ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο5!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 19:09:06  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
τι κανετε παιδια?

ενα διαλλειματακι κανω... ευκαιρια να σας χαιρετησω


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 19:12:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:


Άσχετο, κάτι άκουσα ότι έπιασαν το Ρήγα για το φόνο του Σεργιανόπουλου κι ότι ομολόγησε. Έχει ακούσει κανείς κάτι;

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!


ακομα στα ΜΜΕ δεν εχει υποθει κατι (τουλαχιστο τα εγκριτα ΜΜΕ...)


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 19:25:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
τι κανετε παιδια?

ενα διαλλειματακι κανω... ευκαιρια να σας χαιρετησω



Γεια σου predator υπομονή .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 20:54:42  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
εγινα παλι χωμα! το κουβαλημα υπολογιστων, καθε φορα με ξεθεωνει (εγω ειμαι που τους κουβαλαω καθε φορα)...

και αντε συνδεσε, ξεσυνδεσε, σκυψε...


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2008, 23:10:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
quote:
PREDATOR-το κουβαλημα υπολογιστων, καθε φορα με ξεθεωνει (εγω ειμαι που τους κουβαλαω καθε φορα)...

Ο λόγος που τους «κουβαλάς κάθε φορά»…

Μήπως είσαι «πιστός» οπαδός των αναβαθμίσεων….


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2008, 07:52:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA
Καλημερούδια...
quote:
και αντε συνδεσε, ξεσυνδεσε, σκυψε...

Ορίστε PREDATOR;;;
Ωχ, ωχ...
Και είσαι και ψηλό και όμορφο παληκάρι...

quote:
Μήπως είσαι «πιστός» οπαδός των αναβαθμίσεων…

Τι υπονοείς elo;;;;
Κατά το "σιροπιάζει την τουλούμπα";;;

Σόρρια ε...
Αλλά έχω κέφια... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2008, 09:45:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα φιλαράκια .

Ας κεράσω τα πρώτα καφεδάκια για όσους άνοιξαν μόλις τώρα τα μάτια τους….



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2008, 09:50:09  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

quote:
PREDATOR-το κουβαλημα υπολογιστων, καθε φορα με ξεθεωνει (εγω ειμαι που τους κουβαλαω καθε φορα)...

Ο λόγος που τους «κουβαλάς κάθε φορά»…

Μήπως είσαι «πιστός» οπαδός των αναβαθμίσεων….




Ο λογος? Ο λογος ειναι οτι εγω μονο ξερω να τους συνδεσω στις πριζες και τα καλωδια, οποτε ποιος θα ειχε την ευθυνη?


quote:
Ορίστε PREDATOR;;;
Ωχ, ωχ...
Και είσαι και ψηλό και όμορφο παληκάρι...


Τι υπονοείς elo;;;;
Κατά το "σιροπιάζει την τουλούμπα";;;



εππ... για ηρεμησε

μην λες κακιουλες πρωινιατικα... τι θα κανεις την υπολοιπη μερα???


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2008, 10:16:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
πολυ ησυχια επικρατει σημερα


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2008, 10:35:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλημέρα και από μένα


quote:
Άσχετο, κάτι άκουσα ότι έπιασαν το Ρήγα για το φόνο του Σεργιανόπουλου κι ότι ομολόγησε. Έχει ακούσει κανείς κάτι;

Σκάλισα στο internet όλες τις κουτσομπολοκατινοκίτρινες φυλλάδες μήπως βρω κάτι σχετικό... τίποτα δεν υπάρχει που να στηρίζει αυτήν την άποψη, αν ήταν αλήθεια θα είχε βουήξει ο τόπος, εντελώς ράδιο αρβύλα( και μάλιστα αρβύλα που βρωμάει),μάλλον φταίει το χρωματάκι του Ρήγα που φέρνει προς το κατράμι, και άρχισαν οι κακές γλώσσες.

quote:
Ο λογος? Ο λογος ειναι οτι εγω μονο ξερω να τους συνδεσω στις πριζες και τα καλωδια, οποτε ποιος θα ειχε την ευθυνη?

Μου φαίνεται ότι επιβάλλεται να τους κάνεις ένα φροντιστήριο περί πρίζας, και συνδεσμολογίας καλωδίων, αν θες να βρεις την ησυχία σου

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2008, 11:16:37  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους .
quote:
Ο λογος? Ο λογος ειναι οτι εγω μονο ξερω να τους συνδεσω στις πριζες και τα καλωδια, οποτε ποιος θα ειχε την ευθυνη?
--------------------------------------------------------------------------------


Μου φαίνεται ότι επιβάλλεται να τους κάνεις ένα φροντιστήριο περί πρίζας, και συνδεσμολογίας καλωδίων, αν θες να βρεις την ησυχία σου



Σωστή η κεραυνός πρέπει predator να μάθεις και κάποιον άλλο για να έχεις
Την ησυχία σου .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2008, 11:20:22  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
σιγουρα πρεπει... αλλα μεχρι να μαθουν..., αναγκαστηκα (φυσικα οχι "με το ζορι") η βοηθεια αυτη ειναι η μεγιστη... γιατι σε αυτους τους υπολογιστες, ειναι η μιση μας δουλεια (περα απο συστηματα κρατησεων και λογιστικα, μαζι και το ιντερνετ)...

ευτυχως η αποσταση απο το ενα γραφειο στο αλλο, ειναι περιπου 50 μετρα, οποτε το κουβαλημα δεν ηταν τοσο δυσκολο...


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2008, 19:28:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
quote:
PREDATOR-σιγουρα πρεπει... αλλα μεχρι να μαθουν..., αναγκαστηκα (φυσικα οχι "με το ζορι") η βοηθεια αυτη ειναι η μεγιστη...

Χα, Χα, Αυτό μου θυμίζει κάτι γνωστές ιστορίες με τεχνικούς υπολογιστών και πελάτες …

Τεχνικός: -Τι είδους υπολογιστή έχετε;
Γυναίκα πελάτης: - Έναν άσπρο...


Τεχνικός:- Πατήστε στο εικονίδιο "ο υπολογιστής μου" που βρίσκεται αριστερά στην Οθόνη.
Πελάτης:- Αριστερά όπως το βλέπετε εσείς ή εγώ;

Πελάτης:- Ναι, γεια σας, με λένε Μάρθα, δεν μπορώ να τυπώσω. Κάθε φορά μου βγάζει ένα μήνυμα "can't find printer". Πήρα τον εκτυπωτή και τον έβαλα ακριβώς μπροστά στην οθόνη, αλλά ακόμα μου λέει ότι δεν μπορεί να τον βρει...


Τεχνικός:- Τι υπάρχει στην οθόνη σας τώρα κυρία μου;
Πελάτης:- Ένα αρκουδάκι που μου πήρε ο φίλος μου από το σούπερ μάρκετ.

Πελάτης:- Το πληκτρολόγιό μου δεν δουλεύει.
Τεχνικός:- Είστε σίγουρος ότι είναι συνδεδεμένο στο πίσω μέρος του υπολογιστή;
Πελάτης:- Όχι, δεν μπορώ να δω από πίσω.
Τεχνικός:- Πάρτε το πληκτρολόγιο και κάντε 10 βήματα προς τα πίσω. Πελάτης:- Οk.
Τεχνικός:- Το πληκτρολόγιο έρχεται μαζί σας;
Πελάτης:- Ναι.
Τεχνικός:- Αυτό σημαίνει ότι δεν είναι συνδεδεμένο. Κοιτάξτε εκεί γύρω. Υπάρχει κανένα άλλο πληκτρολόγιο;
Πελάτης:- Ναι, βλέπω ένα άλλο στο γραφείο...Α! Αυτό δουλεύει!

Τεχνικός:- Το password σας είναι ένα μικρό γράμμα μ όπως λέμε "μήλο", ένα κεφαλαίο Σ όπως λέμε "σκύλος", και ο αριθμός 7.
Πελάτης:- Το 7 μικρό ή κεφαλαίο;

Πελάτης:- Δεν μπορώ να μπω στο internet.
Τεχνικός:- Το password είναι σίγουρα σωστό;
Πελάτης:- Ναι, είδα τον συνάδελφό μου που το έγραφε.
Τεχνικός:- Και ποιο είναι το password;
Πελάτης:- Πέντε αστεράκια.

Τεχνικός:- Ποιο antivirus πρόγραμμα χρησιμοποιείτε;
Πελάτης:- Το Netscape.
Τεχνικός:- Αυτό δεν είναι antivirus.
Πελάτης:- Αχ, συγγνώμη, το Internet Explorer.

Πελάτης:- Γεια σας, γράφω το πρώτο μου e-mail.
Τεχνικός:- Και ποιο είναι το πρόβλημά σας;
Πελάτης:- Έγραψα το "a" στην διεύθυνση, αλλά πώς θα βάλω το κυκλάκι γύρω του;



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2008, 09:42:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα σε όλους .

Τι έγινε ρε δελφίνια … που χαθήκατε όλοι ;
Σας πιάσανε οι ζέστες και ξημεροβραδιάζεστε στις παράλιες…


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2008, 11:28:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλημερα...

σημερα ειναι "νεκρη" μερα... Κυριακη βλεπεις...

οποτε φιλε Ελο, δεν πειραζει που καποιοι απουσιαζουν...


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 06:57:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους .

Να κεράσω τα καφεδάκια για να ξυπνήσουν όσοι δεν έχουν συνειδητοποιήσει ότι έφτασε η Δευτέρα…


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 08:19:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Δυστυχώς το Σαββατοκύριακο πέρασε πολύ γρήγορα κι όταν έρχεται η Δευτέρα συνειδητοποιείς ότι σαν χθες ήταν Παρασκευή μεσημέρι που σχόλασες από την δουλειά κι είχες στο νου σου την διήμερη ξεκούραση...

Όσον αφορά την ράδιο - αρβύλα για το Ρήγα, δεν άκουσα κάτι.
Είχε ειπωθεί όμως λίγο μετά την δολοφονία του ηθοποιού ακριβώς το ίδιο.
Έχει καταντήσει όμως κουραστικό να διαδίδουν συνέχεια φήμες χωρίς αληθινή υπόσταση, κάτι που προσωπικά μου φαίνεται ως ασέβεια προς τη μνήμη ενός ανθρώπου ο οποίος δεν βρίσκεται πλέον στην ζωή.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 10:31:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα

quote:
Να κεράσω τα καφεδάκια για να ξυπνήσουν όσοι δεν έχουν συνειδητοποιήσει ότι έφτασε η Δευτέρα…
Σ'αφήνει το πρωινό ξύπνημα να μην το συνειδητοποιήσεις;;; Αλλά το καφεδάκι είναι απαραίτητο, οπότε θα χτυπήσω ένα και θα πάρω καιτο τάβλι μαζί

Όσο για την υπόθεση Σεργιανόπουλου, το μόνο που ακούστηκε στην T.V είναι ότι πολύ γνωστός ηθοποιός κλήθηκε για να δώσει για δεύτερη φορά συμπληρωματική κατάθεση. Από γνωστό του γνωστού ω γνωστέ που είναι στην ασφάλεια άκουσα ότι έχουν καταλήξει στο Ρήγα αλλά πάει για κουκούλωμα. Τί να πω...

Πώς περάσατε Σ/Κ;
Εμείς αράξαμε Σαββάτο βράδυ σε μια καβατζωτή παραλία με σκηνές, φωτιές και λοιπά κι ήταν τέλεια! Στο πρόγραμμα ήταν να περάσουμε εκεί και την Κυριακή μας, αλλά ως γνωστή γκαντέμω αδιαθέτησα Κυριακή πρωί και φύγαμε άρον άρον

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 12:30:14  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα και καλή εβδομάδα elo θα πάρω το καφεδάκι οσο αφορά το τάβλι είμαι
Πρύτανης

quote:
Εμείς αράξαμε Σαββάτο βράδυ σε μια καβατζωτή παραλία με σκηνές, φωτιές και λοιπά κι ήταν τέλεια! Στο πρόγραμμα ήταν να περάσουμε εκεί και την Κυριακή μας, αλλά ως γνωστή γκαντέμω αδιαθέτησα Κυριακή πρωί και φύγαμε άρον άρον

Ε αυτά τα πράγματα τα υπολογίζουν στο περίπου .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 13:14:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
quote:
Ε αυτά τα πράγματα τα υπολογίζουν στο περίπου
Υπολογισμένο το είχα καλέ μου open mind, αλλά βλέπεις σε τέτοιες περιπτώσεις οι φίλοι μου οι Ρώσοι με θυμούνται νωρίτερα...

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 13:37:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Υπολογισμένο το είχα καλέ μου open mind, αλλά βλέπεις σε τέτοιες περιπτώσεις οι φίλοι μου οι Ρώσοι με θυμούνται νωρίτερα.

Είναι αυτό που λεμέ απρόσκλητοι επισκέπτεςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 14:37:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλησπερα σας... τι κανετε? ζεστη και παλι...


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 16:13:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλησπέρα στη παρέα

Από σήμερα τέρμα τα σχολεία και για τους εκπαιδευτικούς, από Σεπτέμβρη πάλι, έτσι και επίσημα είμαι αδειούχος εδώ και λίγη ώρα, αλλά δεν πρόκειται να αράξω και πολύ, κάτι τα τρεξίματα με το κτηματολόγιο, κάτι οι αγροτικές ασχολίες(ξεχορτάριασμα από το φόβο της φωτιάς) στο εξοχικό, έχει να πέσει μεσινέζα και τσάπα που θα πάει σύννεφο, έτσι μόνο ξεκούραση δεν πρόκειται να δω

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 18:22:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Από σήμερα τέρμα τα σχολεία και για τους εκπαιδευτικούς, από Σεπτέμβρη πάλι, έτσι και επίσημα είμαι αδειούχος εδώ και λίγη ώρα, αλλά δεν πρόκειται να αράξω και πολύ, κάτι τα τρεξίματα με το κτηματολόγιο, κάτι οι αγροτικές ασχολίες(ξεχορτάριασμα από το φόβο της φωτιάς) στο εξοχικό, έχει να πέσει μεσινέζα και τσάπα που θα πάει σύννεφο, έτσι μόνο ξεκούραση δεν πρόκειται να δω

Έλα, χλιδή είσαι δυο μήνες αδεια τι να πούμε και εμείς 10 μέρες με το ζόρι τον
Αύγουστο και αυτές θα τις πληρώσουμε χρυσές απ την τσέπη μας .

quote:
καλησπερα σας... τι κανετε? ζεστη και παλι...

Που είσαι βρω predator σήμερα ?έπεσε δουλεια ?Για την ζεστη συμφωνώ μια απ τα ιδία .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 18:31:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
σημερα ειχα πολλες "εξωτερικες" δουλειες (δηλαδη εκτος γραφειου)... και σε συνδυασμο με την ζεστη, ηταν εξουθενικες!

ετσι πως παω, την θερμοπληξια δεν την γλιτωνω


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 19:58:16  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
λοιπον, πως ειστε? πως ηταν η μερα σας?


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 21:04:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
quote:
Open Mind -Καλημέρα και καλή εβδομάδα elo θα πάρω το καφεδάκι οσο αφορά το τάβλι είμαι
Πρύτανης

Να’ σαι χω στα υπόψη μου ή μήπως να μην σου χαλάσω την ιδέα του πρύτανη….

quote:
loukritia -Εμείς αράξαμε Σαββάτο βράδυ σε μια καβατζωτή παραλία με σκηνές, φωτιές και λοιπά κι ήταν τέλεια! Στο πρόγραμμα ήταν να περάσουμε εκεί και την Κυριακή μας, αλλά ως γνωστή γκαντέμω αδιαθέτησα Κυριακή πρωί και φύγαμε άρον άρον

Χα, Χα… ορισμένες στιγμές πιστεύω ότι πρέπει να είχες νονό σου τον… Μητσοτάκη…

quote:
PREDATOR -λοιπον, πως ειστε? πως ηταν η μερα σας?

Βαρετή όπως κάθε Δευτέρα…


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2008, 21:17:53  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
βαρετη δεν λες τιποτα!

και σε "σκοτωνει" και μονο η ιδεα του οτι δεν εχεις να κανεις και κατι


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2008, 06:53:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους .

Να κεράσω τα καφεδάκια μας για να ξεκινήσουμε την μέρα μας με όρεξη και κέφι για να πάει καλά όλος ο Ιούλιος…



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2008, 08:23:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα και καλό μήνα!

Πολύ καλά τα καφεδάκια του elo, ειδικά αυτό με θέα το Παλιό Λιμάνι των Χανίων είναι ιδανικό για ονειροπολήσεις!




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1401367
Maintained by Digital Alchemy