ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2009, 12:22:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάνε τα όνειρα πιάσαμε το ΚΑΡΜΑ.

Υπάρχει και ΝΤΑΡΜΑ φίλε ΖΙΡ . Πολλές φορές πληρώνουμε κάτι επειδή έχουμε προσφέρει κάτι. Υπάρχουν όμως κάποια πράγματα που πρέπει να πληρωθούν με πόνο. Επίσης κάποιος που βγαίνει στο αστρικό μπορεί να διαπραγματευτεί για το κάρμα του . Αλλά αυτό είναι μονό για αυτούς που βγαίνουν με το αστρικό.

Κάποτε φίλε ΖΙΡ είπες ότι είσαι πολύ καλός σε αυτό. Μια βόλτα στο ναό της ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΗΣ ΜΑΑΤ θα σε πείσει.


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toylipaki
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2009, 00:15:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toylipaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας παιδια!
Διαβασα ολα οσα γραψατε και μου φανηκαν πολυ ενδιαφερον. Θελω να πω και εγω τη δικια μου γνωμη πανω στα ονειρα απο προσωπικη εμπειρια. Εμενα ολα μου τα ονειρα σχεδον με εξαιρεση καποια ειναι βγαλμενα απο την ζωη μου.Πιστευω πως ενω τις περισσοτερες καταστασεις δεν τις σκεφτομαι κατα τη διαρκεια της μερας αυτες τρυπωνουν στο υποσυνειδητο μου και οταν κοιμαμαι και χαλαρωνω ξεπηδουν απο εκει μπλεγμενες και γι αυτο σχεδον ποτε δεν βγαζω νοημα! Το τελευταιο ονειρο που ειδα ή εστω που θυμαμαι χθες θελω να σας το αναφερω. Ο ουρανος ειχε γεμισει κοκκινα συννεφα και θα γινοταν μια τεραστια εκρηξη και αγχωθηκα στον υπνο μου παρα πολυ και εγινε η εκρηξη και με πεταξε μετρα μακρια..ημουνα με μια φιλη και υποτιθεται εκεινη την μερα θα γινοταν ακομα μια εκρηξη οπου μπορει και να ερχοταν η συντελια του κοσμου..επομενως ιδρωνα ξειδρωνα ψαχνοντας τροπο να σωθω..ειχαν μεινει 20 δευτερολεπτα για το μπαμ...περναν τα 20 και δεν γινεται τιποτα.μετα απο εκει εμφανιζεται ενας σκηνοθετης και μου λεει συγχαρητηρια η ληψη πετυχε αυτης της σκηνης..ξυπνησα και ειχα καταιδρωσει παρολο που κοιμηθηκα με ανοιχτο air condition..απο τη μια ηθελα να κλαιω γιατι σε ολο το ονειρο νομιζα οτι θα πεθανω και απο την αλλη μου φανηκε τοσο αστειο που ηθελα να γελασα.ομως δεν ειχα κουραγιο.ειχα εξαντληθει. Προσπαθω να το εξηγησω ομως δε βγαζω νοημα..ποιος ξερει τι ηταν αυτο που με τυραννουσε.
Ενα πολυ ωραιο αρθρο διαβασα στη παρακατω σελιδα
απο συμπερασματα επιστημονων..
http://www.openscience.gr/en/%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%BF%CF%8D%CE%BD-%CE%BD%CE%B1-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%B1-%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC%3B

ΟΝΕΙΡΑ...

"Η θαλασσα των αναμνησεων ειναι καλα κρυμμενη στην ψυχη καθε ανθρωπου, τις στιγμες που το επιζητουμε βουταμε στο βυθο της κ αναγνωριζουμε χρωματα που ποτε δεν ξεραμε πως ειχαμε δει, μπαινουμε σ ενα παραλληλο συμπαν που η καρδια πλεον δεν αγγιζει κ δεν πληγωνεται, μονο κρατα οτι την ωθει στα μακρινα της ταξιδια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
9.570313E-02
Maintained by Digital Alchemy