ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ- ΕΥΡΕΣΗ ΩΡΟΣΚΟΠΟΥ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2007, 17:39:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετουμε ολους τους συνφορουμητες οπως και καθε νεο μελος και επισκεπτη του www.esoterica.gr!
Σε αυτη τη δημιουργικη ενοτητα της Αστρολογιας,
μπορειτε να μαθετε ευκολα και γρηγορα την ευρεση του ωροσκοπου σας!

:Απαραιτητα στοιχεια για την ευρεση του Ωροσκοπου σας ειναι τα εξης:
-Ημερομηνια γεννησεως
-Χρονολογια γεννησεως
-Ωρα γεννησεως
-Τοπος γεννησεως.

Edited by - angi on 06/09/2007 17:41:21

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2007, 08:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή μου angi, πιστεύω πως τόσο αυτό το θέμα όσο και το ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ θα γίνουν ανάρπαστα!

Εμένα ο ωροσκόπος μου είναι Τοξότης, το είχαμε βρει και παλιότερα μαζί νομίζω.
Επειδή από Αστρολογία δεν έχω ιδιαίτερες γνώσεις και δεν έχω καταλάβει τι μας δείχνει ο ωροσκόπος ενός ανθρώπου, θα μπορούσες να αναφέρεις λίγα βασικά πράγματα για αυτό?
Θα σου ήμουν υπόχρεος!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2007, 02:26:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου Angi
Για να πιάνω σειρά, να ρωτήσω κι εγώ:

Είμαι Αιγόκερως με ωροσκόπο μεταξύ ζυγού και σκορπιού.
Τι θα γίνει γιατρέ μου;
Θα επιζήσω;


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2007, 17:10:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι να πω κι'εγώ ,που έχω πήξει στο κέρατο!!( σε λίγο δεν θα μιλάω θα βελάζω ).Είμαι αιγόκερως με ωροσκόπο κριό. Η φρίκη!!!

Wolf

Edited by - keraynos on 08/09/2007 17:11:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fishfemale
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2007, 17:11:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιάνω κι εγώ σειρά!

Είμαι ιχθύς με ωροσκόπο ιχθύ. Γιατί δεν μυρίζω ακόμα ψαρίλα;
Αστειεύομαι

Η δικιά μου απορία λοιπόν είναι: αν κάποιος έχει ωροσκόπο ίδιο με το ζώδιο του, τότε απλώς ενισχύονται πάνω του τα χαρακτηριστικά του συγκεκριμένου ζωδίου, ή αυτό καταλήγει σε άλλα συμπεράσματα;

Αναμένω απάντηση όποτε μπορέσεις

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2007, 16:47:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τι να πω κι'εγώ ,που έχω πήξει στο κέρατο!!( σε λίγο δεν θα μιλάω θα βελάζω ).Είμαι αιγόκερως με ωροσκόπο κριό. Η φρίκη!!!

Wolf

Edited by - keraynos on 08/09/2007 17:11:58


Xα χα χα ακριβώς το ίδιο.
Αιγόκερως με ωροσκόπο κριό. Επειδή μόλις έφαγα πάω να μηρυκάσω λίγο!!


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2007, 20:20:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλή μου angi, πιστεύω πως τόσο αυτό το θέμα όσο και το ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ θα γίνουν ανάρπαστα!

Εμένα ο ωροσκόπος μου είναι Τοξότης, το είχαμε βρει και παλιότερα μαζί νομίζω.
Επειδή από Αστρολογία δεν έχω ιδιαίτερες γνώσεις και δεν έχω καταλάβει τι μας δείχνει ο ωροσκόπος ενός ανθρώπου, θα μπορούσες να αναφέρεις λίγα βασικά πράγματα για αυτό?
Θα σου ήμουν υπόχρεος!


Με λιγα λογια θα σου πω τα εξης Γιωργο μου:
Ο ωροσκοπος συμβολιζει αυτο το οποιο προσπαθουμε να γινουμε, να μοιασουμε -ειναι εμφυτο-και συνηθως εκδηλωνεται μετα τα 30- 35 μας χρονια πανω-κατω(οταν ο Κρονος κανει την επιστροφη του και μας ωριμαζει).
Πολλες φορες τον ωροσκοπο μας ή τη Σεληνη μας, μπορουμε να τα κρατησουμε κρυφα ή να μην τα εκδηλωσουμε (εξαρταται απο το υπολοιπο του ωροσκοπιου μας),
αλλα σιγουρα οι ψυχολογικες τασεις εκδηλωσης τους θα ειναι ισχυρες!!!
Τα γεγονοτα της ζωης παντα θα εξαρτουνται απο το ζωδιο που καταλαμβανει την ακμη του 1ου οικου (δηλαδη τον ωροσκοπο),
εντουτοις, την επιρροη του ωροσκοπου την αντιλαμβανομαστε μετα την επιστροφη του Κρονου...
Παντα θα βλεπεις αλλαγη συμπεριφορας στους ανθρωπους περιπου στα 30-35 τους...
Η αλλαγη αυτη θα απτεται του ζωδιου του ωροσκοπου τους μιας και θα προσπαθουν να ερθουν σε καλη σχεση με αυτη την πλευρα του χαρακτηρα τους....
Μηπως εβαλες κιλακια τελευταια;

Edited by - angi on 09/09/2007 20:30:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2007, 20:29:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γεια σου Angi
Για να πιάνω σειρά, να ρωτήσω κι εγώ:

Είμαι Αιγόκερως με ωροσκόπο μεταξύ ζυγού και σκορπιού.
Τι θα γίνει γιατρέ μου;
Θα επιζήσω;


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!



Αμαλια μου,
ο ωροσκοπος σου ειναι στις 22 μοιρες του Ζυγου!!
Θα επιζησεις μετα απο πολυ ψαξιμο...
Γινε περισσοτερο αυστηρη...
Δεν χρειαζεται να εισαι τοσο καλη...(εστω και αν δεν το δειχνεις... )
Χρειαζεται να εχεις παντα ομως ενα ιδανικο στο οποιο θα αφιερωνεσαι..

Edited by - angi on 09/09/2007 21:10:24

Edited by - angi on 09/09/2007 21:28:11

Edited by - angi on 09/09/2007 21:30:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2007, 20:36:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Keraynos
και gretel
,

Τί να πουν και τί να κανουν οι αντρες που αντι να βρουν μια γλυκια γυναικα να τους κανει τα χατηρια και να τους στρωνει κοκκινα χαλια στο περασμα τους,
βρισκουν αποφασισμενες για τα παντα γυναικες;

Edited by - angi on 09/09/2007 21:03:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2007, 21:20:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
fishfemale

Πως να αντισταθει καποιος στα γοητευτικα ματια σου;
Αυτα τα ματια που νιωθει ο αλλος οτι ταξιδευουν;
Γιατι ομως θελεις να πονας για ολο τον κοσμο;
Ξεκινα μονη σου...σκεψου τον εαυτο σου...
Δεν αξιζουν παντα ολοι περισσοτερο απο εμας...

Ναι,
ο Ηλιος στο ιδιο ζωδιο με τον ωροσκοπο αυξανει τα χαρακτηριστικα του ζωδιου. Επισης, ειναι το πιθανοτερο να εχει το ατομο πολλους πλανητες στο ιδιο ζωδιο οπως και στον 1ο οικο (που σημαινει οτι "φαινεται" στους αλλους) ή στον 12ο (που σημαινει οτι τα τραβαει μονο του και απογοητευεται...).
Συνηθως σκεφτεται μονομερως και δυσκολευεται να καταλαβει τους αλλους γιατι η εντονη παρουσια ενος ζωδιου, δεν του αφηνει και αλλη επιλογη.
Στην δικη σου περιπτωση θα ελεγα,
να γινεις περισσοτερο γηινη...ή να ασχοληθεις με τη μεταφυσικη, τη θρησκεια ή κατι ανωτερο που συμβολιζει στα ματια σου το Θείο ή το Θεο!


Edited by - angi on 09/09/2007 21:26:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2007, 08:00:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σ' ευχαριστώ, angi μου!

Ναι, η αλήθεια είναι ότι παρατηρώ συχνά μια αλλαγή στην προσωπικότητα ή έστω στον τρόπο σκέψης των ανθρώπων μετά τα 30 - 35 η αποία αποδίδεται σε διάφορες αιτίες.

Έχοντας ως ωροσκόπο Τοξότη και γνωρίζοντας κάποια από τα χαρακτηριστικά του μπορώ να πω ότι όντως προσπαθώ να αποκτήσω κάποια από αυτά.
Βέβαια το Σάββατο μου είπαν ότι μοιάζω να έχω ωροσκόπο Σκορπιό, κάτι που μου λένε αρκετοί άνθρωποι που με γνωρίζουν.
Εκτός αν είμαι διχασμένη προσωπικότητα!

quote:
Μηπως εβαλες κιλακια τελευταια;

Η αλήθεια είναι ότι έχω χάσει κάποια κιλά.
Λες να πάρω τώρα μερικά?


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2007, 19:24:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Katarxin zitw sygnwmi gia ta greeklish...

Fili Angi grafeis oti ti Selini kai ton Wroskopo mporoume na ta kratame kryfa....de symfwnw.....ti Selini ontws mporoume ws ena vathmo na min tin ekdilwnoume,ton Wroskopo omws einai adynaton...prokeitai gia tin eikona pou vgazoume enstiktwdws ston exw kosmo...auti i maska tou wroskopou de vgainei apo panw mas,auto exw katalavei egw...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2007, 00:49:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
angi σχετικά με τη σημαντικότητα του Ωροσκόπου - που ρωτάει και ο D.I. - να προσθέσω κάτι κι αν το έχω δει λάθος διόρθωσέ με.

Ανάλογα με το που είναι ο Ωροσκόπος, καθορίζεται και ποιο ζώδιο χαρακτηρίζει τον κάθε οίκο. Οπότε, αν λάβουμε υπόψη μας ότι οι οίκοι συμβολίζουν σημαντικές πλευρές της ζωής μας, αυτός ο διαμοιρασμός των οίκων στα ζώδια πρέπει να είναι πολύ σημαντικός, γιατί από κει εξαρτάται (σύμφωνα με την αστρολογία) το πως είμαστε στους διάφορους αυτούς τομείς της ζωής μας.

Να ρωτήσω επίσης angi:
Οι οίκοι επηρεάζονται περισσότερο από τα ζώδια ή από τους πλανήτες - και τις μεταξύ τους σχέσεις - που βρίσκονται σε κάθε οίκο;


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2007, 01:30:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ανάλογα με το που είναι ο Ωροσκόπος, καθορίζεται και ποιο ζώδιο χαρακτηρίζει τον κάθε οίκο. Οπότε, αν λάβουμε υπόψη μας ότι οι οίκοι συμβολίζουν σημαντικές πλευρές της ζωής μας, αυτός ο διαμοιρασμός των οίκων στα ζώδια πρέπει να είναι πολύ σημαντικός, γιατί από κει εξαρτάται (σύμφωνα με την αστρολογία) το πως είμαστε στους διάφορους αυτούς τομείς της ζωής μας.

Αμαλια μου,
Οι οικοι δειχνουν τις ψυχολογικες αναγκες που εχει καποιο ατομο σε αυτους τους τομεις αλλα κυριως δειχνουν γεγονοτα στη ζωη μας οταν απο διαφορα συστηματα προβλεψης, επηρρεαζονται.
Οι πλανητες στους οικους και οι οψεις τους, δειχνουν εαν αυτες οι αναγκες θα ικανοποιηθουν.
Οι πλανητες επισης στους διαφορους οικους, δειχνουν το που θα εστιασουμε το ενδιαφερον μας (κατα συνεπεια και το που θα απογοητευτουμε ή θα ,μας ερθουν ολα βολικα ή θα προσπαθησουμε περισσοτερο-συμφωνα με τις οψεις τους).
Το ζωδιο θα δειξει το πώς θα φερθουμε (η φυση του ζωδιου).
Οι οψεις δειχνουν επισης και το ΓΙΑΤΙ!
Θα ηθελα να απαντησω και στον Κοστ:
Εγω ειμαι Ζυγος με Ζυγο.
Σε καμμια περιπτωση δεν θα συμπερανεις αυτο για μενα οταν με δεις.
Θα σου πω γιατι:
Γιατι μπορει να θελω και να λαχταρω να φερθω σαν Ζυγος, αλλα με Ηλιο-Ουρανο σε συνοδο ακριβειας στον ωροσκοπο, στον 1ο οικο και αμεσως μετα τον Ερμη στον σκορπιο,
πιστεψε με,
κανεις δεν με βλεπει σαν ενα γλυκομιλητο και καλοπροαιρετο Ζυγο...
Εαν προσθεσω και τον Κρονο ο οποιος επηρρεαζει ισχυρα τον Ηλιο και τον ωροσκοπο μου,
πιθανον να απογοητευοσουν εαν περιμενες να δεις ενα γλυκομιλητο και εξωστρεφη Ζυγο...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2007, 01:45:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την επομενη φορα,
θα σας κανω μια ακριβης περιγραφη του ευατου μου,
αναλυοντας την αστρολογικα.
Γιατι εγω παρατηρω καταρχην τον εαυτο μου...και μετα τους αλλους...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Strange girl
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2007, 14:55:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Strange girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι να πώ κι εγώ, που είμαι Ταύρος με ωροσκόπο Σκορπιό. Μέσα στη μαυρίλα 2 χρόνια τώρα ( και λίγα λέω ) Αλλά ποτέ δεν το βάζω κάτω. Όσο περ/ρη μαυρίλα έρχεται τόσο πιο πολύ πεισμώνω και περιμένω να δώ μέχρι που μπορεί να φτάσει.

Υπάρχει φώς στο μέλλον για καλύτερες μέρες; Μέσα μου πάντως νιώθω αρκετα καλύτερα απο πέρσι τέτοια εποχή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2007, 17:56:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Θα ηθελα να απαντησω και στον Κοστ:
Εγω ειμαι Ζυγος με Ζυγο.
Σε καμμια περιπτωση δεν θα συμπερανεις αυτο για μενα οταν με δεις.
Θα σου πω γιατι:
Γιατι μπορει να θελω και να λαχταρω να φερθω σαν Ζυγος, αλλα με Ηλιο-Ουρανο σε συνοδο ακριβειας στον ωροσκοπο, στον 1ο οικο και αμεσως μετα τον Ερμη στον σκορπιο,
πιστεψε με,
κανεις δεν με βλεπει σαν ενα γλυκομιλητο και καλοπροαιρετο Ζυγο...
Εαν προσθεσω και τον Κρονο ο οποιος επηρρεαζει ισχυρα τον Ηλιο και τον ωροσκοπο μου,
πιθανον να απογοητευοσουν εαν περιμενες να δεις ενα γλυκομιλητο και εξωστρεφη Ζυγο...


Φίλη Angi,

αναφέρεις τις λέξεις "γλυκομίλητος","καλοπροαίρετος","εξωστρεφής".


Μήπως βλέπεις μόνο τη μία πλευρά του νομίσματος?


Ο Ζυγός δεν είναι μόνο αυτά.Εντάξει,σίγουρα διαθέτει ευγένεια και καλούς τρόπους,σίγουρα αρέσκεται να κολακεύει και να τον κολακεύουν, όμως υπάρχουν και άλλα χαρακτηριστικά εκτός αυτών(εξάλλου όπως όλα τα ζώδια του αέρα έτσι και ο Ζυγός είναι γεμάτος αντιφάσεις!!).


Καταρχήν,η διπλωματία και το τακτ που τον διακρίνει αντιτίθεται στην εξωστρέφειά του-κάποια πράγματα δεν τα λέει...ή τα λέει με έμμεσο τρόπο...

Μην ξεχνάς επίσης και την "Κρόνια" πλευρά του ζωδίου (ο Κρόνος βρίσκεται σε έξαρση στο Ζυγό) η οποία δεν είναι και ιδιαίτερα καλοπροαίρετη και εξωστρεφής αλλά μετρημένη,σοβαρή αλλά και ανταγωνιστική(ο Ζυγός μπορεί να το κρύβει έντεχνα αλλά τον διακρίνει έντονη ανταγωνιστικότητα)...

Επίσης,η δική μου υπόθεση ισχύει εφόσον δεν υπάρχουν άλλες δυνατές επιρροές πάνω στον Ήλιο ή τον Ωροσκόπο.


Ότνα εσύ έχεις τον πλανήτη Ουρανό πάνω στον Ήλιο και τον Ωροσκόπο σου είναι πολύ λογικό να βγάζεις και μία "Ουρανική" ενέργεια που σε κάνει πιο απρόβλεπτη και απότομη από το αν δεν την είχες.Εννοώ δηλαδή ότι εσύ λόγω Ουρανού μπορεί να είσαι πολύ αυθόρμητη σαν άτομο σε αντίθεση με τον καθαρόαιμο Ζυγό που προσέχει πολύ και "ωραιοποιεί" τον τρόπο έκφρασής του.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2007, 01:09:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αρα,
και ενας ωροσκοπος μπορει να "κρυφτει", να δυσκολευτει να εκφραστει ή να μην εκφραστει καθολου αγαπητε μου Κοστ...
Αυτο βεβαια ειναι ιδιαιτερα δυσκολο (σε προσωπικο και ψυχολογικο επιπεδο) καθως το ζωδιο του ωροσκοπου ειναι αυτο που επιθυμουμε να φτασουμε, να γινουμε...
Ο Ηλιος ομως,
ειναι αδυνατο να μην κανει την παρουσια του...
Στην τελικη,
δεν ειναι μονο δικα μου λογια,
αλλα της Θεοδωρας Φασιανου Ντακου.

Edited by - angi on 19/09/2007 01:21:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2007, 18:50:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Με μπέρδεψες λιγάκι.Από τη μία λες ότι δε φαίνεσαι καθόλου για Ζυγός (παρόλο που έχεις Ήλιο και Ωροσκόπο εκεί),από την άλλη λες ότι ο Ήλιος φαίνεται πάντα.Ίσως λοιπόν να έρχεσαι στα λόγια μου ότι υπάρχουν διαφορετικοί τύποι Ζυγού (τα δεκαήμερα παίζουν κι αυτά σίγουρα ρόλο).

Αυτό που επίσης συμβαίνει είναι ότι ο πανίσχυρος Ήλιος ναι μεν δε μπορεί να κρυφτεί(είναι εξορισμού αδύνατον) αλλά μπορεί να αλλοιωθεί ως ένα βαθμό εάν υπάρχουν δυνατές επιρροές από πίσω(Ουρανός στη δική σου περίπτωση).Το ίδιο συμβαίνει και με τον Ωροσκόπο.Οι επιρροές που δέχεται δεν αποκρύβουν τη φύση του,απλά τη μεταποιούν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy