ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 Με ακούει κανείς??? (Σχετικά με αναλύσεις αστρολογικού περιεχομένου)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
elmar
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2009, 15:55:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elmar
Καλησπέρα σε όλους.. Έχει πολύ καιρό τώρα που προσπαθώ να βρω κάποιον που γνωρίζει αστρολογία για να μου εξηγήσει τι μπορεί να σημαίνει να είμαι ζυγός με ωροσκόπο δίδυμο και ο φίλος μου να είναι δίδυμος με ωροσκόπο ζυγό. Χωρίς να ξέρω πολλά, με απλή λογική σκέφτομαι πως μάλλον ο ένας συμπληρώνει τον άλλον. Παρόλαυτα, ενώ η σχέση που έχουμε είναι πολύ δυνατή και έντονη, η ένταση αυτή μας οδηγεί πάρα πολλές φορές σε έντονους καβγάδες και ακραίες συμπεριφορές. Έχω ακούσει για τις καρμικές σχέσεις και πως μπορεί να φέρουν χαρά ή πόνο στη ζωή ενός ανθρώπου και νομίζω οτι μπορεί να ζούμε κατι τέτοιο. Θα ήθελα όμως να μάθω αν η σχέση αυτή μπορεί να βγεί σε καλό και κατα πόσο φαίνεται στη συναστρία μας. Εγώ είμαι γεννημένη στις 18/10/1976, 21:00μ.μ στη Θεσσαλονικη και ο φίλος μου 12/06/81, στις 15:00μ.μ στη Θεσσαλονίκη επίσης. Θα ήθελα επίσης να μου εξηγήσει κάποιος από εσάς πως φαίνεται σε μια συναστρία ότι δυο άνθρωποι είναι γεννημένοι ο ένας για τον άλλον, γιατί η αλήθεια είναι οτι από τη στιγμή που τον γνώρισα βιώνουμε συναισθήματα που στην ουσία μας "πάνε" δεν τα "πάμε", και επειδη το εχουμε συζητησει είναι σαν να κατι να μας λεει οτι εσεις οι δυο ειναι γραμμενο να ειστε μαζι. Υπάρχουν αυτά ή το έχω χάσει τελείως πια???
Περιμένω με αγωνία έστω και μια απάντηση.... Φιλικά

____________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Με ακούει κανείς???
ΣΕ Με ακούει κανείς??? (Σχετικά με αναλύσεις
αστρολογικού περιεχομένου)
.
14/01/2009
____________________________________________________________

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2009, 00:41:50  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν τα έχεις χάσει βρε. Απλά πρέπει να χαλαρώσεις.

Αλήθεια, γιατί σε απασχολούν όλα αυτά και δεν απολαμβάνεις την σχέση σου με τον φίλο σου, με τις καλές της, με τις λιγότερο καλές της αλλά και με τις κακές της στιγμές; Γιατί πρέπει να γνωρίζεις όλα αυτά που θες να γνωρίζεις; Δεν βλέπω κανένα λόγο.

Όταν τρως ένα γλυκό που δεν έχεις ξαναφάει, αλλά η γεύση του σου προκαλεί γαστρονομικούς οργασμούς, την στιγμή της έκστασης, αναρωτιέσαι για την συνταγή του γλυκού; Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2009, 09:35:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Με ακούει κανείς??? ΣΕ Με ακούει κανείς??? (Σχετικά με αναλύσεις αστρολογικού περιεχομένου).






===========================================================






Αγαπητή elmar, καλώς ήρθες κοντά μας.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Θα ήταν καλό προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευόμαστε την Αναζήτηση (επάνω αριστερά στην οθόνη).
Εκεί μπορείς να υποβάλλεις τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά κι αν κλικάρεις στην επιλογή Αναζήτησε!, θα βρεις όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.
Εάν κάποια από αυτές είναι ενεργή, μπορείς να καταθέσεις εκεί τα ερωτήματα σου ή τις απόψεις σου ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα αλλά και για να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Σχετικά με τα ερωτήματα σου λοιπόν, θα μπορούσες να τα καταθέσεις στο εξής θέμα (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ

Οπότε το παρόν θέμα απενεργοποιείται εφόσον η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στο ήδη προτεινόμενο.






In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy