ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ - «Κουσούρι» για την Πυρά?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 21
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
xspy
Νέο Μέλος


25 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 00:19:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xspy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


αυτα ειναι ολα.δεν εχω αλλα επιχειρηματα επανω στο θεμα.
ερχομαι λοιπον για δετερη φορα και δικαιολογω την ατακτη φυγη μου την πρωτη φορα που ηταν λανθασμενη.
τωρα αφου τα εχω καλυψει ολα και δεν εχω αφησει υπονοουμενα μπορω να αποχωρησω για δευτερη και τελευταια φορα.

σας ευχαριστω ολους για την συζητηση που ειχαμε.κατι πηραμε και απο εδω εστω και αν δεν το καταλαβαινουμε συνηδητα.
σας ευχομαι καλη συνεχεια και να περνατε καλα.

φιλικα Deghar Adhark[/i]


Τωρα θα αρχισει λιγο χρονο να βρω ελπιζω να μην κλειδωθει το θεμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

decadance2
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 04:04:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους decadance2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστηχως λογω ελλειψης χρονου,θα απαντησω μονο σε ενα απο τα ενδιαφεροντα ερωτηματα σου σημερα.

[quote] [/Τέλος και για να δώσω μια ακόμα ώθηση στη συζήτηση, τι έχουμε να σχολιάσουμε για το γεγονός ότι τα ποσοστά φορέων και ασθενών από τον ιό HIV είναι συντριπτικά μεγαλύτερα [δυστυχώς για μία ακόμη φορά δεν έχω άμεση πρόσβαση σε βιβλιογραφία και ο χρόνος δεν είναι με το μέρος μου] σε ομοφυλόφιλους και αμφιφυλόφιλους απ' όσο είναι για ετεροφυλόφιλους?
quote]

Δυστηχως τα ΜΜΕ παρουσιασαν τον υιο του AIDS σαν ασθενεια των ομοφυλοφιλων.Και λεω δυστηχως,επειδη οι ετεροφυλοφιλοι συνεχισαν την ζωη τους πιστευοντας πως το θεμα δεν τους αφορα.
Αποτελεσμα αυτης της παραπληροφορησης,ηταν οι μεν ομοφυλοφιλοι να αρχισουν να ενημερωνονται και να παιρνουν προφυλαξεις οι δε ετεροφυλοφιλοι να μην το παιρνουν και τοσο στα σοβαρα.
Ετσι φτασαμε στο 2003 να εχουμε την παρακατω εξεληξη.
Συνολο μολυνθεντων απο AIDS στην Δ.Εωρωπη 195.964
Απο αυτους 18.030 το 2003
58% απο ετεροφυλοφιλη επαφη
30% απο ομοφυλοφιλους/αμφιφυλους
11% απο ναρκωτικα και το 37% γυναικες.
Και φυσικα δεν χαιρομαι γι αυτο.Ουτε και το παραθετω σαν αντιλογο.Θα χαιρομουνα πραγματικα μονο αν τα μολυσμενα ατομα ητανε 18 και οχι 18.000 ασχετως φυσικα σεξουαλικης προτημησης..
Πηγη:EUROPEAN HIV&AIDS STATISTICSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 14:16:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
?)Ψαξε για την μοναδα Waffen SS.Κι αν νομιζεις πως τα πειραματα αυτου του ειδους τελειωσαν με τον Hitler,γελιεσαι..Η σημερινη ελιτ της ελιτ των σημερινων πολεμιστων αποτελειται απο τετοιες ομαδες.Και εδω μπαινουμε σε πραγματικο επιπεδο ESOTERICA.Παραπανω απαγορευεται να γραψω.Δινω μονο ενα δωρο σε οποιονδηποτε τολμηρο ερευνητη.SEAL team 6.(παραπανω πληροφοριες μονο επωνημα και αποκλειστικα με e-mail)

Τα Ες Ες αποτελούνταν από τα Αλγκεμαϊνε(Γενικά)Ες Ες,την Ες Ες Τοτενκοπφβερμπάντε(Οργάνωση της Νεκροκεφαλής) και τα Βάφφεν Ες Ες, τον στρατιωτικό κλάδο της οργάνωσης.

Τα Βάφφεν Ες Ες αποτελούνταν από

Την Λαϊμπσταντάρτε που προέρχονταν από το σύνταγμα σωματοφυλακής του Χίτλερ και ήταν αποκλειστικά στην δικαιοδοσία του.

Την Ντας Ραϊχ που προέρχονταν από στρατιωτικές μονάδες εκτός της Βέρμαχτ.

Την Τότενκοπφ που προέρχονταν από το προσωπικό των φρουρών των στρατοπέδων συγκέντρωσης.

Την Πολιτσάϊ που προέρχονταν από προσωπικό της γερμανικής αστυνομίας

Την Βίκινγκ που απαρτίζονταν κυρίως από βορειοευρωπαίους εθελοντές.

Οι μετέπειτα μεραρχίες (Χοκενστάουφεν, Φρούτσμεργκ) είχαν παρόμια σύνθεση με τις πρώτες και η Φλόριαν Γκάγιερ, που έλαβε μέρος σε επιχειρήσεις πρώτης γραμμής.

Seal Team 6 πρώτη φορά ακούω και μου κάνει εντύπωση γιατί σου είναι δύσκολο να μιλήσεις εδώ ανοιχτά για αυτή την υποτιθέμενη ομάδα, αλλά μόνο με mail και ονοματεπώνυμο. Μήπως θες και ΑΦΜ?

Το να βρίσκουμε ομοφυλόφιλους παντού είναι επικοινωνιακό κόλπο, μου θυμίζει και λίγο Γκαίμπελς, μιας και μιλάμε για αυτά.

Οι σαμουράϊ ήταν ένδοξοι πολεμιστές και μάχονταν για αξίες, ιδανικά και ΤΙΜΗ, και όχι για τον Μήτσο.

Όσο για το αν οι νεοέλληνες βλέπουν συνομωσίες παντού κλπ δεν το γνωρίζω, αυτό που γνωρίζω είναι ότι απόψεις σαν κι αυτές τους δίνουν τροφή.

Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 14:26:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sorry αν ήμουν λιγουλάκι επιθετικός(μπορώ και περισσότερο) αλλά καλό είναι να μιλάμε με τεκμήρια και όχι με ατάκες που στοχεύουν στον εντυπωσιασμό.

Όσον αφορά τις εκδόσεις θα διαφωνήσω κι εδώ, κατά την γνώμη μου το έργο που έχει προσφέρει ο ΚΑΚΤΟΣ(παρά κάποια λάθη, που είναι φυσιολογικό να γίνονται) που είναι ένας από τους πρωτοπόρους στο χώρο δεν το έχει προσφέρει κανείς.

Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

decadance2
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 06:10:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους decadance2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε DAGON
Εχεις δικιο,πρεπει να ειμαι προσεκτικοτερος σ αυτα που γραφω.
Πρωτον οσον αφορα τον Hitler και τα πειραματα του με μελη απο τα Waffen SS ειναι ισως εικασιες και τιποτα δεν εχει ακομη αποδειχτει.
Μεχρι σημερα παντως εξακολουθουν να ερχονται στο φως στοιχεια και αποδειξεις για τα μυστικα πειραματα του Hitler και αποδεικτικα στοιχεια για την κρυπτοομοφυλοφιλια του.
Αν θες οπωσδηποτε να διαπιστωσεις το ποσους ομοφυλοφιλους ειχε σε θεσεις κλειδια μπορω να σου στειλω μερικα links.
Oσον αφορα το δευτερο θεμα για την ομαδα team 6μεγαλο λαθος που το ανεφερα,αφορα αποκλειστικα ερευνητες και δεν εχει καμμια θεση στην συζητηση.


Το μπραβο μου ηταν για τις εκδοσεις ΚΑΚΤΟΣ και οχι ΚΕΔΡΟΣ που λαθος εγραψα.
Τωρα για τους Σαμουραι ριξε μια ματια στο ακολουθο link και προσπαθησε να μην εισαι τοσο ειρωνικος.(κατι για Μητσους..)
Καλο το χιουμορ ομως για καποιους ανθρωπους και καταστασεις που δεν γνωριζουμε ,καλος και ο σεβασμος.
http://www.stthomasu.ca/~parkhill/cj01/irepam.htm

Edited by - decadance2 on 12/06/2005 06:12:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 15:43:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πρωτον οσον αφορα τον Hitler και τα πειραματα του με μελη απο τα Waffen SS ειναι ισως εικασιες και τιποτα δεν εχει ακομη αποδειχτει.
Μεχρι σημερα παντως εξακολουθουν να ερχονται στο φως στοιχεια και αποδειξεις για τα μυστικα πειραματα του Hitler και αποδεικτικα στοιχεια για την κρυπτοομοφυλοφιλια του.


Ουσιατικά λοιπόν εικασίες και όχι τεκμήρια.
Πολλά λένε, όπως ότι είχε έναν μόνο όρχυ, ότι είχε σχέσεις με μυστι(κιστι)κές οργανώσεις κλπ. Το θέμα είναι τι από όλα αυτά είναι αλήθεια. Είναι τυχαίο ότι σχεδόν σε κάθε μεγάλη προσωπικότητα της ιστορίας(βλ. Μέγας Αλέξανδρος) έρχεται μετά να προστεθεί η παραφιλολογία περί ομοφυλοφιλίας κλπ?

quote:
Oσον αφορα το δευτερο θεμα για την ομαδα team 6μεγαλο λαθος που το ανεφερα,αφορα αποκλειστικα ερευνητες και δεν εχει καμμια θεση στην συζητηση.

Συ είπας

quote:
Τωρα για τους Σαμουραι ριξε μια ματια στο ακολουθο link και προσπαθησε να μην εισαι τοσο ειρωνικος.(κατι για Μητσους..)

Μόλις βρω λίγο χρόνο θα το διαβάσω προσεκτικά.
Δεν ήμουν ειρωνικός με τους ομοφυλόφιλους και αν αυτό βγήκε προς τα εξώ, λάθος μου.
Απλά το να λέμε ότι ΟΛΟΙ ήταν ομοφυλόφιλοι θεωρώ ότι είναι τουλάχιτον φαιδρό και εκεί στόχευε ο κατ'εσέ ειρωνικός τρόπος μου

Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 18:09:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου γειά σας.
Παρακολουθώ το θέμα και θα τοποθετηθώ αναλόγως αλλα πρώτα απόλα θα ήθελα να σχολιάσω την ανάρμοστη αυτή συμπεριφορά του ananass

quote:
Είσαι ένα 17χρονο ανώριμο παιδάκι με απόλυτες θέσεις και απαράδεκτες απόψεις. Είσαι άτομο ελαφρόμυαλο, επιφανειακό και κακόβουλο. Έχεις μειωμένη αντίληψη και είσαι στείρος συναισθημάτων. Είσαι επίσης μισάνθρωπος και ρατσιστής.

Aγαπητέ φίλε ananass ασκεις κριτική σε εναν 17χρονο.
Μέχρι εδώ η κατάσταση ομως είναι υποφερτή.

quote:
Είσαι λοιπόν ανώμαλος και γεμάτος ελαττώματα, πράγμα που σίγουρα σε καθιστά ανίκανο για οικογένεια και επομένως δεν χρειάζεται να ζεις γιατί δεν προσφέρεις τίποτα στην ανθρωπότητα.

Εδώ αγαπητέ μου φίλε ananass θα πρέπει να σε κατηγορήσουμε οτι εσύ ασκείς ρατσιστική κριτική στις ιδέες ενός 17χρονου τον οποίο χαρακτηρίζεις ΑΝΩΜΑΛΟ οταν αυτός εκφράζει την ιδεολογία του για τους ανώμαλους.
Τέλος είναι απαράδεκτο και εξωφρενικό το να μπορείς ΕΣΥ να κρίνεις εαν ενας νέος ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ.

ΑΙΣΧΟΣ - ΝΤΡΟΠΗ
θα πρέπει να ντρέπεσαι για την συμπεριφορά σου αυτή.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 18:32:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ανανάς συγνώμη που θα απαντήσω στη Μήδεια
και Μήδεια συγνώμη που θα απαντήσω ενώ αναφέρεσαι σε άλλο μέλος.
Νομίζω αγαπητή ότι παρεξήγησες τον ανανά μας,
καθώς κανένα από τα σχόλιά του δεν είναι δικό του δημιούργημα.
Όλα τα έχει γράψει ο 17χρονος φίλος μας για τους ομοφυλόφιλους
και το μόνο που έγινε με το μήνυμα,
που πολλοί θεώρησαν υβριστικό,
είναι ένας καθρέφτης της δικής του τόσο σκληρής κριτικής.
Σκέφτηκες ότι μπορεί να διαβάζουν το θέμα και έφηβοι ομοφυλόφιλοι?
Αυτοί πως ένιωσαν στα τόσα μηνύματα που έλεγαν πως είναι ό,τι πιο αηδιαστικό υπάρχει κλπ κλπ?
Επίσης η επίθεση έγινε όταν η μπάλα πήρε όλες τις "αδύναμες κατηγορίες και στην ουσία έλεγε ή αλλάξτε ή πάτε να πνιγείτε γιατί είστε οι μη φυσιολογικοί.
Νομίζω ότι το καθρέφτισμα της κριτικής του,
μόνο καλό μπορεί να κάνει στο φίλο μας.
Τα δεκαεφτά είναι μια ηλικία που τόσο μίσος για το διαφορετικό μόνο να δηλητηριάσει την ψυχή του μπορεί παρά να τον βοηθήσει.
Επίσης είναι μια καλή παραβολή για το:
μην κρίνεις ίνα μη κριθείς.
Όσο εύκολα κρίνουμε και αφορίζουμε,
πρέπει να αναμένουμε ότι το ίδιο εύκολα θα μας κρίνουν και θα μας αφορίσουν.
Φιλικά Ξωτικούλα

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμα
http://www.purplemoon.com/Stickers/gnome-mushrooms.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 18:41:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είσαι λοιπόν ανώμαλος και γεμάτος ελαττώματα, πράγμα που σίγουρα σε καθιστά ανίκανο για οικογένεια και επομένως δεν χρειάζεται να ζεις γιατί δεν προσφέρεις τίποτα στην ανθρωπότητα.

Με συγχωρείς χρυσή μου είναι ή δεν είναι τα λόγια αυτά είναι του ananass προς τον 17χρονο?

Σε αυτή αναφέρομαι λοιπόν. Δεν αναφέρομαι στα λόγια του 17χρονου.

Η συμπεριφορά αυτή του ananass ειναι εξωφρενική και μην προσπαθήσει κανείς να την δικαιολογήσει. Δεν ξέρω μάλιστα πως ανέχεστε εσείς μια τέτοια συμπεριφορά. Εγώ προσωπικά δεν την ανέχομαι και για το λόγο αυτό παίρνω μέρος και στη συζήτηση.
Δεν μπορεί κάποιος να μπορεί να κρίνει εαν πρέπει ή δεν πρέπει κάποιος να ζεί.
Και το τερατώδες είναι οτι ΚΡΙΝΕΙ οτι δεν εχει να προσφέρει τίποτα στην ανθρωπότητα.
Είναι αδικαιολόγητη η συμπεριφορά αυτή. Δεν υπάρχουν δικαιολογίες.
Οτι και αν εχει πεί ο 17 χρονος μα οτι και αν εχει δεν δικαιολογείται αυτή η συμπεριφορά.
ΑΙΣΧΟΣ


quote]Επίσης είναι μια καλή παραβολή για το:
μην κρίνεις ίνα μη κριθείς.
[/quote]

Στην προκειμένη περίπτωση ποιός κρίνει ποιόν?

Edited by - Μηδεία on 13/06/2005 18:50:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 19:37:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενδεικτικά μερικά από τα "πανέμορφα που εξέφρασε ο φίλος μας.
Δες πόσους καταδικάζει σε θάνατο,
πόσους ως ανώμαλους
και πόσοι πρέπει να αλλάξουν κατά τα πρότυπα της κοινωνίας.
Τώρα φαίνεται πιο καθαρά ότι τα όσα είπε ο ανανάς είναι τα λόγια του Ντεκχαρ Αντχαρκ και όχι δικές του κατηγορίες.
quote:

οι σπαρτιατες τα παιδια που ηταν αρρωστα η καθυστερημενα,γενικως μη φυσιολογικα τα πεταγανε.και καλα κανανε.
δεν ειμαι καθολου υπερ της βιας αλλα πιστευω οτι δινανε μια ευκαιρια στο παιδι να μην ζησει μια απραδεκτη ζωη που θα γελοιοποιουταν απο τους παντες.
το να ειναι καποιος ομοφυλοφιλος ειναι κατι που με στενοχωρει παρα πολυ.αυτοι οι ανθρωποι ειτε το θελουμε ειτε οχι ειναι απο την φυση τους "ανωμαλοι".

quote:

quote:
Δηλαδή συγνώμη,
εσύ σοβαρά μιλάς?
Ξεκινάς λέγοντας ότι καλό θα ήταν να τους πετάξουμε στο γκρεμό...
Αν υπάρχει Θεός εύχομαι να σε φωτίσει και να δώσεις μια ευκαιρία στους άρρωστους, καθυστερημένους, ανώμαλους να ζήσουν όσο πιο αξιοπρεπώς μπορούν.
Και αν υπάρχει να μην είναι ο θεός τιμωρός γιατί θα σωθείς μόνο αν μεταννοήσεις.

φιανεται με παρεξηγησες,η αληθεια μερικες φορες ειναι σκληρη και αδικη.αυτοι οι ανθρωποι δεν μπορουν να ζησουν σαν τους υπολοιπους.οσο και αν προσπαθησουμε παντα θα ειναι κατωτεροι.
αυτο ειναι φυσικα πολυ λυπηρο και ακουγεται σκληρο αλλα...ειναι η αληθεια.
προκειμενου λοιπον να ζουν αυτοι οι ανθρωποι σε αυταπατες και ψευδαισθησεις ειναι προτιμοτερο να ξαναρθουν να ζησουν με αξιοπρεπεια.
ευκαιριες στους ανωμαλους και στους καθυστερημενους δινω αλλα ειναι ανουσιο.η αληθεια ειναι αληθεια.




quote:
Ένα υγιές παιδί για το οποίο κανείς δέν μπορεί να ξέρει τις δυνατότητες του και πού μπορεί να φτάσει τί φταίει για τις αμαρτίες των γονέων του και ποιός ο λόγος να θανατωθεί επειδή οι γονείς του αρνήθηκαν να αναλάβουν την ευθύνη να το μεγαλώσουν?

αγαπητη krisnna μιλαω πολυ σοβαρα,και θα σου εξηγησω με επιχειρηματα.δεν μιλησα για υγιες παιδια.ενα παιδι που γεννιεται φυσιολογικο και υγιες δεν υπαρχει κανενας λογος να θανατωθει.οι γονεις του οσο λαθος και να το μεγαλωσουν,αν το παιδι ειναι φυσιολογικο δεν θα αλλαξει.

quote:
Κι εγώ αυτό ήλπιζα,
αλλά δεν νομίζω.
Αυτά που λες πές τα σε όλους αυτούς τους ανθρώπους που αγωνίζονται παρά τα όποια ελαττώματά τους,
ή την διαφορετικότητά τους,
και είναι δημιουργικοί, ανοιχτόκαρδοι, αισιόδοξοι και ευτυχισμένοι.
Και οι αδαείς περιμένουν καταννόηση για την ομοφυλοφιλία,
την στιγμή που κάποιοι διατυμπανίζουν στα άτομα με ειδικές ανάγκες ότι ποτέ δεν θα ζήσουν μια φυσιολογική ζωή γιατί δεν είναι όπως πρέπει.

kswtikoula νομιζω οτι δεν με καταλαναινεις καθολου.
αυτοι οι ανθρωποι μπορουν να ειναι ανοιχτοκαρδοι και αισιοδοξοι οπως και διμιουργικοι οπως και ευτυχισμενοι{αν η ευτυχια ειναι υποκειμενικη}
ως αντρας δεν μπορω να δειξω κατανοηση απο την ομοφυλοφιλια,δεν την καταδικασα σε θανατο,ειπα οτι απλα λυπαμε για αυτους.

αυτοι που το διατυμπανιζουν εχουν το θαρρος και την ευθυνη να λενε μια αληθεια.μα αφου δεν μπορουν αν ζησου οπως ολοι ρε παιδια,κοροιδευουμε τους ευατους μας

quote:
Σιγά τόσος ανθρωπισμός θα μας βλάψει.
Σας παρακαλώ όλους να σκεφτείτε ότι αυτή τη στιγμή μπορεί αυτό το φόρουμ να το διαβάζουν ομοφυλόφιλοι, ανάπηροι, προβληματικοί, ακρωτηριασμένοι, που έχουν ακριβώς την ίδια νοητική ικανότητα με εμάς και ίσως και πολύ ανώτερη.
Λίγος σεβασμός για τους ανθρώπους που δεν είναι "φυσιολογικοί" ή είναι "προβληματικοί" είναι τουλάχιστον αναγκαίος.
Να χαρώ εγώ εσωτεριστές...

πιστεψε με σεβομαι αυτους τους ανθρωπους οπως ολους τους αλλους.τα ατομα που το διαβαζουν αυτο θα ξερουν το προβλημα τους και ελπιζω να καταλαβαινουν την αποψη μου.η νοητικη ικανοτητα μπορει να ειναι και πιο υψηλη απο την δικη μας.δεν τους κατηγορω ουτε τους κοροιδευω.απλως επιμενω οτι θα ηταν πολυ καλυτερα{μιλαμε για τους πολυ αναπηρους.οχι να εχει σπασει καποιος ενα ποδι} να ξαναερθουν και να ζησουν οπως ολοι οι υπολοιποι.

τωρα το κατα ποσο εμεις ειμαστε φυσιολογικοι ας μας κρινουν αλλοι.δεχομαι ολες τις κριτικες και απαντω σε αυτες σε επιχειρηματα.αν υπαρχει καποια αληθεια.
για παραδειχμα αν σπασω το ποδι μου και μεινω σε καροτσακι θα παραδεχτω οτι δεν μπορω να κανω οτι και οι αλλοι.η ζωη μου δεν θα τελειωσει αλλα δεν θα συνεχιστει και πολυ ομορφα

quote:
Deghar Adhark Δεν μπορείς να καταδικάζεις κάποιους ανθρώπους για αυτό που είναι και για αυτό που νιώθουν, ποίος είσαι εσύ που θα τους καταδικάσεις ως κατώτερους, σε πληροφορώ πως υπάρχουν άνθρωποι ομοφυλόφιλοι που είναι ανώτεροι και το έχουν αποδείξει με την αξία τους.
Είναι πολύ κρίμα να καταδικάζεις ένα πλήθος ανθρώπων
Τους ομοφυλόφιλους δεν τους θεωρό προβληματικούς αλλά ξεχωριστούς, δεν πάει να πει ότι τους θεωρώ ανώτερους η κατώτερους απλά Είναι ξεχωριστοί,
όπως κάθε άνθρωπος Είναι ξεχωριστός κανένας δεν Είναι όμοιος με κανένα

OSIRIS A K
δεν καταδικασα σε θανατο τους ομοφυλοφιλους αλλα τους εντονα προβληματικους.τους θεωρεις ξεχωριστους γιατι εισαι γυναικα.για εμενα ειναι προσβολη.ειναι προσβολη να διαμαρτυρονται οι γυναικες οτι δεν υπαρχουν πια αντρες.προσβαλουν ολο το φυλο.
και ξαναλεω,η γνωμη μου για τους ομοφυλογιλους ειναι οτι λυπαμαι την γνωμη μου για τους εντονα προβληματικους την ανεπτυξα παραπανω

quote:
ίσος δεν φταις εσύ αλλά το περιβάλλων σου σε ανάγκασε να γίνεις τέτοιος άνθρωπος, γιατί αν το παιδί σου γεννηθεί έτσι δεν πιστεύω να το σκοτώσεις,

τωρα με προσβαλεις προσωπικα και αυτο θα σε παρακαλουσα να το παρεις πισω.

αν το παιδι μου γεννιοταν αρρωστο,να θα το εδινα για ευθανασια.θα του εδινα την ευκαιρια οπως ξαναειπα να ξαναρθει και να ζησει σωστα.γιατι τοτε θα ηταν μονο μια πολυ δυσκολη και σκληρη στιγμη στην ζωη μου.ενω αν το μεγαλωνα θα προσποιουμουν οτι ειναι φυσιολογικο και θα κατεσρεφα την ζωη την δικια μου,αλλα και την δικια του.

τελος θελω να πω να μην βιαζεστε να κρινετε καποιον που εχει διαφορετικη αποψη.προσεξτε αυτα που λεω και ισως μου αποδοθει καποιο δικιο.




quote:

quote:
Θύματα κοινωνικού ρατσισμού είναι και οι ευτραφείς και όχι χοντρές γυναίκες.
Είναι αποκλεισμένες από τα ΜΜΕ, από τη μόδα, από πολλούς άντρες και συχνά ακόμη και από την οικογένειά τους.
Χωρίς τίποτα μη φυσιολογικό μεγαλώνουν με την κοινωνική "αποκλήρωση" και μια ζωή προσπαθούν να ξεφύγουν από το κόμπλεξ που η κοινωνία τους δημιουργεί.
Έχεις ιδέα πόσο πονάει αυτό???

ολοι οι ανθρωποι εχουν κατι ιδιεταιρο για το οποιο ισως να ντρεποντε και να λυπουντε.αν ενας ανθρωπος ενοχλειτε πραγματικα απο το παχος του ειναι στο χερι του να ζασει κιλα.
εννοω οτι αν καποιος ενοχλητε ας κανει διαιτα,δεν ειναι και τοσο δυσκολο.
απο την αλλη ξερω ανθρωπους που τους αρεσει και δεν τους ενοχλει καθολου με τα κιλα τους.

quote:
Πως μπορεί να λες σε κάποιον που πραγματικά αγαπάει που βρήκε τον άνθρωπό του ότι είναι αηδιαστικός.
Δεν αγαπάει με το ίδιο πάθος όπως κι εσύ?
Η αγάπη του δεν είναι εξίσου βαθειά και ουσιαστική?
Δεν έχει το ίδιο δικαίωμα να αγαπήσει και να αγαπηθεί?
Η αγάπη στη δική του καρδιά γιατί να είναι αηδιαστική
και όχι η υπέρτατη αξία όπως για όλους τους άλλους?

εγω προσωπικα στο θεαμα δυο ομοφυλοφιλων λυγιζω δεν το αντεχω με τιποτα σε αυτο το αποσπασμα η απαντηση ειναι ιδια με αυτη του παραπανω αποσπασματος.ας μην τα ισσοπεδωσουμε ολα.νομιζω οτι το εχουμε παρακανει με την ελευθερια του ανθρωπου.καπου υπαρχουν και ορια

οπου υπαρχει πολυ φως,υπαρχουν και πολλες σκιες


quote:

quote:
Δεν με κατάλαβες καθόλου και είσαι πολύ σκληρός με τους ανθρώπους.
Κανείς δεν ντρέπεται και λυπάται που είναι χοντρός,
ο χλευασμός των άλλων τον κάνει δυστυχισμένο και να μισεί τον εαυτό του.
Το αυτό ισχύει και για κάθε διαφορετικότητα που χλευάζεται.
Πρέπει όλοι να ανήκουμε στο πρότυπο?
Που είναι η ελεύθερη βούληση?
Που είναι ο πλουραλισμός?
Που είναι η δημοκρατία.
Άιντε να κοροϊδέψουμε και να χλευάσουμε όλοι τον χοντρό, τον ομοφυλόφιλο, τον μπάσταρδο λες και έκαναν κάτι τερατώδες κάτι απαράδεκτο.

οταν ο χλευασμος των αλλων τον κανει να λυπατε τοτε ειναι αδυναμος χαρακτηρας.
οποιος ειναι σιγουρος για τον ευατο του,δεν θα κατσει να παρει στα σοβαρα οτι του λεει ο καθενας.{εννοω κοροιδιες}

η δημοκρατια ισχυει μια χαρα.αν δεν ισχυε δεν θα υπηρχαν ομοφυλοφιλοι.εδω ειχε γινει και επισημος γαμος μεταξυ δυο πολιτικων.

quote:
Οι ομοφυλόφιλοι κάνουν και οι δύο αυτό που θέλουν και είναι ευτυχισμένοι.

αν οι ομοφυλοφιλοι αυτο θεωρουν ευτυχια τοτε το μονο που εχω να πω ειναι τουλαχιστον να καταλαβουν και να κατανοησουν οτι διαφερουν και οτι δεν βοηθανε την ανθρωποτητα.


quote:
Και σου ξαναλέω:
Γιατί τόσος φόβος για κάτι που εμείς δεν είμαστε?
Δεν θα καταρρεύσει η κοινωνία αν κάποιοι αποδειχτούν ίσοι με εμάς.
Ούτε και θα γεμίσει ο κόσμος από διαφορετικούς αν τους αποδεχτούμε.
Αν αποδεχτείς ότι νύχτωσε δεν θα ξαναξημερώσει ποτέ?

δεν ειναι φοβος.ειναι λυπη.προσπαθω να σας κανω να καταλαβεται για ποιο λογο οι ομοφυλοφιλια ειναι κουσκουρι για την πυρα{θεωρητικα}

quote:
Υ.Γ. Θα σε παρακαλούσα όταν καταδικάζεις να το κάνεις με σοβαρά επιχειρήματα και όχι με τα υποτίθεται των στερεοτύπων,
γιατί αποδεικνύεις ότι έχεις καταπιεί αβασάνιστα πολλούς αφορισμούς,
αλλά επί της ουσίας δεν έχεις δική σου άποψη που να βασίζεται σε λογικούς συλλογισμούς.

το "αγαπαω καποιον" σοβαρο επιχειρημα ειναι?
ευκολο να εισαγουμε δυνατες λεξεις χρησιμοποιοντας τες για επιχειρηματα.

οπου υπαρχει πολυ φως,υπαρχουν και πολλες σκιες


quote:

[quote]
AΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ΤΙ ΛΕΣ? ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ?
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ?? ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΤΗΣ? ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΧΤΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ? ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΓΚΕΤΟΠΟΙΗΣΗΣ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΔΙΑΛΥΣΗΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.
ΜΙΛΑΣ ΣΟΒΑΡΑ ΛΙΓΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΧΟΝΤΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΣΧΗΜΩΝ? WHERE ARE LIVING IN ANOTHER GALAXY??? ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΧΟΝΤΡΗ ΑΣΧΗΜΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ, ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ-ΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???

ΞΥΠΝΑΑΑΑΑ. ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ 17 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΒΓΕΣ ΠΑΡΑΕΞΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΓΙΝΕ 120 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ Ή ΓΚΟΜΕΝΑ & ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ


αν υπαρχει τοτο σοβαρο προβλημα για εναν παχυσαρκο να βρει δουλεια,γκομενα,και ολα τα αλλα ας χασει κιλα ρε παιδια.δεν ειναι και το δυσκολοτερο πραγμα στον κοσμο.

οσο για τα παιδικα τραυματα....νομιζω οτι ξεπερνιουνται.
αν καποιος νιωθει ομορφα με τον ευατο του δεν εχει προβλημα

απο την αλλη αν δεν του αρεσει να ειναι ασχημος{αν και αυτο ειναι τελειως υποκειμενικο} η ιατρικη εχει προχωρησει πολυ και επεμβασεις γινονται πολλες.
δεν νομιζω ομως οτι υπαρχει τετοιος ρατσισμος,το εσωτερικο ειναι πο μετραει.
σε μια δουλεια θα παρουν αυτον που την κανει καλυτερα,τι σημασια εχει αν εχει ωραια ποδια μια γκομενα και δεν ξερει να δουλεψει υπολογιστη

νομιζω οτι ξερω στο περιπου τι συμβαινει στην κοινωνια αλλα νομιζω και κατι αλλο και ισως γινω λιγο κακος.ελπιζω να μην παρεξηγηθω

νομιζω οτι οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται[/i]

ο θεος επλασε την γυναιακα και τον αντρα,οχι τον αντρα και τον μητσο



Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμα
http://www.purplemoon.com/Stickers/gnome-mushrooms.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 19:54:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη χρυσή μου και πάλι αν και δεν μπορώ να καταλάβω ποιος σε όρισε ``συνήγορο του διαβόλου``.

Δηλαδή κρίνεις ΕΣΥ οτι ορθώς έπραξε ο ananass και καθιστά ΕΥΘΕΩΣ ανίκανο για οικογένεια τον ``Ντεκχαρ Αντχαρκ`` οπως και κρίνει οτι δεν χρειάζεται να ζεί γιατί δεν προσφέρει τίποτα στην ανθρωπότητα .
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xspy
Νέο Μέλος


25 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 20:23:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xspy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι εγινε τωρα παλι? Ξεκιναει το club φιλαθλων του Ντεκχαρ Αντχαρκ ? Η Μηπως εισαι απο το extra3? Ειναι φανερο το κινητρο σου και η ορεξη σου αλλα αντε να μην αρχισουμε.Γιατι δεν παντρευεστε καλυτερα να κανετε και οικογενεια να ηρεμησετε?

--Η απαντηση θα ειναι κλασικη αλλα ΑΝΤΕ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OSIRIS_A_K
Νέο Μέλος

Greece
45 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 20:59:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OSIRIS_A_K  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Μήδεια ο τρόπος που αντιμετώπισε το θέμα ο Deghar Adhark ήταν αρκετά προσβλητικός δεν σκεφτικέ καθόλου αυτούς τους ανθρώπους ούτε πως νοιώθουν ούτε πως αισθάνονται και με αυτά που είπε έδηξε ότι δεν σέβεται τον συνάνθρωπο.
Και συμφωνώ απόλυτα με την kswtikoula γιατί ο ananass τον αντιμετώπισε με τα ίδια του τα λόγια..
Πληγώθηκε??
Kαι αυτός πλήγωσε ένα μεγάλο μέρος ανθρώπων είτε αυτή είναι ομοφυλόφιλοι είτε άσχημοι είτε χοντροί είτε είναι οτιδήποτε που να μην συμβαδίζει με την κοινωνία που αυτός έχει δημιουργήσει.

Αν βάζεις ταμπελάκια σε ανθρώπους που ούτε καν γνωρίζεις, τότες δεν γνωρίζεις τίποτα, ούτε καν τον εαυτό σου. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 00:41:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας απαντήσει και ο... άμεσα ενδιαφερόμενος λοιπόν!

Μηδεία μου, δες:

Γράφεις:

quote:
Δηλαδή κρίνεις ΕΣΥ οτι ορθώς έπραξε ο ananass και καθιστά ΕΥΘΕΩΣ ανίκανο για οικογένεια τον ``Ντεκχαρ Αντχαρκ`` οπως και κρίνει οτι δεν χρειάζεται να ζεί γιατί δεν προσφέρει τίποτα στην ανθρωπότητα.
(με bold οι φράσεις που σε εξόργισαν)

ο νεαρός έφηβος Deghar Adhark γράφει σε παλιότερα μηνύματα:

quote:
δεν ειναι οτι ειμαι γεματος με στερεοτυπα αλλα μου ειναι αδυνατο να αποδεχτω αυτη την φυση ενoς αντρα.νιωθω οτι παρακμαζει το ανθρωπινο ειδος απο αυτο που πραγματικα ειναι
quote:
δεν λεω να τους κατακρινουμε συνεχως τους ανθρωπους,και αυτοι ανθρωποι ειναι.δεν μπορουν ομως να εχουν ισα προνομια με εμας στην ζωη.
quote:
οταν καποιος αποδεχεται πληρως την ομοφυλοφιλια καταδικαζει πληρως και το ανθρωπινο ειδος.

quote:
και επιστρεφω σε αυτο που ειπα προηγουμενως και χαιρομαι που δυμφωνει μαζι μου ο φιλος DAGON η ομοφυλοφιλια δεν παει μπροστα την ανθρωποτητα .
quote:
αν οι ομοφυλοφιλοι αυτο θεωρουν ευτυχια τοτε το μονο που εχω να πω ειναι τουλαχιστον να καταλαβουν και να κατανοησουν οτι διαφερουν και οτι δεν βοηθανε την ανθρωποτητα.
quote:
το κοριτσακι θα μεγαλωσει,θα καταλαβει τον λογο που δεν την παιζανε.αν ειναι δυνατη θα ξεπερασει τα οσα ψυχολογικα προβληματα. αν δεν την δεχεται κανενας τοτε μπορει να κανει παρεα με τους ομοιους της.
quote:
αν εγω βρισκομουν σε ενα μερος,που ο ερωτας μεταξυ δυο ετεροφυλων θεωρουταν αμαρτια και προσβολη στην φυση θα προσπαθουσα να αλλαξω.αμα δεν μπορουσα θα περιοριζομουν σε ανθρωπους σαν εμενα χωρις να απαιτω να εχω δικαιοματα και υποχρεωσεις και χωρις να προσπαθω να το παιξω ισος.

Κ-Α-Θ-Ρ-Ε-Φ-Τ-Η-Σ (προς σκέψη και προβληματισμό).

Ελπίζω να κατάλαβες τώρα ό,τι σου είπαν πριν και οι... "συνήγοροι του διαναναβόλου", εμού του ιδίου δηλαδή!

Υ.Γ. Θα ήταν παράλειψη αν δεν ευχαριστούσα τους φίλους για την... υπεράσπιση! Άξιοι, άξιοι! (kswtikoula, η 16η πλησιάζει και ειλικρινά θα μας λείψεις).


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 01:35:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σαι καλά φίλε μου,
τρέμουν λίγο τα ποδαράκια μου για τα όσα αφήνω και όσα θα βρω,
αλλά κρατιέμαι!!!
Ελπίζω η φίλη μας να μην μας περνά όλους για άκαρδους,
πρέπει να καταλάβουμε ότι κάποιος που πληγώνει τόσο αψήφιστα με τα λόγια του,
θα πρέπει μια φορά να δοκιμάσει την πίκρα των άλλων.
Όσο για το δικηγορηλίκι,
προσπάθησα με πάρα πολλά ποστ ευγενικά να δώσω στο φίλο να καταλάβει ότι πολλοί πονάνε από αυτά που γράφει,
αλλά αρνήθηκε να καταλάβει.
Όταν είδα το μήνυμα του ανανάς,
απλά κατάλαβα ότι μερικοί μόνο έτσι μπαίνουν στο νόημα,
όταν κάποιος τους αντιστρέψει τους όρους.
Εγώ το θεώρησα πολύ πετυχημένη κατάδειξη του σφάλματος του.
Φιλικά Ξωτικούλα

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμα
http://www.purplemoon.com/Stickers/gnome-mushrooms.jpg

Edited by - kswtikoula on 14/06/2005 01:39:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

decadance2
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 04:32:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους decadance2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote] Εδώ αγαπητέ μου φίλε ananass θα πρέπει να σε κατηγορήσουμε οτι εσύ ασκείς ρατσιστική κριτική στις ιδέες ενός 17χρονου τον οποίο χαρακτηρίζεις ΑΝΩΜΑΛΟ οταν αυτός εκφράζει την ιδεολογία του για τους ανώμαλους.

Θεωρεις τον συγκεκριμενο 17 χρονο ανηλικο;
Εγω τον θεωρω απλα ανωριμο για συμμετοχη σε μια τετοια συζητηση,με επικυνδηνη ταση τυφλης και φανατικης εμμονης στην ανωριμοτητα του.
Την ιδεολογια του;
Διεκρινε κανεις σας καποια ιδεολογια στα γραφομενα του;
Εγω παλι μονο ρατσιστικες αποψεις χωρις καμμια σοβαρη αιτιολογηση διεκρινα.
''Χαρακτιριζεις ανωμαλο οταν αυτος εκφραζει την ιδεολογια του για τους ανωμαλους.''
Ευτυχως που μας λες και την δική σου αποψη..

Πιστευεις ακομη πως η επιθεση του ananass τον πληγωσε;

Θα σου αναφερω μια πραγματικη ιστοριουλα απο την καθημερινοτητα.
Το 1986 καποιοι ομοφυλοφιλοι περνουσαν χερι χερι εξω απο ενα γυμνασιο στην Ολλανδια.3 απο τους μαθητες που ειχανε διαλειμα εκεινη την στιγμη,αρχισαν να τους ΄''Κραζουν''

Τι θα ειχες να πεις μεχρι στιγμης;μπραβο στα παιδια ετσι;
Την ιδεολογια τους εξεφρασαν..

Λοιπον το ζευγαρι αυτο πηγε και ανεφερε το περιστατικο στην διευθυνση του σχολειου.
Η διευθυνση καλεσε τους 15 χρονους μαθητες για απολογια μπροστα στο ζευγαρι.Αυτοι αρχισαν να εκφραζουν την ''ιδεολογια''τους οπως κι ο μικρος ανωριμος της παρεας μας.
Το αποτελεσμα ηταν να στειλουν τα παιδια στον ψυχολογο του σχολειου.
Οχι για να τους πεισει οπως φανταζεσαι πως η ομοφυλοφιλια ειναι κατι φυσιολογικο ή οχι, αλλα για να τους μαθει πως πρεπει να σεβομαστε την διαφορετικοτητα του συνανθρωπου μας.
Και γιατι οι καθε σωστοι εκπαιδευτικοι γνωριζουν πως αυτη ειναι η αρχη του ρατσισμου και δεν κλεινουν τα ματια οταν προκειται απλα για ομοφυλοφιλους.Σημερα αυτοι, αυριο οι ξενοι,οι εγχρωμοι και παει λεγοντας..
Αν δεν συμπαθεις τους ομοφυλοφιλους ,δικαιωμα σου.Ομως και δικαιωμα τους να υπαρχουν,να μιλουν και να αγαπιουντε.
Αν δεν θελεις να τους βλεπεις απεστρεψε το βλεμμα σου.
Αν προσπαθουσανε ολοι να εμπαιζουν δημοσιως οσους δεν θεωρουν ΄΄σωστους''αλλιμονο μας.ουτε μια μερα ακομη δεν θα επιζουσε αυτη η κοινωνια.
Και τελευταιο γι αυτο το μυνημα ριξε μια ματιά στα χαρακτηριστικα του εσωτερικου ρατσισμου της εποχης μας συμφωνα με τον Ουμπερτο Εκο.
Η ιδεα πως η διαφωνια ειναι προδοσια.
Ο φοβος του διαφορετικου ή ρατσισμος
Η λατρεια της παραδοσης
Η απορριψη του εκσυγχρονισμου
Η εμμονή στις συνωμοσιες ,μαζι με την ξενοφοβια και τον ρατσισμο
Η απεχθεια προς τους ''αδυναμους''
Η λατρεια του ''ηρωισμου''
Η ισχυρη ''ανδρικη'' περηφανια ή η μεταθεση της (ανεκπληρωτης)σεξουαλικοτητας στη ''Θεληση για δυναμη''
Η πεποιθεση πως τα ατομικα δικαιωματα ειναι δευτερευουσας σημασιας σε συγκρηση με την ενοτητα του κρατους.
Αυτα για προβληματισμο..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 14:53:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
στην Ολλανδια

Δεν εκπλήσομαι.

Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 14:59:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ιδεα πως η διαφωνια ειναι προδοσια.
Ο φοβος του διαφορετικου ή ρατσισμος
Η λατρεια της παραδοσης
Η απορριψη του εκσυγχρονισμου
Η εμμονή στις συνωμοσιες ,μαζι με την ξενοφοβια και τον ρατσισμο
Η απεχθεια προς τους ''αδυναμους''
Η λατρεια του ''ηρωισμου''
Η ισχυρη ''ανδρικη'' περηφανια ή η μεταθεση της (ανεκπληρωτης)σεξουαλικοτητας στη ''Θεληση για δυναμη''
Η πεποιθεση πως τα ατομικα δικαιωματα ειναι δευτερευουσας σημασιας σε συγκρηση με την ενοτητα του κρατους.

Μήπως θες να γίνουμε Ολλανδία?
Μήπως να νομιμοποιήσουμε και το χασίσι(εμ..ινδική κάνναβη εννοώ, να μην ρίξω και το επίπεδο)?

Όλα αυτά τι σχέση έχουν με την ομοφυλοφιλία? Τελικά έχω δίκιο που παρατηρώ ότι τελικά κάποιες απόψεις πάνε πακέτο.


Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 15:23:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αγαπητή Μήδεια ο τρόπος που αντιμετώπισε το θέμα ο Deghar Adhark ήταν αρκετά προσβλητικός δεν σκεφτικέ καθόλου αυτούς τους ανθρώπους ούτε πως νοιώθουν ούτε πως αισθάνονται και με αυτά που είπε έδηξε ότι δεν σέβεται τον συνάνθρωπο.

Οντως.Ηταν προσβλητικός.
Οι ομοφυλόφιλοι δεν είναι και οτι καλύτερο σε οτι αφορά το ήθος αλλά και γενικά τον τρόπο της ζωής τους. Είναι άρρωστοι και στο μυαλό στη ψυχή και στο σώμα.
Δεν αγαπούν, δεν κάνουν φίλους. Αυτό που τους ενδιαφέρει είναι το σέξ. Μόνο το σέξ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΝ ΑΥΤΟΙ.

Ο Deghar Adhark λοιπόν μπορεί να το παράκανε αλλά δεν έθιξε κανέναν παρά μόνο τους ομοφυλόφιλους.
Εδώ ο ananass του έριξε κατάρα σε αυτόν και στην μελλοντική οικογένεια του, ήταν πολύ βαρειά τα λόγια που του είπε , χωρίς να είναι θιγόμενος , εκτός αν ο ananass θεωρεί τον εαυτό του ομοφυλόφιλο και δεν μας το λέει.

Το αυτό ισχύει και για τη συνήγορο του η οποία εως τώρα μας διατυμπανίζει το μίσος της για τους ανδρες και συνεπώς να υποθέσουμε οτι οι ετεροφυλικές της σχέσεις πάντε κατά διαβόλου, συνεπώς τι να υποθέσουμε , μήπως θίχτηκε και εκείνη?

Edited by - Μηδεία on 14/06/2005 15:25:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 15:25:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατα την διάρκεια της μεταπολίτευσης ο νέος Έλληνας έπαθε πλύση εγκεφάλλου.
Πρέπει ντε και καλά να υποβιβάζει την πραγματική αξία της φυλής του
, και πάντα να υπενθυμίζει πόσο προοδευτικός είναι, πόσο μη συντηρητικός κι αν βρεθεί καμιά γιαγιά που θα διαμαρτυρηθεί που την λήστεψαν αλλοδαποί μέσα στο ίδιο της το σπίτι, ε τότε θα πρέπει να την στείλει στο πυρ το εξώτερον, βαπτίζοντάς την ρατσίστρια και χουντικιά.
Αν πάλι κάποιος είναι περήφανος για τον ανδρισμό του, αυτός αυτόματα θα βαπτισθεί Ελληνάρας, δήθεν, ότι τον ψιλοέπαιρνε μικρός κλπ.
Αν κάποιος σέβεται τις παραδόσεις που είναι από τα βασικά στοιχεία της εθνικής ταυτότητας, ΤΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΛΑΩΝ, αυτός είναι σίγουρα παλιοφασίστας του κερατά.
Όσο για αυτών που τολμά να να πει κάτι διαφορετικό από αυτά που μας σερβίρει το κονσερβοκούτι και το "σχολείο", το οποίο σήμερα δεν παράγει παιδεία αλλά εκπαίδευση, αυτός είναι για δέσιμο, φαντασιόπληκτος, βλέπει παντού συνομωσίες.


quote:
Αν δεν συμπαθεις τους ομοφυλοφιλους ,δικαιωμα σου.Ομως και δικαιωμα τους να υπαρχουν,να μιλουν και να αγαπιουντε.
Αν δεν θελεις να τους βλεπεις απεστρεψε το βλεμμα σου.

Η δημοκρατία των πολλών δεν πρέπει να καταπιέζει τον έναν.
Και με αυτή τη λογική, όποιος gay δεν γουστάρει ας πάει στην Ολλανδία.


quote:
Η πεποιθεση πως τα ατομικα δικαιωματα ειναι δευτερευουσας σημασιας σε συγκρηση με την ενοτητα του κρατους.

Ο Πλάτωνας πάντως θα διαφωνήσει μαζί σου φίλε μου


Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 16:21:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μηδεία:
Οντως.Ηταν προσβλητικός.
Οι ομοφυλόφιλοι δεν είναι και οτι καλύτερο σε οτι αφορά το ήθος αλλά και γενικά τον τρόπο της ζωής τους. Είναι άρρωστοι και στο μυαλό στη ψυχή και στο σώμα.
Δεν αγαπούν, δεν κάνουν φίλους. Αυτό που τους ενδιαφέρει είναι το σέξ. Μόνο το σέξ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΝ ΑΥΤΟΙ.


Έχεις γνωρίσει κανέναν ομοφυλόφιλο κοπέλα μου;

quote:
Ο Deghar Adhark λοιπόν μπορεί να το παράκανε αλλά δεν έθιξε κανέναν παρά μόνο τους ομοφυλόφιλους.

και τους ευτραφείς και τα άτομα με ειδικές ανάγκες και τους "άσχημους" και τις γυναίκες και τους άντρες που τολμούν να δείχνουν τα φιλικά τους αισθήματα ο ένας στον άλλον και τους ψυχικά αδύναμους και και και...

quote:
Εδώ ο ananass του έριξε κατάρα σε αυτόν και στην μελλοντική οικογένεια του, ήταν πολύ βαρειά τα λόγια που του είπε , χωρίς να είναι θιγόμενος ,

Εδώ φαίνεται πως δεν κατάλαβες γρι για την έννοια "Κ-Α-Θ-Ρ-Ε-Φ-Τ-Η-Σ" που πολλοί προσπαθήσαμε να σου εξηγήσουμε... Κρίμα...

quote:
εκτός αν ο ananass θεωρεί τον εαυτό του ομοφυλόφιλο και δεν μας το λέει.

Ναι, και ομοφυλόφιλο και άσχημο και ευτραφή και με διάφορα ψυχολογικά προβλήματα και αδύναμο χαρακτήρα και κουτσαίνω και λιγάκι. Ευτυχώς δεν έχω πατέρα τον Deghar Adhark!

quote:
εκτός αν ο ananass θεωρεί τον εαυτό του ομοφυλόφιλο και δεν μας το λέει.

Και μόνο από το ρήμα που χρησιμοποιείς φαίνεται πως δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάμε.

quote:
Το αυτό ισχύει και για τη συνήγορο του η οποία εως τώρα μας διατυμπανίζει το μίσος της για τους ανδρες και συνεπώς να υποθέσουμε οτι οι ετεροφυλικές της σχέσεις πάντε κατά διαβόλου, συνεπώς τι να υποθέσουμε , μήπως θίχτηκε και εκείνη?

Αχ αχ αχ...


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 16:43:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ananass ξέρεις ο τρόπος που μπορούμε και εκφραζόμαστε μέσα απο τα φόρουμς διαφέρει κατά πολύ σε μία συζήτηση πρόσωπο με πρόσωπο.

Στοιχηματίζω λοιπόν οτι εαν βρισκόσουν πρόσωπο με πρόσωπο με τον 17χρονο δεν θα τολμούσες να του τα έλεγες όλα αυτά.

Εγώ προσωπικά αν και κορίτσι αν σε είχα μπροστά μου θα σου μαύριζα το μάτι.

quote:
Έχεις γνωρίσει κανέναν ομοφυλόφιλο κοπέλα μου;

Γνωρίζεις τι κάνουν οι ανθρωποι αυτοί ananass? Εγώ γνωρίζω , εσύ γνωρίζεις? Γνωρίζεις τον τρόπο με τον οποίο κάνουν σέξ. Μην με κάνεις και προβώ σε ανατριχιαστικές αποκαλύψεις.

quote:
Εδώ φαίνεται πως δεν κατάλαβες γρι για την έννοια "Κ-Α-Θ-Ρ-Ε-Φ-Τ-Η-Σ" που πολλοί προσπαθήσαμε να σου εξηγήσουμε... Κρίμα...

Η εννοια ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ ananass δεν αρμόζει σε κάποιον που υποτίθετε οτι ασχολείται με την εσωτερική αναζήτηση οπως και δεν αρμόζει στην ολη συμπεριφορά σου . Εαν ήσουν σωστός δεν θα αντιδρούσες έτσι ώστε να καταραστείς το παιδί με τον χειρότερο τρόπο.
Θα αντιδρούσες με πολύ διαφορετικό τρόπο.

Edited by - Μηδεία on 14/06/2005 16:55:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aphrodity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
95 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 17:04:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aphrodity  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν αγαπούν, δεν κάνουν φίλους

τι; Ε; Πως; Πως εφτασες σε αυτό το συμπέρασμα; Τι λές; Τι σχέση έχει τι φύλο προτιμάς σεξουαλικά με το αν κάνεις φίλους; με το αν αγαπάς; Τι θα μπορούσε να είναι αυτό που τους περιορίζει;

quote:
Ναι, και ομοφυλόφιλο και άσχημο και ευτραφή και με διάφορα ψυχολογικά προβλήματα και αδύναμο χαρακτήρα και κουτσαίνω και λιγάκι. Ευτυχώς δεν έχω πατέρα τον Deghar Adhark!

άψογο! όλα τα λεφτάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 17:17:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
τι; Ε; Πως; Πως εφτασες σε αυτό το συμπέρασμα; Τι λές; Τι σχέση έχει τι φύλο προτιμάς σεξουαλικά με το αν κάνεις φίλους; με το αν αγαπάς; Τι θα μπορούσε να είναι αυτό που τους περιορίζει;

Oι ομοφυλόφιλοι δεν εχουν φίλους. Εαν κάνουν δήθεν φίλους θα τους κάνουν για να ικανοποιήσουν τα αρρωστημένα τους πάθη. Φιλία για τους ομοφυλόφιλους σημαίνει σέξ.

Οι άνθρωποι αυτοί ψυχολογικά είναι ανώμαλοι. Κάθε βράδυ στην πλατεία Ομονοίας αλλα και σε ποιό εξειδικευμένες περιοχές βγαίνουν για κυνήγι. Δεν λογαριάζουν παιδιά, νέους, γέρους κάθε βράδυ και ενας.
Θέλετε να προβώ σε μεγαλύτερες αποκαλύψεις?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 17:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ananass ξέρεις ο τρόπος που μπορούμε και εκφραζόμαστε μέσα απο τα φόρουμς διαφέρει κατά πολύ σε μία συζήτηση πρόσωπο με πρόσωπο.

Φυσικά και το ξέρω.

quote:
Στοιχηματίζω λοιπόν οτι εαν βρισκόσουν πρόσωπο με πρόσωπο με τον 17χρονο δεν θα τολμούσες να του τα έλεγες όλα αυτά.

Ε ναι, εδώ προσπαθώ να είμαι κόσμιος...

quote:
Εγώ προσωπικά αν και κορίτσι αν σε είχα μπροστά μου θα σου μαύριζα το μάτι.

quote:
Γνωρίζεις τι κάνουν οι ανθρωποι αυτοί ananass? Εγώ γνωρίζω , εσύ γνωρίζεις? Γνωρίζεις τον τρόπο με τον οποίο κάνουν σέξ. Μην με κάνεις και προβώ σε ανατριχιαστικές αποκαλύψεις.

Καλή μου, και γω αν προβώ σε... αποκαλύψεις για το πώς κάνει σεξ ένα φιλικό μου ζευγάρι εταιροφυλόφιλων, θα... ανατριχιάσεις!

quote:
Η εννοια ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ ananass δεν αρμόζει σε κάποιον που υποτίθετε οτι ασχολείται με την εσωτερική αναζήτηση οπως και δεν αρμόζει στην ολη συμπεριφορά σου .

Ποιος σου είπε ότι ασχολούμαι με την εσωτερική αναζήτηση; Πού ξέρεις εσύ αν αρμόζει με την όλη συμπεριφορά μου; Καταρχήν δεν με γνωρίζεις καθόλου και καταμετά (!) δεν έχεις καταλάβει ακόμα για ποιο λόγο έγραψα το... επίμαχο μήνυμα!
quote:
Εαν ήσουν σωστός δεν θα αντιδρούσες έτσι ώστε να καταραστείς το παιδί με τον χειρότερο τρόπο.
Θα αντιδρούσες με πολύ διαφορετικό τρόπο.

Καλέ ποιος τον καταράστηκε; Μη χειρότερα!!! Καλά λέω, δεν έχεις καταλάβει γρι για την περίπτωση!

Πάντως αρκετά... ταλαιπωρήσαμε τους υπόλοιπους με τα "επί προσωπικού". Αν θες καμιά άλλη διευκρίνιση "επί προσωπικού" (αν και νομίζω πως πιο σαφής δεν θα μπορούσα να γίνω) στείλει mail παρακαλώ (froutosss@yahoo.gr). Το θέμα εξακολουθεί να είναι:

ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ - «Κουσούρι» για την Πυρά?


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 17:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τι θα μπορούσε να είναι αυτό που τους περιορίζει;

Το πάθος χρυσή μου.Το πάθος. Ενα πάθος αχαλίνωτο οχι ομως πάθος σαν αυτό που νοιώθουμε εμείς οι γυναίκες ούτε σαν αυτό που νοιώθουν οι άνδρες να κάνουν σέξ, γιατί αυτοί δεν κάνουν σέξ δεν μπορεί να θεωρηθεί σέξ αυτό που κάνουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 17:38:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ποιος σου είπε ότι ασχολούμαι με την εσωτερική αναζήτηση; Πού ξέρεις εσύ αν αρμόζει με την όλη συμπεριφορά μου; Καταρχήν δεν με γνωρίζεις καθόλου και καταμετά (!) δεν έχεις καταλάβει ακόμα για ποιο λόγο έγραψα το... επίμαχο μήνυμα!

Μην ξεχνάς ananass οτι είμαι η Μηδεία. Εχω καταλάβει για ποιό λόγο έγραψες το επίμαχο μήνυμα. Απλά σε διαβεβαιώνω εγώ η Μηδεία, οτι δεν θα τολμούσες να πείς τα λόγια αυτά πρόσωπο με πρόσωπο.
Αραξε στα κιλά σου γλυκέ μου, καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς.

quote:
Καλή μου, και γω αν προβώ σε... αποκαλύψεις για το πώς κάνει σεξ ένα φιλικό μου ζευγάρι εταιροφυλόφιλων, θα... ανατριχιάσεις!

Α. και μία ερώτηση επι του θέματος και αυτό γιατι κάνεις τον κόκορα Θα μπορούσες να κάνεις σέξ με εναν ομοφυλόφιλο? και μάλιστα με εναν ομοφυλόφιλο περασμένης ηλικίας , γιατί και αυτός άνθρωπος είναι αλλά του χούι πεθαίνει τελευταίο. Αντε λοιπόν γλυκέ μου να ικανοποιήσεις τον άνθρωπο αυτό και αν εχει και παράξενες ορέξεις όταν φύγεις απο κοντά του σίγουρα κάτι θα σε τσούζει.

Edited by - Μηδεία on 14/06/2005 17:49:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 17:43:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραία, επί του θέματος λοιπόν!
quote:
1.Oι ομοφυλόφιλοι δεν εχουν φίλους. Εαν κάνουν δήθεν φίλους θα τους κάνουν για να ικανοποιήσουν τα αρρωστημένα τους πάθη. Φιλία για τους ομοφυλόφιλους σημαίνει σέξ. Οι άνθρωποι αυτοί ψυχολογικά είναι ανώμαλοι.
------
2.Κάθε βράδυ στην πλατεία Ομονοίας αλλα και σε ποιό εξειδικευμένες περιοχές βγαίνουν για κυνήγι. Δεν λογαριάζουν παιδιά, νέους, γέρους κάθε βράδυ και ενας.
------
3.Θέλετε να προβώ σε μεγαλύτερες αποκαλύψεις?

1+2: Κάθε βράδυ στο παρκάκι της γειτονιάς μου αλλά και σε άλλα πιο εξειδικευμένα παρκάκια (και... σπίτια) διάφορες γυναίκες βγαίνουν για κυνήγι! Δεν λογαριάζουν παιδιά, νέους, γέρους, κάθε βράδυ όχι μόνο ένας, αλλά όσο γίνεται περισσότεροι! Προσοχή: Όλες οι γυναίκες λοιπόν κάνουν το ίδιο πράγμα κάθε βράδυ! Και όλες οι γυναίκες να ξέρετε ότι δεν έχουν φίλους. Οι γυναίκες είναι ψυχολογικά ανώμαλες!

3: Όχι, ήταν αρκετές αυτές! Μην ανατριχιάσουμε κι άλλο!


_________________
(Μηδεία, δεν είναι επί προσωπικού και μη βιαστείς και συ να απαντήσεις αμέσως! Άστο να περάσει λίγη ωρίτσα)...


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 17:55:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κάθε βράδυ στο παρκάκι της γειτονιάς μου αλλά και σε άλλα πιο εξειδικευμένα παρκάκια (και... σπίτια) διάφορες γυναίκες βγαίνουν για κυνήγι! Δεν λογαριάζουν παιδιά, νέους, γέρους, κάθε βράδυ όχι μόνο ένας, αλλά όσο γίνεται περισσότεροι! Προσοχή: Όλες οι γυναίκες λοιπόν κάνουν το ίδιο πράγμα κάθε βράδυ! Και όλες οι γυναίκες να ξέρετε ότι δεν έχουν φίλους. Οι γυναίκες είναι ψυχολογικά ανώμαλες!

Απορώ γιατί προσπαθείς να με πείσεις οτι είσαι χαζός αφού δεν είσαι.

Οι γυναίκες αυτές φρουτάκι μου το κάνουν ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.
Οι ομοφυλόφιλοι το κάνουν απεγνωσμένα γιατί πρέπει να το κάνουν.
Και στην προσπάθεια τους αυτή ΠΛΕΡΩΝΟΥΝ - ΑΔΡΑ

Δεν μου απάντησες?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 17:57:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Α. και μία ερώτηση επι του θέματος και αυτό γιατι κάνεις τον κόκορα Θα μπορούσες να κάνεις σέξ με εναν ομοφυλόφιλο? και μάλιστα με εναν ομοφυλόφιλο περασμένης ηλικίας , γιατί και αυτός άνθρωπος είναι αλλά του χούι πεθαίνει τελευταίο. Αντε λοιπόν γλυκέ μου να ικανοποιήσεις τον άνθρωπο αυτό και αν εχει και παράξενες ορέξεις όταν φύγεις απο κοντά του σίγουρα κάτι θα σε τσούζει.

Είχα δει το προηγούμενο γραπτό σου που ήταν πιο ήπιο, πριν κάνει το edit...

Έχεις όμως ξεφύγει τελείως, οπότε, άστο καλύτερα...

Πάμε γι' άλλα!


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 21 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy