ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 "Η Atma ,ο σταυρος+ η μαχη με το δια !βοΛο"...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 15:51:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
quote:
Όσο περνάς προς την ευαισθησία, τόσο ανοιχτός και ευάλωτος γίνεσαι, μα άλλο τόσο μαζεύεις εύκολα τις ενέργειες των άλλων….στα δε νοσοκομεία, ότι πόνος υπάρχει….. (κάποιοι) αμέσως τους αισθάνονται… και σαν σφουγγάρια... τους τραβούν πάνω τους…



Μην μπερδεύουμε τον εσωτερισμό με την ευαισθησία και μάλιστα την υπερευαισθησία!!!


Κι όποιος δεν μπορεί να κατανοήσει τον εσωτερισμό αυτού του τόπικ, ας ακολουθήσει τη συμβουλή του ΑΙΟΝ...

Αν συζητούσαμε χωρίς δια-πληκτισμούς στο τόπικ του Δια-βόλου, τότε τί κάνουμε; Πλέκουμε;;;

Ας μπούμε λοιπόν, στην ουσία:

quote:
Μέγας!!!!! Δαίμων ο Έρωτας.


Ποιός γνωρίζει τί σημαίνει "Δαίμων";;; Και φυσικά είναι Μέγας Δαήμων αφού προηγείται του Λόγου της Δημιουργίας. Και φυσικά η Διοτίμα δεν αναφέρεται στον Έρωτα με τα βέλη...

Αλλά η άγνοια και η μετριότης είναι ο μεγαλύτερος Διά-βολος!!!

Είναι δυνατόν να μιλάτε για "Αγάπη" και να θεωρείτε Διάβολο την Αφροδίτη (Εωσφόρο), σύμβολο της Αγάπης; Πού ακούστηκε αυτό;;;

Τί σχέση έχει το "Εγώ είμαι το Φως" με το συμβολισμό της Αφροδίτης; Αναιρεί το ένα το άλλο;;; Όχι!


Από πότε ο Έρως είναι πάθος;;; Ο αγνός έρως, ο Έσ-ρως του Σωκράτη πάθος;;; Ήμαρτον!!!

Η δημιουργία μας δηλαδή ήταν ένα Πάθος;;;


Κι επειδή πολλοί ομιλούν για "Αγάπη", αλλά δεν ξέρω πόσοι γνωρίζουν για τί πράγμα ομιλούν:

Αγάπη = Έρως + Φιλότης + Δικαιοσύνη.


Κι επειδή για τον Έρωτα και τη Φιλότητα έχουν ήδη μιλήσει οι πρωταγωνιστές, θεωρώ άτοπον να επικαλούμεθα την Αγάπη χωρίς ν' αποκατασταθεί η Δικαιοσύνη.


Σολομώντεια λύση; Δεν ξέρω...


"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 17/02/2004 15:59:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 16:19:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ Ο ΤΥΠΟΣ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΑ ΤΩΝ ΦΟΡΟΥΜΣ ΜΕ ΜΑΕΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΩ

Ωιμέ...
Αυτό μπορεί να είναι...
Ναρκισισμός...
Εγωπάθεια...
Αλλαζονία...
Μισσαλοδοξία
Ερπετολαγνεία...

αλλά ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ δεν είναι

Γιατί βρε κορίτσι μου χαλάς ένα τόσο ωραίο θέμα?

Τηλέφωνο δεν έχεις να του τα σούρεις κατάμουτρα και να εκφραστείς και πιο ελεύθερα?
Αφού έχεις...

Και για την ιστορία...

Σε τύπους που μας την πέφτουν και δεν γουστάρουμε δε δίνουμε ποτέ τηλέφωνα σπιτιού, κινητού και διεύθυνση σπιτιού. (φιλική συμβουλή)


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 16:22:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Zadok,

Ο Ηράκλειτος έλεγε πάνω από όλα να σβήνεις την ύβρη!

Γιατί?

Γιατί Χωρίς ηρεμία, δεν υπάρχει κατανόηση…

Θέλεις να κατανοήσεις διαφορετικά το διάβολο?

Είναι σαν να ζητάς λογική συζήτηση απο Βινλαντεν και Βους….

Για τις υπερευαισθησίες….μην είσαι και τόσο σίγουρη……

Δεν ξέρεις καμία φορά τι γίνεται…Ειδικά αν βιώσεις… τη Βιωτιμα!

Δεν ειναι μαθηματικο...το θεμα.... γλυκια καλογριουλα!!!

Αμα δεν σε πειραξω...δεν αισθανομαι καλα!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 17:14:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
ΠΛΑΤΩΝΑΣάκο, δεν υπάρχει θέμα που δεν είναι μαθηματικό!!!


Αμοιβαία τα αισθήματα, μωρό μου... Όσο για τη Βιωτίμα... μαζί αποφοιτήσαμε και τότε το σχολέιο δεν ήταν μεικτό!!!

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 18:27:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Καλή μου Καλογριουλα...

…άμα σου δώσω ένα φιλί, που είναι της στιγμής…σε κεραυνοβόλησα!

Μέχρι να συνέλθεις και να πεις ποιος ήταν αυτός…(άρα να υπολογίσεις.. φιλάει ωραία…..ήρθε η άλλη στιγμή…)

Η άλλη στιγμή…άλλη Έκπληξη….*Δεν σου λεω…

Μα καλογριουλα μου...

αν σε σκέφτομαι με Φιμε κάλτσες…κλπ κλπ, (άσε μην παρεξηγηθεί και καμία χριστιανή)…..Εδώ είναι τα μαθηματικά... και ο υπολογισμός…..

Όχι στη ΔΡΑΣΗ, (αγάπης / φιλί!)

Ελπίζω να μην σε αναστάτωσα….!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AION
Μέλος 3ης Βαθμίδας


753 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 18:40:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AION
ο Πλάτων, ο Μέγας ερωτύλος - φιλόσοφος...
Δεν είναι Εσωτεριστής, δεν είναι Χριστιανός , δεν είναι Ινδουιστής
Είναι ΟΜΟΡΦΟΝΙΣΤΗΣ!!!!!
Ενα μπράβο λοιπόν!!!!!

ΟΥΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 19:09:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
quote:
ο Πλάτων, ο Μέγας ερωτύλος - φιλόσοφος...
Δεν είναι Εσωτεριστής, δεν είναι Χριστιανός , δεν είναι Ινδουιστής
Είναι ΟΜΟΡΦΟΝΙΣΤΗΣ!!!!!
Ενα μπράβο λοιπόν!!!!!

Γεια σου ΑΙΟΝ…

Αν θέλεις να λάβεις μέρος στη συζήτηση λαβε…

Αν δεν σου αρέσουν τα όσα γράφω…. άλλαξε σελίδα. Εγω σε παρακαλω… να μην με ενοχλείς..

Αν δεν κάνω λάθος….Απευθύνομαι στην ΖΑΝΤΟΚ…Αν το μήνυμα μου σε σένα φαίνεται ερωτικό…. λέω να το κοίταξεις λιγο καλλίτερα… θα διακρίνεις… τι είναι αυθορμητισμός… και τι μαθηματική προσέγγιση!

Τέλος, αν έχεις να μας πεις κάτι για το ΘΕΜΑ…απλά γραψε…Αν οχι, ασε να γραψουν τουλαχιστον αυτοι που μπορουν... και εχουν κατι να πουν...

Εστω αν για σενα, ειμαστε καραγκιοζηδες....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 20:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori
Ο Διάβολος ....
Στο συγκεκριμένο θέμα θα έλεγα πως πρόκειται για τον αποδιοπομπαίο τράγο..

Είναι οι δονήσεις του ονόματός του ή οι δικές μας απέναντι στο όνομά του?
Είναι η δύναμη του διαβόλου ή η δική μας μικρή συμπεριφορά όπου θέλει να κρίβεται πίσω από το προσωπείο των άλλων.
Σαν τους ψυχοπαθείς που ρίχνουν τα εγκλήματά τους στις φωνές που τους καλούνε? Σαν εκείνους τους Χριστιανούς Ιερείς της Ιεράς Εξέτασης που σκοτώνανε κοσμάκι γιατί από πίσω κριβόντουσαν ένα σωρό συμφέροντα?

Για να πάρουμε επάνω μας τα φορτία της κάθε μας πράξης και να είμαστε υπεύθυνοι για κάθε μας κίνηση.. γιατί αλλιώς δεν θα αισθάνομαι πως μιλάω σε ώριμους και υγιείς ανθρώπους!!! Ή μήπως να αισθάνομαι πως μιλάω σε παιδάκια και να δικαιολογώ την κάθε πράξη... μα και τότε δεν θα μπορώ να πάρω τίποτα στα σοβαρά πια!!!!!!

Έχω εγώ την όρεξη του καθενός να ακούω τα συχτιριλίκια του????

Και μην διεστραβλώσετε τα λεγόμενά μου γιατί σατανίστρια δεν είμαι..

Ίσως να με έχει ξεγελάσει και εμένα ο διάβολος και με έπεισε πως δεν υπάρχει.. αλλά οι άνθρωποι με έχουν πείσει για την άγνοια που έχουν!!!!!!!!!

Ας συνεχίσουμε ....

Σκέφτομαι, ανακαλύπτοντας πως δεν μπορώ να πάψω να σκέφτομαι!

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 21:25:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Αγαπητή simori,


Αλλαγή εικόνας βλέπω... Χμμμ

quote:
Ο Διάβολος ....
Στο συγκεκριμένο θέμα θα έλεγα πως πρόκειται για τον αποδιοπομπαίο τράγο..


Ακριβώς το αντίθετο, θα έλεγα! Ο Διάβολος είναι ο διάβολος. Αυτό τα λέει όλα.

Ο αποδιοπομπαίος τράγος (το λέει και η λέξη) είναι ο αποδιοπομπαίος τράγος.
Είναι αυτός που παίρνει το ρόλο του κακού, με τα επακόλουθα που περιγράφεις.

Όχι, καλή μου. Ο διάβολος δεν παίρνει κάποιο ρόλο (γι' αυτό δεν είναι και Σατανάς ή όποιο άλλο...), είναι ο ρόλος. Είναι η φύση του διαχωρισμού. Είναι η πρωταρχική αιτία του αποτελέσματος, το οποίο μελετάμε...

Τράγος μπορεί να είναι, όχι απαραίτητα αποδιοπομπαίος τράγος όμως μόνον...

Γιατί άραγε 666 και 999 έχουν αριθμολογικό άθροισμα 9;;;

"Σίσσυφεεε..." (copyright ΑΤΜΑ)


"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 17/02/2004 21:26:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Izaura
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
207 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 21:26:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Izaura  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Izaura  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Izaura  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Izaura
"Περιμενω να τεκμηριωσειs την γνωμη σου για την συκοφαντια που παραθετειs παραπανω.
Ελπιζω τουλαχιστον να ζητησειs συγγνωμη, γιατι και η υπομονη εχει τα ορια τηs.
Αυτα ειχα να πω για τωρα, και ο καθεναs να αναλαβει τιs ευθυνεs του αν δεν παψουν οι επιθεσειs παντωs ειδουs"

Εντάξει
:)

Αν εσύ δεν ήσουν ελληνίδα και γεννιούσουν στο Ιράν θα μου έλεγες
"Να τεκμηριώσεις το γεγονός ότι οι αυτοπυρπολούμενοι μουσουλμάνοι
δεν πήγαν στον παράδεισο..."
Δεν επιτέθηκα σε κανένα...
Η εκκλησία είναι αυτή που ΕΥΛΟΓΑ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ...
(Ελπίζω να ξέρεις ιστορία...)

Ένώ ο Χριστός είπε "ΑΓΑΠΑΤΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΣΑΣ"

ΠΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ Ο ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΜΜΑ ΤΟΥ...
(Ελπίζω να ξέρεις ότι οι εβραίοι παράγουν τα καλύτερα διαμάντια)
Ο Χριστός είπε "Δύο χιτώνες δώσε ένα στον συνάνθρωπό σου"

Ο Χριστός είπε αυτά για να πάμε μπροστά και όχι για να Σταυρώνουμε
επιστήμονες(Γαλιλαίος) και για να πολεμούμε...

Αν αυτά δεν σου είναι αρκετά για να καταλάβεις ότι ο Χριστός δεν είναι
μέσα στην εκκλησία τότε θα έπρεπε να γεννηθείς 600 -700 χρόνια πριν...

Αν εγκέφαλός σου θεωρεί το τι λέω Βρισιές τότε κρίμα που κατασκευαστήκαμε με εγκέφαλο, ως άνθρωποι!!!
Μας αξίζει ένας κατακλυσμός Νώε...Έχει δίκαιο ο Σατανάς...

Να πεις του ΑντίΧριστου Αρχιεπίσκοπού σου να φιλήσει τον κώλο του
εβραίου Bill Gates,που όταν πεθάνει τα 43 δις δολλάρια που έχει
-και απόκτησε μόνος του -(όχι από γάμους και γη αφελών πιστών)
θα τα δώσει για φιλανθρωπικούς σκοπούς!!!!

Admin:
Αν νομίζεις ότι βρίζω βγάλε με έξω...
Και ο αδελφός μου Χριστός θεωρήθηκε Βλάσφημος...
Τιμή μου να θεωρούμε και εγώ...Αλλά μην μου κάνεις αυτή την τιμή
Ακόμα δεν την αξίζω...

"Ο αναμάρτητος, πρώτος το λίθο βαλέτω"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 21:33:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica
ατμα, στο ξαναπα, οσο και να προσπαθεις να με διαβάλεις με τα τεχνάσματά σου, το μόνο που πρόκειται να καταφέρεις είναι να αυτογελοιοποιείσαι...
Παρακαλώ τα μέλη στους οποίους με συκοφάντησε με στημένα δικά της email τα οπόια φανέρωσε ως δικά μου ας μου τα στείλουν για να θαυμάσω το μεγαλείο της "φωτεινής ιέρειας" και τους υποχθόνιους τρόπους που φέρεται σε όλο του το βαθμό.
Οπως σπυ είπα, κοπέλα εχω, αν τόσο πολύ πεινας για σεξ, σου ειπα τι να κανεις, υπάρχουν και τα βουνά, (ετσι ΑΙΟΝ)...
Μεγάλη ιδέα έχεις για τον εαυτό σου (όπως πάντα) οτι οι άντρες τρέχουν απο πίσω σου...
Αυτοί που τρέχουν απο πίσω σου και ανέχονται αυτό το χαρακτήρα που επιδεικνύεις, θα πρέπει να είναι Άγιοι οι καημένοι...
Τώρα, για όλα τα άλλα που βγάζεις απο το κεφάλι σου, είναι γνωστό τοις πάσοι, οτι κανέναν δε μπορείς να πείσεις, εκτός αν (όπως προανέφερα) μου κάνεις σκοτεινό και ύπουλο πόλεμο-που δε χρειάζεται και πολύ για να μη το πιστέψω έπειτα απο το χαρακτήρα που επιδεικνύεις.
Η Μια σε ρώτησε κάτι...
Εγώ θα σου το ξαναπώ (το ξέρω οτι μιλάω σε τοίχο):
Άνοιξε καλά τα αυτιά σου (αλλά τι λέω, δεν επιδέχεσαι ίασης, έχεις σοβαρό πρόβλημα*)
Άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται το "Αυτοί που δε μπορούν να με φτάσουν, χρησιμοποιούν δόλια μέσα για να το επιτύχουν..."
ατμα, ΕΙΣΑΙ όλα αυτά τα ψέμματα που αραδιάζεις για μένα και το ξέρεις πολύ καλά...
...*(και τελικά σε λυπάμαι)...

Υ.Γ. Kαλή μου Avallon, δεν έχει να μου "σούρει" τίποτα, όλα αυτά που "σέρνει" εδώ είναι απο το κεφάλι της προς χαριν εντυπωσιασμού...δεν έχει να πει τίποτε ουσιαστικό...


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Izaura
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
207 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 21:49:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Izaura  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Izaura  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Izaura  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Izaura
"Ελπιζω τουλαχιστον να ζητησειs συγγνωμη"

A ναι ξέχασα να ζητήσω συγνώμη...
Συγνώμη που τρώω κρέας τις νηστείες σας
Συγνώμη που γ**** πριν από το γάμο και μετά από το γάμο
Συγνώμη που δεν θα πολεμήσω για κανένα
Συγνώμη που είμαι άνθρωπος
Συγνώμη που μου αρέσουν οι λεσβείες
Συγνώμη που όταν πήγα εκκλησία το μόνο που ήθελα ήταν να βγω έξω
Συγνώμη που λέω την αλήθεια
Συγνώμη που προσβάλλω τις ιδέες του εγκεφάλου σου
Συγνώμη που βαφτίστηκα παρά τη θέλησή μου
Συγνώμη που δε δίνω λεφτά για να κτιστούν εκκλησίες
Συγνώμη που αγαπώ το δημιούργημα,τον άνθρωπο
Συγνώμη που σέβομαι τα ατομικά δικαιώματα του καθενός.
Συγνώμη που πιστεύω στο Χριστό
Συγνώμη που δεν πιστεύω στο "Μηδέν εστί ο άνθρωπος
Μηδέν η δύναμής του"
Συγνώμη που δεν είμαι μισάνθρωπος!

"Ο αναμάρτητος, πρώτος το λίθο βαλέτω"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 21:59:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
quote:
Μεγάλη ιδέα έχεις για τον εαυτό σου (όπως πάντα) οτι οι άντρες τρέχουν απο πίσω σου...
Αυτοί που τρέχουν απο πίσω σου και ανέχονται αυτό το χαρακτήρα που επιδεικνύεις, θα πρέπει να είναι Άγιοι οι καημένοι ...

Γρήγορη,
το καλοκαίρι στις λίγες μέρες που κάθισα Θεσσαλονίκη, είδα μερικούς που την ξεροχαλβαδιαζαν! Αν δεν κάνω λάθος, ήταν καθισμένοι σε ένα τραπέζι μαζί με άλλες θηλυκές, μα τα μάτια……. ΟΛΩΝ….κοίταγαν την Ατμα!

Kαι κάτι άλλο... Εκεί που γράφεις, εδώ μέσα στο ΕΣΩ, πως βρήκες την Γυναίκα της Ζωής σου και ήταν ότι τελειότερο υπάρχει….μα είχε δεσμό…και ΣΝΥΦ…και ΣΝΥΦ, μπας και ήταν η ΑΤΜΑ? Δεν μου είπε ποτέ τίποτε….απλά τα συνδέω τώρα, ξέροντας πως η Ατμα έχει δεσμό... και εγώ μνήμη…

Όπως βλέπεις δεν πείρα κανενός το μέρος... ουτε στα σημερινά ΣΟΟΥ…(υπέδειξα φιλία)….μα αδερφέ….για όνομα του θεού!

Ας δίνουμε του Καίσαρα το καισαρι….. και το της Ατμας το ΑΤΜΑ!

Τώρα….ψάξε και βρες ποιοι οι Άγιοι και ποιοι οι καημένοι…Για τον χαρακτήρα της εξάλλου…. σε προειδοποίησα….τα διάβασες βρε? Είναι ΑΥΘΟΡΜΗΤΗ…δεν είναι κακια, μα τωρα δεν σε σωζει ουτε το κολαστηριο!!! Ακουμε...

Ζαδοκ γλυκιά μου, δεν μας αφήνουν… να γεωμετρησουμε!

Σισιφος!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2004, 22:41:34  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori
Φίλη Zadoc η αλλαγή εικόνας για ανανέωση που και που.. όπως θα έχεις προσέξει το έχω ξανακάνει και στο παρελθόν!

Τώρα για τον αποδιοπομπαίο τράγο να πω πως δεν είναι εκείνος που παίρνει τον ρόλο του κακού αλλά εκείνος που θα επομιστεί τα εγκλήματα που κάποιος άλλος έχει διαπράξει... Άρα ο ρόλος του κακού που κάποιοι άλλοι του έχουν φορτώσει γιατί κάποιος πρέπει να τιμωρηθεί..
Φυσικά και δεν διαφωνώ για το ότι ο διάβολος είναι ο ρόλος, δεν διαφωνώ όπως δεν διαφωνώ πως μπορεί να είναι και τράγος. Όμως εγώ μιλούσα για την προκειμένη.... περίπτωση...

Ας μην επομιστεί κάποιος άλλος τον ρόλο του αποδιοπομπαίου για τις ευθύνες που πρέπει να επομιστούμε εμείς για τις δικές μας πράξεις..Δεν είμαστε παιδιά άλλωστε... Διαφωνείς?


Τώρα για τους αριθμούς 666 και 999 θα έλεγα πως όλοι οι αριθμοί που πολλαπλασιάζονται με το 9 έχουν άθροισμα 9
το 666 έχει άθροισμα το 18 δηλαδή ένα πολλαπλάσιο του 9....


Σκέφτομαι, ανακαλύπτοντας πως δεν μπορώ να πάψω να σκέφτομαι!

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 01:11:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica
quote:
Γρήγορη,
το καλοκαίρι στις λίγες μέρες που κάθισα Θεσσαλονίκη, είδα μερικούς που την ξεροχαλβαδιαζαν! Αν δεν κάνω λάθος, ήταν καθισμένοι σε ένα τραπέζι μαζί με άλλες θηλυκές, μα τα μάτια……. ΟΛΩΝ….κοίταγαν την Ατμα!

Αγαπητέ μου Πλάτωνα, δεν αμφισβητώ τη μνήμη σου, μόνο που εκείνη τη δεδομένη στιγμή δε θα πρόσεχες εμένα παρά μόνο τη δική σου προσήλωση προς το άτομό της (όχι άδικα το ομολογώ).
Εγώ όμως αυτό το κόλλημα με την ατμα το είχα φάει πιο πριν, πολύ πριν έρθεις.
Θεσσαλονικιός, Θεσσαλονικιά, στο ίδιο forum γραφουμε, δώσαμε ραντεβού, είναι πολύ όμορφη γυναίκα, εντυπωσιακή...ξέρει να προωθεί σωστά τον εαυτό της στους άντρες ώστε να τους δίνει ελπίδες αλλά εκείνη την περίοδο στην οποία αναφέρεσαι, είχα ήδη να ανακαλύπτω αυτά που δε φαίνονται με την πρώτη ματιά, τα οποία δείχνει εδώ μεσα απο την πρώτη στιγμή που με πολενά ΑΝΑΙΤΙΑ και ΑΔΙΚΩΣ!
Λέει συνεχώς ψέμματα για μένα, παίζει ύπουλα, με διαβάλει, με υπονομεύει, δημοσιοποιεί προσωπική μας αλληλογραφία, με βρίζει με τον χειρότερο τρόπο...ε!...όσο όμορφη γυναικα και να είναι κάποια, άδικο είχα που είπα:
quote:
Αυτοί που τρέχουν απο πίσω της και ανέχονται αυτό το χαρακτήρα που επιδεικνύει, θα πρέπει να είναι Άγιοι οι καημένοι ...

Όχι, μου αρέσουν οι γυναίκες, τις λατρέυω (όπως κι εσυ και το ξέρω) αλλά ηλίθιος και θύμα μιας τέτοιας γυναίκας δε γίνομαι φίλε μου.
Τον εαυτό μου δε τον κοροιδεύω.
---
quote:
Kαι κάτι άλλο... Εκεί που γράφεις, εδώ μέσα στο ΕΣΩ, πως βρήκες την Γυναίκα της Ζωής σου και ήταν ότι τελειότερο υπάρχει….μα είχε δεσμό…και ΣΝΥΦ…και ΣΝΥΦ, μπας και ήταν η ΑΤΜΑ? Δεν μου είπε ποτέ τίποτε….απλά τα συνδέω τώρα, ξέροντας πως η Ατμα έχει δεσμό... και εγώ μνήμη…

Οχι, κατηγορηματικά όχι δεν αναφέρομαι στην ατμα.
Όταν αναφερόμουν στην ατμα, το είχα κανει φανερά (στις αρχές παρουσίας μου σε αυτό το φόρουμ)-και μάλιστα μου ειπε να μη συνεχίσω να το κανω γιατι την πείραζε-πραγμα που το σεβάστηκα, τοτε.
Αλλά σε αυτό που αναφέρεσαι, ήταν για άλλη κοπέλα και γι' αυτό έγραφα τόσα πολλά γιατί δε διάβαζε το esoterica, οπότε ελεύθερα κραύγαζα τον έρωτά μου και τον μοιραζόμουν με άτομα που αγαπώ να συνομιλώ-εσας.
---
quote:
Τώρα….ψάξε και βρες ποιοι οι Άγιοι και ποιοι οι καημένοι…Για τον χαρακτήρα της εξάλλου…. σε προειδοποίησα….τα διάβασες βρε? Είναι ΑΥΘΟΡΜΗΤΗ…δεν είναι κακια, μα τωρα δεν σε σωζει ουτε το κολαστηριο!!!

Εσύ μπορεί να πέρασες ελαφριά τη καρδία τότε που είχατε μαλώσει, αλλά εγώ βλέπω πίσω απο όλα αυτά τον άνθρωπο που ξεδιπλώνεται αυτές τις στιγμές...και αυτό που είδα μου φτάνει για να χαρακτηρισω την ατμα.
Δεν είπα ποτέ μου οτι δεν έχει ικανότητες πνευματικές-έχει και με το παραπάνω αλλά έχει και έντονο ΕΓΩ, το οποίο καταστρέφει οτιδήποτε μπόρεσε ποτέ της να χτίσει και της το είπα αυτό πάμπολες φορές οτι είναι πολύ καταστρεπτικό για την ίδια...
Όσο για το κολλαστήριο, δε ξέρω για ποιο πράγμα μιλάς, εγω δε μπορώ να αγαπάω αυτόν που με βρίζει.
Αν θέλει να με βρίσει, θα της αποαντήσω με τον τρόπο μου.
Εγώ ποτέ μου δε την ενόχλησα-δε της επιτρέπω λοιπόν το ίδιο-ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ!...
Έχω μια αξιοπρέπεια, την οποία δεν επιτρέπω σε κανέναν να σπιλώνει με αυτό τον τρόπο...
Ελπίζω να με κατανοείς φίλε μου δίχως παρωπίδες ή επιρροές απο κανέναν.
Δε το αμφισβητώ για εσένα, απλά το αναφέρω...Έχουν δει πολλά τα μάτια μου...
Να είσαι καλά για το ενδιαφέρον που δείχνεις και είναι προς τιμήν σου αλλά, για μένα μια φορά σπάει το γυαλί...
Νά 'σαι καλά.


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!

Edited by - reptilesalonica on 18/02/2004 01:12:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AION
Μέλος 3ης Βαθμίδας


753 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 02:20:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AION
συμπέρασμα.... "το ***** σέρνει καράβι". INDEED!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 02:46:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica
Αν αυτό κατάλαβες ΑΙΟΝ....λυπάμαι πάρα πολύ...


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MagicalDog
Μέλος 1ης Βαθμίδας

France
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 02:48:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MagicalDog
apla oso poio poli ftynhs toso poio poli kolah
k den paizei mono sths gynekes ayto alla k stoys antres! :P

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

poet
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
163 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 02:59:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poet
Ουδείς ασφαλέστερος τρόπος αυτογελοιοποίησης από την αυτουπεράσπιση του εαυτού μας.

Reptilesalonica και ΑΤΜΑ. Επειδή το θέμα σας μας έχει κουράσει, επειδή ήδη έχετε δείξει ότι δεν σέβεστε τους εαυτούς σας, ούτε την όποια σχέση είχατε, είτε εντός του διαδικτύου είτε εκτός αυτού, τουλάχιστον σεβαστείτε τους συντρόφους σας στο forum, για τους οποίους θεωρητικά ενδιαφέρεστε.

Αν θέλετε να μαλώσετε, υπάρχουν και τα e-mail ή αφού γνωρίζεστε και προσωπικά βρεθείτε και ξεμαλιαστείτε. Πάντως συνεχίζοντας τα μηνύματα στο esoterica, σημαίνει όχι ότι θέλετε απλά να μαλώσετε αλλά ενδιαφέρεστε για την εικόνα που έχουν οι αναγνώστες του forum για εσάς. Σας διαβεβαιώ λοιπόν πως ή εικόνα αυτή σε κάθε νέο μήνυμα μισαλοδοξίας μόνο καλή δεν είναι, παράγοντας τα αντίθετα αποτελέσματα από αυτά που ελπίζετε να έχετε.

Κατά τα άλλα, ωραία τα μεγάλα λόγια για το επίπεδο που είμαστε εμείς και δεν είναι οι άλλοι, για το ότι πρέπει να κατέβουμε από το σελωμένο καλάμι που ο καθένας μας καβαλάει.

Εγώ δεν θα παρακαλέσω να σταματήσετε, θα απαιτήσω. Απλά σας βαρέθηκα. Και δεν έχετε κανένα δικαίωμα να μου βρωμίζετε τα μάτια με τα ηλίθια μηνύματά σας ή να μου χαλάτε τη διάθεση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 03:16:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica
poet σε καταλαβαινω αλλά δε νομίζεις οτι έπρεπε να υπερασπίσω τη θέση μου μετά απο τόσο βρισίδι??? αυτό το βρισίδι δε το "άκουσα" σε κανα μειλ!!!!δε το άκουσα στον ύπνο μου!!!!!Με εκανε ρομπα εδώ!!!!μπροστα στα ματια σας ΟΛΩΝ ΣΑΣ....ΜΗ ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΙΣ λοιπόν το διακιωμα να υπερσπίζομαι τον εαυτό μου...οταν ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ δε το κανει για μενα....
ΑΥτά!!!


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!

Edited by - reptilesalonica on 18/02/2004 03:16:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Izaura
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
207 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 03:21:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Izaura  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Izaura  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Izaura  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Izaura
Simoni - Zadok:

666:
Άλλοι πιστεύουν ότι είναι ο αριθμός του ονόματος του Νέρωνα,του Χίτλερ,του Μπους(www.google.com) για να το δείτε...
Άλλοι πιο χαμηλής νοημοσύνης και ποιο δυστυχείς, πιστεύουν ότι είναι το Code Bar..
Εγώ που ξέρω την αλήθεια από τον ίδιο το ΓΙΑΧΒΕ...δε με ρώτησε κανένας...

ATMA:Θέλω να δω φωτογραφία σου...Αν είναι δυνατόν... ευχαριστώ.

POET:Επιτέλους βρήκες και εσύ κάποιους να κοροιδεύεις...τάχα θίξανε τη διάθεσή σου...Ε και σιγά ρε,ηρέμησε,οι μαυροφορεμένοι και η απαίσια μυρωδιά της εκκλησίας δεν δε ενοχλεί?
Οι γέροι που συμμετέχουν στις "ιερές" τελετουργίες δε σου χαλούν τη διάθεση με το λυμένο κρέας τους?
Τα γηρατιά δεν είναι αρρώστια?
Δε σου χαλά τη διάθεση αυτό?

ΔΙΑΒΟΛΟΣ:Είναι ελληνική λέξη,σημαίνει διαβολή συκοφαντεία...
Άγγελος που συκοφαντούσε τους ανθρώπους..Πιστεύουν οι¨"πατέρες".....χμμμμμμμ
Αν αυτό δεν είναι εξωγήινος...τότε εγώ είμαι Χριστιανός Ορθόδοξος.

POET μην μπαίνεις στα θέματα που μπαίνω...Δεν είσαι προετοιμασμένος ψυχολογικά να δεκτείς την αλήθεια...Μπορεί να πάθεις εγκεφαλικό...
Αυτό έπαθε η τελευταία Χριστιανή που λογομάχησε μαζί μου...
Αλλά εντάξει...εσύ έχεις ψυχή...Ξέχασα αυτή τη λεπτομέρεια...


"Ο αναμάρτητος, πρώτος το λίθο βαλέτω"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 03:24:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica
quote:
ATMA:Θέλω να δω φωτογραφία σου...Αν είναι δυνατόν... ευχαριστώ.

χαχα!ΓΕΙΑ ΣΟΥ ρε Izaura, χτυπάς στις πιο καίριες στιγμές!
(Φιλικά)


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MagicalDog
Μέλος 1ης Βαθμίδας

France
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 03:26:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MagicalDog
se ayto exeis dikio kaneis den mpwrei na sou klisi to stoma k sthn teliki to 8ema einai DIABOLAKOS opote dikeologiste apo emena toulaxistwn apla kapoia stigmh to olo SOW prepei na lavei telos
giati arxise na mas kourazei olous mas!!! mia sygnwmh k mia 2 eykeria sthn opoia sxesh k an exete den einai kati to diskolo oyte akrew megaloi an8rwpoi eiste

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 03:44:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900
Συμφωνώ απόλυτα με τον Ποιητή


quote:
μπροστα στα ματια σας ΟΛΩΝ ΣΑΣ....ΜΗ ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΙΣ λοιπόν το διακιωμα να υπερσπίζομαι τον εαυτό μου...οταν ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ δε το κανει για μενα....
ΑΥτά!!!
Κάτσε ρε Γρηγόρη, εγω δε βλέπω κανέναν να σε καταδικάζει, ωστε να 'χεις την ανάγκη να υπερασπίσεις τον εαυτό σου,
πλυν της Ατμα, με την οποία θα πρεπε απ' την αρχη να τα βρείτε in private. Κι όσοι ασχολούνται, κανοντας τους διαιτητές, εκτος του Αδμιν ο οποίος απορώ πως δεν το 'χει κλειδωσει ακόμα, κακώς ασχολούνται.

Και γιατι μας υποτιμάτε τόσο! Εμεις δεν έχουμε την κριτική σκέψη να καταλάβουμε ποιος είναι τι. Εμεις δεν μπορουμε ν' αποφασίσουμε απο μόνοι μας τη γνώμη που θα έχουμε για τον καθένα; Ζητήσαμε τη δική σας μήπως και δε το κατάλαβα;!

Και αυτό το θέμα και "Ο σκοπός της ψυχής" έχουν καταστραφει. Θα μου πεις εσεις τα φτιάξατε εσείς τα καταστρέψατε οκ, αλλά το δικό μας χρονο και αισθητική γιατί τα καταστρέφετε;

Πάντως όσο συνεχίζετε δημόσια και οι δύο τόσο περισσότερο πέφτετε στα μάτια μας.

Καλά τα γραφει κι ο endorama στο τελευταίο του μήνυμα. Εμ αηδίασε ο άνθρωπος κι έφυγε.


ΑΜΗΝ Ο ΑDMIN!!!
περιμένουμε να πούμε


Seeking...Looking...
Listening...
Always moving on...


Edited by - 1900 on 18/02/2004 03:46:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 03:51:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica
Απο τη στιγμή που μου επιτίθεται κάποιος με τόσο μένος, ύβρη, ψέμματα, συκοφαντίες κ.λ.π. το λιγότερο που έχω να κανω είναι να απαντήσω για να υπερσπίσω το άτομό μου και την αξιοπρέπειά μου.
Συμφωνείς μέχρι εδώ?
Δεν είπα οτι με καταδίκασε κανείς άλλος φίλε μου....κατονόμασα κανέναν?
Αν άφησα αιχμές και αυτό νόμισες ή καποιος άλλος...τότε ΟΧΙ δεν απευθύνομαι σε κάποιον άλλον....
Και στο φινάλε, τόσο βρισίδι πέφτει σε άλλα θέματα του ίδιου φόρουμ ανάμεσα σε φανατικούς, εγώ είναι η πρώτη και τελευταία φορ'α που απαντώ σε αυτή την τακτική αλλά προκλήθηκα γι' αυτό...
σου ζητώ συγνώμη απο τη μεριά μου αλλά ειλικρινά, δεν είχα άλλη επιλογή απο το να αυτουπερασπιστώ.

Υ.Γ. Όσο για το in private...ΝΑΙ καλή η θεωρία...αλλά έλα και δες την πράξη...δημοσιοποιούσε τα email μου εδώ εσω!!!Αυτό σου φτάνει φίλε μου να αντιληφθείς?...


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!

Edited by - reptilesalonica on 18/02/2004 03:54:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

N0sf3ratu
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 04:20:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους N0sf3ratu
γεια σας,

προσωπικα βλεπω στα ματια του Διαβολου οπως και στα ματια του Θεου, τα ματια του ανθρωπου.

Το καλο και το κακο δεν κατοικει μεσα μας?

Υπαρχει σε ολες τις θρησκειες.Ειναι εκει. Απλα αυτες με τη σειρα τους μας 'πλασαρουν' διαφορετικους τροπους σκεψης και αντιληψης των εννοιων...'καλο' και 'κακο'.

Ειναι δυο εννοιες περιεργες.

Τι σημαινει ο Θεος ειναι καλος και παναγαθος και και και? Μα αν ο Θεος (το καλο) υπηρχε υπαρχει και θα υπαρχει, τοτε μα το Δια :), και το κακο δε θα πρεπει να υπηρχε να υπαρχει και να εξακολουθει να υπαρχει?

Θα επαναλαβω μια φραση, 'κλειδι' για μενα, που εχω αναφερει ξανα και αλλου.

"Στον ουρανο σε γηρευα, στη Γη σε βρηκα..."

Ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του. (ξερει μηπως κανεις απο που 'βγηκε' αυτη η εκφραση? Πολυ θα ηθελα να μαθω...)

Τωρα οσον αφορα το 666 και το 999.

Οντος μπορει να κρυβουν πολλα απο τα ματια που τα κοιτανε και να μη κρυβουν τιποτα στα ματια που δεν τα κοιτανε...

Το ποιους αφορουν δεν το γνωριζω η μπορει και να το γνωριζω ποιος απο εδω θα μπορουσε να γνωριζει με σιγουρια αλλωστε?

Συμφωνοι ολα μαθηματικα ειναι, θα ελεγα καλυτερα τα μαθηματικα ειναι μια προσπαθεια του ανθρωπου εξηγησης των ολων. Ειναι τουλαχιστον μια εξηγηση. Και υπαρχουν παντου. ΠΑΝΤΟΥ!!!! ΜΑΑ μηπως τα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ειναι ο ΘΕΟΣ? Ποιος ξερει? Ολα για μας ειναι να τα σκεφτομαστε, να τα ερμηνευουμε και να τα φιλοσοφουμε...

Κλεινωντας:

Δεν θελω να προσβαλω κανεναν αλλα οσο για τους τσακωμους σε ενα φορουμ και τις διαφωνιες ειναι φυσιολογικο καθως πολλα γραπτα παρερμηνευονται.

Λογικο δεν ειναι οταν δεν ακους τον αλλο και δεν ξερεις πως λεει το καθετι να μην καταλαβεις τι εννοει, η να νομιζεις οτι καταλαβες?

Ολα αυτα ομος μπορουν να λυθουν με τον διαλογο οχι με βρυσιδια και μαλλιοτραβηγματα αυτα τουλαχιστον θα μπορουσατε να τα αποφυγετε, αν οχι για σας, για εμας. Οτι δε λυνετε, κοβεται...πρεπει να το κοψει ο admin δηλαδη?

Ωρα για υπνο...ες αυριον


χαιρετω σας ολους...'καλους' και 'κακους'


Edited by - N0sf3ratu on 18/02/2004 04:25:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 05:29:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
quote:

....και τελικα η απαντηση ηρθε....
χρονια τωρα με τριγυρναγε το ερωτημα...και το νευμα για να δωθει η απαντηση ηταν η δονητικη της λεξης απο τα χειλη ενος τετραχρονου...

"ο Διαβολος"....
ΤΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ ΝΑ ΛΕΣ Τ'ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ....
ΤΙ ΑΠΟΚΡΟΥΣΤΙΚΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΙΣΩ ΚΟΥΒΑΛΑ...
ΘΑ ΠΩ.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΩΣΦΟΡΟ...
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑ...
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑ...
ΑΥΤΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ .
ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΕ ΦΟΝΤΟ ΤΥΡΚΟΥΑΖ....ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΕΡΑΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ...
ΑΣ ΑΠΟΣΥΜΒΟΛΙΣΟΥΜΕ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΟΥΜΕ....ΤΗΝ ΕΒΡΑΙΟΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΑΠΕΙΚΟΝΗΣΗ....
ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΘΗΛΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ....ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΛΥΓΜΑ...
ΑΠΟΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...(ΧΜ ΝΑΙ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ....ΜΑ ΕΣΕΙΣ..;)

Η ΦΥΣΗ ΤΟΥ ΛΟΙΠΟΝ....
ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ....

ΣΚΕΦΤΗΚΑ -ΜΕΤΑ- (ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΚΕΨΗ....Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΑΛΛΟΝ..ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..)...ΝΑ ΤΟ ΘΕΣΩ ΩΣ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΤΟ "ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ...."..ΜΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟ ΚΛΑΔΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ...

ΕΙΠΑ "ΔΕΝΤΡΟ" ΚΑΙ ΝΑΙ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΛΟΙΠΟΟΟΝ....


ΑΦΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΠΑΤΟΡΙΚΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΤΗΘΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΛΕΓΕΤΑΙ....ΑΥΤΟΝΟΗΤΟΟΟΟΟ;!(ΚΑΤΑ ΤΟΥ "ΠΑΡΑΛΟΓΟΟΟ;!"ΤΗΣ "ΧΗΡΑΣ ΜΗΤΣΟΥ"-Λ.Λ.-)

ΑΦΟΥ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΗΞΕΡΑΝ ΗΔΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ "ΔΥΟ ΔΕΝΤΡΩΝ"...
(ΩΧ ΤΟ ΕΙΠΑ....:)
ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΟΧΙ..(ΔΥΟ ΔΕΝΤΡΑ)

Η ΔΙΑΒΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΦΙ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ;
ΝΑ ΦΑΝΕ ΑΦΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ+ΑΠΟ...ΤΟ ΑΛΛΟ;(ΔΙΑΒΟΛΟΣ)
ΧΜ...Η ΔΙΑΒΟΛΗ ΔΕΝ ΠΡΟYΠΗΡΧΕ TH ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΤΟΥ ΟΦΕΩΣ....ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ;
-ΑΦΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΧΕ ΘΕΣΕΙ ΕΝΑ "ΝΑΙ" + ΕΝΑ..."ΟΧΙ"...ΗΔΗ...-

ΥΓ...ΑΝ ΘΕΩΡΗΣΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΝΗΤΙΚΗ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ...ΚΑΘΩΣ ΠΡΟΦΕΡΕ Τ'ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ,ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ'ΝΑΙ ΕΥΛΟΓΟ..ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ..ΜΟΥ(ΤΟΥ)...

ATMASHAKTIH..



...the soul of the rose...




"Ο κλεφτης ποτε δεν θα παραδεχτει οτι εκλεψε,ουτε ο βιαστης οτι βιασε..."-copyright Αtma-

ΕΒΡΙΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!(αυτο δεν μου εχει ξανασυμβει) ΟΜΩΣ
θα το ξανακανω ΑΝ συνεχισει να παριστανει...τον αθωο...-
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΥΠΑΜΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ
ΠΑΝΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ...

....ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ HΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ...ΚΑΘΑΡΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΕΣ...
ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ.../ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ..ΕΜΠΕΙΡΙΑ...:ΑΥΤΗN ΤΗΣ ΔΙΑ-ΒΟΛΗΣ...
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕ Η ΦΙΛΗ ΣΙΜΟΡΙ:
Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ....ΠΕΙΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ..ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....
(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ...MOY...ΤΟ ΚΑΝΕΙ:)

ΦΩΣ ΕΝ ΣΚΟΤΕΙ!

ΑΤΜΑSΗΑΚΤΙH...

(ΥΓ.Η ΝΗΣΤΕΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ JUST A MAN..ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΗΣ...ΚΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ:)


...the soul of the rose...

Edited by - ΑΤΜΑ on 18/02/2004 05:35:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 05:34:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica
quote:
Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ....ΠΕΙΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ..ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ!ΤΟ ΚΑΝΕΙ.....)

Bεβαίως! Μου το δίδαξες!


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!

Edited by - reptilesalonica on 18/02/2004 05:39:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 07:19:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
quote:

quote:
Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ....ΠΕΙΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ..ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ!ΤΟ ΚΑΝΕΙ.....)

Bεβαίως! Μου το δίδαξες!


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!



"ΤΟ ΠΑΠΑΓΑΛΙΖΕΙΝ ΕΣΤΙ ΦΙΛΟΣΟΦΕΙΝ!":

quote:
"Bεβαίως! Μου το δίδαξες!"

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! ΜΠΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΘΕΙΣ;
ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΘΕΛΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟ....
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ! ΑΦΗΣΕ ΜΑΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ/ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΕΓΩ ΣΟΥ ΚΛΕΒΩ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ(!ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ!) ΕΓΩ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ(!) ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΣΧΗΜΗ (!)ΕΓΩ ΒΡΙΖΩ ΑΔΙΚΑ....
ΕΓΩ ΕΒΡΙΣΑ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ..ΕΓΩ ..ΟΛΑ ΕΓΩ.....

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΞΕΦΟΡΤΩΣΟΥ ΜΑΣ...ΤΡΕΧΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΣΚΟΠΟ...ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΟΥ....ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ....ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΓΑΘΟΣ....ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΕΔΩ;;;;;ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΛΙ....ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΕΝΑ;;;;;;

ΑΧ! ΠΛΑΤΩΝΑ, ΚΑΛΗ Η ΠΥΡΟΣΒΕΣΗ ΜΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ Τ'ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ/ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ - ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ /ΚΑΘΕ ΜΗΝΥΜΑ +ΤΣΟΥΠ!.... ΟΠΩΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΒΕΒΑΙΑ:....ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ!!!!! ΕΡΕ ΓΕΛΙΑ
@____@
(ΑΙΟΝ....ΤΙ ΣΕΡΝΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ;;;;;;..+ΒΑΛΕ:)

ΑΝΤΜΙΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ...ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ!....ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ....ΔΡΟΥΖΑ........

Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ...ΛΟΙΠΟΝ...ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΚΩΔΙΚΑΣ ΤΩΝ ΦΟΡΟΥΜΣ....
ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΨΥΧΗ....ΔΕΝ ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ(ΑΚΟΜΗ) ΑΛΛΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ Τ'ΑΡΧΕΤΥΠΑ...
ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ...ΚΟΣΜΟΘΕΑΣΗΣ ΛΟΙΠΟΝ....


ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΕΡΑ..ΚΑΘΩΣ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ! ΠΙΑ.....


ΟΛΗ Η ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΧΑΘΕΙ(ΚΑΙ Ο ΚΩΔΙΚΑΣ ΤΗΣ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑΣ ΣΟΥ....)
ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ Η ΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΤΑΡΩ....ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟΤΕ....ΟΣΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ...
ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ Η ΒΑΒΕΛ ΠΟΥ ΠΟΡΩΘΕΙΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ....ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ..ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟ...


(ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΦΟΡΟΥΜΣ/ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΠΡΙΝ ΜΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΤΩΡΑΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΘΜΟ/ΠΑΙΖΙΕ ΡΟΛΟ Ο ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗΣ ΑΝ ΑΚΟΥΕΙ /ΑΝ ΒΛΕΠΕΙ....,ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΒΡΕ! ....ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΥΜΑ;)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΟΛΟ ΦΩΣ!!!!!!


...the soul of the rose...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Just_A_Man
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
766 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 07:57:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Just_A_Man
Η Αγάπη μου για όλες τις Ψυχές είναι χωρίς διάκρισης, και είναι αυτή που με κάνει να ολοκληρώσω το ταξίδι μου προς Εκείνον.

Αποφάσισα λοιπόν τα έξης.

Με αγαθή αγάπη προς τα δύο παιδιά μας, για συμπαράσταση, ξεκινάω
την Πνευματική Νηστεία που πρότεινα λίγο Παραπάνω.

Οι προσευχές μου για Ειρήνη στις Ψυχές σας, θα σας ακολουθούνε.

Θα ξανά μπω στο Esoterica και στο Υahoo Mail μου στης 8:00 π.μ. 25/2/2004.

Το να αγαπάς κάποιον σημαίνει πως … ενδιαφέρεσαι
Μοιράζεσαι
Υπομένεις
Δουλεύεις
Αλλάζεις
-ΜΑΖΙ


Με αγαθή Αγάπη.
Just A Man

“Ο Θεός του Κόσμου, που είναι η ΑΓΑΠΗ, ας μας έχει πάντα καλά.”
Ο Ιερός Ναός της Αγάπης.
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1286&whichpage=1&ARCHIVE=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1835938
Maintained by Digital Alchemy