ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 Πώς βρίσκεις τους πλανήτες που είχες απέναντι από το ζώδιο σου όταν γεννήθηκες?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Helenaki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 11:43:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Helenaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πώς βρίσκεις τους πλανήτες που είχες απέναντι από το ζώδιο σου όταν γεννήθηκες? Νομίζω ότι δεν χεριάζεται να γράψω κάτι άλλο. αν γνωρίζετε κάποιο σχετικό link σώστε το μου για να ξέρω τι επηρρεάζει το ζώδιο μου.

"Η μεγαλύτερή μας έκπληξη είναι ο ίδιος μας ο εαυτός..."

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 13:45:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6715

Φιλικα!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Helenaki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 14:23:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Helenaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ευχαρσιτώ πολύ angi μου. Έγραψς εκεί λοιπόν γιατί δεν κατάλαβα τίποτα...

"Η μεγαλύτερή μας έκπληξη είναι ο ίδιος μας ο εαυτός..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 14:47:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην με παρεξηγεις!!!
Στο ειπα για να θεσεις την ερωτηση σου εκει,
γιατι βλεπω την
ΑΜΑΛΙΑ να επεμβαινει.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Helenaki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 14:57:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Helenaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα δεν σε παρεξήγησα... καλά έκανες κ μου το είπες... ωχχχ μυρίζομαι κλείδωμα από λεπτό σε λεπτό...
2ο θέμα που μπαίνει λουκέτο από το Βοss Amalia... oimeeee oimeee ali ali k 3 ali....
xaxxaa angi μην αγχώνεσαι εγώ απάντηση στο ερώτημά μου θέλω .

"Η μεγαλύτερή μας έκπληξη είναι ο ίδιος μας ο εαυτός..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 03:07:18  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είμαι σίγουρη εάν κατάλαβα καλά την ερώτησή σου... αλλά για να τους βρεις πρέπει να φτιάξεις τον χάρτη σου ..

ίσως πάλι εάν ψάξεις τους οίκους σου.. αλλά πάλι πρέπει να ξέρεις που έχεις τους πλανήτες σου..

Ίσως εάν βρεις κάποιο αστρολογικό πρόγραμμα.. θα σε βοηθήσει αρκετά.. μπορείς να βρεις κάποιο και στο νετ.. μπορώ να σου προτείνω το astrolog.

να αφήσω και διεύθυνση για να το βρεις κατευθείαν..
http://www.astrolog.org/astrolog.htm

Δεν ξέρω εάν βοήθησα....
να σαι καλά..

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 03:47:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ή να παρεις τις ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΤΟΥ ΝΗΛ ΜΙΚΕΛΣΕΝ.
Μην ανησυχεις βιβλιο ειναι, οχι εφημεριδες

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
9.301758E-02
Maintained by Digital Alchemy