ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 00:29:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
quote:
ρε δε πας να κανεις κανενα μπανιο να συνελθεις....

Nai, ypopte, molis bghka apo to mpanio, freskoloysmenh, myrizw omorfa kai perimenw ton Admin kai thn Amalia gia.... trellitses. Zhleyeis?????????????
Kaizer, agaph moy, mhn sygxhzesai me ton ka8e anohto. Apo monos toy fanerwnei th mikrothta toy. Spase ki esy plaka opws oloi mas. Ki esy, allzzaro megale! As toy dei3oyme loipon aytoy kai twn... synergatwn poso enwmeno einai to.... Aderfato edw mesa, (!!!), poy xilioi kaloi xwrane, alla o diaolos ap e3wwwww, oyyyy 666!!!!
quote:
Να ξερετε ομως οτι σας εχουν εντοπισει κι ''αλλοι''.Και εγω δεν θα τολμουσα να τα βαλω ποτε μαζι τους.

Kala, e??? Poly fobos milame.... Sketo 8riller.... Katse na kleidwsw....
quote:
Ειμαι πολυ λογικος ακομα.

Nai, oti peis esy....

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 00:32:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Μου αρεσε το τελευταιο.Αλλη μια αδελφη απο το αδελφατο επαθε κριση.Προσεξε μην σκισεις το καλσον.-----Καλα δεν καταλαβαινω γιατι υπερασπιζεσθαι με τοση μανια την αντμινα.Τον ξερετε;Μαλλον ναι.Και γιατι εχετε χασει την ψυχραιμια σας.Δεν θιγω εσας.Αλλον θιγω.Εσεις γιατι του παρεχετε προστασια;Τι σημαινει για σας οτι τον θιγω;------Σας λυπαμαι.Εγω ειμαι μονος μου εδω.-----Ετσι επελεξα.---Εγω και ολοι σας.Μονος μου απεναντι στο αδελφατο.Χα.Κατι παιδακια σαν και σας.....Χα.Δεν θα διηγηθω εγω την ιστορια τους.-----------Εισαστε ασχετοι,αλλα το πιο επικινδυνο ειναι οτι εισαστε αφελεις.--------Οσο για ολα αυτα που γραψατε για την μανα μου.---Χα.Καρφακι δεν μου καιγεται.Εγω δεν εχω ''ταμπου''.Πως ενας φλογερος θα κολλαγε σε τετοια θεματα.Εσεις παγιδευεστε σε ολα αυτα.Εγω;Φωτια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 00:35:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
αμαλια γιατι δεν απαντας.Συμβουλευεσαι τον δικηγορο σου;Χαχα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 00:55:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Προς ngw
Έχω γνωρίσει στη ζωή μου ***** και *****. Κανα δυό απο αυτούς εδω μέσα. Εσύ όμως είσαι χωρίς αμφιβολία ο *****!
Καλά, ρε φίλε, έκανες ολόκληρο θέμα μόνο και μόνο γιατί ο Admin σου έκλεισε ένα topic? Σκέψου τον κόπο που καταβάλει αυτό το άτομο (όποιο και αν είναι) για να λειτουργεί αυτό το forum. Επιτρεπει ακόμα και σε ζώα όπως εσύ να χύνουν ανεξέλεγκτα το δηλητήριο τους (αφού δεν μπορούν να χύσουν τίποτα άλλο...).
Αν δεν το χεις πάρει χαμπάρι μέχρι τώρα ξύπνα! Σε έχουμε για πλάκα εδώ *****! Ο κλόουν του forum, αυτό είσαι!
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 01:07:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Δεν τοξερα πως οι αδελφες παθαινουν τοσο συχνα κριση.Φυσικα δεν ασχολουμαι με την τελευταια αδελφη και με αυτα που εγραψε.------αμαλια.δεν απαντας.Η κοιμασαι η παιζεις.Ξερεις εσυ.Με ολα αυτα τα games που εχεις αγορασει.Απο σεξ μαγαζι.Κατεστημα που λενε.Τα χρησιμοποιεις μονη σου,με κοριτσακια η μαζι με την αντμινα;Καλα, που τα ξερω εγω ολα αυτα;Μπροστα ειμαι;-----Να αρχισεις να συμβουλευεσαι τον δικηγορο σου........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 01:12:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Και κατι τελευταιο για αποψε.Αυτες τις ουσιες που χρησιμοποιειτε kai τις δινετε σε αλλους και αλλες που τις βρισκετε;ΡΩΤΑ τον δικηγορο σου να σε συμβουλευσει.χα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 01:20:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Είχα πει σε κάποιο σημείο του topic οτι η υπομονή μου έχει φτάσει στα όρια της. Έλεγα ψέματα. Στην πραγματικότητα διασκεδάζω απίστευτα!***** σαν τον ngw δεν τους συναντάς συχνά.
Συνέχισε, φίλε μου! Όλοι εδώ σπάμε απίστευτη πλάκα!
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 01:35:10  Εμφάνιση Προφίλ
Φυσικα στην τοποθετηση του ο συντονιστης εχει δικιο.Απο καποιες εκδηλωσεις και φαινομενα καπως ακραια ισως μπορουμε να βγαλουμε πολυτιμα συμπερασματα και θα με ενδιεφερε φιλε ΑΝΤΜΙΝ να ξανατοποθετηθεις.Εχεται λοιπον αναρωτηθει γιατι παρουσιαζουν τοσο ενδιαφερον στον κοσμο και στην κοινη γνωμη τα σκανδαλα[προσφατο παραδειγμα στους ολυμπιακους]γιατι ο καθενας περνα ωρες καρφωμενος στη τηλεοραση παρακολουθοντας οξειες αντιπαραθεσεις μεταξυ επωνυμων?Ποιος ειναι ο λογος που στα τηλεοπτικα ρηαλιτι μετα απο τσακομους και παρεξηγησεις ανεβαινει κατακορυφα η τηλεθεαση?Για ποιο λογο οταν βλεπουμε καποιο τσακομο πηγαινουμε προς το σημειο του τσακομου να παρακολουθησουμε η και να λαβουμε και μερος καμια φορα!ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΙΕΟΝΙΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΒΙΑ ΚΑΙ Η ΑΤΑΞΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ Η ΚΟΝΤΡΑ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΠΑΡΑΓΟΥΝ ΜΑΓΝΙΤΙΣΜΟ!ΕΛΚΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.Η Αποδηξη? Ανοιχτηκε απο μελος ενα θεμα που καταπατα αν θελετε τους νομους του φορουμ που δεν εχει σχεση με το αντικιμενο του φορουμ 'που εκφραζει επιθεση και βια[το να προσβαλεις ΕΤΣΙ δημοσια καποιον και κατα πασα πιθανοτητα αδικα ειναι μορφη βιας]ενα θεμα δηλαδη που δεν εχει θεση στην ΤΑΞΗ του φορουμ.Τι επρεπε να γινει?ΑΝ Η ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΤΟΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΑ ΑΖΗΤΗΤΑ ΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ!ΑΝ ΟΜΩΣ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 26/8 ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΕΩΣ ΤΙΣ 31/8 ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΙΣ 6 ΣΕΛΙΔΕΣ!!!!!!ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Η ΑΓΕΝΕΙΑ Η ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΙ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΛΚΕΙ <<ΠΟΥΛΑΕΙ>> ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΒΙΑ ΔΙΕΟΝΙΖΕΤΕ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΣΠΑΣΕ ΡΕΚΟΡ!ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΑ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΜΗΝΕΣ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΝΤΜΙΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΚΟΜΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΕ


ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΣΤΗ ΓΗ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 01:42:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΑΜΑΛΙΑΑΑΑ ΣΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ ΚΙ ΕΣΥ ΚΟΙΜΑΣΑΙ?


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 02:04:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Δεν θα ασχοληθω με τους προηγουμενους.Αυτοι ζουν ετσι κι αλλιως σε ενα κοσμο αγγελικα πλασμενο.Η ετσι νομιζουν.Τι σημασια εχει.----Τα συμφεροντα που εχουν ομως δεν τα λενε σε κανενα.Δυο μπορει να συμβαινουν.Μετα απο οσα εχω πει.Η να ειναι ηλιθιοι η να εχουν συμφεροντα.Ενδιαφερον.--------Κατι προς την αμαλια.Δεν θελω δακρια και ανασφαλειες.ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΤΙ ΑΔΙΚΕΙΣΤΕ.Οτι κανατε κανατε.Τωρα εφτασε η ωρα να πληρωσετε τον ''λογαριασμο''.Παντα ετσι γινονταν και παντα ετσι θα γινεται.Ο καθενας παιρνει τις ευθυνες του.Πανω του.-----Οποτε οχι δακρια τωρα ουτε να ριχνουμε τις ευθυνες σε αλλους.Ο καθενας ας κανει τον απολογισμο του.Και ας αναλογιστει τις πραξεις του.------------Που τα ξερω ολα αυτα;μπροστα ειμαι;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 02:13:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Kai epimenw : ean hsoyn "mprosta", tote treme mikre anohte, giati oi mayres meres 8a er8oyn kai GIA SEEEEENAAA!!!!!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 02:17:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
μπροστα ητανε????

και ποιος ητανε πισω του???

shake it ngw! we're behind you!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 02:31:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Κολοαποφτε εμαθα οτι το αδελφατο σου εχει επιβαλλει να φορας ζαρτιερες.Μαυρες.Ειναι αληθεια;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 02:38:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Nai, ontws o Kolokotrwnhs foraei zartieres. Alla oxi ston eayto toy. Tis foraei se kati tipotenioys san ki esena... xixixixi!!!!! Kai oxi mono mayres.... alla kai KOKKIIIINESSS!!!! Aaaaaxaxaxaaa

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 02:45:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Ρε με ***********************
Μας είχες υποσχεθεί φωτογραφίες, αποκαλύψεις κτλ. στην αρχή. Έχεις τίποτα απο αυτά να δείξεις?
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Το παρόν μήνυμα τροποποιήθηκε γιατί περιείχε ανάρμοστες εκφράσεις, ενάντια στους κανονισμούς εγγραφής των μελών στο forum αυτόΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 03:01:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
A re Kaizer! E3aitias soy toys 3ypnhsa oloys sthn polykatoikia apo ta gelia!!!! Na sai kala!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 03:16:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Αγαπητή μου ksenitia, οπως έχω πει και πριν και όπως έχουν πει και άλλοι, αυτό το topic θα μπορούσε να έχει δύο χρήσεις. Πρώτον, να εκτονονόμαστε κάπου, και δεύτερο, να γελάμε. Προσωπικά πιστεύω πως αυτό είναι ένα απο τα πιο επιτυχημένα topics του esoterica! Πετυχαίνει πλήρως τους σκοπούς του!
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ
Υ.Γ. ngw, περιμένω με ανυπομονησία τα τελευταία σου σχόλια για το 'αδελφάτο''. Μη μας κόβεις τώρα πάνω στο καλύτερο! Α, επι τη ευκαιρία, θέλω να σου πω πως έχεις πλέον γίνει το είδωλο μου. Συνθίζω να πέρνω αυτόγραφα απο τα είδωλα μου. Πότε να συναντηθούμε να μου υπογράψεις ένα αυτόγραφο στον *****?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ορφέας
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 03:20:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ορφέας
Καλησπέρα σε όλους,
είμαι νέο μέλος που εδώ και και ώρα προσπαθώ να καταλάβω τι σκοπό έχει αυτό το forum... Τελικά... Εγω βρήκα αυτό το forum ψάχνοντας στοιχεία για τον Πυθαγόρα... Ήμουν χαρούμενος που βρήκα ένα τέτοιο forum... Τώρα καταλαβαίνω γιατί σίγουρα βρήσκεται στο χείλος του γκρεμού... Θέλω να πιστεύω ότι οι πραγματικοί δημιουργοί ξέραν τι θα πει πολιτισμος αξιοπρεπεια και πάνω από όλα σεβασμος στην ιδεολογία του άλλου... Γιατί μια ιδέα για κοινωνικές πνευματικές επιστημονικές θρησκευτικές συζητήσεις να φτάνει να μιλάει για φυλακές και να τοποθετει χυδαίες εικόνες είναι κατάντια...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 03:25:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Φυσικα τοσο ο Admin οσο και τα υπολοιπα μελη που τα κατηγορει ο ngw για ομοφυλοφιλια, παιδεραστια, χρηση ναρκωτικων, κοκ, μπορουμε (και ισως θαπρεπε) να κανουμε μηνυση στον ngw για συκοφαντικη δυσφημηση (και να του παρουμε τα σωβρακα σε αποζημιωσεις).

Τωρα θα μου πειτε που να βρουμε ποιος ειναι ο ngw (ονομα, διευθυνση, κλπ) - ισως αν στελναμε email στους διαχειριστες των "αλλων" φορουμ που τον εδιωξαν κλωτσηδον (και που φαινεται πως τον γνωριζαν καλα) να το μαθαιναμε ευκολα.

Αρχιζω να το σκεφτομαι σοβαρα και να γελαω (χαχαχα) λυκισια!!

ngw, οπως ειπες :
"οχι δακρια τωρα ουτε να ριχνουμε τις ευθυνες σε αλλους.Ο καθενας ας κανει τον απολογισμο του.Και ας αναλογιστει τις πραξεις του"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 03:35:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Θα προτείνω για άλλη μία φορά, αυτοσυγκράτηση!

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ, θα συμφωνήσω με την τοποθέτησή σου. Όντως και τέτοια συμπεράσματα μπορούμε να τα εξάγουμε από καταστάσεις σαν αυτή και να βοηθήσουν σαφώς στην κατανόησή μας σχετικά με τις πολύπλοκες κοινωνικές αλληλεπιδράσεις του σημερινού μας κόσμου. Βέβαια τα συμπεράσματα που μπορούμε να εξάγουμε από αυτήν τη "Συζήτηση" δεν είναι ο μοναδικός λόγος για τον οποίο αυτή παραμένει Ενεργή ακόμη...

ngw, τι συμβαίνει;; Δεν σου βγαίνει το ένα "κόλπο", πιθανολογείς ότι θα σου βγει το άλλο - με τη Συντονίστρια amalia; Θα πρέπει να προσέξεις πάντως λίγο γιατί έχεις αρχίσει να ακροβατείς επικίνδυνα...

Σου είπα και προηγούμενα να "μην φοβάσαι". Ορίστε, εδώ, ο ALOS() σου έχει προσφέρει έναν από τους πλέον ασφαλής τρόπους για να μην ανιχνεύεσαι!

Μην φοβάσαι λοιπόν αγόρι μου! Ωππππ, λάθος... η συνήθεια βλέπετε!

Σου δίνονται δύο επιλογές πλέον:

- Να απαντήσεις με σαφήνεια στις ερωτήσεις που σου έκανα παραπάνω.

- Να μας αποκαλύψεις, επιτέλους, αυτά τα "γαργαλιστικά" που μας έχεις "υποσχεθεί" μέρες τώρα.

Υπάρχει βέβαια και μία 3η... αλλά αυτή, όπως θα έχεις ήδη καταλάβει, είναι προδιαγεγραμμένη.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 09:54:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
ngw... Έχω μια απορία. Γιατί ρε φίλε τέτιοα μανία με την κακομοίρα την αμαλία? Θα έλεγα πως η κοπελιά ήταν η μόνη που ήταν ευγενική μαζί σου, αφού όλοι οι υπόλοιποι απλά σε σκυλοβρίζουμε, όπως αξίζει σε ένα σούργελο σαν εσένα...
Μας κατηγορείς οτι ήμαστε αδελφές... Για πες μας για τη δική σου σεξουαλική ζωή... Φαντάζομαι πως θα ναι η γκόμενα σου( άμα έχεις βρει δηλαδή καμία τόσο απελπισμένη για να σου κάτσει). Στραβή, κουτσή, κουλή και φυσικά με νοημοσύνη ανάλογη του επιπέδου σου...Κάτω του μηδενός!
Πάρε χαμπάρι ένα πράγμα. Γενήθηκες απο σκισμένη καπότα ρε! Για αυό είσαι τόσο καθυστερημένος!
Αι στο διάολο σκατομπινέ σε έχει σιχαθεί η ψυχή μου (δεν μπορείτε να φανταστείτε τη απόλαυση που είναι να τον βρίζω).
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kronos22
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Canary Islands
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 10:06:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kronos22
quote:

Έλα ένα βηματάκι ακόμα, σεβαστή μου αλεξανδριανή φελάχα...που έλεγε και το παλίο τραγουδάκι.
Ένα βηματάκι και... Eσύ θα κερδίσεις την (μπιράλ) μια που είσαι σοβαρή και δεν πίνεις ή μαρί σε πίνει το ριμάδι;
Που είσαι, μην πατάς μαρί (νησιώτικο το μαρί γάρ) το γκαζόν... Για το αποτύπωμα θα φαίνετε και εσύ θα ψένεσε στις εκάστοτε μ@λ@κί...
Από αποκαλύψεις πάμε καλά, όπως πάντα, άρωστη που ζουλεύεις για δεν μπορείς να έχεις!
Έλα ένα βηματάκι ακόμα ρούφο...
Ποσα e-mail εστειλες σήμερα σεβαστή;


ΕΔΩ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΩ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΠΌ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ADMIN ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΤΗ ΚΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ/ΟΥΣ, ΤΗΝ ΙΩΒΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΗ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟ.




Σεβαστοί φίλοι καλημέρα και πάλι.
Δεν αλλάζω τίποτα από το πρώτο post...
Νομίζω ότι δεν πρέπει να απαντούμε άλλο στον φιλοκατήγορο, φιλοψεύτη και δίχως αξιοπρέπεια άτομο ngw.
Εάν έχει κατηγορίες (για συγκεκριμένα άτομα) να πάει όπου θέλει να τις καταγγήλει, τα forums του esoterica.gr πρέπει να τα αφήσει στην ησυχία τους!
Διότι τo esoterica.gr και τα forums είναι ένας διαδυχτιακός χώρος που η συμετοχή όλων μας του δίνει ύπαρξη. Έτσι πολλές φορές O Admin και οι συντονιστές έρχονται σε "δεύτερη μοίρα" χωρίς όμως να μειώνεται η συμαντική θέση τους στο χώρο όπου και έχουν περισσότερο ένα συμβουλευτικό χαρακτήρα.
ngw αρκετά έπαιξες, με την δημοκρατική άποψη και την ευγένεια της φιλοξενίας του Admin, των συντονιστών, των μελών. Ήρθε η ώρα να πας όπου νομίζεις (μόνο μάθε τρόπους εάν θες να μείνεις) και μάλιστα να μας καλέσεις μάρτυρες για να υπερασπιστούμε εκείνα τα όσα φιλοκατήγορα πρεσβεύεις...
Ξέρεις, θα μπορέσεις να μας δείξεις και από κοντά τις αποδείξεις σου.
ngw επειδή θα πάω ταξίδακι στα "εξωτερικά" σε λίγες μερούλες, κάνε γρήγορα τις ενεργειές σου για να μην χάνω φάσεις!!!
Έχω την περιέργεια στο αίμα μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 10:17:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Με λύπη μου β΄λέπω πως κάποια μέλη του forum εξακολουθούν να βλέπουν το παρόν topic αν ένα σοβαρό θέμα, τη στιγμή που υπάρχουν τόσα άλλα σοβαρά θέματα για συζήτηση στο esoterica. Παιδιά, πρέπει να καταλάβετε οτι ο ngw είναι ένα άτομο με σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα. Αυτό είναι ολοφάνερο...Και φυσικά δεν έχει καμία αποκάλυψη να κάνει, αν είχε θα το 'χε κάνει προ πολλού.
Δεν συμφωνώ καθόλου όμως στο οτι ο ngw πρεπει να φύγει! Το παρόν topic είναι ένας έξοχος τρόπος για να εκτονονόμαστε μετά απο δύσκολες συζητ'ησεις σε άλλα topic πάνω σε έναν ηλίθιο που το αξίζει. Προσωπικά διασκεδάζω απίστευτα σε αυτό το topic και όπως έχω ξαναπεί, το θεωρώ ως ένα απο τα πιο επιτυχημέα του esoterica!
ANIKHTΩN AΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 12:18:30  Εμφάνιση Προφίλ
ngw.

Εφαρμόζεις τη θεωρία του "ή είσαι μαζί μας ή εναντίον μας".

Ξέρεις, το πιο εύκολο πράγμα είναι να ρίχνει κανείς λάσπη, χωρίς να έχει την ικανότητα να αποδείξει τα λεγόμενά του.

Και το πιο δύσκολο είναι να εκφράσει τη θέση του - και όχι τη στείρα αντίθεσή του - με επιχειρήματα.
Μπορείς να εκφράσεις οποιαδήποτε ενόχλησή σου στο χώρο, αλλά μιλώντας πλέον συγκεκριμένα και όχι με υβριστικές και δυσφημηστικές φράσεις.

Μπορείς επίσης να αναπτύξεις την άποψή σου, για οποιοδήποτε θέμα.

Όλα τα άλλα είναι εκτός τόπου, γιατί, αφού πρώτα σε ευχαριστήσω για την πληροφόρηση, θα πρέπει να σου πω πως εδώ είμαστε ενήλικες, που είμαστε υπεύθυνοι για τις αποφάσεις μας.

Άρα, δε χρειαζόμαστε κάποιον να μας συνετίσει.

Ζήσε τη στιγμή.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 13:43:42  Εμφάνιση Προφίλ
ngw Απειλές από κοριτσάκια δε δέχομαι !!!!!! ( Στο Topic που κλειδώθηκε )

Ούτε με φοβίζουν τα υπονοούμενα, από εκεί και πέρα αν έχεις κάτι να μου πεις ή γενικότερα να μας πεις μπορείς να πεις «Είμαι ο Τάδε και ξέρω αυτά και αυτά και αύριο πρωί πηγαίνω στον εισαγγελέα και τα καταθέτω ενόρκως έχοντας πλήρη γνώση του νόμου».

Διότι αν είχες απλή και όχι πλήρη γνώση του νόμου θα ήξερες πως όταν κάποιος έχει στοιχεία που στοιχειοθετούν ποινικό αδίκημα και δη σε βαθμό κακουργήματος και δεν τα καταθέτει στις υπεύθυνες αρχές γίνετε συνεργός και διώκετε και ο ίδιος.

Άντε γιατί πολύ παίξαμε.



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 14:40:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
ΕΓΙΝΑΝ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΩΝ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΣΕΛΙΔΩΝ, ΛΟΓΩ ΑΝΑΡΜΟΣΤΩΝ ΛΕΚΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ, ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΗΣ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΡΑΤΣΙΣΜΟΥ!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 16:56:54  Εμφάνιση Προφίλ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΑΡΑΒΛΕΨΩ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ ΠΟΥ ΑΠΑΞΙΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ <<ΚΛΗΔΩΝΟΥΝ>> ΚΑΝ ΤΟ ΧΕΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΤΥΠΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΒΑΛΛΟΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΤΟ ΕΠΡΑΤΑΝ ΑΜΕΣΩΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 17:58:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Δεν τις καταλαβαίνω αυτού του είδους τις επεμβάσεις//αφού όλα φαίνονται έτσι, προς τι ο κόπος???
Απλά μια απορία...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 18:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Eγώ , θα αποχωρήσω .. αλλά πρίν το κάνω αυτό θα ήθελα να πώ δύο λόγια.

Είναι ανέντιμο και άνανδρο ειδικά για εναν ανδρα το να κρύβεται πίσω απο τις οθόνες , απρόσωπα, και να κατηγορεί με ψευδείς κατηγορίες κάποιον που δεν τον γνωρίζει..

Ο Παναγιώτης (ngw) εφαρμόζει αυτή την τακτική γιατί εχει πρόβλημα ψυχολογικό.
Απο μικρός εμαθε να ικανοποιεί τις σεξουαλιστικές του ανάγκες χειροκινήτως και την τακτική αυτή χρησιμοποιεί ακόμα μέχρι και τώρα.
Δεν είναι τυχαίο οτι τον αποκάλεσα μ$%##%^%α, τον αποκάλεσα έτσι με αντικειμενική εννοια και οχι βριζοντάς τον.

Τέλος θα ήθελα να του εφιστήσω την προσοχή , να μην ντροπιάζει το ανδρικό φύλο.
Παναγιώτη, κόψε τις κακές συνήθειες..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 19:01:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Valnta ο σκοπός όλων αυτών των επεμβάσεων, δεν είναι να μην φαίνονται οι επίμαχες λέξεις και εκφράσεις, αλλά να μην γίνονται!

Μέσα στα πλαίσια αυτού του σκοπού, σε πολλές λέξεις και φράσεις επεμβαίνουμε με κόκκινη διαγράμμιση και σε κάποιες λιγότερες περιπτώσεις, με κόκκινα αστεράκια. Αυτό είναι λογικό, γιατί με την διαγράμμιση γίνεται φανερό, ποιο είδος εκφράσεων είναι αυτό το οποίο σε καμιά περίπτωση δεν συμφωνεί με τους κανονισμούς που διέπουν τις συζητήσεις στα forums. Είναι δε μία διαδικασία, η οποία ακόμα και μέσα από έναν μηχανισμό "λογοκρισίας" δεν στερείται διαφάνειας, σχετικά με το σε ποιες εκφράσεις επεμβαίνουμε.
Οσον αφορά δε τις περιπτώσεις με τα "αστεράκια", όπως καταλαβαίνεις οι εν λόγω εκφράσεις είναι πολύ κάτω από το επίπεδο κοσμιότητας, ώστε να επιτρέψουμε ακόμα και το να είναι εμφανείς...

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1240234
Maintained by Digital Alchemy