ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενες Ιστορίες No1...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
coperrolo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


191 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2003, 02:15:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους coperrolo
Φίλε Προμηθέα, με κάθε σεβασμό στα γραφόμενά σου έχω ορισμένες παρατηρήσεις. Πάνω απ'αυτόν τον 6μετρο τοίχο βρίσκονται τα κτήρια της Μητρόπολης Γυθείου Οιτίλου & Μάνης. Υπάρχει μάλιστα και ιδιωτική τσιμεντένια σκάλα με πύλη που οδηγεί στη μητρόπολη από το επίπεδο του δρόμου (δεν μιλάω για τη φαρδειά κοινόχρηστη σκάλα απέναντι απο το δρόμο της Κρανάης). Ο παπάς, αν και περασμένη η ώρα του, δεν βρισκόταν εκτός του περιβάλλοντός του και αν χρησιμοποίησε αυτή τη σκάλα, θα φαινόταν ότι εξαϋλώθηκε.
Για τον μαυροντυμένο, δεν γνώριζα την ιστορία και την σέβομαι παρ'όλο που δεν θα την συνέδετα με τον παπά που ανέφερες.
Πάντος έχεις δίκιο για τα ατυχήματα, συμβαίνουν τα άπειρα, όλες οι μπαριέρες μέχρι την κορφή είναι τσαλακωμένες... μέχρι και ο πατέρας μου είχε το μοναδικό του τράκο εκεί, με εμάς μέσα, αλλά πολύ ψιλά πράγματα, ούτε φανάρι δεν έφυγε. Είμαι σίγουρος πάντως ότι κι εσύ θα χαρακτήριζες αυτό το κομμάτι δρόμου ως καρμανιόλα... γρήγορες στροφές, ΜΕΓΑΛΗ κλίση και ψιλο-υγρασία απ'το κύμα, γίνεται γυαλί. (Σημ. περνάω αυτό το τμήμα περιπου 30 φορές το χρόνο καθώς παραθερίζουμε στο Βαθύ και τα πίνουμε στο Γύθειο).
Είσαι τυχερός που ζεις σε ένα τόσο όμορφο μέρος με περήφανη ιστορία και, αν θες, αμέτρητες 'παράξενες' ιστορίες.
Ερώτηση, εκείνη η καημένη μητέρα, προσκυνάει ακόμα την κολώνα απέναντι απ'το λιμεναρχείο;

My Karma ran over your Dogma
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2003, 09:46:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully
quote:
Ερώτηση, εκείνη η καημένη μητέρα, προσκυνάει ακόμα την κολώνα απέναντι απ'το λιμεναρχείο;

Να υποθεσω οτι καποιος γιος της, σκοτωθηκε οδηγωντας εκει?

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2003, 17:48:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Φιλε Coperrolo καλημερα σε εσενα και σε ολους τους φιλους!!
Μπορει να σε μερδεψα ετσι οπως το παρουσιασα και να μην καταλαβες που βρισκετε ακριβως.Συγκεκριμενα ειναι ο τοιχος που ειναι χτισμενος στην ενωση του πανω δρομου με τον κεντρικο ειναι μολις περασεις το γηροκομειο(δεν ξερω αν εχεις προσεξει που ειναι!)Και εκει δεν υπαρχει καμια σκαλα αυτο ειναι 100% σιγουρο,σε 13 ημερες θα ειμαι και κατω και αν θελετε μπορω να βγαλω φωτογραφιες και να τις στειλω!Οσο για την κοπελλια που σκοτωθηκε εκει παντα το καντηλακι θα ειναι αναμενο και ασβεστομενο το σημειο που βρισκετε το εκκλησακι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2003, 23:31:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap
Φίλη narya ...
αργησα λιγο να απαντησω αλλά κάλιο αργά παρά ποτε!Ηθελα να σου πω οτι θα ακολουθησω τη συμβουλή σου με το topic που με προτρέπεις αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω το ίδιο με τη διέυθυνση της πολυκατοικίας στην οποία έγινε το περιστατικό.Αλλωστε το σπίτι νοικιάστικε αλλά δεν ξέρω μήπως μπορούν να κάνουν έλεγχο εκεί τριγύρω.Θα ρωτήσω και θα απαντήσω σε αυτό.Παντως μου ακούγετε πολύ ενδιαφέρον πρόταση!

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurora Borealis
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2003, 23:57:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aurora Borealis
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ 'ΓΩ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΙΕΡΕΑ-ΜΟΝΑΧΟ.ΘΕΩΡΩ ΛΟΙΠΟΝ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΙΕΡΕΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΑΠΙΘΑΝΟ ΤΟ ΝΑ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΟΝΤΑΣ ΙΕΡΕΑΣ.Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΝΩ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΚΗΔΕΙΑ.ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΑΥΤΗ ΛΟΙΠΟΝ,ΕΒΛΕΠΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΕΠΙΜΟΝΑ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΕΡΕΤΡΟ ΚΑΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ ΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΠΗΓΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΛΥΟΡΟΦΟ ΚΤΙΡΙΟ,ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΠΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΓΙΑ Ν'ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΟΦΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΣΑΝΣΕΡ,ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ,ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΣΑΝΣΕΡ ΠΟΛΥΟΡΟΦΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΡΩΤΑΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΠΙΟ ΟΡΟΦΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΑΤΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ:1ος ΟΡΟΦΟΣ,2ος ΚΛΠ.Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ,ΗΤΑΝ....Ο ΝΕΚΡΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΕΡΕΤΡΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΕΠΙΜΟΝΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ!ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ;ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ:''ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΟΡΟΦΟ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΥΡΙΑ;'',ΛΙΓΟΘΥΜΑ...ΤΡΕΧΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΥΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ!ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΞΑΦΝΙΑΣΤΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΛΙΓΟΘΥΜΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ:''ΑΝΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ Ν'ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ;ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΜΕ!'',ΕΤΣΙ Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΑΤΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΣΑΝΣΕΡ,ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΙΣ ΦΡΟΝΤΙΔΕΣ ΟΣΩΝ ΕΣΠΕΥΣΑΝ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΗΣ.ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΤΟΝ 1ο,2ο,3ο,4ο,5ο ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ 6ο ΟΡΟΦΟ,ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ:ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΣΚΟΙΝΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΘΑΛΑΜΟ ΤΟΥ ΑΣΑΝΣΕΡ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕ ΙΛΛΙΓΓΙΩΔΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ,ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ-ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΚΟ-ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕΣΑ Σ'ΑΥΤΟ!ΤΡΑΓΙΚΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ:ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ,ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ Σ'ΑΥΤΟ ΝΕΚΡΟΙ,ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ!!!ΟΤΑΝ ΣΥΝΗΛΘΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΥΠΕΣΤΗ ΒΑΡΥΤΑΤΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΚΛΟΝΙΣΜΟ.....!ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΨΕΜΜΑ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΤΕ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 08:01:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Καλημέρα sonap!

Είδα την ιστορία σου στην "Μαγεία των πόλεων". Έχεις δίκιο που δεν θέλεις να δώσεις την ακριβή διεύθυνση. Προσπάθησε να περιγράψεις την περιοχή με βάση τα οικοδομικά τετράγωνα (π.χ. το τετράγωνο που περικλείεται από τις οδούς τάδε και τάδε).


Η ιστορία της Aurora Borealis είναι ανατριχιαστική! Πάντως πιστεύω ότι είναι κάτι που σίγουρα συμβαίνει και θα βρεθούν κι άλλοι να γράψουν παρόμοια περιστατικά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 12:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully
Πολυ ενδιαφεροντα οσα ¨"ακουγονται"...!
Κια που'σαι ακομα!!!!1

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 17:00:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Θα σας πω και μια αλλη ιστορια που εχει συμβει σε μια οικογενιακη μας φιλη!
Αυτη η γυναικα εχασε το μεγαλο της γιο σε ατυχημα με μηχανη η οποια δεν ηταν και δικια του αλλα ενος ξαδερφου του που μολις την ειχε παρει και περασε απο εκει να παρει το παιδι να πανε καμια βολτα,ενα τετραγωνο πιο κατω χτυπανε σε μια κολωνα και σκοτωνεται ο γιος της οικογενιακης μας φιλης,η μανα του ηταν εξω στο μπαλκονι και ακουσε το κροτο,φανταστειτε το σοκ της!
Μια μερα ενω ηταν στο σπιτι και ετοιμαζοταν να σιδερωσει ετσι οπως παει να βαλει το σιδερο στην πριζα ακουει απο πισω της,μεσα στο σπιτι,φτερουγισμα πουλιων,γυρναει και νομιζε πως ειδε τον γιο της,αμεσως φωναζει τον αντρα της σοκαρισμενη κλαιγοντας και του λεει το τι εγινε,φυσικα η γυναικα δεν μπορουσε μετα απο αυτο να σιδερωσει και ετσι ειπε ο αντρας της οτι θα το κανει αυτος επειδη επρεπε να παει στην δουλεια του και ειχε ηδη αργησει,πιανει το καλωδιο και παει να το βαλει στην πριζα και τι βλεπει.....το καλωδιο στην ακρη του ηταν τελειως γυμνο,οποτε καταλαβαινετε αν το εβαζε στην πριζα τι θα γινοταν!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 20:14:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΟΛΟΙ...
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΙΗΜΕΡΟ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ.
Η ΩΡΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 9 ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΑΜΕ ΜΕ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΨΥΧΗ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΜΑΣ. ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΛΛΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΚΛΕΙΣΕ(ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟΥ) ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΔΟΜΕΝΟ ΜΕ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΚΛΕΙΣΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ. ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΑΡΕΑ(ΛΟΓΩ ΤΑΚΟΥΝΙΩΝ ΠΟΥ ΦΟΡΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΠΙΤΑΧΥΝΑΝ ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΤΡΑ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΙΟ ΜΑΣ) ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΟΝΗ ΜΠΟΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΚΟΥΣΑ ΕΝΑ ΘΟΡΥΒΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΚΡΑΥΓΗ. ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΑΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΕΙ ΑΚΙΝΗΤΗ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΛΕΠΤΑ ΟΤΑΝ ΣΥΝΗΛΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΡΙΓΥΡΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΕΠΧΟΤΑΝΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ ΕΚΕΙ ΤΡΙΓΥΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΤΟΙΚΙΣΗΜΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΝΟ ΚΛΕΙΣΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΞΟΧΙΚΑ ΣΠΙΤΙΑ. ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ????? ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ.....

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 20:23:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf
quote:
στην πριζα ακουει απο πισω της,μεσα στο σπιτι,φτερουγισμα πουλιων,γυρναει και νομιζε πως ειδε τον γιο της

ΠΟΛΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΝΕΚΡΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ , ΓΟΝΙΟΙ Κ.Τ.Λ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΟΥΝ Η ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.

ΦΙΛΗ skorpina74 ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΛΑΦΡΟΙΣΚΙΩΤΗ???? ΠΟΣΟ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ( ΝΟΜΙΖΩ!!!!!) ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΗΝΕΒΗΚΑΝ!

quote:
ΕΙΔΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗ ΤΟΥ ΤΟΥ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΤΙΑ

ΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΥΧΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΣΚΥΛΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ...


respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iaira
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
134 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 16:10:58  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους...
έχω έναν ξάδελφο που του τυχαίνουν πολλά περίεργα... πριν λίγες μέρες βρεθήκαμε και μου είπε διάφορά που έχει βιώσει...
όπως να ανοίγει το ράδιο από μόνο του, να αλλάζει σταθμούς, (μόνο του), και το ράδιο να μην είναι καν στην πρίζα...
οι ντουλάπες να ανοιγοκλέινουν μόνες τους, τα φώτα να ανοίγουν στη μέση της νύχτας από το πουθενά...
Το μόνο που μπορώ να βεβαιώσω είναι ότι όλα όσα είπε είναι αλήθεια...
Φιλικά...


...να είσαι καλός... ο κάθε άνθρωπος που συναντάς δίνει τη δική του σκληρή μάχη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 17:45:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf
ΑΓΑΠΗΤΗ ΙΑΙRA ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝΜ ΞΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ POLTERGEIST. ΠΟΣΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΞΑΔΕΛΦΟΣ ΣΟΥ? ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ POLTERGEIST ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΕΦΗΒΕΙΑ. Η ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ..........

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 08:01:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Καλημέρα IAIRA,

Κι εμένα μου φαίνεται ότι αυτά που παθαίνει ο ξάδελφός σου μοιάζουν με φαινόμενο poltergeist. Πόσος καιρός είναι που του συμβαίνουν αυτά τα φαινόμενα; Επίσης του συμβαίνουν συνεχώς ή σταματάνε κατά περιόδους και επανέρχονται;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iaira
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
134 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 08:57:23  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα...
Τα φαινόμενα μέχρι κάποα ηλικία ήταν συνεχή, όμως προσπάθησε να τα πολεμήσει από πολύ μεγάλο φόβο που ένιωθε(μέσω της Θρησκείας), και τώρα έχουν αραιώσει κατά πολύ. Ο Ξαδελφός μου τώρα είναι 36 ετών και τα φιανόμενα έχουν αραιώσει αισθητά εδώ και περίπου 2 χρόνια από τη στιγμή που άλλαξε κατοικία.
Στο πατρικό του σπίτι τα φαινόμενα συνεχίζονται όποτε πάει εκεί.
Φιλικά...

...να είσαι καλός... ο κάθε άνθρωπος που συναντάς δίνει τη δική του σκληρή μάχη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 10:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully
quote:
ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΑΡΕΑ(ΛΟΓΩ ΤΑΚΟΥΝΙΩΝ ΠΟΥ ΦΟΡΡΟΥΣΑ

Αχχχχ! Αυτα τα τακουνια!!!!
Γι'αυτο και εγω οταν κατεβαινω βολτα φοραω τα ποδοσφαιρικα μου...! (!!!!!)

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 16:22:58  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Φίλε coperrolo πρέπει να πω οτι από την γιαγιά μου (γέννημα, θρέμμα του Γυθείου έως τα 30 της), έχω ακούσει αρκετές ιστορίες που διαδραματίστηκαν στο Γύθειο με παπάδες που βρίσκονται σε «περίεργους τόπους και σε περίεργες ώρες». Δεν ξέρω αν κάτι «συμβαίνει» με το χωριό μου, απλά τώρα που το ανέφερε και ο φίλος Προμηθέας το συνδύασα και μου έκανε εντύπωση.

Φίλε Προμηθέα... φυσικά και την ξέρω την σκάλα! Εκεί «έπαιζα» όλα τα καλοκαίρια μου μικρούλα.


* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 16:45:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Καλησπερα σε ολους!
Φιλη Ειρηνη εαν και η ηλικια σου ειναι στα 20,21,22,τοτε αποκλυεται να μην γνωριζομαστε ή να μην σε εχω πετυχει καπου,γιατι ξερεις οτι το Γυθειο ειναι μικρο και οι περισσοτεροι γνωριζονται μεταξυ τους!

Φιλικα Θοδωρης!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kitty
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 17:09:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kitty
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΩΡΑΙΕΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ.........

ΠΑΙΡΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΕΓΚΥΡΑ ΑΤΟΜΑ (ΜΟΝΟ!!!)ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΡΩΤΑΩ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ. ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.

Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΕΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ, ΜΟΝΗ ΤΗΣ. ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΦΙΞΗΣ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΣΥΝΕΒΑΙΝΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:
1. ΑΚΟΥΓΕ ΘΟΡΥΒΟΥΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
2. ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΠΕΦΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ, ΔΗΛ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΕΡΕΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ. Π.Χ. ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΠΕΣΕ ΕΝΑΣ ΤΟΜΟΣ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΑΦΙ ΤΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΑΚΡΗ ΑΚΡΗ...
3. ΕΝΙΩΘΕ ΣΥΧΝΑ ΕΝΑ ΡΕΥΜΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ (ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΦΟΒΙΖΕΙ) ΚΑΙ ΣΕ ΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΑ.
4. ΤΟ CD PLAYER ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.
5. ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΝΙΩΘΕ ΣΥΧΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΕΝΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΙΖΕ.

ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΕΜΕΝΕ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ..Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ.
ΤΟ ''ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ'' ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΠΑΝΤΑ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΤΡΕΦΕ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΕΤΣΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΧΑ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ....
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΥΘΟΜΑΝΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΠΑΤΣΑ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΑΓΩΓΗΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΠΟΤΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ....

**********************************************************************************

Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΙΑΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΣΠΟΥΔΑΖΕ.
ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΔΥΑΡΙ ΟΜΩΣ ΕΜΕΝΕ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΤ'ΟΙΚΟΝ.
Η ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕ ΣΕ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΑΡΧΙΣΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΦΟΒΟ. ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΝΥΧΤΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΗΣ.( ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕ ΔΙΠΛΑ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΙΧΕ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕ ΣΕ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΑ-ΣΠΟΥΔΑΖΕ ΙΑΤΡΙΚΗ- ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΡΕΑΛΙΣΤΡΙΑ.)
ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟΥ ΦΟΒΟΥ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΕ, ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ, ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΙ ΕΝΑΝ ΠΑΠΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΑΥΤΗ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕ (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΘΡΗΣΚΑ) ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΤΟ ΑΠΕΔΩΣΕ ΣΤΟ ΣΤΡΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΟΥΚΙ.
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ, ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΟΛΟΕΝΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΦΟΡΑ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ 11 ΜΕ 12 ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΕΥΕΙ ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΦΟΒΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΞΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ. ΑΝΑΒΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ, ΕΒΑΖΕ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΑΝΟΙΓΕ ΤV, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ 1 ΛΕΠΤΟ. ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΕ.Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ.

ΠΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ-ΨΥΧΙΑΤΡΟ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΗ(ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕΣΑ ΤΗΣ).
ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΘΟΡΥΒΟΥΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΘΕΙΑΦΙ, ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΟΥ ΜΕΝΤΙΟΥΜ, ΜΥΡΙΖΕ ΜΠΟΧΑ ΕΝΩ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΧΛΩΡΙΝΗ.
ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΑΠΑ ΕΥΧΕΛΑΙΟ. ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΝΤΙΟΥΜ (ΠΟΝΗΡΕΜΕΝΗ Η ΜΑΝΑ..) ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ :
"ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΡΩΜΑ, ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΜΑΓΙΑ ΛΥΣΙΜΟ-ΔΕΣΙΜΟ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΡΙΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΞΩ, ΟΛΟ ΦΟΡΑΕΙ ΜΑΥΡΑ ΕΧΕΙ ΣΚΗΜΜΕΝΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΥΦΟΣ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. ΟΥΤΕ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΤΗΝ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΖΕΙ. ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ, ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΠΑΝΤΑ ΕΦΕΥΓΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ. ΙΣΩΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ, ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΨΑΞΑΜΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΟΡΟΦΟ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΑ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ...). ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΥ, ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΠ'ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ(ΟΡΟΦΟ). Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕΝΑΝΕ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΘΕΤΗΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ ΟΡΘΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΕ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΔΙΔΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΣΕ ΣΥΜΠΤΩΣΗ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΦΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΖΕΙ ΣΕ ΑΝΤΡΕΣ.''

ΑΥΤΑ ΕΙΠΕ ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ (ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΡΆΔΥ). ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΟ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ, ΜΥΡΙΖΕ ΘΕΙΑΦΙ (Η ΜΑΝΑ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ) ΚΑΙ ΝΙΩΘΑΝΕ ΦΟΒΟ.

ΠΑΝΕ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑΝΕ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΒΡΗΚΕ ΑΛΛΟΥ ΣΠΙΤΙ.
Η ΜΑΝΑ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝΕ ΤΟ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΞΑΝΕ. ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΝΕ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΘΟΡΥΒΟ ΑΠ'ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ......

Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΣΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΜΕΝΕ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΤΗΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΟ ΤΟ STORY ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΟΤΙ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ.
ΕΓΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΕ.

*******************************************************************************

ΑΥΤΕΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ, ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ.

ΚΙΤΤΥ :)

***Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 22:49:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO
NA MIA ISTORIA.
ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΕΙΡΧΕ ΦΩΣ ΕΝΑ ΧΩΡΙΚΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΤΟΥ. ΟΜΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ. ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΚΟΥΣΕ ΜΩΡΟΥΔΙΣΤΙΚΟ ΚΛΑΜΑ. ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ. ΤΟ ΞΕΔΙΠΛΩΣΕ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΛΑΣΜΑ ΜΕ ΚΕΡΑΤΑ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΒΓΕΖΕ ΑΠΕΙΛΕΙΤΙΚΟΥΣ ΒΡΥΧΙΣΜΟΥΣ. Ο ΧΩΡΙΚΟΣ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΣΚΑΣΕ..........
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 00:43:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Γειααααααααα!!!!!!!

Φιλε UFO την ιστορια αυτη την εχω ακουσει και εγω αλλα το μωρο δεν ειχε κερατα ειχε κοφτερα δοντια και οποιος πηγαινε να το πιασει πηγαινε να τον δαγκωσει!Παντως για εμενα ειναι φρικιαστικο το θεαμα ενος μωρου,δηλαδη κατι που αγνοφερνει,να εχει σουβλερα δοντια....φανταστειτε το!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 08:11:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Καλημέρα σε όλους!

Πολύ ωραίες οι ιστορίες σου Kitty.

Φίλη IAIRA έψαξα λίγο το θέμα poltergeist. Εκτός από την εφηβεία όπως επισημαίνει η sansationf το φαινόμενο εμφανίζεται σε άτομα καταπιεσμένα από το περιβάλλον τους για κάποιον λόγο και όχι συνέχεια αλλά όταν βρίσκονται σε μεγάλη πίεση ή στρες. Οι νεώτερες απόψεις επι του θέματος πιστεύουν ότι το φαινόμενο το προκαλεί το ίδιο άτομο και έχει σχέσεις με τις ανεξερεύνητες δυνάμεις του ανθρώπινου εγκεφάλου.
Δεν ξέρω αν η συνπεριφορά του ξαδέλφου σου ταιριάζει με τα παραπάνω...

Παιδιά, κάτι άσχετο : εδώ και 3 μέρες έχω πρόβλημα να μπω στα forums ¨, αργούν πολύ να ανοίξουν οι σελίδες ή στέλνω απάντηση και μου βγάζει τη σελίδα ανενεργή. Έχει κανένας άλλος παρόμοιο πρόβλημα αυτές τις μέρες;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kitty
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 12:46:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kitty
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!

ΦΙΛΗ NARYA ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ.ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ''BYTES RECEIVED''.....ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΤΟ SITE.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΕΡΙΚΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΤΟΥΣ ΕΡΜΗΝΕΥΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.
ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ, ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΓΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΘΡΥΛΟΥΣ, ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΛΗΘΙΝΑ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ, ΕΝΩ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ. Π.Χ. ΣΤΟ ΘΕΜΑ ''ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΑΤΙΑ'' ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ ΠΗΓΕ ΤΗΝ ΖΑΚΕΤΑ ΤΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΧΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΤΑΞΙ ΤΟΥ.....ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΙΩΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΙΩΣΕΙ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΙΑΣ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΠΗΓΕ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ. ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΩΤΟ ΣΤΟΠ .....
ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΣΚΟΠΙΕΣ, ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΦΑΝΤΑΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ. Π.Χ. ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟΥ ΣΤΗ ΘΗΒΑ ΥΠΗΡΧΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ''ΑΣΠΡΟΥΛΗ'' ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΠΟΥ ΕΡΙΧΝΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΑΛΕΥΡΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΕΝΑΣ ΓΕΡΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΙΑΝΟΥΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΡΦΩΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΚΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΑΦΟ ΓΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΠΗΓΕ.
ΠΑΕΙ Ο ΓΕΡΟΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ (ΦΟΡΑΓΕ ΚΡΗΤΙΚΗ ΒΡΑΚΑ) ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΡΦΩΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑ. ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ, ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΤΡΑΒΑΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΡΑΚΑ. ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΤΟΥ ΝΟΜΙΣΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΝΕΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΚΑΙ Ο ΓΕΡΑΚΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΑΠ'ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΡΑΚΑ ΤΟΥ ΜΑΖΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΑΦΟΠΛΑΚΑ.

ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΡΟΜΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, Π.Χ. ΚΑΝΑΝΕ ΤΙΣ ΝΕΡΑΙΔΕΣ, Κ.Τ.Λ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

***Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 16:18:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΡΓΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΝ!!!!!!!
ΑΚΡΩΣ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ!!!!!!!

ΝΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ
ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΔΡΟΜΟ( ΑΝ΄ΡΘΕΙΤΕ ΚΥΠΡΟ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΤΕ ΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΤΟΠΟΣ!) ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΡΕΙΠΩΜΕΝΟ. ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΟ ΚΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝ!!!
ΤΕΛΩΣΠΑΝΤΩΝ ΛΕΓΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ VEREGARIA(ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ) ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 150 ΧΡΟΝΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΛΥ ΠΛΟΥΣΙΟ ΝΙΟΠΑΝΤΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΛΕΝΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ ΑΡΩΣΤΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΕ, Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ ΠΕΦΤΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΟ ΨΗΛΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟΙΧΙΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ!!! ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!
ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΔΕΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ. ΕΚΕΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΤΕΣ ΜΑΥΡΗΣ ΜΑΓΕΙΑ. ΟΤΑΝ ΠΠΑΣ ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑ! ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΕΝΙΩΣΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΟΙΤΑΖΩΝΤΑΣ ΤΟ, ΜΕ ΚΥΡΙΕΥΣΑΝ ΣΥΝΕΣΘΗΜΑΤΑ ΘΑΥΜΑΣΜΟΥ, ΦΟΒΟΥ, ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΦΡΙΚΗΣ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΑΙΜΑ ΑΠΑΝΩ ΤΗΣ!!!!
ΑΑΑ!!! ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΘΡΥΛΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!!!
ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΟΝΤΑΣ Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ.ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΣΦΡΑΓΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ......
ΦΡΙΚΙΑΣΤΙΚΟ ΕΤΣΙ????

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 17:09:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO
KITTY ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΡΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΑΔΙ............

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 17:17:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ! ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙ..........

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 17:46:55  Εμφάνιση Προφίλ
MΜμμμ... θειάφι... μα αυτό δεν είναι το au de parfume του ακατανόμαστου????


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kitty
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 19:05:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kitty
ΑΚΡΙΒΩΣ......................................

ΤΟ EAU DE PARFUME TOY AKATANOΜΑΣΤΟΥ....

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΔΕΧΟΤΑΝ ΤΟ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝ Η ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΕΓΩ, ΘΑ ΕΙΧΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΚΑΝΑ ΝΕΥΡΙΚΟ ΚΛΩΝΙΣΜΟ....ΕΦΤΑΙΓΕ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ, ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕ.....ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΒΛΕΠΕΙΣ!

***Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 20:01:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Κλαψ, Λυγμ από χθες το μεσημέρι δεν μπορώ να μπω στα forums, μου ανοίγει την κεντρική και μετά τίποτα...

Φίλη Avalon το μέντιουμ σίγουρα καλούσε δαίμονες. Η φοιτήτρια πάντως από μία πλευρά καλύτερα που δεν πίστευε σ' αυτά γιατί θα επηρεαζόταν πολύ χειρότερα ο ψυχισμός της και μπορεί να αργούσε να το ξεπεράσει. Μερικές φορές είναι καλύτερα να αγνοείς μερικά πράγματα. Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 20:37:55  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Φίλη Avalon το μέντιουμ σίγουρα καλούσε δαίμονες.

Eίμαι και γω σίγουρη γι'αυτό...
quote:
Η φοιτήτρια πάντως από μία πλευρά καλύτερα που δεν πίστευε σ' αυτά γιατί θα επηρεαζόταν πολύ χειρότερα ο ψυχισμός της και μπορεί να αργούσε να το ξεπεράσει. Μερικές φορές είναι καλύτερα να αγνοείς μερικά πράγματα. Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 22:40:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama
ο φοβος παιζει πολλα παιχνιδια και κανει τους ανθρωπους ακραιους

υπαρχει η περιπτωση του αμοιρου γερακου ο οποιος φοβοταν υπερβολικα τους βρυκολακες και ειχε γεμισει το δωματιο του με σκορδα και σταυρους τελικα καποιο βραδυ εβαλε και ενα κομματακι σκορδο στο στομα του

το οποιο οσο κοιμοταν καθησε στον λαιμο του και πνιγηκε

πολλες ιστοριες ξεκινουν και απο αφηγηση καποιου στο διπλα τραπεζακι στην καφετερια που φτανει στα αυτια μας σε στυλ σπασμενου ραδιοφωνου ασχετα αν εκεινος αφηγειται ενα ονειρο,ταινια ακομα και μια ιστορια που του ειπε ο ψευτης του χωριου και την διηγειται για να γελασουν οι φιλοι του

γιαυτο και πολλες απο της ιστοριες αυτες ξεκινανε με το

ειχα ακουσει..............

ενας φιλος μου ειχε ακουσει..............

οπου καπνος και φωτια


επισης μυρωδιες θειαφιου και πετρελαιου σημαινει γενικα κακη παρουσια

Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in it

Edited by - endorama on 13/12/2003 22:42:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1855469
Maintained by Digital Alchemy