ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Εκπομπές Λιακόπουλου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 04:47:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χαιρετώ!

Έσεται Ήμαρ:

quote:
Και μαλιστα δεχτηκε γι αυτο τις καταρες του Κεραμυδα που ειναι φαν των Εψιλον.
Φίλε μου κάνεις μεγάλο λάθος, ο Κεραμυδάς δεν είναι ένας απλός οπαδός-θιασώτης της θεωρίας, είναι ο εμπνευστής των Έψιλον και της ομώνυμης ομάδας και θεμελιωτής της όλης θεωρίας. Ο Κεραμυδάς δεν έκανε κάτι πρωτότυπο. Έχει αντιγράψει κατά ενα μεγάλο μέρος την νεοναζιστική λογοτεχνία και τις θεωρίες της για Arisches deutsches Volk, υπερανθρώπους, υπανθρώπους και την καταγωγή της "ανώτερης" γερμανικής φυλής απο τον πλανήτη Aldebaran.

Υποστηρίζει επίσης η συγκεκριμένη θεωρία πως το τρίτο REICH (και ο Hitler) κατόρθωσε να επιβιώσει της ήττας του δευτέρου παγκοσμίου πολέμου και δημιούργησε υπόγειες βάσεις στην Ανταρκτική. Στις βάσεις λοιπόν αυτές αναπτύσεται υπερτεχνολογία, υπερόπλα, ιπτάμενοι δίσκοι τύπου Vril και μεταγενέστερα μοντέλα ιπτάμενων αντιβαρυτικών δίσκων. Έχουν λέει μάλιστα κατατροπώσει τους αμερικανούς σε αρκετές αερομαχίες οι οποίες (όπως πάντα) μένουν κρυφές στο ευρύ κοινό.

Σας θυμίζουν τίποτα όλα αυτά;;

FunEL team: Εξαιρετική απο καλλιτεχνικής απόψεως η δουλειά σας και με έξυπνα δοσμένη σάτυρα. Έχω να σας προτείνω μόνο μια μικρή διόρθωση. Η λέξη UBERMENSCH (υπεράνθρωπος) προφέρεται UEBERMENSCH και παίρνει Umlaut στο "U" (δυο μικρές τελίτσες διπλα-δίπλα πάνω απο το U δηλαδή).




"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"

Εσυ εισαι λαθος φιλε μου.Ο Κεραμυδας δεν ειναι εμπνευστης της πραγματικης ομαδος "Ε".Ειναι εμπνευστης της ομαδος "Ε" οπως αυτος την φανταζεται και τα περισσοτερα που λεει δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα.Και βασεις δεν των "Ε" δεν υπαρχουν μονο στην Ανταρτικη αλλα και στην Αργεντινη.Οσο για τους πιλοτους των αντιβαρυτικων σκαφων ειναι κυριως Ελληνες,Αργεντινοι και Ρωσοι(με ενα μικρο ποσοστο αλλων εθνοτητων).

Edited by - Έσεται Ήμαρ on 16/10/2005 04:50:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

funel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 17:16:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MEGA POST ΞΑΝΑ

Το Υψηλό Μυστικό Συμβούλιο βλέπει με ικανοποίηση και υπερηφάνεια ότι η επιλογή του Έσεται Ήμαρ στις τάξεις του ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΛΙΑΚΟΥΡΟΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ήταν ΕΠΙΤΥΧΗΣ (ΕΠΙΤΥ ΧΕΣΤΑΤΗ μπορούμε να πούμε). Το Υψηλό Μυστικό Συμβούλιο διέβλεψε με τη βοήθεια της Θείας Πρόνοιας τη Καθαρή, Δυνατή και Ελληνική ματιά του υποψήφιου Ιππότου.

Ανθρωποι του Κριτικού Πνεύματος του ΕΠΙΤΙΜΟΥ ΥΠΑΣΠΙΣΤΗ ΤΩΝ ΙΕΡΩΝ, ΑΓΙΩΝ ΚΑΙ ΟΣΙΩΝ ....κλπ, Έσεται Ήμαρ σπανίζουν.
Γι αυτό και ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΕΙ το ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ έμβλημά του

καθώς και του επιδίδεται το υψηλό Παράσημο-φυλαχτό Κωσταντινάτο με ειδικές ευλογίες του γέροντος Λέροντος


http://funel.blogspot.com/2005/09/t.html


Παραθέτουμε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΟΜΙΚ το οποίο αναφέρεται τους εκπεσώντες αγγέλους ΕΛοχείμ, τους Υπερανθρώπους και φυσικά την αναγγελία της Νίκης της ένδοξης 6ης Κοσμοκρατορίας επί του αμερικανοϊσριλινού λόμπυ και όχι μόνο (αφού βέβαια ολοκληρώσουμε το ξεκαθάρισμα των μιαρών εθνών που ξεκινήσαμε πριν 60 χρόνια με τον Αδελφό Αδόλφο), όπως λένε οι προφητείες του γέροντος, Αγίου κλπ.

εικόνα κλικ^^^
εικόνα κλικ^^^

Παραθέτουμε επίσης και απόσπασμα εχθρού του Ελληνοχριστιανισμού, γνωστού Αθέου, Σατανιστή κλπ


....."Διαβάστε ΤΟ ΕΚΚΡΕΜΕΣ ΤΟΥ ΦΟΥΚΩ του Ουμπ. Εκο, θα εκπλαγήτε όταν συναντήσετε ακριβώς τη περιγραφή Λιακόπουλου και τη μέθοδο ύφανσης μιας όποιασδήποτε συνωμοσίας ή αυθαίρετης συσχέτισης στοιχείων με λογικοφανείς αποδεικτικές μεθόδους (έτσι καίγαν τις μάγισσες στο μεσαίωνα). Βιβλίο βγαλμένο πριν 20 χρόνια.
Αλλά και η ιστορία του Εθνικοσοσιαλισμού (με άμεσο απόγονο τον Εθνικισμό), διδάσκει πολλά. Δείτε πολύ πρόχειρα κάποιες αναλογίες:

Τρίτο Ράιχ (Τρίτη Αυτοκρατορία) / 6η ελληνική Αυτοκρατορία
Άρειοι προορισμένοι από το θεό να κυβερνούν με δικαιοσύνη / Έλληνες προορισμένοι από το θεό να κυβερνούν με δικαιοσύνη
ο Χριστός ήταν Άρειος / ο Χριστός ήταν Έλληνας
εβραιοκαπιταλισμός, εβραιομπολσεβικισμός / αμερικανοϊσραιλινό λόμπυ
φταινε οι εβραίοι / φταίει η σκοτεινή πλευρά του Σιωνισμού
διανοούμενοι εχθροί (Γκέμπελς) / κουλτουριαραίοι
Πρωτόκολλα της Σιών / Πρωτόκολλα της Σιών
Σύμβολο του ήλιου (σβάστικα) / Σύμβολα Απόλλωνα Ελ κλπ
Κοίλη γη / Κοίλη γη
Πίστη στον Εθνικοσοσιαλισμό / Πίστη στην Ελληνορθοδοξία
Επικράτηση του Πανγερμανισμού / επικράτηση του Ελληνισμού και της ορθοδοξίας
Θεία Πρόνοια / Σχέδιο του Θεού
υπάνθρωποι / μιαρά έθνη

Κάποτε ήμουν της άποψης ότι αυτός ο καραγκιόζης (Λιακο) αν δεν ήταν τόσο βλάκας θάταν φοβερά επικίνδυνος. Τώρα βλέπω ότι όντως είναι επικίνδυνος αν και βλάκας. Γιατί? Ο κόσμος δεν έχει τις λογικές αντιστάσεις, λειτουργεί ποδοσφαιρικά, παρασύρεται από τις κραυγές με ένταση και φανατισμό (ακούστε τις κραυγές του Χίτλερ και κάντε μια μικρή αντιπαραβολή με το δικό μας καραγκιόζη), η συλλογική μνήμη αμβλύνθηκε μετά από 60 χρόνια. ......."

ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
amalia
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 22:15:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχω παρατηρησει οτι ορισμενοι θεωρειτε των Λιακοπουλο επικινδυνο.Λυπαμαι κυριοι αλλα ειστε πολυ μικροι.Θεωρειται επικινδυνο εναν πωλητη βιβλιων;Να υποθεσω πως το βραδυ δεν μπορειτε να κοιμηθειτε;Οτι σε καθε ακουσμα του συγκεκριμενου παθαινεται αμοκ;Η Ελλαδα δειλοι μου συμπατριωτες δεν κινδυνευει απο τον Λιακοπουλο αλλα απο αλλους.Ο φοβος σας ομως ειναι τοσο μεγαλος που σας κλεινει να ματια.Καταννοω την οποια αντιπαθεια σας προς το συγκεκριμενο προσωπο αλλα το γεγονος του οτι τον θεωρειτε επικινδυνο μονο γελια μπορει να φερει.Αυτα μικροι και τιποτενιοι κυριοι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
velial
Μέλος 3ης Βαθμίδας


601 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2005, 03:44:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους velial  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι μικρε μου φιλε, η Ελλαδα δεν κινδυνευει ουτε απο τον Λιακοπουλο, ουτε απο "καποιους αλλους" αλλα απο ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ!

_________________________


Tότενες το μαύρο φίδι
το διπλό του το γλωσσίδι
πίσω από την αστοιβιά
βγάζει και κουνάει με βιά:

"Φως ζητάνε τα χαϊβάνια
κι' οι ραγιάδες απ' τα ουράνια,
μα θεοί κι' όξαποδώ
κει δεν είναι παρά δώ."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2005, 09:52:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

[..]
Αλλά και η ιστορία του Εθνικοσοσιαλισμού (με άμεσο απόγονο τον Εθνικισμό), διδάσκει πολλά. Δείτε πολύ πρόχειρα κάποιες αναλογίες:

Τρίτο Ράιχ (Τρίτη Αυτοκρατορία) / 6η ελληνική Αυτοκρατορία
Άρειοι προορισμένοι από το θεό να κυβερνούν με δικαιοσύνη / Έλληνες προορισμένοι από το θεό να κυβερνούν με δικαιοσύνη
ο Χριστός ήταν Άρειος / ο Χριστός ήταν Έλληνας
εβραιοκαπιταλισμός, εβραιομπολσεβικισμός / αμερικανοϊσραιλινό λόμπυ
φταινε οι εβραίοι / φταίει η σκοτεινή πλευρά του Σιωνισμού
διανοούμενοι εχθροί (Γκέμπελς) / κουλτουριαραίοι
Πρωτόκολλα της Σιών / Πρωτόκολλα της Σιών
Σύμβολο του ήλιου (σβάστικα) / Σύμβολα Απόλλωνα Ελ κλπ
Κοίλη γη / Κοίλη γη
Πίστη στον Εθνικοσοσιαλισμό / Πίστη στην Ελληνορθοδοξία
Επικράτηση του Πανγερμανισμού / επικράτηση του Ελληνισμού και της ορθοδοξίας
Θεία Πρόνοια / Σχέδιο του Θεού
υπάνθρωποι / μιαρά έθνη

Κάποτε ήμουν της άποψης ότι αυτός ο καραγκιόζης (Λιακο) αν δεν ήταν τόσο βλάκας θάταν φοβερά επικίνδυνος. Τώρα βλέπω ότι όντως είναι επικίνδυνος αν και βλάκας. Γιατί? Ο κόσμος δεν έχει τις λογικές αντιστάσεις, λειτουργεί ποδοσφαιρικά, παρασύρεται από τις κραυγές με ένταση και φανατισμό (ακούστε τις κραυγές του Χίτλερ και κάντε μια μικρή αντιπαραβολή με το δικό μας καραγκιόζη), η συλλογική μνήμη αμβλύνθηκε μετά από 60 χρόνια. ......."


Τον ίδιο προβληματισμό μοιράζομαι και εγώ εδώ και αρκετό καιρό. Αν μάλιστα συνυπολογίσουμε τα τεράστια οικονομικά, κοινωνικά, εθνικά προβλήματα που αντιμετωπίζουμε, φοβάμαι ότι θα υπάρξουν δεκάδες «Βιβλιοφαγάδες» και «Βιβλιοφαγούδες» που θα παρασυρθούν από τα λεγόμενα αυτής της «φράξιας» υπέρ-εθνικιστών.

Edited by - XD on 17/10/2005 09:56:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2005, 15:39:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κάποτε ήμουν της άποψης ότι αυτός ο καραγκιόζης (Λιακο) αν δεν ήταν τόσο βλάκας θάταν φοβερά επικίνδυνος. Τώρα βλέπω ότι όντως είναι επικίνδυνος αν και βλάκας. Γιατί? Ο κόσμος δεν έχει τις λογικές αντιστάσεις, λειτουργεί ποδοσφαιρικά, παρασύρεται από τις κραυγές με ένταση και φανατισμό (ακούστε τις κραυγές του Χίτλερ και κάντε μια μικρή αντιπαραβολή με το δικό μας καραγκιόζη), η συλλογική μνήμη αμβλύνθηκε μετά από 60 χρόνια. ......."

Κατι "σοφο" που μου ειπε προσφατα ενας οδηγος ταξι..."Η γνωμη των πολλων ειναι η γνωμη των ηλιθιων"

הצטרף לקרקס

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2005, 18:08:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ!

Hermes διαβάζοντας τα μηνύματα σου στο Topic παρατήρησα την εικόνα της υπογραφής σου και προσπαθώ δέκα λεπτά τώρα να την ερμηνεύσω χωρίς καμία τύχη.

Βασικά κάτι υποψιάζομαι αλλά δεν έχω καταλήξει σε ασφαλές συμπέρασμα.
Αυτό που με μπερδεύει είναι το "Unicorn crossing" (διασταύρωση μονόκερων). Το Τεκτονικό σύμβολο στον μονόκερο και το παράξενο έμβλημα με τα αντίστροφα έψιλον που ενώνονται απο έναν σταυρό, κάπου με οδηγούν αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Επίσης πρόσεξα πως το αρχείο έχει τον τίτλο 123.999,περίεργο.
Έχεις την καλοσύνη να μου το εξηγήσεις; Αν δεν θες να το δημοσιεύσεις στείλε μου E-mail.



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 02:28:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το Τεκτονικό σύμβολο στον μονόκερο και το παράξενο έμβλημα με τα αντίστροφα έψιλον που ενώνονται απο έναν σταυρό, κάπου με οδηγούν αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Χερε φιλε Loco.

Λοιπον εχουμε και λεμε, 1) Δεν ειναι το εμβλημα του τεκτονισμου, μιας και αντι του "G" εχει το "A"(αλλα δεν φενεται και πολυ καλα).

2)Αντιστροφα "G" παρακαλω και οχι "Ε", και αναγραφεται απο κατω "Femina Elatus"...

quote:
Αυτό που με μπερδεύει είναι το "Unicorn crossing" (διασταύρωση μονόκερων).

Μην σε μπερδευει φιλε μου, καθε περιοχη εχει και τα ζωα της, ετσι και εγω εβαλα μια ταμπελα για οσους "οδηγουν" σε τετοιους "δρομους" να ξερει τι προκειται να "γνωρισει".

Και μην ξεχναμε הצטרף לקרקס!
Γιατι πολλοι εχουνε μυαλο, αλλα λιγοι ξερουν τι ειναι...

הצטרף לקרקס

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
funel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 11:52:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΑΘΕΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ?
ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΣΚΟΤΕΙΝΟΣΙΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΥΠΟΧΘΟΝΙΩΝ?

Προς Hermes
Οι Ιππότες του Τάγματος ερευνούν το θέμα הצטרף לקרקס
ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ


Προς AVATARGR. Μας δείξατε ένα ακόμα δρομο. Είσαστε η αιτία να προσθέσουμε τη πρόταση ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ στη υπογραφή μας
Ο Προφήτης σας ευχαριστεί.


Προς Έσεται Ήμαρ
Είναι αισθητή η απουσία σας. Παρακαλούμε αυστηρώς επιστρέψτε.

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ NEWS:
ΙΕΡΑ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ


ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ - ΕΞΕΛΙΞΕΩΝ

HEIL UBERMENSCH LIAKO. ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ. GOTT MIT UNS.
http://funel.blogspot.com/

Edited by - funel on 24/10/2005 11:55:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 15:13:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οι Ιππότες του Τάγματος ερευνούν το θέμα הצטרף לקרקס
ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ

Welcome to the circus = הצטרף לקרקס

הצטרף לקרקס

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tonis
Μέλος 1ης Βαθμίδας


75 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 01:48:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tonis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΛΙΚΑ Ο ΛΙΑΚΟ ΟΛΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ.ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΒΙΒΛΙΑ ??
ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΜΟΝΟ 10 ΕΥΡΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
funel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 09:32:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΙΠΠΟΤΑ HERMES

Αι γνώσεις σου εις την Σιωνιστοβαρβαρικήν μας ενδιαφέρουν σφόδρα
Πρέπει να παραθέσεις σειρα προτάσεων ώστε να χρησιμοποιηθούν στα ευχέλαια spam του γεροντομπρίζα στο Ιερόν Σάτιον των Ιπποτών.

ΑΔΕΛΦΕ ΑΝΤΟΝΙΕ

Ο Προφήτης-Ισαπόστολος-Πλασιέ εφαρμόζει το αρχαίο Ιερόν Θαύμα της επί του Όρους Ομιλίας (οι τελευταίες εκπομπές ποτέ δεν είναι τελευταίες, όπως τα πακέτα Γνώσης - Μόρφωσης -Παραμόρφωσης είναι άπειρα)
Φυσικά κάνει τα κομμουνιστικά του και τα δίνει ΜΟΝΟ 10 Κωσταντινάτα.
Οσο για τους πελάτες τελικά θα μείνουμε εμείς και μείς.

ΑΣ ΠΑΡΑΘΕΣΟΥΜΕ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Προς Έσεται Ήμαρ
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΙΠΠΟΤΑ ΥΠΑΣΠΙΣΤΗ? ΑΝΕΛΗΦΘΕΙΣ ΣΤΟΥ 3459 ΕΛ ΟΥΡΑΝΟΥΣ
ΔΙΨΩΜΕ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΣΟΥ. ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ. Η ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ

HEIL UBERMENSCH LIAKO. ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ. GOTT MIT UNS.
http://funel.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 05:05:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΙΠΠΟΤΑ HERMES

Αι γνώσεις σου εις την Σιωνιστοβαρβαρικήν μας ενδιαφέρουν σφόδρα
Πρέπει να παραθέσεις σειρα προτάσεων ώστε να χρησιμοποιηθούν στα ευχέλαια spam του γεροντομπρίζα στο Ιερόν Σάτιον των Ιπποτών.


Οτι θελεις εδω θα ειμαι, μαλιστα ελεγα να σας ζητησω κατι ετοιμαζουμε μεγα-βιδεον με N.S.D.A.P.-Liako και τρομακτικες σκηνες της αποθεωσης του μεγα διδασκαλου 33(αλλα 5 μετο γαλλοσαξονικορωσσικο και 9 με το ευραιοαμερικανοαλβανικο συστημα τεκτ.) ΕΛ-ιακουρα.
Ετσι θα χρειαστω "Βιδεα" αποσπασματα του Λιακουρα απο TV αν εχεις....αντε να γελασουμε και λιγο.

Οσον αφορα την "επιδρομη" μας στο Λιακο-stores θα γινει αλλα πρεπει πρωτα να συζητηθουν νομικες ελευθεριες αλλα και concept για το story της Λιακο-raid.

הצטרף לקרקס

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
funel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 18:24:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οτι θελεις εδω θα ειμαι, μαλιστα ελεγα να σας ζητησω κατι ετοιμαζουμε μεγα-βιδεον με N.S.D.A.P.-Liako και τρομακτικες σκηνες της αποθεωσης του μεγα διδασκαλου 33(αλλα 5 μετο γαλλοσαξονικορωσσικο και 9 με το ευραιοαμερικανοαλβανικο συστημα τεκτ.) ΕΛ-ιακουρα.
Ετσι θα χρειαστω "Βιδεα" αποσπασματα του Λιακουρα απο TV αν εχεις....αντε να γελασουμε και λιγο.

Οσον αφορα την "επιδρομη" μας στο Λιακο-stores θα γινει αλλα πρεπει πρωτα να συζητηθουν νομικες ελευθεριες αλλα και concept για το story της Λιακο-raid.

הצטרף לקרקס




ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΙΠΠΟΤΑ

http://rapidshare.de/files/5013066/liako3.zip.html
http://rapidshare.de/files/5013782/liako4.zip.html

HEIL UBERMENSCH LIAKO. ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ. GOTT MIT UNS.
http://funel.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 23:30:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς φανελ-ακια:

Η κοκκινη προπαγαντα δεν θα περασει.Εσυ και τα φιλαρακια σου δεν θα καταφερετε το παραμικρο ειρωνευοντας πατριωτες.Θα ερθει η ωρα που εσεις μαζι με τα αδελφια σας τους παρελασοκαταργητες δεν θα τολματε να αρθρωσετε λεξη.

Νομιζεις φενελακια οτι κατι κανεις;Απαντησε τουλαχιστον για μια φορα σαν αντρας και ασε τις ειρωνιες.Εισαι πιονι της παγκοσμιοποιησης και των σκοτεινων δυναμεων του Μασωνισμου.Αν δεν μπορεις να καταλαβεις πεντε απλα πραγματα τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου.Καποιους σαν και εσενα βλεπουν οι αντιχριστοι που κυβερνουν τον κοσμο και περνουν κουραγιο.Αλλα οσο κουραγιο και αν εχουν ερχεται και η δικια τους ωρα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 03:16:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ!

Εγώ βασικά δεν δίνω ούτε δέκα Κωσταντινάτα για τα συγκεκριμένα βιβλία.
Προτιμώ να δώσω αυτά τα χρήματα για την συνδρομή μου στο "World of Warcraft".

Ωστόσο είμαι περίεργος να μάθω τι ακριβώς γράφει η συγγραφέας της σειράς των βιβλίων "Πατρώον γένος". Εαν κάποιος που έχει στην κατοχή του τα βιβλία, έχει την δυνατότητα να τα σαρώσει σε ικανοποιητικής ανάλυσης ψηφιακές εικόνες, εγώ θα αναλάβω να τα μετατρέψω σε E-Books και να τα διαθέσω για download.

Ναι ξέρω , είναι παράνομο αλλά χέστηκε η φοράδα στα αλώνια.



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
velial
Μέλος 3ης Βαθμίδας


601 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 03:30:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους velial  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Προς φανελ-ακια:

Η κοκκινη προπαγαντα δεν θα περασει.



(Κουμούνια- Κουμούνια- θα γίνετε σαπούνια )

quote:
Εσυ και τα φιλαρακια σου δεν θα καταφερετε το παραμικρο ειρωνευοντας πατριωτες.Θα ερθει η ωρα που εσεις μαζι με τα αδελφια σας τους παρελασοκαταργητες δεν θα τολματε να αρθρωσετε λεξη.

quote:
μαζι με τα αδελφια σας τους παρελασοκαταργητες

quote:
παρελασοκαταργητες

Εντάξη παιδια, το παραδέχομαι. Ειμαι παρελασοκαταργητης. Συγνώμη, αλλά η παρελασοκαταργητικότητά μου έχει περάσει κάθε όριο...

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ, εισαι θεος! Σε λατρευουμε! Παρε τη χωρα στα χερια σου! Κυβερνησε τον τοπο! Ζιγκχαιλικη μου εσυ! Φα τους ολους! Θανατος στους μασωνους! Θανατος στους παρελασοκαταργητες και τους χριστιανοχριστοδουλοπαπαδαριόφυγους! Kill em all! Λιακοπουλε θεε- παρε την παε! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΧΑΧΑ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

_________________________


Tότενες το μαύρο φίδι
το διπλό του το γλωσσίδι
πίσω από την αστοιβιά
βγάζει και κουνάει με βιά:

"Φως ζητάνε τα χαϊβάνια
κι' οι ραγιάδες απ' τα ουράνια,
μα θεοί κι' όξαποδώ
κει δεν είναι παρά δώ."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

funel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 12:52:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MEGA POST ΕΠΕΤΕΙΑΚΟΝ

ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΑΓΜΑ funEL ΕΥΧΕΤΑΙ ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΣΤΟΥΣ ΕΝ ΛΙΑΚΩ-ΧΡΙΣΤΩ ΠΑΡΕΛΑΥΝΟΝΤΕΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΑΔΕΛΦΟΥΣ


ΥΠΕΡ ΙΠΠΟΤΑ ΘΕΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΛΙΑΚΟ-ΥΠΑΣΠΙΣΤΗ κλπ...ΕΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ


Είναι φανερό ότι για άλλη μια φορά το Συμβούλιο των Ιπποτών είχε απόλυτο δίκιο για την Υψηλή Βαθμίδα της υπόστασης της προσωπικότητάς Σου.
Μόλις επέστρεψες από τους 5.628,9 ουρανούς του πνεύματος που ήσουν, εδωσες πνοή, ζωή, λάμψη, ελπίδα, χαρά σ' αυτό το Λιακο-υποφόρουμ. Ολοι αναθάρρησαν, όλοι άρχισαν ξανά να γράφουν (αυτό, μόνο ΕΣΥ θα μπορούσες να το καταφέρεις).
Ηδη άλλαξες το Ελληνικό Λεξικό με τη περίφημη λέξη Σου "παρελασοκαταργητής". Η ιστορική αυτή λέξη θα είναι ορόσημο και εθνικό όραμα (ήδη την βλογιοκόβει ο γέρων +ευλόγησον+).
Το φως της υπέρτατης θεογνωστικής Πατριωτικής Σου Σοφίας σβήνει κάθε ελπίδα σε κάθε αντίχριστο κομμουνιστοσυμμορίτη, εβραιοκαπιταλιστή, σκοτεινοσιωνιστή, κινεζομασωνοϋποχθόνιο, ατλαντοκρόνιο.

ΠΡΟΣΟΧΗ όμως. Το φοβερό Θεογνωστικό Υπερλογικό Πατρωτικό Συμπυκνωμένο υπόβαθρο ΕΛ-ΓΝΩΣΗΣ που διαθέτεις, παράγει ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΡΘΟΔΟΞΑ ΒΑΡΥΤΙΚΑ πεδία ικανά να διαταράξουν το χωροχρονικό συνεχές. Εχεις ήδη προκαλέσεις φοβερή αναστάτωση στις τάξεις της Λευκής αδελφότητας (η οποία έχει μπλαβιάσει από το φόβο της κάτω από τη πυραμίδα του μεγαλέξαντρου στη πρωτεύουσα του κόσμου στη έρημο Σαχλαμαράν στη Κίνα). Οι υποχθόνιοι στη κουφάλα της γης τυφλώθηκαν και κάνουν ανεξέλεγκτους σεισμούς, προκαλούν τυφώνες με ΤΕΣΛΑ. Επίσης προκαλείς καθυστέρηση κάποιων νανοδεπτερολέπτων στη περιφορά της γης κατά ασφαλείς πληροφορίες Πάλμου, σύμφωνα με τη θεωρία Καραπιπερή-Αριστοτέλη.

ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΟΥΜΕ -ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΙΕΡΟΝ ΚΑΘΗΚΟΝ- ΤΟ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΣΟΥ


ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΕΙΔΙΚΟ ΜΙΚΡΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
(Μη φοβάσαι βρε κουτό, πριν 60 χρόνια χάσαμε μια μάχη, ο πόλεμος όμως θα είναι δικός μας Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ)


ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΑΡΜΑΡΕΝΙΑ ΑΛΩΝΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΟΣΙΩΝΙΣΤΑΣ κλπ
να επαναφέρουμε τη Παλιά τάξη των Πραγμάτων.


ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ. ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΙΩΝΙΣΤΟΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΟΣΥΜΜΟΡΙΤΑΙ ΤΗΣ ΛΕΥΚΗΣ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑΣ ΚΥΝΗΓΟΝΤΕΣ ΕΘΝΙΚΟΦΡΟΝΕΣ ΕΛ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΡΘΟΔΟΞΟΥΣ. ΕΛΚΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΕΟΒΑΡΥΤΙΚΕΣ ΔΙΝΕΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΦΟΡΟΥΝ ΛΕΥΚΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ, ΟΔΗΓΟΥΝ ΛΕΥΚΑ ΒΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΛΕ ΦΑΡΟ, ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΜΟΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΝΑΤΟΡΙΑ. ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ
ΕΒΡΑΙΟ-ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ-ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ (Ε.Σ.Υ.)


HEIL UBERMENSCH LIAKO. ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ. GOTT MIT UNS.
http://funel.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 16:22:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ. ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΙΩΝΙΣΤΟΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΟΣΥΜΜΟΡΙΤΑΙ ΤΗΣ ΛΕΥΚΗΣ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑΣ ΚΥΝΗΓΟΝΤΕΣ ΕΘΝΙΚΟΦΡΟΝΕΣ ΕΛ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΡΘΟΔΟΞΟΥΣ. ΕΛΚΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΕΟΒΑΡΥΤΙΚΕΣ ΔΙΝΕΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΦΟΡΟΥΝ ΛΕΥΚΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ, ΟΔΗΓΟΥΝ ΛΕΥΚΑ ΒΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΛΕ ΦΑΡΟ, ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΜΟΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΑΝΑΤΟΡΙΑ. ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ
ΕΒΡΑΙΟ-ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ-ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ (Ε.Σ.Υ.)



Ξεχασες να πεις πως φορουν και κοκκινα φανελ-ακια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 17:42:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Προς φανελ-ακια:

Η κοκκινη προπαγαντα δεν θα περασει.Εσυ και τα φιλαρακια σου δεν θα καταφερετε το παραμικρο ειρωνευοντας πατριωτες.Θα ερθει η ωρα που εσεις μαζι με τα αδελφια σας τους παρελασοκαταργητες δεν θα τολματε να αρθρωσετε λεξη.

Νομιζεις φενελακια οτι κατι κανεις;Απαντησε τουλαχιστον για μια φορα σαν αντρας και ασε τις ειρωνιες.Εισαι πιονι της παγκοσμιοποιησης και των σκοτεινων δυναμεων του Μασωνισμου.Αν δεν μπορεις να καταλαβεις πεντε απλα πραγματα τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου.Καποιους σαν και εσενα βλεπουν οι αντιχριστοι που κυβερνουν τον κοσμο και περνουν κουραγιο.Αλλα οσο κουραγιο και αν εχουν ερχεται και η δικια τους ωρα.


AIMA ΤΙΜΗ ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ

Αυτη ειναι μεθοδος εκδιωξης ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝΕ!
(Προς Εσεται Ημαρ)!

quote:
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ.

Γεια αυτη την πραξη ανδρειας και τιμης...Ω φιλτατε Soldat-Funel σου απονεμω αααααυτο !!

הצטרף לקרקס

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
funel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 20:58:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α HERMES Η ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΣΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟΚΡΥΠΤΕΤΑΙ ΜΕΘ'ΕΝΟΣ Χ .
ΚΟΙΝΩΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΣΑΝ ΕΒΡΑΙΟΣΙΩΝΙΣΤΟΜΑΣΩΝΟΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ ΚΑΙ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ
Η
ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΘΕΟΧΡΙΣΤΙΑΝΟΕΘΝΙΚΙΣΤΙΚΟ ΒΑΡΥΤΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΤΟΥ ΕΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ ΠΟΥ ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΩΣ ΠΟΖΑΡΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΔΕΞΙΑ ΕΠΑΝΩ ΑΦΙΣΑ:

http://www.xrushaugh.org/

ΕΕΕΕΕ?


HEIL UBERMENSCH LIAKO. ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ. GOTT MIT UNS.
http://funel.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 00:23:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Α HERMES Η ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΣΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟΚΡΥΠΤΕΤΑΙ ΜΕΘ'ΕΝΟΣ Χ .
ΚΟΙΝΩΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΣΑΝ ΕΒΡΑΙΟΣΙΩΝΙΣΤΟΜΑΣΩΝΟΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ ΚΑΙ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ

Αποδειξη φιλε μου οτι δεν κανει να εμπιστευεσαι το PC (μηχανημα του Σατανα)-Internet(Σατανικο σχεδιο του διαβολου τριβολου αναψε και κανα καντηλι...).Οποτε θα κανω αλλη μια ΙΕΡΗ προσπαθεια για να σου δοσω επιτελους το παρασημο σου.

αν παλι αι Σιωνισται σατανομασωνοαλβανοι καταφερουν με ανιερους hackers να κλεψουν το παρασημο, για δες και εδω.

http://h1.ripway.com/Dedalus/buckle.jpg

הצטרף לקרקס

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
funel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 12:05:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΙΠΠΟΤΑ HERMES
AΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΤΗ ΠΗΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΣΗΜΟ.
ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΥΠΟΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΙΕΡΟΥ ΣΑΤΙΟΥ funEL ΤΟ "GOTT MIT UNS"

ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΣΥΝΑΝΤΩΝΤΑΙ

ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΤΑΓΜΑΤΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ
Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΑΚΟΥΡΕΙΟ ΥΠΟΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΗΣ ΩΡΑΣ
ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΚΟΜΙΚ

MIA KΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΗΣ 6ης ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
Ιπποτα hermes εισαι μεγαλο ΕΛαγωνικό


[url=http://sv1.letmehost.com/sv1/7/a5_000.jpg][/url]

HEIL UBERMENSCH LIAKO. ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ. GOTT MIT UNS.
http://funel.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 00:12:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΤΑΓΜΑΤΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ
Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΑΚΟΥΡΕΙΟ ΥΠΟΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΗΣ ΩΡΑΣ
ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΚΟΜΙΚ

Πολυ καλη δουλεια πραγματικα, καλυτερα φιλαξτε ολες τις σελιδες για το τελος, αν ειναι να γελασουμε να πεθανουμε απο τα γελια.


quote:
AΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΤΗ ΠΗΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΣΗΜΟ.

Δεν ειμαι Ελαγωνικο, ειδα τον γερων-λερων στο ονειρο μου και μου το αποκαλυψε.

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ G ΑΡΗ!!!


הצטרף לקרקס

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 02:25:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ!

Προς Funel:
Έχει δίκαιο ο Hermes, προτείνω να τα συγκεντρώσετε όλα μαζί σε μορφή Comic book.




"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
funel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 11:12:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετουμε όλους τους υπάρχοντες και μη υπάρχοντες

ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΤΟΝ ΕΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΣΦΟΔΡΑ
ΜΗΠΩΣ ΑΠΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΥΠΟ ΜΟΡΦΗΝ ΑΦΙΣΑΣ?
ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΑΠΗΓΑΓΑΝ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ ΤΟΥ Ε.Σ.Υ. ?
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ

Προς όλους τους Λιακοχτυπημένους

ΔΙΑΘΕΤΟΜΕΝ ΑΝΤΙΣΙΩΝΙΣΤΙΚΑ LIAKO WALLPAPER με virtual γεροντοευχές

HEIL UBERMENSCH LIAKO. ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ. GOTT MIT UNS.
http://funel.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2005, 01:15:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΡΧΗ ΕΡΕΥΝΗΣ: "ΔΕΞΙΑ" ΑΠΑΓΩΓΗ

Υπο την διευθηνσην του ανωτατου συμβουλιου της F.L.I.(Federal-Liako-Investigations.), αλλα και της C.I.-EL.(Central Intelligence of El-las.)...Συστήνεται υστατη προσοχη αλλα και εγρηγορση στην θεαση των εξεις υποπτων.

XAMAΣ
ΒΡΙΛ
G
Ε.Σ.Υ.
Ε.Γ.Ω.
ΣΤΑΛΙΝ
Γ.Γ.Κ.Κ.Ε(Λ)
D.E.A.

ΑΥΤΑ!


quote:
ΔΙΑΘΕΤΟΜΕΝ ΑΝΤΙΣΙΩΝΙΣΤΙΚΑ LIAKO WALLPAPER με virtual γεροντοευχές

Και γιαυτο εχω καταντησει θαμωνας του site σου... +++ ευλογησον +++

הצטרף לקרקס

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 22:44:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς Εσεται Ημαρ...και αλλο αριστερο site http://el-qaeda.blogspot.com, και μαλιστα ειναι και τρομοκρατες.

http://el-qaeda.blogspot.com

הצטר
לקרקס

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
funel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2005, 09:01:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους funel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Προς Εσεται Ημαρ...και αλλο αριστερο site http://el-qaeda.blogspot.com, και μαλιστα ειναι και τρομοκρατες.

http://el-qaeda.blogspot.com

הצטר
לקרקס




ΕΣΕΤΑΙ ΠΟΥ ΕΒΡΙΣΚΕΣΑΙ
ΕΣΕΤΑΙ Η ΕΛΛΗΝΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ
ΕΣΕΤΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΤΟΥΜΠΕΚΙΟΝ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ
ΕΣΕΤΑΙ
ΕΣΕΤΑΙ


HEIL UBERMENSCH LIAKO. ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ. GOTT MIT UNS.
http://funel.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Φιλ
Νέο Μέλος

United Kingdom
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2005, 01:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Φιλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατά την άποψή μου ορισμένοι σε αυτό το topic, ανεξαρτήτου-ή μάλλον και των δύο (αν γίνεται να υπάρξει ένας τόσο κυνικός διαχωρισμός)- πεποιθήσεως, θα έπρεπε να αισθάνονται άσχημα που εξευτελίζουν ένα θέμα, το οποίο εάν δεν θεωρούν σημαντικό μπορούν να μην συμμετέχουν ή αν θέλουν να μιλάνε για πράγματα άσχετα, μπορούν να ανοίξουν ένα νέο θέμα, το οποίο πιθανώς να μην μπορεσει καν να ενταχθεί στο "Μεταξύ τύρου και αχλαδιου".
Δεν θέλω πραγματικά κανείς να προσβληθεί με αυτο που γράφω και δεν έχω καθόλου κακή διάθεση. Ελπίζω οι περισσότεροι να συμφωνούν μαζί μου πως το θέμα έχει ξεφύγει πάρα πολυ και πως καλό θα ήταν να το επαναφέρουμε κάπως, άν οχι σε σχετικά του θέματος πλαίσια, τουλάχιστον σε κάποιο ορισμένο επίπεδο σοβαρότητος.
Με εκτίμηση


ΦιλΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy