ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 03:53:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ

βρε γμτ ----- καφετζου εισαι ρε νεμπουλα???

αυτο θα πει τεχνικη!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 16:30:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ENA BΡΑΔΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ.
ΝΟΥΝΓΚΟΥ ΜΗ ΔΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΑΤΡΙΞ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ. ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΔΕΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ χχχχχχχαααχαχαχαχα ΑΝΤΙ ΓΙΑ ngw ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΧΑΜΙΚΟΣ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙΣ ΞΥΛΟΣΟΜΠΕΣ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΚΑΪΖΕΡ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΣ ΚΛΕΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ:

ngw Μ...Α
ΣΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ (δις)


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2004, 01:44:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Προς ολους τους ασχετους εδω μεσα.Αν μπορειτε να βρειτε το παρακατω;------------αντμινα=μι=αρ....Ω φωτεινοι παντογνωστες.Περιμενω την σοφια σας.Να μας διαφωτισετε ολους.---------Και να σκεφτειτε οτι ορισμενοι ειδικοι του χωρου νομιζουν οτι η αντμινα δεν υπαρχει.-----------Ηλιθιε και αφελη *****.Για σενα το λεω.

ΕΓΙΝΑΝ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2004, 16:30:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΗΛΘΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ.
ΕΧΕΙ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΕΜΑΤΑ. ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΙΣΩΣ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ <ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ> ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΕΙΑ. ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ <ΟΧΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ> ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΜΑΧΗ ΣΚΛΗΡΗ ΑΝΑΜΕΤΑΞΗ ΤΟΥΣ.
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ <ΚΑΨΟΥΝ ΤΟ ESOTERICA.gr>.ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΣΙΤΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗΜΟΤΗΤΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΔΩ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΧΟΛΟΜΕΝΑ ΠΑΛΑΙΑ ΜΕΛΗ <ΛΟΓΟ ΠΛΗΘΟΥΣ ΜΗΝΗΜΑΤΩΝ> ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΟΔΗΓΕΤΗΣΟΥΝ ΤΟ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΛΑΣΟΥΝ.
ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΠΛΕΩΝ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΑΥΤΟ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΘΑΡΑ.
ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΥΓΟΥΝ ?
ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΕΡΠΟΝΤΑΣ ΦΤΥΝΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΕΤΟΥΝ ΤΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΤΟΥΣ ?
ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.

ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2004, 19:47:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama
πρωτα πρωτα να σας ευχαριστησω που πλουτισατε το λεξιλογιο μου

ανυπομονω να τσακωθω εχω πολλες καινουργιες λεξεις να ξεστομισω.

πρωτα πρωτα δηλωνω οτι ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΝΕΝΟΣ
και συνεχιζω

φιλε ngw αφου δεν εχεις να πεις κατι και πρεπει να περιμενουμε τον 6ο στολο γιατι ανοιξες το θεμα εσυ και οχι ο στολος?

αφου δεν θελεις να μας πεις αυτα που εχεις να πεις γιατι το ανοιξες το θεμα?

αφου εχεις προβλημα με αυτους που σου κλειδωσαν τα θεματα γιατι ξεσπας στα υπολοιπα μελη?

λες οτι ειναι επικινδηνα εδω μεσα
φυσικα και ειναι αφου τους εχεις βρισει ολους λογικο ειναι να εχεις αποκτησει μερικους πολυ καλους εχθρους που φανταζομαι θα θελουν παρα πολυ να σε γνωρισουν απο κοντα.

γιατι τα βαζεται ολοι με τους gay?

επισης
γιατι εκανες ολοκληρο θεμα για το πως περασε καποιος στις διακοπες του?
αν σε ενδιαφερει τοσο το θεμα να σου πουμε ολοι πως περασαμε το καλοκαιρι για να παρεις ιδεες για το επομενο καλοκαιρι
ισως να μας "δωσεις" και σε κανενα αλλο forum

ολοι θα θελουν να μαθουν τις γαργαλιστικες λεπτομερειες για το πως περασε το esoteρica το καλοκαιρι (φανταζομαι της αποτροπαιες σκηνες σαγιοναρα στην παραλια και trendy μαγιο μπρρρρρρ).

καθησα και διαβασα με μεγαλη υπομονη(ενα ταλεντο που δεν εχω σε μεγαλη ποσοτητα)

τοσες σελιδες και εβλεπα τον κλοιο να σφιγγει
μα καλα απο λαστιχο ειναι αυτος ο κλοιος?
προσοχη γιατι αν σπασει το λαστιχο και σε παρει στο προσωπο και θα τσουξει.

μα γιατι ολοι καθεστε και λετε και λετε και λετε και περιμενετε να μαθετε τι εκανε το καλοκαιρι ο καθενας?
αφηστε τον δημιουργο του θεματος να απαντηση οποτε ειναι ετοιμος
πρεπει δηλαδη να υπαρχει ψυχαγωγια μεχρι να ερθει η στιγμη των μεγαλων αποκαλυψεων?
τι ειναι ημιχρονο στο μπασκετ?
τουλαχιστον εκει βλεπουμε τα κορμακια να χοροπηδανε
προσωπικα οι κοκκινες φρασεις με την γραμμουλα στην μεση δεν με διασκεδαζουν και τοσο.

οσο αναφορα τον φοβο
προσωπικα δεν φοβαμαι κανεναν
εχω δηλωσει και παλιοτερα οποιος θελει να με βρει θα με βρει στην παρνηθα
αλλα καλο θα ηταν να μην ερθει μονος του γιατι με το κρανος και τους θωρακες ειναι λιγο δυσκολο να με κανει να πονεσω

μονο μην με χτυπησει με την βλακεια
αυτη ποναει και πιστευω οτι αυτο το οπλο πρεπει να απαγορευτει οπως τα χημικα και βιολογικα οπλα

ειναι ανανδρες αυτες οι επιθεσεις.

ακουω και ακουω συνεχεια οτι το forum ειναι αντρο μασονων,εμπορων ναρκωτικων κ.α τωρα ειναι λιγο αγαθο να σκεφτει καποιος οτι οι μασωνοι θα κατσουν να διαβασουν post σαν αυτα που διαβασα εγω τοσες σελιδες πριν

αλλα και σε μασονικη στοα να επεσα δεν δινω δεκαρα
την γνωμη μου την εχω
ισως να ειναι λιγο ρισκο για τα ατομα μικροτερης ηλικιας
αλλα δεν εχω ακουσει ποτε να στρατολογουν πιτσιρικαδες οι μασωνοι

εδω δεν γινονται μελη ατομα που θελουν να στρατευθουν σε αυτη την ομαδα.


νομιζω οτι η υποτιμηση της νοημοσυνης των υπολοιπων μελων φταιει για πολλα προβληματα
δεν ειμαι και τοσο παλιο μελος
ομως εχω δει αρκετες περιπτωσεις μελων νεαρης ηλικιας τα οποια ειχαν την ταση να παραστρατησουν
ομως (και πολυ καλα εκαναν) καποια μελη τους επανεφεραν στον σωστο δρομο

ειμαι μαρτυρας τετοιων γεγονοτων και μαλιστα αρκετες φορες της συμβουλες της εδωσαν ανθρωποι που θελεις να τους βαλεις στον κλοιο

δεν λεω και εγω εχω δηλωσει παραιτηση απο το forum αλλα γυρισα γιατι δεν τελειωσαν αυτα που ειχα να πω
και γιατι δεν ειναι κανενας τελειος
τα λαθη ειναι ανθρωπινο γνωρισμα και δεν μπορει κανενας να εχει την απαιτηση απο τον αλλον να ειναι τελειος απο την στιγμη που ουτε ο ιδιος ειναι αναμαρτητος

προσωπικα εχω κανει εδω μεσα πολλα λαθη
αλλα αυτο δεν ειναι κακο
αρκει να γινονται μαθημα (οχι αυτοματα αλλα καποια στιγμη καλο θα ηταν να γινουν ενα καλο μαθημα).

τουλαχιστον λυπηθητε τα νεα μελη
δωστε τους μια εβδομαδα προσαρμογης

ride on

I'm gonna ride on
Ride on
Ride on, standing on the edge of the road
Ride on, thumb in the air
Ride on, one of these days I'm gonna
Ride on, change my evil ways
Till then I'll just keep ridin' on


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2004, 21:38:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Καταλαβαμε τον λογο που εγραψες ενδοραμα.Τοσα πολλα λογια που δεν λενε τιποτα.Εσυ σαν παντογνωστης------αντμινα=μι=αρ------Ξερεις τιποτα για αυτα και αλλα.------Τις δραστηριοτητες του εσοτερικα τις ξερω πιο καλα απο σενα----και πιο καλα απο μενα ''αλλοι''.Οποτε ανεβα στην παρνηθα μηπως σε χτυπησει ο αερας και συνελθεις.-------Το ξαναπα ολα γινονται βαση σχεδιου.Πρεπει να εισαστε αφελεις αν νομιζετε οτι ολα γινομται τυχαια.------Οποτε θελουμε εμεις θα γινουν ''ολα''.Ειπαμε ολες τιε δραστηριοτητες του εσοτερικα τις ξερουμε.Τις κρυφες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2004, 21:55:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
NGW ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!!!
ΑΣΕ ΤΙΣ @#@#$!@# ΚΑΙ ΔΕΙΞΕ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ!!!!!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 00:07:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama
τοσα πολλα λογια και δεν ειπα τιποτα?
οπως νομιζεις

και σε ενοχλησε?
δεν ξερω φιλε μου τι θα μπορουσα να πω εγω για ολα αυτα τα post που εχεις γραψεις και που δεν λενε πραγματικα τιποτα

μαλλον θα μπορουσα να πω πολλα αλλα οπως βλεπεις εχω υπομονη (ακομα?)και υποθετω οτι ειμαι αρκετα ευγενικος

εχεις ενα θεμα που κοντευει της 10 σελιδες και εκτος απο το "θα δειτε" και μερικες βρισιες δεν εχει τιποτα αλλο

τουλαχιστον αν θελεις να μας πεις για ποιο λογο ανοιξες το θεμα που οπως ειπες εχει σκοπο να βγαλει απλυτα στην φορα
ενω ειπες και εσυ δεν προκειται να μας πεις!!!!!!!!!!!

εισαι λιγο παραλογος.

και αφου δεν ειπα τιποτα τοτε πως καταλαβες?
παλι εισαι λιγο παραλογος

εκτος και αν θελεις να δημιουργησεις μπαχαλο και αναταραχη
σε αυτη την περιπτωση δεν εισαι καθολου παραλογος
εχεις καλη τακτικη

αλλα αργα ή γρηγορα θα σε βαρεθουν ολοι και δεν θα σε παιρνει κανενας στα σοβαρα

ηδη οπως βλεπεις και μονος σου
πολλοι ειναι αυτοι που σε εχουν παρει στο ψιλο

ισως να ειμαι ο και ο μοναδικος αυτη την στιγμη που δεν σε εχει παρει με τις λεμονοκουπες.

ελπιζω αυτη την φορα να ημουν πιο κατανοητος.


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 01:26:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Breeeeiiii kalws ton Cybermaster! Poy xa8hkes bre poylaki!
Re sy ngw, san polla den mas ta pes? (ennow tis brisies, kai fysika oxi tis zoymeres katakokkines istories).
Mas les hli8ioys.... Poy to sthrizeis? Epeidh den exeis poy na pathseis, antidras etsi? Gia koita poios milaei....
quote:
Αν ψαχνεις να βρεις την πραγματικη αγαπη σε αυτη την ζωη,τουλαχιστον απετυχες.Αυτο δεν προκειται να γινει ποτε.Και αν βρεις την πραγματικη αγαπη σε αυτη την ζωη.Ποτε δεν θαστε μαζι.

Ma poooooooooosssoooo anohtos mporei na eisai.... ngw.... poso anohtos.... pragmatika! Ayto twra pws to symperanes, h8ela na 3era.... Ma tiiiiiiii myalo koybalas anohte.... Poly 8a h8eles pragmatika na hsoyn sth 8esh moy, anohte. (Allos enas pseytomentioym kyries kai kyrioi....). Mhpws na mas erixnes kai thn trapoyla, re geloie, gia na mas peis to pote 8a se lyntsaroyme omadikws, tipotenie???? Ante kane mas th xarh, poy 3ereis ki apo symboyles.... Ante pollaplasiasoy me to mhden na e3afanisteis lew egw!!!!!!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 01:31:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Υπαρχουν τεχνικες σε ολα αυτα.Και ολα αυτα εχω ξαναπει γινονται βαση σχεδιου.Ποσες φορες θα το ξαναπω.Και εχω πει οτι ολα αυτα που γραφονται εδω δεν γραφονται για σας.Ολα αυτα ειναι για να παρουν τα μηνυματα ''αλλοι''.Πανω απο την αντμινα και την αμαλια.Το game δεν γινεται βασικα γι αυτους.Αυτοι δεν αντιλεγω μπορει να ξακινησαν με τις ποιο καλες προθεσεις.Μετα ομως;--------Μηπως νομιζετε πως ειναι ευκολα ολα αυτα;Ολα ειναι ενα παιχνιδι.Κινησεις και απο τις δυο πλευρες.--Φυσικα δεν καταλαβαινετε τι λεω.Αλλα γιατι να καταλαβετε;---------Εδω δεν μπορειτε να βρειτε αυτο:αντμινα=μι=αρ-----τουλαχιστον μπορειτε αυτο;ενδοραμα απαντα.Η ανεβα στην παρνηθα να παρεις αερα.Απαντα μονο σε αυτο.Η αλλιως τζους.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 01:46:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
M aresei poy mas to paizeis kai...anetos...
quote:
Υπαρχουν τεχνικες σε ολα αυτα.

Thn texnikh toy "stribein dia ths e3afanisews" th gnwrizeis? Ean eiiiiisai toso e3ypnos, stripse loipon.
Ki an ayta poy grafontai edw, den grafontai gia mas, tote poios o logos na mas brizeis???


Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 01:57:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS
Το μόνο σχέδιο που έχω δεί μέχρι τώρα είναι αυτό πρίν πείς οτι
υπάρχει σχέδιο. Το σενάριο του Φώσκολου. Το της ανόδου της αγωνίας.
Στην αρχή ο στόχος σου ήταν να ξεμπροστιάσεις την Αντμίνα. Μετά αφού
η αντμίνα έχει καλές προθέσεις θα ξεμπροστιάσεις τους απω πάνω;

Τί σχέση έχει τότε αυτό με τους άσχετους που το μόνο που θα σε
έκαναν είναι να σε βρίσουν και να σε χλευάσουν. Άν όντως είσαι
τόσο έξυπνος δεν θα μιλούσες με άσχετους...Αλλα με τις αρχές.
Άν δεν το κάνεις είσαι απλα συνένοχος. Άν αυτά που λές μπορεί να
έχουν σχέση με εγκληματικές ενέργειες τότε αυτή η απόκρυψη με
σχέδιο και θελημένα όπως λές λέγεται "υπόθαλψη εγκληματία".
Αν τίποτα απο όλα αυτά δεν συμβαίνει είσαι κατηγορούμενος εσύ
με "Συκοφάντιση κατ'εξακολούθηση" και οι υπεύθυνοι του χώρου
μπορούν να ζητήσουν αρκετά υψηλή αποζημίωση. Πρόσεχε λοιπόν
γιατί άν δεν είσαι πλούσιος και απλά παρανοϊκός τότε για μένα
έχεις σοβαρό πρόβλημα.

Η μόνη διέξοδός σου είναι να δηλώσεις και επίσημα οτι είσαι ψυχικά
ασθενής. Το δρομοκαϊτιο δεν είναι μακριά...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 02:04:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Τελικα εισαστε ηλιθιοι.Εγω σας ρωτω τι σημαινει αντμινα=μι=αρ και σεις μου λετε ......Ξερει κανεις τελικα.Απαντησεις θελω.Ξερετε;Ασχετοι.Αν δεν απαντησετε εισαστε ολοι ασχετοι.μπου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 02:10:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Ki esy eisai hli8ios, giati ki emeis alla rwtame ki alla apantas....
admina=mi=ar ... alh8eia, ti prospa8eis na kaneis? Test nohmosynhs? Na soy kanw egw ena, na doyme ean to breis? Kai tote 8a doyme poios einai o sxetikos.... : ti shmainei ngw=ki=to???? Bres to an mporeis, xixixi!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 02:23:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ηλιθια απαντηση απο ενα ηλιθιο πλασμα.Λαθος βλημα ΕΙΝΑΙ.Ηλιθιο καντηνε μην ακουσεις κανα μπινελικι ασχημο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 02:35:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Bebaiws bebaiws.... ekei poy den mporoyme na apanthsoyme, arxizoyme ta brisidia... Pw pw pw... Alla skyli poy gaygizei den dagkwnei. Einai toso deilo kai mizero, poy to mono poy toy menei einai h fwnh. Oso gia ta dontia, hdh mas exeis apodei3ei pollakois oti "mono logia hhhhsoyn, tipota pio peraaa".
Mpaaa???? Exei kai mpinelikia to programma? Kai malista...xontra.... Ti mege8os?
To an 8a thn kanw, einai diko moy 8ema, kai diatages den dexomai apo kanenan, poso mallon apo enan aroyraio. Tsoy re Lakh.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 02:39:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Καντηνα βλημα γιατι εχεις ανιχνευτει.Αυτο σου λεω μονο.Με ολα τα επακολουθα.Αν γουσταρεις τιποτα εδω ''ειμαστε εμεις''.Αν καταλαβαινεις τι εννοω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 02:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama
φιλε μου ανεβαινω σχεδον καθε μερα και αναπνεω καθαρο αερα
και στην ηρεμια του δασους προσπαθω να βαλω της σκεψεις μου σε μια σειρα

καλο θα ηταν να εκανες και εσυ το ιδιο

και δεν χρειαζομαι οδηγιες απο κανεναν για τι θα κανω

μυαλο εχω και σκεφτομενος ανθρωπος ειμαι
και δεν εχω αναγκη απο δεμενους σπαγκους στα χερια μου.

ξεκινησες να πεις κατι και τελικα επιασες τα αρχικα
μου θυμιζεις εκεινους τους τυπους στην τηλεοραση που τους παιρνουν τηλεφωνο για να τους πουνε τις διαφορες στις φωτογραφιες.

πεταξες 2 γραμματα και θελεις να βρουμε τι σημαινουν απο την στιγμη που δεν ξερουμε για τι πραγμα μιλας (ξερεις?)

και σιγουρα εδω θα απαντησεις "ειδατε? εγω σας το ελεγα οτι δεν καταλαβαινετε"

και πρωτα πρωτα δεν εξηγησες μερικα πραγματα
ειναι Μ ή ΜΙ?
ειναι ΑΡ ή Ρ? ή R?
ειναι ορθογραφημενο?
δηλαδη μηπως ειναι ΜΗ?


μηπως θελεις να μας πεις οτι τον ελεχγο του forum τον εχουν παρει οι μασωνοι και γινεται εδω μεσα η μητερα των μαχων?
φιλε μου αυτο γινεται ετσι και αλλιως και χωρις αυτους.

και εδω που τα λεμε
αφου δεν εχεις να μας πεις κατι
αφου δεν εχεις κατι με τους συντονιστες

τι το θελεις το τοπικ?
αστο να παει στο καλο

στειλε ενα email σε αυτον που εχεις βαλει στο ματι
για να μην κουραζεσαι και να μην κουραζεις και εμας
φευγω και εγω
σε λιγο θα φυγουν και οι τελευταιοι που ερχονται στο τοπικ για να σπασουν πλακα μαζι σου

και μετα φωναζε οσο θελεις

εχει ξαναγινει αυτο
και ειναι λιγο πικρο να μην σε παιρνει κανενας στα σοβαρα
(μπορει να μην ειμαι ο αρχαιος του esoterica αλλα το εχω δει)

καλη συνεχεια


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 02:52:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Axxx exw anyxneytei.... pw pw fobos... ti 8a apoginw h ermh. Ma kala, pws ta kataferes bre 8hrio? Ma poios eisai, o typos toy Swordfish? Me exeis afhsei anaydh.
An goystarw tipota? Ayto poy "goystarw" to exw kai se perissia posothta kai POIOTHTA, kai den psaxnw tipota allo se sapio periballon, an katalabaineis ti ennow....
Koita mhn er8eis na me deireis, 8a se paroyn 4, an katalabaineis ti ennow. Pes sth mamaka soy na soy dwsei to galataki, an katalabaineis ti ennow. Kai kane kana ntoyz, giati brwmas, an katalabaineis ti ennow.
Etsi ag...tos 8a meineis, opws kai na xei... TO PIASES TI ENNOW?????
Gia mia akomh fora, pollaplasiasoy me to mhden kai xasoy.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 03:03:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ενταξει αν δεν μπορειτε να το βρειτε δεν φταιω εγω.Και κατι αλλο.Ειλικρινα.Εχω ορκιστει να μην ξανατσακωθω με ΕΛΛΗΝΑ.Σας θεωρω αδελφια μου.Και πιο πολυ αυτους απο πανω την σαλονικη.Κι ας ειμαι απο την αθηνα.Ολα αυτα που λεμε εδω μην τα παιρνετε προσωπικα.Εγω δεν εχω τιποτα μαζι σας.Ειπαμε για ''αλλους'' γραφω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 03:21:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Egw na soy pw oti eimai Makedonissa. Th glhtwnw????

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 03:21:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Και στο κατω κατω της γραφης ο αντμιν-προσεξτε πρωτη φορα τον λεω αντμιν-και η αμαλια ειναι ΕΛΛΗΝΕΣ.Αν εχω τυψεις;Δεν φταιω εγω.Εγω μπορει να την κανω.Δεν ξερω τι θα γινει ειλικρινα.Παντως πριν την κανω θα γραψω αυτο.αντμιν=μιχαλακης=arzuna.Τι σημασια εχει για μενα πια.Το προβλημα ειναι σε ''αλλους''.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 03:25:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Και ισως αυτο ειναι το τελευταιο μηνυνα.ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ.Ολοι μαζι θα τα βρουμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 03:26:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΒΡΕ GNW ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΟΥΜΑΡΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ!!!!
ΚΑΛΑ ΞΕΝΙΤΙΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖ ΤΟ ΚΑΠΕΛΛΟ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 03:30:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Xixixixiiii, to kalytero to eides CYBERMASTER? Afoy o typos bare8hke apo monos toy na grafei m....es, stribei kai xanetai! Epiasan oi eyxes moyyyyyyyyy!!!!!!! La la la laaaaa!!!!
Wx... les na ladw8hke apo ton Admin? (ADMIN : 3ereis oti kanw plaka, se parakalw!!!)
Pantws, krima re gmt, twra poios 8a einai h gwnia toy paidioy....

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 03:49:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Τωρα εχω νευριασει.Ριχνετε λαδι στη φωτια.Αφου λεω εγω την κανω ''ασχημα''.Εσεις θελετε να με επαναφερετε παλι στο ιδιο θεμα.Ηλιθιοι και ασχετοι δεν καταλαβαινετε αυτα που λεω.Θελετε να σας πω για τι φαπες που πεσαν και πηγαν ολοι στην αστυνομια για το τι παιρνει... για τον μιχαλακη.οχι δεν συνεχιζω.Θελετε να με κανετε να συνεχισω;Ας το κανουν αλλοι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 03:53:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΞΕΝΙΤΙΑ!!!
ΠΑΝΤΩΣ GNW ΑΝΤΕ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΟΠΥ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΙΣ ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 03:55:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Ξενιτια τελικα ξερεις πως θα σε χαρακτηρισω. *****.

ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΑΝΑΡΜΟΣΤΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 04:01:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Και φυσικα αφου εγω ηθελα να την κανω και δεν με αφησατε.Ενδοραμα πως σε λενε.Ανεβα στην παρνηθα.*****Μετα υψωσε το στο αερα να δεις αν φυσαει βοριας η νοτιας.Μονο για αυτο εισαι αξιος.

ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΑΝΑΡΜΟΣΤΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 04:11:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
-TI KANEΙΣ ΓΙΑΝΝΗ???
-ΚΟΥΚΙΑ ΣΠΕΡΝΩ!!!

GNW ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΠΕΙΣΤΗΚΑΜΕ ΑΝΤΕ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΡΕ!!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΑ ΣΤΙΣ ΒΡΥΣΙΕΣ ΣΟΥ....
ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΠΤ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΡΥΣΙΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΞΕΝΙΤΙΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ!!!
ΑΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!
ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΛΗ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy