ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 αστρική προβολή (μέρος πρώτο)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 17
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2003, 18:05:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy
ΦΙΛΕ ΠΛΑΤΩΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΟΜΩΣΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΠΡΟΦΟΡΑ ΜΟΥ ΜΠΑ.......ΔΙΟΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΗΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΘΗΝΑΙΚΙΑ 100% ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΟΙΑ ΕΠΙΣΗΣΑΜΑ ΘΕΣ ΤΟ ΓΥΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΟΦΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΣΕ
quote:
Θα ερχόμουν για καφέ στο εξοχικό σου... (αν με προσκαλούσες το καλοκαίρι)… μαζί με το σοφό φίλο μου…έτσι θα γνωριζόσαστε.. μα από ότι μου είπε….είναι κλεισμένος για τα επόμενα τρια χρόνια!

ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΕΛΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΦΕΡΕΙΣ Η ΔΕΝ ΦΕΡΕΙΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΣΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΧΤΟΣ.ΑΠΛΩΣ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΑ ΚΑΠΩΣ ΔΙΟΤΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΙΣ ΑΣΠΡΕΣ ΣΚΟΝΕΣ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2003, 18:48:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΑΝΑΚΩΧΗ! ΙΩΔΕΣ ΑΓΟΡΙ...ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ!!...ΘΑ ΤΟ ΣΥΡΩ ΜΕ 'Η ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΟΦΟ ΦΙΛΟ ΤΟΥ...


(...ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΛΗ ...ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...)



"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 19/02/2003 18:51:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2003, 18:54:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΛΗ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΕΚΕΙ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΜΑΓΕΙΑ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΑΡΚΕΣΤΗΚΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΛΟΦΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΚΟΔΑΣΟΣ ΤΟΥ ΠΡΕΒΕΛΗ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ?ΑΝ ΟΧΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΣ ΦΕΤΟΣ.ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ ΠΛΑΤΩΝΑ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2003, 19:06:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ

Θα τρελλαθουμε.... στις ΠΤΥΣΕΙΣ!!!!

ΑΤΜΑ…and friends!...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2003, 19:08:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ...ΤΑΞΙΔΙΑ...
ΝΑΙ ,ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ... ΚΑΙΡΟ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΔΡΥΜΟΣ...

ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΠΑΡΩΝ ΘΕΜΑ!!!!!
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΑ ΔΕ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ...ΑΚΟΜΗ...

ΙΣΩΣ Ο ΦΙΛΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΟΣ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕ...



"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geolyk
Νέο Μέλος

Greece
39 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2003, 16:36:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geolyk
EROTISI EXEI KANEIS TO MANUAL :-) TO POS NA TO KANIS????
AN NAI PITE MOU


www.geolyk.8m.netΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 14:52:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΑΝΥΑΛ


ΦΙΛΕ geolyk ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ (ΜΑΝΥΑΛ)......ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ..
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ


ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ!

ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Akhs
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2003, 14:41:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Akhs
quote:

Εχω να πω και να ρωτησω τοσα πολλα για αυτο το θεμα, που ξεκινησα και δεν ξερω απο που να αρχισω.
Αρχικα μου εκανε εντυπωση,οτι δεν υπαρχει στο συγκεκριμενο forum.
Αλλα ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμη θα ειχατε μιλησει γι'αυτο.
Θα ξεκινησω λεγοντας σας, οτι το θεμα το "ερευνω" εδω και πολλα χρονια. Επισης οποτε μπορω κανω πρακτικη εξασκηση και μπορω να πω με σιγουρια οτι εχω βγει απο το σωμα μου, συνειδητα 3-4 φορες.
(λεω συνειδητα γιατι ολοι οι ανθρωποι καποια στιγμη τους εχει τυχει,και ειτε δεν το θυμουνται ειτε δεν ηξεραν οτι προκειτε γι'αυτο).


Χωρις να θελω να το παιξω δασκαλος, θα ηθελα να εξηγησω τι ειναι
η αστρικη προβολη, για αυτους που δεν εχουν ακουσει κατι γ΄'αυτην.
(αν και δεν νομιζω να υπαρχει κανενας σε αυτο το forum )

Αστρικη προβολη ειναι οταν ενας ανθρωπος κατω απο ορισμενες
συνθηκες και προυποθεσεις μπορει συνειδητα να προβαλη τον εαυτο του(αστρικο σωμα) καπου αλλου,σε διαφορα επιπεδα του αστρικου πεδιου,
ειτε στον εδω κοσμο.
Ειναι απολυτα ασφαλες και φυσιολογικο δεν υπαρχει τιποτα μαγικο
και μπορει να το κανει ο καθενας απο εμας.
Υπαρχουν πολλες μεθοδοι για να το καταφερει καποιος και εαν θελετε να σας δωσω μια καλη απαντηση, στο
γιατι να το καταφερω? θα σας πω οτι μετα την πρωτη εμπειρια μου,
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ για την υπαρξη της ψυχης χωρις το σωμα.(αυτο αλλωστε
λενε ολες οι γνωστες θρησκειες).Μονο που εγω το εχω αποδειξει στον εαυτο μου.

Αυτα για την ωρα. περιμενω την δικη σας αποψη και οτι γνωριζετε για το θεμα.θα ηθελα να πω περισοτερα, αλλα προτιμω να γινει με μορφη
διαλογου.



Gia sas, Tha sas pw thn gnomh mou apanw sto thema, kapote eixa dei ena ntokimater poy eixe ginei apano se ereunes anthropwn me eksosomatikes empiries, se sinentefkseis poy parthikan apo atoma ta opoia orkizontousta, bazan kai to xeri sthn fwtia pws auto pou hdan htan alithino, to pisteban apolita kai tous eixe fanei perisotero pragmatiko apo thn idia thn pragmatikotita, itan kapoia atoma ta opia istera apo diafora atixima [pethenane] kai tous skanaepanaferane sthn zwh h giatroi,

Tous rotisan ti eblepan kata thn mikri xroniki diarkia pou htan nekroi [o eggefalos eksakolouhtei na litourgei]

1)OI boudistes eblepan ton bouda.
oi xristianoi eblepan ton xristo.
oi amartoloi eblepan diaolakia na tous kinigane
alloi blepan ton allah,

me liga logia? O ka8enas eblepe OTI H8ELE, exontas thn esthisei oti einai apolita allithino, kai auto ofilontan se kapies litourgies pou ginonte ston eggefalo otan ta koitara tou den oksigononte kala kai dimiourgounte apolites paresthiseis.

H gnomh mou einai pos ola auta einai kati paromio me thn preza, kapoies methodous barane ton eggefalo se katastash upnoshs, me apotelesma na.... "simbenoun" diafora mesa mas, oti simbenei px se enan narkomani.

Auto pistebw egw. elpizw na mhn stirizeste se mia apopsh alla na psaxneste apo poles diaforetikes periptoseis, na tis siggrinete metaksi tous, kai ustera na anaptizete mia gnomh.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buda36gr
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
149 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2003, 16:16:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους buda36gr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος buda36gr
Αντε πες το αυτο,φιλε μου,σ οοοολους αυτους που τυχαια η κατοπιν ατελειωτης ασκησης,πηγαν,ειδαν,γυρισαν,επαληθευσαν τα ταξιδια τους..
φιλε ιντιγκο,η ασπρη κλωστη εκπορευεται απ το ηλιακο πλεγμα και δε χρειαζεται να κανει ο ταξιδευτης τιποτα!!ειναι φυσικος μηχανισμος για να κραταει σ επαφη τα δυο σωματα(φυσικο-αστρικο)..εχω την αποψη πως παιζοντας,ερχεται το βιωμα,η εμπειρια..γιατι δε μαζευεστε ολοι,να κανετε ενα α.τ.σε γκρουπ??η ενεργεια ολων,θα σας εκτοξευσει σε υψη δυσθεωρητα..

ΤΟ ΦΩΣ,Η ΑΓΑΠΗ & Η ΔΥΝΑΜΗ
ΑΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2003, 21:36:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy
Buda36gr ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΗΛΙΑΚΟ ΠΛΕΓΜΑ?
TI ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟ?
ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ
ΕΦΤΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΚΡΟΥΠ.ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ
ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΑΤΟΜΑ
ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ?Π.Χ ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΕ ΚΥΚΛΟ ΕΝΑ ΨΥΓΕΙΟ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΨΥΧΤΗ,
ΜΙΑ ΠΑΓΟΜΗΧΑΝΗ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΙΑ?

ΦΙΛΕ ΠΛΑΤΩΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ
ΣΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ ΔΥΟ ΜΕ ΤΡΕΙΣ
ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.....
ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buda36gr
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
149 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2003, 10:11:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους buda36gr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος buda36gr
Και διδακτικα,ΚΑΙ ΒΙΩΜΑΤΙΚΑφιλε ιντιγκο!!!αν δε ρουφηξεις ενεργεια
απ το βραχμανικο οστο..αν δεν εκπορευσεις τη χρυση μπαλα ενωμενη με την κλωστη,ο φοβος δε σ αφηνει να ταξιδεψεις...

ΤΟ ΦΩΣ,Η ΑΓΑΠΗ & Η ΔΥΝΑΜΗ
ΑΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buda36gr
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
149 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2003, 14:08:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους buda36gr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος buda36gr
ενα βιβλιο που επεσε στα χερια μου,χωρις φυσικα να σημαινει και
τα παντα:denning & phillips:αστρικη προβολη:τωρα θα οδηγησετε την αστρικη ουσια εξω,απο την περιοχη του ηλιακου πλεγματος..και απο αλλες περιοχες εξωτερικευουν καποιοι ανθρωποι,ασ.ουσια,αλλα το ηλιακο πλεγμα ειναι πιο ευαισθητοποιημενο & η εργασια γινεται ευκολοτερη απ αυτην την περιοχη
ο συνδετικος λωρος,θα πρεπει να ξεκιναει απ το ηλιακο σας πλεγμα και να συνδεεται με το ηλιακο πλεγμα της ασ.φιγουρας"

οτι και να γραφουν τα βιβλια ομως,φιλε ιντιγκο,ειμαι τοοοοοοοοοσο σιγουρος γιατι το βιωνω,το ορω,το αισθανομαι να μου φαγουριζει το ηλ.πλεγμα..εμενα μου φτανει..

ΤΟ ΦΩΣ,Η ΑΓΑΠΗ & Η ΔΥΝΑΜΗ
ΑΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2003, 19:09:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΦΙΛΕ buda36gr
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ
ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ
ΒΑΣΙΚΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ
ΟΤΙ ΠΗΓΑΖΕΙ ΒΑΣΙΚΩΣ ΑΠΟ ΤΟ
ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΒΑΣΙΚΩΣ
ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ....
quote:
και απο αλλες περιοχες εξωτερικευουν καποιοι ανθρωποι,ασ.ουσια,αλλα το ηλιακο πλεγμα ειναι πιο ευαισθητοποιημενο & η εργασια γινεται ευκολοτερη απ αυτην την περιοχη

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ....
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oneiro
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2003, 12:10:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oneiro
Καλησπέρα σε όλους !!
Είμαι νέο μέλος και βρήκα το θέμα πολύ ενδιαφέρον !!
Ετσι λοιπόν, ξεκίνησα μια κουβέντα με ένα φίλο, οπου αμφισβητεί το γεγονός της αστρικής προβολής !! Μου έκανε την εξής ερώτηση :
"Όσοι έχουν γράψει βιβλία για την αστρική προβολή είναι επιστήμονες ??
Υπάρχει κάποιό Πανειστήμιο που να ασχολειται μ' αυτό το θέμα ?? Υπάρχουν έγκυρες μελέτες ??? Ή μήπως όλοι αυτοί είναι αγράμματοι και
δεν έχουν επιστημονικές αποδείξεις ?? "
Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω διαβάσει κάποιο βιβλίο και έτσι δεν του απάντησα !! Εψαξα όμως λίγο στο διαδίκτυο και διάβασα το βιογραφικό
του "Monroe" (που όπως αναφέρετε έχει γράψει βιβλία για την αστρική προβολή)και σίγουρα δεν είναι επιστημονας ούτε ακαδημαικός !!
Μήπως κάποιος από εσας θα μπορούσε να μου δείξει έναν συγγραφέα που να 'ναι επιστήμονας ώστε να πείσω το δύσπιστο φίλο μου ???
Φιλικά Όνειρο !!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2003, 17:11:11  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα.

Είμαι "νέα" σε αυτό το forum αν και παλιότερα συμμετείχα σε ένα παρόμοιο forum, μη-Ελληνικό.Με λένε Ειρήνη, είμαι 29 χρονών και ζω στην Αθήνα.

Έχω ακούσει πάρα πολλά σχετικά με την Αστρική Προβολή. Σε αυτό το μη Ελληνικό forum, υπήρξε ένας κύριος, ο οποίος περιέγραψε την δική του εμπειρία, αναφέροντας ότι μετά από χιλιάδες προσπάθειες αστρικής προβολής, κατάφερε να "ανέβει" στο 5ο επίπεδο (νομίζω υπάρχουν 7) και να συναντήσει τον γιο του που είχε πεθάνει πριν από μερικά χρόνια σε ηλικία 5 ετών. Προσπαθώ να κρατάω πάντα "ανοιχτό μυαλό", όμως αυτό με έβαλε σε σκέψεις. Η περιγραφή που έκανε ήταν.... πως να το πω... εξαιρετική, μοναδική. Σε περίπτωση που έλεγε ψέματα, αυτός ο άνθρωπος πρέπει να είχε καταπλητική φαντασία.

Ευχαριστώ


* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2003, 17:19:46  Εμφάνιση Προφίλ
Θα ήθελα επίσης, να πω και την δική μου εμπειρία στο θέμα:

Έχω προσπαθήσει κάποιες φορές να κάνω αστρική προβολή, όμως όχι ιδιαίτερα. Πιθανόν να μην είμαι ακόμα έτοιμη για διάφορους λόγους (κυρίως γιατί πρέπει να ξεπεράσω το εμπόδιο του φόβου).

Πέρσι όμως το καλοκαίρι κατάφερα να έχω την πρώτη μου "έξοδο" ας πούμε... Ήμουν διακοπές με τον φίλο μου, εντελώς χαλαρή και είχα αποβάλει όλες τις σκέψεις που μας τρελαίνουν καθημερινά. Σκεφτόμουν ότι υπήρχε μπροστά μου μία σκάλα και ξεκίνησα να ανεβαίνω. Σε κάποια φάση (μετά από 10 λεπτά περίπου που συνέχισα να ανεβαίνω την σκάλα) ένιωσα μία αίσθηση γλυκιά, έχασα το βάρος του σώματός μου και άρχισα να "ανεβαίνω" από το σώμα μου. Δεν ήξερα τι να κάνω και άνοιξα τα μάτια μου. Είδα τον φίλο μου ξαπλωμένο στο κρεβάτι δίπλα μου να κοιμάται, μόνο που γύρω του και γύρω από το δωμάτιο υπήρχε μία άλλη γκάμα χρωμάτων... Το σοκ ήταν μεγάλο και επέστρεψα αμέσως στο σώμα μου.

Αυτή ήταν η πρώτη και τελευταία μου εμπειρία στο θέμα.

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Parania7
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2003, 00:43:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Parania7
AGAPHTH FILH ONEIRIC1

AYTO TO ZHTHMA ME APASXOLEI ADW KAI PAAARA MA PAAARA POLY KAIRO....
DIAVASA SE ENA BIBLIO TIS PROSPA8EIES POU PREPEI NA KANEIS GIA NA OLOKLHRWSEIS THN ASTRIKH PROVOLH KAI AYTO POU PARATHRHSA EINAI OTI OSO PIO APLO MOU FAINETAI TOSO PIO DYSKOLO GIA MENA EINAI ....

DEN FOVAMAI THN ASTRIKH PROVOLH .... ISWS NA FOVAMAI TON XWRO MOU....

AYTO TO LEW DIOTI PAROLO POU EXW PROSPA8HSEI KAI EXW FTASEI STO SHMEIO NA ENERGOPOIHSW TO TRITO MATI ARXIZW KAI FOVAMAI OTI MPPOREI NA DW KAPOIA PRAMATA POU ISWS DEN 8ELW.....

Welcome_To_The_World_Of_Darkness
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

b_kouv
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2003, 04:03:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους b_kouv
katarxin kalispera se olous sas!!!!!!tha ithela na rotiso to eksis!!!ean ypothesoume pos kapoios kanei ena astriko taksidi,kai oso leipei apo to soma tou kapoios paei kai ton ksipnisei i ton enoxlisei genikotera,tote ti ginetai???????????
to logiko einai na kopei ayti i klosti pou enonei to soma me tin psixi sosta???????????????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2003, 13:04:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr
mpa, apo oti katalaba apo oti exo diabasei sta proigoumena post, aplos 8a epistrepsei sto soma tou, to nima den kobete apo kati tetia.



I Stand Alone


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2003, 17:59:00  Εμφάνιση Προφίλ
Αγαπητή φίλη Parania,

Εάν το θέλεις πραγματικά το μόνο που έχεις να ξεπεράσεις είναι το φυσικό εμπόδιο του φόβου.

Προσωπικά έχω διαβάσει άπειρα sites & βιβλία για το θέμα και γι' αυτό θα σου πω το εξής:
Όλα αυτά που διαβάζουμε είναι συμβουλευτικά. Ξέρω για τα chakras και την ενεργοποίησή τους, όμως δεν τα "χρησιμοποίησα", τουλάχιστον συνειδητά ας πούμε. Όλα αυτά μου φαινόντουσαν πολύ "σύνθετα" και στο μυαλό μου προσπάθησα να τα απλοποιήσω. Έτσι λοιπόν έμαθα να χαλαρώνω, ηρέμησα και φαντάστηκα ότι ανεβαίνω σε μία σκάλα η οποία ξεκινούσε ακριβώς πάνω από το σώμα μου. Αυτό με βοήθησε να αποφύγω όλες τις πολύπλοκες μεθοδολογίες που έχω διαβάσει και να αποσπάσω το μυαλό μου από τον "στόχο" του.
Αυτό είναι ένα παράδειγμα του πόσο απλό μπορείς να το κάνεις, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα συμβεί με την πρώτη προσπάθεια. Προσωπικά προσπαθούσα μήνες ολόκληρους και φαντάσου ότι ακόμα έχω πολλά πράγματα να ξεπεράσω στο επίπεδο του φόβου.

Αυτό που αναφέρεις, το ότι μπορείς να δεις κάτι που δεν θέλεις, είναι πολύ σημαντικό εμπόδιο στο μυαλό σου, το οποίο σίγουρα σε δυσκολεύει αρκετά ώστε να σε μπλοκάρει.

Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι. Ότι χρειαστείς στην διάθεσή σου εάν μπορώ να βοηθήσω.

Φίλη b_kouv, από την προσωπική μου άποψη σου λέω ότι απλά "επιστρέφεις" στο σώμα σου και τίποτα άλλο. Το μόνο που μπορεί να σου συμβεί είναι για μερικά δευτερόλεπτα να νιώσεις αυτό που λέμε sleep paralysis.

Καλό απόγευμα


* Irene *
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

b_kouv
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2003, 18:23:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους b_kouv
sas eyxaristo poli gia to endiaferon sas!!!!ego apo ti diki mou pleyra den exo kanenan endiasmo dioti den fovamai,ki eno ksero 4 - 5 askiseis xalarosis para poli kales,pote den exei piasei dioti oso kai na min thelo,yparxei i eksis skepsi sto mialo mou:na vgo apo to soma mou.ki etsi den exei ginei pote!!!!!!!!!anyway tha doume stin poreia ean ginei kati.
ps:oneiric eimai filos!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 09:35:58  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε b_kouv... συγνώμη ! και καλή επιτυχία!

* Irene *
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 17:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy
ΘΑ ΜΕ ΣΠΡΩΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΕΓΩ ΜΟΥ
ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ?ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2003, 09:07:12  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα και πάλι!

Προσωπικά δεν πιστεύω σε καμία περίπτωση ότι η ΑΠ είναι επικίνδυνη. Η λεπτή κλωστούλα που ενώνει το υλικό με το άϋλο δεν σπάει με τίποτα, παρά μόνο όταν θα φτάσει η «στιγμή» για τον καθένα μας. Είναι απλά όλοι αυτοί οι φόβοι που είναι απόλυτα φυσιολογικοί και θα πρέπει να ξεπεράσουμε.

Σχετικά με αυτό που θίγεις, την επίσκεψη σε άλλους πλανήτες. Είναι απόλυτα πιθανόν. Με την ΑΠ μπορείς να πας όπου θελήσεις ακόμα και σε πραγματικότητες μη-φυσιολογικές, μη-γήινες (δηλαδή να ζητήσεις να «επισκεφτείς» ένα μέρος απίστευτης-ασύγκριτης ομορφιάς για τα δεδομένα του κόσμου μας). Με όσα άτομα έχω μιλήσει από εκείνους που έχουν καταφέρει να άστρο-προβάλλονται, ένα περίεργο πράγμα, όλοι έχουν επισκεφτεί τουλάχιστον το φεγγάρι! Δεν είναι περίεργο? Και τουλάχιστον 2 άτομα μου είπαν ότι έχουν δει .... ανθρώπινες εγκαταστάσεις εκεί, πράγμα που ειλικρινά δεν ξέρω αν είναι αλήθεια.

Πάντως η συζήτηση μαζί σου με βοήθησε πολύ-δεν ξέρω πως-και ήδη από χτες το βράδυ άρχισα πάλι να σκέφτομαι να συνεχίσω την προσπάθειά μου! Σ’ ευχαριστώ!

Υ.Γ. Θα ήθελα να πω ότι δεν είμαι «ειδήμων» στο θέμα και πως εάν φαίνεται πως για κάθε ερώτημα έχω ένα παράδειγμα, είναι γιατί διαβάζω και συζητώ για το θέμα εδώ και χρόνια.

* Irene *
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2003, 15:27:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.....................................
ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΛΑΜΠΡΟΤΗΤΑ.....
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΣΕΤΕ
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΝΑΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

Edited by - indigo_boy on 15/04/2003 15:28:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 11:58:13  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε indigo_boy

Αν σου έχει συμβεί και θέλεις φυσικά, γράψε μας περισσότερα για την εμπειρία σου!

Ευχαριστώ πολύ

* Irene *
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 17:51:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy
ΦΙΛΗ oneiric1 ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΛΛΟ
ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ...........
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ
ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ........................
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ
ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ....
ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ .......................................
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dcd
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2003, 10:34:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dcd  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος dcd
kalimera sas! eimai kainourio melos kai tha ithela na sas dihghthw tis empeiries mou!

prepei na exw vgei apo to soma mou panw apo 20 fores kai ofeilw na omologisw oti oi empeiries pou eixa itan i mia kaliteri apo tin alli!
i alitheia einai oti den xreiastika pote kapoia askisi xalarwsis i kati analogo kai afto giati mou sinevene apo mono tou!otan peftw na koimithw opoiadipote xroniki stigmi kai an einai afti (oxi oles tis fores vevaia) exw ta sinithismena "simptomata" kai meta...to taksidi arxizei!

tha mporousa na xaraktirisw afto to fainomeno (an mporw na to onomasw etsi) pragmatika iperoxo!

prin arxisw na to viwnw stin oloklirotiki tou morfi,na arxisw diladi na vgenw kanonika apo to soma mou, emena pada stis protes endikseis tou O.B.E. kai afto giati i agnoia gia to ti mou sinevene me ekane na fovamai kai na to stamatw!arxize diladi afto to vouito sta aftia kai i paralisi tou somatos pragmata pou me ekanan na ta "xanw" kai tote ekana prospathies gia na ksipnisw.

prin 2 xronia omws tixaia se mia sizitisi me ena filo,enimerothika gia to ti akrivws mou simvenei ekeini tin stigmi.stin arxi na pw tin alithia den to pisteva kai afto itan pou me odigise stin apofasi na to afisw na oloklirwthei tin epomeni fora pou tha mu sinevene!

etsi kai egine!

i proti fora pou vgika apo to soma mou itan vradi. koimomoun (mproumita opws pada) kai ksafnika arxise to vouito sta aftia mou!to soma mou eixe paralisi alla prospathisa na meinw psixremi kai na xalarwsw.oso pio poli xalarwna to vouito ginotan olo kai pio edono.paratirisa oti enw eniotha ta matia mou kleista evlepa giro mou!kathws to vouito megalone se simeio pou eniotha oti paei na spasei i miti mou apo to tradagma, arxisa na niwthw sa na eleipe to pisw meros tou kefalioumou!!!kai malista oti sto kedro tou egefalou mou itan twra to kedro tou vouitou ao to opoio eniwtha sa fevgei pros oles tis katefthinseis mia thermotita kati san energeia!
ekeini tin stigmi eniwsa ta podia mou na sikonontai pros ta panw kai se ligo eixa figei olokliri!!!!! itan i proti mou oloklirwmeni ekswswmatiki empeiria kai prepei na pw oti den mporousa na to elenksw katholou sa na me pigene afto opou ithele!
itan megalo to ksafiasma otna arxisa na diasxizw tous tixous tou spitiou mou ! adilamvanomoun tin enalagi tis ilis mono me tin enalagi tis thermotitas.otan pernouse to kefali mou mesa apo alla ilika evlepa mono skotadi enw edipwsi mou ekane oti enw to spiti mou itan mesa skotino (logo nixtas) egw mporousa na dw.perasa sto domateio twn goneiwn mou kai tous ida na koimountai se ekeino to simeio parakseneftika idietera giati katalava oti mporousa na tous dw enw to kefali mou theoritika koitouse apo tin alli!tote itan pou diapistwsa oti to pio pithanon einai to astriko mou soma na exei pedio oratotitas se 360 moires!afto pou me siglonise pragmatika omws itan kapoio stigmi pou anevika pio psila apo tin plaka tou spitiou mou kai otan "koitaksa" pros ton ourano......XATHIKA sti magia pou eixa mprosta mou!adikrisa foiloi mou disekatomiria asteria!itan sa na min me epireaze to fws tis polis kai na mporousa na dw olo ton ourano me ta astra!ainthousiastika, ma kai fovithika sinxronos prepei na pw, etsi kanontas mia skepsi gia to pou eina to soma mou eniwsa taftoxrona tin eisodo mu se afto!!!!!einai aksioseimeioto to oti eniwsa sa na peftw me fora panw kai malista sto kedro tis platis mou kai na APLWNOMAI se olo mou to swma!!!!!nai nai nai aplwtika se olo mou to swma eniwsa akoma kai na "gemizw" kai tis akres twn malliwn mou!

tote ksipnisa pragmatika,eniwtha padou moudiasmeni kai kounithika diskola.i galini pou eniwtha itan apistefti.emeina poli ora ksipnia toso ainthousiasmeni pou den mporousa na skefto tipota!

apo tote kai sto eksis opws sas eipa kai stin arxi mou exei simvei arketes fores kai oles "apo mono tou" xwris na exw prospathisei moni mou.

meta tis 5-6 protes fores prospathisa na elenxw egw pou tha pigenw.den mou itan poli efkolo xreiastika megali thelisi gia na to kataferw afto kai tha ithena na anaferw me rikes akoma paratiriseis pou ekana!

tis perissoteres fores otan evgena apo to soma mou eniwtha oti imoun gimni opws episis otan "perpatousa" imoun kapoia ekatosta panw apo to edafos.episis (tis perissoteres fores exw vgei mesimeri) eniwtha oti apo to soma mou anavlize mia thermotita kai tis teleftees fores pou mou exei simvei siniditopoiisa oti kiniomoun me diaforetiko tropo.diladi, se opoio seimeio koitaza i skeftomoun taftoxrona vriskomoun ekei!episis enw eimai anthrwpos pou den poli simpathw ton ilio kai ti zesti kathe fora pou tha evgena apo to soma mou mesimeri kateliga stin taratsa tou spitiou mou na atenizw ton ilio!itan pragmatika monadiki empeiria kathos mporousa na koitw to asteri xwris na me tiflwnei kai na to vlepw olokliro!pada eniwtha apistefti galini otan koitousa ton ilio kai eniwtha sa na sximatizete ena xamogelo sto prosopo mou!

oso gia to an eimai sigouri oti oti mou sinevei einai pragmatikotita...ftanei na sas pw oti mia fora pou vgika etixe na einai sto spiti i gineka tou adefou mou...kai otan vgika apo to soma mou kai imoun eksw apo to domateio mou, akousa tin foni tis mesa se kapoio allo domateio, koitaksa ekeini tin stigmi pros to meros afto kai sa na evlepa "mesa apo ton tixo" eida ti forage!otan ksipnisa tin pira tilefono kai vazontas ti na mou perigrapsei akrivws ti forage...siniditopoihsa oti telika den vlepw oneira olo afto to kairo alla oti einai ola pragmatika!!!!!!


afta eixa na sas perigrapsw panw katw!
tha xeromoun poli an kapoios apo esas mou elege tin gnomi tou gia afta pou periegrapsa!
A! kai mia erotisi-aporia: den exw dei pote afto to "nima" aftin tin aspri klosti pou sindei to soma to fisiko me to astriko! pistevete oti simenei kati afto? i kserete giati mporei na simvenei?

opws akoma tha ithela na rotisw an simenei kati to gegonos oti olo afto arxise na mou simvenei kai sinexizei...xwris kapoia dikia mou prospatheia alla apo mono tou!!!!

efxaristw poli

Κοιτάζω τ'αστέρια και τότε γίνονται όλα απλά...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SUNNY
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2003, 10:39:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SUNNY
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.
ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ? Π.Χ. ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SUNNY
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2003, 10:46:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SUNNY
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.
ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ, ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ "ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ" ΟΤΙ ΠΕΤΟΥΣΑ. ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ, ΑΝΑΛΑΦΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΣΑ "ΕΧΑΝΑ" ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΤΟΥΣΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΩΡΑΦΙΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ "ΕΒΛΕΠΑ" ΟΤΙ ΚΟΛΥΜΠΟΥΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (ΟΧΙ ΘΟΛΑ) ΚΑΙ ΑΝΕΠΝΕΑ ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΗΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΠΑΛΙ ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.
ΗΤΑΝ ΟΝΕΙΡΑ ¨Η ΟΧΙ??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 17 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1210938
Maintained by Digital Alchemy