ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 1992,τελετες μαυρης μαγειας στο Χαλανδρι.Ξερετε κατι?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Lila89
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2009, 22:45:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lila89  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ψαχνω πληροφοριες για τη διευθυνση ενος σπιτιου στο Χαλανδρι που το 1992 10 παιδια βρεθηκαν να κανουν τελετες μαυρης μαγειας.Οπως επισης πριν καποιους μηνες ακουστηκαν φημες για 3 φονους στην περιοχη του Χαλανδριου κοντα στην Εθνικης Αντιστασεως.Παρακαλω αν εχετε ακουσει κατι για οποιοδηποτε απο τα παραπανω θεματα μπορειτε να με διαφωτισετε?
Ευχαριστω.
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2009, 13:44:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχω ακουστά κάτι αλλα γνωρίζω ενα παιδί απο Χαλάνδρι που ίσως να ξέρει.. Μήπμως θες να μας πεις και γιατι σε ενδιαφέρει αυτη η πληροφορία αυτη? Ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο? Αν ψάχνεις για ανεξήγητα υπάρχει ενα καλύτερο μέρος που θέλω να πάω κ γω.Αρχικά σκέφτηκα να πάρω πολλα άτομα, τώρα θεωρω καλύτερο να πάω μόνος μου ή το πολύ με 1-2 άτομα(ενα για να με οδηγει αν κ μάλλον δε χρειάζεται) έτσι για να προσέχουν το φυσικό μου σώμα χαχ. Καλως ήρθες επι ευκαιρία. Εσύ τι ξέρεις απο μαγεία δηλαδη? Κάνεις καποια δημοσιογραφική έρευνα ξέρω γω?

http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg
And if someone were being a "sheep" by mindlessly following the flock of worldly desires, then again, we must be the wolves
http://www.youtube.com/watch?v=RA0xEZcfAuAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lila89
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2009, 17:34:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lila89  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κανω οντως μια ερευνα για την εγκληματικοτητα που εχει παρατηρηθει σε ορισμενες περιοχες της Αθηνας ενω υπο κανονικας συνθηκας δεν θεωρουνται υποβαθμισμενες.Στο Χαλανδρι κοντα στην διαστυρωση Εθνικης Αντιστασεως με την Παπανικολη υπαρχουν αρκετες δολοφονιες χωρις καποιο κινητρο.εχω ψαξει αρκετα το θεμα και δεν εχω βρει μια λογικη εξηγηση.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2009, 18:42:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ενδιαφέρον αλήθεια... δεν έχω πάει ποτέ Χαλάνδρι βασικά αλλα όπως το βλέπω θα το επισκευφθώ κ αυτό.
Οι δολοφωνίες τι στιλ είχαν? Μπορεί να παίζουν ναρκωτικά, μαφία κλπ κλπ. Στη περιοχη μου η μαφία έχει φάει 2-3εις. Το σπίτι με τα παιδιά έχεις ακούσει οτι είναι εκει τριγύρο?
Αν όχι το περιστατικό που αναφέρεις με τα παιδιά είχε κάτι το αξιοσημείωτο? Θέλω να πω, η μαγεία είναι αρκετά δύσκολη ιδίως αμα τη κανεις σε μικρή ηλικία κ χωρίς γνώσεις βαθύτερες οι πιθανότητες επιτυχίας είναι τόσες όσες να σπάσει κανα ποτήρι να τρίξι κανα τζάμι κ άντε κανα κακό όνειρο. Το θεωρω απίθανο ή τουλάχιστον δύσκολο τα παιδια να έκαναν τέτοιο ξόρκι που να προκαλεί δολοφονίες εκτος και αν το καναν υπο την καθοδηγηση επαγγελματία και πάλι βέβαια μιλάμε για έναν καλό επαγγελματια. Η μαγεία βέβαια είναι γενικα επικινδυνη.
Τα παιδιά βγήκαν σώα? Ο χώρος επίσης οκ?

Τώρα εσύ το κάνεις αυτό ως εργασία ή σου κίνησε τη περιέργεια πάνω στο ψάξιμο? όπως και να χει θα ήταν χρήσιμες κάποιες πληροφορίες πάνω στους φώνους.
θα βρω το μερος κ στο γκουγκλ εαρτη κάποια στιγμη...

http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg
And if someone were being a "sheep" by mindlessly following the flock of worldly desires, then again, we must be the wolves
http://www.youtube.com/watch?v=RA0xEZcfAuAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2009, 21:44:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Στο Χαλανδρι κοντα στην διαστυρωση Εθνικης Αντιστασεως με την Παπανικολη υπαρχουν αρκετες δολοφονιες χωρις καποιο κινητρο.εχω ψαξει αρκετα το θεμα και δεν εχω βρει μια λογικη εξηγηση.

Θα μπορούσες να είσαι λίγο πιο σαφής για τις δολοφονίες καθώς και για το απο πού άντλησες τις πληροφορίες για την έρευνα που έκανες?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lousipan
Μέλος 2ης Βαθμίδας


445 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2009, 02:24:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lousipan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν νομιζω οτι η συγκεκριμενη διασταυρωση εχει κατι υπερφυσικο.Απλα ειναι καλος τοπος για ενεδρα και γρηγορη διαφυγη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2009, 07:46:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Lila89, προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι για αυτό που ρωτάς.
Σχετικά με την περίπτωση των 10 παιδιών που έκαναν τελετές μαύρης μαγείας σε ένα σπίτι στο Χαλάνδρι, θα πρέπει να έχουμε κατά νου ότι εκείνες τις χρονιές παρόμοια φαινόμενα ήταν σε μια "έξαρση".
Έτυχε να μάθεις κάτι εσύ για αυτή την περίπτωση από κάποια πηγή ώστε να θέλεις να βρεις την διεύθυνση του σπιτιού;


Το θέμα θα μεταφερθεί σύντομα στην Κατηγορία .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-. από την Κατηγορία Απόψεις, Προτάσεις κ.ά. όπου ανοίχθηκε αρχικά.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy