ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Όνειρο η αλήθεια??..
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
clandestine elf
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 09:45:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας ειμαι νεο μελος και θα ηθελα και εγω να μοιραστω μια εμπειρια μου που με εκανε λιγο πολυ να μπω σε αυτο το forum.Πριν περιπου 2 χρονια
οταν ημουν 15,16 καθομουν στο κρεβατι μου και μολις ειχα ξυπνησει.Ειχα πληρης συναισθηση του οτι ειχα ξυπνησει.Ξαφνικα ομως ενιωσα μια ανασα επανω μου και μετα δεν μπορουσα να αντιδρασω,ουτε να μιλησω ουτε να κουνηθω ενω αρχισε μια φωνη βαρια να μιλαει και να με απειλει και να μου λεει οτι εγω επελεξα να μου κανει κακο.Προσπαθησα να φωναξω για βοηθεια αλλα δεν μπορουσα.Οταν ολα σταματησαν το ολο προηγουμενο σκηνικο φανταζε σαν ονειρο αλλα θυμομουν οτι πριν γινει αυτο ειχα ξυπνησει..Τις επομενες μερες μου συνεβαιναν ολο ασχημα πραγματα..Ακομα και σημερα αδυνατω να πιστεψω οτι αυτο συνεβει πραγματικα,θελω να θεωρω οτι ηταν ενα κακο ονειρο..ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕς ΟΛΕς ΟΙ ΕΞΗΓΗΣΕΙς..

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 03:49:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς ήρθες clandestine elf

Αυτή η εμπειρία που περιγράφεις μου θυμίζει κάπως τις επισκέψεις της "κακής νεράιδας", της "μόρας". Μπορείς να διαβάσεις περισσότερα γι' αυτό στο θέμα:

ΜΟΡΑ - μία ανεπιθύμητη επίσκεψη
ΚΑΝΕ ΚΛΙΚ ^

όπου μπορείς επίσης να συμμετάσχεις στη συζήτηση. Αν σε καλύπτει το θέμα που σου παραθέτω, μπορούμε να συνεχίσουμε εκεί τη συζήτηση.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy