ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΜΑΓΕΙΑ,ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ...ΣΥΣΧΕΤΙΣΜΟΣ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/10/2003, 23:40:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
NON SERVIAM
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
54 Μηνύματα Posted - 08/10/2003 : 19:20:10
--------------------------------------------------------------------------------
..............ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΣ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ARADIA........ ΘΑ ΣΤΕΚΟΥΜΕ ΕΔΩ ΑΚΟΙΜΗΤΟΙ...ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΙ..........


άϊντε πάλι...

βλέπω ότι εξακολουθείς να επιμένεις!!!
(κι εγώ να ακολουθώ βέβαια...)

αυτή...που τα κατάφερε!

Edited by - amalia on 08/10/2003 23:42:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 04:34:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
quote:

quote:
NON SERVIAM
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
54 Μηνύματα Posted - 08/10/2003 : 19:20:10
--------------------------------------------------------------------------------
..............ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΣ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ARADIA........ ΘΑ ΣΤΕΚΟΥΜΕ ΕΔΩ ΑΚΟΙΜΗΤΟΙ...ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΙ..........



άϊντε πάλι...

βλέπω ότι εξακολουθείς να επιμένεις!!!
(κι εγώ να ακολουθώ βέβαια...)



-διακρινω αυτο που λενε..."γνωθι σ'αυτον"...

("ΠΑΡΑΤΗΡΩ" Η ΨΥΧΗ...)


φιλε μου που επιμενεις εχεις διαβασει ολο το θεμα;
αν θες διαβασε και να εισαι σιγουρος οτι ο κομητης που περασε εκανε αυτο που επρεπε.

*νοιωθω, με τη σειρα μου,πως εκανα "επισης" αυτο που επρεπε...
ANYWAY,
ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΙΝΙΖΕΤΕ;;;;;;;;;
(αληθεια εκεινο με την κοτα τι απεγινε..;;;;;;;;;)

...οτι δεν καταλαβαινει ο "κοσμακις" το κοροιδευει ...χμ..ας διαλογιστουμε πανω σε αυτο.
καλο σας ξημερωμα...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Traveller
Μέλος 2ης Βαθμίδας


174 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 15:57:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Traveller

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ TA POSTS ΤΟΥ ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ TOPIC ;

ΕΧΕΙ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ESOTERICA Ο ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ ΑΝ ΔΥΝΑΣΘΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 19:17:01  Εμφάνιση Προφίλ
Αυτά που γράφω τώρα τα γράφω έχοντας διαβάσει μόνο την πρώτη σελίδα.
Πρώτον, η όλη ιστορία θυμίζει φαρσα. Από τα πολλά αστεία της ARADIA ξεχωρίζω ένα:
quote:
ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ, ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ Ε.Υ.Π ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟ
Ε ΟΧΙ!!!
Πολύ σπάνια απορρίπτω πράγματα, αλλά σε αυτήν την περίπτωση δεν απαντώ βουτηγμένος στην ημιμάθεια. Αν ήταν όλα, θεοί, δαίμονες και χαρτιά τουαλέτας στο κέντρο της γης, ζήτω που καήκαμε...
Αυτό το άτομο υποστηρίζει πως είναι προχωρημένη μάγισσα, άτομο το οποίο θα έπρεπε να το παίζει καθημερινός άνθρωπος και όχι να ζαλίζει ταλαιπωρημένους Αθηναίους και όχι μόνο. Όπως λέει και ο Σμαράγδινος Πίνακας, "η δύναμή του θα είναι μέγιστη μόνο όταν επιστρέψει στη γη", εννοώντας τον αλχημιστή (ή τον μάγο) ο οποίος κρύβει τη σοφία του κάτω από το μανδύα της μη-διαφορετικότητας. Α, τώρα που είπα σοφία, αυτή φαίνεται να είναι 100% απούσα απο την Αραντια.
Καλά (κάκιστα δηλαδη) όλα αυτά, τις εξοργιστικές γενικεύσεις που τις πάτε? Οι καλοί, η ομαδα Ε και Π και Ε, και οι κακοί, οι εβραίοι, οι καημένοι οι τέκτονες, οι αμερικάνοι, οι σατανιστές.... (οι οποίοι ποτέ δεν θα φέρουν την αποκάλυψη διότι είναι βαθειά νυχτωμένοι)
Ή μας κάνει πλάκα ή δεν είναι καλά. Στενοχωριέμαι που παίρνω αυτή την ακραία θέση, αλλά αλλιώς το παιδί αντιφάσκει όλη την ώρα. Σωστός ο Κέλσος, τον οποίο επίσης σπάνια βλέπω τόσο απόλυτο, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ???? Μπράβο ρε Κέλσο με τη σανίδα σου!!
Τα συγχαρητήριά μου για τα ευστοχα σχόλια της λίλιθ.
Σελίδα 2η:
Δυστυχώς άρχισα να έχω αμφιβολίες για τη μη-ύπαρξη της εν λογώ ομάδας, εννοώντας ότι μπόρεί να υπάρχουν αρκετοί άνθρωποι που πραγματικά να έχουν ΠΑΘΙΑΣΤΕΙ με αυτά τα $#*^(&@^*($@!!!!!!
Επίσης, ένα ατομο με τόσο σημαντική αποστολή, την σωτηρία της ανθρωπότητας, σε σχετικά σύντομο χρονικό διάστημα, πώς χαριεντίζεται με το ιντερνετ????? Τι το χρειάζεται??? Για ψάρεμα μέλών???
Στην δεύτερη σελίδα, η υπερμάγισσα, η οποία θα έπρεπε να είναι παναγαθη, πλακώνεται με τον Κέλσο...
Εκτιμούσα την ΑΤΜΑ, αλλά θα είμαι πιο επιφυλακτικός (μην παρεξηγηθείς, δε θέλουμε και τέτοια μέσα στ'άλλα, έχω νεύρα)
Τις υπόλοιπες σελίδες τις είδα πιο βιαστικά...

Αν θελήσετε να μου επιτεθείτε για τα κακά μου λόγια, το αξίζω και το ξέρω. Αλλά πραγματικά εκνευρίστηκα!


ΥΓ: Όλοι όσοι έχουν διαβάσει τα άλλα λεγόμενά μου σε άλλα τόπικ ξέρουν ότι δεν έχω καθόλου αρνητική σταση προς τη μαγεία, μάλιστα με ενδιφέρει ιδιαίτερα, αρα δεν είναι αυτός ο λόγος που τα λέω αυτά. Η "μαγεία" της ΑΡΑΔΙΑ δεν είναι μαγεία αλλά τσίρκο-μεντράνο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2003, 01:48:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ

ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ!

ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΥΤΟ /
(ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΑ ΕΚΕΙΝΗ "Η ΚΟΤΑ"
..ΝΑ ΔΕΙΣ + ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ!!
ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΡΟΜΠΕΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΙΤΕ ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ
ΕΙΤΕ Τ'ΑΦΗΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ...
ΟΛΑ ΕΔΩ "ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ" ΕΤΣΙ;
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΕΚΤΙΜΑΣ ΤΗΝ ΑΤΜΑΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...)


quote:

[ΚΑΛΕ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΕ..ΑΓΓΕΛΙΚΕ...
ΕΤΟΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΜΠΕΡΙΕΧΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ..ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ...
ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΕΡΙ ΣΟΥΡΡΕΑΛΙΣΜΟΥ...
(ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ ΝΕΟΚΙΤΣ...ΟΠΩΣ ΑΡΕΣΚΟΜΑΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΩ ΚΑΤΙ ...ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ...)
ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑ ΟΥΤΕ ΥΠΗΡΞΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ ΤΗΣ ΘΕΟΥΡΓΙΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΓΑΜΕ Σ'ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ,ΑΒΑΤΑΡ...
ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΥΠΟΨΗΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΓΑΓΟΝΤΑΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΕΣΩ.....
ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝΤΑΙ ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΚΑ.. ΓΗΤΕΙΕΣ...ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ..ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΕΙΑ ΠΟΥ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΤΕΡΤΥΠΙΑ ΑΥΘΥΠΟΒΟΛΗΣ...ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΠΥΡ..ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ ..ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΙΝΕΙ..ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ....

ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΑΥΘΥΠΟΒΟΛΗ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΧΩΡΑ ΩΣ Η ΙΣΚΑ..ΣΤΑ ΧΛΩΡΑ...ΩΣ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΨΕΙ...ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ...ΚΑΙ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ,ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ...ΓΙΝΕΤΑΙ..ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΕΦΙΚΤΟ....'Η ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΦΙΚΤΟΤΑΤΟ...

ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΤΜΑ ΣΟΥΡΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ-ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...
ΜΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ...
ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΩ ΥΠΑΡΞΗΣ ΚΑΤΑ ΑΛΛΟΥΣ...
ΝΑΙ ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΕΔΩ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΟΞΟ...


ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΜΩΣ... ΟΤΙ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΣΟΥΡΡΕΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ(ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΟΚΙΤΣ ΕΚΔΟΧΗ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑΝ ΑΥΡΑ..ΙΣΩΣ ΛΟΓΩ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΩΝ!!...) ΠΕΡΙ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΑΝΕΦΕΡΕ ΑΡΧΙΚΑ Η ΠΑΡΑΞΕΝΗ ARADIA ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...

...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΕΤΣΙ...
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΧΛΟ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑΤΑ...'Η ΤΟ "ΚΟΙΝΟ" ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΙ...ΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΥΠΟΘΗΚΑΝ ΑΥΤΑ.. ΤΗΝ ΥΠΟ ΑΥΤΑ ...ΔΟΝΙΤΙΚΗ...

ΠΙΣΤΕΥΩ..ΜΕ ΣΚΟΠΟ..+ΟΧΙ ΑΚΑΙΡΑ...ΠΑΝΤΩΣ...

ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΛΙΓΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΗΣ ΑRADΙΑ..ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΛΟΓΙΑ..ΙΣΩΣ+ ΟΧΙ...


[ΣΠΑΝΙΩΣ ΚΑΝΩ "ΞΟΡΚΙΑ"-SPELLS,ΔΙΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΠΩΣ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΡΟΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ.ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΩΝ ΠΑΛΑΙΩΝ,ΚΑΘΩΣ ΑΥΤΟΙ ΔΙΔΑΞΑΝ ΤΗ ΡΑΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗ ΤΕΧΝΗ
ΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ.]


"ΟΥΔΕΙΣ ΨΟΓΟΣ"!ΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!..ΕΝΝΟΩ ΓΗΤΕΙΕΣ....ΤΟΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΜΩΣ ... ΜΠΟΡΕΙ....? ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ?
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΕΝΤΑΞΕΙ!...ΑΠΛΑ ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ...]


ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!
ΚΑΙ ΤΗΝ "ΕΚΤΙΜΗΣΗ" ΕΔΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ 40 ΚΥΜΑΤΑ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΝΑ "ΑΚΥΒΕΡΝΗΤΟ" ΚΑΡΑΒΙ...+ΔΕΙ ΣΟΥΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ.

KΛΕΙΔΩΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΕΡΜΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2003, 13:09:08  Εμφάνιση Προφίλ
Έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά δεν μπορείς να φανταστείς τον εκνευρισμό μου εχθές με αυτό το θέμα... Στενοχωριόμουν που σταμάτησαν τις θεραπείες με ινσουλίνη και ηλεκτροσόκ στα ψυχιατρεία, που λέει ο λόγος.... Πιό πολύ με εκνεύρισαν οι γενικεύσεις της... Λες και...Άστο καλύτερα....
Η κατάσταση που έβλεπαν τα εκνευρισμένα μάτια μου ήταν να τη βρίζουν όλοι και εσύ να της λες ότι την πιστεύεις...Συγχώρεσε με αν έκανα λάθος....


---Τελικά όμως παρεξηγήθηκες, ε????

Παρεπιπτόντως, τί άλλο μπορεί να ειπωθεί σε αυτό το θέμα? Σαν να έχει σαπίσει από καιρό...Δεν το κλείνουμε καλύτερα?

Μόνο κάτι ακόμα... Θα ήθελα αυτοί που της έστειλαν μέιλ για να τους δείξει τους υποχθόνιους (ούτε φύλακας σε μουσείο να ήτανε) πηγανε? Και αν πήγανε, τί καταλάβανε?? Ελπίζω να μην έγινε κανείς μέλος της χμ...-ομάδας τρομάρα της!-

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2003, 22:21:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
τελικα πρεπει να εισαι πληρωμενος
εκνευριζομαι οσο ειναι ο απεναντι εκνευρισμενος.ευτυχω ολα ειναι σαν συννεφα στο γαλαζιο ουρανο μου.

για ποιο λογο ομως χλευαζεις κατι που φανερα δεν το καταλαβαινεις;
αυτο ειναι το ερωτημα της ψυχης...

γιατι λοιπον;


αν παρεις κατα γραμμα τα λογια σιγουρα δε θα βγαλεις ακρη κι αυτο σημαινει οτι μαλον δεν εισαι στο σωστο δρομο για να το καταλαβεις.
νοιωσε τη δονιτικη του φαινομενικα ασυναρτητου!.αλλα το θεμα ειναι...μπορειςςςςςςς;

Αν θελεις, εδω ,αναβιωνει αλλη μια φορα το θεμα /μα ξερεις, η υποκρισια περισση στον κοσμο για να παρω τις απαντησεις.
η σιωπη καμμια φορα λεει το ιδιο.

φωςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...........


Edited by - ΑΤΜΑ on 12/10/2003 22:25:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 06:52:29  Εμφάνιση Προφίλ
Καλά όλα αυτά, όμως αυτή μου ζητάει να την υποστηρίξω όταν λέει πράγματα όπως η λογοδότηση στο Χριστόδουλο!
Άλλωστε είμαι πεπισμένος ότι ή μας κάνει πλάκα ή πρόκειται για καμμιά περίεργη αιρεση/ομάδα, αρα?????

Εσύ δηλαδή υποστηρίζεις ότι πράγματι από αυτή θα γίνει (& μάλιστα πολύ σύντομα) η σωτηρία του κόσμου και ότι ο Χριστόδουλος υποκινεί κάτι τέτοιο???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2003, 01:16:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΦΙΛΤΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΟΣΑ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΟΤΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ,ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ, ΜΑΛΙΣΤΑ,ΤΩΝ ΛΕΞΕΩΝ;
ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.
ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΝΙΤΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΗΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ..ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...

ΑΣΤΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ...ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΑ Ν'ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ..


ΕΙΡΗΝΗ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2003, 01:55:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Δεν σας κατάλαβα καλά !!!

Να το κλειδώσουμε το topic ή όχι;

Τι προτείνετε;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2003, 05:47:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ

Ω!ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΕ ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΩΡΑ ...

ΕΛΑ..ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟ....


ΕΙΡΗΝΗ ΗΜΙΝ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy