ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 Γεια σε όλους!!! (Σχετικά με παιδική σειρά)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
valiamit
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2009, 16:36:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους valiamit
Παιδιά διάβασα τις συζητήσεις σας και πραγματικά συγκινήθηκα!!!!Που τα θυμάστε όλα αυτά??Έχω μια απορία και ελπίζω κάποιος να με βοηθήσει...Ψάχνω τον τίτλο από μία λατρεμένη μου παιδική σειρά που είχε σχέση με το ανθρώπινο σώμα.Έδειχνε από μέσα τον ανθρώπινο οργανισμό,τους ιούς που έκαναν επίθεση σε κάποιο χτυπημένο μέρος και μία ομάδα μικροοργανισμών(κάτι σαν αντισώματα) που μάχονταν τους ιούς.Νομίζω ότι κινούνταν μ' ένα λεωφορείο αλλά δεν είμαι σίγουρη.Παιζόταν στην κρατική tv περίπου στα 1992-1993.thanks εκ των προτέρων για τυχόν πληροφορίες!!!

___________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Γεια σε όλους!!!
ΣΕ Γεια σε όλους!!! (Σχετικά με παιδική σειρά).
08/04/2009
___________________________________________________________

SHAMAN-KING
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2009, 17:53:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SHAMAN-KING  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος SHAMAN-KING  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος SHAMAN-KING
ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΝΑΛΙ

Παντα να κοιτασ μροστα γιατι αν δεν το κανεισ μενεισ πισωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2009, 20:48:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Valiamit μήπως εννοείς την γαλλική σειρά .. «Εξερευνώντας το ανθρώπινο σώμα»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2009, 08:44:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Γεια σε όλους!!! ΣΕ Γεια σε όλους!!! (Σχετικά με παιδική σειρά).





========================================================






Αγαπητέ/ή valiamit, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica.
Σου εύχομαι να έχεις καλή πορεία.

Προφανώς θα έχεις διαβάσει το σχετικό θέμα (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ!

κι αντί να κλικάρεις στην επιλογή "Απάντηση στο Θέμα", κλίκαρες κατά λάθος στην επιλογή "Νέο Θέμα".
Προκειμένου λοιπόν να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα, η παρούσα συζήτηση απενεργοποιείται.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy