ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Τι έγινε; (Χαιρετισμός)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2005, 21:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
τιεγινε; καινουριοι ειμαστε και θελουμε να μαθαινουμε! Γιατι τετοια νεκρα;

aa

karma
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
497 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 00:16:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karma
Καλωσόρισες angi !

Και εγώ καινούργια είμαι. Που υπάρχει νέκρα ; Όλα τα φόρουμ βλέπω ότι έχουν πολύ ενδιαφέροντα θέματα. Τι θέλεις ακριβώς να μάθεις από αυτό το φόρουμ ; Σε προσκαλώ στο θέμα μου "Καρμική Αστρολογία" να γράψεις και εσύ την άποψή σου

Φιλικά

karmaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

karma
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
497 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 00:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karma
Καλωσόρισες angi !

Και εγώ καινούργια είμαι. Που υπάρχει νέκρα ; Όλα τα φόρουμ βλέπω ότι έχουν πολύ ενδιαφέροντα θέματα. Τι θέλεις ακριβώς να μάθεις από αυτό το φόρουμ ; Σε προσκαλώ στο θέμα μου "Καρμική Αστρολογία" να γράψεις και εσύ την άποψή σου.

Φιλικά

karmaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 01:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
θες να το συζητησουμε το πρωι; θα παρω το κομπιουτερ στη

Θες να συζητησουμε το πρωι; θα εισαι ανοιχτη; απο τη δουλεια θα σου μιλησω


aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

karma
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
497 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 01:30:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karma
Γράψε μου και μόλις βρω χρόνο θα σου απαντήσω.

Περιμένω τις αποψεις σου !

Φιλικά

aa
[/quote]

karmaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 01:31:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Αν δεις, ειναι μερικα φορουμ, που ειναι ειναι χωρις μηνυματα εδω και μερες! Και μου αρεσε που τους εβλεπα ακομη και να μαλωνουν!! Θα μαθουμε ΑΤΜΑ, Στεφανε,Αμαλια;

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 01:40:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
οι αποψεις πολλες! τι ζωδιο εισαι; για να αρχισουμε την κουβεντα!

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 02:20:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Αν δεις, ειναι μερικα φορουμ, που ειναι ειναι χωρις μηνυματα εδω και μερες! Και μου αρεσε που τους εβλεπα ακομη και να μαλωνουν!! Θα μαθουμε ΑΤΜΑ, Στεφανε,Αμαλια;

Δεν σε καταλαβαίνω - φοβάμαι - angi.
Θα πρότεινα να επαναπροσδιορίσεις το στίγμα σου...

Το θέμα αυτό μεταφέρεται στην ενότητα "Απόψεις, Προτάσεις κ.ά." και θα παραμείνει ενεργό για 1-2 ημέρες ακόμη, μέχρις ότου διαπιστωθεί εάν αναφέρεται σε κάποιο συγκεκριμένα αντικείμενο και αν ναι, σε ποιο.


κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 03:30:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Συγνωμη, αλλα επρεπε να το τραβηξω λιγο για να μαθω! Βλεπετε, απο διαδικτυο τωρα μαθαινω! Ομως ρωτωντας πας στην Πολη!! Αμαλια ξενυχτας και συ, Καρμα, με σενα ειπαμε το πρωι

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 08:57:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Επ τι έγινε ρε παιδιά;
______________________________________________________________________

Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 12:39:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
GDS1
Αυτο ψυχη μου, πως σου ηρθε;

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 13:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
"Αυτο ψυχη μου, πως σου ηρθε;"

Καλά, μου έφτιαξες την ημερά λέμε....

Πάντως ακόμα δεν έχω καταλάβει το θέμα που άνοιξες angi

Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xrysa21
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 13:06:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xrysa21
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ!!

xrysa21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xrysa21
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 13:09:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xrysa21
ΤΟΚ ΤΟΚ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ?

xrysa21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 14:33:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Ειμαι εγω και περιμενω ν΄ανοιξετε θεμα!

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 14:47:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
intersting...!!!!

______________________________________________________________________

Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 15:12:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
hello.. πρίν κλειδώσει το θέμα η Αμαλία μας.. να πώ.. οτι είναι ορισμένες μέρες .. που δεν εχω όρεξη .. ναί μέν μπαίνω .. βλέπω.. διαβάζω αλλά δεν εχω όρεξη για διάλογο..

Το αυτό νομίζω οτι μπορεί να συμβαίνει και με αλλους

quote:
τιεγινε; καινουριοι ειμαστε και θελουμε να μαθαινουμε! Γιατι τετοια νεκρα;

Εχω μία απορία ομως.. πολύ γρήγορα διαπίστωσες ως νέο μέλος οτι έπεσε τέτοια νέκρα..

Edited by - allzzaro on 22/06/2005 17:14:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 17:45:55  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ angi ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΝΕΑ (ΚΑΤΑ ΔΗΛΩΣΗ ΣΟΥ) ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΣΕ ΚΑΛΟΣΟΡΙΖΩ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΑΙ ΣΥΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΣΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ.

ΕΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ TA ΛΕΣ...

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΔΙΑΒΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2005, 18:06:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
Και να υπενθυμίσω ότι δεν είναι chat room.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 03:07:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Μία ακόμα ημέρα περιθώριο,
για ερωτήσεις "πλοήγησης" στις συζητήσεις μας.

Άντε, έχω τα κέφια μου σήμερα!

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

filosofos3
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
588 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 18:24:15  Εμφάνιση Προφίλ
Αγαπητοί φίλοι που μπήκατε τώρα στο esoterica ανγκι , κάρμα, χρυσα21 , GDS1
ισως έχετε κάνει σύγχυση των chat rooms με τα message boards. Το φόρουμ του esoterica δεν είναι chat room οπότε άδικα θα περιμένετε για άμεση απάντηση. Αυτή μπορεί να αργήσει ώρες ή και μερες. Εδώ μπορείτε να γράφετε και να διαβάζετε μυνήματα που σχετίζονται με καποιο θεμα και όχι να κάνετε άμεση συζήτηση. Μπορεί σε άλλα φόρουμ να γίνεται και αυτό αλλά δεν είναι δυνατό να γίνει εδώ γιατί χρειάζεται να ψάχνουμε και λίγο για το θεμα που συζητάμε και να μην απαντάμε βιαστικά. Για άμεσο διάλογο πρέπει να καταφύγετε σε κάποιο κανάλι.

Καλή συνέχεια και μη δίνετε σημασία σε αυτούς που τσακώνονται εδώ μέσα. Βοηθήστε να αλλάξει το κλίμα.

Όλα είναι τέλειαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 19:17:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
΄Οχι και νέκρα.
Εν αντιθέσει εγώ βλέπω εγρήγορση και διάθεση [γιά κάθε είδους συζητήσεις]...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2005, 02:10:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
τι εγινε;
Τελικά,
...δεν έγινε και τίποτα!

Απλά το θέμα κλειδώθηκε

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy