ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Απάντηση στο θέμα Περι Ενθεογενών/"Ψυχεδέλειας":Ωδή προς Όλους
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
madrugada
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2010, 03:14:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madrugada
διαβασα και εγω λοιπον πολυ προσεκτικα ολες σας τις αναφορες στα λεγομενα ''ενθογενη''
μιλωντας πολυ προσωπικα θα ελεγα στους κυριους που προλαβαν τις κυνδυνολογιες εναντιων των πολυ ομορφων αρθρων που εγραψαν καποιοι απο εσας,να ψαξουν πρωτα λιγο για το θεμα και μετα να εκφερουν αποψη!
ειμαστε πολυ ''λιγοι'' για να μπορουμε να μιλαμε για αυτα ασυλλογιστα και ακομα περισσοτερο ''λιγοι'' αν πιστευουμε οτι τα εχουμε κατακτησει...
οποιος το πιστευει αυτο απλα εχει χασει την πορεια προς το φως..
κ το λεω εγω αυτο-οπου θα μπορουσα να πω οτι η συνευρεση με τα ενθογενη ειναι κατι παραπανω απο πορεια ζωης προς την μαθηση και το φως-και ευχαριστω τους ανθρωπους που ειναι διπλα μου σε αυτο..

θα ηθελα πολυ να σηζητησω με πολλους απο εσας-πιστευω οτι θα εχουμε πολλα να πουμε-
οσο για το μελος που αναρωτιεται πως θα βρει καποιον να τον καθοδηγησει κτλ
φιλε μου,οταν το θελεις και ειναι η ωρα σου να το δεχτεις τοτε αυτο θα ερθει να σε βρει-μην το ψαξεις απο τα συμβατικα μονοπατια-
ισως να ειναι κοντα σου και να περιμενει την καταλληλη στιγμη :)

θα ηθελα πολυ να μοιραστω τις εμπειριες μου μαζι σας-ομως με ανθρωπους που βρισκομαι στο ιδιο μηκος κυμματος
ευχαριστω

___________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ welcome ΣΕ
Απάντηση στο θέμα Περι Ενθεογενών/"
Ψυχεδέλειας":Ωδή προς Όλους
.
16/03/2010
___________________________________________________________

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2010, 01:19:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
madrugada καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Αν κατάλαβα καλά αυτό το «νέο θέμα» πρέπει να ανοίχτηκε καταλάθος αφού το ίδιο μήνυμα υπάρχει και εδώ… Περι Ενθεογενών/"Ψυχεδέλειας":Ωδή προς Όλους

Οπότε το συγκεκριμένο τόπικ θα κλειδωθεί.

Σ΄ ευχαριστώ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2010, 20:22:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ welcome ΣΕ Απάντηση στο θέμα Περι Ενθεογενών/"Ψυχεδέλειας":Ωδή προς Όλους.





======================================================






Αγαπητέ madrugada, να σε καλωσορίσω κι εγώ στις Συζητήσεις του Esoterica.
Σου εύχομαι καλή πορεία.

Όπως σου είπε κι ο elo, είναι καλύτερο να συνεχιστεί η συζήτηση στο ήδη σχετικό θέμα με τα ενθεογενή ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα αλλά και να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Συνεπώς το θέμα αυτό απενεργοποιείται.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy