ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 Λίγη βοήθεια! (Σχετικά με τον Ζυγό)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
passionista
Νέο Μέλος

Cyprus
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2010, 00:28:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους passionista  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος passionista
Γεια σας!είμαι καινούρια εδώ και μόλις είδα το θέμα "ζυγός" ήρθα κι εγω!θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα και σας παρακαλώ ας μου απαντήσει κάποιος που γνωρίζει!Είμαι ζυγός,με σελήνη στον κριό,με ωροσκόπο λέων,με αφροδίτη στο σκορπιό,ερμή επίσης στο σκορπιό και με άρη στον καρκίνο!...τώρα αν έγραψα αρκετά η πολλά στοιχεία δε ξέρω!ας με διαφωτίσει όμως κάποιος..!!!


____________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ λίγη βοήθεια!
ΣΕ Λίγη βοήθεια! (Σχετικά με τον Ζυγό).
16/03/2010)
____________________________________________________________

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2010, 09:50:50  Εμφάνιση Προφίλ
τη μονη βοηθεια που μπορω εγω προσωπικα να σου δωσω , ειναι να μη πιστευεις σε αυτα τα πραγματα γιατι ειναι απατη και βασιζονται στην αναγκη που εχει ο καθενας μας (στο λεει καποιος που εχει συγγενη που κανει αυτη την δουλεια και που οταν τον ρωτησα για πες και μενα μου ειπε αντε φευγα απο εδω αυτα ειναι ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ !!!!!!)

μη παραμυθιαζεσαι φιλε/η , στηριξου στα ποδια σου και στο μυαλο σου και ολα θα πανε καλα σε αυτο το ταξιδι που λεγετε ζωη ...

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2010, 19:57:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ λίγη βοήθεια!
ΣΕ Λίγη βοήθεια! (Σχετικά με τον Ζυγό).






=========================================================



Αγαπητή passionista, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Όπως είδα, έστειλες το ίδιο μήνυμα στο σχετικό με τον Ζυγό θέμα (εδώ), οπότε είναι καλύτερο να συνεχιστεί εκεί η συζήτηση ώστε να μην υπάρχουν διπλά θέματα.

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy