ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το αλφάβητο
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kail
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2009, 21:51:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kail
γεια σας θελω και εγω με τη σειρα μου να σας πω μια ιστορια λοιπον ενα παιδι μερα ψυχοσαββατο και ωρα 12 με μια το βραδυ κλειδωθηκε στο μπανιο του και εγγραψε την αλφαβητα αναποδα στο χερι του και ειπε 3 φορες μαριλου ξαφνικα ειδε στον τοιχο σαν αορατο χερι να γραφει με κατακοκκινα γραμματα και μολις το ειδε αυτο λιποθυμισε. μην το επιχειρισετε γιατι δε ξερω κατα ποσο αληθευει εγω παντος το πιστευω. τα συμπερασματα δικα σας.


__________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ to alfabito
ΣΕ Το αλφάβητο.
06/03/2009
__________________________________________________________

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2009, 22:42:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
kail πάμε για μια δεύτερη προσπάθεια….

Κλίκαρε πάνω στο συγκεκριμένο λινκ που σου πρότεινε ο Dying_Incubus .. Παράξενες Ιστορίες... .. και ξανακλίκαρε πάνω στο … «Απάντηση στο Θέμα» … από εκεί και πέρα την διαδικασία την γνωρίζεις … .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2009, 04:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος
μία ερώτηση
αυτό είναι άλλο παιδί από αυτό που έκανε το ίδιο την ίδια ήμερα και είδε τον διάολο;

γιατί εχτές αυτό έγραψεςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2009, 09:27:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ to alfabito ΣΕ Το αλφάβητο.






=======================================================







Αγαπητέ kail, όπως σου είχα πει κι εγώ αλλά όπως σου είπε κι ο elo, μπορείς να στείλεις το μήνυμα σου στο θέμα (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

Παράξενες Ιστορίες

Εάν μπεις εκεί, μπορείς να κλικάρεις στην επιλογή "Απάντηση στο Θέμα" ώστε να στείλεις το μήνυμα σου.

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy