ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΕΧΩ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ .........
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
psari7
Νέο Μέλος

USA
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 01:46:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους psari7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GIA SAS THA SAS KATATHESO KATI POLY PROSOPIKO APO MIKRO PAIDI ADILANVANOMOYN TO KAKO KAI TO KALO ME TH DIESTHISIMOY POLY EDONA POLES FORES DEN EDINA SHMASIA KAI TA KOROIDEYA AYTA ALLAPADA THN PATAGA TO ENSTIKTO MOY PADA EVGENE SOSTO TO PIO SOVARO POY MOY SYNEVH HTAN TO KALOKAIRI TOY 1995 PHGENAME ME TO SYZHGOMOY DIAKOPESME THN AGAPHMENH MAS EDOYRO MHXANH PROORISMOS GIA STATHMEFSH TO ASTRO KYNOYRIAS STIS STROFES TOY ARGOYS KI ENO H ORA HTAN 7:40 ORA ARH GIA OSOYS ASXOLOYDE ME ASTROLOGIA EIDA OLOZODANA BROSTA MOY OTI TRAKARAME KAI FEYGAME KAI HTAN POLY OMORFA ETSI ELEYTHERA POY PTAGAN OI PSYXES MAS XORIS PONO TOTE SKEFTIKA TA PAIDIA MOY KI ANAFONISA AN PETHANOYME TH THA GINOYN DE PROLAVA NA SYNELTHOAPO TO OLOZODANO AYTO ORAMA STHN EPOMENH STROFH TRAKARAME ME TON ADRA MOY ME TOPIKI KAI DIALITHIKAME KI AN ZOYME SHMERA META APO POLES PERIPETIES KAI PROVLHMATA EINAI GIATI MAS KRATHSAN TA PAIDIA TO EZHSA KAI TO PLHROSA ME POLY PONO GIATI DE PISTEPSA TH PROIDOPOIHSH POY EIXA PADA KATI ME KANEI KI AMFIVALO GIA OLA AYTA POY DIESTHANOME KI OMOS PADA KANO LATHOS KAI H DIESTHISIMOY VGENH SOSTH ANTROPOS KADIKASMENOS SE THANATO NE LEMFOMA HOSKING OLOI TON EIXAN XEGRAMENO OTI THA PETHANH AKOMA KAI OI GIATROI STO SAN FRANCHISKO EIPAN STON ADELFO TOY NA MHN TON PAEI DIOTI THA PETHANEI KAI MONO EGO ELEGA OTI THA GINI THAMA KAI THA GENH KALA KI ETSI EGINE EINAI GEROS KAI ZH APO 1989 MEXRI SHMERA EINAI ENAI ANTHROPOS POY EKANE XIMIOTHERAPIES MISES GIATI TO SYKOTH EXEI BLAVH EINAI O IDIOS POY PATHAME TO ATYXHMA KI EKANE 9 XIROYRGIA GIA NA GINH KALA KAI OLOI STO KAT TON LEGANE DIALIMENOTOSO KAI ALA TOSA PARADIGMATA EXO KAI PALI ANFIVALO GIATON EAYTO MOY AN EIMAI TOSO IKANH NA PROBLEPO AKOMA TO PSAXNO EYXARISTO POY ME FILOXENISATE GIASAS KI AN KAPIOS EINAI GIATROS THA KATALAVH KALHTERA GIA TIS PERIPTOSIS HOSKIN STO TELEFTEO STADIO ELAXISTH EPIVIONOYN KAI AYTOI EXOY SYNHTHOS GERO ORGANISMO KI OXI ENA SYKOTI PROVLHMATIKOOPOY DE BORI NA SYKOSH OLOI TH XHMIOTHERAPIAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 02:49:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ψιτ, scannercop... (extremefast, εσένα λέω βρε)...

Άκου να δείς, οι άλλοι είναι κακοί και σε ζηλεύουνε, γι' αυτο σε δουλεύουνε, εγώ δε σε δουλεύω επειδή δεν πιστεύω οτι έχεις χαρίσματα...

Αν θες να ξέρεις μάλιστα, κι εγώ έχω τα ίδια με σένα (ή μ' αυτά που υποστηρίζεις οτι έχεις). Και μάλιστα, επειδή κατά βάθος θέλω να βοηθάω τον κόσμο, για μια περίοδο της ζωής μου σχεδίαζα να μπω κι εγώ στην αστυνομία ή στο στρατό (στις ειδικές δυνάμεις). Δεν τα κατάφερα όμως, λόγω ύψους, αν θες πίστεψέ το.

Από προσωπική εμπειρία λοιπόν, ξέρω οτι παίζουνε τέτοια πράγματα. Αλλά παίζουνε και πολλοί απατεώνες. Κι εγώ τους απατεώνες, δεν τους γουστάρω καθόλου.

Γι' αυτό λοιπόν, έχω να σου προτείνω ένα τεστάκι... Να μαντεύεις για κόσμο που δεν έχει ιδέα από τέτοια, είναι εύκολο. Κάποιαν σαν εμένα, όμως, που ξέρει απ' αυτά, δεν είναι εύκολο να τη δουλέψεις... Γι' αυτό, άκου να δείς τί θα κάνουμε, για να λήξει το θέμα.

Θα σου στείλω μια φωτογραφία μου, εδώ, στο φόρουμ και θα μου κάνεις μια γενική ανάλυση, έτσι όπως έκανες και στα άλλα παιδιά... αλλά θα δούνε όλοι τί θα μου πεις και τί θα σου πώ κι εγώ πάνω σ' αυτά που λες... και θα δούμε ποιός είναι τί...

...ΔΕΧΕΣΑΙ ΡΕ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 03:44:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

...ΔΕΧΕΣΑΙ ΡΕ..........NAI ΡΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΝΤΕ ΔΩΣΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.....

.........ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ !!ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ......

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 04:31:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΛΑΡΗ ΕΙΜΑΙ ΡΕ!! ΧΑΛΑΡΗ ΕΙΜΑΙ!!ΧΑΛΑΡΗ!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 10:52:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣ Logan ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΔΥΔΙΜΟΣ, ΕΠΙΣΗΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΟΥΝ ΟΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ.ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΗΤΑΝ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ.

ΠΡΟΣ 1900 ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΟΥΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ,ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ.

ΠΡΟΣ goblynqueen ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ.ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ???ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ???ΕΓΩ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ.ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ???ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΟΥ?ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ?Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ?ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ,ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ???
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΤΙ ΣΧΕΔΙΑΖΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ.ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ???ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΑ Ο.Υ.Κ. Η' ΣΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ?????????
ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ??????????????????????????????????????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 11:16:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας!

Xtremefast αν θες κοίτα την δικιά μου φωτογραφία και πες μου τι αισθάνεσαι. Μόνο μη μου πεις οτι αισθάνεσαι αηδία, θα τσακωθόυμε.


I 'm Big in Japan!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 15:23:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΠΟΣΟ ΧΑΛΑΡΗ ΕΙΣΑΙ ΡΕ?

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 15:35:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

LOCO ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΣΥ ........
....ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΨΥΧΕΔΕΛΙΚΟ ΤΡΑΝΣ ΛΙΓΟ ΧΕΒΥ ΜΕΤΑΛ
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ
ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ
ΚΑΝΕΝΑ ΘΥΛΗΚΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΕΦΤΑΧΝΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
ΑΝΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΣΩ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 15:51:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γειά σας!

Xtremefast αν θες κοίτα την δικιά μου φωτογραφία και πες μου τι αισθάνεσαι. Μόνο μη μου πεις οτι αισθάνεσαι αηδία, θα τσακωθόυμε


E LOCO ΟΜΩΣ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΑΚΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΝΟΣ ΣΟΦΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ.....

quote:
το ότι βάζεις φωτογραφίες σου στο site δείχνει πόσο σέβεσαι τον εαυτό σου και το χώρο.


ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 16:26:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

E LOCO ΟΜΩΣ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΑΚΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΝΟΣ ΣΟΦΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ.....

ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ....μικρε δεν ειμαι και τοσο σοφος!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 18:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Scannercop: Ναι, στην Αστυνομία ήταν που δεν με πήρανε λόγω ύψους. Στις ειδικές δυνάμεις δεν με πήρανε λόγω φύλου. Τόσο δύσκολο είναι πια; Απλώς δεν τό 'ξερα τότε και απογοητεύτηκα πολύ όταν το έμαθα, κόντεψα να κόψω τις φλέβες μου...

Κατά τ' άλλα, για κάτσε... εσύ εδώ μας είπες οτι έχεις ειδικές δυνάμεις, πράματα και θάματα, εδώ σου στείλανε τη φωτογραφία τους άτομα και μετά λέγανε οτι τους είπες πράγματα για τη ζωή τους που δεν έχουνε πει ποτέ σε κανένα. Οτι κοιτάς τους ανθρώπους στα μάτια και σε πιάνουνε τα κλάμματα επειδή νοιώθεις τα συναισθήματά τους... Οτι ξέρεις ποιός είναι καλός ή κακός, κι οτι ακούς τις σκέψεις του κόσμου σα λόγια μες' το κεφάλι σου... αν δεν είναι γενική ανάλυση αυτή, τότε τί είναι;

Και να σου πώ, όχι, απατεώνας δεν είναι μόνο όποιος βγάζει λεφτά απ' τα ψέμματά του. Εκτός κι αν εννοείς οτι αν λές απλώς παραμύθια με κολοκύθια για την πλάκα σου είσαι απλώς μυθομανής... δηλαδή ερασιτέχνης ψεύταρος και όχι επαγγελματίας...

Τέλος πάντων, εγώ επιμένω. Θα βρεις κάτι ουσιαστικό να μου πεις για τη φωτογραφία μου, ή θα μου πεις τρίχες κατσαρές και μετά θα μου λες "αααα, εγώ δεν είπα οτι βλέπω τέτοια πράγματα"; Αλλοιώς δεν στέλνω ούτε σκίτσο.

Άντε, λέγε. Μπορείς ή όχι;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 19:03:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
philosophε:

Μπράβο, έχεις την μοναδική ικανότητα να αναγνωρίζεις τα ωραία παιδιά από φωτογραφίες (και τη μουσική που ακούνε απ' τις τρίχες τους).

Μπορείς να πουλήσεις την ιδέα σου στη Μάρβελ. Φαντάσου τον καινούργιο τους ήρωα:

Δαγκωμένος από ένα ραδιενεργό ωραίο παιδί, ο νεαρός ------- ---------- αποκτάει την υπερφυσική ικανότητα να αναγνωρίζει τα ωραία παιδία ακόμη κι από φωτογραφία!!!

Πάει ο Σπάιντερμαν...

Α, και. Πολύ χαλαρή (ρε). Γιατί, μήπως θες να με σφίξεις, ας πούμε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 21:06:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μικρε δεν ειμαι και τοσο σοφος!!


ΜΕΓΑΛΕ R U TAKLIN' TO ME???
AH, CAZ I WASN'T TAKNIN' TO YA BUT I WAS REFFERIN' TO THE POST THAT ONCE MISTER TOLIS HASE POSTED....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 21:47:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ goblynqueen ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΦΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΔΕΙΞΤΗΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 21:48:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας!

Philosofe ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ρε φίλε, αλλά κόψε κάτι θα σε παρεξηγήσουν.
Κατά τα άλλα έπεσες λιγάκι εως πολύ έξω. Ούτε Ψυχεδελικά ούτε και ΜΕΤΑΛ γουστάρω. Στο ρομαντικός και παράξενος μπορεί να έπεσες μέσα αλλά είχες και πολλές πιθανότητες να το πετύχεις μιας και είναι πολυ αόριστο.

Tο να βάλω μια φωτογραφία μου στο post δεν νομίζω να σημαίνει πως δεν σέβομαι το Esoterica. Μου έκαναν εντύπωση τα όσα έγραφε ο xtremefast και θέλησα να δω τι μπορεί να πει για μένα. Έτσι απο περιέργεια.

Τώρα σχετικά με την φωτογραφία ,έχει δίκαιο η goblynqueen, σε κοινούς ανθρώπους δεν λέει τίποτα. Μπορώ ας πούμε κι εγω κοιτάζοντας την φωτογραφία να σου πω οτι βλέπω πως φαίνομαι κοιμησμένος αφού τραβήχτηκε αφότου ξύπνησα ,με μια webcam που έχω.

O xtremefast που χάθηκε;


I 'm Big in Japan!!


Edited by - Loco on 16/01/2005 21:49:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 22:23:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Tο να βάλω μια φωτογραφία μου στο post δεν νομίζω να σημαίνει πως δεν σέβομαι το Esoterica.

koita KAI ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΤΟΛΗΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 00:58:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά σου έχω γίνει εμμονή !

Α ! Και παρεμπίπτοντος από αφροαμερικάνικα σκίζεις !
Σε έμαθε κάποιος στο Bronx ή στο Harlem ;





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 01:40:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γλυκια μου queen

δεν θελω να σε σφιξω γιατι ειμαι σφιγμενος απο μονος μου!!
ειμαι πολυ μεγαλυτερος σας αλλα αυτο δεν εχει καμμια σημασια
γιατι για να μιλαμε παει να πει πως σας παω και εγω καποτε
υπηρξα νεος .........χαχαχα δεν θελω να ξεπερασω τα ορια
και αυτη τη φορα θα τα καταφερω μην ανυσηχειτε!!
μονο πες μου βασιλλισα σου αρεσουν οι ειδικες δυναμεις?
ποσες δυναμεις εχεις για να καταφερεις πολλα στη ζωη σου?
δεν κανω επιδειξη δυναμης αλλα εχω περασει παρα πολλα και
δυναμη αναβλυζει απο μεσα μου!!

χαλαρωσε γιατι αυτο δεν αρεσει στους ωριμους ανδρες!!

η αγαπη ειναι παντοτινη


ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 02:12:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατη goblynqueen, επειδή βλέπω ότι την θέλεις μια ανάλυση, είπα να σε βοηθήσω… μόνο που δεν χρειάζομαι φωτογραφία… θα προσπαθήσω μια αναλυσούλα από τον γραπτό σου λόγο…

Λοιπόν… αρχίζω…

Έχεις ύψος γύρω στο 1.60 και είσαι γύρω στα 70-80 κιλά.

Είσαι καστανή, αλλά τα έχεις βάψει ξανθά, τα μαλλιά σου είναι σπαστά και σχετικά μακριά… μια παλάμη κάτω από τους ώμους.

Τα χαρακτηριστικά του προσώπου σου δεν είναι λεπτά, αλλά κάπως άγρια.

Το δέρμα σου είναι άσπρο. Τα μάτια σου σχετικά μικρά και τα φρύδια σου σχηματίζουν λεπτές καμάρες.

Οι τρόποι σου είναι μακράν από τους γυναικείους και ευγενικούς.

Θεωρώ, μεγάλη πιθανότητα να είσαι αριστερόχειρας ή απλά να ακολουθείς «αριστερές οδούς», για το δεύτερο δε τείνω προς την σιγουριά…

…αυτά!… ελπίζω να έπεσα μέσα… αχ! Έχω τόση αγωνία!


Διαισθαντικά...The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 02:56:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Mantis με όλο τον σεβασμό και χωρίς να θέλω να προσβάλω την goblynqueen, με την περιγραφή σου μου φαίνεται πως δημιούργησες ενα τέρας.


I 'm Big in Japan!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 03:19:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Mantis με όλο τον σεβασμό και χωρίς να θέλω να προσβάλω την goblynqueen, με την περιγραφή σου μου φαίνεται πως δημιούργησες ενα τέρας.

Καλέ μου Loco, με δεδομένο την συμπάθεια που σου έχει μια πολύ καλή μου φίλη (και παρόλο που θέλω να σου τραβήξω το μυτερό αυτάκι σου ) θα εξηγηθώ...

Ο κάθε άνθρωπος έχει την δική του ομορφιά...

Αν κάποιος, εξωτερικά είναι έξω από τα αισθητικά δεδομένα της εποχής, αυτό δεν τον κάνει "τέρας"... είναι η εσωτερική ομορφιά που αναβλύζει και αγγίζει τους άλλους...

Αν πάλι δεν υπάρχει αυτή... όσο όμορφος κι είναι κάποιος... στα μάτια των "ευαίσθητων" ανθρώπων, μοιάζει με τέρας...

Όλα τα παραπάνω μπορεί να είναι λανθασμένες εκτιμήσεις, μιας και δεν έχω επικαλεσθεί ψυχικές ικανότητες...

Αλλά ας αφήσουμε την ίδια να μας απαντήσει... που ξέρεις τελικά μπορεί και να έχω...


The She Mantis... the silent force

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 05:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΡΟΣ 1900 ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΟΥΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ,ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ.
Προς xtremefast Δεν αναφερόμουν σε σένα αγαπητέ. Εδωσα μια γενική απάντηση στον Logan για το πως μπορει κάποιος ν' αναπτύξει τέτοιες ικανότητες περα απ' το μεταφυσικό. Δεν έχω κανένα λόγο να υποθέσω οτι έχεις διαβάσει ψυχολογία. Το αν έχεις ή όχι "ψυχικές ικανότητες" δε με ενδιαφέρει καθόλου. Όσο για τα μεντιουμ χιουμορ έκανα με μια δόση αλήθειας. Το πόσο μεγάλη η δοση, μπορεί να το ερευνήσει κάποιος και ν' αποφασίσει απο μόνος του.



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 06:02:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Scannercop: Όοοοχι έτσι... Πρώτα θα μου πεις οτι θα μου πεις "τα πάντα" για την προσωπικότητά μου, ή ότι, τέλος πάντων, είπες και στ' άλλα παιδιά που σου στείλανε τη φωτογραφία τους μέσω mail.

Αλλοιώς, πού ξέρω ΄γω; Μπορεί να βάλω τη φωτογραφία μου κι εσύ να κάνεις μετά την πάπια (να μου λές, "μα εγώ δεν είπα οτι θα σου πώ για την προσωπικότητά σου" ή κάτι τέτοιο). Ανάλαβε τις ευθύνες σου, λοιπόν.

Γιατί μέχρι τώρα δεν έχω δει να έχεις πει μια κουβέντα σταράτη. Και κριθαράτη, αν είναι ανάγκη, μου κάνει. Αλλά, βρε παιδί μου... δεν μιλάς καθόλου καθαρά εσυ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 06:22:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
high flies the dragon
the ruler of the seven skies
riding the winds
not knowing that he just can't die

Mantis.

Στην αρχή υπήρχε ένα δάσος. Και δεν υπήρχε τίποτα άλλο. Αυτό είναι γνωστό και το έχει αποδείξει η επιστήμη. Αλλά και να μήν τό 'χει...

Τα δέντρα του δάσους, έξι τρισεκατομύρια και δύο, πράσινες εκρήξεις παγωμένες στο χρόνο, ονειρεύονταν τον κόσμο τους. Και μέσα στη σκιά τους ονειρεύτηκαν ένα παιδί με πράσινα μάτια. Τα όνειρά του τους ήταν ξένα, γι' αυτό το αγάπησαν και το έβαλαν να τους τα τραγουδήσει και να τους τα χορέψει. Για να διασκεδάσουν. Μέσα στην πράσινη ομίχλη του βαρύ τους χειμώνα.

Κι ύστερα ήρθε η φωτιά. Το δάσος κάηκε και ο κόσμος τελείωσε. Τα δέντρα χαθήκαν και το παιδί τους έγινε στάχτες.

Μα, να. Οι στάχτες του δεν χάθηκαν για πάντα. Γιατί μέσα στα όνειρά του, τα ξένα στα δέντρα, ένας καινούργιος κόσμος είχε γεννηθεί. Και σ' αυτόν, οι στάχτες του παιδιού πέσαν σα βροχή από αστρικά αποκαϊδια και σκορπίστηκαν στον τρελλό άνεμο του κενού.

Τώρα το παιδί, βαδίζει ανάμεσά μας, κρυμμένο σε χίλια πρόσωπα, παραμονεύοντας κι ιχνηλατώντας, αδιάφορο για τα παιχνίδια των ανθρώπων- αδιάφορο για τη μοίρα του κόσμου.

Το μόνο που ψάχνει, είναι οι πούστηδες που κάψαν το δάσος του.

Το μόνο που θέλει, η μόνη επιθυμία που καίει μέσα στα σπλάχνα του πιο δυνατά κι απ' τη φωτιά που το έκανε στάχτη...

Είναι ν' αφήσει τα σημάδια απ' τα αρβυλοφορεμένα ποδάρια του πάνω στα σιχαμένα τομάρια των εμπρηστών του δάσους του.

Και να σβήσει το όνομά τους από τα αρχεία των ονείρων του σύμπαντος.

Κατά τ' άλλα, κοντά έπεσες. Αλήθεια.

You thrilled me.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 06:53:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
philosophε:

quote:
χαλαρωσε γιατι αυτο δεν αρεσει στους ωριμους ανδρες!!

Σε ποιόν αρέσουν οι ώριμοι άντρες; Επειδή μου αρέσουν η μουσταλευριά και τα κόλυβα δεν σημαίνει οτι μ' αρέσουν τα ψόφια...

Αλλά, φιλόσοφε... θα παίξουμε ένα παιχνίδι (εκτός κι αν δεν θες εσύ). Αυτό που ξέχασα να εξηγήσω τους κανόνες του και στην Mantis.

Θα πούμε ο καθένας μια ιστορία (η Mantis το έκανε ήδη), σαν παραμύθι. Κάθε ιστορία, έχει κρυμμένο μέσα της ένα μυστικό, μπλεγμένο στο μύθο της. Αν καταλάβουμε ο καθένας τί έχει πεί ο άλλος, συγχαρητήριά μας, μοιραστήκαμε λίγη απ' τη γνώση μας. Αν όχι, και πάλι δε χάνουμε, γιατί κερδίζουμε την υπέροχη γεύση του Ντόλκα.

Πάμε λοιπόν.

Πέρσι το καλοκαίρι, είχα πάει για διακοπές με ένα φίλο μου από την Κρήτη. Τον λένε Κώστα Κοπέλη, κι έτσι τον φωνάζω Κώκοπέλι. Ήμασταν λοιπόν στην παραλία, κι ο Κώκοπέλης έκανε τα δικά του- είχε αράξει πάνω σε μια φουσκωτή σαμπρέλα, έξω έξω στα ρηχά και ψάρευε μ' ένα καλάμι.

Εγώ, πάλι, είχα βάλει τη μάσκα μου κι έκανα μακροβούτια, ψάχνοντας για θαλασσινά κυδώνια κι άλλα στρείδια. Έκανα κύμα με τα βατραχοπέδιλά μου πάνω από ένα κομμάτι του βυθού και σήκωνα την άμμο, και ότι ήταν κρυμμένο από κάτω της, το ξεσκέπαζα. Όταν έβλεπα κανένα κυδώνι, βούταγα και το έβαζα στο σάκκο μου.

Κάποια στιγμή, εκεί που προσπαθούσα να δω μέσα από την άμμο που είχα σηκώσει, πρόσεξα κάτι που γυάλιζε και κουνιόταν με δελεαστικό τρόπο. Μου τρέξαν τα σάλια κι όρμησα προς το μέρος του με το χέρι απλωμένο. Το βούτηξα. Και πετάχτηκα έξω απ' το νερό, στριγγλίζοντας.

Φαντάζεσαι τί είχε γίνει; Τα είχα καταφέρει κι είχα πιαστεί στο αγκίστρι του Κωκοπέλη... Και σαν να μην έφτανε που μου πονούσε το χέρι μου, είχα κι αυτόν να γελάει και να μου λέει οτι καλά να πάθω, αφού παριστάνω το ψάρι και καταπίνω ότι αγκίστρι βλέπω μπροστά μου...

Κι άντε να του εξηγήσω μετά...

Σειρά σου τώρα.

Edited by - goblynqueen on 17/01/2005 06:59:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 15:03:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Goblynqueen ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ? ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΘΩ.ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΘΑ ΠΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 15:26:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας!

Xtremefast σε μένα θα απαντήσεις ή τσάμπα έβαλα την φωτογραφία;
Περιμένω με ανυπομονησία...!


I 'm Big in Japan!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SIMONA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


370 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 16:07:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SIMONA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Θα σου στείλω μια φωτογραφία μου, εδώ, στο φόρουμ και θα μου κάνεις μια γενική ανάλυση, έτσι όπως έκανες και στα άλλα παιδιά... αλλά θα δούνε όλοι τί θα μου πεις και τί θα σου πώ κι εγώ πάνω σ' αυτά που λες... και θα δούμε ποιός είναι τί...

...ΔΕΧΕΣΑΙ ΡΕ;


ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕΣ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΙΚΑ
ΣΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ...ΕΓΩ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ ΣΤΥΛΑΚΙ ΑΥΤΟ....

ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΘΕΜΑ.
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ!!!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ Ο extremefast ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑ Α'ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ
ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΣΑ...ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ;;;
ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙΣ;; ΘΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ;
ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ

*FORGET
OR
FORGIVE*
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 16:28:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αγαπημενη queen

εισαι πονηρουλα αλλα μου αρεσεις!
ενα να ξερεις μπορει να το παιζω "χαζος" αλλα δεν ειμαι!
τι ειμαι ; μηπως γλωσσοπλαστης;
σε καταλαβα γιατι πιανω υπονοηματα ιδεες και αντιληψεις!
ολοι εχουμε αισθηση του γραπτου λογου!!
προσεξε ομως τι γραφω ισως ειναι πιο βαθυ απο το δικο σου;

<< αυτοι που στρτοπεδευουν καθημερινα πιο μακρυα
απο τον τοπο που γεννηθηκαν αυτοι που σερνουν
την βαρκα τους καθημερινα σε αλλες οχθες
γνωριζουν καλυτερα καθε μερα την πορεια των
δυσαναγνωστων πραγματων και ανεβαινοντας προς
τις πηγες των ποταμων αναμεσα σε πρασινα φαινομενα
καταλαμβανονται ξαφνικα απο αυτην την αυστηρη
λαμψη οπου καθε γλωσσα χανει τα οπλα της >>


η αγαπη ειναι παντοτινη

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 18:36:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νά 'μαι λοιπόν...

Simona. Η αλήθεια είναι οτι δεν μπορεί να ξέρει κανείς πόσο ειλικρινής θα είμαι κι αν αποδεχτώ τα σχόλια του scannercop. Οπότε τί ρωτάς τώρα; Περίμενε και θα δούμε όλοι κι όλες.

Philosophε, σε διαβάζω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1425781
Maintained by Digital Alchemy