ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 10:10? (Σχετικά με την ώρα)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΡΗΤΩΡ
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2005, 00:06:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΡΗΤΩΡ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ 10.10.ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΑΤ ΡΟΥΜ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΠΟΛΕΜΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ.ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ Η ΜΟΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΡΕΠΕΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΒΑΣΗ Η ΗΤΑΝ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ.Η ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ.ΚΑΙ ΤΟΝ (Η ΤΗΝ?)ΕΧΑΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ.ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΤΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΑΨΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΛΕΝΕ 10.10.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2005, 00:11:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δλδ εννοείς ότι σου είπε ότι θα ξεκινησει 10.10΄ ο πόλεμος;
Ρωτάω γιατί κάτι μου είπαν και εμένα και θέλω να δω αν είναι η ίδια πληροφορία.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2005, 00:12:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΡΗΤΩΡ, ένα μέλος σστο προηγούμενο θέμα σου σε παρέπεμψε κάπου για να βρείς τις απαντήσεις σου.
Δε χρειάζεται να ανοίγεις κι άλλο θέμα για το ίδιο λόγο, μπορείς να συνεχίσεις στο ήδη προϋπάρχον την αναζήτηση σου και τον διάλογο που επιθυμείς.

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drf
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2005, 00:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος drf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επίσης προσωπικά 10.10 παίρνω το πρωινό μου καθημερινά; σύμπτωση;


:)


δες το λινκ που σου έδωσα στην άλλη θεματική ενότητα όσο αφορά τα ρολόγια , όσο για το τυχόν πόλεμο υπάρχουν άλλες ενότητες αναλυτικές.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2005, 00:34:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φανταζομαι οτι ο 22 θα κλανει πατατες τωρα!!!!
Αρε βουρδουλα που χρειαζομαστε....
Τοση φαντασια!! κι εγω κοντεψα να το παρω και στα σοβαρα....

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2005, 00:44:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SE ligo,tora tis ksefloydizo!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΡΗΤΩΡ
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2005, 00:54:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΡΗΤΩΡ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΔΑ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΩΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ.ΣΕ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΣΤΟ ΥΑΗΟΟ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΤΥΠΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ.ΚΟΙΤΑΞΕ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΕ ΡΩΤΗΣΑ.
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΙΡΝΩ ΠΡΩΙΝΟ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΑΔΕΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑ Ι ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΟΣΟ ΚΟΥΦΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 10.10 ΘΑ ΓΙΝΕ ΙΠΟΛΕΜΟΣ.ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΙ ΝΙ ΝΙ ΤΟ 91 ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy