ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ,ΞΩΤΙΚΑ,ΝΕΡΑΙΔΕΣ,UFO,ΚΡΥΠΤΟΖΩΟΛΟΓΙΑ..
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 22:40:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
THE TRUTH IS OUT THERE......

ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΙΑ: ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΛΑΩΝ Ο ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥ,ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΥΤΕΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΣΑΡΚΑ ΚΑΙ ΑΙΜΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΤΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΕ ΛΥΚΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΚΑΠΟΙΑ ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΕΤΟΙΩΝ ΜΕΤΑΤΡΠΩΝ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ. ΑΥΤΗ Η ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΙΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΟΙ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΦΟΡΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΗ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΑΣΗ ΜΙΑ ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΝΑΤΑΡΑΧΗ ΜΕΤΟ ΟΝΟΜΑ "ΥΠΕΡΤΡΙΧΩΣΙΣ". ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΝΔΟΚΡΙΝΗ ΑΝΑΤΑΡΑΧΗ, ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΝΕΦΡΙΔΙΟ VIRILISM,ΒΑΣΟΦΙΛΙΚΟ ΑΔΕΝΩΜΑ ΤΩΝ ΒΛΕΝΝΟΓΟΝΩΝ, ΩΟΘΗΚΙΚΩΝ ΟΓΚΩΝ, Η ΤΟΥ ΣΥΝΔΡΟΜΟΥ STEN-LEVENTHAL.........

ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ:ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 40-100 CM ΖΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ, ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΠΗΛΙΕΣ Η ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΟΥΦΙΟΥΣ ΚΟΡΜΟΥΣ ΔΕΝΤΡΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΔΑΙΜΟΝΙΚΑ ΞΩΤΙΚΑ.ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΓΑΠΗΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΝΑΡΚΗΣ.ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΕ ΧΩΡΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΚΑΛΚΑΝΤΖΑΡΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ.........

ΤΣΟΥΠΑΚΑΜΠΡΑ:ΤΟ ΜΥΣΤΙΡΙΩΔΕΣ ΑΥΤΟ [ΜΙΚΡΟΣΩΜΟ] ΠΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΤΙΑ,ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΡΙΑ ΜΕ ΓΑΜΨΑ ΝΥΧΙΑ,ΚΟΦΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ,ΣΚΛΗΡΟ ΔΕΡΜΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΓΚΑΘΩΤΑ ΦΤΕΡΑ,ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΛΕΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΟΥΤΟΥ. ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΖΩΟΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ.[ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΦΩΤΟΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΙΣΑΓΩ].CHUPACABRAS.........

ΓΡΑΨΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ....
ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ...
SYNTOMA:ΒΡΙΚΟΛΑΚΕΣ,BIG FOOT,MOTHMAN,YETI,LOCH NES,ALIEN,ΞΩΤΙΚΑ,ΝΕΡΑΙΔΕΣ,ΛΙΜΝΑΙΑ ΤΕΡΑΤΑ,THUNDERBIRD,ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΡΑΤΑ,ΜΑΥΡΟΙ ΣΚΥΛΟΙ,ΤΟ ΘΗΡΙΟ ΤΟΥ ΓΚΕΒΟΝΤΑΝ,ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΛΕΠΙΔΟΠΤΕΡΟ,ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ,ΔΡΑΚΟΙ,Κ.Α..................................................

Edited by - UFO on 18/12/2003 22:47:35

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 13:22:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΝΕΧΕΙΑ

THUNDERBIRD:ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΜΥΘΟΥΣ ΤΩΝ ΙΝΔΙΑΝΩΝ.ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ,ΕΧΕΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΑ ΦΤΕΡΑ,ΓΑΜΨΑ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΡΑΜΦΟΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΕΙΟΥΝ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΕΛΕΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ THUNDERBIRD.........


BIGFOOT[SASqUATCH]:O BIGFOOT[ΜΑΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟΣ] Η ΑΛΛΙΩΣ SASqUATCH ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΟΣ ΠΙΘΙΚΑΝΘΡΩΠΟΣ ,1.60Μ ΜΕ 2.50Μ, ΜΕ ΠΥΚΝΟ ΚΑΙ ΣΚΟΥΡΟ ΤΡΙΧΩΜΑ, ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΖΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΟΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΡΥΠΤΟΖΩΟΛΟΓΙΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΑΠΟΔΕΙΚΤΕΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΠΩΣ:ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ,ΒΙΝΤΕΟ,ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ,ΑΠΟΤΥΠΟΜΑΤΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΚΕΛΕΤΟΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο BIGFOOT;ALIEN;ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΙΘΙΚΟΣ;ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ <<ΓΗΙΝΗ>> ΥΠΑΡΞΗ;[ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ]..........

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ[:ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΤΕΡΩΤΟ ΟΝ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1.50Μ ΜΕ 2.20Μ,ΜΕ ΜΑΓΑΛΑ ΦΤΕΡΑ,ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΔΑΓΚΑΝΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ.ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟ 1976 ΜΕΧΡΙ ΤΟ 1978 ΣΤΗΝ ΚΟΡΝΟΥΑΛΗ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ. ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΜΟΟΥΝ,ΕΠΕΙΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ..... ΤΙ ΡΟΛΟ ΕΠΑΙΞΕ ΑΥΤΗ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΟΥ;ΤΙ ΛΕΤΕ;Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ...........

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ.........................

Edited by - UFO on 11/12/2003 13:38:08

Edited by - UFO on 18/12/2003 22:49:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 14:21:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μ΄ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΠΕΙΡΕΣ, ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ CHUPACAMPRA, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ BIG FOOT, ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ, ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ. ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ. ΠΕΣΤΕ ΚΑΜΟΙΑ.....

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 14:39:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
THE TRUTH IS OUT THERE.
ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ...............................

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PyRoVaTiS
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 14:41:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PyRoVaTiS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 3-4 ΧΩΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΒΡΥΚΟΛΑΚΩΝ.ΑΠΟΣΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΗΤΕ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΙ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΠΙΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΗΤΕ ΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΥΧΝΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΒΡΥΚΟΛΑΚΩΝ ΥΠΗΡΧΕ(ΥΠΑΡΧΕΙ?)ΣΤΙΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΞΕΡΟΝΗΣΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 1 ΑΙΩΝΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ ΝΗΣΙΩΝ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΕΚΕΙ ΤΟΥΣ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΣΙΑΣΟΥΝ.ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΡΟΝΗΣΙΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ&ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΓΑΝ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΚΡΑΥΓΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΧΑΝΟΝΤΑΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ(ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΤΗΝΟΣ) ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΟΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΝΥΧΤΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ Η ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΧΥΠΟΠΤΑ....ΑΥΤΑ ΟΣ'ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

Οσοι έχουν πάρε δώσε στα κρυφά με τη σκιά τους θα συναντήσουνε στο φως τα σχεδιά τους.Για χαρά τους εγώ κυλαω σε πύρινη φλέβα και αν δεν φοβάσαι τις φλόγες έχει χώρο ανέβαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Smart Alex-
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 15:11:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Smart Alex-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάπου είχα διαβάσει, πως τα Ελληνικά νησιά μας, χρησιμοποιούνταν πριν αρκετά χρόνια, ως τάφοι βρικολάκων!

Victory or ValhallaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kitty
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 16:01:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kitty  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ SMART ALEX ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Valhalla???????

ΦΙΛΑΚΙΑ ,
ΚΙΤΤΥ

***Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 16:07:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
VALHALLA....http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2855
Η Valhalla είναι ο τόπος κατοικίας των νεκρών ποια πολεμιστών, στην σκανδιναβική μυθολογία.

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 11/12/2003 16:12:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 21:14:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ.

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ:
1.. ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΚ-ΟΥ-ΤΡΕΝΤ [ΒΡΕΤΑΝΙΑ]. Ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΥΙΚΟΥΡΑ ΠΕΘΑΝΕ ΣΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟ ΑΝΤΡΑ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 25 ΧΡΟΝΙΑ.ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΕΣΑΝ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ.ΕΡΕΥΝΑ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΣ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΛΕΓΟΤΑΝ ΤΖΩΝ ΠΑΥ. ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ, ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΕΜΑΤΟ ΑΛΑΤΙ,ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΤΗΓΑΝΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Ο ΝΕΚΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΩΜΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΕ ΦΟΒΗΘΕΙ ΚΑΤΙ.ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΤΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΑΛΑΤΙ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΑΚΟΥΛΑ ΑΛΑΤΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ. ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΔΟΧΕΙΑ ΜΕ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΑΛΑΤΙ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΕΝΑ ΑΝΑΠΟΔΟΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΣΚΕΠΑΖΕ ΕΝΑ ΜΕΙΓΜΑ ΠΕΡΙΤΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΔΟ. ΤΕΛΟΣ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΚΕΛΙΔΑ ΣΚΟΡΔΟΥ. ΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ Ο ΔΗΜΙΤΡΙΟΣ ΜΥΙΚΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

2.. <<ΠΡΟΣΕΧΩΣ>>...........

Edited by - UFO on 11/12/2003 21:17:23

Edited by - UFO on 18/12/2003 22:51:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 16:29:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ Ο ΔΗΜΙΤΡΙΟΣ ΜΥΙΚΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΜΗΠΩΣ??????????????

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 16:49:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΕΣΥ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ.Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΔΕΙΧΝΕ.
ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ...
THE TRUTH IS OUT THERE..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 16:52:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΑΝΣΑΤΙΟΝΦ ΓΡΑΨΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΚΑΛΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΥΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 09:17:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΒΡΥΚΟΛΑΚΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ!!! ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗΣ!!!!

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΓΡΑΞΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.

quote:
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ θΑ ΣΑΣ ΠΩ ΙΣΩΣ ΦΑΝΕΙ ΑΣΤΕΙΑ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΟΥΝΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΟΡΕΙΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ Η ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ. ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΥΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΞΩΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΖΑΝ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ. ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΑΙΒΑΙΩΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ. ΑΚΟΥ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΑΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΦΩΤΩΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΛΑΝΤΙΖΕ Ο ΠΑΠΑΣ. ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΒΙΑ ΒΡΗΚΕ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΙΚΡΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΟΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥΣ( ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΡΦΗ) ΤΟ ΣΤΑΥΡΩΣΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ(ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΤΝΖΑΡΟΙ ΦΟΓΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ)ΚΑΙ ΕΦΕΡΕ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΤΩΝ ΦΩΤΩΝ ΟΤΑΝ ΕΙΡΘΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΑΝΤΙΣΕΙ(ΕΤΣΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΛΙΑ) ΤΟ ΣΚΥΛΕΚΙ ΓΑΥΓΙΖΕ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΕ ΣΑΝ ΛΥΣΣΑΣΜΕΝΟ ΚΑΘΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΨΑΛΜΟΥ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ. ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΦΡΙΚΤΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΗΤΑΝ ΞΕΡΙΖΟΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΨΜΑ ΤΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΡΩΣΤΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΑΟΘΗΚΗ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΛΕΙΔΙ . ΟΛΟΙ ΤΟ ΕΡΜΗΝΕΥΣΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!!!

ΦΡΙΚΤΟ ΕΤΣΙ?????? ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑΡΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΡΙΚΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ. ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΔΑΝ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΞΩΤΙΚΟ ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΕΧΟΥΝ.....



respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 09:29:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ!!!!

quote:
ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΠΗΓΕΣ( Η ΓΝΩΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ!)ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΒΕΒΕΩΣΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΑΝΤΟΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΠΛΑΝΟ ΧΩΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ. ΣΑΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΓΛΕΝΤΟΥΝ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑΝ ΜΕ ΧΡΥΣΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑΝ ΣΕ ΧΡΥΣΑ ΠΟΤΗΡΙΑ( ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΥΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ?) ΕΤΣΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ. ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΤΟΤΕ ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ ΚΑΘΙΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΚΕΥΤΗΚΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ<< ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ, ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ? ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ, ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ? ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΜΕΡΙΑ, Η ΑΠΟ ΚΑΤΩ? ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ>> ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ( ΣΤΑΥΡΩΣΕ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ) ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΥΘΥΣ ΑΜΕΣΩΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΧΡΥΣΩΝ ΠΗΡΟΥΝΙΩΝ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΞΥΛΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΩΝ ΦΑΓΗΤΩΝ ΠΕΤΡΕΣ........



respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 16:42:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΕΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΑΝΣΑΤΙΟΝΦ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 19:29:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ MOΤHMAN.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΟΜΟΝΥΜΗ ΤΑΙΝΙΑ.
http://www.supernatural.gr/files/files_mothman.htm

ΝΑ ΕΙΣΑΤΕ ΚΑΛΑ


THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.

ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗ ΚΥΠΡΟ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1279Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 19:32:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕΓΑΛΑ ΧΑΜΕΝΑ ΠΟΥΛΙΑ.

ΑΠΟ ΤΟ SUPERNATURAL KAI AYTO.
http://www.supernatural.gr/files/files_big_birds.htm


OΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΒΑΜΠΙΡΙΣΜΟΣ
http://www.supernatural.gr/files/files_vampirs.htm

ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΟΥΠΑΚΑΜΠΡΑ
http://www.supernatural.gr/files/files_chupacabra.htm

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΡΥΠΤΟΖΟΩΛΟΓΙΑ
http://www.supernatural.gr/files/files_cryptozoologia.htm

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.

ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗ ΚΥΠΡΟ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1279Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 19:50:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΛΟΥΚΑ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο MOTHMAN...
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΕΜΦΑΝΗΣΤΗΚΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΤΗΚΕ....
Ο MOTHMAN ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ..
ΦΙΛΙΚΑ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 19:57:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΝΟΛΟ ΑΠΟ ΙΣΤΙΟΣΕΛΙΔΕΣ, ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ, ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ. ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2003, 20:35:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΣΧΕΔΟΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΛΩΡΙΝΟ. ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΔΙΗΓΗΘΩ.
ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑΝ ΦΛΩΡΙΝΟ.ΒΓΗΚΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ [ΤΟΤΕ ΟΙ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΗΤΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ] ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΕ ΕΝΑΣ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ. ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ. ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΦΛΩΡΙΝΟ ΠΩΣ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΦΑΝ ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΗ. ΕΦΥΓΕ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΚΑΙ Η ΦΛΩΡΙΝΟ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΤΟΤΕ Η ΦΛΩΡΙΝΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΓΕΝΕΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ. ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ.ΕΤΣΙ Η ΦΛΩΡΙΝΟ ΣΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΚΑΛΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΗΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ:<<ΦΛΩΡΙΝΟ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ,ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΕΜΕΝΑ,ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ.....>> ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΠΑΡΑΧΤΙΚΕΣ ΦΩΝΕΣ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΩΡΙΑΝΟΙ.........
THE TRUTH IS OUT THERE....... [ΣΑΝΣΑΤΙΟΝΦ, ΤΗΝ ΗΞΕΡΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ..]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 17:25:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΙΠΑΝ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ. ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΩΝ ΕΤΣΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ! ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ???

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 17:53:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 18:23:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ U.F.Ο ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ......

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 22:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΥΣ. ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 23:08:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ.
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ << ΜΟΥΤΣΑΡΑ >> ΛΕΓΕΤΕ ΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΕ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ FORUM [[[Πρώτη φάση: Να βρείτε ένα απομακρυσμένο και ήσυχο τόπο, μέσα σε ένα δάσος, τον οποίο θα μπορέσετε να τον προσεγγίσετε με ευκολία. Η διαδρομή προς αυτόν τον τόπο πρέπει να γίνει χωρίς συναισθηματικές φορτίσεις, απλά και εύκολα για να μην τρομάξουν και φύγουν τα στοιχειά που κατοικούν εκεί.
Δεύτερη φάση: Να κάνετε μία ανάλυση της όλης διαδικασίας την οποία θα επιχειρήσετε για να είστε σίγουροι ότι δεν το κάνετε για επίδειξη ή για να αποκτήσετε κάτι εγωιστικά. Σαν προετοιμασία πρέπει για δύο μήνες τουλάχιστον να έχετε μία αγνή ζωή χωρίς κανένα είδος ναρκωτικό, οινοπνεύματος ή καπνού.
Τρίτη φάση: Να πάτε στον τόπο που επιλέξατε, μόνος ή με μία συντροφιά που να αναζητεί τα ίδια με εσάς και να κατασκηνώσετε σε σκηνή ή καλύβα, όσο πιο ήσυχα μπορείτε. Να έχετε μαζί σας , αν θέλετε να έχετε κάτι, μόνο αντικείμενα από ασήμι ή χρυσό και να φοράτε ρούχα από φυσικό υλικό. Να έχετε καθαρό σώμα και νου χωρίς φόβο και άγχος. Σαν προσφορά, στους αόρατους κατοίκους που θέλετε να συναντήσετε, μπορείτε να πάρετε κάποιο αρωματικό γλυκό, φρούτα ή αρώματα και να τα αφήσετε 50μ. περίπου μακριά σας.
Τέταρτη φάση: Στον τόπο συνάντησης να πάτε όσες φορές θα χρειαστεί και να καθίσετε στα χόρτα ή πάνω σε ένα κλαδί και να περιμένετε από τη Δύση του Ήλιου μέχρι δύο ώρες μετά τα μεσάνυχτα. Να χρησιμοποιήσεις για φαγητό μόνο νερό και ξηρούς καρπούς, να είσαι πάντα ξύπνιος και να μην εκδηλώσεις καμία φυσική σου ανάγκη. Αν τελικά δεις κάτι να μείνεις ήρεμος και να προσπαθήσεις να επικοινωνήσεις νοητικά μαζί του. Αν σε κυριαρχήσει ο φόβος , φύγε και μην το ξαναεπιχειρήσεις ποτέ. Η περίοδος που επιτρέπεται να γίνει η συνάντηση είναι μεταξύ της νέας σελήνης και της πανσελήνου και ποτέ το ανάποδο.
Πέμπτη φάση: Για να μην υπάρξει κάποιο πρόβλημα, μετά την συνάντηση, να αποφύγεις την διήγηση της εμπειρίας σου σε άλλους ανθρώπους, παρά μόνο μετά από πολύ καιρό για να μειωθούν οι εντάσεις από τον ενθουσιασμό ή την απογοήτευση που θα έχεις. Και κυρίως να ξέρεις, αν πετύχεις την συνάντηση, ότι δεν έκανες κάτι σημαντικό που δηλώνει την ανωτερότητά σου, άλλα ακολούθησες πολύ φυσικά έναν δρόμο γνώσης και επαφής με τα όντα της Φύσης.
Ουδέν αλήθειας μείζον]]]
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΙΤΕ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.........[[[[[[ THE TRUTH IS OUT THERE..........]]]]]].........


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 07:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί δεν έχουμε πια αναφορές για καλικάντζαρους παρά μόνο παλιές ιστορίες ;
Η sansationf σε άλλο topic είχε εκφράσει την άποψη ότι οι καλικάντζαροι σταματήσαν να ανεβαίνουν στη γη όταν το παλιό ημερολόγιο αντικαταστάθηκε με το νέο.
Καμία άλλη ιδέα ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 12:52:21  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΑΛΛΑ ΙΔΙΩΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΟΥΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ 100 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ!ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΔΗ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΤΟΠΙΚ!
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ UFO ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ, ΚΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ ΑΝΟΙΓΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΟΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥΘΕΤΕΙΣ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 16:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MARINA2912 ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΚΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΕΤΕΧΟΥΝ. ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ INTERNET. ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΔΙΩΡΓΑΝΟΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΗΛΗ, ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 16:51:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΑ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ..
ΣΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ [ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ] ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΣΩΣ ΔΑΙΜΟΝΙΚΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑΡΑΞΟΥΝ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΚΙΑ [ ΔΕΝ ΙΣΧΙΕΙ ΓΙΑ
ΟΛΟΥΣ]....
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ; SANSATIONF ESY;

Edited by - UFO on 15/12/2003 22:01:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 16:55:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΑ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ..
ΣΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ [ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ] ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΣΩΣ ΔΑΙΜΟΝΙΚΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑΡΑΞΟΥΝ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΚΙΑ [ ΔΕΝ ΙΣΧΙΕΙ ΓΙΑ
ΟΛΟΥΣ]....
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ; SANSATIONF ESY;



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

UFO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 17:45:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UFO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CHUPACABRA;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy