ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Online βάνδαλοι και συκοφάντες
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
el.elyon
Πλήρες Μέλος


1310 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2007, 14:25:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους el.elyon
quote:

Αμαλια μου,
ενα πραγμα θα πω:
"Δεν καταλαβαινω".
Εαν ερθει ανθρωπος και μου πει οτι καποτε του εκανα κακο ηθελημενα ή οτι δεν ειχα την διαθεση να τον βοηθησω, ή οτι φερθηκα χωρις ειλικρινεια,
τοτε ας η ψυχη και το πνευμα μου χαθει εις στους αιωνες τους απαντες τους πιο αυστηρους και ας το σωμα μου καει με το τροπο και πονο....
Κουραστηκα με τις δολοπλοκιες...
Δεν χρειαζομαι κανενα παραδειγμα απο κανεναν...
Εμαθα απο μικρη να ψαχνω το δικαιο και το σωστο.
Και θα γινω ακομη και αυταρχικη οταν αντιμετωπιζω ανωμαλους που δεν ενδιαφερθηκαν να ενδοσκοπησουν...στον εαυτο τους...

Να προσπαθησουν τουλαχιστον....
Γαμω το στανιο μου,
Το νιονιο μας γιατι το εχουμε;

Ξερετε κατι;
Ειμαι σιγουρη οτι θα παω στον Παραδεισο!!!!....
Γιατι εσεις μου δωσατε την ευκαιρια!!!.....
Τομαρια....
Ας προσπαθουσατε να τα βρειτε περισσοτερο με τον εαυτο σας....



angi θες να πεις ότι κουραστικές να πράττεις το καλό?


ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ el.elyon.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2007, 23:26:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
αγνοών:

που πήγανε τα χτεσινά μου ποστ ???



Σε ποια μηνύματα αναφέρεσαι αγνοών;
Για να καταλάβουμε δηλαδή.
Είσαι σίγουρος ότι αναφέρεσαι σ' αυτό το θέμα;


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2007, 11:40:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών
γράψε λάθοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2007, 22:14:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
quote:
angi θες να πεις ότι κουραστικές να πράττεις το καλό?

Θελω απλα να πω,
οτι δεν κουραζομαι ποτε να φερομαι δικαια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2007, 13:32:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8
Μόλις γύρισα από άδεια και είδα το email του Γηγενή.Μετά διάβασα όοολα όσα γράφτηκαν αυτη την εβδομάδα.
Είναι αλήθεια ότι ο τρόπος γραφής είναι παρόμοιος,τα ορθογραφικά λάθη κλπ.Δεν πιστεύω επ'ουδενί όμως ότι είναι ο Γηγενής.Δεν ταιριάζει στον χαρακτήρα του,δεν πιστεύω ότι είναι τόσο μουλωχτός ή διπρόσωπος.Το γεγονός ότι έστειλε αυτή την μαζική επιστολή μου φαίνεται πιο πολύ σαν "κραυγή" ενός ατόμου που νιώθει αδικημένο και δεν έχει τον τρόπο να πεί αυτά που θέλει.Κι επειδή έχουν δεί πολλά τα μάτια μου σε αυτό το φόρουμ με τους διπλολογαριασμούς κλπ,ποιός μου λέει ότι δεν παρίστανε κάποιος άλλος τον Γηγενή;και καλά ο Γηγενής ήθελε να γράψει στο φόρουμ με άλλο ψευδώνυμο.μα τόσο ανόητος είναι ώστε να γράφει με τον ίδιο τρόπο που προδίδει καραμπινάτα την ταυτότητά του;μόνο με απτές αποδείξεις θα δεχτώ την ενοχή του,του γηγενή και του οποιουδήποτε άλλου κατηγορούμενου σε αυτό τον κόσμο.Αν αποδειχθεί περίτρανα ότι ήταν ο Γηγενής,θα ντραπώ για λογαριασμό του αλλά και για τον εαυτό μου,που έπεσα έξω στην εκτίμησή μου για ένα άτομο,αλλά και που εκτέθηκα λέγοντας την άποψή μου προσωπικά για ένα μέλος.
Αγαπητοί συντονιστές,ζητάω συγγνώμη που μετέφερα το περιεχόμενο ενός κλειδωμένου τόπικ σε αυτό το τόπικ,αλλά δεν είχα άλλο τρόπο να εκφράσω την άποψή μου.Αλήθεια,γιατί τόσο μικρή διάρκεια ζωής στο συγκεκριμένο τόπικ;


καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2007, 14:43:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Αγαπητή maraki8, το θέμα εκείνο μπορεί να κλειδώθηκε, αλλά είναι ανοιχτό το θέμα "πάνω στη τρέλλα σου ήρθε" στο "παράξενο" του ίδιου θεματοθέτη.
Εκεί προσπαθούμε πολλοί να βρούμε τη λύση σε αυτό το μυστήριο.Αλλοι με την βοήθεια της τεχνολογίας και άλλοι μόνο μέσα από τα γραπτά. Όπως έλεγαν οι Λατίνοι"τα γραπτά μένουν", αυτά τα γραπτά λοιπόν τουλάχιστον σε μένα έχουν δώσει κάποιες απαντήσεις αφού δεν έχω την δυνατότητα άλλων μέσων να τις βρω. Ελπίζω σύντομα να λυθούν πλήρως όλων μας οι απορίες, μακάρι ο gigenis να είναι αθώος γιατί δεν έχω τίποτα εναντίον του, αλλά δυστυχώς κάποια στοιχεία που έχουν εμφανιστεί συνηγορούν για το αντίθετο, όσο δυσάρεστο και αν είναι αυτό

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2007, 17:06:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Όπως σωστά γράφει και ο keraynos πιο πάνω, η συζήτηση σχετικά με τον πολλαπλό παραπλανητικό λογαριασμό "gigenis-ΔΙΑΓΑΛΑΞΙΑΚΟΣ-pci" γίνεται στο θέμα: ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΣΟΥ ΗΡΘΕ <---κάνε κλικ

maraki8 δε χρειάζεται να ντρέπεσαι για την εκτίμηση που έκανες. Αυτό αποτελεί ένδειξη ότι αγαπάς τους ανθρώπους

Όσον αφορά τον gigeni, έχουν δωθεί (στο θέμα που παρέπεμψα πιο πάνω) τα στοιχεία που αποδεικνύουν τη δημιουργία εκ μέρους του των παραπλανητικών λογαριασμών pci και ΔΙΑΓΑΛΑΞΙΑΚΟΣ, καθώς και τη χρησιμοποίηση του λογαριασμού pci για συκοφαντικούς σκοπούς από παλιά.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2007, 17:41:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Λόγω των πολύ δυσάρεστων γεγονότων που αυτή τη στιγμή διαδραματίζονται στη χώρα μας, καθώς και του εθνικού πένθους για τον χαμό πολλών ανθρώπινων ζωών και φυσικών πόρων, θεωρούμε πως δεν είναι σωστό αυτές τις ώρες να συνεχίσουν συζητήσεις οι οποίες εμπεριέχουν έντονες αντιπαραθέσεις.

Το παρόν θέμα, καθώς και το θέμα ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΣΟΥ ΗΡΘΕ
αναστέλλονται για την ώρα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy