ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ψαλιδιές σε ρούχα...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
giorgosab
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2009, 18:57:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giorgosab  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλα τα άτομα του forum...
Φτιάχνω αυτό το θέμα γιατί θέλω να σας ρωτήσω για κάτι περίεργο που συμβαίνει στο σπίτι μου...
Αντιληφθήκαμε πρόσφατα σε αρκετά ρούχα των γονιών μου ψαλιδιές...
Ξέρει κανείς τι μπορεί να σημαίνει αυτό;
Τίποτα "μάτι", "μάγια" ή κάτι σαν και αυτά;
Δεν γνωρίζουμε κιόλας πως κάποιος είχε προσβασή σε αυτά...
Κάτω έχω ένα link με μία φωτογραφία από ένα ρούχο να καταλάβετε...
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2009, 09:22:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ giorgosab, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Όσον αφορά τις τρύπες που βρήκες σε αρκετά ρούχα των γονιών σου, βρίσκω πολύ πιο πιθανό την δράση κάποιου σκώρου παρά την δράση από μάγια ή "μάτι"...



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
giorgosab
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2009, 15:02:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giorgosab  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χίλια ευχαριστώ για την απάντηση Dying_Incubus
Το σκέφτηκα και εγώ, αλλά είναι περίεργες οι "ψαλιδιές" όπως βλέπεις και στην φωτογραφία...
Επίσης το ύφασμα αυτό είναι ελαστικό και απ'όσα ξέρω δεν πάνε εκεί οι σκόροι σε τέτοιο ύφασμα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2009, 19:59:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μπορει να προκληθηκαν απο καποιον απο εσας ή την υπολοιπη οικογενεια, για να κανει πλακα!

H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
giorgosab
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2009, 00:53:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giorgosab  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μένουμε 4 άτομα στο σπίτι (2 γονείς, 2 παιδιά) και όλοι είμαστε ξαφνιασμένοι με το γεγονός...
Απλά ρώταγα αν ήξερε κανείς αν σημαίνουν τίποτα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2009, 11:51:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στην πλάτη είναι οι "ψαλιδιές" ???

Edited by - KERRY KING on 27/08/2009 11:53:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giorgosab
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2009, 12:58:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giorgosab  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όλες είναι στο πίσω μέρος των ρούχων, όχι όμως πλάτη όλες... Έχει και στη μέση...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2009, 23:49:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
λολ απλά θα υπάρχει κάτι στο σπίτι αισμηρό που τα έκοψε. Τώρα, αν αυτό έχει επαναληφθεί πάρα πολλές φορές κάτι παίζει.. κάποιος ψαλιδοχέρης υπάρχει στο σπίτι.. αλλά και μάγεια να ήταν που είναι απίθανο πόσοι άνθρωποι έχουν πρόσβαση στο συρτάρι?.. Καλή τύχη πάντως στην έρευνα

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 28/08/2009 23:50:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1401367
Maintained by Digital Alchemy