ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 4ο μέρος, επίσημη έκδοση
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 11:11:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Σου είπα ... κάνε ότι νομίζεις ... πες ότι θες ... έχεις μεγάλο πρόβλημα ...

Δεν έχω να αποδείξω τίποτε. ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΕ.

Καλό μεσημέρι και ΥΠΗΡΕΤΗ, καλές διακοπές ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 11:36:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Ζιρ

Οπότε καλείσαι να δώσεις μια σοβαρή απάντηση και οχι ένα σχόλιο του στιλ «μπράβο μεγάλε, τι μας λες; Οκ, ναι ,ναι ,ναι, μπράβο.» και πολλά από αυτά που ξέρουμε ότι έχεις πει και με έναν τρόπο που θα χαρακτήριζα (συγνώμη δεν θέλω να πω) Δεν εχεις να πεις τιποτα εκτος απο ενα σχολιο παλι.


quote:
Εσείς μέχρι στιγμής, αναφέρεστε στην συνείδηση θαρρείς και είναι καμιά γκομενίτσα που ξαπλώνει για ένα πήδημα με κάποιον. Ξάπλωσε, πηδήχτηκε, κοιμήθηκε αλλά ok, την κοπάνησε μετά για "άλλα" στέκια


Αυτό φίλε ζιρ μονό εσύ τι είδες. Ξέρεις το ότι βλέπουμε αυτό που έχουμε μέσα μας δεν είναι ψέματα. Τι μου θυμησες;

Μια φορά πήγε κάποιος στο ψυχίατρο. Ο Ψυχίατρος τράβηξε μια γραμμή στο πίνακα και του είπε: «του σου θυμίζει αυτό» Εκείνος είπε «ένα αντρικό όργανο»

Μετά έκανε δυο καμπύλες σαν βουνά «και τώρα τι σας θυμίζει αυτό»
«αυτό μου θυμίζει τα στήθη μιας γυναίκας»
Στο τέλος έκανε έναν κύκλο «και τώρα» «Α αυτό μου θυμίζει τα γυναικεία όργανα»

Του λέει ο γιατρός «πρέπει να σας πω πως έχετε μια εμμονή με το σεξ»
Και ο τύπος του λέει «εγώ γιατρέ έχω εμμονή με το σεξ ή εσύ που φτιάχνεις συνεχώς σεξουαλικά σύμβολα στο πίνακα»


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 11:46:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
quote:
Δεν έχω να αποδείξω τίποτε. ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΕ.

Ωραία,και εγώ λέω οτι λές ψέματα με σκοπό να περάσει το δικό σου.Κρίνοντας έναν άνθρωπο που έχει δείξει οτι θέλει μόνο να βοηθήσει.
Δέν έχω να αποδείξω ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ για τους ισχυρισμούς μου.
Πώς σου φένεται αυτό?

Δέν έχω τίποτα εναντίον σου ούτε υπερασπίζω τον υπηρέτη,σας συμπαθώ και τους δύο.

Απλώς δέν μου φένεται λογικό αυτό.Προφανώς έχεις τους λόγους σου,όμως τα διαβάζουμε όλοι αυτά που λέτε και καλό θα ήταν να υπάρχουν εξηγήσεις.Το λέω αυτό επίσης γιατί θα με ενδιέφερε η δική σου εξήγηση πάνω στο θέμα.Γιατί δηλαδη λέει ψέματα ο υπηρέτης τί θα κερδίσει?

Εγώ πάντως δέν βλέπω κάποιο κέρδος, ούτε ύπουλους σκοπούς.Αν τους βλέπεις εσεί,πιστεύω θα το εκτιμούσαμε όλοι μας να μας τους έλεγες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 11:55:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
alex22

Εγώ πάντως δέν βλέπω κάποιο κέρδος, ούτε ύπουλους σκοπούς.[ το ότι εσύ δεν τους βλέπεις, δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουν κιόλας ]Αν τους βλέπεις εσεί,πιστεύω θα το εκτιμούσαμε όλοι μας να μας τους έλεγες. [ θα το εκτιμούσατε ; ναι ; sorry, δεν σας πιστεύω ότι θα το εκτιμούσατε ... ]



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 11:57:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
Ειλικρινά θα το εκτιμούσα....

Είμαι περίεργος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:00:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
alex22, δες τον εαυτό σου ρε φίλε. Βγαίνει κάποιος και σου λέει πως ταξιδεύει με το "άστρικό του" σ' άλλα μέρη της γης και ΕΣΥ τον πιστεύεις! Και λες πως θέλει να βοηθήσει ... ποιος ρε φίλε να βοηθήσει ποιον ; Αυτός, άμα κάτσω εγώ και ασχοληθώ μαζί του, μέχρι και διακοπές δεν θα πάει για να κάτσει να μου απαντάει ... Ας βοηθήσει καλύτερα τον εαυτό του ... Άσε ρε φίλε, άσε, δεν θέλω να του χαλάσω τις ... "διακοπές" του ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:07:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Πάλι αποφυγές, αρνητικά σχόλια, απαξίωση και καμιά σοβαρή απάντηση.,

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:08:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
alex22

Ειλικρινά θα το εκτιμούσα....

Είμαι περίεργος.


Ό,τι και να σου πω εγώ φίλε, άμα δεν "την πατήσεις", δεν θα μάθεις ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:19:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Αυτοί οι άνθρωποι σταύρωσαν τον Χριστό.
«Αν είσαι υιός του θεού γιατί δεν λες στον πατέρα σου να σε βοηθήσει;»

«δεν μπορείς να σώσεις τον εαυτό σου θα σώσεις εμάς;»
Ακριβώς η ιδία λογική και μπορεί και οι ίδιοι οι άνθρωποι.
«δείξε μας την βασιλεία»

Αυτή η λογική ήταν μέσα στα μυαλά των ανθρώπων που φώναζαν «τον Βαραββά τον Βαραββά αφήστε ελεύθερο»

Κάποτε ζιρ είπες ότι δεν φταίει ο μαθητής που δεν καταλαβαίνει αλλά ο δάσκαλος που δεν κατεβαίνει στο επίπεδο του .Ετσι όλοι αυτοί οι δάσκαλοι είναι τσαρλατάνοι(κάτι τετοιο)

«τον Βαραββά τον Βαραββά αφήστε ελεύθερο»

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:20:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Που την πάτησες ΖΙΡ;
Πες γιατί θα είναι μια πολύ χρήσιμη πληροφορία για να μην την πατήσουν και άλλοι.


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:24:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
alex22, δες τον εαυτό σου! Δες! Κάτσε και βάλε από μια μεριά τον εαυτό σου ρε φίλε σ' ένα τραπέζι και ρώτα τον "τι διαβάζω εγώ από τον ΥΠΗΡΕΤΗ, τι μου λέει αυτός ο άνθρωπος ;" Κοίτα ΤΙ σου λέει :

quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Μπορώ να εξετάσω το φυσικό μου σώμα που κοιμάται. Μπορώ να μεταφερθώ σε ένα άλλο μέρος τις γης και ….

Στην 5η διάσταση λαμβάνουν χώρα

ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΑ
Η ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ

Η ΝΟΗΤΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ

ΚΑΙ Η ΣΧΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΥΠΕΡ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ (τηλεμεταφορα)

Υπάρχουν τάξεις

Εννιά τάξεις ή τάγματα, τα εξής: Σεραφείμ, Χερουβίμ, Θρόνοι, Κυριότητες, Δυνάμεις, Εξουσίες, Αρχές, Αρχάγγελοι, Άγγελοι.
Άλλοι τα λένε ζωτικό ,αστρικό ,νοητικό ,αιτιατό, βουδικό, ατμικο κ.τ.π.

Εκτός από τους φωτεινούς αγγέλους, υπάρχουν και οι σκοτεινοί, τα πονηρά πνεύματα. Σύμφωνα με τη διδασκαλία της Εκκλησίας, ήταν αγαθοί, όπως και οι άλλοι άγγελοι.

Ο Αστρικός κόσμος είναι γεμάτος από αυτούς.

Ξέρω δεν μπορείτε να καταλάβατε τι είναι ο αστρικός κόσμος .ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ.


Αν ΕΣΥ ρε φίλε τα πιστεύεις αυτά, εγώ τι να σου πω ; τι; για πες μου ΕΣΥ ... ΤΙ να σου πω ; Ότι και να σου πω δεν θα το εκτιμήσεις. Ζητάς από μένα αποδείξεις αντί να ζητήσεις απ' αυτόν που λέει ΟΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ του είπαν να πει, ότι βλακείες διάβασε κάπου, ότι έκλεψε, ότι δανείστηκε. Και χρησιμοποιεί ξεδιάντρωπα την ΕΠΙΣΤΗΜΗ για να υποστηρίξει τάχαμ τις παπαριές του. Δηλ. ΠΟΥ έχει φτάσει ο κόσμος ; ΤΙ ΜΠΟΥΡΔΑ είναι αυτή ;

Τι να σου πω ; Δεν έχω τίποτε άλλο να σου πω ρε φίλε. Κάνε ότι νομίζεις ... ό,τι νομίζεις ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:27:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Που την πάτησες ΖΙΡ;
Πες γιατί θα είναι μια πολύ χρήσιμη πληροφορία για να μην την πατήσουν και άλλοι.


Πήγα σε ένα κέντρο εσωτερισμού που δίδασκαν Σαμαέλ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:33:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Πάλι βρισιές ,απαξίωση ,συκοφαντίες ,και τίποτα σοβαρό. Απορώ για την εκτίμηση που σου έχουν για αυτά που λες.
Αυτοί που ξερόυν καταλαβαίνουν.

Κάποτε είπες «πες μου κάτι και εγώ θα σου αποδείξω ότι δεν είναι έτσι.»

Αν αυτό που λες είναι απόδειξη μάλλον τα καταφέρνεις.

quote:
ΟΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ του είπαν να πει, ότι βλακείες διάβασε κάπου, ότι έκλεψε, ότι δανείστηκε. Και χρησιμοποιεί ξεδιάντρωπα την ΕΠΙΣΤΗΜΗ για να υποστηρίξει τάχαμ τις παπαριές του. Δηλ. ΠΟΥ έχει φτάσει ο κόσμος ; ΤΙ ΜΠΟΥΡΔΑ είναι αυτή ;


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:35:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
quote:
Πήγα σε ένα κέντρο εσωτερισμού που δίδασκαν Σαμαέλ ...

Και λοιπών τι έγινε εκεί;


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:35:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Η εκτίμηση (αν υπάρχει) προέρχεται από το γεγονός ότι εγώ δεν ψεύδομαι. Δοκίμασέ το ... δεν είναι και πολύ δύσκολο να μην λες ψέμματα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:36:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Και λοιπών τι έγινε εκεί;


Θες λεπτομέρειες ;

Edited by - zip on 02/08/2009 12:39:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:38:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΝΑΙ. ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
Κοίτα φίλε zip,δέν είμαι άβουλο όν. Έχω την δική μου κρίση. ο υπηρέτης απλώς λέει κάποιες πληροφορίες,δέν είμαστε πρόβατα για να πιστέψουμε τυφλά. Εγώ κάνω την δική μου έρευνα και δέν ακολουθώ καμία διδασκαλία,απλώς βλέπω τις πληροφορίες και προσπαθώ να καταλάβω τί μου κάνει και τί όχι.Αν ακολουθούσα κάτι θα πήγαινα σε κάποια ειδική σχολή,αλλά δέν το κάνω.

Η γνωστική διδασκαλία έχει ενδιαφέρουσες πληροφορίες.Υπάρχουν επίσης πολλές άλλες διδασκαλίες,π.χ. οι βέδες.

Αυτό τον καιρό μου έχουν προσελκύσει το ενδιαφέρον οι κευλόντιες πληροφορίες,και αυτό επειδή όλα τα εξηγούν επιστημονικά καθώς επίσης έχουν τεχνικές που τις έχω δοκιμάσει και πιάνουν,δέν είναι καμια ψευδαίσθηση, το βιώνω.

Αυτό δέν σημαίνει οτι θα πουλήσω την ψυχή μου σε κάποιον.Πάνω απ' όλα μετράει το εσωτερικό σου,αυτό πρέπει να ακολουθήσεις.

Ακόμα και ο Δάσκαλος Σαμαέλ που χλευάζεις είχε πεί:Μήν με ακολουθήτε ακολουθήστε τον δικό σας εσωτερικό εαυτό.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:41:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:

Κοίτα φίλε zip,δέν είμαι άβουλο όν. Έχω την δική μου κρίση. ο υπηρέτης απλώς λέει κάποιες πληροφορίες,δέν είμαστε πρόβατα για να πιστέψουμε τυφλά. Εγώ κάνω την δική μου έρευνα και δέν ακολουθώ καμία διδασκαλία,απλώς βλέπω τις πληροφορίες και προσπαθώ να καταλάβω τί μου κάνει και τί όχι.Αν ακολουθούσα κάτι θα πήγαινα σε κάποια ειδική σχολή,αλλά δέν το κάνω. [ ok, εντάξει ]

Η γνωστική διδασκαλία έχει ενδιαφέρουσες πληροφορίες.Υπάρχουν επίσης πολλές άλλες διδασκαλίες,π.χ. οι βέδες. [ ναι, είναι ενδιαφέρουσες ]

Αυτό τον καιρό μου έχουν προσελκύσει το ενδιαφέρον οι κευλόντιες πληροφορίες,και αυτό επειδή όλα τα εξηγούν επιστημονικά καθώς επίσης έχουν τεχνικές που τις έχω δοκιμάσει και πιάνουν,δέν είναι καμια ψευδαίσθηση, το βιώνω.

Αυτό δέν σημαίνει οτι θα πουλήσω την ψυχή μου σε κάποιον.Πάνω απ' όλα μετράει το εσωτερικό σου,αυτό πρέπει να ακολουθήσεις. [ ok ]

Ακόμα και ο Δάσκαλος Σαμαέλ που χλευάζεις είχε πεί:Μήν με ακολουθήτε ακολουθήστε τον δικό σας εσωτερικό εαυτό. [ δεν τον χλευάζω, λέω πως είναι ψεύτης ]


Edited by - zip on 02/08/2009 12:43:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:43:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

ΝΑΙ. ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ


Πολύτιμες ; Πολύτιμες για ποιον ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:45:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Για αυτούς που πρέπει να προφυλαχτουν και μην την πατήσουν όπως εσύ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:47:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Για αυτούς που πρέπει να προφυλαχτουν και μην την πατήσουν όπως εσύ.


Και σένα τι σε νοιάζει γι' αυτούς ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:50:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Εσύ λες αν δεν την πάθεις δεν θα μάθεις. Κανονικά εσένα πρέπει σε να νοιάζει πρώτα από όλους. Δεν θέλεις να τους προστατέψεις από κάτι κακό;

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 12:52:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Εντάξει τότε, θα πω τις λεπτομέρειες σ' αυτούς. Εσύ, θες να τις πω και σε σένα ;

Edited by - zip on 02/08/2009 12:56:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 13:01:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
εδώ εννοείς;στο τοπικ ε;

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 13:02:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Ναι!ΠΕς ΜΟΥ

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 02/08/2009 13:03:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 13:03:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 13:07:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

εδώ εννοείς ; στο τοπικ, ε


Όχι απαραίτητα. Θέλεις να σου τις πω στο τόπικ ;

Θα σου τις πω αν μου πεις που είσαι τώρα και τι κάνεις. Λοιπόν, που είσαι τώρα και τι κάνεις ;

Edited by - zip on 02/08/2009 13:11:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 13:10:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Τώρα την κολοκυθιά θα παίξουμε; Συγνώμη αλλά το βρίσκω τουλάχιστον παιδικό αυτό Που κανείς.


Όταν έχεις το θράσος να βρίζεις να έχεις και το θάρρος να το αντιμετωπίζεις.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2009, 13:11:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Τώρα την κολοκυθιά θα παίξουμε; [ άμα γουστάρεις, παίζουμε και την κολοκυθιά, no problem ] Συγνώμη αλλά το βρίσκω τουλάχιστον παιδικό αυτό Που κανείς. [ όταν μιλώ με παιδιά, γίνομαι παιδί ... τι να κάνω ; ]


Αλήθεια, σε έβρισα; Που ακριβώς σε έβρισα στον διάλογό μας ;

Τέλος πάντων, ζήτησες λεπτομέρειες. Για να σου τις πω, θα πρέπει να μου πεις ΠΟΥ είσαι και ΤΙ κάνεις ΤΩΡΑ ... διαφορετικά, δεν θα σου τις πω.


Edited by - zip on 02/08/2009 13:39:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy