ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΕΧΩ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ .........
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 01:10:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ενταξει θυμωσατε παλι τι να κανω να το παρει το ποταμι!
η πατρα και το καρναβαλι δεν παιζονται!!!!!!!
ενταξει ευχαριστηθηκατε ειστε οκ μια χαρα ολα καλα
γιατι ωρες ωρες με πιανουν τυψεις να μιλησω να μην μιλησω
και αν μιλησω τι θα μου πουνε θα με καταδικασουν;
ειδατε σε τι κοσμο ζουμε ιχνος ντροπης !!
μετα λετε για μενα ο αλλος που μπηκε και τα πηρε ολα σβαρνα
αυτος τι ειναι δεν ειναι παλιανθρωπος;
η μηπως ειμαι εγω το καθαρμα της κοινωνιας το κατακαθι
ο ανυποστατος ο βρυκολακας ο ανθρωπος της νυχτας!!
για να ξερω!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 02:24:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mantis. Να σου πω τί εννοώ. Λόγω... φύσης, ανέπτυξα κάποια στιγμή την άποψη οτι όλες οι προσωπικότητες είναι μάσκες, όλες οι συμπεριφορές μεταμφίεση. Κάποτε το πίστευα περισσότερο, έπειτα χαλάρωσα και απλώς το πήρα σαν παιχνίδι... έπειτα σταμάτησα να παίζω με τους ανθρώπους, γιατί, ναι, είναι και κόσμος που παίρνει τον εαυτό του (ή την προσωπικότητά του) στα σοβαρά... και πληγώνεται βαθειά...

Τελικά, τελευταία έχω μπερδευτεί. Δεν ξέρω ποιόν να πάρω στα σοβαρά και ποιόν όχι, με εξαίρεση τον εαυτό μου που δεν τον παίρνω στα σοβαρά γιατί όλο χαζομάρες κάνει...

Αυτό που ήθελα να πώ πάντως με το ίντερνετ, είναι οτι προσφέρεται για μασκαράτες και παιχνίδια κάθε είδους... Για μένα το ίδιο προσφέρεται και η καθημερινότητα, βέβαια...

Ναι, δεν είμαι αυτό που φαίνομαι στο Ίντερνετ. Δεν ντρέπομαι να το παραδεχτώ. Αλλά και στην πραγματικότητα δεν είμαι αυτό που φαίνομαι. Και πάλι δεν ντρέπομαι. Αν σου είχε τύχει κι εσένα να σε υποτιμήσουν τόσο συχνά όσο εμένα, με βάση μόνο αυτό που φαίνεσαι... θα είχες ξεπεράσει κι εσύ την ντροπή σου, όπως εγώ και θα θυμόσουν οτι στη ζωή, οφείλεις να αξιοποιήσεις πλήρως τις ικανότητές σου και δεν έχεις δικαίωμα να παραπονιέσαι οτι σε αδικήσανε, αν δεν το έχεις καταφέρει. Κι άλλωστε κι εμένα μ' έχουνε κοροϊδέψει και ξεγελάσει. Όλα μες' τη ζωή είναι και μαθαίνουμε απ' τα λάθη μας...

Αλλά γιατί σε προσβάλλει η μασκαράτα (αυτό κατάλαβα απ' το τελευταίο σου ποστ); Εδώ πληρώνουμε και χειροκροτάμε για να δούμε ανθρώπους να υποκρίνονται οτι είναι κάποιοι άλλοι. Και τους θαυμάζουμε που το καταφέρνουνε μ' επιτυχία...

...εκτός κι αν θες να προσβάλλεις την τέχνη μου...

Καλά, αστειεύομαι... Λοιπόν, το καρναβάλι, ως καλικαντζάρα λέω να ντυθώ ιππότης με αστραφτερή πανοπλία και λευκό άλογο. Να δω πώς θα κρύψω την πράσινη μυταρόλα μου (δείγμα ευγένιας στο είδος των καλικαντζάρων)...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lulu lala
Νέο Μέλος

Zimbabwe (Rhodesia)
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 04:44:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lulu lala  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gobleenqueen unpeal the onion on stage please!
tha sou paei!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 15:17:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

gobleenqueen δεν ειναι αν φοραμε μασκες αυτα δεν τα καταλαβαινω
απλα οπως αισθανεσαι να φερεσαι να μην προσποιεισαι οτι δειχνεις
και καλα κατι το οποιο δεν εισαι!
τωρα μασκες και κουραφεξαλα δεν τα καταλαβαινω αυτο που βλεπεις
αυτο παιρνεις ομως αυτο που βλεπεις δεν ειναι και καλα απαραιτητα
καλο μπορει να βγαινει και κατι αλλο ....ισως κακο!!
ποιος απο εδω μεσα μπορει να βγαλει εναν κρυσταλλινο χαρακτηρα
η να κοιταξει τον καθρεπτη και να πει να ειμαι εγω και κανενας
αλλος γιατι πολλοι κοιταζουν τον καθρεπτη εδω μεσα και βλεπουν
ειτε φαντασματα ειτε γλυκιες νεραιδες ειτε τερατα που τους στοιχιωνουν ολη την ζωη τους αλλα στην πραγματικη τους ζωη ειναι αβουλοι ανημποροι να δουν τον αλλον οπως ειναι καταματα!!
ολα ειναι σχετικα στη ζωη δεν μπορεις παντα να εχεις αυτο που θελεις η ακομα και αν το αποκτησεις δεν θα ειναι αυτο που ηθελες
απλα συμβιβαζεσαι με αυτους που εχεις να κανεις!
οι καλικαντζαροι μπορει να ειναι ασχημοι αλλα ειναι καλοι!


δεν ξεχνω αλλα συγχωρω
η αγαπη ειναι παντοτινη

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

goblynqueen
Μέλος 1ης Βαθμίδας


51 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 23:36:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goblynqueen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
goblynqueen = dramaqueen...

Edited by - goblynqueen on 25/01/2005 00:46:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya the original
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 13:01:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya the original  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gOBLYNQUEEN για να σου αποδειξω οτι εχω ψυχικες ικανοτητες θα σου πω ποια εισαι αλλα με ε-μειλ. Εχεις ξαναγραφτει στο φορουμ με αλλα ονοματα. Ε? *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 15:48:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλλού τα κακαρίσματα κι αλλού γεννάν οι κότες ! ( Λαϊκή παροιμία )




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 15:58:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TI ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΣΚΟΥΦΙΑ ΑΠΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΙ.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 16:13:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και μην ξεχνάμε και το περίφημο...

"άλλαξε ο Μανωλιός κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς!"


άαααλλη σπουδαία λαϊκή ρήση και τούτη....

G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 16:25:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τον αράπη κι αν τον πλένεις...

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 17:49:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στου κουφού την πόρτα.....



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lulu lala
Νέο Μέλος

Zimbabwe (Rhodesia)
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 19:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lulu lala  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ετσι ετσι μπορειτε! να φτασετε τα 5000 ποστς!
και μη μου πειτε παλι για τη μεγαλη σας συνεισφορα σε αλλες ερευνες,
στατιστικα τα περισσοτερα ποστς σε αυτο το θεμα και σε πολλα ακομη ειναι σκετο παραληρημα.
κουραστηκα παω για αποσυρση...καλη επιτυχια στο να αποκαρδιωνετε κι αλλα νεα μελη του forum...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 21:15:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιός @@@, αμόλησε πάλι τη μύγα

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 21:44:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και μ'αυτή σας την ερώτηση αγαπητή zadok,


κερδίζετε μια δωρεάν συνδρομή για το :

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=5158



G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 22:03:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 20:18:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μιας που μπήκα...

Μια Καλησπέρα και από εμένα... τα υπόλοιπα αργότερα...

Φίλτατη Zadok... τα κατάφερες... τζάμπα μπήκες στο μαγαζί!
.
.
.
The She Mantis... again and again


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 01:12:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι ειχες γιαννη τι ειχαπαντα μα παντα!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 01:16:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλτατη Zadok... τα κατάφερες... τζάμπα μπήκες στο μαγαζί!

Αμ, ετοιμάζω κι αφιέρωμα... Τώρα που τρούπωσα στο τζαμπέ;;!!!

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
analphabet
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
321 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 11:06:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους analphabet  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο προσωπική μου εμπειρία πάντως καμιά φορά όντως κάποιές συμπεριφορές παρεξηγούνται. 'Οπως και κάποιές φράσεις-απόψεις.

Όταν συμβαίνει αυτό, καλό είναι να ερχόμαστε σε προσωπική επικοινωνία με τα μέλη που έχουμε τριβές, για να μη σπαταλάμε το χώρο των forums.

Εμένα πιο πολύ μου τη δίνει το θράσσος κάποιων που με ύφος ειδήμονα ανυψώνουν το υπερεγώ τους με το να σου τη λένε, χωρίς ν΄ακούν τις διευκρυνήσεις σου περί παρεξηγήσεως .

Κάποια στιγμή βαρέθηκά και τα παράτησα, αλλά τώρα πια ύψωσα τη σημαία της αδιαφορίας και επανήλθα δρυμήτερη.

Αυτό έχω να συμβουλεύσω τους νέους γιατί οι παλιοί είναι υποψιασμένοι και μάλλον με βαριούνται όταν παρά-φιλολογώ

BE CAREFULL WHAT YOU WISΗ IS WHAT YOU WANT !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 18:17:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Απο προσωπική μου εμπειρία πάντως καμιά φορά όντως κάποιές συμπεριφορές παρεξηγούνται. 'Οπως και κάποιές φράσεις-απόψεις.

Όταν συμβαίνει αυτό, καλό είναι να ερχόμαστε σε προσωπική επικοινωνία με τα μέλη που έχουμε τριβές, για να μη σπαταλάμε το χώρο των forums.


ANALPHABET

μου αρεσει που εισαι ευαισθητη να και ενα μελος με χορδες και ακτινες ευαισθησιας εχεις και χιουμορ μην το ξεχνας!!!

η αγαπη ειναι παντοτινη

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 01:25:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή μου analaphabet, ξέρεις ότι χαίρομαι με την επιστροφή σου…

Αυτοί που σε βαριούνται είναι αυτοί που έχουν υψώσει σε ένα βάθρο την άποψη τους και περιμένουν από τους άλλους να την προσκυνούν τρις ημερησίως…
.
.
.
The She Mantis... in mania


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 02:09:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλή μου analaphabet, ξέρεις ότι χαίρομαι με την επιστροφή σου…

Αυτοί που σε βαριούνται είναι αυτοί που έχουν υψώσει σε ένα βάθρο την άποψη τους και περιμένουν από τους άλλους να την προσκυνούν τρις ημερησίως…
.
.
.
The She Mantis... in mania


Συνυπογράφω χωρίς καμία επιφύλαξη.




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 03:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Καλή μου analaphabet, ξέρεις ότι χαίρομαι με την επιστροφή σου…

Αυτοί που σε βαριούνται είναι αυτοί που έχουν υψώσει σε ένα βάθρο την άποψη τους και περιμένουν από τους άλλους να την προσκυνούν τρις ημερησίως…
.
.
.
The She Mantis... in mania


Συνυπογράφω χωρίς καμία επιφύλαξη.


Σίγα, φίλτατε γείτονα... με τύφλωσες!

Το ήξερα ότι συμφωνούμε... αλλά have mercy... τι σου φταίνε τα καστανοπράσινα τσαχπίνικα ματάκια μου?!
.
.
.
The She Mantis... in blind style


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 11:01:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή μου γειτόνισσα ξέχασες πως κοντά μας είναι και ο οίκος τυφλών ;
Ε ! είπα να τον διαφημίσουμε και αυτόν.

Είναι βέβαια και το άλλο, εσύ βλέπεις, οι άλλοι βλέπουν ;
Μήπως να το έγραφα και με σύστημα Μπράιγ ;

Την καλημέρα μου




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 15:59:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα κε Ramoglou

Θα διαφωνήσω με τα λεγόμενά σου και θα πω πως στο esoterica ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ούτε ένας τυφλός.
ΟΛΟΙ κατέχουν και μονοπωλούν το φως (αχ αυτά τα μονοπώλια !)

Συνεπώς τα περί διαφημίσεως σου του οίκου τυφλών χαρακτηρίζεται ως μούφα που παραπλανά και αποκαρδιώνει (ίσως σκοπίμως) τα νέα μέλη.

ΝΤΡΟΠΗ !

Edited by - Gothic on 28/01/2005 16:00:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 18:32:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την καλησπέρα μου στην εκλεκτή ομήγυρη…

Καλέ μου γείτονα, δεν είμαι το κατάλληλο άτομο να διαφημίσω τον Οίκο Τυφλών… εγώ «βλέπω» μόνο όταν επιτελώ έργο… και μασάω ληγμένα δαφνόφυλλα…

Όσο για τους άλλους… μάλλον πληρούν όλες τις προδιαγραφές και θα είναι τα τέλεια «μοντέλα» για την ρεκλάμα του γειτονικού ιδρύματος… και άλλων όχι και τόσο γειτονικών...

Φίλτατε Gothic, μην μέμφεσαι τον γείτονα μου… πάνω που ετοιμάζεται να μου κάνει δώρο ένα ζευγαράκι γυαλιά – καθρέφτες… για να γλιτώσουν τα δόλια ματάκια μου από τους «αυτόφωτους φωστήρες»… θα αλλάξει γνώμη και στο τέλος ούτε τα δαφνόφυλλα δεν θα με σώζουν…
.
.
.
The She Mantis... in shades


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 19:23:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και μασάω ληγμένα δαφνόφυλλα…

Τί τα θέλετε τα "ληγμένα" και τ' αναφέρετε, μαντάμ;

Μη δει κανας ευσυνείδητος έμπορος χαρά, αμέσως να του το χτυπήσετε!!!!

Ήμουν κι εγώ στην έφοδο...

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 28/01/2005 19:53:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2005, 02:00:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Παρ'όλα αυτά εγώ τα γυαλάκια θα στα κάνω δώρο μπάς και γλυτώσεις.
Βλέπεις το οτι σε συμπαθώ τα μάλα δε δύναμαι να το αποκρύψω.


Αγαπητέ Gothic ζητώ ταπεινά συγνώμη, δε θα επαναληφθεί παρόμοιο συμβάν.




Edited by - Ramoglou on 29/01/2005 02:03:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2005, 02:43:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΩ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ .........

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in lineΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2005, 09:16:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Pixeldream ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy