ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Μετανάστες τι πιστεύετε; Νο 2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 00:36:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Προσωπικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τις συγκεκριμένες παραπομπές. Απορώ όμως, με τί άντερα κάνετε πλάκα στον Χ.Ο. και στον Χρίστο Ελ...
Εγώ νόμιζα οτι ο Νικόμαχος και οι υπόλοιποι συνδιαλεγόμενοι του Χ.Ο., τον υποστήριζαν λόγω των σοβαρών απόψεων που αντάλλαζαν μαζί του, ισχυρίζεσαι το αντίθετο; Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 00:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσένα Dr σου έχω ξαναπεί, πως όταν μιλάμε σοβαρά, θα πρέπει να παίρνεις ρεπό.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 00:41:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φαίνεται πως απόψε έχεις πιεί χαζόνερο Μάνο μας.Καλύτερα ή καλλίτερα να πας για ύπνο και μην με εκνευρίζεις Kostολογώντας.

Σε ενδιαφέρει σε ποιόν ανήκει μιά εφημερίδα ή αν ένα άρθρο της είναι σωστό ή χιουμοριστικό?

γακ?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 00:42:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εσένα Dr σου έχω ξαναπεί, πως όταν μιλάμε σοβαρά, θα πρέπει να παίρνεις ρεπό.
Αν θέλεις, υπέδειξε μου τα σημεία σε αυτό το θέμα που μιλάς σοβαρά, για να μου καταστεί ευκολότερο να τα διακρίνωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 00:45:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επιπροσθέτως δε, η ανάρτησή μου κάτω ακριβώς από του Αίολου, υποδεικνύει, για όσους απέχουν από το χαζόνερο, την ειρωνική μου διάθεση απέναντι στον άλλο...Δοξαζόμενο, που δεν ξέρει που φυσάνε οι...άνεμοι.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 00:55:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν θέλεις, υπέδειξε μου τα σημεία σε αυτό το θέμα που μιλάς σοβαρά, για να μου καταστεί ευκολότερο να τα διακρίνω

Δε μου λες βρε Dr, έμαθες ποτέ γιατί ο Admin σε αποκαλεί αχρείο, δηλαδή ελεεινό, φαύλο και άθλιο?

Από το γνωστό λεξικό...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:10:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr, υπενθυμίζω, γιατί συνεχίζεις να κάνει το κοκοράκι:

15/03/2013, 05:22:40

Ανακοίνωση: "Καινούργιος Συντονιστής - AitheroVamon"


There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:22:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δε μου λες βρε Dr, έμαθες ποτέ γιατί ο Admin σε αποκαλεί αχρείο, δηλαδή ελεεινό, φαύλο και άθλιο?
Δε ξέρω, πες μας εσύ, είσαι μακράν ειδικότερος εμού στα κοσμητικά επίθετα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:27:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr, σε ρώτησα αν έμαθες. Όχι τί σημαίνουν τα επίθετα. Αυτό στο εξήγησε ο Μπαμπινιώτης.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:36:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το πετρωμένο φαγείν αδύνατον, Dr. Κι όσο στις σοβαρές κουβέντες κάνεις το κοκοράκι, αντί να παίρνεις ρεπό, θα βλέπεις το παρελθόν του πετρωμένου σου.

Έχει κι άλλα ο μπαξές. Όχι για άλλον λόγο, αλλά επειδή συνεχίζεις να χαλάς τις κουβέντες, κουτσουλίζοντας. Να δούμε ποιός το έχει πει κι αυτό. Σε άλλο επεισόδιο...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:44:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM-Πυρινος 3-0 άνευ αγώνα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:49:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάριε, εδώ δεν παίζουμε μπάλα. Από όσο ξέρω όμως, ο Πύρινος είναι το μόνο εν ενεργεία μέλος που διατηρεί ΔΥΟ(2) λογαριασμούς. Αυτόν του "Πύρινου", κι αυτόν του "Dr Jekyll Mr Hyde ".

Νομίζω πως καλό θα ήταν, η Δ.Ο. να πάρει θέση σε αυτό το ζήτημα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:52:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω έχει διαγραφεί το Dr Jekyl.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:54:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έχει κι άλλα ο μπαξές. Όχι για άλλον λόγο, αλλά επειδή συνεχίζεις να χαλάς τις κουβέντες, κουτσουλίζοντας. Να δούμε ποιός το έχει πει κι αυτό. Σε άλλο επεισόδιο...
Ο,τι ποστάρεις για μένα, καλό είναι
Πρόσθεσε και λίγο φώτοσοπΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:55:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι Μάριε. Δεν έχει διαγραφεί. Για αυτό και αλλάζει το προφίλ του όποτε γουστάρει.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:56:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο Ντόκτορ είναι χάκερ ρε
..Και μέσα απ' τη κάμερα σε βλέπειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 01:58:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, βλέπω στα μέλη δεν αναγράφει το "διεγραμμένος λογαριασμός".

Κοίτα που είναι λέει και χάκερ ο μπαστουνόβλαχος.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 02:00:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Περίμενε, τώρα καλύπτει την κάμερά τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 02:00:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
DSM
Απορώ όμως, με τί άντερα κάνετε πλάκα στον Χ.Ο. και στον Χρίστο Ελ...

Όπως έγραψα φίλε Μάνο, προσωπικά δεν διαχωρίζω τους ανθρώπους βάσει χρώματος επιδερμίδας ή τόπου καταγωγής, μακριά από μένα αυτές οι αντιλήψεις. Το ίδιο ισχύει και για τις οικογένειες των μεταναστών που ζουν και δραστηριοποιούνται στης χώρα μας. Όποτε κατεβαίνω στην Αθήνα για ψώνια, πρώτα απ' όλα θα επισκεφθώ ένα μαγαζάκι στην Σοφοκλέους που το έχει ένας Σύρος και έχει πραγματικό γύρο από πρόβειο κρέας, μετά θα κατεβώ Σοφοκλέους και Γερανίου γωνία για να αγοράσω από τον "Νείλο" που τον έχουν Αιγύπτιοι προϊόντα από την Αίγυπτο, και στην επιστροφή από την Σωκράτους από ένα κατάστημα Αιγυπτίων πάλι, για να αγοράσω αιγυπτιακές πίτες. Έχω πολλές φορές συζητήσει μ' αυτούς τους ανθρώπους οι οποίοι είναι θαυμάσιοι.

Το πρόβλημά μου είναι όπως έγραψα με τους υπόλοιπους οι οποίοι είναι χαμηλού έως ανυπάρκτου μορφωτικού επιπέδου, και ως εκ τούτου θρησκόληπτοι, οι οποίοι δυστυχώς είναι η πλειοψηφία. Όπως φαίνεται ξέχασες ορισμένα γεγονότα που έγιναν με τους Μαροκινούς που κατέλαβαν το Πανεπιστήμιο και στην συνέχεια έκαναν καλοκαιρινή την "Βίλα Υπατία" που φιλοξενήθηκαν, ξεχνάς τα γεγονότα με το εγκαταλειμμένο ξενοδοχείο στην Σωκράτους, όπως δεν θυμάσαι και το τι έγινε στην Αθήνα όταν ένας αστυνομικός έσκισε κάτι λιγδιασμένες φωτοτυπίες του Κορανίου, νομίζοντας ότι ήταν κουρελόχαρτα. Πολύ φοβάμαι φίλε Μάνο, και μακάρι να διαψευστώ, ότι αυτά που λέγονται στο Video που ανάρτησε ο Αίολος, θα τα ζήσουμε λίαν συντόμως για πολλούς και διαφόρους λόγους.
Σκέφτηκες που θα βρουν εργασία για να ζήσουν αυτοί οι άνθρωποι, όταν η χώρα είναι αποβιομηχανοποιημένη και υπάρχουν χιλιάδες άνεργοι Έλληνες; Σκέφτηκες τι παραρτράγουδα έχουν να γίνουν το καλοκαίρι που οι γυναίκες ντύνονται ελαφριά κι αυτοί είναι σεξουαλικά πεινασμένοι και μαθημένοι στους βιασμούς;

Καλός ο αντιρατσισμός φίλε Μάνο, δεν μπορεί όμως όποιος Έλληνας καταγγέλλει γεγονότα, η είναι επιφυλακτικός και αντιτίθεται σ' αυτήν την εισβολή, να είναι ύποπτος ακροδεξιών πεποιθήσεων, ή Χρυσαυγίτης.

*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 02:00:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο,τι ποστάρεις για μένα, καλό είναι
Πρόσθεσε και λίγο φώτοσοπ

Dr, Photoshop κάνουν στις μοντέλες. Την έχεις δει και μοντέλα?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 02:06:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σωτήρη

Η επίσημη κρατική αρχή μιλάει για 50.000 πρόσφυγες στην Ελλάδα αυτή την στιγμή.

Προσωπική σου γνώμη για αυτόν τον αριθμό θα ήθελα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 02:12:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σωτήρη.

Δεν είμαι 'αντιρατσιστής'. Ούτε 'antifa'. Ούτε μαρξιστής. Ούτε διεθνιστής. Θεωρώ πως έχεις καταλάβει πολύ καλά το πνεύμα με το οποίο κάνω κουβέντα. Κι όχι μόνο αυτή την κουβέντα, αλλά όλες τις κουβέντες. Θα έχεις διαπιστώσει επίσης, τον τρόπο με τον οποίο σέβομαι την ελληνική γλώσσα, ή μάλλον, όλες τις ελληνικές γλώσσες που μιλήθηκαν και γράφτηκαν ποτέ. Κι αλήθεια τώρα, από όλους αυτούς τους υπερπατριώτες θα ήθελα να μου υποδείξεις έστω και έναν, που να σέβεται τη γλώσσα τουλάχιστον, όσο τη σέβομαι ελόγου μου.

Ποτέ δεν ισχυρίστηκα, πως ο καταγγελτικός του σημερινού χάους λόγος είναι χρυσαυγίτικος. Επισημαίνω μόνο, πως όταν ένας χρυσαυγίτης παραθέτει χρυσαυγίτικα links, είναι αυτό που είναι. Τίποτα άλλο. Λιγότερο ή περισσότερο.

Για τους χρυσαυγίτες βέβαια, σαφώς και έχω άποψη. Όπως και για τους πιθήκους.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 02:37:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για τους χρυσαυγίτες βέβαια, σαφώς και έχω άποψη. Όπως και για τους πιθήκους.

Είχα κάποτε μια μαϊμού.Πίγκυ τον έλεγα.Διαολόσπερμα ο πούστης.Του φορούσα πάμπερς.Το κρατούσε συνεχώς, αλλά όταν ήταν να χέσει το έβγαζε!!!Και έχεζε όπου βρισκόταν. Είτε κρεμόταν από τον πολυέλαιο, είτε ήταν πάνω στην ντουλάπα.Και γελούσε διαβολικά.

Για τέτοιους πιθήκους μιλάς?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 02:44:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι Μάριε. Οι μαϊμούδες έχουν ουρές και ευκόλως αναγνωρίζονται. Για πιθήκους μίλησα. Που λογίζουν εαυτούς ανθρώπους.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 03:26:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όχι Μάριε. Οι μαϊμούδες έχουν ουρές και ευκόλως αναγνωρίζονται. Για πιθήκους μίλησα. Που λογίζουν εαυτούς ανθρώπους.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Αααα!!
Συγκεκριμένοι Πίθηκες δηλαδή.
Οπως λέμε Χιμπαντζήδες, Μπονόμπο υποσαχάριοι και μη, Ουρακοτάγκοι κ.λ.π.
Πρωτεύοντα με ανεπτυγμένη νοημοσύνη, ως προς την μίμηση και την...αναπαραγωγή!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 08:18:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
Σωτήρη

Η επίσημη κρατική αρχή μιλάει για 50.000 πρόσφυγες στην Ελλάδα αυτή την στιγμή.

Προσωπική σου γνώμη για αυτόν τον αριθμό θα ήθελα.



Εξαρτάται Μάριε σε ποιους αναφέρονται. Αν αναφέρονται στους νεοαφιχθέντες, πιθανόν να είναι τόσοι. Αν όμως αναφέρονται στο γενικό σύνολο κατά τη γνώμη μου ψεύδονται, γιατί αν προσθέσεις και τους προϋπάρχοντες, πρέπει να είναι πάνω από πενταπλάσιοι.

*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 08:48:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
DSM
Ποτέ δεν ισχυρίστηκα, πως ο καταγγελτικός του σημερινού χάους λόγος είναι χρυσαυγίτικος. Επισημαίνω μόνο, πως όταν ένας χρυσαυγίτης παραθέτει χρυσαυγίτικα links, είναι αυτό που είναι. Τίποτα άλλο. Λιγότερο ή περισσότερο.

Αυτό που έχει σημασία Μάνο δεν είναι το ποιος παραθέτει την είδηση ή ποια είναι η ιδεολογία του link που παραθέτει, αλλά να προσπαθούμε όσο το δυνατόν ανεπηρέαστοι από τα όποια συναισθήματά μας, να διακρίνουμε το κατά πόσον αυτά που καταγράφονται ανταποκρίνονται ή όχι στην πραγματικότητα.
Άλλωστε παγκοσμίως οι αλήθειες συνήθως βγαίνουν από την πλευρά της αντιπολίτευσης, γιατί οι κυβερνώντες στρογγυλεύουν τις ειδήσεις για να απαλύνουν τις εντυπώσεις.


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 11:28:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν είμαι 'αντιρατσιστής'. Ούτε 'antifa'. Ούτε μαρξιστής. Ούτε διεθνιστής.
Χααχαχα! Κουτοπόνηρε! Το να "μην είσαι" είναι το εύκολο. Ακόμα και ο αστράκιας () το κάνει!
Δεν μας λες όμως τι είσαι!

Edited by - Αίολος on 26/03/2016 11:52:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 12:09:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...κι αν υποθέσουμε ότι είσαι το αντίθετο από αυτά που δεν είσαι, τότε είσαι "ρατσιστής", "φασίστας", κεφαλαιοκράτης κι εθνικιστής.

τετραπέρατο όργιο...

Edited by - Αίολος on 26/03/2016 12:51:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2016, 12:12:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy