ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Θαυματα μυαλου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 00:02:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα ευγε σε ολους συνεχιστε μηπως βρουμε φως

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 00:55:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι κανεις εκει εξω¨;αστειευομαι.σας παρακολουθω με ενδιαφερον χρονια αλλα σημερα εκανα το τολμημα να; εισελθω στο μαγικο σας χωρο.ειμαι 33 κατοχος 30υ βαθμου ρεικι με το οποιο ασχολουμε ερασιτεχνικα που σημαινει αφιλοκερδως αν και δε συνηθειζεται απ οσο ξερω,η καλυτερη ανταμοιβη που εχω εισπραξει ειναι ενα ζεστο χαμογελο αν και δεν πιστευω οτι εχω καμοια απολυτως σχεση με την θεραπεια.πιστευω οτι το συναισθημα κ κατα προεκταση το μυαλο του θεραπευομενου παιζει τον πρωτο κ τον τελευταιο ρολο.ξερω δε λεω κατι πρωτοτυπο αλλα απο καπου πρεπει να ξεκινησω.συμπαθατε με λοιπον κ στην πορεια μπορει να σας εκπληξω ευχαριστα...για την ωρα ΄΄οι μερες σας να ναι πολλες κ οι νυχτες σας ευχαριστες΄΄αποσπασμα απο το μαυρο πυργο του στιβεν κινγκ.αναμενω...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 00:58:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ είμαι εδώ έξω.Καλώς όρισες φίλε μου. Δεν είμαι σίγουρος ότι έχω καταλάβει το θέμα του θέματος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 01:07:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου tim, καλώς ήρθες

Θα συμφωνήσω με τον Dr Jekyll Mr Hyde, ούτε εγώ κατάλαβα το θέμα. Μάλλον μας χαιρετάς αρχικώς (κάτι τέτοιο κατάλαβα). Αν θες να συζητήσουμε όμως κάποιο συγκεκριμένο θέμα, π.χ. τα θαύματα του μυαλού - που λέει και ο τίτλος, θα πρέπει να κάνεις μια αρχική τοποθέτηση που να εισάγει στο αντικείμενο της συζήτησης.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 01:17:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαιρομα που ακουει καποιος.ευχαριστω κ σου ευχομαι τα παντα φιλε μου.αναφερομαι σε θαυματα αυθυποβολης οσο κ αν συμφωνει η διαφωνει ο κοσμος.πιστευω πια κ πιστεψε με εχω ασχοληθει σε βαθος οτι ο παρραγοντας σκεψη κ συναισθημα οχι απαραιτητα με τον τροπο που μας τον παρουσιαζουν διαφορα βιβλια για λαικη καταναλωση βλεπε μυστικο διαμορφωνει απιστευτες πραγματικοτητες.χθες σκεφτικα τα ταξιδια στο χρονο κ αυριο παιζουν το απογευμα αναλογη ταινια.αστειο το παραδειγμα αλλα ολη μου η ζωη καπως ετσι διαμορφωνεται κ σε πιο σοβαρα θεματα,ελπιζω κ σε αλλους εκτος αν ειμαι μονος μου σαυτο,θα χαρω να ακουσω οτιδηποτε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 01:22:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επισης αν πεφτω σε χασματα ειρμου ειναι γιατι πρωτη φορα συμμετεχω στο διαδικτυο κ γραφω αργα κ αστα με την τεχνολογια που χωλαινω,ευχαριστω για την κατανοηση

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 01:25:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
tim
,ελπιζω κ σε αλλους εκτος αν ειμαι μονος μου σαυτο,θα χαρω να ακουσω οτιδηποτε

Και εμείς θα χαρούμε να τα πούμε και οχι άπαξ,αρκεί να γίνεις
πιο σαφής και τα νοήματά σου να εχουν συνοχή.
Πρέπει να αναπτύξεις το θέμα που πραγματεύεσαι αναλυτικά,με όσο
το δυνατόν,περισσότερα στοιχεία,είτε ερεύνης,είτε προσωπικών
εμπειριών,αλλά με σαφήνεια!

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ
ΑΠΟ ΜΕΣΑ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 01:55:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ζηταω τη βοηθεια σας για να εγληματιστω καθως κ την υπομονη σας ελπιζω να μη σας κουραζω ανωφελα,μ αρεσει βρισκ ανθρωπους σαν κ εσας που μπορει να εχουν αναλογα βιωματα θαυματα πειτε το οπωςσας ταιρειαζει οπως αυτο της συγχρονικοτητας της αυθυποβολης της θεραπευτικης σκεψης,ολα αυτα που συνδεονται με το μυαλο και της ανεξερευνητες δυναμεις του.ειδα προσφατα κατι τ ο απιστευτο,ενας ερπετολογος προσπαθουσε χρονια να αποδειξει την υπαρξη ενος φιδιου με διακριτο πορτοκαλι χρωμα στο κεφαλι.πιστευε τι σε συγκεκριμενο βιοτοπο μπορουσε να εξελιχθει ενα τετοιο ειδος,για χρονια ο ιδιος υπεστη διαρκη χλευασμο απο συναδελφους του,ταξιδεψε κ παιδια σε οτι κ αν πιστευετε το βρηκε,σημειωτεον κανεις ποτε δεν γνωριζε ουτε ανεφερε κατι που να τον κανει να πιαστει απο καπου,ο φιλος μας ουσιαστικα ακολουθησε την σκεψη κ το ενστικτο του

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 02:01:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οπως θα χετε καταλαβει οι του εξω κοσμου ανθρωποι με κοιτουν παραξενα οταν αναφερομαι σ αυτα οι αποψεις συμπηκνωνονται σε σχολιασμους του τυπου μια χαρα ανθρωπος,καλος μορφωμενος πλην ομως αλλοπαρμενος,τους συμπονω κ ευελπιστω στους μονους που μου επεμειναν,εσας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 03:53:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μαλλον δε τοποθετουμε σωστα οπως προειπα ειμαι φρεσκος σ αυτο το φορουμ ως προς τη συμμετοχη μου.αν δε ξαναλαβω απαντηση δεν παρεξηγουμε χαιρομαι που βρισκομαι εδω.αλλο που μπορω να μοιραστω μαζι σας ειναι τα θαυματα μυαλου που εχω βιωσει σε νοσοκομεια .εχω δουλεψει ως νοσηλευτης κ ενιοτε διετελεσα σαν προισταμενος σε μοναδα αιμοκαθαρσης,δεν θα ξεχασω ποτε μια ηλικιωμενη γυναικα που θεραπευτηκε απο τελευταιο σταδιο νεφρικης ανεπαρκειας.η πιστη της στο θεο οπως ελεγε την βοηθησε.εχω υπαρξει κ μαλλον συνεχιζω να ειμαι αθεος,οφειλω ναπω βεβαια οτι τ γεγονος ταρακουνησε εμενα αλλα κ την ιατρικη κοινοτητα.αυτο που παρατηρησα κ ομολογουμενως ειναι θλιβερο ειναι οτι κανεις απο τους συναδελφους μου η απο τους γιατρους δεν εδειξε κανενος ειδους ενθουσιασμο,εκπληξη ναι οπως ανεφερα αλλα συνοδεβομενη απο καποιο ειδος δυσφοριας,σα να τους χαλασε τη συνηθεια η καλοσυνατη κυριουλα,τι να πω ...οπως κ να χει το πιστεψε η ιδια κ αυτο ειναι που μετραει κατα την ταπεινη μου αποψη...φιλοι μου χαρηκα κ μακαρι να συνεχισουμε εναν ομορφο διαλογο...οποτε...σας γλυκοφιλω προς το παρον

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ισοκράτης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
160 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 04:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
WTF!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 05:22:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι επαθες ισσοκρατη

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2011, 09:46:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
tim

χαιρομα που ακουει καποιος.ευχαριστω κ σου ευχομαι τα παντα φιλε μου.αναφερομαι σε θαυματα αυθυποβολης οσο κ αν συμφωνει η διαφωνει ο κοσμος.πιστευω πια κ πιστεψε με εχω ασχοληθει σε βαθος οτι ο παρραγοντας σκεψη κ συναισθημα οχι απαραιτητα με τον τροπο που μας τον παρουσιαζουν διαφορα βιβλια για λαικη καταναλωση βλεπε μυστικο διαμορφωνει απιστευτες πραγματικοτητες.χθες σκεφτικα τα ταξιδια στο χρονο κ αυριο παιζουν το απογευμα αναλογη ταινια.αστειο το παραδειγμα αλλα ολη μου η ζωη καπως ετσι διαμορφωνεται κ σε πιο σοβαρα θεματα,ελπιζω κ σε αλλους εκτος αν ειμαι μονος μου σαυτο,θα χαρω να ακουσω οτιδηποτε


Φίλε/η ΤΙΜ καλώς όρισες στην παρέα μας.
Στο παράδειγμα αυτό που αναφέρεις, δεν έχουμε περίπτωση αυθυποβολής. Πρόκειται για άλλο θέμα.

quote:
ΤΙΜ

δεν θα ξεχασω ποτε μια ηλικιωμενη γυναικα που θεραπευτηκε απο τελευταιο σταδιο νεφρικης ανεπαρκειας.η πιστη της στο θεο οπως ελεγε την βοηθησε.εχω υπαρξει κ μαλλον συνεχιζω να ειμαι αθεος,οφειλω ναπω βεβαια οτι τ γεγονος ταρακουνησε εμενα αλλα κ την ιατρικη κοινοτητα.αυτο που παρατηρησα κ ομολογουμενως ειναι θλιβερο ειναι οτι κανεις απο τους συναδελφους μου η απο τους γιατρους δεν εδειξε κανενος ειδους ενθουσιασμο,εκπληξη ναι οπως ανεφερα αλλα συνοδεβομενη απο καποιο ειδος δυσφοριας,σα να τους χαλασε τη συνηθεια η καλοσυνατη κυριουλα,τι να πω ...οπως κ να χει το πιστεψε η ιδια κ αυτο ειναι που μετραει κατα την ταπεινη μου αποψη...φιλοι μου χαρηκα κ μακαρι να συνεχισουμε εναν ομορφο διαλογο...οποτε...σας γλυκοφιλω προς το παρον


Στη περίπτωση αυτή, μπορεί να συμμετέχει και ο παράγοντας της αυθυποβολής.
Πρόκειται για μια δύναμη του μυαλού που ερευνάται, και αν μπορέσουμε να την κατανοήσουμε, θα μπορέσουμε να ξεπεράσουμε πολλά προβλήματα.
Η πλήρης χαρτογράφηση όλων των δισεκατομμυρίων τρις εγκεφαλικών συνόψεων και η οργάνωση κατανόηση τους ίσως μας βοηθήσει να κατανοήσουμε αυτή την εγκεφαλική λειτουργία / αντίδραση.

Δεν είναι θέμα πίστης σε κάποιο θεό, αλλά είναι καθαρά θέμα πίστη σε μια αιτία που μπορεί να δημιουργήσει το παραγόμενο αποτέλεσμα..
Είναι δηλαδή απόλυτα θέμα πίστης, σε περίπτωση ίασης ( όπως αυτή που αναφέρεις ) το άτομο μπορεί με την πίστη του να βοήθησε στην επιτάχυνση του αποτελέσματος.
Στην Αμερική, στις σοβαρές χειρουργικές επεμβάσεις ζητείται και η βοήθεια ψυχολόγων πριν και μετά την επέμβαση


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2011, 06:52:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα φιλε μου,συμφωνω μαζι σου απολυτα,εννοειται οτι το πρωτο πυ ανεφερα δεν ειναι αθθυποβολη,εχω ανοιξει ενα πολυ γενικο θεμα κ χαιρομαι που βοηθας να το εξειδικευουμε σιγα σιγα,διευκρινιζω οταν αναφερω θαυματα μυαλου εννοω τα παντα που να σχετιζονται με την εγκεφαλικη αλλα κ ψυχικη διαστασηενος ανθρωπινου οντος.ενα εντελως παρανοικο που μου συνεβη ειναι το εξης.οχι οτι μου προκαλεσε εντυπωση καθως ειμαι συνηθισμενος σε τετοιες καταστασεις αλλα πιστευω αξιζει να ειπωθει.μου προτειναν ενα βιβλιο γνωστου συγγραφεα το οποιο ανομαζεται αμεση εκπληρωση κ εχει σα θεμα τις συμπτωσεις.την ωρα που ετοιμαζομουν να παω να το αγορασω μου τηλεφωνησεο κολλητος μου ο οποιος βρισκοταν στο βιβλιοπολειο που σκοπευα να παω.δεν ειχαμε συζητησει ποτε μαζι για το συγκεκριμενο βιβλιο.με περιμενε εκει κ το αστειο ηταν οτι ειχε αγορασει μαντεψε.αφου γελασαμε για την πρωτη συμπτωση πηγα προς το ραφι για να αγορασω κ εγω το βιβλιο.παρενθεση ο πατερας μου ειναι γιατρος με συγγραφικο εργο ταυτοχρονα.το βιβλιο που εψαχνα ηταν ακριβως διπλα απ το βιβλιο του πατερα μου αλλος ενας λογος που γελασαμε μεχρι σκασμου,τελος οταν βγηκαμε απο το μαγαζι πετυχαμε την κοπελα του η οποια ειχε την ατυχια να αναφωνησει ω!τι συμπτωση να βρεθουμε ολοι μαζι!φυσικα ακαμα μας κοιταει με απρια για πιο λογο μας φανηκε τοσο αστειο αλλα ειπαμε θαυματα μυαλου!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2011, 06:55:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mallon γενικο πολυ το θεμα μου κ καλυτερα να μην αναμενω καμια ανταποκριση.Ελπιζω να μην ειναι μεμπτο το γεγονος οτι θα συνεχισω να γραφω μονος μου επ αοριστον κ που ξερεις μπορει να με εκδοσω,αν κ δεν εχω καποιο συγγραφικο ταλεντο μ αρεσει να με διαβαζω.Παραλληλα παρακολουθω με ενδιαφερον τις συζητησεις σας,σας σεβομαι ολους κ τους ορθολογιστες κ τους εχοντες ανορθοδοξες αποψεις για ολα τα θεματα.Απ τη μερια μου ανηκω σ αυτους που γνωριζω ας πουμε οτι κ οι δυο εχετε εξισου δικιο.ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ να στε σιγουροι οτι θεος υπαρχει εξωγηινοι υπαρχουν μυστηρια παραξενα κ.α.για οσους τα πιστευουν αλλα ταυτοχρονα δεν υπαρχουν για οσους δεν τα πιστευουν.To μεταφυσικο της υποθεσης ειναι οτι υπαρχουν κ τα 2 αυτα στρατοπεδα αποψεων που δημιουργουν μια αγρια ομορφια ανα ζητησης ας υπαρχει κοντρα ας δημιουργουνται κ μικροπαρεξηγησεις,ειναι υπεροχο παναθεμα το κ κυριολεκτικα σας θαυμαζω απεριοριστα χωρις να εχει ιχνος υπερβολης αυτο που λεω,οτι κανετε ολοι σας βοηθαει το ανθρωπινο πνευμα να προχωραει κ μη σταματησετε ποτε.Μεσα σαυτη την ποικιλομορφια ιδεων γεννιουνται φωτινα μονοπατια,φαροι μεσα το σκοταδι μοναχικων αναζητητων.Ο IΣΟΚΡΑΤΗς μου εγραψε what the **** ιατι προφανως τον μπερδεψα με τις ασυναρτησιες μου.Καλοδεχουμενο ειναι απ τη μερια μου γιατι what the **** κ αυτος εχει δικιο που να παρει η ευχη κ δεν το παιζω ανωτερος δεν ειμαι κατι ιδιαιτερο απλα κ γω προσπαθω να βρω τα δικα μου βηματα στο χορο κ τα παντα μου φαινονται σωστα.Αυτα για σημερα φιλοι μου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

---Sophie---
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2011, 23:16:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω καααπως καταλαβαινω τις "ασυναρτυσιες" σου.Γενικα αυτα που λες τα καταλαβαινω μια χαρα απλα κανε ποιο μικρες προτασεις αν σου ειναι ευκολο για να καταλαβαινουν και οι αλλοι ευκολοτερα τι λες.Σχετικα τωρα με τα θαυματα του μυαλου εχω να προσθεσω και εγω μια δικη μου εμπειρια.Δεν ξερω αν εχει καμια σχεση με αυτο που θες να πεις,προσπαθω να καταλαβω.Σημερα ειχα ανεβει στην ταρατσα να μαζεψω ρουχα.Ξαφνικα ενιωσα μια παρουσια.Εεε νταξει χεστηκα λιγακι μαζεψα γρηγορα και εκανα να φυγω.Οπως κατεβαινα τις σκαλες ενιωθα ακομα αυτο το κατι εκει.Τοτε σκεφτηκα οτι ισως προσπαθουσε να με ριξει απο τη σκαλα για να με σκοτωσει.Ε ακριβως εκεινη τη στιγμη πεφτω απο τη σκαλα.(Ακομα ποναει ο πισινος και η πλατη μου αλλα ενταξει κατα τα αλλα ειμαι καλα).ΤΥΧΑΙΟ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!

Never give up without a fight.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 05:44:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΑΣ ΤΟ ΦΟΒΟ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΚΕΨΗΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΟΜΟΙΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ.ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΑΓΧΟΣ,ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΣΤΕΝΑΧΟΧΩΡΙΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΤΗΚΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΣΚΕΠΤΟΜΟΡΦΗ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΕΝ ΠΑΣΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΕΔΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ.Γ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟΣΟ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝ Κ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΡΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.ΟΠΩΣ ΚΝΑ ΧΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΘ ΣΥΝΕΒΗ ΧΘΕς ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΡΕΣΤΙΖ ΜΕ ΤΑΧΥΔΑΚΤΙΛΟΥΡΓΙΚΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΠΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΑΝΤΕΥΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΚΑΙΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ.ΦΙΛΙΑ Κ ΑΝΑΜΕΝΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 13:43:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εγω καααπως καταλαβαινω τις "ασυναρτυσιες" σου.Γενικα αυτα που λες τα καταλαβαινω μια χαρα απλα κανε ποιο μικρες προτασεις αν σου ειναι ευκολο για να καταλαβαινουν και οι αλλοι ευκολοτερα τι λες.Σχετικα τωρα με τα θαυματα του μυαλου εχω να προσθεσω και εγω μια δικη μου εμπειρια.Δεν ξερω αν εχει καμια σχεση με αυτο που θες να πεις,προσπαθω να καταλαβω.Σημερα ειχα ανεβει στην ταρατσα να μαζεψω ρουχα.Ξαφνικα ενιωσα μια παρουσια.Εεε νταξει χεστηκα λιγακι μαζεψα γρηγορα και εκανα να φυγω.Οπως κατεβαινα τις σκαλες ενιωθα ακομα αυτο το κατι εκει.Τοτε σκεφτηκα οτι ισως προσπαθουσε να με ριξει απο τη σκαλα για να με σκοτωσει.Ε ακριβως εκεινη τη στιγμη πεφτω απο τη σκαλα.(Ακομα ποναει ο πισινος και η πλατη μου αλλα ενταξει κατα τα αλλα ειμαι καλα).ΤΥΧΑΙΟ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!

Never give up without a fight.


Καλή μου Sophie θα έλεγα πως η περίπτωση η δική είναι σοβαρή.
Ή θα πρέπει να φροντίσεις να απαλλαγείς από τις φοβίες σου, ή να αποφεύγεις τα ύψη.

Διαφορετικά σε βλέπω πολύ σύντομα να μας φεύγεις,
Θες από πέσιμο, θες από χέσιμο!!!!!.

Βεβαίως μπορεί να κάνεις χιούμορ, και να μην σε πονάει καθόλου ο ..... πισινός σου.
Τότε μάλλον τα θεεελει ο ... πισινός σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 13:52:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
TIM

ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΘ ΣΥΝΕΒΗ ΧΘΕς ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΡΕΣΤΙΖ ΜΕ ΤΑΧΥΔΑΚΤΙΛΟΥΡΓΙΚΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΠΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΑΝΤΕΥΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΚΑΙΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ.ΦΙΛΙΑ Κ ΑΝΑΜΕΝΩ


Φίλε ΤΙΜ σε κάθε μία σκέψη σου που επιβεβαιώνεται, υπάρχουν δεκάδες άλλες ανεπιβεβαίωτες οι οποίες περνάνε απαρατήρητες, ακριβώς γιατί δεν έγινε η σύνδεσή τους με κάποιο γεγονός.

Μήπως είσαι λιγάκι προληπτικός .
Μιλάμε για λιγάκι.
Όσο πατά η γάτα!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

---Sophie---
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 13:58:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΑΣ ΤΟ ΦΟΒΟ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΚΕΨΗΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΟΜΟΙΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ.ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΑΓΧΟΣ,ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΣΤΕΝΑΧΟΧΩΡΙΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΤΗΚΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΣΚΕΠΤΟΜΟΡΦΗ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΕΝ ΠΑΣΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΕΔΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ.Γ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟΣΟ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝ Κ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΡΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.ΟΠΩΣ ΚΝΑ ΧΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΘ ΣΥΝΕΒΗ ΧΘΕς ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΡΕΣΤΙΖ ΜΕ ΤΑΧΥΔΑΚΤΙΛΟΥΡΓΙΚΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΠΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΑΝΤΕΥΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΚΑΙΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ.ΦΙΛΙΑ Κ ΑΝΑΜΕΝΩ



Οχι ρε συ τι εχει το θεμα σου μια χαρα ειναι.Για να καταλαβω λιγο το κανεις επιτηδες?Δηλαδη μπορεις επιτηδες να σκεφτεις κατι και να γινει η συμβαινει καταλαθος?

Never give up without a fight.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

---Sophie---
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 14:02:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Διαφορετικά σε βλέπω πολύ σύντομα να μας φεύγεις,
Θες από πέσιμο, θες από χέσιμο!!!!!.

Βεβαίως μπορεί να κάνεις χιούμορ, και να μην σε πονάει καθόλου ο ..... πισινός σου.
Τότε μάλλον τα θεεελει ο ... πισινός σου



Λοιπον το οτι τα θελει ο πισινος μου ειναι σιγουρο,αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν κανω πλακα!Δυστυχως και το πεσιμο και το χεσιμο ειναι πραγματα που μου συμβαινουν πολυ συχνα!Αλλα δεν με βλεπω να φευγω ακομα.Το σωμα μου εχει ενσωματωμενο αλεξισφαιρο(ενταξει ΤΩΡΑ κανω πλακα)

Never give up without a fight.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 14:30:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όσον αφορά το χέσιμο, είναι μια φυσική – και στις περισσότερες των περιπτώσεων καθημερινή πρακτική – για το πέσιμο πρέπει να κάνεις κάτι, αν δεν μπορείς να ελέγξεις τις φοβίες σου.
Κοίταξε να αποφεύγεις τα ψηλά και τους... “ψηλούς”.
Μακριά από μπαλκόνια, ταράτσες, σκάλες, ψηλές καρέκλες, ψηλά τακούνια κλπ κλπ

Μην μας φύγεις τώρα στα νιάτα σου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

---Sophie---
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 16:27:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όσον αφορά το χέσιμο, είναι μια φυσική – και στις περισσότερες των περιπτώσεων καθημερινή πρακτική – για το πέσιμο πρέπει να κάνεις κάτι, αν δεν μπορείς να ελέγξεις τις φοβίες σου.
Κοίταξε να αποφεύγεις τα ψηλά και τους... “ψηλούς”.
Μακριά από μπαλκόνια, ταράτσες, σκάλες, ψηλές καρέκλες, ψηλά τακούνια κλπ κλπ

Μην μας φύγεις τώρα στα νιάτα σου.



Δεν εχω υψοφοβια.Απλα σκεφτομαι λιγο μουρλα καμια φορα.Και καταλιγω να πηδαω απο μαντρες 2 μετρων γιατι νομιζα οτι ηταν μισο μετρο,η να πηδαω απο ενα καροτσι και να προσγειωνομαι με το μετωπο.Αυτη ειναι η καθημερινοτητα μου.Οσο για το χεσιμο...εεε κατι δυσκοιλιες τις ειχα οταν ημουν μικρη αλλα περασμενα ξεχασμενα

Never give up without a fight.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 18:43:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα ψηλό πηδηματάκια σου είναι που με προβληματίζουν, αυτά ιδιαίτερα που δεν έχεις σαφή αντίληψη του βάθους τους όπως λες.

Αυτά είναι τα επικίνδυνα και υπό το κράτος του πανικού μπορείς να χάσεις τον έλεγχο.

Δεν θέλω να σου κάνω μάθημα, αλά να, είναι κρίμα βρε κορίτσι μου.

Με θάρρος και ψυχραιμία μπορείς να γίνεις κυρίαρχος της παρτίδας.
Έχεις τα φόντα και διακρίνω το χιούμορ σου που είναι καλό


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

---Sophie---
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 19:12:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστω!Και δεν σε παρεξηγω καθολου ξερω οτι δεν μου κανεις μαθημα.Αλλα η αληθεια ειναι,οτι τωρα πια τι βρισκω καπως φυσιολογικο να χτυπαω.Εχω συνηθησει.Αν και φυσικα εχεις απολυτο δικιο οτι πρεπει να τα κοψω λιγο.Εχει παντως αρκετη πλακα να το σκεφτεσαι ΜΕΤΑ οταν δεν πονας.Τελωσπαντων.Θα προσπαθησω.Αλλα θα ειναι δυσκολο,θα παω για εναμιση μηνα στο νησι μου.Σκληρη δοκιμασια το να μην χτυπησω.

Never give up without a fight.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 20:35:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Never give up without a fight.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

violent king
Μέλος 1ης Βαθμίδας


90 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 21:16:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φταιω εγω τωρα να πω οτι η σοφια μας δουλευει?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 22:26:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FILE MOY ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΣ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ.Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙς ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ Κ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΩ Κ ΠΟΤΕ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ Σ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΠΙΟ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ-ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ ΜΑΤΙ.ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΕΣ Κ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΙΣΧΥΟΥΣΑ.ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΥ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΟΡΘΟΛΟΓΙΚΟ ΑΝΤΙΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΟΥΑΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟ.ΣΟΦΙΑ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 22:27:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FILE MOY ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΣ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ.Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙς ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ Κ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΩ Κ ΠΟΤΕ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ Σ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΠΙΟ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ-ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ ΜΑΤΙ.ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΕΣ Κ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΙΣΧΥΟΥΣΑ.ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΥ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΟΡΘΟΛΟΓΙΚΟ ΑΝΤΙΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΟΥΑΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟ.ΣΟΦΙΑ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2011, 22:48:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΟΦΙΑ ΟΤΙ ΑΜΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΘΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ.ΟΠΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ ΜΕΤΑΤΟΠΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΝΤΙΛΗΨΗς ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΕΛΕΙ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙς ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΤΟΥς ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΔΥΝΑΜΗ.ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΗ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΟΥ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ.ΑΝ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΥΠΕΡΒΕΙ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΨΗ ΘΑ ΞΕΤΥΛΙΧΤΕΙ ΜΠΟΣΤΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΙΒΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ.ΣΟΥ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΗΓΗΘΩ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ.ΦΙΛΙΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tim
Νέο Μέλος


45 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2011, 02:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΕΠΙΒΕΒΑΙΩΤΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΥΤΥΧΩς ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΘΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΤΕΣ ΕΙΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ.ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΩ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΟΥΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΤΟΥ ΕΦΙΚΤΟΥ ΣΤΟ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΜΟΥ.ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΠΑΝΤΑ, ΦΥΣΙΚΑ Κ ΟΧΙ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΠΟΛΛΕς ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ Η ΜΗ.ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ.ΕΝΑΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΔΙΑΣΗΜΟΣ ΜΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ Κ ΜΕ ΔΙΑΤΡΙΒΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΕΙΠΕ΄΄ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ.ΟΣΕΣ ΕΓΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ Κ ΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΥΙΔΗΠΟΤΕ;ΝΩΜΙΖΩ ΠΩς ΟΧΙ.ΣΕ 100 Η 1000 ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ.ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ;ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΕΚΕΙ;ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ ΣΕ 10000 ΧΡΟΝΙΑ;ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΛΙΣΕΤΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΑΚΛΑΔΙΑ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ Κ ΤΟ ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΟ΄-ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ ΘΑ ΚΟΝΤΡΑΡΟΝΤΑΙ Κ ΤΟΤΕ.Κ ΛΟΙΠΟΝ;ΔΕ ΤΒΡΙΣΚΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΟ;Κ ΟΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΛΗΘΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΜΗ ΕΧΟΝΤΕΣ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙ;ΚΑΝΕΝΑΣ.ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ Κ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΤΕΡΟΣ ΠΙΘΑΝΟΝ Κ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙ.ΝΑ ΕΧΕΤ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΒΡΑΔΥ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy