ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΙΣΤΟΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΕΛΟΣ,,,ΖΗΤΑ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ !!! ΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕ ΜΕΡΟΣΜΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΧΩ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
keziah masson
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2010, 16:26:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keziah masson  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τρίτη, 6 Απριλίου 2010 στις 8:27 μ.μ.
ΣΤΟ ΙΣΙΩΜΑ ΤΟΥ ΣΚΟΤΕΙΝΟΥ ΔΡΟΜΟΥ,ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΘΑΡΡΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΡΟΦΗ ,ΚΑΘΩΣ ΕΒΛΕΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΕΡΙΞΑ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ. ΙΣΩΑ ΑΠΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ...ΑΛΗΘΕΙΑ....ΤΙ ΛΑΜΠΡΟ ΤΟ ΘΕΑΜΑ!!! ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΣΟΦΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΩΝΤΑΝ ΤΑ ΛΟΓΕΙΑ ΤΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΘΑΡΤΗΡΙΟΥ "ΙΟ ΜΙ VOLSI A MAN DESTRA E POSI MENTE
ALL'ALTRO POLO,E VIDI QUATTRO STELLE
NON VISTE MAI FUOR CH'ALLA PRIMA GENTE. GODER PAREA IL CIEL DI LOR FIAMMELE: O SETTENTRIONAL VEDOVO SITO POI CHE PRIVATO SEI DI VEDER QUEELE!!!"
AΛΛΑ ΔΙΚΑΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΑΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΛΙΟ ΑΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΚΟΥΦΙΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΚΕΦΑΛΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΕ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ,ΟΥΤΕ ΣΟΦΟΣ,ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ.ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ-ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΣΜΟ ΙΣΩΣ-ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΗ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΗ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ, ΣΕ ΠΡΟΣΚΑΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΗ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ...ΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ,ΤΟΥ ΕΠΕΚΕΙΝΑ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΞΕΝΕ ΜΑ ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΦΥΓΩ ,ΟΙ ΠΛΗΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΙΝΕ ΚΑΘΩΣ ΑΝΤΗΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΜΑΥΡΟ ΑΝΕΜΟ ΤΟΥ ΑΝΙΕΡΟΥ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΕΡΧΟΜΕΝΟΙ ΣΚΟΤΗΝΟΙ ΑΦΟΡΙΣΜΟΙ, ΛΟΓΕΙΑ ΑΠΟ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΚΟΡΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΤΑΡΤΗΣ ΠΟΥ Η ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΕΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΟΜΟ ΚΑΙ Η ΚΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΟΡΙΟ...ΑΚΟΥΣΕ ΤΙ ΛΟΓΕΙΑ ΦΕΡΝΗ ΝΟ ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΕΜΟΣ.." Κι αν διαταξω την Σεληνη ,απο τους ουρανους θα κατεβει νατην βυζαξω μαγικα δαιμωνικα και φαρμακια,και αν θελησω να μην ξημερωσει,η νυχτα θα παραμηνει πανωθε,και παλι,αν θελησω το πελαγος να διασχισω αναγκη πλοιου δεν εχω,και αν στον αερα θελησω να πλευσω ,ελευθερη του βαρουσ με κανη το φεγγαρι..."'
Η ΝΕΑΡΗ ΜΕΓΑΙΡΑ ΠΟΥ ΣΑΝ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΩΤΟΣ ΩΠΟΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΑΡΧΙΚΑ ΕΙΧΕ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΠΡΩΣΟΠΟ ΜΕΤΑ ΣΑΝ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ,ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΗ ΑΦΟΡΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΠΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΓΓΙΖΟΥΝ.ΠΟΣΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΚΡΥΒΕΙ ΤΟ ΦΩΣ ΣΟΥ ΑΣΤΑΡΤΗ !!! ....
Η ΤΥΛΙΓΜΕΝΗ ΣΕ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΠΝΙΑΣ ΖΟΦΕΡΑ ΠΕΠΛΑ ΜΩΒΕ ΦΩΤΟΣ ΜΑΓΙΣΣΑ,ΣΑΝ ΟΠΤΑΣΙΑ ΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ. ΤΑ ΓΛΥΚΟΛΟΓΑ ΤΗΣ ΤΗΣ ΣΤΑΖΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΑΙ ΧΟΛΗ ""Τ'αστρη θα βαλω 'ς το σινι ,και το φεγγαρι χαμαι να παρω την ανασα σου και οτι μπορεσης καμε''
ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΩΝΟΜΕ ΣΤΟ ΙΣΙΩΜΑ ΚΑΘΩΣ Η ΓΗ ΤΡΕΜΗ ΚΑΙ ΜΟΥΓΚΡΙΖΗ ΜΕ ΘΟΡΥΒΩ ΤΡΟΜΕΡΟ,ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΑΝΙΑΣΜΕΝΗ ΞΕΡΝΟΒΟΛΑ ΔΙΑΒΑΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΓΙΣΣΑ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΡΕΧΩΝΤΑΣ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΗΣ ΤΡΕΧΟΥΝ...ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΕΘΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΑΝ Η ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΗ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ ..ΠΕΦΤΩ ΣΤΗΝ ΦΟΥΡΤΟΥΝΙΑΣΜΕΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ,ΚΟΛΥΜΠΑΩ ΠΙΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΩΡΟ ΤΗΣ ΑΠΕΛΠΗΣΕΙΑΣ ,ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΑ ΒΥΘΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΜΑΥΡΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΝΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΗΣ.
ΚΟΛΥΜΠΑΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ,ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΛΑΜΠΗ ΣΑΝ 10.000 ΗΛΙΟΙ ΜΑ Η ΤΡΥΚΗΜΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑ .ΜΕΝΗ ΑΚΙΝΗΤΗ.ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΗ ?
Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΜΕ ΓΑΛΗΝΕΥΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΠΕΡΝΑ << ΕΙΜΑΙ Η ΑΡΧΕΓΟΝΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΦΩΤΙΣΕ ΠΡΩΤΗ ΤΟ ΕΡΕΒΟΣ.Η ΑΙΤΙΑ ΚΑΘΕ ΑΡΧΗΣ.Η ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΖΕΙΔΩΡΟΝ ΦΡΕΑΡ. Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΣΠΙΘΑ ΚΑΙ ΟΣΠΟΡΟΣ ΤΟ ΧΩΜΑ ΤΟΝΕΡΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΟΥΝ ΖΩΗ. ΕΙΜΑΙ Η ΖΩΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ . Η ΑΓΑΠΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ...ΕΙΘΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΕΥΟΣ ΑΥΤΟ Η ΖΩΗ ΝΑ ΑΝΑΒΛΗΣΕΙ>> Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΘΩΣ ΕΓΩ ΒΥΘΙΖΟΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟ ΧΩΡΙΣ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΡΑ,ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΩ ΜΕΧΡΙΣ ΟΤΟΥ ΞΕΧΥΝΟΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΙΔΙΟ ΛΕΜΦΙΚΟ ΥΓΡΟ ΑΚΟΥΓΩΝΤΑΣ.....
-ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ !!!!
αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2010, 18:32:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τότε από τον ουρανό ήρθαν φωτεινές μπάλες που έπεσαν πάνω στον πλανήτη σκότωσαν όλους τους ανθρώπους και μόνο αυτούς και έτσι η γη σώθηκε από αυτό το ελεεινό είδος που τόσα χρονιά την κατέστρεφε
τέλος ιστορίας

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι

ακόμα της μόδας.»

—Ethan AllenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2010, 19:47:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ....!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!
ΚΑΛΟ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2010, 21:06:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε θεματοθέτη, τι εθνότητας είσαι?
Ενδιαφέρον το θέμα και -αν και απ' ό,τι φαίνεται δεν υπάρχει κ μεγάλη διάθεση για την συνέχιση της ιστορίας- η περιγραφή που έκανες ήταν.. μαγική.
Η συνέχεια της ιστορίας απο 'κει που την άφησες βέβαια είναι πολύ πιο δύσκολη απο 'κει που την ξεκινησες
Και ακόμα πιο δύσκολο να βρεθεί μέλος που να την συνεχίσει διατηρώντας το ίδιο.. "στυλ"
Αλήθεια, ποια είναι η σχέση σου με τη χώρα μας?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pta35
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2010, 21:42:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pta35  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος pta35  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγχαρητήρια αγόρι είπε η γριά μαμή μα κανείς δεν την άκουσε, κανείς δεν ήταν μέσα στην καλύβα παρά μόνο το νεογέννητο η μαμή και η νεκρή πια μητέρα του. Άφησε η ατυχή γυναίκα την τελευταία της ανάσα όταν το νεογέννητο την έκλεψε για να την κάνει πρώτη του.
Μακριά πλέων από τον υγρό και τρικυμιώδες περιβάλλον το αγοράκι ένιωθε κάπως παράξενα σε αυτό τον αέρινο και σκληρό κόσμο, αναδύθηκε πλέων στον τις βαρύτητας
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy