ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΕΧΩ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ .........
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Gogos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2006, 13:59:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gogos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
xtremfast thelw na apantisw sto arxiko thema sou...
auto pisteuw oti den einai akribws psixiko xarisma...kata ti gnwmh mou einai taledo me alli ennoia omws...ki'gw otan gnwrizw kapoio atomo mporw na katalabw akribws ti antrhwpos einai kai ta synesthimata tou ws pros tous allous...

mporei na eimai kai lathos..:)apla auth einai h gnwmh mou...:)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2006, 12:03:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ Gogo ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.

ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Palatianos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
129 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2006, 18:25:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτο το θεμα εχει ξαναανοιξει και ξανανοιξει και εχει φτασει στις 50σελιδες στο παρελθον.Τι αλλο πια να πει κανεις εδω, δεν εχει πια εξαντληθει?

mike
k.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Fafmir
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2006, 21:47:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fafmir  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε xtremefast γεια σου.Είμαι ένα νέο μέλος τουυ esoterica και τώρα τελευταία έχω αρχίσει να ασχολούμε με τιν αστρική προβολή κ γενικά με ..ας πούμε παραφυσικά.Σήμερα διάβασα την πρώτη σελίδα του θέματος και πραγματικά μου έκανε πολύ εντύπωση.Αυτό το χάρισμα που έχεις,δεν ξέρω πραγματικά αν είναι κάτι το θετικό η αρνητικό.Όπως και να έχει θα ήθελα πάρα πολύ να συμμετάσχω σε αυτή την συνομιλία και γενικότερα στην προσπάθεια σας για γνώση του αντικειμένου.Θα ήθελα πάρα πολύ να μου πεις καποια πράματα...ξέρω ότι ακουγεται ηλίθιο αλλά θα ήθελα πάρα πολύ να μου πεις κάποια πράματα για την σχέση μου με ένα συγκεκριμένο άνθρωπο..Thanx για τον χρόνο σου,
με εκτίμηση
ΠέτροςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2006, 22:45:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ Fafmir ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΟ E-MAIL :nikos-effect@hotmail.com

ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wizard14
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2006, 21:27:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Wizard14  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Geia sas !Sipasxw mazi sou einai simfora niwthw tous allous egw provlepsei 12 thanatous diazigia Kserw ti ginete dn mporei na mou pei kaneis psemata i zwi mou einai mia apelpisia pira ena filtro alla mono gia 3 mines isixasa einai adieksodo!Alla kai swtiria eida ston ipno mou to tsoynami kai itan na pane oi goneis mou gia xristougenna tous petaksa ta eisitiria kai eskasa ta lastixa tou amaksiou tou patera mou kai tous eswsa to para 5!Eida kai oti nikisan oi filandoi sti gioyrobizion kai hdi kserw pia xwra tha nikisei tou xronou se ena orama!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2006, 07:40:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Wizard14, θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα σου κι όχι με λατινικούς οι οποίοι δυσχεραίνουν την ανάγνωση τους.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2006, 18:18:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ Wizard14 ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΕΝΑ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΕΣ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ. ΤΙ ΦΙΛΤΡΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ? ΕΝΝΟΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ?

ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wizard14
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2006, 22:13:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Wizard14  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενα φιλτρο δηλαδη μαγικο που σφραγιζει της δυναμεις!!!Αλλα λογω της εφηβειας δεν κρατησε πολυ το εφτιαξα με ενα βιβλιο με φιλτρα της μανας μου που μου το εδωσε γι'αυτο!!!Παντως αν θες σου δινω τη συνταγη!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Wizard14
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2006, 22:22:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Wizard14  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν θελει κανεις μπορει να μοθ στειλει Φωτο. στο μειλ μου!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2006, 17:38:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΛΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CROWL26
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
511 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2006, 13:42:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CROWL26  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.ΤΟ E-MAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ:xtremefast@pathfinder.gr ΟΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ.



Φίλε μου Νίκο, πρίν παράσχεις οποιαδήποτε βοήθεια-ελπίζω χωρίς αμοιβή-σε οποιονδήποτε θα σε συμβούλευα το εξής, χωρίς να με παρεξηγήσεις.Πήγαινε σε έναν Ορθόδοξο Ιερέα να σου διαβάσει μία προσευχή διότι μπορεί η ικανότητα αυτή που λές ότι έχεις να είναι κατόπιν διαβολικής-σατανικής επιρροής.

ΑΝ εξακολουθείς να την έχεις αυτή την ικανότητα μετά από αυτό, τότε πιθανόν να είναι δώρο Θεού, προσπάθησε να την χρησιμοποιείς με πολύ αγάπη για τον συνάνθρωπό σου, χωρίς οποιοδήποτε αντάλαγμα-χρηματικό ή άλλο-για να την διατηρήσεις σε ένα ευγενές επίπεδο που θα σε έχει εσένα ψυχικά υγιή και τον συνάνθρωπό σου πραγματικά ωφελημένο.

Με εν Χριστώ αγάπη.-

Φιλικά.-
E.X.OΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2006, 16:44:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ CROWL26 ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΙΝΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΜΟΙΒΗ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΒΟΛΟΣ.ΕΞΑΛΟΥ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΑΘΩΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ.ΣΤΟΥΣ ΠΑΠΑΔΕΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΙΑ.ΑΥΤΟΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΩΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΕΣ ΤΟΥΣ.ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ.ΣΚΛΗΡΑ ΛΟΓΙΑ Ε? ΚΙ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ.

ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Victoria7881
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2006, 13:11:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Victoria7881  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΙΚΟ .ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ. ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΝΤΟΝΕΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΛΑΒΕΣ ΤΟ E-MAIL ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΠΛΕΟΝ.ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΛΑΒΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ, ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΙΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2006, 17:33:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε νικο,

Πιστευω στις ικανοτητες σου,
και καταλαβαινω την αναγκη σου να αναζητας βοηθεια για να κατανοησεις το χαρισμα σου ή ακομα και να το δαμασεις.


Παρολα αυτα πιστευω πως διατυμπανιζοντας το θετεις τον εαυτο σου σε κινδυνο.Δεν μπορεις ποτε να ξερεις με τι σκοπο μπορει καποιος να σε πλησιασει και πως θα μπορουσε μεσα απο τηνβοηθεια που θα σου παρεχει να σε προσηλιτιση σε καποια θρησκεια ή να μετατρεψει το χαρισμα σου σε κατι το οποιο να μην ειναι αυτο για το οποιο ισως και να προοριζετε.

Δεν μου αρεσει να κανω διαφημιση ουτε κι εχω ασχοληθει απλα εχω μια μικρη ενημερωση μεσα απο αρθρο περιοδικου για το ρεικι.Ισως να ειναι μια αρχη της αναζητησης σου.Υποτιθετε οτι το ρεικι (ανοιγει)τα καναλια του εγκεφαλου για να μπορεις να εξασκησεις το χαρισμα σου.Αυτο συμβαινει με τη βοηθεια καποιων ανθρωπων που ανηκουν σε καποιες βαθμιδες ας το πουμε λιγο ανωτερες εγκεφαλικα απο ολους εμας τους κοινους.

Εχεις στα χερια σου ενα χαρισμα το οποιο ολοι μας θα θελαμε να ειχαμε γιαυτο προφυλαξε και χρησιμοποιησε το μονο για καλο και χωρις αμοιβη.Αν καποιος θελησει την βοηθεια σου μπορεις να του την προσφερεις,απλα προσπαθησε να μην αναθεματιζεις και να μην ευχεσε για το κακο.

Κατα την γνωμη μου κουβαλας μεγαλο βαρος και δεν ειναι παιχνιδι οσο κολακευτικο κιαν ειναι.Να ξερεις πως οτι καλο κανεις οταν θα εχεις πραγματικη αναγκη αυτο θα επιστρεφει 100φορες.Σε αντιθεση με το κακο,1κακο θα ειναι πολυ δυσκολο να το διορθωσεις.Φυσικα αναφερομαι σε οτιδηποτε ηθελημενο.
Αν αθελα σου προκαλεσεις κατι απλα αποδεξου το ειναι κατι που ολοι μας κανουμε.


Συγνωμη αν σε κουρασα(οσο και ολα τα παιδια του forum).Και σας ευχαριστω που αφιερωσατε χρονο για τις σκεψεις μου.
ΆνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2006, 18:14:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟ nikos-effect@hotmail.com


ΠΡΟΣ whiz ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ<<Να ξερεις πως οτι καλο κανεις οταν θα εχεις πραγματικη αναγκη αυτο θα επιστρεφει 100φορες.Σε αντιθεση με το κακο,1κακο θα ειναι πολυ δυσκολο να το διορθωσεις.Φυσικα αναφερομαι σε οτιδηποτε ηθελημενο.>> ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΤΙΜΩΡΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ Η' ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ.


ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2006, 19:28:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Να ΄σαι καλα φιλε μου!

Σε ευχαριστω για την ανταποκριση σου!
Καλο απογευμα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Victoria7881
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2006, 15:25:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Victoria7881  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΙΚΟ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
buterfly
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2007, 15:51:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους buterfly  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Νικο-Extremefast, εδώ και αρκετές εβδομάδες διαβάζω τα μηνύματά που έχεις δημοσιεύσει σε αυτό το forum και ομολογώ ότι έχω εντυπωσιαστεί από τις ικανότητες που έχεις. Ήθελα να σου ζητήσω αν μπορούσα και εγώ να σου στείλω mail με μια φωτογραφία μου. Φαντάζομαι ότι είναι πολύ αυτοί που σου στέλνουν mail με φωτογραφίες τους και ίσως αυτό για σένα να είναι κουραστικό. Θα το καταλάβω απόλυτα αν μου πεις πως έχεις πάψει πια να δέχεσαι fotos. Όπως και να έχει όμως, σε ευχαριστώ για το χρόνο που διαθέτεις έστω και να διαβάσεις το μήνυμά μου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2007, 17:01:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ενα φιλτρο δηλαδη μαγικο που σφραγιζει της δυναμεις!!!Αλλα λογω της εφηβειας δεν κρατησε πολυ το εφτιαξα με ενα βιβλιο με φιλτρα της μανας μου που μου το εδωσε γι'αυτο!!!Παντως αν θες σου δινω τη συνταγη!!!

Φίλτατε wizard14 (τo 14 είναι η ηλικία σου, αναρωτιέμαι...),
Υπάρχει και το φαινόμενο placibo ξέρεις... άσε που το μυαλό στην εφηβεία είναι λίγο -έως πολύ- ανακατεμένο...

Επειδή διαβάζουν και μικρά παιδιά -όπως κάνεις και εσύ- ελπίζω να μη δώσεις συνταγές για ματζούνια γιατί εξάπτεις τη φαντασία και υπάρχει φόρτο εργασίας στα νοσοκόμεια...


.
.
.
The_She_Mantis...

Είμαι ο Λόγος και το Πυρ
Είμαι ζενίθ, είμαι ναδίρ

Ανάβω γίνομαι πυρσός
Πνίγω το ψέμα μες στο φως

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2007, 21:26:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣ Buterfly: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ E-MAIL ΣΤΟ nikos-effect@hotmail.com

ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2009, 20:15:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σκέφτηκα οτι μπορεί να σας ενδιαφέρει αυτό το θέμα οπότε το επαναφέρω στην επιφάνεια μιας και είναι συγγενικό με αυτό της εμβίωσης μόνο που ο θεματοθέτης μπορεί να σε συν-αισθανθεί και μέσα απο μοα φωτογραφία ακόμη...

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 18:38:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και εγω εχω ψυχικεσ μαγικεσ δυναμεισ........


1.προμυνημα
2.αστρικο προμυνημα
3.εμβιωση
4.αστρικη εμβιωτικη προβοληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 19:08:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και εγω εχω ψυχικεσ μαγικεσ δυναμεισ........


1.προμυνημα
2.αστρικο προμυνημα
3.εμβιωση
4.αστρικη εμβιωτικη προβολη


Μπράβο,να τις χέρεσαι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2009, 19:56:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τισ χαιρομαι και φυσικα τισ σεβομαι

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pinelopi
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2009, 21:22:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pinelopi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
geia sas paidia..afto pou exei o xtremefast ti einai akrivws?pws onomazete kai pws borei na t "apoktisei" kapoios?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2009, 21:40:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ονομάζεται και δεν αποκτιέται εκ τούτου.
ίσως είναι συγγενικό της εμβίωσης.
Υπάρχει ήδη θέμα για αυτήν οπότε σε παραπέμπω εκει.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 30/09/2009 21:46:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2009, 16:16:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειναι κατι σαν τηλεμβιωση εμβιωση απο μακρια

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aro
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2009, 12:37:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειχα δει μια φορα σε ενα ντοκιμαντερ που ελεγε οτι οι κελτες πιστευαν οτι καποια παιδια ειχαν ξεχωριστες δυναμεις και ειχαν διδυμο αδερφο η αδερφη τις περισσοτερες φορες ηταν κοριτσια αυτα που αποκτουσαν τις δυναμεις και τις ονομαζαν σκοτεινες βασιλισες και σκοτεινους βασιλιαδες δεν ξερω βεβαια αν ειναι ιδια περιπτωση παντως απο την επικρατηση του χριστιανισμου αμα καταλαβαιναν τετοιο παιδι το σκοτωναν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aro
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2009, 12:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αλλα μπορει να μην εχει καμια σχεση με αυτην την περιπτωσηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1411133
Maintained by Digital Alchemy