ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 SOPOR AETERNUS...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 19:43:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
Η ΤΥΠΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΤΟΣΑΡΑ...ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ-ΤΟΝ,ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΩΡΟΘΕΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

IA!IA!

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 20:49:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix
Σπάνια ομορφιά . Νομίζω πως την έχω ξαναδεί στο "ξύπνημα των ζόμπι 3". Κάνε μία αναζήτηση στο google και θα έχεις όσες πληροφορίες θέλεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 21:09:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
ΟΝΤΩΣ,ΘΑ ΤΗΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΡΟΛΟΣ!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΑΛΕΑ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΑΙΤΕ ΕΜΕΤΟΣ...ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ,ΣΚΩΤΕΙΝΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΓΑΛΑΞΙΕΣ...

IA!IA!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 22:42:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Μπορεί η τύπισσα να είναι "τρομακτική", όπως είπες, όμως πιστεύω πως έτσι εκφράζεται και δημιουργεί.
Η μουσική του συγκεκριμένου συγκροτήματος είναι ΥΠΕΡΟΧΗ και ΠΟΡΩΤΙΚΗ!!!
Με χαλαρώνει και με κάνει να ταξιδεύω αλλού.
Ακούω πολλά χρόνια gothic μουσική και οι Sopor Aeternus (Αιώνιος Ύπνος) είναι από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα...

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 22:56:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΠΟ SOPOR...

IA!IA!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 23:32:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Για πές...

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 23:44:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΡΟΣΣΙΚΟ ΣΑΙΤ.SOPORAETERNUS.RU ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΗΑΙΤΕΡΟ(7MB)ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...

IA!IA!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 00:11:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Thanks!
Θα το κοιτάξω και θα σου πώ!

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Brie Boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας


569 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 00:58:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Brie Boy
Καλως όρισες elfeye!

Θες πληροφορίες για τα άλμπουμ του συγκροτήματος ή για την ίδια την Anna Varney?

Τα άλμπουμ είναι τα εξής:

-Es reiten die Toten so schnell ...
-Ich töte mich jedesmal aufs neue, doch ich bin unsterblich, und ich erstehe wieder auf; In einer Vision des Untergangs
-Todeswunsch: Sous le Soleil de Saturne
-The Inexperienced Spiral Traveller
-Voyager: The Jugglers of Jusa
-Dead Lovers Sarabande, Face One
-Dead Lovers Sarabande, Face Two
-Songs from the Inverted Womb
-La Chambre D'Echo - Where the Dead Birds Sing

Τέλος πάντων, επειδή φαντάζομαι πληροφορίες για την μουσική βρίσκεις εύκολα και με μια μικρή αναζήτηση στο google, ας κουτσομπολέψουμε λιγάκι (αν και νομίζω πως το θέμα δεν έχει να κάνει με το Παράξενο, ίσως θα ήταν καλύτερα να το είχες ανοίξει στο Απόψεις-Προτάσεις. Η ακούσια βέβαια ταύτιση του συγκροτήματος με τον αποκρυφισμό συνάδει με το πνεύμα του όλου φόρουμ...)

Πάμε λοιπόν στην κυρία (ή στον κύριο) Anna Varney, ο οποίος από όσο γνωρίζω ολοκλήρωσε τον κύκλο των απαραίτητων εγχειρήσεων και είναι πλέον εντελώς γυναίκα.

Όσον αφορά την μουσική της , δεν θα διαφωνήσω μαζί σας, είναι εξαιρετική (όταν δεν κάνει διασκευές).

Το όλο darker than dark μάρκετινγκ του γκρουπ (που ουσιαστικά είναι ένα άτομο, μαζί με τους Ensemble of Shadows) το βρίσκω κάπως χοντροκομμένο, παρόλο που η ίδια μιλάει για απλή οπτική απόδοση των στίχων... Πάντως θυμάμαι πως ένας από τους τελευταίους δίσκους που έκανε (πολύ κατώτερος των Dead Lovers Sarabande Face I & Face II), είχε κυκλοφορήσει και σε συλλεκτική έκδοση, η οποία ήταν πραγματικό artwork... μόνο που συνοδευόταν από ένα σακουλάκι που μέσα είχε, και καλά, χώμα νεκροταφίου. Φανταστείτε οι υπάλληλοι της δισκογραφικής τι πακέτο έφαγαν...

Για αυτό μιλάω για υπερβολικό μάρκετινγκ, το άλμπουμ από μόνο του, ως μουσική, δεν ήταν και τόσο necrophilia... Δηλαδή οι Profane Grace, κατά την ίδια έννοια, τι έπρεπε να μοιράζουν μαζί με τους δίσκους τους? Κόλλυβα?

Απ' όσα γνωρίζω, δεν δίνει προς το παρόν συναυλίες, γιατί θεωρεί πως δεν μπορεί να υποστεί να ξαναζήσει την διαδικασία ενός τραγουδιού, απλά για να ψυχαγωγηθούν κάποιοι άνθρωποι που ούτε καν γνωρίζει. Το κάθε τραγούδι είναι για κείνη μια πικρή εμπειρία, δεδομένου πως, όπως υποστηρίζει είναι καταθλιπτική από την ηλικία των έξι.

Μα κάπου έχω θαμμένη μια συνέντευξη της, αν την βρω θα επανέλθω...

Ωραία, ας κλείσουμε και με έναν ωραίο στίχο από Sopor για καληνύχτα...
"Yet, make up is my armor, dear, and I must hide my face..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 09:17:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Πάντως θυμάμαι πως ένας από τους τελευταίους δίσκους που έκανε (πολύ κατώτερος των Dead Lovers Sarabande Face I & Face II), είχε κυκλοφορήσει και σε συλλεκτική έκδοση, η οποία ήταν πραγματικό artwork... μόνο που συνοδευόταν από ένα σακουλάκι που μέσα είχε, και καλά, χώμα νεκροταφίου. Φανταστείτε οι υπάλληλοι της δισκογραφικής τι πακέτο έφαγαν...

Αυτό που λές είναι αλήθεια!
Το λέω επειδή το είχα πάρει...
Πάντως, τα Dead Lovers' Sarabande I και ΙΙ είναι τα καλύτερα cd τους από όλη τους την δισκογραφία.

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 12:00:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
ΕΓΩ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟΙΧΟ...COVER THE MIRRORS,FRAGILE HAS DIED,LIVING BUT A STARLESS RUIN BEHIND...ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!ΛΕΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ <<TRUE>>?ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΩΣ Η ΧΩΡΟΔΙΑ ΤΩΝ ΣΚΙΩΝ...ΑΠΟΤΕΛΗΤΕ ΑΠΟ ΠΝΕΥΜΑΤΑ!...ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ?

IA!IA!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 12:08:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
ΕΠΙΣΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΔΙΑΣΚΕΤΗ ΤΟΥ PARANOID ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ...

IA!IA!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 12:11:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Δε νομίζω να μην είναι αληθινή.
Αν ήθελε απλά να πουλήσει χωρίς να την εκφράζει ή να ενδιαφέρεται για την εν λόγω μουσική, θα μπορούσε να ασχοληθεί με κάποιο άλλο μουσικό χώρο που έχει μεγαλύτερη απήχηση (pop,rock κτλ).
Εγώ πιστεύω πως εκφράζεται απ' αυτό που κάνει και το γουστάρει.
Ειδικά στον χώρο της gothic μουσικής είναι αρκετά "αγαπητό" ως συγκρότημα.

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 12:23:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
ΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ TRUE ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΑΚΟΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ...ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ...ΕΜΕΝΑ Μ'ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΝΤΩΣ!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΗΛΗΚΙΑ?ΑΣΧΕΤΟ,DYING INCUBUS,ΠΩΣ ΠΜΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ?

IA!IA!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Brie Boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας


569 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 13:17:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Brie Boy
Εντάξει, ούτε εγώ είπα πως είναι ψεύτικη, άλλωστε δεν χρειάζεται να γίνεις και σαν την Varney για να πουλήσεις, αλλά δεν υπάρχει ούτε απόλυτο μαύρο, ούτε απόλυτο άσπρο. Από την στιγμή που βγάζει την μουσική της προς τα έξω, την πουλάει στον κόσμο και αποκομίζει λεφτά από αυτό, δεν μπορούμε να ξέρουμε τι είναι αληθινό και τι είναι μαρκετινγκ...Πχ, οι ισχυρισμοί ότι οι Ensemble of Shadows είναι πνεύματα, τι είναι, δεν είναι μαρκετινγκ, και μάλιστα χαζό?

Ας μην ξεχνάμε ότι μπορεί εδώ στην Ελλάδα, οι οπαδοί του συγκεκριμένου ρεύματος να είναι λίγοι, (γι' αυτό άλλωστε και πληρώνουμε το κάθε CD 25 ευρώ ), αλλά στην Γερμανία υπάρχει πολύ ψωμί για τα συγκροτήματα αυτά... Για ποιούς, για μας νομίζετε πως βγάζουν οι Apoptygma τρία χιτάκια το μισάωρο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 13:25:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ Σ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΠΟΛΥ GOTHIC ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΥΧΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΤΟ GOTHIC ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΝΩΣΤΟ ΟΣΟ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΒΑΝΔΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ?!?

IA!IA!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 13:49:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Ναί, στη Γερμανία είναι αρκετά διαδεδομένο. Κάθε χρόνο, εδώ και 14 χρόνια, γίνεται το gothic φεστιβάλ στη Λειψία της Γερμανίας όπου μαζεύονται goths από όλο τον κόσμο. Κοσμοσυρροή!
Θα ήθελα να πάω...
Και στην Αγγλία πάντως είναι αρκετά διαδεδομένο το gothic.
elfeye, πρέπει να βρείς ένα site που να έχει εικόνες σε μορφή jpg.
Αν θές, κοίτα το προφίλ μου και δές το ur; εκεί που είναι η ψηφιακή υπογραφή μου.
Μπές στο site, βρές μία εικόνα που σου αρέσει και στείλε μου το url.
πχ. http://www.imagesite.com/dragon.jpg
To site είναι υποθετικό, απλά στο παρέθεσα για να δείς τι μορφή πρέπει να έχει η διεύθυνση που θα μου πείς.

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Brie Boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας


569 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 14:16:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Brie Boy
Έτσι ακριβώς είναι elfeye. Στο Wave Gotik της Λειψίας δεν πέφτει καρφίτσα κάθε Μάιο... και δω κάνουμε αμάν να γεμίσουμε το Gagarin... Και επειδή ακριβώς είναι τόσο δημοφιλή στη Γερμανία, βλέπεις ότι ακόμη και μη Γερμανόφωνα συγκροτήματα γράφουν και τραγουδούν στίχους στα Γερμανικά, αντί για Αγγλικά -όσο και αν πιστεύουμε το αντίθετο, οι Άγγλοι είναι λίγο πίσω σε αυτή τη μουσική (αν εξαιρέσουμε βέβαια τον Tibet)...

Εδώ στην Ελλάδα πάλι γίνεται το εξής περίεργο. Σαν να επιλέγουμε όλοι μαζί ένα συγκρότημα και το κάνουμε κορυφή, ενώ στην Γερμανία δεν το ξέρει ούτε η μάνα του. Για παράδειγμα οι VNV Nation και οι Diary of Dreams έγιναν πρώτα εδώ γνωστοί και πολύ αργότερα στην Γερμανία (πράγμα το οποίο βέβαια γνώριζαν και γι'αυτό έρχονταν και για τόσες αρπαχτές).

Πέραν της dark σκηνής, τον κόσμο που έχουν δει εδώ οι Puressence και οι Placebo, ούτε στα όνειρα τους σε άλλες χώρες. Anyway.

Την βρήκα την συνέντευξη, αλλά τώρα είμαι στην δουλειά, και άμα δουν τι διαβάζω θα με απολύσουν, οπότε θα μπω αργότερα από το σπίτι και θα σου πω αν λέει τίποτα ενδιαφέρον.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 15:45:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
ΛΟΙΠΟΝ...ΤΟ URL EINAI http//angeldust.canablog.com/elf.jpg ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?

http://angeldust.canalblog.com/Elf.jpg

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 16:56:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Πανέμορφη εικόνα!
Μου αρέσουν πολύ τέτοια θέματα...
Για να κάνω τα μαγικά μου λοιπόν! Χεχε!
Λοιπόν, θα κάνεις copy paste ακριβώς ό,τι σου γράψω και θα το βάλεις στο προφίλ σου, εκεί που λέει "Η υπογραφή μου" ή κάπως έτσι (δεν 8υμάμαι ακριβώς τον χαρακτηρισμό, πάντως εκεί που λέει Υπογραφή).

Αυτό ακριβώς θα κάνεις copy paste εκεί που σου είπα στο προφίλ σου!
Καλή επιτυχία!!!

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 17:01:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Γαμώτο!
Μου το πήρε ως εικόνα...
Θα γράψεις εκεί που σου είπα στο προφίλ σου το εξής:
[img] θα βάλεις μετά το url που μου έδωσες και μετά [img].
Δεν χρειάζεται να βάλεις κενό ανάμεσα τους.
Εσωκλείεις δηλαδή το url σου σε αυτό που σου είπα ακριβώς.
Δε μπορώ να στο γράψω κανονικά γιατί μου το παίρνει ως εικόνα.
Παρόλα αυτά, αν έχεις πρόβλημα πές μου να στο στείλω σε e-mail.
Ελπίζω να βοήθησα...

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elfeye
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Iceland
182 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 17:15:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elfeye
ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ(ΝΟΜΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ)ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΗΝΣΕΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΕ E-MAIL...

[img]http://angeldust.canalblog.com/Elf.jpg[img]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 17:18:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γειά σας.

Κατανοώ βέβαια το ενδιαφέρον σας για το θέμα αυτό, καθώς και την επιθυμία σας να μοιραστείτε τις απόψεις και τις εντυπώσεις σας, αλλά δε νομίζετε πως ξεφεύγουμε αρκετά από τη θεματολογία και της κατηγορίας .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-., αλλά και του forum του ESOTERICA γενικότερα;

Υπάρχει στην κατηγορία "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" ένα θέμα, στο οποίο μπορεί να συνεχιστεί η παρούσα συζήτηση:

HEAVY METAL (και άλλα...)

To θέμα αυτό απενεργοποιείται και μεταφέρεται στην κατηγορία:
"Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"


κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy