενα πχ. δεν πρεπη ποτε διμοσια να αναφερουν για αυτα δεν πρεπη να λενε στο κοσμο τη μπορουν να κανουν και μεχρη που μπορουν να φτασουν.αυτα ερχονται με το κερο .οταν αποφασισι ο θεοσ οτη πρεπη ο κοσμοσ να το γνοριζη τα σου ανηξη το δρομο χορισ εση να το μιλασ αρεστιρα και δεξια. υπαρχουνε πνευματηκαισ κανονεσ οπιεσ πρεπη να τιρουμε. νομιζο στο εχη εξηγιση αυτο η γιαγια σου ,εση σινεχιζε την ασκηση και την εμπερια σου πανο σε αυτο το τεμα αλλα να μη σου γινη τορα η εμονη ιδεα.πιστεςυο να με καταλαβενισ τη θελω να σου πω.χερουμε που υπαρχουν ανθροπη σαν εσενα και τα χαρω αν με τα χρωνια η εξελιξησου ειναι πολη καλη σε αυτο το τομεα αλλα οχη για το κακο .
μπορη να γελασ και να λεσ πια ειναι αυτη που μου τα γραφη αυτα εχεισ δικιο ουτε σε ξερω ουτε μ ξερησ προσπατο να σου δοσο μια σιμβουλι σαν ανθρωπο που τα εχη ζισι ολα αυτα και τα ζη ακομα και ξερω ποσο δισκολο ειναι για αυτο αναφερα με μετρο και για τη στηγμη να δοσισ σιμασια σε αλα πιο σιμαντηκα πραγματα στη ζωη σου.αυτα παντα θα ειναι μαζη σου παντα τα σε ακολουτουν οπου κ να πασ οπυ κ να βρισκεσε για τη ειναι ενα κοματι οπιο δεν φεβγη και δεν ειναι οτη το εχεισ κλιρονομικο απο την οικογενια σου η απο την για για σου ειναι εποιδη το εχη διαλεξη ο θεοσ να στο δοση και αν καταφερισ να το χειρισισ σωστα τα κερδισισ αν δεν καταφερισ μπορη να χασισ ξερισ τη ενοο. ροτα την γιαγια αν εχω δικιο σε συτο που σου γραφο αν δεν εχο πεσ μου το και τα σου ζιτισο σιγνομη .οκ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 18:35:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ουτε σε κατηγορο ουτε θελο να κοψησ αυτα .απλοσ ζιταο να χαρισ τα παιδικα σου χρωνια .και οτη χριαστισ ειτε πλιροφορια ιται καπια σιζιτισε πανο σε αυτο το τεμα παντα μπορισ να με ροτισισ πιστεβο να μπορο να σε βοηθησο και να σου εξιγισο καπια πραγματα.η απλοσ να σιζιτισισ χωρισ το περιβαλον γυρο σου να σε φοβαται η να γελαη μαζη σου.για τη ζηταο να χαρισ τα χρονια και να ζισ ολα αυτα που πρεπη για την ηλικια σου γιατη σε μενα καποτε δεν υπειρχε πιοσ να μου το πη και να μου δοση την σιμβολη και δεν εζισα εκινα μου τα χρωνια σαν φυσιολογικο παιδη για τη παντα κατη καπιοσ με εμποδιζε γιατη θα υπολιπα παιδια με αποφεβγανε το λογο φοβοντουσαν να ειναι κοντα μου.για αυτο κ σου υπα μη το εκδιλονισ μεχρη να ερθη η στηγμη να το μαθουν ολλη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 19:16:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καταλαβα τ εννοεισ και ναι εχεισ δικαιο και η γιαγια μου μου ειπε οτι δν πρεπει να πιγαινω και σε αυτες τις βιβλιοθηκες και να πολεμω με δαιμονες γιατι ειναι επικινδυνο αλλα εγω για καποιον λογο δν φοβαμαι εχω μια αισθηση φοβου τοτε αλλα την ξεπερνω

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 19:24:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
daksi se travai i adrenalini logiko ine ala prosexe poli .yparxoyn fores otan den mporis na figis epoidi den kseris ti soy exoyn filaksi.ayta ta plasmata einai aproovlepta kai preph na exeis ta matia soy 14 se etoimotita .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 19:36:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το ξερω και τωρα τελος οι μαχες για ενα μηνα

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ekatti2
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 20:11:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ekatti2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
xriazete k ksekoyrasi kapoy kapoy .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2009, 20:54:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορεί δηλαδή να "στην έχουν στημένει απ έξω" που λέμε?

Και ποιός σε προστατεύει απο αυτά όταν δεν είσαι σε Α.Π.?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy